آدمخواری کلمات کلیدی چیست؟ و چگونه آن را حل کنیم

آدمخواری کلمات کلیدی چیست؟ و چگونه آن را حل کنیم

آدمخواری کلمات کلیدی چیست و چگونه آن را حل کنیم؟امروزه با تمام تمرکز بر انجام تحقیقات کلمات کلیدی، چشم انداز آدم خواری کلمات کلیدی به مراتب کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

با این حال، می تواند به استراتژی کلی SEO شما آسیب برساند و عملکرد ارگانیک حتی بهترین محتوای وب سایت شما را کاهش دهد.

هر صفحه وب در رقابت برای قرار گرفتن در بالای موتور جستجو است و صد هزار وب سایت از جمله وب سایت شما در حال اجرا هستند. رتبه سئوی صفحه شما به راحتی تحت تاثیر قرار می گیرد. بنابراین بسیار مهم است که چک کنید و هر از چند گاهی یک ممیزی سئو انجام دهید.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ممکن است در حال نابودی صفحات خود باشید؟ آیا از کلمات کلیدی درست استفاده می کنید؟ شاید شما هنوز از این موضوع آگاه نیستید!

در این وبلاگ، من به شما خواهم گفت که آدم خواری کلمه کلیدی در سئو چیست، چگونه آن را شناسایی کنید، آن را برطرف کنید و چرا انجام این کار مهم است.

آدمخواری کلمه کلیدی چیست؟

Contents

آدمخواری کلمات کلیدی یکی از مسائل رایج در بهینه سازی موتورهای جستجو است. این زمانی اتفاق می افتد که یک سایت به طور موثر از یک کلمه کلیدی چندین بار در صفحات خود استفاده کند.

این می تواند مشکلاتی را ایجاد کند زیرا موتورهای جستجو وب سایت ها را برای پر کردن کلمات کلیدی جریمه می کنند. بنابراین، وب‌سایت‌هایی که مشکل آدم‌خواری کلمات کلیدی دارند، ممکن است در موتورهای جستجو رتبه‌بندی بالایی نداشته باشند. به طور بالقوه می تواند اثرات نامطلوبی بر عملکرد وب سایت داشته باشد.

بیشتر بخوانید: محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

برای مثال، اگر صفحه‌ای دارای چندین نمونه از یک کلمه کلیدی باشد، مانند «شبکه های اجتماعی»، «اساسنامه شبکه های اجتماعی» یا «اساسنامه»، ممکن است گوگل تصمیم بگیرد که صفحه کلیدواژه‌های زیادی را هدف قرار داده است و سایت را از فهرست خارج کند. شاخص آنها

آدمخواری کلمات کلیدی چیست؟ و چگونه آن را حل کنیم
آدمخواری کلمات کلیدی چیست؟ و چگونه آن را حل کنیم

برای وب سایت های تجاری مناسب نیست که ترافیک را از دست بدهند، به خصوص زمانی که افراد از موتورهای جستجو مانند گوگل برای کشف مشاغل استفاده می کنند. اما راه های زیادی برای رفع آدم خواری کلمات کلیدی وجود دارد که منجر به سقوط وب سایت شما می شود.

شناسایی کلمه کلیدی آدمخواری

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :رفع مشکل آدمخواری با کلمه کلیدی پس از شناسایی مشکل ساده است. به طور معمول، جستجو در امتداد خطوط “دامنه + کلمات کلیدی” نتایجی را که شما جستجو می کنید به دست می دهد.

فهرستی از URL های خود و کلمات کلیدی مرتبط با آنها تهیه کنید، سپس لیست را مرور کنید و به دنبال موارد تکراری بگردید. هر گونه موارد تکراری، عمدتاً در صفحات اصلی، نشان می دهد که سایت شما از آدمخواری کلمات کلیدی رنج می برد.

حتی اگر اطلاعات متا در تگ‌های عنوان شما همان اصطلاح متا در متن بدن شما را هدف قرار دهد، ممکن است آدم‌خواری کلمه کلیدی رخ دهد. علاوه بر این، می توانید از ابزار ردیابی رتبه برای جستجوی محتوای نازک و کلمات کلیدی که به طور تصادفی در صفحه اشتباه اعمال شده اند استفاده کنید.

با این حال، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید آدم‌خواری کلمات کلیدی را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: کپی رایتینگ سئو چیست ؟ راهنمای صفرصفر تا صد در سال 2022

رفع آدم خواری کلمات کلیدی

کلمات کلیدی را به روش صحیح ترکیب کنید

کلمات کلیدی حتماً خودشان را آدمخوار می کنند، اما اگر آنها را به روش درست ترکیب کنید، می توان از آنها به نفع خود استفاده کرد.

بیایید به یک مثال نگاهی بیندازیم. قرار دادن کلمات کلیدی در ابتدای عنوان به شما امکان می دهد از همان ابتدا کلیک های بیشتری را انجام دهید. همچنین مهم است که از کلمات کلیدی خود در سراسر محتوا استفاده کنید تا به سادگی افراد را با عنوان گمراه کننده به سمت خود جذب نکنید.

هنگامی که آنها مطالب شما را مطالعه کردند، به احتمال زیاد راه حلی برای مشکل خود پیدا کرده و از اینکه به آنها اشاره کردید سپاسگزار خواهند بود.

از پیوند داخلی استفاده کنید

لینک سازی داخلی یکی از تاکتیک های کم استفاده در سئو است. پیوند داخلی به شما این امکان را می دهد که محتوای مرتبط در سایت خود را با یکدیگر مرتبط کنید، که به موتورهای جستجو کمک می کند تا ارتباط سایت شما را تعیین کنند.

اگر لینک‌های زیادی برای اتصال محتوای خود ندارید، گوگل فرض می‌کند که خیلی مرتبط نیست و آن را در رتبه بالایی قرار نمی‌دهد. با استفاده از لینک های داخلی برای اتصال صفحات مختلف در سایت خود، به گوگل نشان می دهید که این صفحات مرتبط هستند و منجر به رتبه بالاتر و ترافیک بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید: سئو درون صفحه یا seo on page چیست؟

ترکیب مقالات

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :تا به حال، باید فهمیده باشید که آدم خواری کلمات کلیدی زمانی اتفاق می افتد که چندین صفحه یک کلمه کلیدی داشته باشند. این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که شما سایتی دارید که مقالات زیادی در یک موضوع دارد، اما همه آنها در صفحات مختلف هستند.

مشکل این است که رتبه شما را برای آن کلمه کلیدی کاهش می دهد و دریافت ترافیک از موتورهای جستجو را دشوار می کند. بهترین گزینه شما اگر می خواهید برای یک کلمه کلیدی رتبه بندی کنید این است که یک صفحه اختصاص داده شده به کلمه ایجاد کنید و مطمئن شوید که تمام اطلاعات آن کلمه در آن صفحه وجود دارد.

بهینه سازی مجدد محتوا

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :وقتی برای اولین بار شروع به ساختن سایت خود می کنید، ممکن است با محتوای تکراری یا آدم خواری کلمات کلیدی زیادی مواجه شوید. ممکن است 20 صفحه با همان عنوان و توضیحات متا داشته باشید. این را می توان با بهینه سازی مجدد همه URL های خود برای منحصر به فرد بودن و همچنین شامل کلمات کلیدی مرتبط با محتوای هر صفحه حل کرد.

این یک راه سریع برای دریافت ترافیک بیشتر از گوگل است، اما تنها در صورتی که به درستی انجام شود. اگر صفحات خود را دوباره بهینه سازی کنید تا خوانا نباشند، گوگل شما را به خاطر آن جریمه می کند.

خوشبختانه، جلوگیری از این اتفاق آسان است. برای جلوگیری از این اتفاق می توانید از افزونه ای مانند Yoast SEO برای وردپرس استفاده کنید.

مطالب را حذف کنید

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. با این حال، اگر محتوای وب مشکل ساز دیگر مربوط به وب سایت شما نیست، ممکن است بخواهید آن را به طور کامل از وب سایت خود حذف کنید.

شما باید پست های وبلاگ شخصی قدیمی تر، کمتر حرفه ای و شخصی را که از کلمات کلیدی هدف استفاده می کنند حذف کنید کسب و کار تبلیغات وب سایت توسعه یافته است و محتوا همچنان بالاتر از محتوای وب هدف شما قرار دارد. اگر محتوا دیگر در دسترس نباشد، مشکل نیز دیگر کاربردی نیست.

بیشتر بخوانید: کلمات کلیدی LSI چیست و چه اثری در سئو دارد؟

چرا باید آدمخواری کلمات کلیدی را اصلاح کنید؟

بسیاری از افرادی که تحت تأثیر آدم خواری کلمات کلیدی قرار دارند، کاملاً از این مشکل بی اطلاع هستند. آنها ممکن است از اینکه یک صفحه در رتبه های پنجم و ششم برای کلمه کلیدی مورد نظر خود قرار دارد راضی باشند، علیرغم این واقعیت که یک وب سایت معتبر احتمالاً رتبه بالاتری خواهد داشت و تبدیل بهتری خواهد داشت.

شما باید آدمخواری کلمات کلیدی را به طور جدی برطرف کنید زیرا:

قدرت صفحه شما نزد ربات گوگل ضعیف میشود

شما به جای داشتن یک صفحه بسیار معتبر، CTR خود را در صفحات متعدد مرتبط توزیع می کنید. این مهم است زیرا ممکن است قبلاً صفحه خود را ایجاد کرده باشید، و در تلاش برای به دست آوردن بازدید از صفحه و رتبه بندی SERP همراه با رقبای خود هستید.

ممکن است گوگل ارزش صفحات مرتبط را کاهش دهد.

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :یکی از مهم ترین راه هایی که به گوگل کمک می کنیم تا صفحات خود را بفهمد، استفاده از کلمات کلیدی است. و آیا خیلی بد نیست اگر گوگل آن را طور دیگری درک کند؟

اگر همه کلمات کلیدی شما یکسان باشند، گوگل سعی می کند بفهمد کدام صفحه بیشترین تطابق را دارد، اما اگر محتوای شما بیش از حد مشابه باشد ممکن است اشتباه کند.

صفحه بی کیفیت است

بازدیدکنندگان شما متوجه خواهند شد که چندین صفحه به یک کلمه کلیدی اختصاص داده شده است. این بدان معناست که مواد شما به احتمال زیاد نازک کشیده شده است. همچنین به گوگل اطلاع می دهد که محتوای هر صفحه ممکن است با کلمات کلیدی مرتبط نباشد.

بسته شدن!

بیایید به دو واقعیت نگاهی بیندازیم: سئو اینجا باقی مانده است و آدم خواری کلمات کلیدی تنها می تواند رشد شما را مختل کند. در حالی که رقابت بیشتری برای رتبه اول در موتورهای جستجو وجود دارد، بسیار مهم است که به آدمخواری کلمات کلیدی توجه کنید.

آدمخواری کلمات کلیدی یک موضوع دست کم گرفته شده برای وب سایت شما است و باید مطمئن شوید که توجه لازم را به آن جلب می کند. تنها در این صورت است که وب سایت شما می تواند فرصتی برای رسیدن به بالاترین سطح داشته باشد!

آدم خواری کلمات کلیدی سئو چیست؟

آدمخواری کلمات کلیدی باعث می شود که محتوای شما با خودش رقابت کند، بر رتبه بندی تأثیر بگذارد و وب سایت شما را کمتر کارآمد کند.

این محتوا را مجبور می کند که در رقابتی باشد و شانس شما را برای رتبه های بالاتر از بین ببرد.

بیشتر بخوانید: آموزش سئو با تکنیک آسمان خراش

چگونه بفهمیم  سایت شما از آدمخواری کلمات کلیدی رنج می برد؟

با تجزیه و تحلیل سریع موقعیت‌یابی، رتبه‌بندی و عملکرد ارگانیک خود، می‌توانید تشخیص دهید که کدام کلمات کلیدی، و همچنین هر کلیدواژه ثانویه، نتایج سئوی شما را به دلیل آدم‌خواری خراب می‌کنند و برای حل هر کدام دست به کار شوید.

آدمخواری کلمه کلیدی چیست؟

استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ امروزه در انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای تمرکز بر روی محتوای وب‌سایت به درستی انجام دادن آن متکی هستند.

با این حال، این احتمال وجود دارد که تمرکز روی آن کلمات کلیدی منجر به استفاده بیش از حد از روش‌هایی غیر از پر کردن کلمات کلیدی شود.

این اشتباه می تواند منجر به آدمخواری کلمات کلیدی شود و بر رتبه بندی شما تأثیر منفی بگذارد.

آدم خواری کلمات کلیدی چه زمانی اتفاق میفتد ؟

آدم خواری کلمات کلیدی زمانی اتفاق می افتد که بیش از یک صفحه در وب سایت شما کلمات کلیدی مشابه یا موارد مشابه را مورد هدف قرار می دهد و باعث می شود که آن صفحات در هنگام رتبه بندی موتورهای جستجو با یکدیگر رقابت کنند.

این بدان معنی است که شما محتوای مختلفی در وب سایت خود دارید که به طور بالقوه می تواند برای همان پرس و جو در گوگل رتبه بندی کند.

در حالی که ممکن است به نظر می رسد این یک استراتژی خوب برای جلب توجه موتورهای جستجو و اطلاع دادن به آنها در این زمینه است، اما می تواند و به احتمال زیاد برای شما نتیجه معکوس داشته باشد و بر استراتژی SEO شما تأثیر منفی بگذارد.

چرا آدمخواری کلمات کلیدی برای سئو بسیار بد است؟

آدم خواری کلمات کلیدی می تواند عواقب منفی برای سئوی شما داشته باشد.

در اینجا چند راه خاص برای این اتفاق وجود دارد.

·         اعتبار صفحه را کاهش می دهد

شما می خواهید معتبرترین صفحات شما بالاترین رتبه را داشته باشند زیرا آنها صفحاتی هستند که به احتمال زیاد منجر به نرخ کلیک و تبدیل بالاتری می شوند.

با این حال، به جای ارائه آن یک صفحه معتبر قوی، با کلمه کلیدی آدمخواری، نتایج و رتبه بندی پتانسیل را بین دو یا چند صفحه نیمه مرتبط تقسیم می کنید.

در نتیجه، اکنون صفحات مختلف خود را به رقبا تبدیل کرده‌اید و قدرت هر صفحه را بر صفحه دیگر کاهش داده‌اید.

·         با رتبه بندی صفحات مربوطه تداخل دارد

گوگل از کلمات کلیدی به عنوان راهی برای درک محتوای وب شما استفاده می کند.

اگر از کلمات کلیدی یکسان یا مشابه برای بیش از یک صفحه استفاده می کنید، گوگل مسئول تعیین این است که کدام صفحه با پرس و جوی حاوی آن کلمه کلیدی مطابقت دارد.

·         احتمال اینکه موتور جستجو اشتباه کند زیاد است.

اغلب، صفحه‌ای که نرخ تبدیل بالاتری دریافت می‌کند ممکن است در SERP رتبه پایین‌تری داشته باشد، به این معنی که شما سرنخ‌های باکیفیت و ترافیک ارگانیک را بیشتر برای تبدیل از دست می‌دهید.

·         بر ساختار پیوند شما تأثیر می گذارد

آدم خواری کلمات کلیدی می تواند بر ساختار پیوند شما، هم در داخل و هم از خارج تأثیر بگذارد.

در داخل، پیوندهای شما ممکن است بازدیدکنندگان شما را به چندین صفحه مختلف هدایت کنند، به جای اینکه به یک صفحه معتبر که بیشترین ارزش را ارائه می دهد.

از نظر خارجی، بک لینک های شما اغلب بین صفحاتی با کلمات کلیدی مشابه یا مشابه تقسیم می شوند و بیشترین ارزش را برای وب سایت شما ایجاد نمی کنند.

بیشتر بخوانید : آموزش سئو وردپرس 61 نکته طلایی (100%رایگان + pdf)

چگونه کلمه کلیدی آدمخواری را بشناسیم

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :تشخیص آدمخواری کلمه کلیدی در وب سایت شما نیازمند چند مرحله است که تسلط بر همه آنها ساده است.

در اصل، شما باید وب سایت خود را برای هر گونه استفاده از کلمات کلیدی خاص در چندین بخش از محتوا جستجو کنید.

تمرکز شما بر روی صفحاتی خواهد بود که کلمات کلیدی مشابه یا مشابهی را هدف قرار می دهند و به دنبال پاسخگویی به هدف کاربر مشابه یا مشابه هستند.

انجام یک سایت: جستجو

برای کمک به جستجوی این صفحات، می توانید یک “site:search” مشترک انجام دهید.

به جستجوی Google بروید و دامنه خود را به همراه موضوعی که می خواهید بررسی کنید وارد کنید.

به این صورت خواهد بود: Site:yourwebsite.com “موضوع”

برای یک مثال خاص، شبیه به: Site:seofaraz.com (+ موضوعی مانند “رویدادهای زنده”) خواهد بود.

گوگل لیستی از نتایج را با تمام محتوای سایت شما که به موضوع مرتبط است، برمی گرداند.

فهرست را بررسی کنید و مشخص کنید چه چیزی بالاترین رتبه را دارد.

آموزش رفع مشکل آدم خواری کلمات کلیدی در سئو

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :به طور خاص، می‌خواهید ببینید که آیا برخی از محتوای قدیمی‌تر شما از مقالات یا پست‌های وبلاگ به‌روزتر یا صفحات مرتبط‌تری که قرار داده‌اید، رتبه‌بندی بالاتری دارند یا خیر.

اگر چنین است، نشان می‌دهد که آدم‌خواری کلمات کلیدی به طور بالقوه رخ می‌دهد و شما را در جهت بررسی بعدی راهنمایی می‌کند.

با این حال، در لیست غرق نشوید، زیرا گوگل مستعد بازگشت بسیاری از نتایج مشابه و نیمه منطبق است. همه این نتایج صفحه مشکل ساز نیستند و بسیاری از آنها کلیدهای دیگر را هدف قرار می دهند

آدم خواری کلمات کلیدی می تواند بر ساختار پیوند شما، هم در داخل و هم از خارج تأثیر بگذارد.

بیشتر بخوانید : آموزش وبلاگ نویسی از مقدماتی تا پیشرفته (101 نکته)

از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید

راه دیگر برای شناسایی بالقوه آدم خواری کلمات کلیدی، استفاده از کنسول جستجوی گوگل است.

به گزارش عملکرد خود بروید تا لیست پرس و جوی پیش فرضی را ببینید که وب سایت شما اخیراً از آن کلیک و بازدید داشته است.

پرس و جو از کنسول جستجوی گوگل

از طریق تب Pages، روی یکی از پرس و جوها کلیک کنید. فهرستی از URL های رتبه بندی شده برای آن پرس و جو خاص همراه با آمار مرتبط نشان داده می شود.

اگر مشاهده کردید که بیش از یک نشانی وب صفحه نمایش داده می‌شود، ممکن است آدم‌خواری کلمه کلیدی در حال بازی باشد.

آموزش حل آدم خواری کلمات کلیدی سایت

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :حالا که فهمیدید آدم خواری کلمه کلیدی چیست، چگونه بر سئوی شما تاثیر می گذارد و چگونه آن را تشخیص دهید، اکنون می توانید راه حلی بیابید.

برای کمک به شما برای شروع، ممکن است بخواهید یک ممیزی محتوا انجام دهید تا مشخص کنید که در حال حاضر چه چیزی دارید و چگونه نمایش داده می شود.

همچنین می توانید از تجزیه و تحلیل عملکرد محتوای خود و شناسایی رتبه بندی های تاریخی و همچنین رتبه بندی های فعلی بهره مند شوید.

در مرحله بعد، با یکپارچه سازی یا ادغام محتوا، اصلاح ساختار پیوند داخلی خود و استفاده از تغییر مسیرها اقدام کنید.

ادغام یا ترکیب محتوا

اگر متوجه شدید که دو یا چند صفحه در وب سایت شما اهداف مشابهی را دنبال می کنند، محتوا را در یک صفحه معتبر ادغام یا ادغام کنید.

نتیجه ساده کردن استراتژی بازاریابی محتوای شما و افزایش سئو سایت شما خواهد بود.

ابتدا، باید کشف کنید که آیا صفحات منحصر به فرد هستند یا نه، چیزی را ارائه می دهند که دیگری انجام نمی دهد و بنابراین همچنان ارزشمند است، حتی اگر آنها همان کلمه کلیدی را هدف قرار دهند.

اگر نه، بهترین راه را برای تجمیع یا ترکیب آنها تعیین کنید.

برای کمک به این امر، با بررسی تجزیه و تحلیل خود و تعیین اینکه کدام یک از صفحات از نظر ترافیک ارگانیک، نرخ پرش و سایر معیارهای مهم عملکرد بهتری دارند، شروع کنید.

بیشتر بخوانید : موتور جستجو چیست و چگونه کار می‌کنند؟ (+الگوریتم‌ها)

آدمخواری کلمات کلیدی چیست؟

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :شما می‌خواهید روی محتوای با تبدیل بالاتر تمرکز کنید، اما نه لزوماً محتوایی که بیشترین ترافیک را دریافت می‌کند.

سپس این دو را ادغام کنید و محتوای با تبدیل بالاتر را در صفحه با ترافیک بالاتر ترکیب کنید.

برای آن دسته از صفحاتی که از نظر محتوا مشابه هستند و مخاطبان یکسانی را جذب می کنند، راهی برای ترکیب آنها پیدا کنید.

آنها را در یک پست یا مقاله بازنویسی کنید تا از رتبه بندی خود بهره مند شوید و مشکل آدم خواری کلمات کلیدی را از بین ببرید.

به ساختار پیوند داخلی خود آدرس دهید

پیوندهای داخلی را در وب سایت خود تغییر دهید یا اضافه کنید تا صفحات محتوای کم ارزش مستقیماً به صفحه منبع مرتبط یا معتبر در یک موضوع پیوند بخورند.

به نوبه خود، سیگنالی را به الگوریتم های موتور جستجو ارسال می کنید که محتوایی که اغلب به آن پیوند داده می شود اولویت است.

همچنین، نگاهی به بک لینک های موجود در محتوایی که در رتبه های بالاتر و سایر صفحات مشابه قرار دارند، بیندازید.

آیا همه بک لینک ها برای صفحه معتبر هستند یا یکی از موارد کم ارزش؟

ممکن است لازم باشد با کسانی که به وب سایت شما پیوند می دهند تماس بگیرید و از آنها بخواهید پیوند را تغییر دهند.

از تغییر مسیرها استفاده کنید

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :اگر متوجه شدید که بیش از یکی از صفحات موضوع مشابه شما برای همان شرایط رتبه بندی می شود، ممکن است بخواهید گاه به گاه تغییر مسیرهای 301 را در نظر بگیرید.

این ریدایرکت‌ها می‌توانند بازدیدکنندگان آن صفحات مشابه را به معتبرترین و بالاترین محتوای تبدیل کنند.

همچنین مطمئن شوید که محتوایی را که در آن پیوندها به صفحاتی که اکنون در حال تغییر مسیر هستند را به روز کنید.

بازسازی وب سایت را در نظر بگیرید

اگر پس از بررسی محتوای وب سایت خود متوجه شدید که تغییر ساختار وب سایت می تواند مفید باشد، آن را دنبال کنید.

به عنوان مثال، یک صفحه فرود برای ادغام صفحات محصول خود ایجاد کنید و منبع معتبرتری ایجاد کنید. سپس صفحات مختلف محصول باید به صفحه فرود جدید پیوند داده شوند.

آنچه بازاریابان باید درباره توسعه وب در مقابل سئو بدانند

بیشتر بخوانید : آموزش صفر تا صد سئو رایگان

اجتناب از مراحل زیر در حل مشکل آدم خواری کلمات کلیدی

در حالی که ممکن است به دنبال راه حلی سریع برای هر گونه آدمخواری کلمه کلیدی باشید که در وب سایت خود پیدا می کنید یا مشکوک هستید، بهتر است از راه حل های زیر اجتناب کنید.

راه حل بد شماره 1: صفحه وب را به طور کامل حذف کنید

حذف یک صفحه وب تنها زمانی برای شما مفید است که ارزشی نداشته باشد، از جمله عدم تبدیل، ترافیک، یا نتواند از قبل در SERP رتبه بندی کند.

با این حال، حقیقت محتمل‌تر این است که آن صفحه ممکن است قبلاً رتبه‌بندی یا حاوی بک لینک‌های ارزشمند باشد و می‌تواند با یکی از راه‌حل‌های فهرست شده در بالا برای آدم‌خواری کلمات کلیدی به شما خدمت کند.

راه حل بد شماره 2 “Noindex” را به صفحه اضافه کنید

آدمخواری کلمات کلیدی چیست :پیاده سازی استراتژی “noindex” به صفحه اجازه می دهد تا در سایت شما باقی بماند اما ایندکس نشود.

با این حال، با این کدگذاری، موتورهای جستجو مانند گوگل صفحه را از فهرست خود حذف می کنند و هرگونه امکان رتبه بندی از طریق الگوریتم های موتور جستجو را متوقف می کنند.

راه حل بد شماره 3: حذف بهینه سازی صفحه

بهینه سازی یک صفحه فقط بر روی کلمات کلیدی تمرکز نمی کند. اگر انتخاب کنید که بهینه سازی صفحه را حذف کنید، بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد.

راه حل بهتر این است که محتوا را با یک صفحه با رتبه بالاتر ادغام کنید، یا به یک a پیوند دهید یا تغییر مسیر دهید صفحه منبع معتبر

جمع بندی: از آدمخواری کلمات کلیدی خودداری کنید و سئوی خود را بهبود بخشید

آدم خواری کلمات کلیدی اغلب ناشناخته می ماند و موقعیتی را ایجاد می کند که اساساً در حال رقابت با خود و همچنین با دیگران در مورد رتبه بندی گوگل هستید. به نوبه خود، می تواند موفقیت سئو و بازگشت سرمایه بازاریابی شما را کاهش دهد و شانس اینکه مخاطبان هدف شما مرتبط ترین محتوای شما را پیدا کنند را کاهش می دهد.

چه یک تجارت محلی یا یک شرکت چند ملیتی باشید، کلمات کلیدی برای بازاریابی آنلاین و محتوای وب سایت شما ضروری هستند.

انتخاب بهترین ها برای کسب و کارتان و کوشا ماندن در حفظ آدمخواری کلمات کلیدی، باید بخشی از هر استراتژی سئو امروزی باشد.

لطفا نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید و در صورت هر گونه سوال و یا انتقاد در زمینه ی تکمیل کردن این مقاله به ما پیشنهادات خود را بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

خدمات طراحی سایت سئو فراز 

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و …

خدمات سئو سایت سئو فراز 

خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید
تا در کمترین زمان ممکن مطلوب ترین نتایج را برای شما رقم بزنند .

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا