هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟

هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟

هدف جستجو Search Intent چیست؟روزی روزگاری، استفاده از کلمات کلیدی هدف برای کسب رتبه بالای وب سایت خود در موتورهای جستجو کافی بود، اما اکنون بسیار پیچیده تر شده است.

میلیون ها، اگر نگوییم میلیاردها، وب سایت فعال در اینترنت وجود دارد. موتورهای جستجو وظیفه مهمی را بر عهده دارند که آن‌ها را بررسی کنند تا مرتبط‌ترین وب‌سایت‌ها را به شما نشان دهند و اسپم‌ها را فیلتر کنند.

هدف جستجو Search Intent چیست؟

Contents

در واقع، گوگل روزانه 3.5 میلیارد جستجو را مشاهده می کند. با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده، ربات‌های گوگل تصمیم می‌گیرند که چه محتوایی ارزش نمایش در اولین صفحات نتایج جستجو را دارد و چه محتوایی باید در پایین‌تر باشد.

اگر می خواهید وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد (البته که دارید!) برای عبارات مناسب، باید هدف جستجو را در استراتژی های سئو و تولید محتوا ادغام کنید.

این مقاله دقیقاً توضیح خواهد داد که هدف جستجو چیست و چرا مهم است. ما در مورد محبوب ترین انواع هدف جستجو صحبت خواهیم کرد و راهنمای گام به گام استفاده از آنها برای بهبود رتبه بندی صفحه به شما ارائه می دهیم.

هدف جستجو چیست؟

ابتدا، ممکن است بپرسید: هدف جستجو چیست؟

«نیت جستجو» (که به آن قصد کاربر یا هدف کلمه کلیدی نیز گفته می‌شود) دلیلی است که کسی برای جستجوی چیزی به اینترنت آمده است. وقتی افراد عبارت جستجویی را در موتور جستجو تایپ می کنند، معمولاً به دنبال پاسخ یا منبعی هستند.

هنگامی که در حال توسعه استراتژی سئوی قاتل خود هستید، هدف جستجو عاملی است که باید در نظر بگیرید. شما می خواهید در مورد کلمات کلیدی که مردم برای یافتن محتوای شما استفاده می کنند فکر کنید.

هنگامی که به هدف جستجو Search Intent فکر می کنید، باید از خود سؤالاتی بپرسید:

 • دلیل جستجوی آنها چیست؟
 • آیا آنها به دنبال یک وب سایت خاص هستند یا جستجوی آنها عمومی تر است؟
 • آیا آنها به دنبال خرید محصول هستند؟
 • آیا آنها می خواهند در مورد موضوعی تحقیق کنند؟

هدف جستجو فقط در وبلاگ وب سایت شما اعمال نمی شود. شما باید هدف جستجو را در تمام جنبه های وب سایت خود تعیین کنید. که شامل صفحات فرود، صفحات محصول یا خدمات، مجموعه ها و غیره می شود.

انواع متداول هدف جستجو یا Search Intent

انواع مختلفی از قصد کاربر وجود دارد. وقتی کاربران به موتورهای جستجو مراجعه می کنند، اغلب به دنبال چیزهای مختلفی می گردند. ممکن است شخصی به دنبال خرید چیزی باشد، در حالی که شخص دیگری می تواند به دنبال تحقیق در مورد یک موضوع خاص باشد.

گوگل هنگام فاکتورگیری قصد جستجو از ضرب‌المثلی به نام «دانستم رفتن» استفاده می‌کند. این اهداف جستجو را به سه نوع مختلف تقسیم می کند:

انجام: زمانی است که شخصی برای خرید محصول یا رزرو قرار در گوگل جستجو می کند. آنها به دنبال کار خاصی هستند که می خواهند انجام دهند. از زمان اختراع تلفن هوشمند، ما بیشتر از اینترنت برای سازماندهی زندگی خود، رزرو قرار ملاقات یا خرید آنلاین استفاده کرده ایم.

بدانید: اینجا جایی است که شخصی در حال جستجوی آنلاین برای تحقیق در مورد یک موضوع است. آنها به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد چیزی هستند. این می تواند تحقیق برای یک مقاله یا مقاله یا چیزی به سادگی این باشد که بخواهند یک نکته را به دوستان خود ثابت کنند.

Go: این به زمانی اشاره دارد که مردم یک وب سایت خاص را جستجو می کنند. گاهی اوقات مردم نمی توانند در کل دامنه وب تایپ کنند، بنابراین از آنجایی که گوگل صفحه اصلی آنهاست، فقط عنوان وب سایت را در گوگل جستجو می کنند و اولین جستجو را کلیک می کنند. ممکن است شخصی «آمازون» را جستجو کند زیرا می‌خواهد از آنجا خرید کند و نتیجه برتر را انتخاب کند.

اینها تنها انواع هدف جستجو نیستند، اما ابزار خوبی برای تجزیه آنهاست. در واقع، چندین نوع متداول هدف جستجو وجود دارد. ما از همه آنها عبور خواهیم کرد.

قصد اطلاعاتی

هر بار که شما چیزی را در گوگل جستجو می کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد یک موضوع خاص به دست آورید، هدف اطلاعاتی آن قرار می گیرد. این می تواند چیزی به سادگی جستجوی دستور پخت برای شام یا اطلاع از آب و هوا باشد.

هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟
هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟

این فراتر از کلماتی است که شما در موتور جستجو تایپ کرده اید. اگر «سوپ مرغ» را در گوگل جستجو کنید، گوگل تصمیم خواهد گرفت که می‌خواهید یک دستور غذا را جستجو کنید. این فقط به شما نمی گوید سوپ مرغ چیست. گوگل فرض می کند که شما از قبل این را می دانید. الگوریتم آن به این نتیجه رسیده است که معمولاً وقتی مردم «سوپ مرغ» را جستجو می‌کنند، می‌خواهند آن را بپزند، بنابراین بلافاصله به سراغ دستور غذا می‌رود.

هرازگاهی، گوگل یک به‌روزرسانی الگوریتم را معرفی می‌کند که دنیای بهینه‌سازی موتورهای جستجو را تکان می‌دهد. در گذشته نمونه هایی از این دست را در قالب گوگل پاندا، گوگل پنگوئن و آپدیت مرغ مگس خوار،الگوریتم رنک برین گوگل،الگوریتم سندباکس  و الگوریتم کبوتر دیده بودیم.

نتایج صفحه موتور جستجو چندین وب‌سایت را با بهترین دستور العمل‌های سوپ مرغ به همراه تصاویری نشان می‌دهد که ایده‌ای از محصول نهایی به شما می‌دهد.

نمونه هایی از پرس و جوهای اطلاعاتی:

 • سئو چقدر مهم است؟
 • “زیگموند فروید چه زمانی درگذشت؟”
 • نحوه تعویض لامپ
 • فمینیسم
 • قصد معامله

هدف جستجو Search Intent

هدف جستجوی تراکنش به آن جستجوهایی اشاره دارد که افراد زمانی که می خواهند چیزی بخرند انجام می دهند. معمولاً وقتی کسی محصولی را که می‌خواهد بخرد جستجو می‌کند، نام محصول را در گوگل تایپ می‌کند. موتور جستجو مشخص کرده است که وقتی مردم این کار را انجام می دهند، عموماً به دنبال خرید محصول هستند. بنابراین، دوباره به جای ارائه یک تعریف، نتایج جستجو صفحات محصول خواهند بود.

هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟
هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟

فرض کنید «موس بی سیم اپل» را در گوگل جستجو کرده اید. گوگل هوشمند است. می داند که شما به احتمال زیاد می خواهید یکی بخرید، بنابراین بهترین نتایج فروش فروشندگان خواهد بود

استفاده از موس های اپل بی سیم حتی شما را به برگه “خرید” خود هدایت می کند، جایی که می توانید تصاویر و قیمت های انباشته شده را مشاهده کنید.

می توانید گزینه ای را با بهترین ارزش در گوگل انتخاب کنید و روی پیوند کلیک کنید. شما را مستقیماً به صفحه محصول می برد، جایی که می توانید خرید کنید. با انجام این کار، Google شما را با کمترین کلیک ممکن به جایی می رساند که باید باشید.

نمونه هایی از پرس و جوهای تراکنش:

بلندگوی بلوتوث

کوسن های نارنجی

تخت سگ برای سگ های کوچک

کابل شارژ USB-C

تحقیق تجاری

بسیاری از مردم هنگام خریدهای بزرگ می خواهند از قبل درباره محصولات تحقیق کنند. اگر در حال خرید ماشین ظرفشویی جدید هستید، باید ببینید برندهای برتر فروش ماشین ظرفشویی کدامند. بنابراین ممکن است آن را در گوگل جستجو کنید. ممکن است به «بهترین ویژگی های ماشین ظرفشویی» نگاه کنید. سپس می توانید به چند وب سایت خرده فروشی بروید و قیمت ها و ویژگی های ماشین ظرفشویی هایی را که می فروشند مقایسه کنید. در نهایت، تمام بررسی‌هایی را که در فهرست نهایی قرار داده‌اید، می‌خوانید. همه اینها تحقیقات تجاری یا قصد تجاری است.

هدف جستجو Search Intent در سئو چیست؟

 

در حالی که به نظر می رسد قصد تحقیق تجاری شبیه به قصد معامله است، آنها تنها به این دلیل متفاوت هستند که هنگام انجام تحقیقات تجاری به دنبال خرید فوری نیستید. شما فقط در حال انجام تحقیقات خود از قبل هستید، بنابراین هنگام خرید ماشین ظرفشویی به خوبی از انتخاب خود مطلع هستید.

نمونه هایی از پرس و جوهای جستجو با هدف تجاری:

برترین برندهای ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی ارزانتر از 500 دلار

بررسی ماشین ظرفشویی بوش

هدف ناوبری

در نهایت، هدف جستجوی ناوبری به جستجوهایی اشاره دارد که کاربران زمانی که می خواهند به یک وب سایت خاص بروند اما برای تایپ URL دقیق احساس تنبلی می کنند، انجام می دهند. معمولاً کاربر نام وب سایت را در گوگل تایپ می کند و امیدوار است با نتایج صفحه موتور جستجو به آنجا هدایت شود.

شما می خواهید اولین وب سایتی باشید که وقتی افراد نام وب سایت شما را به عنوان مالک وب سایت جستجو می کنند، رتبه بندی می شوند. اگر نام وب سایت شما ‘PawsForThought.com’ است، وقتی مردم PawsForThought یا Paws For Thought را تایپ می کنند، می خواهید بهترین نتیجه باشید.

نمونه هایی از پرس و جوهای ناوبری:

 1. فیس بوک
 2. آمازون
 3. ویکیپدیا
 4. Reddit

چرا هدف جستجو مهم است؟

چرا هدف جستجو مهم است؟
چرا هدف جستجو مهم است؟

بنابراین اکنون می دانیم که هدف جستجو چیست و انواع مختلف هدف جستجو چیست. بیایید به اهمیت استفاده از آن نگاه کنیم.

دستورالعمل‌های کیفیت Google اهمیت هدف کاربر را مورد بحث قرار می‌دهد (اگرچه آن را «نیت کاربر» می‌نامند) هنگام نمایش نتایج. اگر موتور جستجو نتواند نتایج جستجوی مرتبط با آنچه کاربر به دنبال آن است را نمایش دهد، محبوب نخواهد بود. فقط ببینید چه اتفاقی برای AskJeeves افتاد.

رتبه بندی صفحات را بهبود می بخشد

کلمات کلیدی، بک لینک‌ها، ساختار و تصاویر هنوز در بهینه‌سازی موتورهای جستجو اهمیت دارند، اما از آنجایی که الگوریتم‌های گوگل پیشرفته‌تر شده‌اند، هدف جستجو یک عامل کلیدی در رتبه‌بندی صفحات آن بوده است. هنگام انتخاب صفحاتی که در چند صفحه اول نتایج جستجو رتبه بندی می شوند، Google به طور خودکار بررسی می کند که محتوای شما الزامات هدف جستجو را برآورده می کند. به بیان صریح، اگر قصد ندارید هنگام ایجاد محتوای خود هدف جستجو را تعیین کنید، صفحه شما در گوگل رتبه بالایی نخواهد داشت.

اگر گوگل ببیند که وقتی یک کاربر روی وب سایت شما کلیک می کند و بلافاصله به Google باز نمی گردد، متوجه می شود که کاربر آنچه را که به دنبالش بود در وب سایت شما پیدا کرده است. بنابراین شما هدف جستجو را به نتیجه رساندید. هنگامی که آن را تجزیه و تحلیل می کند، رتبه بندی صفحه شما را در نتایج صفحه موتور جستجو بهبود می بخشد.

نیازهای موتورهای جستجو را برآورده می کند

بهینه سازی موتور جستجو برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است. هر چه رتبه شما در موتورهای جستجو بالاتر باشد، ترافیک ارگانیک بیشتری به سمت صفحه شما هدایت می شود. مهم نیست که چه نوع محتوایی تولید می کنید. شما باید سئو را در تمام صفحات فرود، وبلاگ و هر محتوایی که ایجاد می کنید در نظر بگیرید.

چگونه برای تعیین هدف جستجو راهنمایی کنیم

اکنون احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه باید از هدف جستجو برای کسب رتبه بالای صفحه خود در نتایج صفحه موتور جستجوی Google استفاده کنید. چندین فاکتور مهم وجود دارد که باید هنگام اعمال قصد کاربر در وب سایت خود در نظر بگیرید.

چگونه برای تعیین هدف جستجو راهنمایی کنیم
چگونه برای تعیین هدف جستجو راهنمایی کنیم

به SERP ها نگاه کنید

موتورهای جستجو وجود دارند تا سفر شما در وب را تا حد امکان ساده کنند. از شما می خواهد که با کمترین تلاش از نقطه A به نقطه B برسید. وقتی چیزی را در گوگل تایپ می کنید، نتایج را بر اساس کلمات کلیدی و هدف جستجوی شما تنظیم می کند. بنابراین نتایج صفحه موتورهای جستجو (SERP) بر اساس آنچه که جستجو کرده اید، متناسب با نوع محتوایی است که فکر می کند می خواهید ببینید.

تحقیق در مورد SERP یک جنبه حیاتی در تعیین هدف کاربر است. یکی از بهترین راه‌ها برای کشف هدف جستجو این است که کلمه کلیدی مورد نظر را که می‌خواهید استفاده کنید تایپ کنید و پنج SERP اول را بررسی کنید تا بررسی کنید چه وب‌سایتی در حال حاضر ایجاد می‌شود. این به شما این امکان را می دهد که بدانید مشتریان شما قبل از بازدید از وب سایت شما چه خواهند دید. موتور جستجو ممکن است بسته به هدف کلمه کلیدی، SERP های خاصی را برای نشان دادن شما انتخاب کند.

به عنوان مثال، اگر به دنبال خرید یک محصول با قصد معامله هستید، نتایج جستجوی خرید را دریافت خواهید کرد. اگر قصد اطلاعاتی دارید، بیشتر اهل حق هستید به وب‌سایت‌هایی که در مورد موضوع جستجوی شما بحث می‌کنند هدایت شود.

بیایید انواع متداول SERP را که بسته به نوع قصد کاربر با آنها مواجه می‌شوید، بررسی کنیم.

SERP برای هدف ناوبری

SERP برای هدف ناوبری
SERP برای هدف ناوبری

این SERP ها بسیار ساده خواهند بود. هنگامی که کاربران قصد ناوبری دارند، معمولاً به دنبال یک وب سایت خاص هستند. به عنوان مثال، آنها ممکن است “فیس بوک” را در نوار جستجو تایپ کرده باشند. پس این اولین نتیجه خواهد بود. گوگل حدس می‌زند که هدف کاربر ناوبری است و آنها می‌خواهند به فیس‌بوک بروند.

همین امر در مورد سایر وب سایت ها نیز صدق می کند. بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که وقتی شخصی نام دامنه وب شما را در گوگل تایپ می کند، اولین نتیجه وب سایت شما را دریافت می کند.

نتایج دیگر ممکن است اطلاعات پس زمینه در وب سایت باشد. گوگل محاسبه خواهد کرد که هدف کاربر می تواند اطلاعاتی نیز باشد. یا می‌توانند شامل صفحات دیگری از وب‌سایتی باشند که Google فکر می‌کند می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید.

اگر «آمازون» را تایپ کنید، صفحه اول SERP ها صفحه اول آمازون در کشور شما است. نتایج اضافی شامل پیوندهایی به آمازون پرایم، بخش‌های مختلف فروشگاه آمازون و پرایم ویدیو است.

نتایج SERP برای اهداف تجاری یا معاملاتی

از آنجایی که SERP ها برای اهداف تجاری یا معاملاتی مشابه هستند، من آنها را کنار هم قرار داده ام.

هنگامی که شخصی عبارتی را جستجو می‌کند که گوگل آن را به عنوان هدف تجاری می‌داند، طیف وسیعی از نتایج را برای تکمیل تحقیقات شما در اختیار شما قرار می‌دهد. بیایید آخرین مثال را در نظر بگیریم. شما در حال خرید یک ماشین ظرفشویی جدید هستید، پس عبارت “ماشین ظرفشویی بوش” را جستجو کنید. سه پیوند اول تبلیغات تبلیغاتی با پیوندهایی به شرکت هایی هستند که برای تبلیغ آنها به گوگل پول پرداخت کرده اند و در زیر آن شرکت های دیگری هستند که ماشین ظرفشویی بوش می فروشند.

در کنار صفحه تصاویری از ماشین ظرفشویی بوش و قیمت آنها در شرکت های مختلف وجود دارد – اینها نیز تبلیغات تبلیغاتی هستند. آنها تصویر کوچکی از ماشین ظرفشویی، قیمت، شرکتی که آن را می فروشد و رتبه پنج ستاره فعلی را نشان می دهند. این به شما امکان می دهد تمام موارد اولیه مورد نیاز خود را در یک صفحه قابل دسترسی مشاهده کنید.

اگر اکنون به دنبال خرید یک کالا هستید، گوگل همان صفحات محصول را نشان می دهد و شما را برای خرید به وب سایت های مختلف پیوند می دهد.

نتایج SERP برای هدف اطلاعاتی

نتایج SERP برای هدف اطلاعاتی
نتایج SERP برای هدف اطلاعاتی

هنگامی که شما چیزی را با هدف اطلاعاتی جستجو می کنید، مرتبط ترین وب سایت ها و تصاویر مرتبط با عبارت جستجو را می گیرد. برای مثال، «کیم کارداشیان» را جستجو کنید. نتایج برتر نوار تصویری از عکس‌های کیم کارداشیان، پیوندی به صفحه ویکی‌پدیا او خواهد بود که جزئیاتی مانند قد، نام فرزندانش، و پس‌زمینه کیم کارداشیان را نشان می‌دهد.

آنها همچنین یک برگه “داستان های برتر” را نشان می دهند زیرا او اغلب در روزنامه ها حضور دارد. گوگل فرض می کند که شما ممکن است به دنبال اخبار به روز در مورد او باشید. بنابراین انواع مختلفی از محتوا را ارائه می دهد.

گوگل تمام SERP های خود را با جست و جوهای جستجوی شما تنظیم می کند. اگر «نیت جستجو چیست» را جستجو کنید، مقالات برتر همه وبلاگ‌های نوشته شده درباره هدف جستجو و نحوه اعمال آن در وب‌سایت خود هستند. هیچ تصویر یا داستان برتر وجود ندارد.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی

استفاده از کلمات کلیدی صحیح در صفحات شما برای موفقیت وب سایت شما حیاتی است. کلمات کلیدی هنوز هم راه اصلی مردم برای یافتن شما هستند. با این حال، شما باید هدف جستجوی استفاده از آن کلمات کلیدی را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند کلمات کلیدی را که افراد در موتورهای جستجو تایپ می کنند و آنها را به وب سایت شما هدایت می کند، درک کنید.

بسیاری از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی وجود دارد که می توانید برای کمک به تعیین کلمات کلیدی هدف استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا بررسی کنید که چه کلمات کلیدی رایجی در مورد یک موضوع خاص وجود دارد و کلمات کلیدی کمتر مرتبط با وب سایت خود را فیلتر کنید.

رقابت خود را بررسی کنید

اگر در حال راه اندازی یک وب سایت هستید، از قبل می دانید رقبای برتر شما چه کسانی هستند. اگر نه، می توانید به گوگل بروید و کلمات کلیدی را که قصد دارید در وب سایت خود استفاده کنید را تایپ کنید. چند صفحه برتر شرکت هایی هستند که قبلاً از بهینه سازی موتور جستجو به درستی استفاده می کنند و رتبه بالایی دارند.

شما باید وب سایت آنها را بررسی کنید. شما به دنبال چیزهایی مانند:

لحن استفاده شده – مکالمه است یا رسمی؟ چگونه با مخاطبان خود صحبت می کنند؟

قالب بندی – ساختار وب سایت های آنها چگونه است؟

محتوا – چه نوع محتوایی را ارائه می دهند؟ تنوع داره؟ چیزی کم دارند؟

محتوای وب موجود را بهبود بخشید

اگر قبلاً محتوایی را در وب سایت خود دریافت کرده اید که هدف جستجو را در نظر نگرفته است، بهتر است آن را تغییر دهید. برای به دست آوردن ایده‌ها، برخی از کلمات کلیدی را جستجو کنید و آنها را در سراسر محتوای خود بپاشید. به یاد داشته باشید که هدف جستجوی مخاطبان هدف خود را در نظر بگیرید و اینکه چرا آنها ممکن است آن عبارات را جستجو کنند، که به شما در ایده های کلمه کلیدی کمک می کند.

هرچه صفحات بیشتری در وب سایت خود داشته باشید که با کلمات کلیدی مورد نظر خود مرتبط هستند، رتبه بالاتری خواهید داشت.

هدف جستجو Search Intent چیست؟ نتیجه گیری

در نهایت، به عنوان یک صاحب وب سایت در اینترنت، شما در رحمت خدایان موتورهای جستجو هستید تا ترافیک وب سایت خود را به دست آورید. ترافیک بیشتر به مشتریان تبدیل می شود. بنابراین، شما باید الزامات موتور جستجو را برآورده کنید. استفاده از هدف جستجو باعث می شود که وب سایت شما در آن رتبه بالاتری پیدا کند

موتورهای جستجوی بسیار مهم

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از قصد جستجو به نفع خود استفاده کنید. بهترین گزینه شما این است که رقابت خود را زیر نظر داشته باشید و ببینید که چگونه آن را انجام می دهند. به خصوص اگر آن وب سایت ها در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر شوند. نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست. می توانید از افرادی الهام بگیرید که در حال حاضر آن را با موفقیت انجام می دهند.

شما همچنین می خواهید تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید. می توانید از ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای کمک به شما استفاده کنید. SERP ها را مرور کنید و شباهت ها را در وب سایت های با رتبه بالا یادداشت کنید، سپس به عقب برگردید و محتوایی را که از قبل دارید (در صورت وجود) ویرایش کنید تا بتواند رتبه بالاتری داشته باشد. به یاد داشته باشید که انواع مختلفی از هدف جستجو را در نظر بگیرید و اینکه چه شکلی از قصد کاربر باعث می شود کسی به صفحات خاصی در وب سایت شما هدایت شود.

با کارشناسان سئو فراز سئو سایت خود را مطابق الگوریتم برت BERT گوگل بهینه کنید

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

برای هرگونه کمک و راهنمایی در مورد بازاریابی دیجیتال خود، همین امروز با یکی از اعضای تیم ما تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا کسب و کار شما را به سطح بعدی برسانیم.

اگر سوالی دارید، در  بخش نظرات زیر عنوان کنید.

موضوعات مرتبط با سئو محلی و سئو سایت

فاکتورهای رتبه بندی سئو سایت(SEO) چیست؟ آپدیت1401

چک لیست سئو سایت فروشگاهی برای کسب لینک 1

استراتژی های سئو سایت فروشگاهی

تاثیر سرعت سایت بر سئو

 

 

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا