از استخدام یک سئوکار چه انتظاری باید داشت؟

از استخدام یک سئوکار چه انتظاری باید داشت؟

از استخدام یک سئوکار چه انتظاری باید داشت؟  اگر متوجه شده اید که وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو یا بینگ نمایش داده نمی شود، این احتمال وجود دارد که مشتریان بالقوه شما از وجود شما آگاه نباشند. این امر حتی اگر شما یک کسب و کار معتبر هستید نیز صادق است.

از استخدام یک متخصص سئو چه انتظاری باید داشت؟

بهبود دید شما در موتورهای جستجو به عنصر اصلی اداره یک تجارت تبدیل شده است، زیرا می تواند برای افزایش بازدید و ترافیک وب سایت شما بسیار مهم باشد. در نتیجه این امر منجر به افزایش آگاهی از برند و فروش و سود بیشتر می شود.

بنابراین، اگر تصمیم گرفته اید که به یک متخصص سئو نیاز دارید، چند چیز وجود دارد که باید قبل از استخدام بدانید، چگونه انتظارات را تعیین کنید و چرا استخدام یک آژانس به جای یک فریلنسر سودمندتر است.

سئو حرفه ای چیست؟

یک متخصص سئو از تحقیق و تجزیه و تحلیل برای بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ استفاده می کند. آن‌ها مرتبط‌ترین کلمات کلیدی را پیدا می‌کنند که وقتی شخصی در نوار جستجو درخواست می‌کند استفاده می‌شود. سپس اینها در قسمت‌هایی از محتوای یک وب‌سایت نوشته می‌شوند که به موتور جستجو کمک می‌کند آن وب‌سایت را پیدا کند و آن را به کاربران نمایش دهد.

متخصصان سئو می توانند در یک آژانس بازاریابی دیجیتال، داخلی یا به عنوان فریلنسر کار کنند.

از یک شرکت سئو چه انتظاراتی می توانم داشته باشم؟

کارهای زیادی وجود دارد که یک متخصص سئو برای وب سایت شما انجام می دهد. ما خدمات مختلف سئو حرفه ای را که می توانید هنگام استخدام یک آژانس سئو انتظار داشته باشید، خلاصه کرده ایم.

جلسه معارفه

هنگامی که یک شرکت SEO را برای نظارت بر حضور آنلاین خود انتخاب کردید، یک جلسه مقدماتی باید به صورت حضوری یا از طریق تماس ویدیویی تشکیل شود. به طور معمول، در این جلسه، شما با مدیر حساب، که اولین نقطه تماس شما خواهد بود و هر کس دیگری که روی پروژه کار می کند، معرفی می شود.

این یک فرصت عالی برای آنهاست تا از شما سوالات بیشتری در مورد کسب و کار و اهدافتان بپرسند. یک متخصص سئو باید در مورد خدمات یا محصولاتی که ارائه می کنید و همچنین مکان ها، رقبا و مهمتر از همه، مخاطبان اصلی شما اطلاعاتی کسب کند. هنگامی که این امر ایجاد شد، یک استراتژی واضح و مختصر به کار گرفته خواهد شد.

ممیزی وب سایت

خدمات سئوی حرفه ای باید شامل ممیزی کامل و جامع وب سایت نیز باشد. این هر گونه مشکل اساسی را شناسایی می کند:

محتوای وب سایت شما

مشکلات فنی که می تواند به این معنی باشد که موتورهای جستجو نمی توانند وب سایت شما را بخزند.

تجزیه و تحلیل سایت.

سئو داخل صفحه

پس از تکمیل ممیزی ها، یک متخصص سئو زمان زیادی را صرف بهبود سئوی داخلی وب سایت شما می کند.

این شامل تحقیقات گسترده کلمات کلیدی است که در آن آنها انواع کلمات و عباراتی را که وب سایت شما شانس آسان تری برای رتبه بندی آنها دارد و همچنین بزرگترین کلمات کلیدی پولساز برای تجارت را شناسایی می کنند.

سپس این کلمات کلیدی در محتوای وب سایت شما که شامل وبلاگ ها، فیلم ها و اینفوگرافیک ها می شود، هدف قرار می گیرند. علاوه بر این، تمام تگ های عنوان و توضیحات متا برای هر صفحه در وب سایت شما با این کلمات کلیدی بهینه می شوند.

نکاتی که قبل از استخدام یک متخصص سئو باید بدانید

چند نکته وجود دارد که توصیه می کنیم قبل از استخدام یک متخصص سئو، بدانید و از آنها آگاه باشید.

به حضور آنلاین آنها نگاه کنید

اگر زمانی که به دنبال یک متخصص سئوی معتبر هستید نمی دانید از کجا شروع کنید، باید به حضور آنلاین آنها نگاه کنید تا ببینید آیا وب سایت خودشان در صفحه اول موتورهای جستجو رتبه بندی شده است یا خیر. این چیزی است که توسط یک متخصص سئو انتظار می رود.

برخی از اصطلاحات سئو را یاد بگیرید

قبل از استخدام یک متخصص سئو، به شما توصیه می کنیم کمی زمان بگذارید تا کمی در مورد سئو بیاموزید. در حال حاضر، ما قصد نداریم ساعت ها و ساعت ها را صرف آن کنیم یا در هر دوره ای شرکت کنیم، اما برای شما مفید است که اصطلاحات اصلی را درک کنید. این بدین ترتیب است که وقتی با متخصص سئو ملاقات می کنید، متوجه می شوید که به چه چیزی اشاره می کند.

ارتباط کلیدی است

استخدام یک متخصص سئو کار دو طرفه است. بعد از اینکه آژانس را استخدام کردید، به این معنی نیست که می توانید همه چیز را به آنها بسپارید. داشتن ارتباط منظم با مدیر حساب به هر دو طرف اجازه می دهد تا با یکدیگر تماس بگیرند.

به عنوان مثال، آنها می‌توانند شما را با یافته‌های خود، کارهایی که در این ماه انجام می‌دهند، به‌روزرسانی کنند و گزارش‌هایی درباره عملکرد وب‌سایت شما ارائه دهند. و در مقابل، شما باید هر گونه اطلاعاتی را که نیاز دارند به آنها ارائه دهید و همچنین با توسعه دهنده وب خود در تماس باشید، برای هر گونه مشکل فنی که ممکن است متخصص سئو متوجه شده باشد که نیاز به رفع دارد.

به سئوکار حرفه ای خود اجازه دهید کار خود را انجام دهد

داشتن ارتباط و بررسی منظم با متخصص سئو مورد انتظار است، اما در صورت شناور بودن نیز مراقب باشید. بگذار کارشان را بکنند.

به یاد داشته باشید، هرچه زمان بیشتری را در جلسات با آنها صرف کنید، زمان کمتری برای انجام هر کاری خواهند داشت. وقت طلاست!

مطالب مرتبط :

آژانس آزاد در مقابل شخص

در حالی که این گزینه ای است برای استخدام یک فریلنسر برای کمک به شما در رتبه بندی وب سایت شما، ما معتقدیم hiriیک آژانس حرفه ای سئو بهترین راه برای به دست آوردن نتیجه است.

این به این دلیل است که یک آژانس سئو متشکل از تعدادی متخصص در این زمینه است، از تولیدکنندگان محتوا، کارشناسان فنی سئو و سازنده لینک. این بدان معنی است که یک آژانس سئو به احتمال زیاد استراتژی جامعی را ایجاد می کند که متناسب با نیازهای شما باشد.

البته، شما می‌توانید چندین فریلنسر از طیف وسیعی از زمینه‌ها استخدام کنید، اما این کار پرهزینه‌تر و به موقع‌تر خواهد بود. استخدام یک آژانس حرفه ای سئو به این معنی است که افراد مناسب با مجموعه مهارت های مناسب از قبل برای کار روی پروژه انتخاب می شوند.

با توجه به تنوع تخصص در یک آژانس سئو، به این معنی است که اگر یکی از اعضای تیم تصمیم به تغییر شغل یا ترک شرکت داشته باشد، تأثیر قابل توجهی در رتبه بندی سئو شما نخواهد داشت. این به این دلیل است که یک آژانس به سادگی می تواند یک متخصص سئوکار دیگر را بیاورد و روی پروژه شما کار کند، نه اینکه مجبور باشید یک فریلنسر را جایگزین کنید – به شما زمان بیشتر و نگرانی کمتری برای تمرکز بر جنبه های دیگر کسب و کارتان می دهد.

اگر به دنبال استخدام یک متخصص سئو هستید، چرا با سئو فراز  تماس نگیرید؟ ما به عنوان برندگان «آژانس سئو سال» در جوایز رشد دیجیتال بریتانیا، می‌توانیم به بهبود رتبه‌بندی وب‌سایت شما کمک کرده و محتوای باورنکردنی برای شما بنویسیم.

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … تولید محتوا با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

اگر این مقاله را دوست داریدبا نظرات خود ما را خوشحال کنید. 💬

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا