چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهیم؟

چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهیم؟

چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهیم؟ صفحه فروشگاه یکی از مهم ترین صفحات فروشگاه شما است زیرا جایی است که محصولات خود را ارائه می دهید. در نتیجه باید طراحی بصری جذاب و کاربرپسندی داشته باشد.

آیا می دانید چگونه عنوان صفحه فروشگاه را در ووکامرس تغییر دهید؟

می توانید عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce را از تنظیمات وردپرس یا با استفاده از یک قطعه کد در فایل functions.php خود تغییر دهید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را به راحتی تغییر دهید. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

  • تغییر عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce
  • چرا عنوان صفحه فروشگاه را در ووکامرس تغییر دهید؟
  • چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهیم؟
  • چگونه عنوان SEO را برای صفحه فروشگاه ووکامرس تغییر دهیم؟

1 تغییر عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce – آموزش ویدیویی

نمیخوای بخونی؟ با آموزش ویدیویی ما می توانید نحوه تغییر عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce را یاد بگیرید.

2 چرا عنوان صفحه فروشگاه را در ووکامرس تغییر دهید؟

طبق گفته WooCommerce، یک صفحه فروشگاه “یک مکان نگهدار برای یک آرشیو نوع پست برای محصولات” است. این صفحه ای است که محصولات خود را در آن نمایش می دهید و برای موفقیت شرکت شما ضروری است. بیایید ببینیم که چرا باید صفحه فروشگاه WooCommerce را شخصی سازی کنید قبل از اینکه به نحوه انجام آن بپردازید.

برای خرید به فروشگاه مراجعه کنید. چه عواملی بر رضایت تجربه خرید شما تأثیر می گذارد؟ نحوه سازماندهی محصولات و یافتن آنچه به دنبال آن هستید آسان است، دو مورد از مهمترین عوامل هستند.

مطالب مرتبط و مهم: 

مردم ترجیح می دهند به صورت آنلاین خرید کنند زیرا راحت تر و سریع تر است. در نتیجه، نحوه چیدمان محصولات خود در صفحه فروشگاه WooCommerce و نحوه ارائه آنها به مشتریان خود ممکن است تفاوت قابل توجهی از نظر تبدیل، پول و شهرت فروشگاه شما ایجاد کند.

به‌طور پیش‌فرض، صفحه فروشگاه ووکامرس «خرید..» نام دارد، می‌توانید عنوان پیش‌فرض را تغییر دهید تا خلاق‌تر و جذاب‌تر باشد و تجربه مشتری را بهبود بخشد. هدف ایجاد یک طراحی بصری جذاب و کاربرپسند است که فرآیند خرید را ساده می کند. اجازه دهید اکنون راه های مختلفی برای تغییر عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce ببینیم.

3 چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهیم؟

3.1 استفاده از تنظیمات وردپرس

ساده ترین راه برای تغییر عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce استفاده از تنظیمات داخلی وردپرس است. برای انجام این کار، از داشبورد وردپرس خود به صفحات > همه صفحات بروید. “خرید – صفحه خرید” را پیدا کنید و روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

با استفاده از تنظیمات وردپرس عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهید
چگونه عنوان صفحه فروشگاه ووکامرس را تغییر دهیم؟

سپس می توانید عنوان صفحه فروشگاه خود را مطابق شکل زیر تغییر دهید. پس از اتمام، روی دکمه Update کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

تغییر عنوان صفحه فروشگاه
تغییر عنوان صفحه فروشگاه

هنگامی که صفحه فروشگاه خود را به روز کردید، می توانید عنوان صفحه فروشگاه جدید را مشاهده کنید. تغییر عنوان صفحه فروشگاه با کمک تنظیمات وردپرس باعث به روز رسانی پودر سوخاری و منوی پیمایش نیز می شود.

عنوان صفحه خرید با استفاده از تنظیمات وردپرس تغییر کرد
عنوان صفحه خرید با استفاده از تنظیمات وردپرس تغییر کرد

3.2 افزودن کد به وردپرس

ممکن است نتوانید عنوان صفحه فروشگاه خود را در برخی از تم های WooCommerce تغییر دهید. برای انجام این کار باید کدی را به وردپرس اضافه کنید. قطعه کد زیر را به فایل functions.php تم خود اضافه کنید تا عنوان صفحه فروشگاه خود را تغییر دهید.

 

/**
 * Filter to Change WooCommerce Page Title.
 */
add_filter( 'woocommerce_page_title', 'new_woocommerce_page_title' );

function new_woocommerce_page_title( $page_title ) {
	if ( $page_title == 'Shop' ) {
		return 'New Shop Title'; // Add your title here.
	}
}

در قطعه کد بالا، مطمئن شوید که «عنوان فروشگاه جدید» را با عنوان صفحه فروشگاه خود جایگزین کنید.

اکنون می توانید با رفتن به صفحه فروشگاه آنلاین خود عنوان جدید خود را در عمل مشاهده کنید. متوجه خواهید شد که این روش عنوان صفحه را تغییر می‌دهد، نه URL صفحه فروشگاه یا خرده‌های WooCommerce.

عنوان صفحه فروشگاه با استفاده از کد تغییر کرد
عنوان صفحه فروشگاه با استفاده از کد تغییر کرد

4 چگونه عنوان SEO را برای صفحه فروشگاه WooCommerce تغییر دهیم؟

علاوه بر تغییر عنوان صفحه فروشگاه WooCommerce، باید عنوان فروشگاهی که در موتورهای جستجو ظاهر می شود را تغییر دهید، که اغلب به عنوان عنوان SEO یا برچسب عنوان شناخته می شود. این یک استراتژی عالی برای افزایش ترافیک و هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط تر برای فروشگاه آنلاین شما است.

ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از پلاگین Rank Math است. این بهترین افزونه سئوی موجود است که ویژگی های زیادی را ارائه می دهد که شما را از ساعت های بی شمار کار تکراری نجات می دهد.

ابتدا افزونه Rank Math را در سایت وردپرسی خود نصب و فعال کنید. پس از انجام این کار، می توانید به راحتی عنوان سئوی صفحه فروشگاه خود را با باز کردن صفحه فروشگاه خود و اسکرول کردن به پایین به سمت جعبه متا Rank Math SEO تغییر دهید. مطابق شکل زیر بر روی Edit Snippet کلیک کنید.

بر روی Edit Snippet کلیک کنید
بر روی Edit Snippet کلیک کنید

عنوان صفحه فروشگاه جدید خود را در قسمت عنوان اضافه کنید و صفحه را به روز کنید.

عنوان SEO را با استفاده ازrank math  تغییر دهید
عنوان SEO را با استفاده ازrank math  تغییر دهید

سپس می توانید عنوان صفحه فروشگاه جدید خود را در فروشگاه آنلاین خود مشاهده کنید.

عنوان SEO با استفاده از Rank Math تغییر کرد
عنوان SEO با استفاده از Rank Math تغییر کرد

اگر نان خرده‌ها توسط Rank Math اضافه شده‌اند و نه توسط WooCommerce، می‌توانید آن را از تب Advanced Rank Math مطابق شکل زیر تغییر دهید.

Breadcrumbs را در Rank Math اضافه کنید
Breadcrumbs را در Rank Math اضافه کنید
5 نتیجه گیری

به طور کلی، صفحه فروشگاه طراحی و نحوه ارائه محصولات خود می تواند تأثیر قابل توجهی بر تبدیل شما داشته باشد. صفحه فروشگاه در WooCommerce از پیش ساخته شده است، و در حالی که برخی از انتخاب ها برای تغییر ظاهر آن وجود دارد، آنها محدود هستند.

استفاده از یکی از رویکردهای ذکر شده در این پست برای سفارشی کردن آن به شما کمک می‌کند تا از دیگران متمایز شوید. علاوه بر این، برند شما را بهتر نشان می دهد و حرفه ای بودن را به مصرف کنندگان شما نشان می دهد.

خدمات سئو سایت سئو فراز

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … تولید محتوا با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

اگر این مقاله را دوست داریدبا نظرات خود ما را خوشحال کنید.

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا