کپی رایتینگ سئو چیست ؟ راهنمای صفرصفر تا صد در سال 2022

کپی رایتینگ سئو چیست ؟ راهنمای صفرصفر تا صد در سال 2022

کپی رایتینگ سئو چیست ؟ آیا سئو در حال مرگ است؟ از برخی بپرسید، آنها به شما خواهند گفت سئو مرده است. اما آنها را باور نکن SEO نه تنها زنده و خوب است، بلکه در حال رشد است. و این تا حدودی به دلیل همه گیری است. مردم بیشتر از همیشه از اینترنت برای یادگیری، کار و بازی استفاده می کنند.

کپی رایتینگ سئو چیست ؟ راهنمای صفرصفر تا صد در سال 2022

Contents

بنابراین اگر در حال انجام بازی طولانی با بهینه‌سازی موتور جستجو هستید… توقف کنید. امروزه داشتن یک استراتژی سئوی کپی رایتینگ برای کسب و کارتان بسیار مهم است. در واقع، ممکن است حتی مهمتر از استراتژی رسانه های اجتماعی شما باشد. یک گزارش نشان می دهد که SEO 1000٪ ترافیک بیشتری نسبت به رسانه های اجتماعی ارگانیک ایجاد می کند.

کپی رایتینگ سئو چیست؟

کپی رایتینگ سئو چیست؟

البته، گره زدن این دو با هم می تواند نتایج شگفت انگیزی داشته باشد. اما برای انجام این کار، باید بدانید که چگونه محتوای SEO ایجاد کنید که ترافیک و فروش ارگانیک را هدایت کند. پس این همان چیزی است که امروز در مورد آن بحث خواهیم کرد.

برای یادگیری نحوه استفاده از کپی‌نویسی سئو برای افزایش رشد کسب‌وکار در سال 2022 (و بعد از آن) ادامه دهید.

کپی رایتینگ سئو چیست؟

مزایای نوشتن محتوای سئو چیست؟

فاز اول: نظم بخشیدن به سئو سایت

مرحله دوم: نوشتن نسخه برنده

فاز سوم: بهینه سازی پیش نویس نهایی

نمونه ای واقعی از کپی رایتینگ عالی SEO

کپی رایتینگ سئو چیست؟

کپی رایتینگ SEO هنر استفاده از کلمات کلیدی و نوشتن متقاعد کننده برای افزایش ترافیک و نرخ تبدیل برای یک وب سایت است. کلمات کلیدی به موتورهای جستجو می گویند که صفحه در مورد چه چیزی است تا آن را به درستی رتبه بندی کند. و اگر خوش شانس (و ماهر) باشید، ممکن است به صفحه شماره 1 برسید.

سپس با مهارت های نوشتاری متقاعد کننده خود، می توانید توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنید و آنها را راهنمایی کنید تا یک دعوت خاص برای اقدام انجام دهند. به عنوان مثال، “دانلود کتاب الکترونیکی رایگان من” (در ازای نام و آدرس ایمیل شما).

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از کپی رایتینگ سئو برای سود بردن به کسب و کار خود استفاده کنید. در اینجا چند نمونه هستند:

کپی رایتینگ سئو : صفحه فرود یک محصول یا خدمات

پست وبلاگ در مورد یک مشکل ناراحت کننده و اینکه چگونه محصول/خدمت شما می تواند کمک کند بحث می کند

ویدئویی که محصول یا خدمات شما را نشان می دهد (با توضیحات متا، اسکریپت و رونوشت بهینه شده)

توضیحات محصول با جزئیات مزایا و ویژگی های یک محصول یا خدمات

اما برای دیدن هر گونه نتیجه ای از تلاش های کپی رایتینگ SEO خود، باید بدانید که چگونه بر آن مسلط شوید. ما شما را از طریق “چگونه” در زیر راهنمایی می کنیم.

مزایای نوشتن محتوای کپی رایتینگ سئو چیست؟

کپی رایتینگ سئو برای کسب و کارها حیاتی است زیرا بسیاری از مصرف کنندگان امروزی از طریق وب خرید می کنند. بنابراین اگر وب سایت و محتوای شما در جستجوهای خود نشان داده نشود، آنها را در مقابل رقبا از دست خواهید داد.

با کپی رایتینگ موثر سئو، می توانید:

  • ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید (با عبارات جستجوی با حجم بالا)
  • بازدیدکنندگان نامربوط را حذف کنید و ترافیک واجد شرایط را افزایش دهید (با محتوای متمرکز)
  • بازدیدکنندگان بیشتری را تبدیل کنید (با کپی متقاعد کننده و فراخوان برای اقدام یا CTA)
  • رتبه خود را در Google افزایش دهید (با معیارهای بهبود یافته مانند زمان بیشتر صرف شده در صفحه و نرخ پرش پایین)
  • اعتبار و اقتدار خود را در صنعت یا جایگاه خود ایجاد کنید (و اعتماد مشتریان بالقوه را جلب کنید)

بدون کپی‌ رایتینگ سئو

بدون کپی‌ رایتینگ سئو، برای رتبه‌بندی در گوگل و تبدیل بازدیدکنندگان دچار مشکل خواهید شد. خوب بودن در یکی و نه دیگری کافی نیست. به عنوان مثال، داشتن مهارت های عالی SEO می تواند باعث افزایش ترافیک شود. اما شما نمی توانید آنها را در سایت خود نگه دارید، چه رسد به تبدیل آنها.

و اگر کپی‌ رایتینگ سئو شما روی نقطه است، اما سئوی شما وجود ندارد، رتبه‌بندی نمی‌شوید و بازدیدهای صفحه شما آسیب می‌بینند. از آنجایی که ترافیک وجود ندارد، می توانید افزایش تبدیل و فروش خود را فراموش کنید.

بنابراین اگر می‌پرسید که آیا یک کپی‌رایتر باید سئو را بداند، پاسخ کاملاً مثبت است.

در مرحله بعد، بیایید به آنچه برای ایجاد محتوای سئو با کارایی بالا نیاز است، بپردازیم.

فاز اول: نظم بخشیدن به سئو سایت

سه مرحله از کپی رایتینگ سئو وجود دارد.

  1. اول: استراتژی سئوی خود را برای محتوا آماده کنید.
  2. دوم: منطقه بندی در نوشته واقعی.
  3. و مرحله آخر: تمرکز بر بهینه سازی.

در اینجا سه ​​مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو برای هر قطعه از محتوایی که ایجاد می کنید آورده شده است.

کپی رایتینگ سئو :مخاطب هدف خود را درک کنید

شما تحقیقات سئوی خود را با ابزار کلمات کلیدی شروع نمی کنید. با مشتریان هدف شما شروع می شود. آنها چه کسانی هستند؟ آنها به چه چیزی نیاز دارند؟ چه سوالات و نگرانی هایی دارند؟ چگونه می توانید به آنها کمک کنید؟

اگر نمی دانید، وقت آن است که مستقیماً با آنها صحبت کنید. در تماس‌های فروش و پشتیبانی بنشینید، رونوشت تماس‌ها را بخوانید و نظرسنجی از مشتریان انجام دهید. فقط از طریق بررسی ها و توصیفات مطالعه نکنید. نقاط درد و دلایل آنها را برای انتخاب نکردن نام تجاری خود نسبت به برند دیگر پیدا کنید.

ایجاد شخصیت در در زمینه سئوی کپی رایتینگ

برای تلاش های خود در زمینه سئوی کپی رایتینگ یک شخصیت ایجاد کنید. بدون شخصیت هدف خاص، کپی ‌رایتینگ شما از بین می‌رود و نمی‌تواند ROI را افزایش دهد. سعی کنید با استفاده از نظرسنجی مشتری، یک شخصیت بسازید تا نزدیک‌ترین تکرار به بازدیدکننده ایده‌آل وب‌سایت خود را هدف قرار دهید.” – هریت چان، یکی از بنیانگذاران و مدیر بازاریابی CocoFinder

ایده های موضوع را یادداشت کنید

از اطلاعات استفاده کنید از تحقیقات مشتری شما گرفته تا ایده های موضوعی طوفان فکری. می توانید سوالات را به پست های وبلاگ تبدیل کنید. به‌علاوه، می‌توانید از ابزارهایی مانند Frase و BuzzSumo برای یافتن ایده‌های اضافی پیرامون موضوعاتی که به ذهنتان می‌رسد استفاده کنید.

آموزش گام به گام کپی رایتینگ  سئو

ببینید آیا می توانید خوشه هایی را برای پوشش دادن موضوعات به اندازه کافی ایجاد کنید. Frase برای این کار عالی است – کلمات / موضوعات مختلف LSI را نشان می دهد تا بتوانید از عمیق بودن محتوای خود اطمینان حاصل کنید. این هنگام ایجاد طرح کلی شما مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید: کلمات کلیدی LSI چیست و چه اثری در سئو دارد؟

رایج‌ترین اشتباهی که در کپی ‌رایتینگ سئو

رایج‌ترین اشتباهی که در کپی ‌رایتینگ سئو می‌بینیم این است که به اندازه کافی در موضوع عمیق نشویم. مردم می شنوند “محتوا پادشاه است”، بنابراین به خاطر نوشتن می نویسند. در عوض، آنها باید به خواننده فکر کنند، نه ربات. چرا شخص به دنبال این بیت اطلاعات است؟ چگونه می توانم پاسخی مختصر، ارزشمند ارائه دهم و پاسخی را که به دنبال آن هستند به آنها ارائه دهم؟ – استیون یانکه، بنیانگذار و مدیر عامل دیجی مارک

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی

اکنون زمان آن رسیده است که به تحقیق در مورد کلمات کلیدی بپردازیم. از ابزاری مانند Surfer SEO، Ahrefs، Frase یا Semrush برای یافتن عبارات جستجوی با حجم بالا با رقابت کم استفاده کنید.

اما فقط به اعداد نگاه نکنید – به هدف جستجو نیز نگاه کنید. به عنوان مثال، می‌توانید هدف جستجو را به‌عنوان اطلاعاتی (در جستجوی پاسخ)، معاملاتی (به‌دنبال خرید)، یا ناوبری (به‌دنبال یک برند، وب‌سایت یا صفحه خاص) دسته‌بندی کنید.

سپس می‌توانید با طبقه‌بندی کلیدواژه‌ها بر اساس سفر مشتری – بالا، وسط یا پایین قیف، آن را جلوتر ببرید. هر چه به پایین تر نزدیک تر باشد، قصد خرید بیشتر است. ایده آل است که از پایین شروع کنید تا تبدیل های بالاتری را در شروع کار دریافت کنید.

کلمات کلیدی دم بلند بهینه هستند زیرا رتبه بندی آنها آسان تر است. اینها هدفمندتر هستند، که ترافیک ارگانیک هدفمند بالاتری را به پست شما هدایت می کند.

هنگامی که لیست کلمات کلیدی خود را تهیه کردید، نوبت به نوشتن می رسد.

بیشتر بخوانید: آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت

کپی رایتینگ سئو :مرحله دوم: نوشتن نسخه برنده

مانند تحقیق کلمات کلیدی، مسیر شما برای ایجاد کپی با تبدیل بالا با نوشتن شروع نمی شود. قبل از اینکه قلم ضرب المثل را روی کاغذ بیاورید، باید چندین قدم بردارید.

بیاید مرور کنیم:

آنالیز صفحه اول گوگل (معروف به رقبای شما)

کلمه کلیدی هدفی را که برای آن می نویسید تایپ کنید. در صفحه اول چه چیزی پیدا می کنید؟ دانستن این امر حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که محتوای مورد نظر Google را می نویسید و از آنچه قبلاً وجود دارد پیشی می گیرد.

پس عناوین فرعی آنها را تحلیل کنید تا ببینید چه چیزی را پوشش می دهند. ابزارهایی مانند Frase این کار را با کشیدن 20 صفحه برتر از صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) سرعت می‌بخشند، سپس h2s خود را در قالبی آسان برای مشاهده قرار می‌دهند.

در غیر این صورت، روی 10 نتیجه برتر کلیک کنید و به ساختار آنها نگاه کنید. ببینید چه موضوعات فرعی را پوشش دهید و چه مواردی را از دست داده اند. با جمع آوری h2s از 20 (یا حتی 30) صفحه برتر برای عبارت جستجو، شکاف های موجود در محتوا را پوشش دهید.

همچنین نگاه کنید به:

انواع محتوا (آیا صفحات پست های وبلاگ، صفحات فرود، صفحات فروش، PDF، ویدئوها هستند؟)

فرمت‌های محتوا (آیا نحوه کار، فهرست‌ها، نظرات، مقالات خبری، بررسی‌ها و غیره هستند و آیا شامل کلیپ‌های ویدئویی، تعداد زیادی تصاویر و غیره می‌شوند؟)

زاویه محتوا (آیا برای مبتدیان نوشته شده اند یا متخصصان، یا موضع مثبت، منفی یا خنثی است؟)

از این برای هدایت رویکرد خود برای ایجاد محتوای اصلی استفاده کنید.

بخش «مردم هم می پرسند» را مشاهده کنید

کلمات کلیدی LSI چیست و چه اثری در سئو دارد؟

در زیر تبلیغات در گوگل اسکرول کنید و بخش «مردم هم می پرسند» را مشاهده خواهید کرد. در اینجا، جواهرات مخفی را برای اضافه کردن به محتوای خود پیدا خواهید کرد. این سوالات را بگنجانید و به طور کامل به آنها پاسخ دهید، بنابراین گوگل (و خوانندگان شما) پست وبلاگ شما را جامع و قابل اشتراک‌گذاری بیابند.

انجام این کار می تواند به شما با بک لینک (معروف به آب پیوند) پاداش دهد، که برای ایجاد مسیر شما به صفحه شماره 1 بسیار مهم است.

به گفته Ahrefs، بک لینک بیشتر برابر است با ترافیک بالاتر برای صفحات در گوگل.

تکه های غنی را شناسایی کنید

برخی از عبارات جستجو نقشه ها را نشان می دهند که به معنای جستجوی محلی است. دیگران ممکن است دستور العمل ها، تصاویر، لیست محصولات یا جعبه پاسخ را به نمایش بگذارند. ببینید چگونه می توانید محتوای خود را به قطعه های غنی که برای عبارت جستجوی شما ظاهر می شود تبدیل کنید.

به عنوان مثال، اگر یک جعبه پاسخ وجود دارد، h2s خود را به عنوان سؤال ساختار دهید و در اولین جمله به آنها پاسخ دهید. همچنین می توانید پاسخ های خود را به صورت لیست هایی با چندین مرحله یا راه حل ساختار دهید.

مقاله خود را مشخص کنید

اکنون زمان ایجاد طرح کلی محتوای خود است. با استفاده از تحقیقات خود، یک طرح کلی با h2s ایجاد کنید که موضوعات فرعی رقبای شما را پوشش می دهد. و سوالات در قسمت “مردم هم می پرسند”. با انجام تحقیقات بیشتر، طرح کلی شما تغییر خواهد کرد.

منابع دیگری که می توانید برای گسترش تحقیق خود استفاده کنید عبارتند از:

یوتیوب (ویدیوهایی را که می توانید جاسازی کنید یا اطلاعات را از آنها استخراج کنید پیدا کنید)

رسانه های اجتماعی (پست هایی را که می توانید به عنوان تصویر یا نقل قول جاسازی کنید پیدا کنید)

H.A.R.O. (یک درخواست برای نقل قول ارسال کنید و مشاهده کنید که آنها در صندوق ورودی شما ریخته می شوند)

گوش دادن به یادداشت ها (در میان پادکست ها جستجو کنید تا زاویه ها، نکات و نقل قول ها را برای قطعه خود پیدا کنید)

گزارش های تحقیقاتی (داده های معتبر را پیدا کنید نیاز به پشتوانه امتیازات شما – حداکثر دو سال قبل)

Frase یا سایر ابزارهای SEO (اصطلاحات و سوالات LSI را از انجمن ها برای بحث و تحقیق بیشتر بیابید)

پیش نویس اول زشت خود را بسازید

برخی با نوشتن پیش‌نویس‌های زشت مخالفت می‌کنند، اما دور انداختن مغز شما را به سرعت از بلاک نویسنده و صفحات خالی عبور می‌دهد. تمام اطلاعاتی را که جمع آوری کرده اید بردارید و آنها را در صفحه قرار دهید. سپس از آن عبور کنید و آن را دوباره سازماندهی کنید تا جریان سیال باشد.

در حال حاضر، شما برای موتورهای جستجو نمی نویسید. تو برای مردم می نویسی بعداً نگران بخش بهینه سازی خواهید بود. بنابراین روی پاسخ دادن به سؤالات به طور کامل تمرکز کنید و به طور منسجم نقاط را به هم وصل کنید.

یک پیش نویس زیبا و نهایی بسازید

در مرحله بعد، با اصلاح اشتباهات گرامری و افزودن عناصر برای قابل هضم کردن پست، پیش نویس خام خود را بهبود دهید. این شامل:

افزودن تصاویر (گرفتن نمودارها از گزارش های تحقیقاتی، جاسازی کدهای تأثیرگذاران اجتماعی، یا ایجاد گرافیک های خود با استفاده از Canva)

اضافه کردن نقل قول ها (مطمئن شوید که نقل قول هایی که جمع آوری کرده اید به داستان سرایی اضافه می کنند در مقابل که مانند انگشت شست دردناک بیرون می آیند. از ویژگی نقل قول بلوک برای کمک به جدا شدن به خوبی استفاده کنید)

شکستن پاراگراف ها (دو تا سه جمله در هر پاراگراف، بلوک های متن خسته کننده را دور نگه می دارد)

ایجاد h2s و h3s که هر بخش را توضیح می‌دهند (برای skimmability)

نوشتن پاراگراف های آموزنده که با وضوح نوشته شده اند (بدون کرک یا اصطلاحات غیر ضروری)

استفاده از نقاط گلوله و لیست های شماره گذاری شده در صورت لزوم

خواندن آن با صدای بلند (بنابراین به همان اندازه که روی صفحه به نظر می رسد جذاب به نظر می رسد)

کپی رایتینگ سئو فاز سوم: بهینه سازی پیش نویس نهایی

پس از تکمیل پیش نویس نهایی، نوبت بهینه سازی آن می رسد. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی اصلی شما در مقدمه، حداقل یک h2 و جایی در بدنه است. زیاده روی نکنید، بنابراین هرزنامه و خواندن آن دشوار به نظر نمی رسد.

برخی از کارشناسان می گویند تراکم کلمات کلیدی باید بین 2 تا 3 درصد باشد. ابزارهایی مانند Surfer SEO بهینه سازی بیش از حد را برای کاهش استفاده از کلمات کلیدی نشان می دهند.

انواع کلیدواژه اصلی را برای افزایش خوانایی، عمق و سئو پیدا کنید. از ابزاری مانند Hemingway، Grammarly یا ProWritingAid برای بررسی سطح خواندن استفاده کنید. ایده آل است که آن را در کلاس هشتم یا پایین تر و عاری از اصطلاحات تخصصی نگه دارید (مگر اینکه مخاطبان هدف شما متخصص باشند).

تاثیر کپی رایتنگ در سئو سایت

این ابزارها همچنین مشکلات محتوایی را که از دست می‌دهید، مانند زبان غیرفعال، جملات اجرا شده، و افزونگی‌ها، پیدا می‌کنند. آنها حتی با پیشنهاد جایگزین های ساده تر، خواندن مطالب شما را آسان تر می کنند. پس از آن، از Frase، Ahrefs یا Semrush برای اضافه کردن کلمات کلیدی LSI که از دست داده اید استفاده کنید.

حتماً به سایت‌هایی که داده‌ها، تحقیقات، نقل‌قول‌ها یا تصاویر را از آن‌ها استخراج کرده‌اید، پیوند دهید. و با صفحات دیگر و پست های وبلاگ در وب سایت خود پیوند بیندازید. این امر ترافیک را به سایر محتوای مرتبط هدایت می کند و زمان صرف شده در سایت شما (و رتبه بندی موتور جستجوی شما) را افزایش می دهد. این باعث می شود که ایجاد خوشه های محتوا نابغه باشد – همه آنها مرتبط و قابل پیوند هستند.

اما اگر با خوشه ها کار نمی کنید، در اینجا یک ترفند منظم وجود دارد. این را در گوگل تایپ کنید:

سایت: yoursite.com “موضوع/کلمه کلیدی شما”

سپس گوگل تمام صفحات وب سایت شما را که مربوط به این عبارت جستجو می شوند، جمع آوری می کند تا بتوانید به آنها پیوند دهید. در اینجا چیزی است که برای IMH برای کلمه کلیدی “اینفلوئنسر مارکتینگ” آمده است

پس از اتمام بهینه سازی، آن را دوباره با صدای بلند بخوانید تا مطمئن شوید که همچنان به خوبی جریان دارد.

نمونه کپی رایتینگ سئو

آیا نمی دانید کپی رایتینگ سئو موفق چگونه به نظر می رسد؟ پس چه کسی بهتر از پست وبلاگ یک آژانس بازاریابی محتوا برای تجزیه و تحلیل؟ برای این بررسی، قطعه‌ای از Animalz را با موضوع: “آزمایش، سیستم‌سازی، تمایز: مدل بلوغ استراتژی محتوا” مرور می‌کنیم.

اگر عبارتی در محتوای شما ظاهر شود (چه به ترتیب دقیق یا جدا شده با کلمات دیگر)، گوگل همچنان شما را برای آن رتبه بندی می کند.

اکنون، وقتی به مقاله نگاه می کنید، یک قالب ثابت را می بینید:

H2

پاراگراف مقدمه

لیست گلوله با توضیح/تعریف

پاراگراف با اطلاعات بعدی

تصویر برای نشان دادن موضوع

یک پاراگراف دیگر با نکات

لیست گلوله با مثال

همچنین پیوندهای زیادی به پست های وبلاگ داخلی مرتبط با موضوع پیدا خواهید کرد. به علاوه، پیوندهای خارجی که به منابع اطلاعاتی اشاره می کنند.

منبع: animalz.co

هیچ کلمه کلیدی پر کردن وجود ندارد. به نظر می رسد کلیدواژه اصلی «مدل بلوغ استراتژی محتوا» باشد که در عنوان و یک بار در مقدمه ظاهر می شود.

یک کلمه کلیدی ثانویه “مدل بلوغ” سه بار در عنوان، مقدمه و متن ظاهر می شود. سپس یک کلمه کلیدی LSI دیگر “استراتژی محتوا” چهار بار در عنوان، مقدمه، بدنه و یک h2 ظاهر می شود.

این به تنهایی به گوگل می‌گوید موضوع در مورد چیست و ثابت می‌کند که نویسنده یک متخصص است، زیرا از اصطلاحات مرتبط مختلفی استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید: تولید محتوا چیست ؟

محتوا آموزنده، آسان برای خواندن و عملی است. به سوالاتی که ممکن است فرد در مورد مدل بلوغ محتوا داشته باشد پاسخ می دهد. به علاوه، نمونه هایی را ارائه می دهد، بنابراین من درک عمیق تری دارم.

Animalz یک آژانس بازاریابی دیجیتال است، اما آنها با CTA بسته نمی شوند. این یک قطعه برتر، targeti است مردمی که به دنبال اطلاعات هستند. بنابراین منطقی نیست که اکنون از آنها بخواهیم تبدیل شوند.

همه پیوندهای داخلی مفید می توانند بازدیدکنندگان را به صفحات دیگر هدایت کنند و آنها را از طریق قیف هدایت کنند. در نهایت، آنها ممکن است در صفحه ای پایین تر از خط لوله که حاوی CTA است فرود آیند.

اما برای این پست وبلاگ، درباره رهبری فکری است. در صنعت بازاریابی، محتوای رهبری فکری باعث ایجاد اعتماد می‌شود و می‌تواند مشتریان بالقوه را متقاعد کند که خودشان به این موضوع دست یابند.

بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد رویکرد نتیجه گیری خود این را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: آموزش وبلاگ نویسی از مقدماتی تا پیشرفته (101 نکته)

استراتژی کپی رایتینگ سئو

شما نمی خواهید فقط ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید، بلکه می خواهید ترافیک را به سرنخ تبدیل کنید. و برای انجام این کار، به یک استراتژی کپی رایتینگ SEO نیاز دارید که حول محور ساخت محتوای با کیفیت بالا که اهداف اصلی شما را برآورده می کند، بچرخد.

بنابراین، چه نیاز به افزایش لیست ایمیل یا فروش داشته باشید، محتوای جذاب می تواند شما را به آنجا برساند. فقط به یاد داشته باشید، شما ابتدا برای مردم محتوا می نویسید، سپس برای ربات ها. با استفاده از این راهنمای کپی ‌رایتینگ سئو، شما مراحل لازم برای تحقق آن را دارید.

بر یادگیری مشتریان هدف خود، یافتن کلمات کلیدی مرتبط، نوشتن محتوای عمیق و ایجاد لینک تمرکز کنید. این باعث بهبود رتبه شما، ایجاد شهرت و بهبود تبدیل می شود. برد-برد برای همه.

خدمات طراحی سایت سئو فراز 

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و …

خدمات سئو سایت سئو فراز 

خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید
تا در کمترین زمان ممکن مطلوب ترین نتایج را برای شما رقم بزنند .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا