بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست ؟ بوی پاندا میده

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست ؟ بوی پاندا میده

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست ؟ گوگل به تازگی یک به روز رسانی منتشر کرده است که احتمالاً مهم ترین آن از زمان پاندا در سال 2011 است که می تواند یک تغییر کامل بازی برای بازاریابی محتوا و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) باشد.

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست؟ تاثیر آن بر سئو چیست

Contents

Google در 18 آگوست یک «بروزرسانی محتوای مفید» را اعلام کرد و کسب‌وکارها را به تلاش برای اطمینان از اینکه محتوایشان با این دستورالعمل‌ها و بهترین شیوه‌های جدید مطابقت دارد، اعلام کرد. سیگنال رتبه بندی جدید در سراسر سایت، وب سایت هایی با حجم زیادی از محتوای غیر مفید را هدف قرار می دهد. این آخرین تلاش گوگل برای اطمینان از اینکه محتوا برای موتورهای جستجو نوشته نمی‌شود و بیشتر بر تجربه کاربر تمرکز دارد و مرتبط‌ترین اطلاعات را برای مطابقت با جست‌وجو در اختیار شخصی قرار می‌دهد.

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست؟

طبق وبلاگ  Google Search Central، هدف از این بروزرسانی محتوای Google این است که «اطمینان حاصل شود که مردم محتوای اصلی‌تر و مفیدتری را که توسط افراد نوشته شده است، برای افراد، در نتایج جستجو می‌بینند».

انتشار این بروزرسانی از هفته گذشته آغاز شد و ممکن است تا دو هفته طول بکشد. در هفته گذشته نوسانات زیادی در نتایج جستجو در صنایع وجود داشت، به طوری که کلمات کلیدی با حجم بالا در برخی از مشاغل در عرض یک ساعت بالا و پایین می‌رفتند. بسیاری از سازندگان، ناشران و بازاریابان را نگران کرده است، به ویژه آنهایی که استراتژی محتوای آنها به شدت به بهینه سازی کلمات کلیدی، تعداد کلمات طولانی و بازنویسی مقالات موجود و با رتبه بهتر بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بروزرسانی «محتوای مفید» گوگل، نحوه تأثیرگذاری آن بر وب‌سایت شما و کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا تأثیر منفی بر رتبه‌بندی خود را به حداقل برسانید، بیشتر بدانید.

به روز رسانی محتوای مفید گوگل برای تغییر سئو بسیار شبیه به پاندا

گوگل به‌روزرسانی الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی بزرگ جدیدی را با نام به‌روزرسانی محتوای مفید اعلام کرده است – بله، گوگل آن را این نام گذاشته است. این به‌روزرسانی هفته آینده عرضه می‌شود و محتوایی را هدف قرار می‌دهد که برای انسان‌ها و مردم مفید نیست.

به‌روزرسانی محتوای مفید گوگل دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

به‌روزرسانی محتوای مفید به دنبال حذف محتوایی است که با هدف رتبه‌بندی در موتورهای جستجو نوشته شده است و به مردم کمک نمی‌کند یا به آنها اطلاع نمی‌دهد. گوگل گفت این به روز رسانی به محتوایی که به نظر می رسد در درجه اول برای رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو ایجاد شده است، رسیدگی می کند. گوگل افزود: این به روز رسانی به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای غیراصلی و با کیفیت پایین در جستجو رتبه بالایی ندارد. بنابراین اگر محتوایی را با هدف افزایش دید و ترافیک موتورهای جستجو می نویسید، ممکن است از این موضوع ضربه بخورید.

به نظر من این به‌روزرسانی نحوه اجرای استراتژی‌های محتوا توسط سئوکاران را در آینده تغییر خواهد داد، دقیقاً مانند پاندا و پنگوئن که به ترتیب نحوه انجام استراتژی‌های محتوا و پیوند توسط SEO را در یک دهه پیش تغییر دادند.

محتوای مفید Google به‌روزرسانی اطلاعات سریع

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست ؟ بوی پاندا میده
بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست

در اینجا مهمترین چیزهایی که در حال حاضر به صورت کوتاه می دانیم آورده شده است:

تاریخچه و اهداف بروزرسانی محتوای مفید گوگل

 • نام: به روز رسانی محتوای مفید گوگل
 • تاریخ راه اندازی: در 25 آگوست عرضه شد
 • عرضه: حدود دو هفته طول می کشد تا به طور کامل عرضه شود
 • تکمیل شد: انتشار به‌روزرسانی در 9 سپتامبر 2022، 15 روز بعد به پایان رسید.
 • اهداف: به محتوایی نگاه می کند که برای رتبه بندی خوب در جستجو نسبت به کمک به انسان ها ایجاد شده است
 • فقط جستجو: این در حال حاضر فقط بر جستجوی Google تأثیر می‌گذارد، نه Google Discover یا سایر سطوح اما گوگل ممکن است در آینده این را به Discover و موارد دیگر گسترش دهد.
 • پنالتی: گوگل اشاره ای به پنالتی نکرده است اما به نظر می رسد این به روز رسانی برای سایت هایی که تحت تاثیر آن قرار می گیرند جریمه است.

بیشتر بخوانید: گوگل پنالتی چیست و چگونه باید آن را رفع کرد؟

 اهداف بروزرسانی محتوای مفید گوگل

 • Sitewide : این یک الگوریتم در سراسر سایت است، بنابراین کل سایت تحت تأثیر این به روز رسانی قرار می گیرد
 • فقط برای زبان انگلیسی است: این فقط به محتوای انگلیسی زبان در سطح جهانی نگاه می کند، اما احتمالاً به سایر زبان ها نیز گسترش خواهد یافت.
 • تأثیر: Google به من نمی‌گوید چند درصد از جستجوها یا جستجوها تحت تأثیر این به‌روزرسانی قرار گرفته‌اند، اما Google به من گفت که «معنی‌دار» خواهد بود. همچنین، گوگل گفت که این موضوع برای مطالب آموزشی آنلاین، سرگرمی، خرید و محتوای مرتبط با فناوری بیشتر احساس خواهد شد.
 • بازیابی: اگر با این کار مواجه شدید، باید به محتوای خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا می‌توانید با توصیه‌های گوگل در زیر بهتر عمل کنید.
 • تازه‌سازی: Google امتیازها را به‌طور مداوم در اینجا به‌روزرسانی می‌کند، اما یک دوره زمانی و یک دوره اعتبار وجود دارد و ممکن است چندین ماه طول بکشد تا از این به‌روزرسانی بازیابی شود.

بروزرسانی محتوای مفید گوگل  بوی پاندا میده؟

آیا این به نظر شما شبیه Google Panda است؟ با من می کند. اما گوگل به من گفت که این به روز رسانی علاوه بر پاندا است، که در حال حاضر برای چندین سال در الگوریتم اصلی ساخته شده است. بنابراین پاندا هنوز در حال اجرا است، اما این به‌روزرسانی جدید است که ممکن است شبیه پاندا در زمان راه‌اندازی باشد، اما متفاوت است.

مطالب پربازدید در زمینه ی الگوریتم های گوگل :

الگوریتم رنک برین چیست؟چه تاثیری بر سئو دارد

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل چیست؟تاثیر آن بر سئو + تصاویر

الگوریتم پنگوئن گوگل چیست ؟ راهنمای جامع

الگوریتم پاندا گوگل چیست؟

الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟ چگونه از الگوریتم سندباکس گوگل خارج شویم

من معتقدم این به‌روزرسانی، وقتی سال‌ها بعد به آن نگاه می‌کنیم، همان قد و قامت یک پاندا یا پنگوئن خواهد بود، به گونه‌ای که سئوکاران را وادار کرد تا در برخی از استراتژی‌های SEO خود تجدیدنظر کنند. من فکر می کنم این به روز رسانی با بازاریابی محتوا و استراتژی های محتوای SEO برای برخی آژانس ها این کار را انجام می دهد.

الگوریتم بروزرسانی محتوای مفید گوگل چگونه عمل می کند؟

این یک الگوریتم سراسر سایت است، به این معنی که اگر الگوریتم یادگیری ماشین تشخیص دهد که مقدار نسبتاً بالایی از محتوای شما محتوای رضایت‌بخش یا غیر مفید است، ممکن است منجر به پرچم‌گذاری یک سایت توسط این طبقه‌بندی‌کننده شود و در نتیجه کل سایت شما تحت تأثیر قرار گیرد.

دستورالعمل‌های کیفیت محتوای Google: درک زمینه

کاهش کیفیت نتایج جستجوی گوگل موضوعی است که سال هاست در بین کاربران اینترنت مطرح شده است. تجربه کاربری ضعیف  (UX)  در محتوا اغلب به عنوان یک نگرانی اصلی ذکر می شود. به عنوان مثال، در یک موضوع در مورد کیفیت جستجوی Google، شکایات Redditors شامل موارد زیر است:

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست؟ مواردی که  شکایت کاربران را در برداشته است

 • هر محتوایی که در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) ظاهر می شود، می خواهد چیزی بفروشد.
 • وب‌سایت‌هایی که به‌عنوان پاسخ برای یک سؤال ارائه می‌شوند، پاسخ واقعی را در اعماق مقاله پنهان کرده‌اند و خواننده را ملزم می‌کند که از دیواره‌های متن عبور کند.
 • فهرست هایی که از خوانندگان می خواهد بعد از هر جمله یا اسلاید روی «بعدی» کلیک کنند.
 • مقالاتی که در بالای SERP ها ظاهر می شوند، اغلب فقط نسخه های بازنویسی یا بازنویسی شده مقالات دیگر با نوشته بهتر هستند.
 • محتوای کلیک بیش از حد به صفحه اول SERP ها می رسد.
 • تعداد زیادی وب سایت که سال جاری را به عناوین وبلاگ اضافه می کنند به طوری که در جستجوهای محتوای اخیر نشان داده می شوند.
 • سازندگان و ناشران سعی کردند سیستم را از طریق سئو کلاه سیاه بازی کنند و محتوای با کیفیت پایین اما به شدت بهینه شده را به بالای SERP ها هدایت کنند.

تاثیر بروزرسانی محتوای مفید گوگل بر سئو سایت چیست؟

بسیاری از کاربران، در تلاش برای دریافت محتوای معتبر و با ارزش، «Reddit» یا واجد شرایط مشابه را به عبارت‌های جستجوی خود اضافه می‌کنند.

و این فقط کاربران ناشناس Reddit نیستند که متوجه کاهش کیفیت محتوا شده اند. مقاله ای در این زمینه که توسط یک مهندس نرم افزار نوشته شده بود، در فوریه امسال در فضای مجازی منتشر شد. مدت کوتاهی پس از آن، The Atlantic مقاله ای در مورد اینکه چگونه جستجوی گوگل بدتر از گذشته است منتشر کرد و دلایلی مانند حضور بزرگ تبلیغات در جستجو و اینکه چگونه چرخش موتور جستجو به هدف جستجو بر روی تطبیق کلمات کلیدی کار را برای کاربران دشوارتر کرده است منتشر کرد. برای دریافت اطلاعات در صورت تقاضا

به عنوان مثال، با جستجوی «چگونه پنچر لاستیک را تعمیر کنیم» در گوگل جستجو کنید:
 • تبلیغات متعدد برای مهر و موم لاستیک و بادکننده
 • وبلاگ‌هایی درباره موضوع پست شده در وب‌سایت‌های صنایع مختلف (از یک شرکت بیمه گرفته تا یک خرده‌فروش لوازم کمپینگ)
 • سؤالاتی با عبارت عجیب «مردم هم می پرسند».

بروزرسانی محتوای مفید Google در جهت بهبود تجربه کاربر و افزایش کیفیت نتایج جستجو است، بنابراین احتمالاً به این شکایات و شکایات مشابه رسیدگی می‌کند.

مفید یا مضر؟ درک بروزرسانی «اول مردم» گوگل

هدف بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست ؟

بروزرسانی محتوای اول گوگل برای رفع این موارد و موارد مشابه در جستجو انجام می‌شود و آن را در واقع برای کاربران اینترنت «مفید» می‌کند. با این حال، آیا برای صاحبان وب سایت، بازاریابان و سازندگان محتوای SEO نیز مفید است؟

این بروزرسانی محتوای Google می‌خواهد تمرکز روی «اول افراد» باشد – عمدتاً، محتوا باید در درجه اول برای رضایت کاربران و رفع نیازهای آنها نوشته شود. در عین حال، گوگل ادامه استفاده از بهترین شیوه های محتوای سئو را تشویق می کند تا به جستجوگران ارزش بیشتری بدهد.

در بیشتر موارد، دستورالعمل های محتوای Google در این به روز رسانی بدون تغییر باقی مانده است.

تریستان هریس، مدیر ارشد تولید تقاضای سئو فراز گفت: «این [بروزرسانی] نباید برای کسی تعجب‌آور باشد. گوگل در مورد نوع محتوایی که سال‌هاست می‌خواستند ببیند بسیار باز بوده است.

راهنمایی در زمینه بروزرسانی محتوای مفید گوگل

با این حال، برای راهنمایی بهتر سازندگان، ناشران و بازاریابان، Google فهرستی از سؤالات را ارائه کرده است تا به آنها کمک کند تشخیص دهند که آیا رویکرد اول مردم به محتوا را دارند یا خیر. بر اساس سوالات، دستورالعمل های جدید محتوای Google را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

محتوا طبق بروزرسانی محتوای مفید گوگل  باید:

 • برای مخاطب موجود یا مورد نظر مفید باشد.
 • نشان دادن تخصص و دانش دست اول.
 • به خوانندگان آموزش دهید، به اندازه ای که احساس کنند آنقدر که برای رسیدن به هدفشان لازم است یاد گرفته اند.
 • تجربه رضایت بخشی به خوانندگان بدهید.

علاوه بر این، وب‌سایت‌ها باید هدف یا تمرکز اصلی داشته باشند، و سازندگان، ناشران یا بازاریابان محتوا باید راهنمایی‌های Google را برای بررسی محصول و بروزرسانی‌های اصلی در ذهن داشته باشند.

گوگل همچنین نسبت به ایجاد محتوا برای موتورهای جستجو ابتدا هشدار می دهد. همچنین چندین سؤال راهنما ارائه کرده است تا به سازندگان کمک کند تا تعیین کنند که آیا باید سئوی خود را پشت سر بگذارند یا حداقل استراتژی محتوای SEO خود را تنظیم کنند. برخی از راه‌های انجام این کار پیروی از بهترین شیوه‌های سئو و همچنین بهترین شیوه‌های بازاریابی محتوا و شاید استخدام مشاوران سئو برای اطمینان از انطباق با بخش سئو از دستورالعمل‌های محتوای به‌روز شده Google است.

چه تفاوتی با دستورالعمل های موجود دارد؟

در حالی که دستورالعمل‌های جدید مشابه راهنمایی‌های موجود از سوی Google در مورد کیفیت محتوا و بهترین شیوه‌های سئو هستند، تأثیرات جدید هستند – و برای برخی از سازندگان و ناشران، نامطلوب هستند.

سگنال رتبه بندی بروزرسانی محتوای مفید گوگل انجام می دهد؟

به روز رسانی گوگل یک سیگنال رتبه بندی در سراسر سایت است. Google به طور خودکار محتوایی را شناسایی می کند که برای کاربران جستجوگر کم ارزش یا غیر مفید باشد.

به گفته گوگل، هر محتوایی در وب‌سایت‌هایی که تشخیص داده است دارای حجم بالایی از محتوای غیرمفید یا با کیفیت پایین است، کمتر در جستجو عملکرد خوبی دارد.

این بدان معناست که حتی اگر ممکن است محتوای باکیفیت زیادی در وب سایت خود داشته باشید، چند مقاله کم ارزش می تواند بر عملکرد کل سایت در SERP تأثیر بگذارد و منجر به رتبه بندی پایین تر برای چندین هفته شود.

مطالب مهم: 

چگونه بفهمیم که سئوی سایت کار می کند؟

آموزش سئو وردپرس 61 نکته طلایی (100%رایگان + pdf)

کلمات کلیدی LSI چیست و چه اثری در سئو دارد؟

آموزش سئو با تکنیک آسمان خراش

در همین حال، وب‌سایت‌هایی که محتوای کم‌ارزش زیادی دارند، احتمالاً از نظر رتبه‌بندی تأثیر قابل توجهی خواهند داشت، حتی اگر برای موتورهای جستجو بهینه شده باشند.

از زمان نگارش، بروزرسانی فقط بر جستجوهای انگلیسی در سطح جهانی تأثیر می‌گذارد. با این حال، گوگل احتمالاً در آینده پوشش بروزرسانی را به جستجوهای زبان‌های دیگر گسترش خواهد داد.

تاثیر بروزرسانی محتوای مفید گوگل برای مشاغل با حضور آنلاین به چه معناست

هریس گفت: «پتانسیل زیادی برای از دست دادن رتبه‌بندی، ترافیک و سرنخ‌ها یا فروش برای کسب‌وکارهایی وجود دارد که هشدارهای Google را در چند سال گذشته نادیده گرفته‌اند که محتوای با کیفیت پادشاه است.» شرکت‌هایی که روی محتوای حاوی کلمات کلیدی و با کیفیت پایین تمرکز کرده‌اند، با این بروزرسانی شرایط سختی خواهند داشت.»

اگر سایتی دارید، ارزیابی محتوای موجود و حذف محتوای غیر مفید و رضایت‌بخش بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که برای گوگل، یک سیب بد دسته را خراب می کند، و داشتن یک مقاله که الزامات آنها را برای محتوای با کیفیت بالا برآورده نمی کند، می تواند بر عملکرد کل وب سایت شما در جستجو تأثیر بگذارد.

هیچ توقفی برای جزر و مد وجود ندارد، اما می توانید سوار بر موج شوید

انجام  بروزرسانی محتوای مفید گوگل = پاداش

بروزرسانی محتوای مفید گوگل احتمالاً باقی خواهد ماند و موتور جستجوی تیتان اعلام کرده است که قصد دارد روند خود را برای طبقه‌بندی محتوا به عنوان مفید و غیر مفید اصلاح کند. همچنین راه‌هایی برای پاداش دادن به وب‌سایت‌هایی است که به طور مداوم محتوای ارزشمندی را در اختیار کاربران جستجو قرار می‌دهند.

چه معتقدید که وب سایت شما حاوی محتوای ارزشمند است یا نه، مهم است که توسط یک متخصص ارزیابی شود. سازندگان محتوای سئو یا یک استراتژیست محتوای سئو محتوایی را که در حال حاضر در وب سایت شما وجود دارد با نگاهی تازه و بی طرف ارزیابی می کند. آنها همچنین نکات بازاریابی محتوا را در اختیار شما قرار می دهند تا اطمینان حاصل کنند که استراتژی بازاریابی محتوای شما با دستورالعمل های کیفیت محتوای Google و اساساً بهترین شیوه های بازاریابی محتوا مطابقت دارد.

بروزرسانی محتوای مفید گوگل تاکید بر محتوای ارزشمند و یونیک

در حالی که بازاریابی محتوا تا حد زیادی شامل ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند و مرتبط است، ممکن است برخی از محتوای شما به نتیجه نرسد. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که شخصاً در بازاریابی و ایجاد محتوا شرکت نداشته باشید، مثلاً اگر مقالاتی را از سازندگان محتوای سئو شخص ثالث برون سپاری می کنید که بیشتر نگران موتورهای جستجوگر هستند تا کیفیت.

یک استراتژیست محتوای قابل اعتماد و باتجربه سئو به شما کمک می کند محتوای موجود خود را ارزیابی کنید و تعیین کنید که آیا استانداردهای Google برای محتوای ارزشمند را رعایت می کند یا خیر. استراتژیست محتوای SEO شما همچنین به شما کمک می کند تا یک استراتژی محتوای SEO را ایجاد کنید که به اطمینان از جریان ثابت محتوای با کیفیت بالا که از بهترین شیوه های SEO پیروی می کند، کمک می کند.

خدمات نوشتن محتوای سئو همچنین برای مشاغلی که منابع لازم برای تحقیق و نوشتن محتوای با کیفیت بالا و عمیق را مطابق بهترین شیوه های بازاریابی محتوا و مطابق با دستورالعمل های کیفیت محتوای Google ندارند، مفید است.

تولید محتوا طبق بروزرسانی محتوای مفید گوگل  توسط سئو فراز

سئو فراز همیشه محتوای یونیک و با کیفیت که هدف کاربر را برآورده می کند.تولید می کند سئو فراز به ویژه در  سال گذشته بیشتر بر این رویکرد تأکید کرده است.

خانم عباسی گفت: «در سئو فراز، ما بر تولید محتوای با بهترین کیفیت برای مشتریان خود تمرکز کرده‌ایم.

با این حال، او صاحبان مشاغل را تشویق می‌کند تا با فعال بودن در مورد محتوا، از مشکلات احتمالی جلوگیری کنند همه چیز

خانم عباسی گفت: “به قول معروف، یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان را دارد.” زمانی که مشتریان خود را به کار می‌بریم، ممیزی محتوا انجام می‌دهیم و محتوای هرزنامه را با محتوای با کیفیت بالا جایگزین می‌کنیم که بر آموزش مصرف‌کننده متمرکز شده و آنها را به سمت پایین قیف فروش سوق می‌دهد. به این ترتیب، مشتریان ما نباید هیچ نگرانی در مورد آن داشته باشند.”

خانم رضایی، مدیر محتوای سئو فراز اضافه شد:

رضایی  گفت: «محتوای داخلی ما بر استراتژی رهبری فکری متمرکز است که در آن از کارشناسان داخلی خود با استفاده از دانش صنعت آنها برای افزودن تخصص دست اول بیشتری به محتوای خود از طریق نقل قول های مستقیم، بهترین شیوه ها، مطالعات موردی و داده های منحصر به فرد استفاده می کنیم. . این محتوا به احتمال زیاد بک لینک های ارگانیک بیشتری را جذب می کند و در عین حال تیم کارشناسان ما را به عنوان رهبران فکری در صنعت ما قرار می دهد. ما این کار را به خوبی برای خود دیده‌ایم و به ما کمک می‌کند تا در رتبه‌بندی جستجو بالا برویم و در عین حال با وبلاگ خود دنبال‌کننده‌ای قوی داشته باشیم.»

بهترین شیوه های نوشتن محتوای SEO ما طبق بروزرسانی محتوای مفید گوگل عبارتند از:

 • از نویسندگان متخصص ما برای انجام تحقیقات عمیق و تجزیه و تحلیل رقبا. آنها از بهترین ابزارهای موجود برای شناسایی شکاف های محتوا، موضوعات مفید و کلمات کلیدی با حجم بالا استفاده می کنند.
 • ایجاد یک ساختار محتوای منطقی برای هر مقاله به طوری که خوانندگان مجبور نباشند برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود، از دیوارهای متن عبور کنند.
 • ارتباط با نقاط درد خوانندگان و توضیح واضح راه حل ها برای آنها، با استناد به داده های منحصر به فرد، مانند نتایج نظرسنجی و مطالعات موردی، برای حمایت از نتیجه گیری ما. گنجاندن داده‌های منحصربه‌فرد نیز تخصص مشتری در صنعت را نشان می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا برندی قوی‌تر بسازند.
 • استفاده از نقل قول های متخصص مستقیم از مشتری و کارمندان آنها. این به انسان سازی برند آنها کمک می کند و در عین حال رهبری فکری آنها را تقویت می کند و با مخاطبان هدف خود اعتماد ایجاد می کند.

سفارش تولید محتوا سئو فراز طبق بروزرسانی محتوای مفید گوگل

در سئو فراز، ما از این استراتژی منحصر به فرد محتوای SEO در کمپین های داخلی خود استفاده می کنیم. نتایج ما در سرچ گوگل صحبت می کنند.

سازندگان محتوای سئوی ما محتوای کاملاً تحقیق شده و با کیفیتی نوشتند که برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده بود. با استفاده از بهترین شیوه های محتوای سئو، ما ممیزی کامل و تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دادیم. ما از اطلاعاتی که جمع آوری کردیم برای ایجاد تغییرات در وب سایت استفاده کردیم و رتبه آن را در گوگل و سایر موتورهای جستجو بهبود بخشیدیم.

خانم رضایی گفت: «برای سئو فراز، بروزرسانی دلیلی برای نگرانی نیست. رویکرد ما برای نوشتن محتوا همیشه «کیفیت اول» بوده است.»

با کمک ما، وب سایت شما نه تنها از آخرین به روز رسانی محتوای Google جان سالم به در خواهد برد، بلکه شکوفا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس محتوای سئو سئو فراز و اینکه چگونه به شما کمک می کند تا تغییرات ایجاد شده توسط به روز رسانی محتوای مفید را تحمل کنید، مستقیماً با مشاوران SEO ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از صفحه مطالعات موردی ما دیدن کنید تا داستان های موفقیت بیشتری از مشتریان ما دریافت کنید.

خدمات شرکت سئو فراز 

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و …

خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

لطفا در صورت هر گونه سوال یا توضیحات تکمیلی در بخش نظرات مهمان کارشناسان سئو فراز باشید

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا