لینک بیلدینگ چیست؟ تکنیک های اساسی link building در سئو

لینک بیلدینگ چیست؟ تکنیک های اساسی link building در سئو

لینک بیلدینگ چیست؟ تکنیک های اساسی link building در سئو :در زندگی روزمره، تا زمانی که گاوها به خانه بازگردند، می‌توانید در مورد اینکه چقدر عالی هستید صحبت کنید، اما متقاعد کردن مردم که به همان اندازه که ادعا می‌کنید بدون داشتن مدرکی فوق‌العاده هستید، دشوار است.

لینک بیلدینگ چیست؟

Contents

اما وقتی افراد معتبر و معتبر به شما اشاره می‌کنند و می‌گویند «این شخص فوق‌العاده است»، احتمال بیشتری وجود دارد که باور کنند که شما واقعاً عالی هستید. این پیش فرض پیوند بیلدینگ است. معادل دیجیتالی گرفتن رپ از افراد معتبر برای افزایش شهرت خود در گوگل.

استراتژی لینک سازی چیست؟

در هسته آن، به معنای داشتن وب سایت های قوی است که در جستجوهای گوگل رتبه بالایی دارند و مخاطبان بزرگ و مرتبط را از طریق یک استراتژی ساخت لینک معتبر به وب سایت شما پیوند می دهند. هر چه وب سایت بهتر یا معتبرتر باشد، بک لینک ارزشمندتر می شود. اما ایجاد لینک چیزی نیست که فقط به صورت ارگانیک اتفاق بیفتد، به هر حال نه به هیچ وجه معنی دار.

آموزش ساخت بک لینک به سایت

شما باید یک استراتژی ساخت لینک قوی ایجاد کنید و برای ایجاد موفقیت آمیز پیوندهایی تلاش کنید که سئو و سئوی لینک(لینک بیلدینگ) شما را به طور کلی بهبود بخشد. و نکته کلیدی آن این است که مطمئن شوید متعهد به ایجاد یک محتوای عالی به طور مکرر هستید و سپس از شبکه های خود از طریق تکنیک ایمیل فراگیر برای پست وبلاگ و پست مهمان این آثار استفاده می کنید. این در واقع سنگ بنای ساخت لینک های با کیفیت است – و این یک بازی دشوار است

اطمینان حاصل کنید که DR نشریه لینک دهنده به وب سایت شما بالا است.

لینک بیلدینگ چیست؟احتمالاً خودتان در سفرهای اینترنتی خود متوجه ارزش این لینک ها شده اید. به رفتار وب خود فکر کنید. ممکن است از طریق گوگل به جستجوی اطلاعات بپردازید و به سایتی با رتبه برتر بروید. از آنجا، چیزی را می خوانید که طنین انداز می شود و می خواهید بیشتر بدانید، بنابراین روی لینکی که شما را به منبع منبع می برد کلیک می کنید. این به نوبه خود شما را ترغیب می کند که حتی بیشتر در مورد یک موضوع مرتبط بیاموزید و بنابراین روی لینک دیگری کلیک می کنید.

لینک بیلدینگ چیست و تاثیر آن بر سئو چگونه است؟

به طور ناگهانی از طریق پنج یا چند وب سایت مختلف بازدید کرده اید و شاید یکی دو وب سایت را نشانه گذاری کرده اید. این قدرت بک لینک (لینک بیلدینگ) است، اگر بتوانید آن صفحات با رتبه برتر گوگل را به محتوای خود پیوند دهید، ترافیک ارگانیکی را خواهید دید که در هیچ جای دیگری نمی توانید به دست آورید. هنگامی که یک استراتژی را مشخص کردید، خواهید یافت

بک لینک طلایی سئو چیست

لینک بیلدینگ چیست؟این فقط ترافیک ارگانیک نیست که به سایت شما وارد می شود، حضور شما در گوگل نیز تقویت می شود زیرا این بک لینک ها(لینک بیلدینگ) طلایی سئو هستند. قرار است توجه ربات های جستجوگر گوگل را به خود جلب کند و بر این اساس رتبه بندی و ایندکس می شوید. گوگل می‌خواهد بداند که مردم را به سایت‌هایی هدایت می‌کند که تجربه کاربری باکیفیتی را ارائه می‌کنند: محتوایی که ارزش و اطلاعات کاملاً مرتبط و دقیق را ارائه می‌کند. هر چه تعداد لینک هایی که به صفحه شما اشاره می کنند بیشتر باشد، از نظر گوگل اعتبار بیشتری خواهید داشت و بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد. و این، ملخ جوان، به پست‌های وبلاگ و استراتژی ایمیل شما بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: آموزش صفر تا صد سئو رایگان

رابطه لینک بیلدینگ و سئو سایت

تکنیک‌های لینک‌سازی (لینک بیلدینگ) چیز جدیدی نیست و گوگل از دهه 1990 از این روش برای رتبه‌بندی صفحات استفاده می‌کند، زمانی که لری پیج، بنیان‌گذار گوگل، در تمام آن سال‌ها پیش، PageRank را برای همین منظور منتشر کرد. در نهایت با الگوریتم رتبه بندی کلی ادغام شد و با هر به روز رسانی و هر تغییر تا به امروز در آنجا باقی مانده است.

بک لینک (لینک بیلدینگ)و سئو یکی از قدیمی ترین پارامترهای مورد استفاده گوگل هستند

تنها تفاوتی که اکنون در فرآیند پیوند بیلدینگ وجود دارد این است که عاقلانه تر می شود. در حالی که سال‌ها پیش می‌توانستید از لینک‌های “هرزنامه” در پست‌های وبلاگ خلاص شوید، اما دیگر اینطور نیست. این روزها، شما باید سخت کار کنید و کیفیت عالی ایجاد کنید که سایت های دیگر همچنان منتظر ارسال آن هستند. سپس این شبکه‌ها به شما اجازه می‌دهند تا روابطی ایجاد کنید و محتوای جدید ما را به طور مداوم تولید کنید که همچنان به شما امکان می‌دهد لینک‌ها را دریافت کنید. با این حال، گوشه ها را کاهش

دهید و گوگل در مورد آن می داند، به خصوص اگر از سایت هایی مانند شبکه های عمومی استفاده می کنید که فقط برای ارسال هرزنامه به استراتژی های لینک سازی طراحی شده اند.

link building چیست؟

link building چیست؟  
لینک بیلدینگ را با تصویر نمایش داده است

گوگل می تواند استراتژی های کلاه سیاه مانند خرید لینک ها و پر کردن کلمات کلیدی را از یک مایل دورتر انتخاب کند. کلید دستیابی به فرصت های لینک موثر از طریق محتوای با کیفیت است و از دهه 1990 تغییری نکرده است و به این زودی ها نیز تغییری نخواهد کرد.

نحوه توسعه استراتژی های لینک بیلدینگ در سال 2020

الگوریتم گوگل به طور مداوم در حال تغییر و تحول است در حالی که ربات های آن از طریق استراتژی های همیشه در حال تکامل می خزند و فهرست می شوند. به دلیل اینکه چقدر فناوری بالایی دارد، باید راه‌های جدیدی بیابید تا به موتورهای جستجو مانند این بفهمانید که سایت معتبری هستید که به طور منظم محتوای عالی ارائه می‌دهد. دقیقاً همان جایی است که پیوند به سایت شما مفید است.

بیشتر بخوانید: چگونه در سال 2023 در گوگل رتبه بالاتری داشته باشیم؟

آموزش ساخت بک لینک یا لینک بیلدینگ

از آنجایی که لینک بیلدینگ تمرینی است که برای بیش از دو دهه انجام شده است، این فرآیند در سال 2020 تقریباً آهنین است و این راهنما تمام روش هایی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، در گفتن آن، برخی از نوآوری های مدرن وجود دارد که هنگام ایجاد استراتژی های پیوند خود به آن توجه کنید تا بتوانید بهترین موفقیت ممکن را داشته باشید از جمله:

استراتژی های رسانه های اجتماعی قوی در ساخت بک لینک (لینک بیلدینگ)ایجاد کنید:

گوگل می گوید هیچ رابطه مستقیمی بین موفقیت با اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و رتبه بندی جستجو وجود ندارد. با وجود این، شواهد قوی وجود دارد که نشان می‌دهد بین موفقیت در رسانه‌های اجتماعی و رتبه‌بندی بالاتر گوگل ارتباط وجود دارد. در حالی که هیچ سیگنال مستقیمی وجود ندارد که موتورهای جستجو در حال انتخاب هستند، اشتراک گذاری محتوای شما در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به طور طبیعی با فرصت های پیوند بیشتر و از طیف وسیعی از منابع است که تلاش های سئوی شما را بهبود می بخشد. بنابراین ناگفته نماند که باید اطمینان حاصل کنید که هر قسمت از محتوا را در کانال های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید و هر چند وقت یکبار که می توانید آن را تقویت می کنید. هر پست وبلاگ، هر به روز رسانی – به طور مداوم به اشتراک بگذارید تا به راحتی پیوند ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید:تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

در ساخت بک لینک (لینک بیلدینگ)کیفیت را هدف بگیرید:

راه‌های آسان زیادی برای دریافت کلیک روی پیوند به محتوای خود وجود دارد. آزمون‌ها و نظرسنجی‌ها عموماً علاقه‌مندی زیادی را به خود جلب می‌کنند، اما زمانی که نوبت به سایر سایت‌ها می‌شود که به آن‌ها پیوند می‌دهند، تقریباً به خوبی عمل نمی‌کنند. برای این کار، به مطالبی با کیفیت بالا و با درجه ژورنالیستی نیاز دارید که اصیل، قانع کننده، جذاب باشد و شما را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود قرار دهد – به خصوص اگر به دنبال پست مهمان در سایت هایی هستید که دقیقا می دانند مخاطبان چه می خواهند. . شما باید نظرات قوی داشته باشید، همه حقایق را بررسی کنید، از نظر گرامری صحیح باشید و بینشی در مورد روندهای مرتبط و موضوعی در صنعت خود ارائه دهید و احتمال موفقیت شما بیشتر است. به زبان ساده، شما باید برای کار سخت آماده باشید. این بازی واقعی سئو و لینک سازی در سال 2020 است.

ارائه توضیحات در هنگام ایجاد بک لینک (لینک بیلدینگ):

این یک راه ساده برای به دست آوردن بک لینک  (لینک بیلدینگ)در ساخت لینک است و در عین حال روابط مثبت خلاقانه ای با مشتریان و مشتریان شما نیز برقرار می کند. سال‌ها پیش، این یک «چیز» نبود، اما اکنون است. با مشتریان دلخواه خود تماس بگیرید و پیشنهاد دهید که با هم بر روی یک گواهی در مورد اینکه محصول و/یا خدمات شما چگونه به کسب و کار آنها سود برده است که می تواند در هر دو وب سایت شما قرار گیرد، کار کنید. علاوه بر یک راه قدرتمند و ساده برای دریافت لینک برای هر دو طرف، این توصیفات همچنین در رسانه های اجتماعی و لیست ایمیل بسیار موثر هستند، به خصوص در مکان هایی که می توانید یکدیگر را تگ کنید و رابطه خود را تقویت کنید. همچنین ممکن است بتوانید با دادن پست‌هایی به مهمانان یکدیگر یا جمع‌بندی لینکی که محتوای جدید یکدیگر را تبلیغ می‌کند، یک استراتژی ساخت لینک ایجاد کنید. گاهی اوقات شما فقط باید خلاق باشید.

هنگام ایجاد لینک بیلدینگ از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید:

اگر در حال نوشتن مقاله ای در مورد آخرین روندها در مورد موضوعی هستید که قبلاً به آن پرداخته اید، از کلمات کلیدی طولانی مانند “برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد xxx اینجا را کلیک کنید” استفاده کنید و یک لینک روی کلمه “اینجا” برای پیوند قرار دهید. به محتوای مرتبط و عالی که در گذشته نوشته اید. این متن لنگر نامیده می شود، که یک استراتژی ساخت لینک عالی است که می توانید به صورت داخلی از آن استفاده کنید. از طریق این روش، نه تنها یک لینک ارزشمند در سایت از طریق متن لنگر ایجاد می کنید، بلکه به گوگل کمک می کنید تا سایت شما را درک کند، این سلسله مراتب و ارتباط و زمینه بین صفحات است. همه اینها باعث می شود که شما در نتایج جستجو نیز رتبه بندی کنید – و این همیشه یک برد است.

بیشتر بخوانید: آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت

به دنبال راه ساده ای برای ساخت بک لینک (لینک بیلدینگ)نباشید:

لینک بیلدینگ چیست؟شرکت های زیادی وجود دارند که هویج را با لینک های خریداری شده و حمایت شده یا فرصت های پست مهمان با کیفیت پایین در مقابل شما آویزان می کنند. انجام این موارد ارزشمند نیست، و از نظر گوگل، آن را نادیده گرفته است. اگر آنها منابع شناخته شده برای موتورهای جستجو هستند، این مسیرها حتی می توانند منجر به جریمه شوند و شما را در موقعیت بدتری نسبت به زمانی که لینک سازی را شروع کرده اید قرار دهند. همین مورد در مورد پست‌های مهمان که با کلمات کلیدی پر شده‌اند تا حدی که اساساً قابل خواندن نیستند صدق می‌کند. این تکنیک های کلاه سیاه به راحتی توسط هوش مصنوعی گوگل در سال 2020 شناسایی می شوند و هرگز ارزش ریسک را ندارند.

لینک بیلدینگ :درسرمایه گذاری در فناوری ساخت کلمات کلیدی را در نظر بگیرید:

این بدان معنا نیست که در ایجاد استراتژی لینک بیلدینگ تنها هستید. برخلاف سال‌های گذشته، اکنون پلتفرم‌های معتبر زیادی وجود دارند که تمام ابزارهایی را که برای ایجاد یک لیست قوی از کلمات کلیدی، فهرست ایمیل، فرصت‌های متن لنگر و ایده‌های پست وبلاگ نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهند. برای مثال SEMrush و Ahrefs را در نظر بگیرید. این پلتفرم‌ها همچنین وب‌سایت‌های رقبای شما را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا بتوانید آنها را در بازی خود شکست دهید و برای فرصت‌های پست وبلاگ آینده، پیوندهای معتبر را احیا کنید.

21 استراتژی لینک بیلدینگ لینک سازی قابل اجرا (با مثال ها و اسکریپت ها)

نتایج جستجو و استراتژی های لینک سازی

پیوند دادن سایت های دیگر به وب سایت شما نه تنها برای دریافت ترافیک از آن منابع خوب است، بلکه یک استراتژی عالی برای بهبود جایگاه شما در رتبه بندی موتورهای جستجو است. خزنده‌های گوگل دائماً سایت‌ها را ایندکس می‌کنند و تعیین می‌کنند که کدام یک دارای بیشترین اعتبار هستند تا بتوانند آن‌ها را بر اساس آن رتبه‌بندی کنند، و شما باید به آن‌ها اطلاع دهید که باید بخشی از برتر باشید. بک لینک ها(لینک بیلدینگ) یکی از سیگنال هایی هستند که ربات ها دائماً منتظر آن هستند و یک g را شناسایی می کنند سایت reat از یک سایت بی کیفیت.

آیا سئو و لینک بیلدینگ بهم مرتبط هستند؟

پاسخ کاملاً است. در طول سال‌ها تحولات زیادی در گوگل صورت گرفته است و بسیاری از به‌روزرسانی‌های مهم مانند پاندا، الگوریتم را تغییر داده‌اند تا تجربه جستجو را برای میلیاردها کاربر بهبود بخشد. اما لینک بیلدینگ یک سیگنال و عامل مهم در رتبه بندی وب سایت ها توسط موتورهای جستجو است، چیزی که گوگل به وضوح در صفحه منبع راهنمای راهنمای کنسول جستجوی خود بیان می کند:

افزایش رتبه سایت با لینک بیلدینگ

اما این بدان معنا نیست که شما باید از هر طریق ممکن به سایت خود پیوند بزنید، زیرا مسیرهای لینک سازی وجود دارند که ارزش بسیار خوبی دارند و آنهایی که واقعاً می توانند علیه شما کار کنند. گوگل تنها در صورتی به سایت شما علاقه مند می شود که پروفایل های پیوند شما طبیعی باشد و از منابع معتبر و با ارزش بالا باشد. روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید از طریق خرید آن‌ها یا از طریق تاکتیک‌های دستکاری، لینک‌ها را به دست آورید، اما گوگل با این روش‌ها بسیار هوشیار است و شما را در رتبه‌بندی خود جریمه می‌کند، زیرا این به عنوان سئوی کلاه سیاه به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید: نحوه ارتقا رتبه سایت در گوگل

10 استراتژی ایجاد بک لینک (لینک بیلدینگ)برای تبدیل شدن به یک رهبر بازار

این بدان معناست که شما باید برای ایجاد پروفایل های پیوند مثبت یا حداقل چیزی که به نظر می رسد یک نمونه کار سالم برای گوگل باشد، وقت بگذارید. برای مثال، اگر ابزار و سخت‌افزار می‌فروشید، ارزش بیشتری از لینک‌سازی با سایتی برای زنجیره سخت‌افزار ملی (یا بین‌المللی) خواهید داشت تا از یک فروشنده محلی.

بنابراین، با توجه به آنچه گفته شد، در اینجا چند استراتژی لینک سازی وجود دارد که می توانید از آنها برای شروع به دریافت برخی از بهترین و معتبرترین سایت ها استفاده کنید که به صفحه وب شما پیوند می دهند، ترافیک شما را بهبود می بخشد و رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش می دهد.

چگونه شروع به دریافت لینک ها یا بک لینک های(لینک بیلدینگ) با کیفیت کنیم

بنویس

اهمیت محتوای باکیفیت و عالی در وب سایت شما چندین بار در طول این مقاله ذکر شده است و ما نمی توانیم به اندازه کافی روی آن تأکید کنیم. بهترین راه برای کمک به سایت شما و ایجاد یک استراتژی عالی لینک سازی این است که محتوایی ایجاد کنید که مردم جذب شوند، از آن مطلع شوند، با آن درگیر شوند و در نهایت بخواهند آنها را وادار کند که از وب سایت خود به آن لینک دهند. . شما می خواهید که محتوای شما در درجه اول اصلی باشد، بنابراین از رقبا متمایز می شوید. شما می خواهید این محتوا منحصر به فرد، قانع کننده و جذاب باشد به طوری که مردم نیز تمایل به خواندن کل مطالب داشته باشند. رهبران فکری باشید، اخبار و ایده‌ها را قبل از هر کس دیگری مطرح کنید و از اینکه کمی بحث برانگیز باشید نترسید، زیرا این امر باعث ایجاد مکالمه‌ای می‌شود که طلایی در رسانه‌های اجتماعی است و بک لینک‌های(لینک بیلدینگ) بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد.

از تأثیرگذاران اهرمی استفاده کنید

لینک بیلدینگ چیست؟سایت‌های زیادی وجود دارند که قبلاً کارهای سختی را برای شما انجام داده‌اند و نویسندگان محتوا دارند که می‌توانید از آنها برای دریافت بک لینک(لینک بیلدینگ) برای وب‌سایت خود استفاده کنید. درباره وبلاگ نویسان، داوران، نویسندگان و ناشران پیشرو در صنعت یا جایگاه خود تحقیق کنید و مطالب خود را در معرض دید آنها قرار دهید. آنها مخاطبان ارگانیک عظیمی خواهند داشت و اگر بتوانید این رهبران را به ارجاع مطالب خود دعوت کنید، ترافیک بسیار بیشتری دریافت خواهید کرد و گوگل این پیوندها را بسیار معتبر خواهد دید.

به ارتباطات خود برسید

شما بدون شک شبکه ای قوی از افراد در صنعت خود خواهید داشت که سعی می کنند به همان اهدافی دست یابند که به پیوند و دسترسی رسانه ای و در معرض دید بیشتر شما می رسند. شما می توانید در این تلاش ها به یکدیگر کمک کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با آنها تماس بگیرید و در ازای بک لینک(لینک بیلدینگ) به آنها بک لینک ارائه دهید – این یک موقعیت برد-برد آسان برای شما است که به حداقل تلاش و بدون هزینه نیاز دارد. فقط مطمئن شوید که این پیوندها مرتبط هستند وگرنه گوگل به آنها نگاه مثبتی نخواهد داشت. به مخاطبین در صنعت یا جایگاه مستقیم خود بچسبید و برای دستیابی به نتایج سئو بهتر با هم کار کنید.

محتوای خود را با وب سایت های دیگر مطابقت دهید

وقتی آماده هستید که بال خود را باز کنید و شروع به جستجوی پیوندی از وب سایت هایی کنید که قبلاً با آنها ارتباط ندارید، با تحقیق در مورد همه وب سایت هایی که می خواهید برای بک لینک (لینک بیلدینگ)به آنها نزدیک شوید شروع کنید. مهم است که ابتدا آن صفحات را بررسی کنید تا از قانونی بودن آنها اطمینان حاصل کنید و همچنین بررسی دقیقی انجام دهید و معتبرترین و مرتبط ترین سایت ها را جستجو کنید. نکته مفید دیگر این است که به دنبال شواهدی باشید که نشان می دهد آنها قبلاً به صفحات دیگر نیز بک لینک(لینک بیلدینگ) داده اند. این بدان معناست که آنها تمایل بیشتری به پذیرش درخواست های شما دارند. یک پایگاه داده یا صفحه گسترده ایجاد کنید تا زمانی که محتوا کامل شد، آماده باشید تا به بهترین منابع برای بک لینک دسترسی پیدا کنید.

از وب سایت ها بخواهید که به شما پیوند دهند

اکنون، مهم است که در اینجا مراقب باشید. فقط به این سایت‌ها ایمیل ندهید و مستقیماً درخواست یک پیوند نکنید زیرا احتمالاً این درخواست‌ها نادیده گرفته می‌شوند. چرا؟ شما فقط چیزی را می خواهید بدون اینکه در ازای آن چیزی ارائه دهید. بهترین استراتژی این است که محتوای خود را به وب سایت هایی ارائه دهید که قبلاً چیزی شبیه به آن در سایت خود ندارند. مطالب و ایده های خود را به صورت رایگان ارائه دهید

در ازای بک لینک ها (لینک بیلدینگ)موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت زیرا ارزش بسیار زیادی را در محتوای رایگان و با کیفیت به آنها ارائه می دهید.

بهترین نوع لینک بیلدینگ کدام است؟

لینک بیلدینگ چیست؟بسیاری از مردم به دنبال یک استراتژی ساخت لینک واحد هستند که بتوانند از آن استفاده کنند تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود دست یابند، اما این دستورالعمل موفقیت نیست. بسیار مهم است که بر روی یک استراتژی ایجاد لینک برای وب سایت خود تمرکز نکنید، بلکه می خواهید استراتژی را با هم ترکیب کنید که طیف گسترده ای از تاکتیک ها و روش ها را گرد هم می آورد تا گسترده ترین شبکه را ایجاد کنید و به بهترین نتایج ممکن دست یابید. .

راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید فرصت‌های پیوند خود را ایجاد کنید و ما برخی از مؤثرترین و آسان‌ترین اقدامات از جمله:

برخورد با استراتژی های لینک سازی رقبا

رقبای شما ممکن است با لیست بزرگی از بک لینک هایی (لینک بیلدینگ)که سال ها پیش ساخته اند و هنوز هم هستند، جهش شما را جلب کرده باشد. سپس آنها را در رتبه بندی گوگل بالا می برد. شما می توانید کشف کنید که آنها از کجا و چگونه فرصت های لینک سازی خود را دریافت می کنند و سعی کنید خودتان آنها را بدست آورید، در حالی که همچنین دریابید که آنها کدامیک را ندارند تا بتوانید از آنها بالاتر بروید. هر چیزی که دارید معتبر است، که ندارد، یک قدم بالاست. بنابراین چگونه می توانید چنین فرصت های لینک سازی را بدست آورید؟ از طریق ایجاد پست وبلاگ برای سایت های دیگر (یک پست مهمان) و اصلاح پیوند.

وبلاگ نویسی مهمان :

آیا در تیم خود نویسندگان متخصصی دارید که می توانند در ارسال پست مهمان به شما کمک کنند تا پیوندی برای شما دریافت کنند؟ آنها را در سراسر صنعت خود به اشتراک بگذارید و محتوای آنها را به عنوان پست مهمان در سایر وب سایت ها برای بک لینک های (لینک بیلدینگ)بسیار معتبر منتشر کنید که به نفع هر دو طرف است.

ترافیک ارجاعی:

همه ما واقعاً سخت کار می کنیم تا ترافیک وب سایت خود را از طریق جستجوهای Google تا حد امکان به دست آوریم. اما حجم بالایی از ترافیک وجود دارد که می تواند از خارج از جستجوهای گوگل به سایت شما هدایت شود و فرآیند ایمن سازی این جریان در ساخت لینک بسیار مهم است.

ساخت لینک شکسته:

لینک بیلدینگ چیست؟این کار به دو صورت انجام می شود. در مرحله اول، می توانید هر بک لینک (لینک بیلدینگ)خرابی را که ممکن است وب سایت شما را به پایین بکشد، پیدا کرده و تعمیر کنید. ثانیاً، می‌توانید لینک‌های معیوب را از وب‌سایت‌های دیگر پیدا کنید و پیشنهاد دهید آنها را برطرف کنید، آنها را با محتوای خود جایگزین کنید و بک لینک (لینک بیلدینگ)را برای خود به دست آورید. هر دو روش بسیار موثر هستند. این یک راه عالی برای اشتباهات اشتباه است که به رتبه‌بندی شما نیز آسیب می‌رساند، به خصوص اگر متن لنگر در یک سایت به راحتی فرصت ایجاد لینک را برای شما فراهم کند.

لینک سازی داخلی:

برای بهترین نتایج ممکن در یک موتور جستجو، شما می خواهید که موتور جستجو بهترین دانش کاری را در مورد وب سایت شما داشته باشد. نه تنها لینک سازی داخلی موثر تجربه مشتری را برای بازدیدکنندگان شما بهبود می بخشد، بلکه نقشه ای برای گوگل ایجاد می کند تا ارتباط، زمینه و سلسله مراتب را برای همه صفحات شما تعیین کند و موقعیت های رتبه بندی بهتری را در جستجوهای بیشتر به شما بدهد.

بیشتر بخوانید: سئو درون صفحه یا seo on page چیست؟

پیوند دادن صفحات والدین و فرزند:

صحبت از سلسله مراتب، پیوند والدین و فرزندان ضروری است، زیرا به گوگل می‌گوید کدام صفحه‌ها مهم‌ترین هستند و کدام یک آدرس‌های اینترنتی بسیار خاص هستند که تحت این صفحات والدین قرار می‌گیرند. این کار از طریق متن لنگر و جاسازی پیوند در صفحات فرود، پست‌های وبلاگ و هر چیزی در این بین انجام می‌شود.

جمع بندی پیوندها:

صفحاتی وجود دارد که هر روز بهترین محتوا و وب سایت ها را منبع و فهرست می کنند. به اینها گردآوری لینک می گویند و قرار گرفتن در این لیست ها در مورد استراتژی ساخت لینک، قدرت و رتبه بهتر گوگل بسیار سودمند است.

صفحات منبع:

لینک بیلدینگ چیست؟این صفحات شبیه به گردآوری پیوندها هستند، با این تفاوت که این صفحات بیشتر یک ابزار دائمی هستند که باید دائما به روز شوند. این URL ها دارای فهرستی از صفحات منابع هستند که مستقیماً با موضوع، موضوع، موضوع و/یا صنعت مرتبط هستند و برای اینکه بهتر از رقبای خود باشند، باید با جدیدترین و مرتبط ترین اطلاعات به روز شوند. قرار گرفتن سایت شما در این لیست ها حجم عظیمی از ترافیک ایجاد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه این روش‌ها، برای خلاصه‌های دقیق در مورد اینکه چگونه می‌توانید رقبای خود را شکست دهید و به نتایج عظیمی دست یابید، به ادامه مطلب بروید.

چگونه بک لینک های رقیب خود را بدزدیم

یک راه عالی برای ایجاد بک لینک های با کیفیت این است که اجازه دهید رقیب شما کار سختی را برای شما انجام دهد. راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید از بک لینک‌هایی که رقبای شما استفاده کرده‌اند برای رسیدن به بالاترین رتبه‌بندی گوگل استفاده کنید تا استراتژی سئوی خود را تقویت کنید و خودتان به رتبه‌های بالاتری دست پیدا کنید.

دو نوع مختلف رقابت وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید، رقبای سطح دامنه و رقبای سطح صفحه، و مهم است که در مورد هر دو بدانید تا بتوانید بیشترین موفقیت را با کلمات کلیدی و بک لینک های خود داشته باشید.

رقبای سطح دامنه آنهایی هستند که شما در بسیاری از عبارات جستجو در SERP رقابت مستقیم دارید. شما باید تعیین کنید که کدام یک از اینها از نظر تجاری و همچنین عبارات جستجو در رقابت مستقیم با شما هستند، زیرا برخی از شرکت‌ها برای جستجوی عبارات رقابتی هستند که هیچ ارتباطی با صنعت یا عملیات شما ندارند.

لینک بیلدینگ چیست ؟

لینک بیلدینگ چیست؟صفحه رقبای سطح الکترونیکی کسانی هستند که با شما ارتباطی ندارند اما برای کلمات کلیدی مشابهی رقابت می کنند. اگر هر یک از این موارد در جستجوهای گوگل بالاتر از شما قرار دارد، می‌خواهید کار را انجام دهید تا بالاتر از آنها نیز بازگردید. شما می توانید با دریافت تعداد زیادی بک لینک قوی (لینک بیلدینگ)از وب سایت های معتبر با استفاده از این کلمات کلیدی مشابه به این هدف دست یابید. شما هنوز هم می‌خواهید که اینها در وب‌سایت‌های مرتبط قرار بگیرند، اما هرچه بیشتر از کلمه کلیدی شما در بک لینک (لینک بیلدینگ)استفاده شود، احتمال اینکه بالاتر از رقبای سطح صفحه خود نیز قرار بگیرید، بیشتر می‌شود.

آموزش لینک بیلدینگ

ابزارها و سایت های معتبر زیادی وجود دارند که می توانید URL مسابقه خود را تایپ کنید و لیست کاملی از لینک های خارجی و بک لینک های آنها را دریافت کنید. تحقیقات خود را انجام دهید و پلتفرم مناسب برای نیازهای خود را بیابید و می توانید فوراً شروع به نگاه کردن به پشت حجاب کنید و به تمام کلمات کلیدی و بک لینک هایی که رقبای شما استفاده می کنند نگاهی بیاندازید. فقط مطمئن شوید که کل لینک های خارجی را برای کل سایت مشاهده می کنید و یک URL خاص را مشاهده نمی کنید تا دیدی جامع از بک لینک های(لینک بیلدینگ) آنها داشته باشید.

برای تعیین اینکه کدام یک از این بک لینک ها(لینک بیلدینگ) بیشترین تاثیر را در رتبه بندی گوگل دارند، اعتبار دامنه را از بالا به پایین مرتب کنید. هر چه سطح اعتبار دامنه بالاتر باشد، نفوذ آن بر گوگل بیشتر می شود زیرا به عنوان یک بک لینک (لینک بیلدینگ)معتبرتر و تاثیرگذار تلقی می شود.

لینک بیلدینگ بر روی url های سایت

لینک بیلدینگ چیست؟نکته بعدی که باید مشخص شود این است که آیا URL های خاصی وجود دارند که به بیش از سایرین بک لینک داده می شوند؟ چه نوع صفحاتی به رقابت شما لینک می دهند، خاص یا متنوع هستند؟ تا جایی که می توانید اطلاعات را بردارید و در یک صفحه گسترده قرار دهید تا زمانی که زمان کمپین برای پیوندها فرا می رسد، به تمام اطلاعاتی که نیاز دارید مجهز خواهید شد.

به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که یک یا دو URL خاص وجود دارد که بیشتر از سایرین به آنها پیوند داده می شود، اینها معمولاً به شکل یک پست وبلاگ یا یک مقاله هستند. این موضوع محتوای دقیقی را به شما می دهد که باید روی آن تمرکز کنید و همان سطوح بک لینک را جذب می کند.

بیشتر بخوانید:ساختار URL:آموزش ساختURLها در سئو

آموزش دریافت بک لینک با بالاترین کیفیت از معتبرترین سایت ها

این ما را به استراتژی بک لینک بعدی ما می رساند که نقاط وبلاگ مهمان است. قرار دادن بایلاین و محتوای خود در صفحات دیگر یک تاکتیک پیشرو در دریافت بک لینک با بالاترین کیفیت از معتبرترین سایت ها است. اگر رقیب شما این کار را انجام می دهد، شما هم می توانید. سایت های معتبر زیادی وجود دارند که مایلند در ازای محتوای باکیفیت به شما یک byline و بک لینک بدهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد وبلاگ نویسی مهمان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سایت هایی که باید برای فرصت های پست مهمان به آنها مراجعه کنید

لینک بیلدینگ چیست؟ارسال مهمان با نوشتن یک پست وبلاگ برای سایر نشریات یک راه فوق العاده خوب برای دریافت بهترین بک لینک ها و بهبود رتبه گوگل شما است. این فرآیند به معنای واقعی کلمه ارائه محتوای شما به سایت های دیگر به صورت رایگان در ازای بایلاین و یک بک لینک است که سئوی شما را افزایش می دهد و شما را در جستجوهای گوگل بالاتر می برد. این یک برد برد برای هر دو طرف است و برای استراتژی ساخت لینک هر دو سایت مفید است.

آموزش ایجاد لینک برگشتی

لینک بیلدینگ چیست؟این یک راه عالی برای ایجاد سریع لینک‌های برگشتی است، زیرا صرفاً درخواست از افراد از وب‌سایت‌ها برای لینک دادن به سایت شما، لذت زیادی را به همراه نخواهد داشت زیرا چیزی را می‌خواهید و در ازای آن چیزی نمی‌دهید. این یک معامله بزرگ نیست.

اسکرین شات SEM Rush که درصد پیوندهای انجام شده و بدون دنبال کردن را نشان می دهد
اسکرین شات SEM Rush که درصد پیوندهای انجام شده و بدون دنبال کردن را نشان می دهد

 

ساخت بک لینک با وبلاگ نویسی

وقتی صحبت از وبلاگ نویسی مهمان به میان می آید، هر بک لینکی یک بک لینک خوب است، اما شما ارزش بیشتری از سایت هایی خواهید گرفت که معتبرتر هستند. اینها سایت‌هایی هستند که امتیاز Domain Authority قوی دارند، که عددی از 1 تا 100 است که 1 ضعیف‌ترین و 100 قوی‌ترین است. با استفاده از ابزارهای مختلف موجود در اینترنت، می‌توانید به این امتیازات اعتبار دسترسی پیدا کنید تا بدانید که کدام سایت‌ها را باید با درخواست‌های وبلاگ‌نویسی مهمان خود هدف قرار دهید.

در اینجا چند استراتژی برای شروع یک لیست یا صفحه گسترده از سایت های بالقوه که در آن می توانید محتوای خود را به عنوان وبلاگ نویس مهمان پست کنید آورده شده است:

استرتژی های ساخت بک لینک از طریق وبلاگ نویسی

Google it: اولین قدم این است که به سادگی به دنبال سایت هایی بگردید که فعالانه به دنبال این محتوا هستند. اصطلاحات گوگل مانند “ارسال یک پست مهمان” یا “پذیرش پست مهمان” و می توانید به صفحات و مخاطبینی متصل شوید که می دانید به دنبال محتوا هستند و مایلند بک لینک مورد نیاز را به شما بدهند. مطمئن شوید که برای بررسی این سایت ها وقت گذاشته اید و قبل از تماس با آنها از معتبر بودن آنها و بک لینک آنها نیز به سایت های معتبر می رود.

ردپای بزرگان را دنبال کنید:

بدون شک برخی از نام‌های رایج در مورد نویسندگانی که هنگام خواندن وبلاگ‌ها، مقالات و به طور کلی تحقیق در مورد موضوعات و روندهایی که بر صنعت شما تأثیر می‌گذارند دیده می‌شود. ببینید که آنها به طور مرتب در کجا منتشر می شوند و به آن سایت ها دسترسی پیدا کنید زیرا شانس بیشتری وجود دارد که آنها به دنبال مطالب ارسالی باشند.

از بک لینک های رقیب استفاده کنید:

لینک بیلدینگ چیست؟در قسمت قبل به بررسی بک لینک های (لینک بیلدینگ)رقبا و نحوه استفاده از آنها برای این منظور پرداختیم. به دنبال URL هایی باشید که دارای بک لینک های (لینک بیلدینگ)زیادی هستند و ممکن است یک معدن طلا از فرصت پیدا کنید، زیرا این مدرکی است که آنها قبلاً به سایت هایی در حوزه یا صنعت شما پیوند می دهند. محتوای بهتری نسبت به شرکت خود ارائه دهید

رقابت کنندگان و شما شانس زیادی برای داشتن یک وبلاگ مهمان یا پیوندهایی به محتوای خود در این صفحات نیز دارید.

به یک انجمن وبلاگ نویسی مهمان بپیوندید:

انجمن ها و گروه های رسانه های اجتماعی متعددی وجود دارد که به وبلاگ نویسی مهمان اختصاص داده شده اند و می توانید به یک انجمن بپیوندید و از کسانی که در این فرآیند با تجربه هستند یاد بگیرید و راهنمایی ها و سرنخ هایی را در مورد جایی که محتوای خود را ارسال کنید تا تکنیک ها و تکنیک های خود را بهبود بخشید دریافت کنید. نرخ تبدیل برای اینکه فرآیند کارآمدتر و موفق تر شود.

هنگامی که برای دسترسی به برخی از این سایت ها آماده هستید، ابتدا مطمئن شوید که تکالیف خود را انجام داده اید. تعیین کنید که آنها در چه سطحی از نوشتن را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند، B2B یا B2C، روی چه موضوعاتی تمرکز می کنند و موضوع و شخصیت کلی سایت. با تطبیق محتوای خود با سبک آنها، موفقیت بیشتری نسبت به کپی های نامربوط خواهید داشت.

استراتژی ساخت بک لینک(لینک بیلدینگ): راهنمای جامع سئو برای آژانس ها

لینک بیلدینگ چیست؟همچنین تعیین کنید که کدام محتوا یا پست وبلاگ (حتی یک صفحه منبع) در استراتژی ساخت لینک شما بهترین عملکرد را داشته است، زیرا این نوع نوشته ای است که آنها می خواهند بیشتر آن را ببینند. ابزارهای مختلفی به صورت آنلاین در دسترس هستند که می‌توانید ببینید چقدر محتوا از طریق پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، بنابراین می‌توانید ببینید کدام پست‌ها ویروسی شده‌اند و کدام یک مخفی شده‌اند. سپس این به شما کمک می‌کند تا ایده‌های جدیدی را پیدا کنید که برای پست‌ها یا پیوندهای آینده به خوبی کار می‌کنند.

و همیشه حرفه ای و مودب باشید، به خصوص زمانی که با طرد شدن مواجه می شوید. گاهی اوقات اینترنت می تواند مکان کوچکی باشد و شما نمی خواهید با رعایت آداب و رسوم ساده و ضعیف خود را از بین ببرید.

چگونه ترافیک ارجاع می تواند فعالیت های لینک سازی شما را تقویت کند

شما از جستجوهای گوگل ترافیک دریافت خواهید کرد (جایی که امیدواریم شروع به رتبه بندی بالاتر و بالاتر کنید). اما مکان های دیگری نیز در اینترنت وجود دارد که می توانید از آنها ترافیک کسب کنید و به این فرآیند ترافیک ارجاع داده می شود.

هر ترافیکی که از خارج از موتور جستجوی گوگل به سایت شما می آید، تحت عنوان ترافیک ارجاع قرار می گیرد و این زمانی اتفاق می افتد که شخصی روی لینکی در سایت دیگری کلیک کند که به سایت شما منتهی می شود. اینها بک لینک هایی (لینک بیلدینگ)با بالاترین کیفیت هستند و باید تمرکز بسیاری از کمپین های شما باشند. آنها می توانند تجارت و ترافیک وب شما را از طریق:

ترافیک تکمیلی:

لینک بیلدینگ چیست؟اگر شخصی به وب سایت شما پیوند داده است، احتمالاً ارزش آن را می بیند و عملیات تجاری او احتمالاً به وب سایت شما پیوند می خورد. این بدان معناست که مخاطبان آنها به احتمال زیاد به محتوای شما علاقه مند می شوند و بالعکس. کشف ترافیک ارجاع شما به شما این امکان را می دهد که با آنها ارتباط برقرار کنید و با یکدیگر پیوند برقرار کنید تا مخاطبان و محتوای خود را به اشتراک بگذارید.

ایجاد سرنخ:

از آنجایی که این ترافیک از یک منبع مکمل می آید و مخاطبان احتمالاً به محتوا، وب سایت و محصولات و خدمات شما علاقه مند هستند، می توانید این ترافیک را به عنوان سرنخ های بالقوه از طریق آن هدایت کنید. آنها حداقل چشم‌اندازهای خوبی خواهند داشت، زیرا آنها در حال حاضر فعالانه به دنبال اطلاعات در مورد صنعت، محصول و خدمات شما هستند، بنابراین ترافیک ارجاع راهی عالی برای ارتباط با افراد درگیر مرتبط با تجارت شما است.

داده های رفتار کاربر:

این به ویژه در صورتی مفید است که وب سایت شما نسبتاً جدید باشد. با انتقال ترافیک از منبعی که به منبع شما مرتبط است، به گنجینه ای از داده های مصرف کننده دسترسی پیدا می کنید که می تواند از طریق Google Analytics و پیکسل ها برای کمپین های هدفمندتر که احتمال موفقیت بیشتری دارند، نظارت شود.

بنابراین همانطور که مشخص کرده ایم، این نوع ترافیک برای وب سایت شما، حجم ترافیکی که بازدید می شود و تأثیری که قرار است روی شما و کسب و کارتان بگذارد بسیار عالی است. اما چگونه می دانید که آیا آن را دریافت می کنید؟ چگونه بین ترافیک معمولی و ترافیک ارجاعی تفاوت قائل می شوید؟ و اگر چیز زیادی دریافت نمی کنید (یا اصلاً) چگونه می توانید آن را الهام بخشید؟

تحلیل رفتار کاربر با پلتفرم Google Analytics

لینک بیلدینگ چیست؟می توانید منابع ترافیک خود را به سرعت و به سادگی از طریق پلتفرم Google Analytics کشف کنید. به سادگی به Acquisition بروید و All Traffic و سپس Referrals را انتخاب کنید. Voila – جدولی با تمام سایت‌هایی که ترافیک ارجاعی را برای شما ارسال می‌کنند. این به شما کمک می‌کند تا انواع سایت‌هایی را که به شما پیوند می‌دهند، بشناسید تا بتوانید یک نمایه ایجاد کنید و فعالانه به دنبال ترافیک بیشتر باشید.

یک نکته جانبی سریع، شما می‌خواهید از طریق روش‌های طبیعی به ترافیک برسید، زیرا گوگل از همه روش‌های کمتر طبیعی برای انجام این کار استفاده می‌کند و شما را در جستجوهایی جریمه می‌کند که این فرآیند را زائد می‌کند. بهترین راه های طبیعی برای جذب ترافیک سطح بالا این است که:

ایجاد محتوای سطح بالا برای ایجاد بک لینک:

واقعاً به همین سادگی است. سایت هایی که به شما و مخاطبانشان بک لینک (لینک بیلدینگ)می دهند را شناسایی کنید و سپس محتوایی ایجاد کنید که احتمالاً ارزشی برای آنها فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید که محتوایی که ایجاد می‌کنید اصلی و الهام‌بخش است و سعی کنید از اعداد نیز استفاده کنید – مردم حقایق، ارقام، آمار و فهرست‌ها را دوست دارند.

از تصاویر، ویدئوها و اینفوگرافیک ها استفاده کنید:

هرچه تعداد بیشتری از این موارد در محتوای خود داشته باشید، بهتر است زیرا جذاب هستند و خواننده را در جریان نگه می دارند.

صفحه برای مدت طولانی تر این فرآیند در عصر مدرن بسیار ساده‌تر شده است و در حالی که داشتن یک فیلمبردار و/یا طراح اختصاصی در تیم شما مطلوب است، بسیاری از برنامه‌ها و پلتفرم‌های ساده برای استفاده وجود دارند که به شما امکان می‌دهند تصاویر، ویدیوها و فیلم‌های جذاب و تعاملی ایجاد کنید. اینفوگرافیک که برای مخاطب هدف شما جذاب خواهد بود.

غواصی عمیق داشته باشید:

لینک بیلدینگ چیست؟ایجاد مقالات وبلاگی در اندازه میان وعده که می توانند به سرعت و به راحتی منتشر شوند، ساده است. اما گوگل از مقالات طولانی که بسیار مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته‌اند و عمیق‌تر شده‌اند، طرفداری می‌کند – و سایر سایت‌ها و خوانندگان نیز از آنها حمایت می‌کنند. برای بررسی کامل مطالب موضوعی خود وقت بگذارید و آن را با چندین عنوان جذاب برنامه ریزی کنید. با یک راهنمای محتوا در بالا، با هر بخش مانند یک مینی مقاله به تنهایی رفتار کنید، بنابراین افراد می توانند از مقاله به عنوان یک منبع کامل لذت ببرند یا مستقیماً به قسمتی که به اطلاعات نیاز دارند برش دهند.

یک رهبر فکری باشید:

فقط با غلات پیش نروید، آماده باشید که در مورد موضوعی که در آن متخصص هستید موضعی جسورانه بگیرید. از بحث برانگیز بودن نیز نترسید، زیرا این نوع مقالات باعث ایجاد بحث و مناظره می شود که در پلتفرم های رسانه های اجتماعی بسیار عالی است و تعداد زیادی ترافیک وب ایجاد می کند. محتوایی مانند این است که وب سایت های دیگر دوست دارند وام بگیرند و ترافیک ارجاع را به شما ارسال کنند.

لینک بیلدینگ شکسته چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

لینک بیلدینگ چیست؟این معمولاً به معنای یافتن پیوندهای شکسته و استفاده از آنها برای بازآفرینی محتوای مرده در استراتژی ساخت لینک با کمک به وب مسترهای گوگل در جایگزینی این URL های شکسته با آدرس های صحیح است. این یک استراتژی لینک سازی کاملاً قانونی و کلاه سفید است که برای ایجاد پیوندهای قوی و قانونی از خاکستر URL های شکسته استفاده می کنید.

ساخت لینک شکسته: استراتژی های مقیاس پذیر برای امتیاز 404 لینک

لینک های مرده چیست؟ به سایتی فکر کنید که شبیه آن خطای بدنام “404” است که در آن پیوندهایی که روی آنها کلیک می کنید هیچ مسیری در اختیار شما قرار نمی دهد. موتورهای جستجو این صفحات را دوست ندارند زیرا ارزشی برای کاربر قائل نیستند، بنابراین، وب سایت در رتبه پایین تری قرار می گیرد – چیزی که شما نمی خواهید. دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک پیوند ممکن است خراب شود – فقط باید دلیل آن را پیدا کنید. وب سایت ها می توانند URL های خود را تغییر دهند، می توانند محتوا را حذف کنند، برخی از مشاغل و سایت ها می توانند به طور کامل تعطیل شوند. اما هایپرلینکی که به آن URL های مرده بک لینک (لینک بیلدینگ)می دهد در وب سایت ها فعال می ماند.

لینک های مرده سم سئو هستند

این لینک های مرده سم سئو هستند زیرا تجربه کاربری بدی را ارائه می دهند که خزنده های گوگل آن را شناسایی می کنند و به طور بالقوه وب سایت ها را در رتبه بندی جستجو پایین می آورند، بنابراین هیچ کس دوست ندارد لینک های مرده را بخواهد. تخمین زده می شود که تقریباً 550000 وب سایت هر روز ایجاد می شود و در نتیجه هر روز بک لینک های شکسته بیشتری ایجاد می شود و وب سایت ها بازسازی می شوند و اضافی می شوند.

فرایند انجام لینک سازی شکسته

لینک بیلدینگ چیست؟متأسفانه، فرآیند کشف لینک های شکسته و تعمیر آنها به نفع خود به آن سادگی که به نظر می رسد نیست، به خصوص برای تازه واردان به فضا. ساده ترین قدم اول یافتن لینک های شکسته ای است که به وب سایت شما باز می گردند، زیرا ابزارهای متعددی در اینترنت وجود دارد که به وضوح به شما نشان می دهد که کدام لینک ها خراب شده اند. این فرآیند واقعا لینک سازی شکسته نیست، بیشتر پیوندهای خود را بازیابی کنید، اثر یکسان است. و اگر شما آن را انجام ندهید، آنگاه شخص دیگری می تواند وارد عمل شود و این کار را به نفع خود انجام دهد که بر علیه شما کار می کند.

لینک بیلدینگ چیست؟

گزینه های پولی وجود دارد که به شما امکان دسترسی به بسیاری از URL ها و لینک های شکسته یا ابزارهای رایگان مانند Google Analytics را می دهد. در Analytics به قسمت Content رفته و Content by Title را انتخاب کنید. متنی را که از طریق CRM خود برای صفحه خطای 404 وب‌سایت خود اختصاص داده‌اید (به عنوان مثال «اوه، صفحه مورد نظرتان را پیدا نکردیم» و غیره) را در کادری که عبارت Filter Page Title: Containing را می‌خواند تایپ کنید. سپس لیستی از لینک های شکسته و گزینه های موجود برای هدایت آنها به URL های صحیح را دریافت خواهید کرد.

چگونه می توانم در مورد لینک سازی شکسته از مکان های دیگر در وب اقدام کنم؟

لینک بیلدینگ چیست؟این فرآیند شامل یافتن لینک های شکسته بین دو وب سایت است که متعلق به شما نیستند. شما محتوا را دوباره ایجاد می کنید تا پیوند دوباره احیا شود اما اکنون مردم به محتوای ایجاد شده شما می آیند و شما بک لینک های(لینک بیلدینگ) ارزشمندی برای وب سایت خود دریافت می کنید. اگر آن را به طور موثر انجام نمی دهید، این فرآیند می تواند زمان بر باشد و هزینه های زیادی را برای شما به ارمغان نیاورد. شما باید یک سیستم قوی ایجاد کنید که برای شما کار کند، کارآمد باشد و نتایج را ارائه دهد. و لینک سازی شکسته می تواند بسیار موثر باشد.

ابزارهایی مانند Wayback Machine در دسترس هستند که نشان می‌دهند قبلاً چه محتوایی در این پیوندهای شکسته وجود داشته است (که می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف پولی یا ابزارهای رایگان مانند Google Analytics به عنوان نقطه شروع پیدا کنید). هنگامی که این پیوندهای مرده را جستجو کردید، می توانید این سه مرحله ساده را دنبال کنید:

مراحل لینک سازی شکسته

 • مطالب را دوباره بنویسید. مطمئن شوید که مفهوم و مضمون مشابهی دارد وگرنه ممکن است توسط گوگل جریمه شوید. اگر مقاله قبلی در مورد «بهترین راه‌ها برای ایجاد بازی کریکت» بود، باید محتوایی تولید کنید که در مورد کریکت باشد. یک زمین کریکت در این سناریو شما می‌خواهید که وب‌سایت خودتان در مورد کریکت، ورزش یا موضوعات مرتبط دیگری نیز باشد تا همه چیز هماهنگ باشد.
 • محتوا را به صاحب دامنه پیشنهاد دهید: گام بعدی این است که با صاحب وب سایت تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید که پیوند مرده را کشف کرده اید و مایلید آن را با محتوای مشابه به صورت رایگان جایگزین کنید. شما با حذف یک پیوند مرده به وب سایت آنها و افزودن ارزش به مصرف کنندگان بالقوه، به آنها لطف می کنید. با این حال، انتظار سیل پاسخ‌ها را نداشته باشید، 5-10 درصد تبدیل‌ها در اینجا برنده قلمرو هستند.
 • محتوای لینک مرده را با محتوای خود جایگزین کنید: که اکنون یک بک لینک (لینک بیلدینگ) برای دامنه شما تولید می کند، ترافیک دریافت خواهید کرد و اینترنت یک لینک مرده کمتر دارد.

اهمیت لینک سازی داخلی

لینک بیلدینگ چیست؟ در حالی که ما زمان زیادی را صرف صحبت در مورد ساخت پیوندهای خارجی خواهیم کرد (و به درستی ارزش وزن آنها را به طلا دارند) همچنین بسیار مهم است که ابتدا از حیاط خلوت خود مراقبت کنید. همانطور که قبلاً بحث شد، تعمیر بک لینک های (لینک بیلدینگ) خود برای سلامت و یکپارچگی سایت شما حیاتی است تا گوگل به شما لطف کند و بازدیدکنندگان تجربه بدی را که منجر به ناامیدی می شود، دریافت نکنند.

تصویری که توضیح می دهد که چگونه لینک های داخلی در سراسر یک وب سایت جریان دارند

یاد بگیرید چگونه ساختار لینک سازی داخلی خود را بهبود بخشید – seofaraz.com

داشتن این پیوندهای داخلی نیز به چند دلیل مهم است:

آنها سایت شما را به هم متصل می کنند تا به کاربران یک مسیر آسان بین مقالات متصل و فراخوان برای اقدام ارائه دهند

این بدان معناست که آنها تجربه کاربری بیشتری خواهند داشت و زمان بیشتری را در سایت شما می گذرانند

آنها به احتمال زیاد دست به اقدامی می زنند زیرا شما به آنها ارزش پیشنهاد داده اید

این پیوندها یک سلسله مراتب در سایت شما ایجاد می کنند و صفحات مهم را در بالا قرار می دهند و منجر به فراخوانی برای اقدام می شوند.

آنها نقشه راه آسانی از سایت شما به گوگل می دهند و سئو و رتبه بندی جستجوی شما را بهبود می بخشند

خزنده های گوگل در واقع پیوندهای شما را دنبال می کنند تا احساس کنند سایت شما در مورد چیست و بدون آنها، باید از نقشه سایت عمومی شما استفاده کند و فرضیات خود را بسازد. می‌توانید خزنده‌ها را به مسیری که می‌خواهید هدایت کنید و مهم‌ترین صفحات خود را برجسته کنید تا احتمال بیشتری وجود داشته باشد که در جستجوها ظاهر شوند.

 

برای تنظیم یک استراتژی ساخت بک لینک (لینک بیلدینگ)، باید سه چیز مهم را تعیین کنید:

 • ارزش هر صفحه از مهم ترین به کم اهمیت ترین
 • رابطه این صفحات با یکدیگر
 • ارتباط این صفحات با یکدیگر

لینک بیلدینگ چیست؟ بهترین محتوای شما محتوای سنگ بنای شما خواهد بود و می خواهید گوگل همه چیز را در مورد آن بداند، بنابراین می خواهید لینک های زیادی به این صفحات هدایت شوند. اینها می توانند بهترین، طولانی ترین و آموزنده ترین مقالات شما باشند، مطمئن شوید که مقالات دیگر شما به آنها پیوند دارند.

اگر مقالات مرتبطی دارید، مطمئن شوید که آنها با هم مرتبط هستند. می‌توانید از افزونه‌ها استفاده کنید یا به سادگی یک هدر قرار دهید که افراد را به سمت محتوایی هدایت کند که ممکن است از آن لذت ببرند. این پست‌های مرتبط نامیده می‌شوند و به ایجاد پیوند بین محتوا برای Google و همچنین برای کاربران شما کمک می‌کنند.

اینها اصول پیوند داخلی هستند، اما شما همچنین می‌توانید عمیق‌تر شوید و سلسله مراتب صفحات خود را در بخش بعدی ایجاد کنید که این فرآیند را با جزئیات بیشتر توضیح می‌دهد.

پیوند دادن صفحات والدین و فرزند برای سئو

لینک بیلدینگ چیست؟هنگامی که در صفحات اصلی وب سایت خود منوها دارید، موارد موجود در منوی کشویی باید به درستی به این منوها پیوند داده شده و سلسله مراتب درست ایجاد شود. این منوها والدین نامیده می شوند و هر مورد در لیست کشویی یکی از فرزندان است و این منوها باید به درستی متصل شوند تا Google بفهمد چه اتفاقی می افتد.

هنگامی که این کودکان به درستی مرتب نمی شوند، رتبه بندی نمی شوند و به آیتم اصلی پیوند داده نمی شوند، گوگل رابطه بین این پیوندها و صفحات را درک نمی کند و شما را بر اساس آن رتبه بندی نمی کند. به زبان ساده، صفحات والدین از نظر گوگل اهمیت بیشتری دارند و دارای نظم سلسله مراتبی نسبت به صفحات فرزند هستند. این صفحات والدین معمولاً از نظر ماهیت عمومی تر هستند (مانند صفحه خانه شما، درباره یا خدمات) در حالی که صفحات فرزند معمولاً به صفحات خاص تری پیوند دارند.

آموزش ساختار لینک دادن صفحات و مقالات به یکدیگر

ساختار مناسب صفحات والدین و فرزندان نیز بر URL های شما تأثیر می گذارد و به بازدیدکنندگان و Google کمک می کند تا ترتیب صفحات شما را درک کنند. به عنوان مثال، می توانید وب سایت www.domain.com را داشته باشید که در مورد طیف وسیعی از محصولات اداری مختلف است. سپس می‌توانید صفحه اصلی www.domain.com/products را داشته باشید و تحت آن والدین، می‌توانید آدرس‌های اینترنتی مختلفی مانند www.domain.com/products/printers و www.domain.com/products/desk داشته باشید.

اکنون مهم است که به یاد داشته باشید که این صفحات کودکان را با محتوای باکیفیت زیاد پر کنید تا اطمینان حاصل کنید که بیشترین دسترسی را در رتبه بندی جستجوی Google دارند. آنها بر این اساس به عنوان صفحات کودک مرتب و رتبه بندی می شوند و در مورد محتوا بسیار خاص هستند، بنابراین باید تلاش کنید تا مطمئن شوید که هر صفحه کودک دارای کلمات کلیدی مناسب و محتوای با کیفیت برای رتبه بندی او در جستجوهای Google است.

آموزش پیوندهای والدین و فرزندان

لینک بیلدینگ چیست؟مونتاژ صحیح پیوندهای والدین و فرزندان نیز برای تجربه کاربر مفید است شما باید به اندازه رتبه سئو و گوگل خود ارزش قائل شوید. و این دو چیز به هم مرتبط هستند، با تجزیه و تحلیل گوگل مسیر مشتری از طریق وب سایت شما و ترجیح دادن صفحاتی که ترافیک بالایی دارند. اگر لینک های فرزندان شما کیفیت بالایی داشته باشند و مسیر بازدیدکنندگان برای رسیدن به آنجا روشن و ساده باشد، متوجه بهبود رتبه بندی جستجوی خود نیز خواهید شد.

اگر نگران هستید که صفحات فرزندان شما انتظارات ربات‌های خزنده و نمایه‌سازی گوگل را برآورده نمی‌کنند، گزینه دیگری وجود دارد و آن استفاده از پیوندهای لنگر در صفحات والدین خود است. اینها همان کلمات یا عبارات برجسته شده در یک صفحه وب هستند که قابل کلیک هستند و شما را مستقیماً به اطلاعاتی که می خواهید در همان صفحه به آنها دسترسی داشته باشید می برد. آنها ابزاری عالی برای استفاده در منوها یا لیست‌های بالای صفحه هستند تا کاربران بتوانند فوراً به جایی که نیاز دارند بدون پیمایش گسترده بپرند.

استفاده از انکر تکست ها

این لینک‌های لنگر را می‌توان به راحتی به سرفصل‌های سایت شما اضافه کرد و سپس در منوها یا زیر منوها نیز اضافه کرد و این دو را به یکدیگر پیوند داد تا کاربران بتوانند به راحتی با کلیک کردن بر روی عنوان در این منوها یا زیر منوها، به اطلاعات مناسب برای نیازهای خود برسند.

بیشتر بخوانید:  انکر تکست (Anchor Text) چیست و اهمیت آن در سئو+تصاویر

جمع بندی پیوندها و نحوه استفاده از آنها در ساخت لینک برای رتبه بندی موتورهای جستجو

لینک بیلدینگ چیست؟ اگر محتوای شما کار می کند، دلیلی وجود ندارد که نتوانید دو لقمه از گیلاس دریافت کنید. این مقدمه جمع‌آوری پیوندها (همچنین به عنوان جمع‌بندی محتوا شناخته می‌شود) است که در آن می‌توانید خلاصه‌ای هفتگی یا ماهانه از بهترین وبلاگ‌ها یا قطعات محتوای خود را انجام دهید و دوباره آنها را به اشتراک بگذارید. اینها را می‌توان به‌عنوان داستان‌های برتر ماه، بهترین راهنماها در مورد یک موضوع خاص، هر محتوایی که بیشترین نتایج را ارائه کرده است، به بازار عرضه کرد، آن‌ها را با هم بسته‌بندی کنید و دوباره منتشر کنید تا پول بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد.

لینک بیلدینگ چیست؟

اما بهترین راه برای به دست آوردن حداکثر سود این است که در جمع بندی های ماهانه یا هفتگی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده است، قرار بگیرید. این سایت‌ها به سادگی بهترین محتوا را برای صنعت، موضوع یا جایگاه خود برای آن دوره زمانی جستجو می‌کنند و آنها را در فهرستی از بهترین مقالات هفته یا ماه قرار می‌دهند. در این لیست ها قرار بگیرید و شاهد افزایش چشمگیر محتوای وب خواهید بود.

کلید بزرگ برای تهیه این فهرست‌ها داشتن محتوای باکیفیت است که الهام‌بخش، جذاب و احتمالاً بحث و مناظره باشد. اگر محتوای شما کیفیت پایینی داشته باشد، بعید است که هر چقدر هم که مطرح می کنید انتخاب شود، و اگر انتخاب شود، خوانندگان را ناامید می کند و عملکرد ضعیفی دارد.

آموزش link bulding

لینک بیلدینگ چیست؟برای این منظور، به شدت توصیه می شود که محتوای طولانی بنویسید که عمیق و قانع کننده باشد. فهرست‌ها، راهنماها و نکات و ترفندها در این قالب واقعاً خوب کار می‌کنند، زیرا اطلاعات تجزیه می‌شوند و ارزش زیادی برای خواننده فراهم می‌کنند.

هنگامی که آماده ارائه پرونده خود هستید، باید وب سایت هایی را در صنعت یا حوزه خود جستجو کنید که این پیوندها را ارسال می کنند. این امر به راحتی از طریق Google با جفت کردن کلمات کلیدی خود با عباراتی مانند جمع بندی پیوند، جمع بندی هفتگی، جمع بندی ماهانه، بهترین پست های هفته و غیره به دست می آید. سپس در نتایج جستجوی خود، روی ابزارها کلیک کنید و ماه گذشته را انتخاب کنید تا مطمئن شوید بیشترین استفاده را دارید. نتایج اخیر و مرتبط در دست است.

همچنین می توانید سایت های صنعتی مورد علاقه خود و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی جستجو کنید تا سایت های دیگری را که این جمع بندی را انجام می دهند پیدا کنید و همه آنها را به یک صفحه گسترده اضافه کنید. در حال حاضر، شما آماده هستید تا شروع به کار کنید. این کار کمی طول می کشد زیرا شما نمی توانید به سادگی یک الگو و بمب فرش در اینترنت ایجاد کنید به امید موفقیت. قرار است همپوشانی وجود داشته باشد و شما آشکار شوید، بنابراین برای هر سایت به یک طرح جداگانه نیاز دارید.

لینک بیلدینگ چیست؟ تکنیک های اساسی link building در سئو

به دنبال خطوط فرعی در جمع بندی های مورد نظر خود بگردید و باید فردی را که مسئول جمع بندی است پیدا کنید تا بتوانید مستقیماً با آنها تماس بگیرید. با زمین خود به آن‌ها پیام دهید، اما نه با این هدف که یک‌بار انجام شود. سعی کنید با آنها رابطه برقرار کنید و متوجه خواهید شد که آنها به طور فعال به دنبال محتوایی برای جمع بندی های بعدی شما خواهند بود. نکته: مطمئن شوید محتوایی که به آن نگاه می کنید مربوط به سال ها قبل نباشد.

مطمئن شوید که همه طرح‌ها شخصی‌سازی شده‌اند، از کاری که انجام می‌دهند به آنها تحسین کنید و توضیح دهید که چرا محتوای شما ممکن است مناسب باشد. آن را کوتاه و ساده نگه دارید و سعی کنید برای بهترین نتایج ممکن، محتوای منظم را فراتر از آن نگه دارید.

استفاده از صفحات منبع برای به دست آوردن بک لینک (لینک بیلدینگ)

لینک بیلدینگ چیست؟صفحه منبع (همچنین به عنوان صفحه ستون نیز شناخته می شود) ابزار ارزشمندی برای سایت هایی است که آن را منتشر می کند و سایت هایی که لیست شده اند زیرا حاوی لیستی از اطلاعات ارزشمند در مورد یک موضوع خاص است که شامل پیوندهایی به صفحاتی است که بسیار مفید خواهد بود. همه بازدید کننده

در حالی که ما به طور گسترده در مورد کیفیت محتوای مورد نیاز برای به دست آوردن بک لینک (لینک بیلدینگ)صحبت کرده ایم، یک صفحه منبع در مورد کمیت و همچنین کیفیت است زیرا آنها حاوی لینک های بسیار بسیار زیادی هستند که معتبر هستند و منبع خوبی برای افرادی که به دنبال اطلاعات در مورد آن موضوع هستند و به دنبال آن هستند، خواهد بود. صنعت.

این بدان معناست که این لیست ها باید دائما بررسی و به روز شوند تا اطمینان حاصل شود که هیچ خط مرگ وجود ندارد ks، و اینکه شما هیچ اطلاعات قدیمی یا هیچ تغییر دیگری در URL یا محتوایی که می تواند به اعتبار منبع آسیب برساند، دریافت نکرده اید.

آموزش صفر تا صد لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ چیست؟ همچنین این بدان معناست که این صفحات همیشه به دنبال به روز رسانی لیست های خود هستند تا مطمئن شوند که جدیدترین و مرتبط ترین محتوا را دارند، به این معنی که معمولاً تا زمانی که محتوای شما ارزش داشته باشد، دریافت پیوندهای شما در صفحه منابع آنها زیاد متقاعد کننده نیست. اگر محتوایی دارید که با موضوع فهرست مطابقت داشته باشد، به خوبی تحقیق شده باشد و اصیل و جذاب باشد، شانس زیادی برای قرار گرفتن در به‌روزرسانی‌های آینده این فهرست‌ها دارید – تنها کاری که باید انجام دهید این است که با آن تماس بگیرید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که هر صفحه منبعی را که با آن برخورد می کنید، جستجو کنید، که می توانید با استفاده از اپراتورهای جستجوی خود گوگل انجام دهید. اگر به دنبال صفحاتی هستید که منابع گیاهخواری را فهرست می کنند، برای مثال از کلمه کلیدی vegan در ترکیب با عملگرهای جستجو یا پارامترهای جستجو استفاده کنید. این یک راه عالی برای یافتن فرصت هایی برای پیوندها است.

بسیاری از اپراتورهای جستجوی مختلف وجود دارند که می‌توانند به سادگی اضافه کردن یک علامت منهای در مقابل یک کلمه کلیدی برای حذف آن کلمه خاص از جستجوی شما، از طریق پارامترهای پیچیده‌تر که از الگوریتم Google برای ارائه نتایج فوق خاص استفاده می‌کنند، باشند. برخی از این اپراتورهای جستجوی پیشرفته که می توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از:

 • وگان intitle:resources inurl:resources.html
 • وگان intitle:resources inurl:links.html
 • وگان intitle:links inurl: resources.html
 • وگان inurl:.com/resources
 • وگان inurl:resources intitle:resources

بیشتر بخوانید:  میانگین نرخ کلیک (CTR) در تبلیغات گوگل بر اساس صنعت

می‌توانید کلمات کلیدی مختلفی را از وب‌سایت خود در کنار این اپراتورهای جستجو امتحان کنید تا راه بسیار خوبی برای یافتن فهرست‌های تعریف‌شده و دقیق از صفحات منابع نسبت به جستجوهای استاندارد گوگل داشته باشید.

اکنون که فهرستی از صفحات منابع دارید، گام بعدی این است که قبل از شروع به ارائه محتوای خود به آنها اطمینان حاصل کنید که این لیست ها قانونی هستند. ابزارهای مختلفی در دسترس هستند که این URL ها را خراش می دهند و به شما کمک می کنند تا فهرست منابع تایید شده و معتبر را جمع آوری کنید.

تعریف دستی url های سایت

لینک بیلدینگ چیست؟پس از اجرای قانون بر روی سایت‌ها و حذف ناخواسته‌ها، باید URLهای باقیمانده را به صورت دستی بررسی کنید تا بهترین و موثرترین آدرس‌ها را برای دسترسی پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که این لیست ها به منابع خارجی پیوند دارند، نه فقط به سایت ها و لینک های داخلی خود. همچنین، مطمئن شوید که این پیوندهای خارجی همه مربوط به موضوع هستند و نه فقط URL های تصادفی. و در نهایت، به دنبال نشانه‌هایی باشید که نشان می‌دهد این فهرست‌های منابع اخیرا نگهداری و به‌روزرسانی شده‌اند، زیرا به احتمال زیاد به کیفیت اهمیت می‌دهند و فعالانه به دنبال منابع جدید و به‌روز هستند.

لینک بیلدینگ چیست؟

لینک بیلدینگ چیست؟پس از تکمیل همه این موارد، فهرستی از مشتریان بالقوه برای دسترسی به آنها خواهید داشت و می توانید انتظار داشته باشید که نرخ تبدیل در اینجا بالا باشد. اگر بررسی های لازم را انجام داده اید و محتوای مناسب، مرتبط و به روز دارید، احتمالاً این سایت ها از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهند شد و شانس بسیار بالایی برای فهرست شدن URL های خود و به دست آوردن بک لینک های (لینک بیلدینگ)ارزشمند خواهید داشت. .

اکنون شما آماده هستید که دست به کار شوید و استراتژی لینک سازی خود را بسازید

لینک بیلدینگ چیست؟با استفاده از تمام روش‌های فهرست‌شده در این مقاله برای ساخت لینک و تلاش‌های موتور جستجو، در هنگام کسب شبکه گسترده‌ای از بک‌لینک‌ها که گوگل از آنها به عنوان سیگنالی استفاده می‌کند که شما یک منبع واقعاً معتبر هستید، از موفقیت مطمئن خواهید شد. آنها باید در بالای جستجوهای گوگل قرار بگیرند.

اما همیشه به یاد داشته باشید که استراتژی شما فقط به خوبی محتوایی است که تولید می کنید، بنابراین اطمینان حاصل کنید که استعداد و منابع لازم برای تولید وبلاگ ها، مقالات و سایر محتوایی را دارید که برای سایت های دیگر مطلوب است و این بک لینک های (لینک بیلدینگ)ارزشمند را برای شما به ارمغان می آورد.

با ترکیب محتوای باکیفیت در تلاش‌های لینک‌سازی(لینک بیلدینگ)با روش‌هایی که توضیح داده‌ایم، به زودی شاهد افزایش تصاعدی در تعداد بک لینک‌های (لینک بیلدینگ)خود خواهید بود که به رتبه‌بندی بهتر گوگل، ترافیک مرتبط‌تر و با انگیزه‌تر به وب‌سایت‌های شما و نتایج بهتر در سراسر جهان منجر می‌شود. . موفق و پیروز باشید. باشد که نیروی موتور جستجو با شما باشد – شما این را دارید.

اگر در مورد تعریف لینک بیلدینگ یا نحوه هدایت آنها به بهترین شکل مطمئن نیستید، توصیه می کنیم با تیم سئو فراز تماس بگیرید. ما همچنین خدمات سئو سایت و طراحی سایت را ارائه می دهیم.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا