آموزش زمان بندی پست ها در وردپرس

آموزش زمان بندی پست ها در وردپرس

آموزش زمان بندی پست ها در وردپرس :آیا چیزی ناامید کننده تر از این است که متوجه شوید فراموش کرده اید یک پست را به موقع منتشر کنید؟ شما قصد داشتید دیروز منتشر کنید، اما زندگی به نوعی مانع شد. و حالا، خیلی دیر است. اگر مقاله‌ای که قرار است منتشر شود به موقع، حول یک تعطیلات یا اعلام یک رویداد آینده متمرکز شده باشد، این امر حتی بدتر می‌شود. بله!

نحوه زمان بندی پست ها در وردپرس

Contents

خوشبختانه، زمان‌بندی پست‌هایتان از قبل می‌تواند به جلوگیری از این مشکل کمک کند و وبلاگ شما را در مسیر درست نگه دارد. در این راهنمای گام به گام، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از سه روش مختلف، پست ها را در وردپرس زمان بندی کنید. بنابراین چه مبتدی یا یک متخصص، می توانید پست های خود را در کمترین زمان برنامه ریزی کنید.

چرا زمان بندی پست ها در وردپرس؟

زمان‌بندی پست‌ها در وردپرس می‌تواند در زمان شما صرفه‌جویی کند و به شما کمک کند سازماندهی کنید. اگر یک سایت خبری یا وبلاگ دارید، انتشار مقالات خود در فواصل زمانی منظم بسیار مهم است. این به حفظ جریان ثابت محتوا کمک می‌کند و باعث می‌شود مخاطبان شما برای اطلاعات بیشتر بازگردند.

علاوه بر این، اگر به تعطیلات می روید یا از سایت خود استراحت می کنید، پس برنامه ریزی می تواند نجات دهنده باشد. به جای اینکه اجازه دهید وبلاگتان ساکت بماند، می‌توانید چند پست را از قبل برنامه‌ریزی کنید تا در زمانی که دور هستید ادامه دهید.

بیایید چند دلیل دیگر را بررسی کنیم که چرا پست های برنامه ریزی شده وردپرس چنین ایده خوبی هستند. برنامه ریزی پست های خود از قبل می تواند به شما کمک کند:

در زمانی از روز پست کنید که بیشترین ترافیک را دارد. اگر می خواهید مطمئن شوید که پست شما توسط افراد زیادی دیده می شود، باید آن را در زمانی از روز منتشر کنید که اکثر خوانندگان شما آنلاین هستند. به عنوان مثال، اگر یک وبلاگ والدین را راه‌اندازی می‌کنید، می‌خواهید در طول روز منتشر کنید، زمانی که مادران به احتمال زیاد آنلاین هستند.

آموزش زمان بندی انتشار پست ها در وردپرس

مطالب را به طور مداوم منتشر کنید. اگر می خواهید خوانندگان وفادار ایجاد کنید، باید به طور منظم محتوا را منتشر کنید. اگر یک کار روزانه یا سایر تعهدات دارید که بیشتر وقت شما را می گیرد انجام این کار می تواند دشوار باشد. با برنامه‌ریزی پست‌های خود از قبل، می‌توانید مطمئن شوید که محتوای شما حتی زمانی که مشغول هستید فعال می‌شود.

یک محتویات پشت سر هم بنویسید و پست آن را تلنگر بزنید. اگر محتوای زیادی دارید که می خواهید منتشر کنید اما نمی خواهید خوانندگان خود را تحت تأثیر قرار دهید، این می تواند مفید باشد. با برنامه ریزی پست های خود، می توانید میزان انتشار محتوا را در یک زمان کنترل کنید.

اگر در کشور دیگری زندگی می کنید یا در طول روز می خوابید در طول روز پست کنید. این یکی کاملا خود توضیحی است! اگر در ساعات شب وبلاگ می‌نویسید، برنامه‌ریزی پست می‌تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در ساعات روز در مناطق زمانی خوانندگان شما پخش می‌شود.

نحوه زمان بندی پست ها در وردپرس

مطمئن شوید که به طور مداوم طبق برنامه پست می کنید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که درباره موضوعات یا رویدادهای به موقع وبلاگ می نویسید. اگر می خواهید خوانندگان شما بدانند که می توانند برای اطلاعات به موقع به شما تکیه کنند، باید هر بار پست های خود را طبق برنامه منتشر کنید.

مطالب فصلی/تعطیلات را از قبل بنویسید. اگر محتوای فصلی یا مختص تعطیلات را بنویسید، این می‌تواند راهی عالی برای پیشی گرفتن از بازی باشد. با نوشتن و برنامه ریزی پست های خود از قبل، می توانید استرس را از فصل تعطیلات دور کنید و بر لذت بردن از خود تمرکز کنید.

در تعطیلات به پست کردن مقالات ادامه دهید. اطمینان حاصل کنید که وبلاگ شما در زمانی که شما دور هستید ساکت نمی ماند. فقط قبل از ترک چند پست بنویسید و برنامه ریزی کنید، و همه چیز آماده خواهید شد.

زمان های مختلف انتشار را تست کنید. آیا سعی می کنید بهترین زمان برای انتشار محتوای خود را پیدا کنید؟ زمان‌بندی پست‌ها در وردپرس به شما امکان می‌دهد زمان‌های مختلف را آزمایش کنید و ببینید کدام یک بیشترین ترافیک را دارد. مشخص کنید که خوانندگان شما چه زمانی بیشتر فعال هستند و برنامه ارسال پست خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

اکنون که برخی از دلایل مهم بودن زمان‌بندی پست‌ها را بررسی کردیم، بیایید نگاهی به نحوه انجام آن بیاندازیم.

آیا چیزی ناامید کننده تر از این است که متوجه شوید فراموش کرده اید یک پست را به موقع منتشر کنید؟ ✍️ نحوه جلوگیری از این امر را با برنامه ریزی قبلی بیاموزید

نحوه تنظیم پست های زمان بندی شده وردپرس

زمان‌بندی پست‌ها در وردپرس آسان است و تنها چند دقیقه طول می‌کشد. در این بخش، شما را از طریق سه روش مختلف که می‌توانید برای برنامه‌ریزی پست‌های خود استفاده کنید، راهنمایی می‌کنیم.

روش 1: برنامه ریزی پست ها با استفاده از ویرایشگر بلاک وردپرس

اولین روشی که ما پوشش خواهیم داد، زمان بندی پست ها با استفاده از ویرایشگر بلاک وردپرس است. این روش توصیه شده است، زیرا ساده ترین روش است و نیازی به پلاگین اضافی ندارد.

برای شروع، یک پست یا صفحه جدید در وردپرس ایجاد کنید. برای این مثال، ما یک پست جدید ایجاد خواهیم کرد.

هنگامی که در ویرایشگر پست هستید، متوجه خواهید شد که در Pu پانل blish، زمان بندی روی Publish فوری تنظیم شده است.

تنظیم تاریخ و زمان برای برنامه ریزی انتشار یک پست وبلاگ با استفاده از ویرایشگر Block.
تنظیم تاریخ و زمان برای برنامه ریزی انتشار یک پست وبلاگ با استفاده از ویرایشگر Block.
مطالب مرتبط و مهم

رفع خطا internal server error 500 در وردپرس

رایج‌ترین خطاها در وردپرس و نحوه رفع آنها(70+ )

آموزش سئو وردپرس 61 نکته طلایی (100%رایگان + pdf)

بهترین افزونه های وردپرس در سال 2022

بلافاصله روی انتشار کلیک کنید تا یک کشویی نمایش داده شود، و می توانید تاریخ و زمان خاصی را برای انتشار پست خود انتخاب کنید.

برای مثال، ما این پست را برای 25 دسامبر ساعت 8 صبح برنامه ریزی می کنیم. هنگامی که تاریخ و زمان را انتخاب کردید، به سادگی بر روی دکمه زمانبندی کلیک کنید تا برنامه پست خود را تنظیم کنید.

نمای درست پس از برنامه ریزی یک پست وبلاگ برای انتشار در تاریخ بعدی با استفاده از ویرایشگر Block.
نمای درست پس از برنامه ریزی یک پست وبلاگ برای انتشار در تاریخ بعدی با استفاده از ویرایشگر Block.

و بس! پست شما اکنون برنامه ریزی شده است و در تاریخ و ساعتی که انتخاب کرده اید به صورت خودکار پخش می شود.

روش 2: زمان بندی پست ها با استفاده از ویرایشگر کلاسیک وردپرس

اگر از ویرایشگر کلاسیک وردپرس استفاده می کنید، می توانید پست ها را با استفاده از روشی مشابه زمان بندی کنید.

برای شروع، یک پست یا صفحه جدید در وردپرس ایجاد کنید. مانند قبل، ما یک پست جدید برای این مثال ایجاد خواهیم کرد.

هنگامی که در ویرایشگر پست قرار گرفتید، به دنبال پنل انتشار در سمت راست صفحه در داشبورد وردپرس خود باشید. به‌طور پیش‌فرض، روی «انتشار فوری» تنظیم شده است.

ویرایشگر کلاسیک نشان می دهد که یک پست به طور پیش فرض آماده انتشار فوری است.
ویرایشگر کلاسیک نشان می دهد که یک پست به طور پیش فرض آماده انتشار فوری است.

بر روی لینک ویرایش در کنار گزینه انتشار فوری کلیک کنید. با این کار یک منوی کشویی با چند گزینه زمان بندی مختلف ظاهر می شود.

تنظیم تاریخ و زمان برای برنامه ریزی یک پست وبلاگ برای انتشار با استفاده از ویرایشگر کلاسیک.در این مثال، ما این پست را برای 31 اکتبر ساعت 21:00 برنامه ریزی می کنیم. هنگامی که تاریخ و زمان را انتخاب کردید، به سادگی بر روی دکمه OK کلیک کنید تا برنامه پست خود را تنظیم کنید.

روی دکمه آبی «زمان‌بندی» کلیک کنید تا یک پست وبلاگ را برنامه ریزی کنید تا در تاریخ دیگری در ویرایشگر کلاسیک منتشر شود.

تنظیم تاریخ و زمان برای برنامه ریزی یک پست وبلاگ برای انتشار با استفاده از ویرایشگر کلاسیک.
سپس برای زمانبندی خود پست، روی دکمه زمانبندی کلیک کنید.

یک بار دیگر، این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. پست شما اکنون برنامه ریزی شده است و به طور خودکار در تاریخ و زمانی که انتخاب کرده اید پخش می شود.

روش 3: زمان بندی پست ها با استفاده از یک افزونه

اگر از ویرایشگر بلاک وردپرس استفاده نمی کنید، یا اگر می خواهید کنترل بیشتری بر زمان بندی پست خود داشته باشید، می توانید از یک افزونه استفاده کنید.

یکی از محبوب ترین افزونه های پس از برنامه ریزی، SchedulePress است. استفاده از این افزونه رایگان است و به شما امکان می دهد پست های خود را از قبل برنامه ریزی کنید.

افزونه SchedulePress.

سپس برای زمانبندی خود پست، روی دکمه زمانبندی کلیک کنید.

برای شروع، افزونه SchedulePress را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن افزونه، روی Posts > Add New از پنل مدیریت وردپرس خود کلیک کنید. این شما را به صفحه ویرایشگر پست می برد، جایی که می توانید پست خود را بنویسید و زمان بندی کنید.

در سمت راست صفحه، کادر استاندارد انتشار ویرایشگر کلاسیک را خواهید دید. اینجاست که می‌توانید تاریخ و ساعتی را برای انتشار پست خود انتخاب کنید.

به عنوان مثال، ما این پست را برای 4 جولای ساعت 18:00 برنامه ریزی می کنیم. هنگامی که تاریخ و زمان را انتخاب کردید، به سادگی روی OK و سپس دکمه آبی زمانبندی را کلیک کنید تا برنامه پست خود را مانند همیشه تنظیم کنید.

زمان‌بندی یک پست برای انتشار در ویرایشگر کلاسیک با نصب SchedulePress.
زمان‌بندی یک پست برای انتشار در ویرایشگر کلاسیک با نصب SchedulePress.

زمان‌بندی یک پست برای انتشار در ویرایشگر کلاسیک با نصب SchedulePress.

این افزونه همچنین ویژگی بسیار خوبی را اضافه می کند که به شما امکان می دهد پست برنامه خود را بلافاصله منتشر کنید و تاریخ فعلی یا تاریخ برنامه آینده را منعکس می کند – هر کدام که برای شما منطقی تر باشد.

تنظیم تاریخ انتشار که در یک پست برنامه ریزی شده در SchedulePress ظاهر می شود.
تنظیم تاریخ انتشار که در یک پست برنامه ریزی شده در SchedulePress ظاهر می شود.

نسخه Pro ویژگی‌های متنوع دیگری را نیز ارائه می‌کند، از جمله زمان‌بندی خودکار، نمایش تقویم، امکان برنامه‌ریزی پروژه‌های خود را خیلی زودتر از موعد و برنامه‌ریزی صدها پست در یک زمان، و باعث می‌شود که بتوانید به‌طور خودکار پست‌های خود را به اشتراک بگذارید. پست‌ها پس از پخش زنده در برترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی.

نکات و ترفندهایی برای پست های زمان بندی شده وردپرس

بنابراین می دانید که چگونه می توانید پست ها را در وردپرس زمان بندی کنید، که بسیار عالی است. اما چه می شود اگر نیازهای شما خارج از Write باشد. برنامه. انتشار؟ بیایید نگاهی به چند نکته و ترفندی بیندازیم که می‌توانید از آنها برای استفاده حداکثری از این ویژگی استفاده کنید.

تنظیم منطقه زمانی

اگر می‌خواهید پست‌های شما در زمان خاصی پخش شوند، مهم است که مطمئن شوید سایت وردپرس شما روی منطقه زمانی درست تنظیم شده است.

به طور پیش فرض، وردپرس از زمان UTC استفاده می کند. با این حال، می توانید این مورد را با رفتن به تنظیمات > عمومی از پنل مدیریت وردپرس خود تغییر دهید.

تنظیم منطقه زمانی در تنظیمات وردپرس.
تنظیم منطقه زمانی در تنظیمات وردپرس.

از اینجا می توانید منطقه زمانی صحیح را برای مکان خود تنظیم کنید. پس از انجام این کار، روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

مشاهده همه پست های برنامه ریزی شده

اگر می‌خواهید همه پست‌هایی را که برای سایت وردپرس خود برنامه‌ریزی کرده‌اید ببینید، می‌توانید با رفتن به پست‌ها > همه پست‌ها این کار را انجام دهید.

در بالای صفحه چندین گزینه وجود دارد. روی پیوندی که می گوید زمان بندی شده کلیک کنید.

دسترسی به پست های زمان بندی شده در وردپرس
دسترسی به پست های زمان بندی شده در وردپرس

می‌توانید از این صفحه برای مدیریت پست‌های برنامه‌ریزی‌شده خود، از جمله ویرایش، حذف، یا انتشار زودهنگام آنها استفاده کنید.

انتشار زودهنگام پست های زمان بندی شده

اگر می خواهید یک پست را قبل از تاریخ و زمان برنامه ریزی شده منتشر کنید، می توانید این کار را با رفتن به صفحه همه پست ها و انتخاب پستی که می خواهید منتشر کنید انجام دهید.

هنگامی که در صفحه ویرایشگر پست قرار گرفتید، به سادگی روی دکمه انتشار کلیک کنید. این بلافاصله پست شما را منتشر می کند، صرف نظر از اینکه چه زمانی قرار است پخش شود.

مدیریت پست های “برنامه از دست رفته”.

اگر به دلایلی، پست شما در زمان برنامه ریزی شده خود منتشر نشود، وردپرس به طور خودکار آن را به عنوان یک پست «زمان از دست رفته» علامت گذاری می کند.

می‌توانید با رفتن به صفحه همه پست‌ها و انتخاب پستی که در کنار آن «زمان‌بندی از دست رفته» به رنگ قرمز است، همه پست‌های زمان‌بندی‌شده از دست رفته‌تان را مشاهده کنید.

چگونه یک پست وبلاگی که زمان بندی انتشار خود را از دست می دهد در وردپرس ظاهر می شود.
چگونه یک پست وبلاگی که زمان بندی انتشار خود را از دست می دهد در وردپرس ظاهر می شود.

اگر می خواهید سعی کنید یک پست برنامه از دست رفته را منتشر کنید، می توانید این کار را به سادگی با کلیک بر روی دکمه انتشار انجام دهید. با این حال، اگر نمی‌خواهید پست را منتشر کنید، می‌توانید آن را حذف کنید یا آن را برای تاریخ و زمان بعدی برنامه ریزی کنید.

یک پست برنامه ریزی شده ممکن است به دلایلی تاریخ و زمان انتشار برنامه ریزی شده خود را از دست بدهد. به طور معمول، خطاهای شغلی cron مقصر هستند.

کارهای کرون را می‌توان به بهترین شکل به عنوان «وظایف پس‌زمینه» توصیف کرد که وردپرس از آنها برای انجام عملکردهای خاص استفاده می‌کند. این موارد شامل مواردی مانند بررسی به‌روزرسانی‌ها، زمان‌بندی پست‌ها و موارد دیگر است.

زمان بندی پست ها در وردپرس

اگر کارهای cron سایت وردپرس شما به درستی کار نمی کند، می تواند باعث شکست پست های برنامه ریزی شده شود. شما می توانید به دلایل مختلفی با خطای cron job مواجه شوید، از جمله:

ارائه دهنده هاست وردپرس شما با مشکلی مواجه است.

شما اخیرا هاست وردپرس را تغییر داده اید.

وب سایت شما از کار افتاده یا به درستی کار نمی کند.

شما افزونه یا تمی را نصب کرده اید که با کرون وردپرس در تضاد است.

اما اغلب این مشکل به دلیل کمبود ترافیک وب سایت است. از آنجایی که کرون‌ها یا زمان‌بندی‌ها فقط زمانی اجرا می‌شوند که یک صفحه بارگذاری می‌شود، کمبود ترافیک دقیقاً در زمان مناسب (یا اشتباه، اگر واقعاً به آن فکر کنید) به این معنی است که پست برنامه‌ریزی‌شده منتشر نمی‌شود. کار cron اجرا نمی‌شود و شما با برنامه‌ریزی از دست رفته مواجه می‌شوید.

مطالب مرتبط :

سئوی معنایی چیست؟ و نحوه استفاده از آن

18 موتور جستجوی جایگزین برای گوگل

ریچ اسنیپت چیست و تاثیر آن بر سئو سایت؟

محتوای ستونی یا پیلار کانتنت چیست ?

هرس محتوا چیست؟تاثیر آن بر سئو سایت

سفارشی سازی فوتر در وردپرس

آموزش افزایش سرعت ووکامرس (16روش جامع)+pdf

زمان بندی انتشار پست ها در وردپرس

اگر فکر می کنید که cron job های سایت شما دلیل پست های برنامه ریزی شده از دست رفته شما هستند، می توانید با اجرای دستی کار cron سعی کنید مشکل را برطرف کنید.

برای انجام این کار، باید یک کد کوچک به سایت خود اضافه کنید. می توانید این کار را با افزودن خط زیر به فایل wp-config.php سایت خود انجام دهید:

define('DISABLE_WP_CRON', true);

هنگامی که این خط کد را از طریق دسترسی FTP اضافه کردید، وردپرس دیگر سعی نخواهد کرد تا به طور خودکار کارهای cron را اجرا کند. در عوض، فقط آنها را به صورت دستی اجرا می کند.

برای راه اندازی این cron job های دستی، باید از cPanel سایت خود بازدید کرده و ماژول Cron Jobs را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید و کارهای cron را که برای اجرا در فواصل زمانی تنظیم شده اند، برنامه ریزی کنید.

اگر این مشکل را برطرف نکرد یا به مهارت های کدنویسی خود اعتماد ندارید، می توانید یک افزونه وردپرس را امتحان کنید. ما Schedule Post Trigger را توصیه می کنیم، که یک افزونه رایگان است که به محض بازدید شخصی از وب سایت شما، پست های برنامه از دست رفته را اجرا می کند.

افزونه Schedule Post Trigger.

برنامه شروع ارسال پست
برنامه شروع ارسال پست

با استفاده از این افزونه، دیگر نیازی به سر و کله زدن با کد یا راه اندازی cron job به صورت دستی نیست. به سادگی افزونه را نصب و فعال کنید تا همه چیز را برای شما انجام دهد.

انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب که کارهای cron را برای شما در سطح سرور برنامه ریزی می کند نیز گزینه خوبی است. میزبانی WooCommerce مدیریت شده کارهای cron را در فواصل زمانی 15 دقیقه اجرا می کند.

میزبانی WooCommerce مدیریت شده از Kinsta محافظت در برابر پست های برنامه از دست رفته را ارائه می دهد.
میزبانی WooCommerce مدیریت شده از Kinsta محافظت در برابر پست های برنامه از دست رفته را ارائه می دهد.

AMP ممکن است برای افزایش عملکرد کلی سایت و کاهش احتمال از دست رفتن پست های برنامه ریزی شده مفید باشد.

عدم برنامه ریزی یک پست برنامه ریزی شده

اگر می‌خواهید زمان‌بندی پستی را که قبلاً برنامه‌ریزی شده است لغو کنید، در صورت استفاده از ویرایشگر Block، می‌توانید این کار را با ویرایش پست انجام دهید.

اگر از ویرایشگر کلاسیک استفاده می کنید، روی دکمه ویرایش در کنار جایی که روی آن نوشته شده است، کلیک کنید.

ویرایش یک پست برنامه ریزی شده برای حذف آن از صف انتشار.
ویرایش یک پست برنامه ریزی شده برای حذف آن از صف انتشار.

سپس روی منوی کشویی کلیک کنید و پست را به پیش نویس برگردانید. سپس روی OK کلیک کنید.

برای حذف آن از صف انتشار، وضعیت پست را به پیش‌نویس تغییر دهید.

برای حذف، وضعیت پست را به پیش‌نویس تغییر دهید و آن را از صف انتشار.
برای حذف، وضعیت پست را به پیش‌نویس تغییر دهید و آن را از صف انتشار.

در نهایت روی Update کلیک کنید. با این کار پست از صف وردپرس حذف می‌شود و دیگر برنامه‌ریزی نشده است که منتشر شود. سپس می‌توانید آن را برای تاریخ و زمان دیگری برنامه‌ریزی کنید، یا می‌توانید فوراً با کلیک بر روی دکمه انتشار طبق معمول آن را منتشر کنید.

زمان‌بندی تغییرات در یک پست منتشر شده (با استفاده از یک افزونه)

اگرچه به طور پیش‌فرض نمی‌توانید تغییرات یک پست منتشر شده در وردپرس را برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید با استفاده از ویژگی Revisions این کار را انجام دهید. این ویژگی تمام تغییراتی که در یک پست ایجاد می‌کنید را پیگیری می‌کند و به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز نسخه قبلی را بازیابی کنید.

همچنین می توانید با استفاده از افزونه Advanced Schedule Posts تغییرات را در یک پست منتشر شده برنامه ریزی کنید. این افزونه به شما این امکان را می دهد که تغییرات را برای هر پستی از جمله پست های منتشر شده زمان بندی کنید.

افزونه Advanced Schedule Posts.

پست های برنامه ریزی پیشرفته
پست های برنامه ریزی پیشرفته

برای استفاده از این افزونه، پس از نصب، به سادگی پستی را که می خواهید تغییر دهید ویرایش کنید و سپس بر روی دکمه Schedule در کادر انتشار کلیک کنید.

این گزینه‌های زمان‌بندی را نشان می‌دهد که در آن می‌توانید انتخاب کنید چه زمانی می‌خواهید تغییرات منتشر شود. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، روی دکمه زمانبندی کلیک کنید و تغییرات برنامه ریزی می شوند.

زمان بندی انقضای پست (با استفاده از یک افزونه)

اگر می خواهید زمان بندی کنید که یک پست در تاریخ و زمان خاصی منقضی شود، می توانید از افزونه PublishPress Future استفاده کنید. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا زمان انقضای پست‌ها را برنامه‌ریزی کنید، و سپس بسته به آنچه که ترجیح می‌دهید، وضعیت پست را به در انتظار، پیش‌نویس یا خصوصی تغییر می‌دهد.

افزونه PublishPress Future.

افزونه PublishPress Future.
افزونه PublishPress Future.

برای استفاده از این افزونه کافی است آن را نصب و فعال کنید. پس از آن، پستی را که می‌خواهید برای انقضا زمان‌بندی کنید ویرایش کنید و سپس به کادر PublishPress بروید.

تنظیم زمان منقضی شدن یک پست با استفاده از افزونه PublishPress Future.
تنظیم زمان منقضی شدن یک پست با استفاده از افزونه PublishPress Future.

در این کادر، متنی را مشاهده خواهید کرد که عبارت Enable Post Expiration را دارد. کادر کنار آن را علامت بزنید، سپس انتخاب کنید که چه زمانی می خواهید پست منقضی شود. همچنین می‌توانید آنچه را که می‌خواهید برای پست پس از انقضا اتفاق بیفتد، انتخاب کنید، یعنی آن را به یک پیش‌نویس تنظیم کنید، پست را خصوصی کنید، آن را حذف کنید، و غیره. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، به بالای صفحه بروید و روی Update کلیک کنید.

اگر ترجیح می‌دهید محتوای سایت خود را دسته‌بندی کنید، یادگیری نحوه برنامه‌ریزی پست‌هایتان از قبل یک بازی را تغییر می‌دهد.

 

خلاصه

در این پست، نحوه زمان بندی پست ها در وردپرس را به روش های مختلف پوشش داده ایم. ما همچنین نحوه لغو زمان‌بندی یک پست و نحوه زمان‌بندی تغییرات در یک پست منتشر شده را بررسی کرده‌ایم.

زمان‌بندی پست‌ها یک راه عالی برای تازه نگه داشتن محتوای شما و اطمینان از اینکه همیشه چیز جدیدی برای خوانندگان شما وجود دارد، است. همچنین می تواند به شما کمک کند تا زمان خود را آزاد کنید تا بتوانید روی سایر جنبه های وب سایت خود تمرکز کنید.

اگر در مورد نحوه زمان بندی پست ها در وردپرس سوالی دارید، لطفا در زیر نظر خود را بنویسید.

هر کدام را که انتخاب کردید، فقط بدانید که در دستان خوبی خواهید بود.

صرفه جویی در زمان، هزینه و به حداکثر رساندن عملکرد سایت با:

کمک فوری از کارشناسان میزبانی وردپرس، 24/7.

ادغام Cloudflare Enterprise.

مخاطبان جهانی با 35 مرکز داده در سراسر جهان می‌شوند.

بهینه سازی با نظارت بر عملکرد برنامه داخلی ما.

همه اینها و خیلی بیشتر، در یک طرح بدون قراردادهای بلندمدت، مهاجرت های کمکی، و 30 روز ضمانت بازگشت پول. برنامه های ما را بررسی کنید یا با فروشندگان صحبت کنید تا طرحی را که برای شما مناسب است بیابید.

خدمات سئو سایت توسط سئو فراز

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … تولید محتوا با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا