چک لیست سئو سایت فروشگاهی برای کسب لینک 1

چک لیست سئو سایت فروشگاهی برای کسب لینک 1

چک لیست سئو سایت فروشگاهی :بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) مقرون به صرفه ترین استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی است که می توانید از آن برای ایجاد سرنخ بیشتر و افزایش فروش برای سایت فروشگاهی خود استفاده کنید. بنابراین اگر به دنبال بهبود عملکرد سایت خود هستید، از بودجه بازاریابی محدود نهایت استفاده را ببرید و ترافیک ارگانیک بیشتری را هدایت کنید – به دنبال سئو نباشید.

چک لیست سئو سایت فروشگاهی آنلاین

Contents

سئو سایت فروشگاهی آنلاین یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل ها برای افزایش فروش و درآمد است. اگر می‌خواهید حوزه‌های سئو را برای بهینه‌سازی برای فروشگاه آنلاین خود با استفاده از طراحی وب‌سایت تجارت الکترونیک بدانید، بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک را برای سئو پیدا کنید و سئو سایت فروشگاهی را برای شما کارآمد کنید، پس در جای درستی هستید.

به نکات برتر سئو سایت فروشگاهی  برای دریافت لینک یک گوگل توجه نمایید:

چهار ناحیه اصلی بهینه سازی سئو سایت فروشگاهی

چک لیست سئو سایت فروشگاهی شما باید چهار حوزه اصلی بهینه سازی را پوشش دهد:

 • سئوی درون صفحه On-page SEO
 • بهینه سازی خارج از صفحه Off-page Optimization
 • سئو فنی Technical SEO
 • نگهداری وب سایت Website maintenance

بیایید هر یک از این موارد را در چک لیست زیر باز کنیم:

حوزه 1: بهینه سازی سئو داخلی یا On-page SEO

بهینه سازی درون صفحه یا on-page seo به استراتژی هایی اشاره دارد که می توانید برای بهبود عملکرد سئوی وب سایت خود در صفحات وب خود اعمال کنید. این کار بیش از اجرای صحیح طراحی وب سایت نیاز دارد.

#1. بهبود تحقیق کلمات کلیدی

در ابتدا در لیست نکات سئو سایت فروشگاهی ما این است که استراتژی تحقیق کلمات کلیدی خود را با استفاده از تمام ابزارهایی که در اختیار دارید ارتقا دهید. با استفاده از ابزارهایی که نیاز دارید، بینش ارزشمندی در مورد عبارات جستجوی مشتری به دست آورید. به این معیارهای کلیدی توجه کنید:

 • حجم جستجو: نشان می دهد که چند نفر از یک کلمه کلیدی استفاده می کنند و چقدر در بین کاربران اینترنت محبوب است.
 • مشکل کلمه کلیدی: این به شما می گوید که رتبه بندی کلمات کلیدی انتخابی چقدر دشوار است. کلمات کلیدی را انتخاب کنید که بتوانند به طور واقع بینانه رتبه بندی شوند.
 • هزینه به ازای کلیک (CPC): وقتی CPC بالاتر باشد، پتانسیل بیشتری برای تبدیل بازدیدکنندگان صفحه دارید.

بیشتر بخوانید: آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت

#2. توضیحات متا و عنوان صفحه را بهینه کنید

بعدی در چک لیست سئو سایت فروشگاهی  ما بهبود عناوین صفحه و توضیحات متا است. موتورهای جستجو گاهی اوقات از توضیحات متا به عنوان قطعه سایت استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که توضیحات متا شما به اندازه کافی محتوای صفحه شما را توصیف می کند. کلمات کلیدی را به عنوان صفحات اضافه کنید و آنها را به عنوان سرفصل های چشم نواز بنویسید.

#3. توضیحات محصول را محکم نگه دارید

داشتن محتوای نازک در صفحات محصول یک اشتباه رایج است – با ارتقاء کپی خود در این صفحات، سئو را در سایت فروشگاهی  بهبود دهید. با نوشتن توضیحاتی که به خریداران کمک می کند محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنند، از جمله محتوای دقیق و آموزنده، قابلیت استفاده را افزایش دهید. در نهایت، ویژگی ها را ذکر کنید اما مزایا را برجسته کنید. همه این نکات را در چک لیست سئو سایت فروشگاهی خود قرار دهید.

#4. چک لیست سئو سایت فروشگاهی -محتوای وبلاگ ایجاد کنید

نکته بعدی سئوی ما برای سایت فروشگاهی  این است که کلمات کلیدی دم بلند خود را در محتوای وبلاگ خود قرار دهید. با پاسخ دادن به سؤالات مشتریان در مورد محصولات مشابه شما، سرنخ ها را در بالای قیف بازاریابی خود جذب کنید. انجام این کار رهبری فکری شما را نشان می دهد. هر متخصصی که خدمات سئوی تجارت الکترونیک را ارائه می دهد به شما می گوید که از این استراتژی برای ایجاد آگاهی از برند استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش وبلاگ نویسی از مقدماتی تا پیشرفته (101 نکته)

برای سئوی سایت  فروشگاهی  بهتر، پست های وبلاگ اطلاعاتی را برای کلمات کلیدی هدفمند کنار هم قرار دهید. محتوای وبلاگ با کیفیت بالا ایجاد کنید که برای جستارهای طولانی مرتبط بهینه شده است تا کاربران را در نزدیکی بالای قیف فروش جذب کند.

چک لیست سئو سایت فروشگاهی صفر تا صد

اگر هنوز وبلاگی در سایت فروشگاهی  خود نداشته اید، برای چک لیست فروشگاهی  SEO، ما قویاً به شما پیشنهاد می کنیم که یک وبلاگ را شروع کنید. با داشتن رتبه سایت شما برای کلمات کلیدی مرتبط با تجارت شما، می تواند دارایی ارزشمندی در افزایش ترافیک ارگانیک باشد.

ایجاد پست های با کیفیت بالا به طور منظم تنها راه برای افزایش سئو وبلاگ شرکت شما نیست. اگر سایت شما بهینه نشود، احتمالا موتورهای جستجو جریمه خواهند کرد. الگوریتم گوگل به وب‌سایت‌هایی که این نوع پست‌ها را تولید می‌کنند پاداش می‌دهد، بنابراین سازگار باشید.

منطقه 2: بهینه سازی خارج از صفحه یا سئو  Off-page Optimization

حوزه بعدی که باید در این راهنمای سئو سایت فروشگاهی  پوشش دهید، بهینه سازی خارج از صفحه است. وقتی نوبت به سئو برای سایت فروشگاهی  می رسد، کیفیت و کمیت لینک های صفحات دیگر که به سایت شما می روند اهمیت دارد. این بدان معناست که یک جامعه تخصصی وجود دارد که در آن افراد زیادی به محتوا و محصولات شما علاقه مند هستند. بنابراین اگر می‌پرسید که چگونه سئو را در سایت فروشگاهی  بهبود بخشید، این یکی از بهترین راه‌ها برای انجام آن است.

#5. روی کیفیت بک لینک های خود تمرکز کنید

نکته بعدی در راهنمای سئو سایت فروشگاهی  ما این است که بک لینک های بیشتری دریافت کنید. تولید بک لینک های با کیفیت بیشتر باید بخشی از هر استراتژی سئوی تجارت الکترونیک باشد. از ابزارهای سئو سایت فروشگاهی برای ارزیابی هر بک لینک استفاده کنید: آنهایی را که از سایت های معتبر هستند نگه دارید و بقیه را حذف کنید. یکی از ابزارهای نمونه Google Disavow است. این یکی از ابزارهایی است که با استفاده از آن می توانید به خزنده های وب بگویید که وقتی موتور جستجو عوامل مختلف رتبه بندی سایت شما را ارزیابی می کند، از کدام پیوندها اجتناب کنند.

بیشتر بخوانید :

آموزش ساخت بک لینک : راهنمای جامع لینک سازی (2022)

لینک سازی داخلی چیست و اهمیت آن در سئو

لینک بیلدینگ چیست؟ تکنیک های اساسی link building در سئو

متخصص سئو داخلی سایت فروشگاهی  شما می تواند ابزارهای مشابهی را در اختیار شما قرار دهد. با این حال، به یاد داشته باشید که کسب لینک به سایت شما کار آسانی نیست. به همین دلیل است که دریافت بهترین خدمات سئو سایت فروشگاهی  بسیار مهم است. برخی از کارهایی که می توانید انجام دهید موارد زیر است:

 • محصولات خود را در جمع بندی محصول یا راهنمای خرید و هدیه به نمایش بگذارید.
 • برای وبلاگ های سایت، راهنمای محصول و سایر محتوای سایت خود محتوای با کیفیت بنویسید – می توانید از خدمات یک شرکت سئو سایت فروشگاهی برای تولید این نوع محتوا استفاده کنید.
 • برای افزایش آگاهی از برند، افزایش اعتبار و ایجاد اعتبار دامنه، چند پست وبلاگ مهمان بنویسید.

#6. چک لیست سئو سایت فروشگاهی – روی اینفلوئنسر مارکتینگ سرمایه گذاری کنید

چک لیست سئو سایت فروشگاهی - روی اینفلوئنسر مارکتینگ سرمایه گذاری کنید
چک لیست سئو سایت فروشگاهی – روی اینفلوئنسر مارکتینگ سرمایه گذاری کنید

یکی از نکات مهم سئو سایت فروشگاهی در لیست ما اینفلوئنسر مارکتینگ است. این یک استراتژی است که شامل تولیدکنندگان محتوای خارجی با فالوورهای بسیار زیاد برای تعامل و حمایت از برند شما است. اینفلوئنسرها به مخاطبان وفادار دسترسی دارند و تبدیل حتی درصدی از فالوورهای آنها در حال حاضر یک مشکل است

تقویت بزرگ برای برند شما با یک متخصص سئو سایت فروشگاهی  تماس بگیرید تا در مورد گزینه های بازاریابی تأثیرگذار خود صحبت کنید.

شماره 7. از مشتریان بخواهید در بخش نظرات محصول شرکت کنند

مشتریان خود را تشویق به نوشتن نظرات محصول کنید. می‌توانید ابزارک‌هایی را به سایت خود اضافه کنید تا به مشتریان یادآوری کنید که برای هر محصولی که خریداری می‌کنند، یک بررسی کوتاه بگذارند. بر اساس گزارشی از مطالعات Oberlo، 47 درصد از کل مصرف کنندگان نظرات خود را درباره محصول ترک می کنند. برخی از این مشتریان به صفحات محصولی که بازدید می کنند پیوند می گذارند. با این حال، دریافت نام تجاری از قبل به افزایش آگاهی کمک می کند. ابزارهای سئو سایت فروشگاهی  وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا نظرات مثبت مشتریان خود را دریافت کنید.

#8. محتوای قابل اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید

هر متخصص سئو سایت فروشگاهی  به شما می گوید که حفظ حضور فعال در رسانه های اجتماعی برای هر استراتژی بسیار مهم است. این یکی از مواردی است که باید در ممیزی سئو تجارت الکترونیک گنجانده شود. روانشناسان UCLA می گویند که مردم تمایل دارند محتوایی را به اشتراک بگذارند که نه تنها برای آنها بلکه برای کسانی که به آنها اهمیت می دهند نیز مفید و جالب باشد.

برای اینکه محتوای خود را بیشتر به اشتراک بگذارید، اطلاعات مفیدی را درج کنید که علاقه بازار هدف شما را برانگیزد. از ابزارهای سئو سایت فروشگاهی استفاده کنید تا بینش هایی را در مورد علایق مشتری ایده آل خود به دست آورید و موضوعاتی را بیابید که احساسات مشتری شما را به خود جلب می کند و باعث ایجاد علاقه می شود.

#9. روابط عمومی را در اولویت قرار دهید

کارشناسان ارائه خدمات سئوی تجارت الکترونیک به شما می گویند که در روابط عمومی (PR) سرمایه گذاری کنید. پورتال های روابط عمومی مکان های بسیار خوبی برای دریافت لینک های معتبر هستند. در سایت هایی مانند Help A Reporter Out (HARO) ثبت نام کنید تا اخبار و اطلاعات را از ناشران و روزنامه نگارانی که به دنبال معرفی محصولات خاص هستند، دریافت کنید. دریافت خدمات طراز اول سئو سایت فروشگاهی  برنده های HARO بیشتری را به همراه خواهد داشت.

حوزه 3: چک لیست سئو سایت فروشگاهی – سئو فنی  یا سئو تکنیکال

کل فرآیند با ممیزی سئو تجارت الکترونیک آغاز می شود، که همچنین بخشی از نگهداری منظم وب سایت است. در طول فرآیند یاد خواهید گرفت که بهترین پلت فرم تجارت الکترونیک برای سئو سایت کدام است. به آن به عنوان خدمات سئوی تجارت الکترونیک فکر کنید که در آن کارشناسان فنی زیر هود وب سایت شما را بررسی می کنند.

بیشتر بخوانید: 

چگونه بفهمیم که سئوی سایت کار می کند؟

آموزش سئو وردپرس 61 نکته طلایی (100%رایگان + pdf)

کلمات کلیدی LSI چیست و چه اثری در سئو دارد؟

آموزش سئو با تکنیک آسمان خراش

آموزش سئو کردن سایت فروشگاهی وردپرس

به یاد داشته باشید که هر تأخیر در زمان بارگذاری سایت شما یا سایر مشکلات، نرخ پرش شما (یا درصد افرادی که پس از بازدید از یک صفحه وب سایت را ترک می کنند) را افزایش می دهد. هنگامی که افراد بیشتری پس از یک نگاه سریع سایت شما را ترک می کنند، تعداد زیادی سرنخ را از دست می دهید.

شماره 10. بهبود ساختار سایت

نکته بعدی در راهنمای سئو سایت فروشگاهی  ما این است که ساختار سایت خود را مرتب کنید و از نقشه سایت استفاده کنید. سپس نقشه سایت خود را با استفاده از Google Webmaster Tools به روز کنید. ساختار سایت خود را ساده نگه دارید تا مطمئن شوید مشتریان شما تنها با چند کلیک از صفحه اصلی شما به صفحات محصول شما می رسند.

شماره 11. متن های جایگزین تصویر را اضافه کنید

گوگل گزارش می دهد که 23 درصد از تمام جستجوهای آنلاین برای تصاویر است. بنابراین اگر تصاویر خود را با استفاده از متن های جایگزین بهینه سازی کرده باشید، منبع ترافیک بسیار خوبی است.

#12. بهینه سازی ناوبری سایت

منوی ناوبری سایت شما باید هم برای کاربران انسانی و هم برای خزنده های سایت آسان باشد. گزینه های منو را در یک طرح بندی منطقی، گزینه های قابل درک آسان و محتوای ثابت در تمام صفحات سازماندهی کنید. کارشناسان ارائه خدمات سئو سایت فروشگاهی  به شما کمک می کنند تا ناوبری سایت خود را به خوبی تنظیم کنید.

شماره 13. چک لیست سئو سایت فروشگاهی – از طرحواره محصولات استفاده کنید

نشانه گذاری طرحواره کدی در وب سایت شما است که به موتورهای جستجو و خزنده های وب نه تنها محتوای فروشگاه شما بلکه به معنای آن نیز می گوید. استفاده از طرح‌واره‌های محصول در صفحات محصول به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا نتایج ارزشمندتر و معنی‌داری را از جستجوهای خود دریافت کنند، نرخ کلیک را بهبود بخشد و تبدیل‌ها را افزایش دهد.

منطقه 4: پشتیبانی و بروزرسانی سایت

راه دیگر برای یافتن بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک برای سئو، نگهداری منظم سایت است. اگر به نتایجی که به دنبالش هستید نمی رسید، وقت آن است که به یک نتیجه جدید تغییر دهید. تعمیر و نگهداری دوره ای همچنین به شما بینش هایی در مورد استراتژی سئو فعلی شما می دهد – ببینید چه چیزی کار می کند و به استفاده از آن استراتژی ها ادامه دهید.

شماره 14. ممیزی منظم سایت

ممیزی وب سایت به شما این امکان را می دهد که مشکلات سایت، مشکلات اعتبار، یافتن لینک های شکسته، مشکلات تجربه صفحه و مشکلات محتوای خود را پیدا کنید. برای تکرار بهترین روش‌ها، می‌توانید دریابید که کدام صفحات محصول عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارند. شما همچنین این شانس را دارید که پیوندهای شکسته را تعمیر کنید (گوگل آن ها را دوست ندارد).

شماره 15. تجزیه و تحلیل را به حداکثر برسانید

در طول تعمیر و نگهداری، می توانید داده ها را با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل خود ترسیم کنید. دریابید که چه محتوا، کلمات کلیدی، پیوندهای داخلی و سایر عناصر صفحه به افزایش تلاش های سئو شما کمک می کند. علاوه بر این، کارشناسان سئو سایت فروشگاهی  می توانند نحوه رفتار مشتریان و بهترین منابع اطلاعاتی آنها را در مورد محصولات شما پیدا کنند.

شماره 16.  نقشه سایت فروشگاهی را برای گوگل وبمستر ارسال کنید

ابتدا نقشه سایت که بصورت xml میباشد را تهیه کنید و آن را در گوگل وبمستر تولز ایندکس کنید تا مصولات شما رتبه بندی شوند.

بیشتر بخوانید: آموزش ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر

شماره 17. بهینه سازی صفحات محصول

جدا از بخش وبلاگ، داشتن یک استراتژی بهینه سازی در سایت نیز به شما کمک می کند تا به رتبه های بالاتر در نتایج جستجو دست یابید. این یکی از بهترین روش های سئو فروشگاهی  است.

شماره 18.  عنوان متای محصولات فروشگاهی  و توضیحات متا سئو سایت فروشگاهی

عناوین متا و توضیحات متا متن هایی هستند که در صفحات نتایج موتور جستجو ظاهر می شوند. اگرچه اینها فاکتورهای رتبه‌بندی رسمی نیستند، اما به نرخ کلیک (CTR) SERP کمک می‌کنند، که کارشناسان سئو آن را یک عامل رتبه‌بندی مهم می‌دانند.

اطمینان حاصل کنید که از عنوان متا و توضیحات متا به چشمگیرترین روش استفاده می کنید تا وقتی مشتری محصول را جستجو می کند و به آن نگاه می کند، دلایلی برای کلیک کردن و رفتن به فروشگاه شما داشته باشد. برای بهینه سازی سئو برای جستجوی گوگل، باید کلمه کلیدی اصلی خود و تغییرات کلمه کلیدی آن را در عنوان صفحه و توضیحات متا قرار دهید.

شماره 19. هر کاراکتر اضافی را حذف کنید

فقط باید از حروف کوچک برای جدا کردن کلمات در URL استفاده شود

از کلمات “a”، “an” و “the” اجتناب کنید

اطلاعات محصول مانند نام محصول، نام تجاری و رنگ را درج کنید

شماره 20. چک لیست سئو سایت فروشگاهی – بهینه سازی تصاویر محصول

عکس های محصول همیشه باید به عنوان بخش مهمی از استراتژی سئوی فروشگاه شما در نظر گرفته شوند زیرا می توانند نتایج شما را تا حد زیادی بهبود بخشند.

برای بهبود سئوی تصاویر محصول برای فروشگاه فروشگاهی ، 3 عامل زیر را در نظر بگیرید:

·         تصاویر متن های جایگزین

از کلمات کلیدی محصول خود به عنوان متن جایگزین برای تصاویر خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید کلمات کلیدی فرعی را برای افزایش شانس رتبه بندی خود وارد کنید.

·         اندازه تصاویر

عکس های بزرگ می توانند باعث شوند که صفحات سایت  شما به کندی بارگذاری شوند. همیشه تصاویر محصول فروشگاهی  را در اندازه توصیه شده یا بهینه بارگذاری کنید.

·         عنوان تصاویر

در دنیای سئو، عنوان تصویری مانند “image-abxs-e890” هرگز نباید استفاده شود. هنگامی که ربات‌های موتور جستجو به صورت آنلاین وب‌سایتی را با عنوان تصویر «image-abxs-e890.png» می‌خزند، متوجه می‌شوند که بی‌معنی است. تصاویر محصول خود را با عناوینی که به طور دقیق آنها را توصیف می کند ذخیره کنید.

برای مثال، اگر یک پیراهن آستین بلند سفید می فروشید، «پیراهن آستین بلند سفید» یا هر عبارت دیگری را که می خواهید رتبه بندی کنید، بنویسید.

شماره 21.  محتوای تکراری را بررسی کنید

گوگل محتوای تکراری را به شدت جریمه می کند، بنابراین مطمئن شوید که چیزی را از جای دیگری کپی نمی کنید.

با این حال، همانطور که شما در حال فروش هستید، به خصوص با بسیاری از انواع محصولات، مطمئناً محتوای تکراری وجود خواهد داشت. اگر یک محتوا در دو صفحه مختلف سایت  شما ظاهر شود، ممکن است مشکلات تکراری ایجاد شود. اگر گوگل آن صفحه را ایندکس نکند، رتبه شما آسیب خواهد دید!

بنابراین، باید rel=”canonical” را به صفحه‌ای که دوست دارید گوگل ایندکس نمی‌کرد اضافه کنید. URL های متعارف به ربات های گوگل اطلاع می دهند که سایت  شما دارای چندین صفحه است که اطلاعات یکسانی دارند و آنها صفحه منبع اصلی محتوا را در اختیار گوگل قرار می دهند.

بیشتر بخوانید: گوگل پنالتی چیست و چگونه باید آن را رفع کرد؟

شماره 22.  تست موبایل فرندلی

می‌توانید با Google Search Console یک تست سازگار با موبایل انجام دهید. با خزیدن سایت شما، متوجه خواهید شد که مشکلات کجاست و آیا صفحات قابل استفاده هستند یا خیر.

به عنوان مثال، این مشکلات زیر می تواند بر دوستان موبایل شما تأثیر بگذارد

 1. محتوا گسترده تر از صفحه نمایش است
 2. متن برای خواندن خیلی کوچک است
 3. عناصر قابل کلیک خیلی نزدیک به هم هستند
 4. Viewport تنظیم نشده است
 5. تست موبایل فرندلی

شماره 23.  چک لیست سئو سایت فروشگاهی –  سرعت بارگذاری صفحه را افزایش دهید

روش های متعددی برای تست سرعت سایت  شما وجود دارد. در اینجا، ما از PageSpeed ​​Insights توسط Google استفاده می‌کنیم. همچنین می توانید از این ابزار برای بررسی فروشگاه فروشگاهی  خود برای اجرای سئوی مناسب برای سایت های فروشگاهی استفاده کنید تا عملکرد بهتری داشته باشید.

شماره 24.  لینک های خراب را تعمیر کنید

رفتن به قسمت نهایی چک لیست بهترین شیوه های سئو – تعمیر لینک های شکسته. لینک های شکسته ایندکس کردن صفحات شما را برای موتورهای جستجو و حرکت در سایت شما را برای کاربران دشوار می کند. مراقب باشید که لینک های شکسته نشان دهنده یک سایت با کیفیت پایین است و ممکن است بر رتبه بندی شما تأثیر بگذارد.

بررسی کنید که آیا سایت های شما توسط گوگل ایندکس شده اند یا خیر. در غیر این صورت، باید پیوند را اصلاح کنید، تنظیمات سئو را دوباره انجام دهید و یک بار دیگر آن را ارسال کنید و اجازه دهید Google آن را ایندکس کند.

اجرای یک استراتژی سئو سایت فروشگاهی جامع

اگر تمام 15 کادر موجود در چک لیست بالا را علامت زده اید، در راه اجرای یک استراتژی جامع سئو هستید. با این حال، جزئیات خاصی مانند انجام یک ممیزی سایت کامل، استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل و سایر موارد به کمک متخصص از یک شرکت باتجربه سئو سایت فروشگاهی  نیاز دارد.

سئو فراز  یک آژانس بازاریابی دیجیتال با بهترین کارشناسان و طراحی سایت فروشگاهی و سئو سایت فروشگاهی در صنعت است. ما از سال 2012 به شرکت‌هایی با اندازه‌های مختلف کمک کرده‌ایم و یک استراتژی سئوی تجارت الکترونیک سفارشی را تدوین می‌کنیم که به بهترین شکل برای کسب و کار شما مناسب است. تیم ما از بهترین شیوه های صنعت استفاده می کند و تنها از تاکتیک های اثبات شده ای استفاده می کند که نتیجه را به همراه دارد

مطالب پربازدید در زمینه ی الگوریتم های گوگل :

الگوریتم رنک برین چیست؟چه تاثیری بر سئو دارد

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟تاثیر آن بر سئو + تصاویر

الگوریتم پنگوئن گوگل چیست ؟ راهنمای جامع

الگوریتم پاندا گوگل چیست؟

الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟ چگونه از الگوریتم سندباکس گوگل خارج شویم

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «چک لیست سئو سایت فروشگاهی برای کسب لینک 1»

 1. محمد کوشکی

  با سلام ممنون بابت سایت خوبتون سایتی که دارم روش کار میکنم asp هستش رعایت این موارد جوابگو هستش یا سئو مخصوص به خودش رو داره ؟؟

  1. ادمین سایت

   جناب کوشکی عزیز سئو ربطی به cms نداره 90 درصد کارهای سئو بر روی تکنیک و روش های انجام سئو میچرخه و درصد کمی مربوط به cms میشه به عنوان مثال تصاویر در وردپرس و جوملا و دروپال میتوان در هنگام درج کردن تگ alt رو تعریف کرد در سایت asp وقتی قصد اضافه کردن تصویر به برگه یا نوشته ای دارید این قابلیت وجود ندارد اما میتونی وارد بخش سورس کد شوید و تگ img رو پیدا کنید و خاصیت alt و title رو بصورت دستی وارد کنید
   این یک نمونه بود نمونه های دیگه هم مثال رای دادن یا همون ستاره دار کردن محتوا که مربوط به کدهای اسکیما هستش برای جوملا و وردپرس و دروپال بصورت افزونه ای اما برای asp خودتون باید کد اضافه کنید و … همونطور که میبینید چنددرصد متفاوته مابقی تکنیک های سئو on-page و of-page و … ربطی به cms ندارد
   موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا