چگونه در بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل قرار بگیریم

چگونه در بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل قرار بگیریم

چگونه در بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل قرار بگیریم :در هفته اول ژانویه 2022، گوگل بخش فروشگاه های جدیدی را به نتایج جستجو اضافه کرد، البته بدون اطلاعیه. با این حال، نمایندگان این شرکت تأیید کردند که این ماژول جدید تلفن همراه است و در حال حاضر فقط برای درخواست های خرید خاص ظاهر می شود.

چگونه در بخش جدید «فروشگاه‌ها» جستجوی Google یک فروشگاه برجسته باشیم

Contents

بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل بخشی از تلاش های این شرکت برای ارائه گزینه های بیشتر فروشنده به کاربران است. در حال حاضر فقط سه فروشگاه را نشان می دهد، اما کاربران تلفن همراه می توانند نتایج را تا حداکثر 10 تاجر در تنظیمات گسترش دهند. همچنین به صاحبان فروشگاه های آنلاین اجازه می دهد تا برای ترافیک ارگانیک بیشتر تلاش کنند و به صفحه یکی از نتایج جستجو برسند.

بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل

استفاده از این به‌روزرسانی جدید می‌تواند یک پیروزی برای استراتژی بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) شما باشد. این پست به شما اطلاعاتی در مورد این بخش جدید فروشگاه ها، نکات وب سایت سایت فروشگاهی برای کمک به شما برای برجسته شدن در آنجا، از چه مواردی اجتناب می کند، چرا باید خدمات سئوی سایت فروشگاهی را استخدام کنید و استراتژی هایی را که می توانید برای بهینه سازی ویژگی های وب سایت سایت فروشگاهی استفاده کنید، ارائه می دهد.

چرا باید هدف خود را برای به دست آوردن 3 نقطه برتر داشته باشید؟

قرار گرفتن در بالای صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) به معنای واقعی کلمه به صرفه است. گوگل گزارش می دهد که وب سایت ها و فروشگاه های تجارت الکترونیکی که در این موقعیت ها قرار دارند 67.60 درصد از کل کلیک ها را تشکیل می دهند. به همین دلیل است که بخشی از بهترین شیوه های سئوی سایت فروشگاهی این است که آن را به صفحه یکی از SERP ها برسانید.

بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل :در اینجا چیزی است که باید بدانید:

بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل :در اینجا چیزی است که باید بدانید:
بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل :در اینجا چیزی است که باید بدانید:

• نرخ کلیک ارگانیک (CTR) به طور چشمگیری از موقعیت های بالا پایین می آید.

• دو موقعیت برتر 35 درصد و 27 درصد از کل CTR در نتایج جستجو را تشکیل می دهند.

• زمانی که در جایگاه سوم قرار می گیرید، CTR تنها به 10 درصد کاهش می یابد، در حالی که رتبه های پایین تر فقط حدود یک درصد می شوند.

به همین دلیل است که وب سایت های سایت فروشگاهی با فروشگاه های برجسته از خدمات SEO برای بهبود CTR خود استفاده می کنند.

ارزش سئو فروشگاه آنلاین : بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل

بنابراین، سئوی سایت فروشگاهی چیست؟ به استراتژی ها و شیوه هایی اشاره دارد که از دستورالعمل های ارائه شده توسط موتورهای جستجو پیروی می کنند. زمانی که فروشگاه آنلاین شما بتواند با این دستورالعمل های در حال تغییر مطابقت داشته باشد، در نتایج جستجو در رتبه بالاتری قرار می گیرد. سپس باعث می شود افراد بیشتری سایت شما را پیدا کنند، ترافیک آن را افزایش دهند، نرخ کلیک شما را بهبود بخشند و فروش را افزایش دهند.

بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی

بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل خبر خوبی برای صاحبان فروشگاه های سایت فروشگاهی است. شما می توانید آن را به عنوان یک قطعه جدید از املاک سئو در نظر بگیرید، اما با یک هشدار خاص همراه است. ببینید، اگرچه این به‌روزرسانی جدید به طور کلی برای فروشگاه‌های سایت فروشگاهی مفید است، اما فقط برای فروشگاه‌هایی که در حال حاضر رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک عالی دارند بهترین کار را انجام می‌دهد. سایت‌هایی که رتبه‌بندی ضعیفی دارند، برای بهبود نتایج جستجوی ارگانیک به بازرسی سئوی سایت فروشگاهی نیاز دارند. اگر قبلاً ممیزی سایت انجام نداده‌اید، می‌توانید خدمات یک آژانس بهینه‌سازی سایت فروشگاهی را استخدام کنید تا این بخش حیاتی فرآیند را از سر راه بردارید.

بهترین روش های سئوی سایت فروشگاهی برای برجسته کردن شما

بهترین روش های سئوی سایت فروشگاهی برای برجسته کردن شما
بهترین روش های سئوی سایت فروشگاهی برای برجسته کردن شما

برای اینکه یک خرده فروش برجسته در بخش فروشگاه های جدید جستجوی گوگل باشید، باید استراتژی سئوی خود را به خوبی تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که اگر کالایی را به صورت آنلاین می فروشید، بخش زیادی از درآمد شما به فروشگاه آنلاین شما منتقل می شود، به این معنی که اگر فروشگاه شما در گوگل و سایر موتورهای جستجوی اصلی رتبه ای نداشته باشد، از نظر فروش و تبدیل رتبه بندی نمی شود.

خبر خوب این است که روش های سئو یکسان برای همه سایت ها اعمال می شود و همچنین با سئو سایت فروشگاهی شما کار می کند. در اینجا برخی از بهترین شیوه های سئو تجارت الکترونیکی که باید پیاده سازی کنید آورده شده است:

1-بخش جدید Google Shops در نتایج جستجوی موبایل :همه چیز را برای موبایل مناسب کنید

اولین نکته در لیست نکات وب سایت سایت فروشگاهی ما این است که فروشگاه شما را موبایل پسند کنیم. ضروری است که اطلاعات محصول شما قابل جستجو و کاربرپسند باشد. صفحات محصول شما باید طراحی ریسپانسیو داشته باشند زیرا بخش فروشگاه در نتایج جستجوی تلفن همراه نمایش داده می شود. این بدان معناست که باید به بهینه سازی موبایل، از جمله مدیریت اندازه های تصویر، طرح های رنگی و جزئیات محصول برای تناسب با هر اندازه صفحه توجه کنید.

2-بخش جدید Google Shops :کلمات کلیدی مهم را برای فروشگاه خود انتخاب کنید

بعدی در چک لیست سئوی سایت فروشگاهی ما، تحقیق کلمات کلیدی است. هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی، به دنبال حجم جستجو، دشواری کلمه کلیدی و قصد خریدار هستید. این معیارها به صفحات محصول شما کمک می کند تا رتبه بالاتری داشته باشند. حجم جستجو به شما می گوید که چند نفر از آن کلمه کلیدی برای جستجوی محصولات استفاده می کنند. هدف کاربر به شما می‌گوید خریداران چه چیزی را می‌خواهند پیدا کنند، و مشکل کلمه کلیدی به شما می‌گوید که چقدر تلاش می‌کنید تا آن را در صدر SERP قرار دهید. باز هم، یک آژانس سئوی سایت فروشگاهی می تواند به عنوان یک متخصص برای کمک به شما در تحقیق وارد شود. آنها همچنین می توانند به آموزش تیم شما برای استفاده از ابزارهای بازاریابی سایت فروشگاهی مانند Ahrefs و تحقیقات کلمات کلیدی آمازون کمک کنند.

3-بخش جدید Google Shops :بهبود طراحی سایت

نکته بعدی در نکات سئوی سایت فروشگاهی ما: بهینه سازی طراحی کلی سایت شما. هدف بهبود تجربه خرید با طراحی سایت پیشرفته است. سایت هایی با ناوبری پیچیده، جستجوی ضعیف و محتوای ضعیف معمولاً نرخ پرش بالایی دارند. خریداران وقتی از سایت فروشگاهی شما ناامید می شوند اهمیتی نمی دهند که بهترین محصولات را داشته باشید و به همان سرعتی که آمدند برو.

چه تاثیری بر سئو فروشگاه اینترنتی شما می گذارد؟ موتورهای جستجو از سایت هایی با نرخ پرش بالا متنفرند. رتبه شما کاهش می یابد و شانس شما برای برجسته شدن در فروشگاه های Google با آن کاهش می یابد. بنابراین، با بهینه سازی محتوای سایت فروشگاهی خود به دنبال چه چیزی باید باشید؟ در اینجا چند پیشنهاد هستند:

• از تصاویر کم استفاده کنید و از اندازه های صحیح استفاده کنید.

• منوها را معقول و آسان کنید.

• کیفیت کپی خود را بهبود بخشید.

• زمان بارگذاری را افزایش دهید.

• اطمینان از زمان کار سایت.

جگونه در بخش جدید Google Shops در سرچ موبایل حضور داشته باشیم

این فرآیند با ممیزی SEO سایت فروشگاهی آغاز می شود. این به شما کمک می کند تا بفهمید چه پیشرفت هایی باید انجام دهید. استخدام بهترین خدمات سئو برای وب سایت های سایت فروشگاهی این روند را سرعت می بخشد. آنها از ابزارهای بازرسی و بازاریابی سایت فروشگاهی استفاده می کنند که سایت شما را می خزند و پیوندهای شکسته، محتوای تکراری یا نازک و ابرداده های گم شده را نشان می دهد.

بخش جدید Google Shops : در مورد URL های خود هوشمند باشید

نکته بعدی در نکات سئوی سایت فروشگاهی ما مربوط به آدرس صفحه است. از URL های توصیفی برای تمام صفحات وب سایت سایت فروشگاهی خود استفاده کنید. برخی از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) برای هر صفحه‌ای که ایجاد می‌کنید نشانی‌های اینترنتی پیشنهاد می‌کنند. گاهی اوقات این پیشنهادات شبیه چیزی هستند که می توانید برای رمز عبور استفاده کنید، مانند این:

https://www.youronlinestore.com/def?=!^&388/_9568product?=007/main.html

آن را با موارد زیر مقایسه کنید:

https://www.youronlinestore.com/products/laptops

چگونه در بخش جدید «فروشگاه‌ها» جستجوی Google باشیم

هم خزنده های وب موتورهای جستجو و هم بازدیدکنندگان سایت شما می توانند اطلاعات بیشتری از دومی نسبت به اولی دریافت کنند. دومی خیلی بهتر از اولی است. آن پیوند را برای کسی ارسال کنید، و او دقیقاً می‌داند چه محصولاتی را باید ببیند.

مطالب را تکراری نکنید

نکته بعدی در چک لیست سئوی سایت فروشگاهی ما اجتناب از محتوای تکراری و سرقت ادبی است. ابتدا از سرقت ادبی در توضیحات محصول خود اجتناب کنید. با این حال، گاهی اوقات شما گزینه های بسیار کمی دارید زیرا این توضیحات از طرف سازنده آمده است. از آنجایی که خریداران عاشق توصیف های ساده و قابل فهم هستند، باید آنها را تغییر دهید و ساده کنید. نویسندگان خبره از یک آژانس باتجربه بهینه‌سازی سایت فروشگاهی می‌توانند به شما کمک کنند تا نسخه‌ای قانع‌کننده ایجاد کنید و چرخش‌های جدیدی در ارائه‌های محصول ایجاد کنید.

اجرای استراتژی های سئو موثر را فراموش نکنید : چگونه در بخش جدید «فروشگاه‌ها» جستجوی Google باشیم

اجرای استراتژی های سئو موثر را فراموش نکنید : چگونه در بخش جدید «فروشگاه‌ها» جستجوی Google باشیم
اجرای استراتژی های سئو موثر را فراموش نکنید : چگونه در بخش جدید «فروشگاه‌ها» جستجوی Google باشیم

به غیر از تحقیق کلمات کلیدی، سایر استراتژی های سئو باید بخشی از استراتژی کلی بازاریابی آنلاین شما باشد. در واقع، استراتژی ها باید بخشی از هر چک لیست سئوی سایت فروشگاهی باشند. بهترین شیوه ها شامل سئوی خارج از صفحه و درون صفحه، سئو فنی، ساخت لینک و سئوی محلی است. و اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، کار با یک آژانس بهینه‌سازی سایت فروشگاهی باتجربه به تنظیم دقیق استراتژی بازاریابی دیجیتال شما کمک می‌کند.

چگونه در بخش جدید googleshop قرار بگیریم : به مشتریان اجازه دهید محصولات شما را بررسی کنند

نکته بعدی بهینه سازی محتوای سایت فروشگاهی ما: به مشتریان اجازه دهید نظرات خود را در سایت شما ارسال کنند. نود درصد از مصرف کنندگان احتمالاً محصولاتی را با نظرات مشتریان خریداری می کنند، حتی اگر برخی از آنها منفی باشد. بررسی ها به شما کمک می کند تا صفحات وب سایت سایت فروشگاهی را بهینه کنید. مرورگرها گاهی اوقات از کلمات کلیدی استفاده می کنند که موتورهای جستجو هنگام بررسی سایت شما می توانند آن ها را انتخاب کنند. یک آژانس بازاریابی سایت فروشگاهی می تواند به شما در طراحی مجدد وب سایت خود کمک کند تا مشتریان را به نوشتن نظرات تشویق کند.

محتوای سؤالات متداول ویژه محصول ایجاد کنید

راه دیگر برای بهینه سازی صفحات محصول وب سایت تجارت الکترونیک، افزودن محتوای پرسش و پاسخ مخصوص محصول است. برای کمک به افزایش رتبه خود می توانید کلمات کلیدی ضروری را در این بخش اضافه کنید. پاسخ دادن به سوالات همچنین نرخ تبدیل را بهبود می بخشد زیرا آنها مدت زمان بیشتری در صفحه شما باقی می مانند و تجربه کاربری بهتری به دست می آورند.

صفحات استاتیک خود را فراموش نکنید

نکته بعدی در لیست نکات سئوی سایت فروشگاهی ما به روز رسانی صفحه اصلی وب سایت، صفحه درباره ما، صفحه تماس و سایر صفحات ثابت است. اطلاعات قدیمی در این صفحات ممکن است بازدیدکنندگان شما را دور کند. اگر چیزی را در اطلاعات کسب و کار خود تغییر دادید، مطمئن شوید که سایت خود را نیز با آن به روز کنید. به روز رسانی، افزودن اطلاعات ضروری، بازنگری محتوا و بهینه سازی مجدد این صفحات برای بهینه سازی محتوای سایت فروشگاهی بسیار مهم است.

بخش جدید «فروشگاه‌ها» جستجوی Google :روی معماری سایت خود کار کنید

این یکی از نکات حیاتی وب سایت سایت فروشگاهی است. شما صفحات محصول را اضافه می کنید و برخی از آنها را در حین انجام کسب و کار خود حذف خواهید کرد. این تغییرات تاثیر بسزایی در معماری سایت شما خواهد داشت. سلسله مراتب ناوبری می تواند در این فرآیند به هم ریخته و بر سئو فروشگاه آنلاین شما تأثیر بگذارد. به ساختار پیوند داخلی خود توجه کنید – نمی خواهید خیلی عمیق شود. بهترین شیوه های سئو سایت فروشگاهی حکم می کند که مشتریان اطلاعات مورد نیاز خود را با سه کلیک از صفحه اصلی شما دریافت کنند. ممیزی SEO سایت فروشگاهی به تعیین اینکه آیا نیاز به تغییر ساختار پیوندها و سلسله مراتب صفحه خود دارید یا خیر کمک می کند.

روش های اثبات شده SEO را اعمال کنید و در بخش فروشگاه ها برجسته شوید

آیا باید با یک آژانس بازاریابی سایت فروشگاهی کار کنید؟ اگر می خواهید بهترین نتایج را بگیرید و در بودجه بازاریابی خود باقی بمانید، پاسخ مثبت است. تیم شما به ابزارهای ضروری و استراتژی های اثبات شده دسترسی خواهد داشت.

سئو فراز یک آژانس طراحی سایت فروشگاهی و سئو سایت فروشگاهی با خدمات کامل است. ما بیش از 16 سال است که به صاحبان فروشگاه های آنلاین کمک می کنیم. ما با شرکت هایی در هر اندازه کار می کنیم که خدمات سئوی سایت فروشگاهی را متناسب با بودجه آنها ارائه می دهند. تیم ما تجزیه و تحلیل کامل سایت را برای شما انجام می دهد و آن را پر می کندشکاف هایی در استراتژی سئوی سایت فروشگاهی شما وجود دارد تا بتوانید در فروشگاه های گوگل برجسته شوید.

 

 

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا