الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟تاثیر آن بر سئو + تصاویر

الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟

Contents

وظیفه ما به عنوان سئوکار این است که الگوریتم های جستجو را مشخص کنیم و این آسان نیست، به خصوص که موتور جستجوی گوگل از بیش از 200 فاکتور رتبه بندی استفاده می کند. و گوگل قرار نیست فقط به ما بگوید که سایت ها را چگونه رتبه بندی می کند.

ما باید الگوریتم مرغ مگس خوار را کشف کنیم.

این  مقاله جامع ترین تحقیق در مورد الگوریتم مرغ مگس خوار در نوع خود است و نحوه عملکرد مرغ مگس خوار را به صورت کامل نشان می دهد.

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟

نام رمز Google Hummingbird (همچنین به عنوان الگوریتم مرغ مگس خوار شناخته می شود) به یک الگوریتم جستجو اشاره دارد که از سال 2013 مورد استفاده قرار گرفته است، که برای اولین بار گوگل را قادر می سازد تا ارتباط بین عبارت های جستجو را تشخیص دهد. با این روش که به آن جستجوی معنایی نیز می گویند، موتور جستجو می تواند قصد کاربر را در پشت پرس و جوهای جستجو تجزیه و تحلیل کند. در نتیجه به روز رسانی، گوگل به طور فزاینده ای به این هدف نزدیک می شود که بتواند به سوالات پیچیده پاسخ دقیق دهد.

زمان تاسیس الگوریتم مرغ مگس خوار

درست در زمان پانزدهمین سالگرد تاسیس خود، گروه گوگل الگوریتم جدیدی را برای موتور جستجوی خود منتشر کرد. نکته خاص در مورد آن: آخرین تغییر عمده مشابه آخرین بار در سال 2001 انجام شد. الگوریتم جدیدی به نام الگوریتم مرغ مگس خوار کل اساس موتور جستجو را تغییر داد. از زمان الگوریتم مرغ مگس خوار، گوگل “جدید” نه تنها قادر است کلمات وارد شده را به سادگی جستجو کند، بلکه آنها را تفسیر کند. به گفته گوگل، این به ویژه هنگام جستجو با استفاده از ورودی صوتی خوب عمل می کند. در اینجا موتور جستجو کل جمله را (به جای تک تک کلمات) تفسیر می کند و می تواند نتایج دقیق و مفیدتری ارائه دهد.

الگوریتم مرغ مگس خوار چگونه کار میکند ؟

سوالاتی مانند “نزدیک ترین فروشگاه پیتزا کجاست” و “امتیاز آن چیست؟” به لطف الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به راحتی می توان از طریق جستجوی صوتی از آن درخواست کرد.

راه اندازی الگوریتم مرغ مگس خوار در پانزدهمین سالگرد تولد گوگل در سال 2013، سیگنال شروع جستجوی معنایی بود. گوگل این به‌روزرسانی الگوریتم را مهم‌ترین از زمان به‌روزرسانی کافئین در سال ۲۰۱۰ توصیف کرده است.

گفته می شود که در زمان معرفی تقریباً 90٪ از تمام جستجوهای جستجو را تحت تأثیر قرار داده است و در مقایسه با کافئین یک به روز رسانی واقعی الگوریتم بود. این باید به تفسیر بهتر پرس و جوهای جستجوی پیچیده و شناسایی بهتر هدف یا سؤال واقعی جستجو در پشت یک عبارت جستجو و ارائه اسناد مناسب کمک کند. هدف واقعی پشت محتوا نیز باید بهتر با جستار جستجو در سطح سند مطابقت داشته باشد.

هدف از الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟

هدف از الگوریتم جستجوی جدید گوگل “الگوریتم مرغ مگس خوار” تفسیر بهتر درخواست های جستجو از سوی کاربران و در نتیجه بهبود کیفیت نتایج جستجو است. نام رمز “مرغ مگس خوار” (به آلمانی: “Kolibri”، ترکی: “Sinekkuşu”) در نظر گرفته شده است که نشان دهد نتایج جستجو به سرعت و دقیق در آینده ارائه خواهند شد.

این نام از دقیق و سریع بودن می آید.

– الگوریتم مرغ مگس خوار : گفته آمیت سینگال، مهندس نرم افزار معاون گوگل

الگوریتم جستجوی جدید می‌تواند کل پرس و جوی جستجو را (بهتر) به جای جستجوی کلمات جداگانه در جست‌وجو تفسیر کند. گوگل هدف جستجو و محتوای یک سند وب را حتی بهتر درک می کند. این دو عامل برای بهبود نتایج جستجو اساسی هستند.

الگوریتم مرغ مگس خوار بر همه انواع جستارهایی که دریافت می کنیم تأثیر می گذارد، اما در این سؤالات طولانی که اکنون دریافت می کنیم بسیار مؤثرتر است.

الگوریتم مرغ مگس خوار توجه بیشتری به هر کلمه در یک پرس و جو می کند و اطمینان می دهد که کل پرس و جو – کل جمله یا گفتگو یا معنی – به جای کلمات خاص در نظر گرفته شده است. هدف این است که صفحاتی که با معنی مطابقت دارند بهتر عمل کنند، به جای صفحاتی که فقط با چند کلمه مطابقت دارند.

– دنی سالیوان، سردبیر بنیانگذار Search Engine Land

الگوریتم مرغ مگس خوار چه می گوید؟

به گفته گوگل، بروزرسانی مرغ مگس خوار، به ویژه باید جستجوی صوتی را بسیار بهبود بخشد. برای جستارهای جستجوی گفتاری، کل عبارت جستجوی کاربر (جمله گفتاری) نیز بهتر تفسیر می شود و نتایج مرتبط تری برگردانده می شود. نتایج جستجو متفاوت از قبل مرتب شده اند و در نهایت پاسخ دقیق تری ارائه می دهند.

مرغ مگس خوار نتایج را حتی مفیدتر و مرتبط تر می کند، به خصوص زمانی که از گوگل سوالات پیچیده طولانی می پرسید. و حدود 90 درصد از جستجوها در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد.

– آمیت سینگال، مهندس نرم افزار معاون گوگل

موضوعات مهم :

چگونه بفهمیم که سئوی سایت کار می کند؟

فاکتورهای رتبه بندی سئو سایت(SEO) چیست؟ آپدیت1401

آدمخواری کلمات کلیدی چیست؟ و چگونه آن را حل کنیم

چگونه کلمات کلیدی سایت رقیب را پیدا کنیم ؟

نمونه ای از نتایج جستجو قبل و بعد از الگوریتم مرغ مگس خوار (طبق گفته گوگل):

به عنوان مثال: جستجوی [سوال سابقه خسارت خودرو با سایت دولتی] نتیجه صفحه اصلی سایت رسمی ثبت خسارت خودرو (http://www.cardamage.gov) را قبل از به‌روزرسانی مرغ مگس خوار نشان داد.

پس از به‌روزرسانی مرغ مگس‌خوار، کاربر اکنون اطلاعات مربوط به خسارت خودرو و صفحه سؤال (http://www.cardamage.gov/online-damage-record/) را با همان عبارت جستجو دریافت می‌کند.

نظرات متخصص سئو از صنعت درباره الگوریتم مرغ مگس خوار

دنی سالیوان (در آن زمان سرزمین موتورهای جستجو) به صورت زنده از کنفرانس مطبوعاتی گوگل در اینجا چند نقل قول وجود دارد:

مرغ مگس خوار این فرصت را به ما داد تا مترادف ها و نمودار دانش و چیزهای دیگری را که گوگل انجام داده است برای درک معنی استفاده کنیم تا دوباره فکر کنیم که چگونه می توانیم از قدرت همه این چیزها برای ترکیب معنا و پیش بینی نحوه مطابقت درخواست شما با سند استفاده کنیم. از نظر اینکه پرس و جو واقعاً چه چیزی می خواهد و آیا اتصالات موجود در اسناد وجود دارد. و نه فقط تصادفی تصادفی که می تواند در موتورهای جستجوی اولیه وجود داشته باشد.

مرتبط با الگوریتم مرغ مگس خوار :  الگوریتم رنک برین چیست؟چه تاثیری بر سئو دارد

الگوریتم مرغ مگس خوار : نظر دانی سالیوان، سردبیر بنیانگذار Search Engine Land

همانطور که در معیارهای رتبه بندی گوگل ما در دیروز، امروز و آینده ذکر شد، نمودار دانش احتمالاً نقش اصلی را در اینجا بازی خواهد کرد. با این حال، تاکنون اطلاعات دقیق تری درباره الگوریتم مرغ مگس خوار وجود ندارد. با این حال، دنی سالیوان پس از کنفرانس مطبوعاتی توانست با برخی از کارمندان گوگل صحبت کند و یک پرسش متداول سریع منتشر کند. خلاصه انتشار پرسش‌های متداول دنی سالیوان مربوط به به‌روزرسانی مرغ مگس خوار Google در زیر آمده است:

 • رتبه صفحه و پیوندهای ورودی همچنان در الگوریتم جدید الگوریتم مرغ مگس خوار گنجانده می شوند.
 • الگوریتم مرغ مگس خوار حدود یک ماه است که فعال است
 • الگوریتم مرغ مگس خوار بزرگترین به روز رسانی الگوریتم از سال 2001 است
 • مرغ مگس خوار به طور کامل جایگزین الگوریتم قدیمی شده است. الگوریتم پاندا و پنگوئن تنها به‌روزرسانی‌های جزئی الگوریتم قدیمی بودند
 • مرغ مگس خوار متشکل از عناصر Algos قدیمی و عناصر کاملاً جدید است که بهتر برای رفتار جستجوی فعلی و آینده هماهنگ هستند.

مهمترین عبارت به شرح زیر است: در آینده، الگوریتم مرغ مگس خوار هنگام تطبیق عبارت جستجو و سند، توجه کمتری به کلمات کلیدی جداگانه خواهد داشت، اما بیشتر به این موضوع که آیا سند به سؤال پشت ترکیب کلیدواژه پاسخ می دهد یا خیر. گامی مهم با توجه به افزایش استفاده از جستجوی صوتی. همانطور که قبلاً در پست وبلاگ در مورد آینده رتبه بندی گوگل ذکر شد، کل این موضوع مکان و دستگاه نهایی را نیز در نظر می گیرد.

گوگل تاکنون از ترافیک یا ضررهای رتبه‌بندی عمده، حداقل از سوی ناشران بزرگ، به دلیل الگوریتم مرغ مگس خوار آگاه نبوده است و اگر هنوز متوجه ترافیک یا کاهش رتبه‌بندی نشده‌اید، نباید نگران باشید.

نوشته بیل اسلاوسکی درباره  اختراع الگوریتم مرغ مگس خوار در گوگل

بیل اسلاوسکی یک پست وبلاگ بسیار خوب با حق ثبت اختراع مرغ مگس خوار در گوگل نوشت، که نمونه خوبی از آنچه گوگل با الگوریتم مرغ مگس خوار می خواهد را ارائه می دهد:

گوگل ممکن است به پرسش [بهترین مکان برای یافتن و خوردن پیتزای سبک شیکاگو چیست؟] نگاه کند و بفهمد که جستجوگری که به دنبال نتایج برای آن پرسش است احتمالاً از استفاده از “رستوران” به جای استفاده از “رستوران” رضایت بیشتری دارد. “محل “. استفاده از “رستوران” به جای “مکان” ممکن است به عنوان یک مترادف یا جایگزین بالقوه بر اساس قوانین جایگزینی در نظر گرفته شود که بر عبارات همزمان تمرکز می کنند که ممکن است در نتایج جستجو نشان داده شوند زمانی که آن عبارات جستجو می شوند یا عبارت های همزمان در جلسات پرس و جو

الگوریتم مرغ مگس خواره : نظر بیل اسلاوسکی

در پایان، معرفی الگوریتم مرغ مگس خوار نیز گامی به سوی نتایج جستجوی بهتر برای جستجوهای جستجو با استفاده از جستجوی صوتی است. سؤالات کامل اغلب در اینجا فرموله می شوند و نه ترکیبات جستجوی فردی. علاوه بر این، گوگل اطلاعاتی را درباره عملکردهای جدید در نمودار دانش اعلام کرد و طرح‌های جستجوی جدید گوگل را برای دستگاه‌های تلفن همراه ارائه کرد. می‌توانید ویدیوی معرفی مرغ مگس خوار از Google I/O 2013 را تماشا کنید:

تاثیرات الگوریتم مرغ مگس خوار بر سئو

به روز رسانی مرغ مگس خوار فقط نحوه عملکرد الگوریتم گوگل را تغییر نداد. البته، برای کارشناسان حوزه بهینه سازی موتورهای جستجو نیز مهم بود که با پیشرفت های جدید سازگار شوند. احتمالاً اولین تأثیر به روز رسانی مرغ مگس خوار این بود که طراحی محتوا اهمیت بیشتری پیدا کرد. این با پاندا و پنگوئن شروع شد و به هر حال یک پیشرفت واضح بود. به روز رسانی مرغ مگس خوار ارتباط وب سایت ها را بیش از پیش مهم کرد. اگر می‌خواهید در SERP جایگاه خوبی داشته باشید، متون با کیفیت بالا و بدون محتوای تکراری مهم بودند. یکی از جالب ترین نوآوری ها افزایش اهمیت کلمات کلیدی دم بلند بود. از آنجایی که الگوریتم اکنون پس از به‌روزرسانی مرغ مگس خوار، ارتباط علّی محتوا را درک کرده است، استفاده از کلمات کلیدی توسعه‌یافته فرصت خوبی برای بهینه‌سازی بهبود یافته است. به‌روزرسانی مرغ مگس‌خوار Google هنوز فعال است و استانداردهایی را برای توصیه‌های مرتبط با محتوا در مورد ورودی‌های Google تعیین می‌کند. با کنترل کیفیت جدید در حوزه محتوا، همچنان برای وب سایت ها مهم است که بر اساس استانداردهای تعیین شده در آن زمان در حوزه محتوا جهت گیری کنند.

آخرین افکار در مورد الگوریتم  مرغ مگس خوار گوگل و ارتباط آن با سئوی جامع

اکثر سئوکاران فکر می کردند که به روز رسانی الگوریتم مرغ مگس خوار یک طرح SERP ایجاد می کند که ترافیک ارگانیک از Google را کم می کند تا گوگل بتواند به تنهایی هدف جستجو را برآورده کند. به خصوص، گوگل به لطف پایگاه داده های گسترده خود از سال 2013 شروع به خواندن موجودیت ها و درک معانی رشته ها کرده است. در سال 2015، با به روز رسانی الگوریتم مرغ مگس خوار، گوگل نیز انقلابی برای جستجوی معنایی ایجاد کرد و شروع به درک بهتر سؤالات جستجو کرد. این امر پتانسیل بهتری برای مبارزه با هرزنامه ها برای موتور جستجو ایجاد کرده است و در عین حال به آن اجازه می دهد پرس و جوها و هدف جستجو را همراه با پاسخ های ضروری بهتر درک کند. به دلیل این وضعیت، عناصر نمودار دانش به میلیون ها نفر افزایش یافته است و همچنین گوگل شروع به پاسخگویی به سوالات در SERP کرده است. به عنوان سئوکاران جامع نگر، ما با این وضعیت غریبه نیستیم. SERP امروزی فرهنگ لغت، مبدل ارز و ماشین‌حساب، مقایسه‌کننده‌های بلیط پرواز، ماشین‌حساب‌های وام مسکن و موارد دیگر دارد… اما هنوز، هیچ‌یک از آن ویژگی‌های SERP نمی‌تواند مانع از رشد این بخش‌ها و گرفتن ترافیک ارگانیک‌تر در طول سال‌ها شود.

همکاری با ویژگی های SERP گوگل با اطلاعات الگوریتم مرغ مگس خوار

زیرا گوگل تنها منبع ترافیک ارگانیک نیست. ایجاد وفاداری مشتری و یک نام تجاری قوی در یک جایگاه خاص بسیار مهمتر از پاسخ در SERP است. برخلاف واکنش‌های سال 2015 سئوکاران، در سال 2020 سئوی کل نگر پانل‌های دانش، قطعه‌های ویژه یا ویژگی‌های پاسخ خود گوگل را در SERP به عنوان فرصتی برای همکاری با Google می‌بینند. یک منبع اطلاعاتی در پنل دانش یا نمودار دانش با بهینه سازی موتور جستجو مبتنی بر موجودیت می تواند اعتماد بیشتری را هم در موتور جستجو و هم برای کاربران ایجاد کند. Google فقط منابع قابل اعتماد را به عنوان دارندگان Featured Snippet یا Knowledge Graph در SERP انتخاب می کند. راه اندازی این ویژگی های SERP برای پروژه های سئوی خود یکی از مهم ترین اهداف سئوهای جامع است.

عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار یک سیگنال مهم برای یک سئوی جامع از نظر نشان دادن ثبات به روز رسانی های گوگل در سال ها است. موتورهای جستجو می خواهند SERPهای جذابتری ایجاد کنند و خود را با رفتارهای جستجوی آینده نگر مانند جستجوی صوتی تطبیق دهند. آنها همچنین همیشه می خواهند صفحات وب، پرس و جوها و محتویات را با درک بهتری دسته بندی کنند تا اطلاعات را به روشی با ساختار بهتر سازماندهی کنند. الگوریتم مرغ مگس خوار به ما این امکان را می دهد تا قدرت جستجوی معنایی، نام تجاری، اهمیت هدف قرار دادن موضوعات را به جای پرس و جوها و تمایز اهداف جستجوی اصلی و فرعی از یکدیگر و در عین حال بهینه سازی برای هر یک از آنها درک کنیم.

8 کار عملی که می توانید برای بهبود رتبه خود در الگوریتم مرغ مگس خوار انجام دهید

 • برای رتبه در الگوریتم مرغ مگس خوار، می خواهید یک وب سایت با محتوای جامع و کامل ایجاد کنید.
 • چطوری این کار را انجام میدهی؟ در اینجا یک لیست مفید از هشت چیز است که به شما کمک می کند آن را در دوران الگوریتم مرغ مگس خوار خرد کنید.
 • موضوع سایت خود را با استفاده از یک بیانیه هدف واضح، محتوای بالا و عناصر ناوبری خاص انتخاب، اصلاح و بیان کنید. (به عبارات مبهم یا گسترده اکتفا نکنید.)
 • محتوای طولانی ایجاد کنید. (از مطالب کوتاه خودداری کنید.)
 • محتوای عمیق ایجاد کنید. (از محتوای عمومی خودداری کنید.)
 • هدف و هدف سایت را با مشخص بودن و مستقیم بودن خلاصه کنید. (هدف خود را پنهان نکنید یا آن را مبهم نکنید.)
 • محتوایی ایجاد کنید که برای خوانندگان جذاب باشد (برای موتورهای جستجو محتوا ایجاد نکنید.)
 • محتوای متمرکز ایجاد کنید. (سعی نکنید محتوای جامع را در هر زیرمجموعه در جایگاه خود ارائه دهید.)
 • محتوای زیادی ایجاد کنید. (با چند پست وبلاگ یا صفحات همیشه سبز خوشحال نباشید.)
 • محتوایی ایجاد کنید که کاملاً مرتبط با حوزه تخصصی شما باشد. (در مورد موضوعات خارج از موضوع ننویسید.)
 • در حال حاضر، می دانید که سئو به معنای پر کردن محتوا با کلمات کلیدی نیست.

موضوعات مهم : 

کلمات کلیدی LSI چیست و چه اثری در سئو دارد؟

آموزش سئو با تکنیک آسمان خراش

طول محتوا بر سئو چه تاثیری می‌گذارد؟

کپی رایتینگ سئو چیست ؟ راهنمای صفرصفر تا صد در سال 2022

آموزش سئو وردپرس 61 نکته طلایی (100%رایگان + pdf)

آموزش وبلاگ نویسی از مقدماتی تا پیشرفته (101 نکته)

راهکارهای موثر برای الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

1-      تولید محتوا منحصر به فرد و با کیفیت

همچنین استفاده از محتوای منحصر به فرد و اطلاعات منحصر به فرد در محتوا ارزش بیشتری دارد. یکی از مهم ترین اهداف الگوریتم مرغ مگس خوار، دادن اطلاعات لازم بدون جملات گسسته است. به عنوان سئوکاران جامع نگر، ما به بهبود مقاله اطلاعات به روز رسانی الگوریتم مرغ مگس خوار ادامه خواهیم داد.

2-      استفاده از تگ های h1 و هدینگ ها

هسته اصلی الگوریتم مرغ مگس خوار کیفیت است. کیفیت برای یک موتور جستجو عبارت است از محتوا با کلمه کلیدی هدف در عنوان آن با محتوایی که پس از عنوان قرار می گیرد. محتوا باید با عنوان مرتبط باشد و از طریق بدنه صفحه دنبال شود. هر صفحه به یک تگ H1 و در حالت ایده آل به H2 و H3 نیاز دارد. شما نیاز به یک برچسب عنوان دارید که با کلمه کلیدی هدف شروع می شود و یک توضیحات متا که شامل و در حالت ایده آل با کلمه کلیدی هدف شروع می شود.

3-     تاثیر تراکم کلمات کلیدی در الگوریتم مرغ مگس خوار

من متوجه شده ام که تراکم کلمه کلیدی هدف 2٪ نیز ایده آل است. این به معنای استفاده از کلمه کلیدی هدف 2 بار برای هر 100 کلمه است. اگر این تراکم را رعایت کنید، متوجه خواهید شد که مجبور به استفاده از مترادف در محتوا خواهید شد. سایر کلمات مهم برای استفاده ضمایر، صفت و جغرافیای مربوطه هستند.

پیوندهای درون محتوای شما به سایر صفحات مرتبط در سایت شما بسیار مهم هستند. یک وب را در ذهن داشته باشید. برای دیدن صفحات عالی و استفاده از پیوندها به ویکی پدیا نگاهی بیندازید.

درک استفاده از ترکیب کلمات کلیدی برای موفقیت آنلاین بسیار مهم است. این در واقع بسیار ساده است و هسته اصلی نتایجی است که برای مدت طولانی می بینم. رتبه بندی در بالای جستجوی گوگل برای کلمه کلیدی اصلی نتیجه ای نخواهد داشت. الگوریتم مرغ مگس خوار به گونه ای برنامه ریزی شده است که ارتباط کلمات کلیدی را با نتایج جستجو که به پرسش ها یا جستجوهای پیچیده مصرف کننده پاسخ می دهد، درک کند.

الگوریتم مرغ مگس خوار چیست ؟ تحقیقات نیل پاتل تحلیل گر برتر سئو همراه با مثال

اگر به داده‌های ما نگاه کنید و پیشنهادات ما را بخوانید، دقیقاً متوجه خواهید شد که چگونه الگوریتم مرغ مگس خوار را کاملاً باز کنید.

در اینجا نحوه خرد کردن داده ها آمده است

ما مشاهده کردیم که الگوریتم مرغ مگس خوار صفحات وبی را که دارای محتوای جامع و کامل در یک موضوع محدود هستند در رتبه بالاتری در SERP ها قرار می دهد.

به عبارت دیگر، اگر یک وب سایت دارای محتوای واقعا خوب و عمیق زیادی باشد، در نتایج جستجو رتبه خوبی خواهد داشت.

اما، دقیقا چه نوع محتوایی؟

برای اینکه دقیقاً به شما نشان دهیم الگوریتم جستجوی الگوریتم مرغ مگس خوار چگونه کار می کند، بیایید به یک جایگاه محبوب نگاه کنیم – امور مالی شخصی.

ما برخی از معتبرترین سایت‌های مربوط به آن موضوع را انتخاب کردیم، بنابراین ممکن است برخی موضوعات همپوشانی داشته باشند.

الگوریتم جستجوی مرغ مگس خوار چگونه کار می کند
الگوریتم جستجوی مرغ مگس خوار چگونه کار می کند

برای به دست آوردن بیشترین قدرت از داده ها، MarketMuse یک الگوریتم تجزیه و تحلیل جستجوی معنایی، مشابه الگوریتمی که مرغ مگس خوار استفاده می کند، ساخت.

چرا به دردسر استفاده از تحلیل جستجوی معنایی برویم؟ زیرا مرغ مگس خوار تماماً در مورد روابط معنایی است. تنها راه برای به دست آوردن داده های مناسب، ارتباط معنایی هر قسمت از محتوا با سایر موضوعات در طاقچه بود.

هر بخش زیر چهار چیز را به شما نشان می دهد:

سایتی که ما خزیدم:درجه الگوریتم مرغ مگس خوار که دریافت کرد. MarketMuse یک درجه حروف را به کل سایت اختصاص می دهد. این برای درک عملکرد یک سایت در یک نگاه مفید است.

موضوع سایت.

این مهم است، زیرا موضوع اعلام شده یک سایت این است که الگوریتم مرغ مگس خوار چگونه آن را رتبه بندی می کند. مرغ مگس خوار موضوع سایت را با تجزیه و تحلیل مهم ترین صفحات (صفحه اصلی و صفحه درباره) و با خزیدن در ناوبری اصلی مشخص می کند.

یافته های ما در هر بخش، موضوعات مختلف و نحوه عملکرد محتوا را نشان خواهیم داد. یکی از نکات مهم داده در اینجا “رتبه بندی کلمات کلیدی در هر صفحه” است. این میانگین تعداد کلمات کلیدی، رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل، است که هر صفحه دارد. بالاتر بهتر است، زیرا به این معنی است که یک صفحه مشخص می تواند به طور بالقوه برای ده ها عبارت جستجو رتبه بندی کند. (ما همه پرس و جوهای جستجوی ایالات متحده را بیش از پنج مورد در ماه اندازه گیری کردیم.)

ما به هر سایت بر اساس سه چیز امتیاز دادیم:

پوشش رضایت‌بخش:

این شماره تعداد دفعات ظاهر شدن کلمه کلیدی موضوع/جستجو در سایت را گزارش می‌دهد. برای اینکه یک موضوع به طور رضایت بخشی تحت پوشش در نظر گرفته شود، باید حداقل در 2.5٪ از صفحات سایت ظاهر شود. همه کلمات کلیدی/موضوعاتی که در زیر به تفصیل توضیح می دهیم، پوشش رضایت بخشی دارند.

موضوعات شکاف نسبی:

عدد شکاف نسبی بالا بد است. این نشان می دهد که صفحه چند کلمه کلیدی مرتبط با موضوع مورد بحث را ذکر کرده است.

موضوعات شکاف مطلق:

شکاف های مطلق زمانی اتفاق می افتد که یک سایت هیچ اشاره ای به موضوع یا کلمه کلیدی که از نظر معنایی با موضوع بیان شده وب سایت مرتبط است، نداشته باشد. این به خصوص خبر بدی است. هرچه امتیاز موضوع شکاف مطلق بالاتر باشد، سایت در نتایج جستجوی الگوریتم مرغ مگس خوار برای جستجوهای مربوطه عملکرد بدتری دارد.

اکنون، بیایید داده ها را بررسی کنیم.

بررسی سایت مگنیفای مانی

بزرگنمایی پول

وب سایت: MagnifyMoney.com

درجه: الف-

موضوع: در اینجا نحوه توصیف MagnifyMoney اهداف و اهداف کاربر آمده است:

بهره کارت اعتباری (و در نتیجه بدهی) را کاهش دهید، تمام کارمزدهای غیر ضروری را حذف کنید، وجه نقد را در مخارج روزانه به حداکثر برسانید و سود دریافت کنید.

در تمام حساب های پس انداز این چهار چیز ساده می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند و تضمین کند که پول بیشتری در کیف پول شما باقی می ماند.

یافته ها

MagnifyMoney.com رتبه دوم موفق ترین وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو، با رتبه بندی کلمات در هر صفحه بود.

این برای ما تعجب آور بود. چرا؟ زیرا پروفایل لینک آنها کوچک است. آنها از نظر اعتماد و اقتدار رتبه پایین تری دارند، اما نتایج بالایی دریافت می کنند.

اجازه دهید یک لحظه در اینجا مکث کنم، زیرا این بسیار مهم است.

در طول تاریخ بهینه سازی موتورهای جستجو، بک لینک ها بزرگترین دلیل برای رتبه بندی یک سایت بوده اند. پروفایل بک لینک قوی تر به معنای رتبه بهتر در موتورهای جستجو است، درست است؟

با وجود الگوریتم مرغ مگس خوار دیگر موضوع بک لینک ها به چالش کشیده میشوند

شما به شواهد نگاه می کنید.

در اینجا نمایه بک لینک MagnifyMoney است. کوچک است

نمایه بک لینک MagnifyMoney
نمایه بک لینک MagnifyMoney

امتیاز دامنه و اعتماد هر دو پایین است.

اکنون، به نمایه بک لینک سایت دیگری که آنالیز کردیم، GetRichSlowly.com نگاه کنید.

نمایه بک لینک سازی GetRichSlowly
نمایه بک لینک سازی GetRichSlowly

دارای بیست برابر تعداد بک لینک است، به علاوه امتیاز اعتبار و اعتماد بالاتر.

اما، همانطور که میبینید، MagnifyMoney، از آن بالاتر است. چرا؟به دلیل فناوری جستجوی الگوریتم مرغ مگس خوار

MagnifyMoney دارای محتوایی است که مستقیماً به عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو که در الگوریتم مرغ مگس خوار مهم هستند جلب توجه می کند.

همه اینها علیرغم اینکه پروفایل پیوند آن واقعاً باریک است.

تعیین رتبه بندی بر اساس الگوریتم مرغ مگس خوار

نتیجه نهایی این است: یک سایت بهینه سازی شده برای الگوریتم مرغ مگس خوار از یک پروفایل پیوند بزرگ برتری می یابد و سایت شما را برای مخاطبین هدف که عبارت جستجوی مرتبط یا عبارت کلیدی را در کادر جستجو وارد می کنند قابل مشاهده تر می کند.

اگر بودجه یا زمان لازم برای ایجاد پروفایل بک لینک خود را ندارید، نگران نباشید. تا زمانی که شما در حال ایجاد محتوای بی نظیری هستید که برای پردازش زبان طبیعی الگوریتم مرغ مگس خوار جذاب باشد، می توانید از پسران بزرگ پیشی بگیرید.

بیایید نگاهی بیندازیم که محتوای آنها چقدر موثر است و چگونه برای الگوریتم مرغ مگس خوار جذاب است.

این پوشش کلی عمق موضعی آنهاست. توجه داشته باشید که آنها برای اکثر موضوعات سبز هستند.

این به این معنی است که آنها پوشش و عمق زیادی دارند، زیرا به موضوعات انتخابی آنها و به طور کلی تو رفتگی در ارتباط است.

سایت MyMoneyBlog.com

کارت های اعتباری برگشت نقدی

وب سایت: mymoneyblog.com

درجه: C+

موضوع: پس از نگاهی اجمالی به صفحه اصلی، می توان تصور کرد که سایت درباره بازنشستگی پیش از موعد، سرمایه گذاری، پس انداز پول و پاداش کارت اعتباری است.

ما این را مستقیماً از ناوبری بالای آنها برداشتیم. بنابراین، آنها واقعاً چقدر این موضوعات را پوشش می دهند؟

به نتایج جستجوی معنایی نگاهی بیندازید:

به نتایج جستجوی معنایی نگاهی بیندازید:

مکانی عالی برای مدتی استقرار و باز کردن بسته بندی داده ها است. اگر بتوانیم بفهمیم که چرا این همه شکاف دارد (و چه کاری باید در مورد آن انجام دهیم)، می‌توانیم دقیقاً کشف کنیم که یک سایت دوستدار مرغ مگس خوار چگونه باید به نظر برسد.

یافته ها

موضوع “بازنشستگی پیش از موعد” – اولین مورد در لیست بالا – دارای پوشش بسیار کمی و تعداد زیادی شکاف است.

سایت باید این موضوع را بررسی کند، اما محتوا آن را منعکس نمی کند. در نتیجه، رتبه بندی کلمات کلیدی در هر صفحه پایین است.

بازنشستگی زودهنگام

بیایید هر موضوع را جداگانه بررسی کنیم.

بازنشستگی زودهنگام

بازنشستگی زودهنگام

 

بازنشستگی زودهنگام

اینجا جایی است که آنها از دست داده اند. پوشش عمیق موضوعی اصطلاح بازنشستگی پیش از موعد 45٪ است که نمره قابل توجهی ضعیفی است، به ویژه با توجه به این واقعیت که به نظر می رسد خود سایت محتوایی در مورد موضوع را وعده می دهد.

 1. 25 شکاف نسبی وجود دارد، به این معنی که 25 موضوع مرتبط دارای پوشش موضوعی نازکی هستند.
 2. 15 شکاف مطلق وجود دارد، یعنی 15 موضوع مرتبط اصلاً پوششی ندارند.
 3. اسکن سریع 5 موضوع مرتبط نیز دو شکاف عمده عنوان را نشان می دهد. موضوع مرتبط “امید به زندگی” فقط در یک عنوان در کل سایت ظاهر می شود. و موضوع مرتبط “سن بازنشستگی” در عناوین صفر ظاهر می شود.

عدم وجود محتوای مرتبط (یا حتی محتوای مرتبط نازک) یک سیگنال منفی به الگوریتم جستجوی الگوریتم مرغ مگس خوار می فرستد مبنی بر اینکه ممکن است شما در موضوع تمرکز مرجع نباشید.

اگر یک رقیب بودید، می‌خواهید در مورد موضوعات کلیدواژه طولانی مانند غرامت کارگر، سن بازنشستگی پیش از موعد و بازنشستگی از کارافتادگی بنویسید. آنها کاملاً این موضوعات را از دست دادند.

تحلیل رفتار الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل : نیل پاتل

ما همچنین می‌توانیم یک عبارت جستجوی مرتبط خاص را بررسی کنیم تا بهتر بفهمیم الگوریتم مرغ مگس خوار چگونه ممکن است آن را در معادله اندازه‌گیری وسعت و عمق پوشش در یک موضوع معین قرار دهد. به عنوان مثال، بیایید به اصطلاح مرتبط با تامین اجتماعی نگاه کنیم.

در تجزیه و تحلیل ما، این موضوع – تامین اجتماعی – مرتبط ترین موضوع عبارت جستجوی مرتبط با عبارت تمرکز، بازنشستگی پیش از موعد است.

در 294 صفحه در MyMoneyBlog.com به تامین اجتماعی اشاره شده است که بسیار خوب است. اما، عملکرد آن مقالات در نتایج جستجوی معنایی چگونه است؟

آیا آنها جامع هستند؟ یا فقط یک دسته کرک است؟ تجزیه و تحلیل ما عمق دقیق پوشش را نشان داد:

بررسی الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
بررسی الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

نکته: امتیاز پایین نشان داده شده با رنگ قرمز به معنای خبر بد است. می توانید از MarketMuse برای بررسی سایت خود و دریافت محتوای مشابه استفاده کنیدهسته مثل این

ابزار تشخیص کیفیت محتوا از دید الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

در اینجا می‌توانیم ببینیم که مقاله‌های حاوی موضوع تامین اجتماعی در واقع ;عباراتی با عملکرد پایین هستند.

هیچ کدام از مقالات بیش از 1000 کلمه نیستند و فقط چند بار به تامین اجتماعی اشاره می کنند. همه مقالات نشان داده شده در بالا امتیاز محتوای پایینی را از ممیزی محتوای ما دریافت کردند.

استفاده از یک کلمه کلیدی مشخص کافی نیست. مطمئناً، آنها آن را در سراسر وب سایت پاشیدند و چند مقاله در اندازه مناسب (200-900+ کلمه) نوشتند که شامل این موضوع بود.

اما، تا آنجا که عمقی پیش می رود، آنها به طور کامل گل را از دست دادند.

آموزش سئو بر اساس الگوریتم مرغ مگس خوار

MyMoneyBlog برای رفع این مشکل چه باید بکند؟

آنها باید یک مقاله طولانی، محکم، جامع، عمیق و خانگی در مورد تامین اجتماعی بنویسند. مقاله را 4000 کلمه بسازید، تصاویر را اضافه کنید، بحث های معتبری را در آن گنجانده و بهترین محتوا را در اینترنت در مورد آن موضوع ایجاد کنید و به دنبال آن بازاریابی رسانه های اجتماعی موثر انجام دهید.

این کار عملکرد کلی آن اصطلاح بسیار مرتبط را تقویت می کند، که سپس سیگنال هایی را برای الگوریتم مرغ مگس خوار برای وسعت پوشش موضوع اصلی، یعنی بازنشستگی پیش از موعد تقویت می کند.

مرغ مگس خوار به اندازه کافی باهوش است که فراتر از موضوعات اولیه نگاه کند. مجموعه کامل موضوعات مرتبط را بررسی می کند تا ببیند آیا پلی بین آنها وجود دارد یا خیر. نادیده گرفتن آن موضوعات مرتبط یا پوشش سطحی آنها می تواند شما را به عقب براند.

سرمایه گذاری

به پوشش آنها از موضوع “سرمایه گذاری” نگاهی بیندازید.

عمق به حد مطلوب نزدیک می شود، اما تعداد زیادی شکاف نسبی وجود دارد.

الگوریتم مرغ مگس خوار
مثال الگوریتم مرغ مگس خوار

این به ما می گوید که سایت وسعت قابل توجهی در مورد موضوع دارد، اما عمق زیادی ندارد.

تحلیل محتوای سایت توسط الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
چکار کنییم تا مرغ مگس خوار گوگل به سایت ما اهمیت دهد؟

نکته سریع: مرغ مگس خوار وسعت و عمق می خواهد.

به عنوان مثال، کلمه سرمایه گذاری در 154 عنوان در سراسر MyMoneyBlog ظاهر می شود. این پوشش سالم در مورد موضوع اصلی است، اما کافی نیست.

چکار کنیم تا مرغ مگس خوار گوگل به سایت ما اهمیت دهد؟

برای اینکه مرغ مگس خوار به سایت شما اهمیت دهد و آنرا رتبه بندی کند، باید به موضوعات مرتبط نیز به طور کامل پرداخته شود.

در این مورد، می بینیم که موضوع بسیار مرتبط مراقبت طولانی مدت در هیچ عنوانی ظاهر نمی شود.

چکار کنییم تا مرغ مگس خوار گوگل به سایت ما اهمیت دهد؟
چکار کنییم تا مرغ مگس خوار گوگل به سایت ما اهمیت دهد؟

بینش عملی :مرغ مگس خوار

اگر می‌خواهید در موتورهای جستجو برای موضوع سرمایه‌گذاری و جست‌وجوهای مرتبط رتبه بالاتری کسب کنید، بهتر است مقاله‌ای با تمرکز بر مراقبت طولانی مدت بنویسید و آن کلمه کلیدی را در عنوان و متن اصلی مقاله خود قرار دهید.

شما می‌خواهید به 35 شکاف نسبی دیگر نگاه کنید و محتوایی را نیز حول آن عبارات جستجو بسازید.

کلمه کلیدی پس انداز : مرغ مگس خوار

آنها در مورد موضوع “پس انداز پول” چگونه عمل کردند؟

کلمه کلیدی پس انداز : مرغ مگس خوار

کلمه کلیدی پس انداز : مرغ مگس خوار
کلمه کلیدی پس انداز : مرغ مگس خوار

 

موضوع صرفه جویی در پول قوی ترین پوشش موضوعی را در بین چهار موضوع تمرکزی دارد که برای بررسی انتخاب کردیم 67٪ است.

با این حال، موضوع دارای 23 شکاف نسبی و 5 شکاف مطلق است. خوب نیست.

بینش عملی

شکاف های موضعی را به راحتی می توان از دست داد. برای اصطلاح پس انداز پول، MyMoneyBlog دارای دو شکاف نسبی است که در بالای لیست موضوعات مرتبط ما قرار دارد.

آنها چه هستند؟ مسافت پیموده شده بنزین و مصرف سوخت.

مرغ مگس خوار گوگل

مرغ مگس خوار Google

می بینید چرا از دست دادن آن آسان است؟ ممکن است به طور خودکار فکر نکنید که «مسافت پیموده شده گاز» موضوعی است که باید در وبلاگ مالی شخصی درباره آن بحث کنید. با این حال، ظاهراً با توجه به الگوریتم MarketMuse و تجزیه و تحلیل جستجوی معنایی نزدیک به 80-100 صفحه معتبر در مورد موضوع، افراد واقعی اینگونه وارد یک عبارت جستجو می شوند و فکر می کنند. این چیزی است که مرتبط است.

ممکن است یک مدیر محتوا برای تشخیص این شکاف مشکل داشته باشد، اما الگوریتم مرغ مگس خوار Google می تواند به سرعت ارتباط برقرار کند.

بنابراین، به طور کلی، پوشش سایت از نکات صرفه جویی در هزینه خوب است. اما، نکاتی که به طور خاص مربوط به رانندگی است، بسیار نازک است.

در تحقیق ما، همبستگی قوی بین پوشش موضوع مرتبط و مرجعیت موضوعی مشاهده می‌کنیم. شناسایی شکاف ها قسمت سخت است.

جوایز کارت اعتباری

در مورد “پاداش کارت اعتباری” چطور؟ ما شاهد یک روند هستیم. پوشش عمق خوب است، اما تعداد بالای شکاف های نسبی شگفت آور است.

جوایز کارت اعتباری

جوایز کارت اعتباری

 

عبارت پاداش کارت اعتباری عملکردی مشابه سایر شرایطی را که بررسی کردیم نشان می دهد. پوشش کمی بالاتر از حد متوسط ​​است، اما همچنان شاهد شکاف های نسبی موضعی زیادی هستیم.

بینش عملی

سایت‌های بزرگ با عملکرد متوسط ​​یا پایین‌تر معمولاً دارای کلمات کلیدی رتبه‌بندی فراوانی هستند و کلمات کلیدی طولانی مدت کافی ندارند.

مشکل؟ این کلمات رتبه خیلی بالایی ندارند.

در نمودار دانش زیر، mymoneyblog.com آنقدر پایین است که در مقایسه با نزدیکترین رقبای خود برای کلمات کلیدی با حجم بالا، تقریباً از صفحه نمایش خارج است. (MyMoneyBlog در گوشه پایین سمت راست واقع شده است.)

نمودار دانش mymoneyblog.com
نمودار دانش mymoneyblog.com

چرا اینقدر رتبه پایینی داره؟ زیرا تمرکز کافی وجود ندارد. به نظر می رسد این سایت موضوعات زیادی را در بر می گیرد، اما آنها را به طور کامل پوشش نمی دهد. تمام شکاف های نسبی موضوع را به خاطر دارید؟

اگر به رتبه های بالای موتورهای جستجو اهمیت می دهید، سعی نکنید همه چیز را پوشش دهید. به یک طاقچه بچسبید و بر آن تسلط داشته باشید.

آموزش مرغ مگس خوار گوگل برای ارتقا سایت

به عنوان مثال، اگر MyMoneyBlog بخواهد برای کلمه کلیدی طولانی “جوایز کارت اعتباری” رتبه بندی کند، به بیش از تعداد کمی از مقالاتی که به عبارت جستجو اشاره می کنند نیاز دارند. آن‌ها به چندین مقاله با اکتان بالا، طولانی، با غواصی عمیق در مورد این موضوع، به علاوه مقالات نیاز دارند

پرداختن به موضوعات مرتبط با پاداش کارت اعتباری.

بهتر است پرداختن به یک موضوع را به طور کامل کنار بگذارید تا اینکه با تلاش نیمه تمام به آن بپردازید.

به آرامی ثروتمند شوید

آموزش مرغ مگس خوار گوگل برای ارتقا سایت
آموزش مرغ مگس خوار گوگل برای ارتقا سایت

وب سایت: http://www.getrichslowly.org

درجه: D

موضوع: به آرامی ثروتمند شوید یک سایت مالی شخصی است که به افراد و خانواده ها کمک می کند تا امنیت مالی کسب کنند. آنها در موضوعاتی مانند حذف بدهی، پس انداز پول و سرمایه گذاری عملی به طور عمیق می پردازند.

در اینجا نحوه عملکرد سایت در رتبه بندی کلمات کلیدی در هر صفحه آمده است.

نحوه عملکرد سایت در رتبه بندی کلمات کلیدی

وقتی صحبت از پوشش موضوع می شود، نگرانی های مربوط به الگوریتم مرغ مگس خوار وجود دارد.

این سایت سعی می کند هر موضوع قابل تصوری را در بخش “مالی شخصی” پوشش دهد. هر چه وب سایت شما بر اساس پوشش کامل موضوعات محدودتر، نمایه لینک و سایر استراتژی های بهینه سازی موتور جستجوی خوب اجرا شده، اعتماد و اعتبار بیشتری داشته باشد، می توانید پوشش موضوع را گسترش دهید.

مهم است که در موضوع موضوع خود در سراسر نقشه حضور نداشته باشید. امور مالی شخصی فضای بزرگی است و نیاز دارد زمانی که شروع به تولید محتوا در مورد این موضوع می کنید، خود را بیشتر مورد توجه قرار دهید. برای دستیابی به رتبه بالا در موتورهای جستجو، روی مرتبط ترین کلمات کلیدی دم بلند در محتوای خود، متن لنگر و بازاریابی رسانه های اجتماعی تمرکز کنید.

قطع ارتباط با «محبوب‌ترین دسته‌ها»، موضوعات اصلی در نوار پیمایش و آنچه در بخش «درباره» می‌گویند وجود دارد.

ما مطمئن نیستیم که آنها بدانند در مورد چه چیزی هستند. شاید بهترین نشانه قطع ارتباط در صفحه «درباره» آنها باشد.

این فقط در یک پاورقی پس از بیش از 7000 کلمه پیمایش متن پیوند داده می شود (اینها عناوین اخیر وبلاگ و متن اولیه هر قطعه هستند).

در زیر چهار پاراگراف “افشای” قرار دارد که یافتن آنها آسان تر است.

آموزش سئو : الگوریتم مرغ مگس خوار

این حدود چهار اندازه فونت کوچکتر از متن اصلی است.

اندازه فونت همان Helvetica 12 point است که در کامپیوترهای امروزی به سختی قابل خواندن است.

آیا به خوانندگان خود و در نتیجه به الگوریتم های جستجوی معنایی گوگل می گویید که وب سایت شما دقیقاً در مورد چیست؟

آیا از طریق پیمایش در بالای صفحه و/یا کنار، با متن لنگر واضح به آن پیوند می دهید؟ بهتر از این، آیا با محتوای ساده یا پیمایش در صفحه اصلی خود مشخص می کنید که خوانندگان و ربات های گوگل باید انتظار پیدا کردن چه چیزی را داشته باشند؟

متن صفحه اصلی شما می تواند مهم ترین متن در وب سایت شما باشد. اگر صفحه اصلی شما دارای نیمی از پیوندهای خارجی و داخلی به صفحات شما باشد، همانطور که در بیشتر موارد، هر عبارتی در آن بسیار مهمتر از آنچه در صفحات داخلی است.

یافته ها

در اینجا نحوه عملکرد موضوعات Get Rich Slowly است.

حساب های پس انداز

نحوه عملکرد موضوعات Get Rich Slowly
نحوه عملکرد موضوعات Get Rich Slowly

نرخ سی دی

نرخ سی دی

 

کارت های اعتباری

کارت های اعتباری
کارت های اعتباری

نرخ های بیمه

نرخ های بیمه
نرخ های بیمه

بررسی های بانکی

بررسی های بانکی
بررسی های بانکی

آنها بانک های خاصی را بسیار ذکر می کنند، اما بانک های بزرگ دیگر، مانند TD Bank، تقریباً اصلاً صحبت نمی کنند.

آیا دلیلی وجود دارد که بانک آلی به این همه پوشش نیاز دارد؟ آنها ادعا می‌کنند که «بررسی بانک‌ها» را ارائه می‌کنند، اما نمی‌گویند روی بانک‌های خاصی متمرکز شده‌اند.

مرغ مگس خوار تماماً در مورد پاسخ دادن به خواسته های جستجوی کاربر است، نه خود کلمات کلیدی خاص. اگر فقط تعداد معینی از بانک ها را پوشش می دهید و بانک های مهم دیگر را کنار می گذارید، قرار نیست برای کلمات کلیدی مرتبط با “بررسی بانک ها” رتبه بندی کنید.

پنی هاردر

وب سایت: http://www.thepennyhoarder.com
وب سایت: http://www.thepennyhoarder.com

وب سایت: http://www.thepennyhoarder.com

درجه: الف-

موضوع: Penny Hoarder یکی از بزرگترین وب سایت های مالی شخصی در جهان است. این سایت اعلام می کند که آنها بیش از 16 میلیون خواننده ماهانه و بیش از 5 میلیون مشترک فعال دارند. همانطور که با فونت بزرگ در بالای پیوندهای کانال رسانه های اجتماعی آنها نشان داده شده است، این حق افتخار است.

هدف آنها به وضوح بیان شده است.

هدف ما بهبود زندگی افراد روزمره با کمک به آنها برای صرف زمان کمتر برای نگرانی در مورد امور مالی و زمان بیشتری برای لذت بردن از زندگی است.

بیایید نگاهی به برخی از امتیازات آنها بیندازیم.

یافته ها
وب سایت: http://www.thepennyhoarder.com
وب سایت: http://www.thepennyhoarder.com

نکات صرفه جویی شخصی

نکات صرفه جویی شخصی

درآمد اضافی کسب کنید

درآمد اضافی

پس انداز

نمونه تحلیل مرغ مگس خوار
نمونه تحلیل مرغ مگس خوار

داده هایی که برای The Penny Hoarder برجسته است، تعداد کم موضوعات شکاف مطلق است. این چیز خوبی است.

Penny Hoarder از محتوای عمومی دوری می کند و سعی می کند موضوعاتی را پوشش دهد که بسیار مرتبط هستند.

به این دلایل، محتوای Penny Hoarder مستقیماً برای مرغ مگس خوار جذاب است.

راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما

اگر از کاربران MarketMuse هستید، در اینجا نحوه انجام مطالعه ما و تجزیه و تحلیل عملکرد سایت خود در مرغ مگس خوار آمده است.

در این مثال، من از http://www.thepennyhoarder.com استفاده خواهم کرد.

ابتدا MarketMuse.com را باز کرده و وارد شوید.

دوم، روی «ابزارهای پیشرفته» در هدر بالا و سپس «ممیزی محتوا» کلیک کنید.

راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما

URL خود را وارد کنید.

راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما

“موضوع تمرکز” خود را اضافه کنید.

راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار سایت شما

روی گزینه “In Content” کلیک کنید.

راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما

روی “Analyze” کلیک کنید.

لیستی از تمام عناوین صفحات سایت خود را به همراه تعداد ذکر موضوع تمرکز، تعداد کلمات و امتیاز محتوا مشاهده خواهید کرد.

عدد مهم در اینجا “امتیاز محتوا” است.

این نرم افزار از سیستم امتیازدهی رنگی استفاده می کند.

سبز خوبه

زرد احتیاط است.

قرمز بد است.

سریعترین راه برای من

ثابت کنید که سایت شما ابتدا روی صفحاتی کار می کند که امتیاز محتوایی زیر 9 دارند که با رنگ قرمز مشخص شده اند.

راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام برای تجزیه و تحلیل عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار سایت شما

اولین صفحه امتیاز قرمز را پیدا کنید و روی “بهبود” کلیک کنید.

راهنمای گام به گام تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما

یک خزیدن کامل محتوای صفحه به همراه فهرستی از موضوعات مرتبط را در صفحه سمت راست خواهید دید.

راهنمای گام به گام تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما
راهنمای گام به گام تجزیه و تحلیل عملکرد مرغ مگس خوار سایت شما

حتما لیست ذکرهای مرتبط را تجزیه و تحلیل کنید. اگر اصطلاحی را مشاهده کردید که فکر نمی‌کنید مرتبط باشد، می‌توانید آن را حذف کنید. وقتی ماوس را روی فهرست قرار می‌دهید، یک «X» آبی کوچک در کنار موضوع ظاهر می‌شود. برای حذف آن از لیست، روی “X” کلیک کنید.

اکنون لیست موضوعات مرتبط را در یک صفحه گسترده اکسل دانلود کنید.

دانلود فایل اکسل:الگوریتم مرغ مگس خوار
دانلود فایل اکسل:الگوریتم مرغ مگس خوار

به فهرست‌های «صفحات رتبه‌بندی برتر برای «مالی شخصی» بروید.»

رتبه بندی صفحات سایت:الگوریتم مرغ مگس خوار
رتبه بندی صفحات سایت:الگوریتم مرغ مگس خوار

در فهرست اسکرول کنید و همه مقالات با امتیاز محتوای سبز (بالای 20) را بیابید.

صفحه مقایسه : مرغ مگس خوار
صفحه مقایسه : مرغ مگس خوار

در اولین صفحه سبز رنگ شده روی “مقایسه” کلیک کنید.

 

صفحه خود را بر اساس «اشاره‌های مرتبط» با رقیب دارای رتبه برتر مقایسه خواهید کرد.

صفحه مقایسه : مرغ مگس خوار
صفحه مقایسه : مرغ مگس خوار

فهرستی از این عبارات ایجاد کنید یا داده ها را دانلود کنید.

این کار را برای هر مقاله با امتیاز بالا در لیست تکرار کنید.

آموزش گام به گام مرغ مگس خوار

الان قسمت خوبش شروع میشود. مقاله را با استفاده از عبارات «موضوعات مرتبط» تا حد امکان بازنویسی کنید.

این به مقداری زمان نیاز دارد شما نمی خواهید با بی دقتی شرایط را در آنجا پرتاب کنید. در عوض، شما می خواهید ساختار، جریان و قدرت زبان طبیعی را حفظ کنید، اما در صورت لزوم از این اصطلاحات مرتبط استفاده کنید.

هنگامی که محتوا را بازنویسی و منتشر کردید، در موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهد داشت. در عرض 1-2 هفته، دوباره محتوا را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید امتیاز شما چگونه تغییر کرده است.

این روند را برای هر یک از صفحات کم امتیاز خود تکرار کنید.

هنگامی که تمام صفحات وب سایت خود را با امتیاز قرمز بهبود دادید، به صفحات دارای امتیاز زرد بروید.

با گذشت زمان، می توانید هر صفحه با کارایی پایین در سایت خود را کاملاً بهینه کنید و سایتی را ایجاد کنید که بر SERP ها تسلط دارد.

این روش مبتنی بر داده برای موفقیت تضمین شده با الگوریتم جستجوی الگوریتم مرغ مگس خوار و نمودار دانش گوگل است.

دیگر درباره پیوندها نیست. این در مورد یک رویکرد کامل برای ایجاد محتوای جامع، عمیق و معتبر است.

خدمات طراحی سایت سئو فراز 

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و …

خدمات سئو سایت سئو فراز 

خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید
تا در کمترین زمان ممکن مطلوب ترین نتایج را برای شما رقم بزنند .

لطفا در صورت هر گونه سوال یا توضیحات تکمیلی در بخش نظرات مهمان کارشناسان سئو فراز باشید

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟تاثیر آن بر سئو + تصاویر»

 1. رسول محبی

  مقاله جامعی بود دستتون درد نکنه اگر امکانش هست در مورد بقیه الگوریتم ها هم مقاله با مثال بذارید ،تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا