19 ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان

19 ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان

19 ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان:تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا بهترین کلمات کلیدی را برای هدف قرار دهید و بینش ارزشمندی را در مورد سؤالاتی که مخاطبان هدف شما واقعاً در Google جستجو می کنند ارائه می دهد. بینشی که می توانید در مورد این عبارات جستجوی واقعی بدست آورید می تواند به اطلاع رسانی استراتژی محتوا و همچنین استراتژی بازاریابی بزرگتر شما کمک کند.

چرا ابزار تحقیق کلمات کلیدی مهم است؟

Contents

افراد هنگام انجام تحقیقات آنلاین از کلمات کلیدی برای یافتن راه حل استفاده می کنند. بنابراین اگر محتوای شما در حین انجام جستجو در مقابل مخاطبان ما موفق باشد، ترافیک بیشتری به دست خواهید آورد. بنابراین، شما باید آن جستجوها را هدف قرار دهید.

علاوه بر این، در روش شناسی ورودی، ما محتوایی را پیرامون آنچه می خواهیم به مردم بگوییم ایجاد نمی کنیم. ما باید محتوایی را پیرامون آنچه مردم می خواهند کشف کنند ایجاد کنیم. به عبارت دیگر مخاطب ما به سمت ما می آید.

 ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی رایگان

بنابراین کدام ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای شما مناسب است؟ در این پست، 18 بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی را برای اهداف، سطوح تجربه و بودجه های مختلف به اشتراک می گذارم. برای هر کدام، ارائه خواهم کرد

بهترین ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی برای PPC

پلتفرم‌های تحقیقاتی کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که هم برای SEO و هم برای PPC طراحی شده‌اند (که بعداً به آن‌ها خواهم رسید)، اما اینها بهترین ابزارهایی هستند که می‌توانید برای تحقیق کلمات کلیدی PPC از آنها استفاده کنید.

1. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان WordStream

با ابزار کلمه کلیدی رایگان WordStream، یک کلمه کلیدی یا URL را وارد کنید و لیستی از پیشنهادات کلیدواژه مرتبط، از جمله تغییرات مرتبط و طولانی، همراه با حجم جستجو، رقابت، و CPC را دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید بر اساس مکان (برای بیش از 23 کشور)، یا صنعت (با 24 عمودی مختلف) فیلتر کنید. این ابزار 25 کلمه کلیدی برتر را فوراً ارائه می دهد. برای دریافت لیست کامل، کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا به صورت رایگان برای شما ارسال شود.

بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی - ابزار رایگان کلمه کلیدی wordstream
بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی – ابزار رایگان کلمه کلیدی wordstream

ما همچنین از تحقیقات کلمات کلیدی خود برای ایجاد پایگاه داده ای از محبوب ترین کلمات کلیدی برای 60 عمودی مختلف استفاده کرده ایم. به صفحه کلیدواژه های محبوب ما بروید، روی عمودی خود کلیک کنید و 25 کلمه کلیدی برتر را برای آن عمودی دریافت خواهید کرد. این برای شناسایی کلمات کلیدی اولیه و نقاط شروع کمپین های شما عالی است.

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: صفحه کلمات کلیدی محبوب wordstream
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: صفحه کلمات کلیدی محبوب wordstream

حتی بهتر از آن، برای دریافت نکاتی در مورد استفاده از کلمات کلیدی با حجم بالا، در صفحه کلیدواژه های محبوب به پایین بروید و در صفحات عمودی خاص برای دریافت نکات بازاریابی در آن فضا.

2. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Google Keyword Planner

با برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل، یک یا چند کلمه کلیدی را در کادر جستجو وارد کنید و داده های زیر را برای کلمات کلیدی وارد شده و همچنین کلمات کلیدی مرتبط مشاهده خواهید کرد: میانگین جستجوهای ماهانه، روند جستجوی 30 روزه، تغییرات سه ماهه و سال به سال، و رقابت (کم، متوسط، زیاد).

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی تبلیغات گوگل
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی تبلیغات گوگل

ابزار پالایش کلمات کلیدی که از سال 2020 در مرحله آزمایشی قرار گرفته است، به شما کمک می کند تا با ویژگی های خاص مرتبط با کلمات کلیدی فیلتر کنید. به عنوان مثال، اگر کلمات کلیدی مرتبط با پوست خشک دارید، می توانید بر اساس نوع پوست، علائم، وضعیت، اصطلاحات مارک در مقابل غیر مارک و موارد دیگر اصلاح کنید.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل ویژگی کلمات کلیدی را اصلاح می کند
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل ویژگی کلمات کلیدی را اصلاح می کند

همچنین می‌بینید که تبلیغ‌کنندگان در طول تاریخ چه چیزی را برای قیمت پیشنهادی بالای صفحه آن کلمه کلیدی پرداخت کرده‌اند. اگر فعالانه تبلیغ می کنید، سهم تأثیر تبلیغات خود را برای آن کلمه کلیدی و همچنین اینکه آیا آن کلمه کلیدی در حساب شما وجود دارد را مشاهده خواهید کرد.

3. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Microsoft Advertising Intelligence Keyword Planner Tool

ابزار Microsoft Keyword Planner یک افزونه رایگان اکسل ارائه می دهد که در آن می توانید لیستی از کلمات کلیدی را بچسبانید و لیست هیولایی از توصیه های کلمات کلیدی را دریافت کنید – با حجم، کلیک ها، جستجوها، CPC، تخمین های قیمت پیشنهادی، نوع مطابقت، و [بسیاری از] معیارهای دیگر. .

ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی: نتایج برنامه ریز کلمات کلیدی تبلیغاتی مایکروسافت
ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی: نتایج برنامه ریز کلمات کلیدی تبلیغاتی مایکروسافت

اکنون چیزهای زیادی در اینجا در حال انجام است، اما تعدادی راه برای سازماندهی و فیلتر کردن داده ها وجود دارد. در اینجا چهار راه برای انجام این کار وجود دارد:

در نمای ترافیک، بر اساس دستگاه (غیر از نوع مطابقت) سازماندهی کنید تا یک لیست بدون تکرار دریافت کنید.

بر اساس گروه سنی و جنسیت فیلتر کنید تا کلمات کلیدی را که برای مخاطبان شما مناسب هستند (و نه) شناسایی کنید.

برای دریافت پیشنهادات کلیدواژه، فهرستی از URL ها را جایگذاری کنید و سپس نوع تطابق دستگاه و کلمه کلیدی مورد استفاده برای آن کلمات کلیدی را بررسی کنید.

کلمات کلیدی مرتبطی را پیدا کنید که سایر آگهی دهندگان بر روی آنها مناقصه می دهند و ببینید آیا رقابت برای شما امکان پذیر است یا خیر.

همچنین می توانید لیست کلمات کلیدی جدیدی را که به دست آورده اید را در Google Keyword Planner بکشید و ببینید به چه چیزی می رسید. تعجب خواهید کرد که چگونه کلمات کلیدی کم حجم در Bing در گوگل بالاتر هستند و بالعکس! جو مارتینز، متخصص PPC، نحوه استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی مایکروسافت را در اینجا پوشش می دهد.

4. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان گزارش عبارات جستجو (گوگل و بینگ)

گزارش‌های عبارات جستجو در Google Ads و Microsoft Advertising به شما نمایش داده می‌شود که باعث شده است تبلیغات شما نمایش داده شود و روی آن کلیک شود. این می تواند به شما کمک کند تا کلمات کلیدی با عملکرد برتر، کلمات کلیدی جدید برای افزودن به لیست و همچنین کلمات کلیدی منفی را شناسایی کنید. با استفاده از این اطلاعات، می توانید تنظیمات دقیقی برای بهبود CTR، امتیازهای کیفیت و ROI خود انجام دهید.

بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی: گزارش عبارات جستجو
بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی: گزارش عبارات جستجو

متأسفانه، از سپتامبر 2020، این گزارش (هم برای گوگل و هم برای مایکروسافت) محدود شد تا فقط عبارات با حجم معینی را نشان دهد (به دلایل حفظ حریم خصوصی)، که باعث می شود مانند گذشته برای یافتن کلمات کلیدی منفی مفید نباشد. افسوس، این تنها چیزی است که ما داریم. و حداقل گوگل داده‌های جدیدی را به گزارش اضافه کرده است تا شامل جستارهایی باشد که تأثیری را برانگیخته‌اند – صرف نظر از اینکه روی تبلیغ کلیک شده است یا خیر.

گزارش عبارت‌های جستجو یک ویژگی رایگان است که برای حساب‌های تبلیغاتی فعال Google و Microsoft Advertising در دسترس است.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای ایده پردازی محتوا

شما باید همیشه لیست کلمات کلیدی خود را برای تبلیغات جستجو حفظ کنید، اما در این که چقدر می توانید از جعبه خارج شوید یا منشعب شوید تا حدودی محدود هستید. از سوی دیگر، برای محتوای ارگانیک شما، آسمان حد است! در اینجا برخی از بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای استفاده برای ایده پردازی پست وبلاگ و رسانه های اجتماعی آورده شده است.

5. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Keyworddit

Keyworddit از طریق پست‌ها، عناوین و نظرات Reddit جستجو می‌کند تا کلمات کلیدی را بیابد و حجم جستجوی آنها را در اختیار شما قرار دهد. اگر آشنا نیستید، Reddit یک انجمن آنلاین عظیم است که در آن افراد می‌توانند تقریباً برای هر چیزی به گروه‌هایی بپیوندند (به نام subreddits). برخی از subreddit ها مانند r/funny بسیار بزرگ هستند، در حالی که برخی دیگر می توانند مانند صاحبان کسب و کار r/خیلی جذاب باشند.

با استفاده از این ابزار، نمی توانید یک اصطلاح خاص را وارد کنید. در عوض، شما یک subreddit را انتخاب می‌کنید و ابزار کلمات کلیدی را از پست‌ها و نظرات در آن subreddit می‌کشد.

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: keyworddit
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: keyworddit

این می‌تواند برای دریافت پست‌های وبلاگ و ایده‌های رسانه‌های اجتماعی برای بازار تخصصی شما، شکل‌دهی پرسونای مخاطب، یا دریافت ایده‌های کلیدواژه به ابزارهای دیگر در این فهرست مفید باشد. اگر روی دکمه زمینه کلیک کنید، نتایج جستجوی Google برای آن کلمه کلیدی در آن subreddit را به شما نشان می دهد. شما همچنین می توانید لیست را صادر کنید.

Keyworddit رایگان و بدون جلب توجه است.

6. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان  Soovle (رایگان)

 

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: صفحه اصلی soovle
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: صفحه اصلی soovle

با Soovle، یک عبارت را در کادر وارد کنید و محبوب‌ترین درخواست‌ها را برای آن عبارت در 16 موتور جستجوی مختلف از جمله Google، Bing، YouTube، Amazon، eBay، Buy.com، Overstock.com، Walmart و غیره به شما نشان می‌دهد. .

می‌توانید این ابزار را سفارشی کنید تا فقط موتورهای جستجوی مورد نظرتان را به شما نشان دهد، پرس‌و‌جوها را در یک جعبه پیشنهادات ذخیره‌شده بکشید و روی هر درخواستی کلیک کنید تا به SERP برای آن پلتفرم آورده شود.

در حالی که داده های حجم، رقابت یا هزینه را ارائه نمی دهد، برای ارائه ایده های محتوا و همچنین درک هدف در برخی موارد عالی است. مثلاً چه کسی می‌دانست که یوتیوبرها برای خواب به دنبال صداهای ماشین چمن‌زنی هستند؟

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: نمونه نتایج soovle
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: نمونه نتایج soovle

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از ابزار، به «اسرار» (هاها) در بالا سمت راست بروید.

Soovle رایگان است، از طریق و از طریق.

7. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان AnswerThePublic

قیمت: رایگان با سه جستجو در روز

با AnswerThePublic، یک عبارت یا عبارت را تایپ کنید و سوالاتی را که افراد در رابطه با ورودی شما می پرسند به شما نشان می دهد. هیچ داده حجم یا کلیکی دریافت نخواهید کرد، اما تصاویری جالب خواهید داشت.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: پاسخ به نتایج عمومی
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: پاسخ به نتایج عمومی

AnswerThePublic فقط برای سه پرس و جو در روز رایگان است. پی نسخه d از 99 دلار شروع می شود و ویژگی های بیشتری مانند نظارت و هشدار، مشاهده سفارشی، مقایسه داده ها در طول زمان و پوشه ها را ارائه می دهد.

8. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان QuestionDB

قیمت: رایگان برای 50 نتیجه در هر پرس و جو، پرداخت از 10 دلار در ماه شروع می شود.

با QuestionDB، یک کلمه کلیدی گسترده را در کادر وارد کنید و از وب سایت های سؤال مانند Quora و Reddit سؤالاتی دریافت خواهید کرد. موضوعات مرتبط ذکر شده در سوالات را به شما نشان می دهد و همچنین به شما این امکان را می دهد که پرس و جوها را فقط به کلمات کلیدی کاهش دهید.

بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی: نمونه نتایج questiondb.io
بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی: نمونه نتایج questiondb.io

اگر روی «نمایش پیوند منبع» کلیک کنید، می‌توانید ببینید که از کجا آمده است و رشته سؤال را در آن منبع ببینید.

بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی: questiondb نشان دادن منبع
بهترین ابزار تحقیق کلمه کلیدی: questiondb نشان دادن منبع

حساب رایگان QuestionDB اجازه می دهد تا 50 نتیجه در هر پرس و جو با گزینه ارتقا به 10 دلار در ماه برای جستجوهای نامحدود، نتایج کامل و دسترسی به API.

بهترین ابزارهای رایگان تحقیق کلمات کلیدی برای سئو

در حالی که ابزارهای بالا برای یافتن ایده‌های موضوعی خوب هستند، اما اگر به دنبال ایجاد محتوای سئوی هدفمند از جمله پست‌های وبلاگ، صفحات محصول، صفحه اصلی خود و موارد دیگر هستید، داده‌های مورد نیاز را ارائه نمی‌دهند.

9. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان کنسول جستجوی گوگل

قیمت: رایگان برای هر کسی که وب سایت دارد.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی تنها یکی از روش های متعدد استفاده از کنسول جستجوی گوگل برای سئو است. به «نتایج جستجو» در صفحه سمت چپ بروید و پرس‌و‌جوهای برتری را خواهید دید که باعث می‌شوند سایت شما در SERP ظاهر شود، با کلیک‌ها، نمایش‌ها، نرخ کلیک و موقعیت برای هر کدام.

سپس می توانید بر اساس URL فیلتر کنید، جایی که ابتدا می توانید ببینید که هدف گذاری کلمه کلیدی شما چقدر موثر است. از آنجا، می‌توانید پرسش‌های دیگر را به ابزار تحقیق کلمات کلیدی متصل کنید تا ببینید آیا باید آنها را در پست خود بگنجانید یا خیر. به عنوان مثال، در اینجا پرس و جوهای برتر برای پست ما در مورد نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای SEO و PPC آمده است:

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: گزارش پرس و جوهای برتر کنسول جستجوی گوگل
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: گزارش پرس و جوهای برتر کنسول جستجوی گوگل

این گزارش به من گفت که “تحقیق کلمات کلیدی آسان” را در پست قرار دهم.

همچنین می توانید پرس و جوهایی را پیدا کنید که صفحه شما برای آنها عملکرد خوبی ندارد و ممکن است کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن آنها با یک پست جداگانه باشد.

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: گزارش پرس و جوهای برتر کنسول جستجوی گوگل
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: گزارش پرس و جوهای برتر کنسول جستجوی گوگل

به همین دلیل پستی را که اکنون می خوانید نوشتیم.

کنسول جستجوی گوگل برای هر کسی که یک وب سایت دارد رایگان است.

10. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Google Trends

با Google Trends، می‌توانید کلیدواژه‌های اخیر و محبوبی را شناسایی کنید که هنوز در ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی حجمی را نشان نمی‌دهند، زیرا به اندازه کافی وجود نداشته‌اند.

همچنین می‌توانید از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید کلمه کلیدی که حجم بالایی در ابزار تحقیق کلمه کلیدی دارد ارزش هدف‌گذاری را دارد. به عنوان مثال، “گوگل عینک” دارای حجم جستجوی 14K است. اما گزارش Google Trends نشان می دهد که علاقه رو به کاهش است:

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: google trends
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: google trends

اگر با محصولات گوگل آشنا نبودید، این گزارش شما را به این نتیجه می رساند که گوگل عینک دیگر وجود ندارد! اگر می خواهید پستی با ارزش بلندمدت داشته باشید، ارزش هدف گذاری ندارد.

از طرف دیگر، می توانید کلمات کلیدی را شناسایی کنید که حجم و رقابت کمی دارند اما محبوبیت آنها در حال افزایش است. اکنون می‌توانید آن کلمات کلیدی را هدف قرار داده و رتبه‌بندی کنید تا ترافیک، بک لینک‌ها و اعتبار را زودتر جمع کنید.

بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: google trends
بهترین ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی: google trends

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی چند منظوره برای سئو – بودجه کم

متوجه خواهید شد که ابزارهای بالا برای کسانی است که مهارت های سئو قوی و ابزارهای اضافی در اختیار دارند. ابزارهای این بخش برای خدمت به اهداف متعدد در یک ابزار طراحی شده اند و برای صاحبان مشاغل یا مبتدیان سئو که استراتژی سئو پیشرفته یا بودجه زیادی ندارند عالی هستند.

11. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان نسخه رایگان Semrush

من نسخه کامل این ابزار را بعداً پوشش خواهم داد، اما نسخه رایگان Semrush اطلاعات کلیدواژه اصلی شما مانند حجم، سختی و CPC را ارائه می دهد. این برنامه روزانه 10 پرس و جو ارائه می دهد، یک پروژه که در آن می توانید 10 کلمه کلیدی را ردیابی کنید و 100 صفحه از سایت خود را بررسی کنید، یک الگوی محتوای SEO، یک کمپین جستجوگر سئو در صفحه، و یک مورد استفاده از دستیار نوشتن SEO.

این احتمالاً مناسب‌ترین نسخه رایگان ابزار تحقیق کلمات کلیدی برتر موجود است.

12. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان KeywordTool.io

 

ابزار تحقیق کلمات کلیدی: keywordtool.io
ابزار تحقیق کلمات کلیدی: keywordtool.io

ابزار کلیدواژه از تکمیل خودکار گوگل (که از رفتار و داده های جستجو استفاده می کند) برای ایجاد پیشنهادهای کلیدواژه طولانی برای هر عبارت استفاده می کند. تکمیل خودکار گوگل معمولاً فقط حدود پنج پیشنهاد را به شما می دهد، اما این ابزار صدها پیشنهاد موجود را به شما نشان می دهد. این عبارت را با کلمات و حروف اضافه اضافه و اضافه می کند، و شما می توانید پیشنهاداتی خاص برای گوگل، یوتیوب، بینگ، آمازون، ای بی، پلی استور، اینستاگرام (سئوی اینستاگرام یک چیز است!) و توییتر پیدا کنید.

نسخه رایگان ابزار کلیدواژه به شما امکان می دهد سؤالات و حروف اضافه را مرتب کنید و برای گنجاندن و حذف کلمات خاص در نتایج فیلتر کنید (حداکثر پنج مورد استثنا). نسخه پولی (شروع از 69 دلار در ماه) فهرست کاملی از پیشنهادات، داده هایی مانند حجم جستجو، هزینه به ازای هر کلیک، رقابت، و روندها و همچنین قابلیت های تحلیل رقابتی را ارائه می دهد.

13. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Growthbar

Growthbar اطلاعات استانداردی را ارائه می دهد که می توانید از یک پلت فرم سئو انتظار داشته باشید: پیشنهادهای کلمات کلیدی با حجم جستجوی ماهانه، هزینه به ازای هر کلیک، نمرات دشواری، ردیابی رتبه و تجزیه و تحلیل سایت با اعتبار دامنه، کلمات کلیدی، بک لینک ها، و حتی تبلیغات فیس بوک و گوگل. مشترکین پلتفرم یک افزونه کروم رایگان دریافت می کنند که این داده ها را در حین جستجو در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین بخش در مورد Growthbar این است که همچنین خطوط کلی محتوا را برای شما ایجاد می کند، از جمله کلمات کلیدی برای هدف، عنوان، مقدمه، عنوان، تعداد کلمات، تصاویر، پیوندها و موارد دیگر. هوش مصنوعی در بازاریابی چیز شگفت انگیزی است!

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: Growthbar
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: Growthbar

نسخه رایگان Growthbar وجود ندارد. قیمت از 29 دلار در ماه با پنج روز آزمایش رایگان و هفت روز ضمانت بازگشت پول شروع می شود.

14. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان KWFinder

قیمت: رایگان با پنج جستجو در روز، پرداخت از 29 دلار در ماه با آزمایش 10 روزه رایگان شروع می شود.

جدای از کپی‌نویسی عالی در وب‌سایت خود، رابط کاربری آسان KWFinder همه اصول اولیه پلتفرم کلیدواژه/SEO شما را فراهم می‌کند: پیشنهادها، تغییرات طولانی مدت، حجم، هزینه به ازای هر کلیک، رقابت، تجزیه و تحلیل SERP و تجزیه و تحلیل سایت. شما می توانید بر اساس کلمه کلیدی یا دامنه و همچنین مکان جستجو کنید.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: kwfinder توسط mangools
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: kwfinder توسط mangools

یکی از ویژگی‌های خوب KWFinder این است که پیشنهادات کلمه کلیدی آن فقط عبارتی نیست که شما با کلمات ضمیمه یا اضافه شده به آن تایپ کرده‌اید.

نسخه رایگان KWFinder امکان پنج جستجو در هر 24 ساعت، با 25 کلمه کلیدی مرتبط و 10 کلمه کلیدی رقیب را در هر جستجو فراهم می کند. نسخه پولی از 29 دلار در ماه شروع می شود.

15. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Serpstat

قیمت: رایگان برای 10 درخواست در روز، پرداخت از 55 دلار شروع می شود.

Serpstat در لبه ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ممتاز و مقرون به صرفه است. بزرگترین تمرکز این ابزار تحلیل رقابتی است. می توانید سایت خود را با رقبا مقایسه کنید و برای هر کلمه کلیدی گزارشی از سایت های برتر رقیب دریافت کنید. خواهید دید که هر سایت چند کلمه کلیدی را با محتوای ارگانیک و تبلیغات پولی هدف قرار می دهد، چند کلمه کلیدی مشترک با سایت شما دارد و حتی نمونه هایی از تبلیغات برای آن کلمه کلیدی.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: نمونه های تبلیغاتی serpstat
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: نمونه های تبلیغاتی serpstat

گزارش ها برای پولی در مقابل ارگانیک مجزا هستند. یکی دیگر از ویژگی های جالب تجسم رقبای شما است.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: نمودار رقیب serpstat
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: نمودار رقیب serpstat

Serpstat برای 10 درخواست در روز رایگان است و نسخه پولی آن از 55 دلار در ماه شروع می شود.

16. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Ubersuggest

قیمت: نسخه رایگان بسیار محدود است (یک سایت، سه کلمه کلیدی در روز)، پرداخت از 29 دلار در ماه با استفاده از آزمایش هفت روزه رایگان شروع می شود.

مشابه ابزارهای ایده‌پردازی محتوا در بالا، Ubersuggest به شما امکان می‌دهد پیشنهادات کلمات کلیدی را با مقایسه، سؤال و تغییرات اضافه فیلتر کنید. و مشابه ابزارهای برتر زیر، کلیدواژه اصلی، SERP و داده های تجزیه و تحلیل سایت و همچنین ایجاد پروژه را ارائه می دهد.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: ردیابی رتبه ubersuggest
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: ردیابی رتبه ubersuggest

یکی از مواردی که Ubersuggest را متمایز می کند، حاشیه نویسی های مفید آن است، مانند “متوسط ​​صفحه وب که در بین 10 مورد برتر برای این کلمه کلیدی قرار می گیرد دارای X بک لینک و امتیاز دامنه X است”. یکی دیگر از ویژگی‌های Content ideas است که به شما نشان می‌دهد صفحات برای آن کلمه کلیدی و همچنین اشتراک‌گذاری‌های فیسبوک و پینترست عملکرد خوبی دارند.

نسخه رایگان بسیار محدود است (بخوانید: بی فایده)، اما نسخه پولی از 29 دلار در ماه با گزینه هایی برای مربیگری و هفت شروع می شود.

یک روز آزمایشی رایگان. همچنین، افزونه کروم رایگان Ubersuggest – که داده‌های کلمه کلیدی را هنگام جستجو در گوگل، یوتیوب و آمازون فراهم می‌کند – بسیار مفید است.

این هامرزهای تحقیق کلمات کلیدی هستند. پلتفرم های همه کاره، بهترین برای تیم ها، کارشناسان و مشاوران در زمینه PPC، SEO، یا بازاریابی محتوا، و/یا کسب و کارها و آژانس های بزرگ. اما کاوش نسخه های آزمایشی رایگان ضرری ندارد. این اطلاعاتی است که همه آنها به اشتراک می گذارند:

  • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی: حجم، رقابت، هزینه، روندهای بهره، که اغلب توسط ارگانیک در مقابل پولی و غیره جدا می شوند.
  • تجزیه و تحلیل SERP: صفحات با رتبه برتر برای یک کلمه کلیدی، از جمله رتبه بندی دامنه آنها، دامنه های ارجاع دهنده، بک لینک ها، ترافیک، کلمات کلیدی، ردیابی رتبه، قطعه های غنی و موارد دیگر.
  • شکاف کلمات کلیدی: کلمات کلیدی که رقبای شما رتبه بندی می کنند که شما نیستید.
  • تجزیه و تحلیل سایت: برای سایت های شما و رقبا.
  • ممیزی سئو: ممیزی کامل فنی و محتوایی سئو سایت شما.
  • ادغام با برنامه ها، پلاگین ها، CRM ها و ابزارهای گزارش.

17. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Semrush

Semrush مانند یک فانوس دریایی است که من در اقیانوس وب سایت ها گشت و گذار می کنم.” -کسی در وب

مناسب برای: سئوی پیشرفته و PPC برای کارشناسان، آژانس ها و مشاغل بزرگ.

ویژگی منحصر به فرد: جعبه ابزار بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی، هدف کلمات کلیدی را نشان می دهد.

قیمت: نسخه رایگان بسیار مفید است، پرداخت از 119.95 دلار در ماه با یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه شروع می شود.

Semrush اغلب به عنوان استاندارد طلایی برای پلتفرم های تحقیق کلمات کلیدی ممتاز شناخته می شود (اگرچه ahrefs در حال پیشرفت است!). این بیش از 40 ابزار و گزارش ارائه می دهد تا نه تنها در تحقیقات کلمات کلیدی، بلکه بازاریابی محتوا، مدیریت رسانه های اجتماعی، سئوی محلی، مدیریت فهرست، تجزیه و تحلیل بازاریابی، روابط عمومی و موارد دیگر به شما کمک کند.

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: نتایج semrush
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: نتایج semrush

18. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Ahref

قیمت: بدون نسخه رایگان، هفت دلار آزمایشی هفت روزه، پرداختی از 99 دلار در ماه شروع می شود.

Ahrefs در واقع به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل بک لینک شروع شد، بنابراین جای تعجب نیست که با بزرگترین شاخص بک لینک در جهان، بهترین ابزار موجود برای ایجاد لینک است. برای هر پیوندی، می‌توانید متوجه شوید که چه زمانی پخش می‌شود، آیا آن را دنبال کنید یا بدون دنبال کردن، متن لنگر آن و موارد دیگر. همچنین می‌توانید تاریخچه رتبه‌بندی یک سایت را برای هر کلمه کلیدی بررسی کنید، لینک‌های داخلی را خودکار کنید، لینک‌های خروجی را تجزیه و تحلیل و نظارت کنید، ببینید کدام لینک‌ها بیشترین ترافیک را به هر سایتی وارد می‌کنند، و فرصت‌های پیوند و احتمال بک‌لینک را پیدا کنید.

یکی از ویژگی های متمایز آن معیارهای کلیک منحصر به فرد است. برای هر کلمه کلیدی، می توانید بیاموزید که چه تعداد جستجو منجر به کلیک می شود، میانگین تعداد کلیک در هر جستجو، توزیع کلیک بین نتایج پولی و ارگانیک، و تعداد دفعاتی که افراد یک کلمه کلیدی را در 30 روز جستجو می کنند (نرخ بازگشت (RR)).

بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: داده های کلیک ahrefs
بهترین ابزار تحقیق کلمات کلیدی: داده های کلیک ahrefs

Ahrefs نسخه رایگان ندارد، اما می توانید یک هفته آزمایشی رایگان ۷ دلاری را امتحان کنید و نسخه پولی آن از ۹۹ دلار در ماه شروع می شود.

19. ابزار تحقیق کلمات کلیدی رایگان Moz Keyword Explorer

Moz مانند مک پدر سئو است. – شخصی در وب

خوب برای: سئوکاران مبتدی تا متوسط ​​و PPCها که نیازی به زنگ و سوت ندارند.

ویژگی منحصر به فرد: CTR ارگانیک و امتیاز اولویت.

قیمت: رایگان برای 10 جستجو در ماه، پرداخت از 99 دلار در ماه شروع می شود.

Moz (شرکت) یکی از منابع پیشرو برای سئو است. این مبتکر Domain Authority، Whiteboard Fridays است و دارای یک افزونه رایگان کروم است که برای هر صفحه‌ای، Page و Domain Authority را ارائه می‌دهد.

ابزار آن، Moz Keyword Explorer، داده های کلیدواژه اصلی شما را به همراه ردیابی رتبه، ممیزی سایت و گزارش های بهینه سازی صفحه ارائه می دهد. این یک امتیاز اولویت را ارائه می دهد تا به شما کمک کند بر اساس داده های آن کلمه کلیدی و “امتیاز من” شما تشخیص دهید آیا یک کلمه کلیدی ارزش هدف گذاری دارد یا خیر – امتیازی که شما به میزان مرتبط بودن کلمه کلیدی با تجارت خود می دهید.

با این حال، فاقد تعداد کمی از عملکردهای ارائه شده توسط Semrush یا ahrefs است، مانند تاریخچه موقعیت SERP یا تعداد کلمات کلیدی که یک نتیجه رتبه بندی برای آنها رتبه بندی می شود. این پلتفرم از زمانی که رند فیشکین در سال 2018 شرکت را ترک کرد، چندان به‌روزرسانی نشده است.

انجام خدمات سئو در سئو فراز

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

برای هرگونه کمک و راهنمایی در مورد بازاریابی دیجیتال خود، همین امروز با یکی از اعضای تیم ما تماس بگیرید. ما اینجا هستیم تا کسب و کار شما را به سطح بعدی برسانیم.

اگر سوالی دارید، در  بخش نظرات زیر عنوان کنید.

موضوعات مرتبط با سئو محلی و سئو سایت

فاکتورهای رتبه بندی سئو سایت(SEO) چیست؟ آپدیت1401

چک لیست سئو سایت فروشگاهی برای کسب لینک 1

استراتژی های سئو سایت فروشگاهی

تاثیر سرعت سایت بر سئو

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا