آیا ساختار جمله برای سئو مهم است؟

آیا ساختار جمله برای سئو مهم است؟

آیا ساختار جمله برای سئو مهم است؟بر کسی پوشیده نیست که کلمات کلیدی برای سئو بسیار مهم هستند، اما در مورد جملات چطور؟ آیا آنها واقعا مهم هستند؟

برای کوتاه کردن یک داستان طولانی – بله، ساختار جمله کاملاً برای سئو ضروری است و به دلایلی بیشتر از آنچه فکر می کنید.

توجه زیادی به کلمات کلیدی آسان است، اما اگر آنها به وضوح ارائه نشوند، پتانسیل رتبه بندی کامل خود را به دست نمی آورند.

ساختار متن برای سئو چرا مهم است؟

Contents

جملاتی که به درستی ساخته می شوند، می توانند به ما کمک کنند تا اطلاعات را با وضوح بیشتری درک و پردازش کنیم. بنابراین در سئو، ساختار جمله در هنگام نوشتن محتوای کاربرپسند یک نکته حیاتی است.

این روشی است که به طور جدی برای بهبود رتبه بندی و محتوای وب استفاده نشده است. ساختار جملات را می توان برای افزایش خوانایی بهتر و همچنین بهبود درک گوگل از محتوای شما بهینه کرد.

همانطور که در ادامه مقاله خواهیم دید، مردم ترجیح می‌دهند محتوای وب را به روش‌های خاصی بخوانند و گوگل نیز همین‌طور است. این بدان معناست که سازندگان محتوا باید در هنگام نوشتن برای سئو چیزهای زیادی را در نظر بگیرند.

بیایید نگاهی به نقش ساختار جمله در سئو و مهمتر از آن، چگونگی بهبود آن بیندازیم. ابتدا، بیایید بررسی کنیم که چرا ساختار جمله برای سئو مهم است.

چرا ساختار جمله برای سئو مهم است؟

کلمات اجزای سازنده زبان هستند. آنها واحدهای زبانی معنا هستند که به ما کمک می کنند تا دنیای اطراف خود را درک کنیم. از سوی دیگر جملات حامل این اطلاعات هستند.

در اینجا راه دیگری برای فکر کردن در مورد آن وجود دارد: اگر زبان انگلیسی یک خانه بود، کلمات آجر بودند و جملات معماری. ما در خانه‌ای احساس می‌کنیم که به خوبی ساخته شده است، به ما کمک می‌کند عملاً زندگی کنیم و اندازه‌ای مناسب داشته باشیم.

همین امر در مورد ساختار جمله در سئو نیز صدق می کند. متن باید به راحتی قابل خواندن باشد، به جستجوگران کمک کند تا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند و مقدار معقولی را حفظ کنند. ساختار جمله نه تنها برای خوانایی مهم است، بلکه می تواند به سبک های خواندن آنلاین نیز کمک کند.

1. افراد محتوای وب را «اسکن» می کنند

هنگامی که کاربران در وب جستجو می کنند، هدف جستجوی خاصی را در ذهن دارند. آنها ممکن است به دنبال خرید، مقایسه محصولات یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع خاص باشند.

صرف نظر از هدف جستجو، افراد اغلب قبل از فرو رفتن در جزئیات متن یک کار را انجام می دهند: محتوا را اسکن کنند.

اسکن فرآیندی است که به صفحات یک نگاه سریع برای یافتن جزئیات مربوطه می دهد. مردم محتوای وب را اینگونه می خوانند. در واقع، یک مطالعه توسط Nielsen Norman Group نشان داد که 79٪ از کاربران صفحات جدیدی را که به صورت آنلاین با آنها برخورد می کنند اسکن می کنند.

بعید است که کاربران محتوای وب را کلمه به کلمه بخوانند، همانطور که یک کتاب یا مقاله مجله میخوانند. این به این دلیل است که جستجوگران همیشه هدف جستجوی خاصی را در ذهن دارند. آنها صفحه را قبل از خواندن آن اسکن می کنند:

  • بررسی کنید که صفحه مربوط به درخواست جستجوی آنها است
  • میزان عمق صفحه را بسنجید
  • اطلاعات خاصی را پیدا کنید

در نتیجه، در نظر گرفتن اینکه چگونه می توان محتوای وب را به راحتی برای کاربران اسکن کرد، حیاتی است.

2. موتورهای جستجو محتوای وب را نیز اسکن می کنند

آیا می دانستید که موتورهای جستجو قبل از پردازش جزئیات دقیق، محتوای وب را نیز اسکن می کنند؟

همانطور که انسان ها محتوا را در وب می خوانند، گوگل ساختارهای سطح بالای صفحه را اسکن می کند تا موضوع را بفهمد. پس از خزیدن یک صفحه، ابتدا چند چیز وجود دارد که گوگل برای تعیین معنی آن نگاه می کند. این شامل:

سرفصل ها – گوگل وجود کلمات کلیدی خاصی را در سرفصل ها تجزیه و تحلیل می کند و ارتباط آنها را با موضوع تعیین می کند.

کلمات کلیدی – گوگل از کلمات کلیدی و کلمات مرتبط برای درک بیشتر موضوع استفاده می کند.

تجزیه و تحلیل معنایی – گوگل تعیین می کند که کلمات چگونه با یکدیگر ارتباط دارند و چگونه آنها با موضوع به عنوان یک کل ارتباط دارند. برای اینکه گوگل معنای یک صفحه را درک کند، کلمات باید به صورت منطقی با ساختار جمله ای واضح کنار هم قرار گیرند.

متن پررنگ – جان مولر گوگل اخیراً تأیید کرده است که متن پررنگ می‌تواند به سئوی شما کمک کند، زیرا این می‌تواند به جلب توجه Googlebot به سمت جملاتی که مهم‌ترین هستند کمک کند. هی گوگل 👋.

بنابراین، نه تنها مهم است که محتوای وب را برای کاربران اسکن کنیم، بلکه برای موتورهای جستجو نیز ضروری است.

3. خوانایی کاربر

هنگام در نظر گرفتن بهبود سئو، کاربر باید همیشه در خط مقدم باشد، و این فلسفه در مورد ساختار جمله تفاوتی ندارد.

ساختار متن تاثیر بسزایی در خوانایی دارد. به عبارت ساده، اگر محتوای شما قابل خواندن نباشد، مردم آن را نمی خوانند!

به عنوان مثال، اگر جملات بیش از حد طولانی باشند، خواننده ممکن است برای دنبال کردن معنی دچار مشکل شود. در مقابل، اگر خیلی کوتاه باشند، ممکن است روباتیک به نظر برسند.

نوشتن ضعیف می تواند تأثیر قابل توجهی بر زمانی که کاربران در صفحه شما می گذرانند داشته باشد. جستجوگران برای درک موضوع به محتوای داخل صفحه تکیه می کنند. بنابراین اگر این واضح نیست، آنها احتمالاً به جای دیگری نگاه می کنند.

با این حال، نوشتن قوی می تواند کاربران را تشویق کند که در صفحه شما بمانند، و حتی بیشتر در سایت شما حرکت کنند. به علاوه، نوشتن بهتر اعتبار سایت شما را افزایش می دهد.

4. به گوگل کمک کنید متن را بفهمد

جی oogle با قابلیت‌های قابل توجه پردازش زبان طبیعی (NLP) در درک زبان بسیار خوب است. به عنوان موتور جستجویی که به درک زبان مانند یک انسان نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود، به راحتی می‌توان فراموش کرد که گوگل هنوز یک ربات است (در واقع یک ربات هوشمند).

به یاد داشته باشید که گوگل فقط می تواند آنچه را که ما به آن می گوییم بفهمد، و میزان درک آن بستگی به نحوه گفتن ما دارد.

اگر محتوای شما با ساختار جمله‌ای واضح سازمان‌دهی شده باشد، گوگل راحت‌تر مفهوم را درک می‌کند. و از آنجایی که گوگل محتوای باکیفیت و خوانا را دوست دارد، صفحه شما شانس بالاتری برای رتبه بندی خواهد داشت.

پردازش زبان طبیعی (NLP): چگونه گوگل جملات را درک می کند

برای اینکه واقعاً تفاوتی را که ساختار جمله می تواند ایجاد کند، ببینیم، بیایید نگاهی عمیق تر به نحوه پردازش سینتکس توسط گوگل بیندازیم (Syntax یک کلمه شیک برای ساختار جمله است).

Google از فناوری‌های پردازش زبان طبیعی (NLP) برای درک محتوای وب و درخواست‌های کاربر استفاده می‌کند. این یک فناوری جاسازی شده در زبان‌شناسی محاسباتی و هوش مصنوعی (AI) است که به رایانه‌ها اجازه می‌دهد گفتار را درک و ترکیب کنند.

ما می‌توانیم با استفاده از ابزار هوش مصنوعی زبان طبیعی خود، بینشی در مورد برنامه NLP گوگل داشته باشیم. این ابزار به شما این امکان را می دهد که ببینید گوگل دقیقا چگونه جملات را پردازش می کند.

بیایید نگاهی به مثالی از جملات صوتی فعال در مقابل جملات صوتی غیرفعال بیندازیم.

فعال و غیرفعال دو نوع صدای گرامری هستند که در زبان انگلیسی استفاده می شوند. در صدای فعال، سوژه عمل را انجام می دهد. در صدای غیرفعال، سوژه عمل را دریافت می کند.

مثال صدای فعال: “سگ پستچی را گاز گرفت”

مثال صدای منفعل: "پستچی توسط سگ گاز گرفته شد"
مثال صدای منفعل: “پستچی توسط سگ گاز گرفته شد”

هر دوی این جملات دقیقاً معنای مشابهی دارند، تنها تفاوت آنها ساختار جمله است.

چگونه گوگل جملات را درک می کند
چگونه گوگل جملات را درک می کند

در مثال صدای فعال (سگ پستچی را گاز گرفت)، ساختار جمله مستقیم است و کمتر از نظر نحوی در جریان است – توجه داشته باشید که تعداد کمتری از آن فلش‌های وابستگی سبز وجود دارد. در نتیجه، گوگل مجبور است تلاش کمتری در هنگام ترکیب این کلمات انجام دهد – نه تنها به این دلیل که تعداد کلمات کمتری وجود دارد، بلکه به این دلیل که پیچیدگی های دستوری کمتری برای در نظر گرفتن وجود دارد.

نکته کلیدی در اینجا این است که پردازش جملات ساده برای گوگل آسان تر است. در حالی که قابلیت‌های زبانی Google به طور فزاینده‌ای در حال پیشرفت هستند، واضح کردن جملات و پردازش آسان هرگز ایده بدی نیست.

اگرچه، در نظر داشته باشید که آیا جملات ساده‌تر از نظر محتوایی برای موضوع و مخاطب شما مناسب هستند یا خیر. به عنوان مثال، گاهی اوقات دلایل خوبی برای استفاده از صدای غیرفعال وجود دارد.

5. قطعه های برجسته را به دست آورید

ما در مورد اینکه گوگل چقدر محتوای مختصر و با کیفیت را دوست دارد صحبت کرده ایم. و با در نظر گرفتن افزایش استفاده گوگل از قطعات برجسته در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) این نمی تواند واضح تر باشد.

قطعه های ویژه، عصاره های کوتاهی از متن هستند که در ابتدای نتایج جستجو ظاهر می شوند. اینها گاهی اوقات به عنوان نتایج “موقعیت 0” نامیده می شوند و پاسخی فوری به پرس و جو ارائه می دهند.

قطعه های برجسته
قطعه های برجسته

تکه های ویژه مستقیماً با ساختار جمله مرتبط هستند. آنها تقریباً همیشه از جملات کوتاه و ساده ای تشکیل شده اند که در پاراگراف های مختصر و مجزا ظاهر می شوند.

توانایی به دست آوردن اسنیپت های برجسته تنها یکی از مزایای اضافی برای بهینه سازی ساختار جملات برای محتوای SEO است. بعید است که گوگل قطعه های برجسته با ساختارهای طولانی و نامرتب جمله را نشان دهد.

نحوه بهبود ساختار جمله برای سئو

  1. موضوعات را فهرست کنید

قبل از شروع با جزئیات دقیق ساختار جمله، مهم است که در نظر بگیرید که چگونه قطعه کلی ظاهر می شود. به یاد داشته باشید، خوانندگان قبل از خواندن کلمه به کلمه، محتوای وب را اسکن می کنند تا موضوع را بسنجند و پاسخ سؤالات خود را بیابند.

با فهرست کردن موضوعاتی که می خواهید پوشش دهید شروع کنید. تمام اطلاعات مرتبط با موضوع را جمع آوری کنید و آن را فهرست کنید. سپس، موضوعات مشابه را با هم جمع کنید. به این فکر کنید که کدام موضوعات به بهترین وجه به سؤالات جستجوگران پاسخ می دهند و چه نوع تم های حمایتی ارزش افزوده دارند.

چندین ابزار وجود دارد که می توانید از آنها برای فهرست کردن موضوعات استفاده کنید:

پرونده های گوگل

Microsoft Word یا OneNote

ایده

قلم و کاغذ خوب قدیمی

جمع‌آوری همه این‌ها در یک مکان به شما کمک می‌کند تا بعداً جملات را به طور مؤثرتری ساختار دهید. این هرگز ایده خوبی نیست که بدون برنامه ریزی مناسب، مقاله ای بنویسید – با رویکردی سطح بالا شروع کنید و بعداً نگران جزئیات دقیق باشید.

درباره نحوه تحقیق در موضوعات با رویکرد سئوی معنایی بیشتر بدانید.

2. موضوعات را سفارش دهید

پس از فهرست کردن موضوعاتی که می خواهید پوشش دهید، وقت آن است که آنها را سفارش دهید.

موضوعات را به گونه ای ترتیب دهید که به محتوا برای خواننده کمک کند. چند راه برای انجام این کار وجود دارد و نحوه ساختار متن به نوع محتوا بستگی دارد. در اینجا چند نمونه از نحوه سفارش موضوعات آورده شده است:

موضوعی – ترتیب بر اساس موضوع، قرار دادن مشابه ترین بخش ها نزدیک به یکدیگر.

زمانی – ترتیب از قدیم به جدید، اول تا آخر یا بهترین به بدترین. این معمولاً در مقالات بررسی محصول دیده می شود.

تعلیمی – نظم بر اساس دشواری، رفتن از آن طرف m آسان به سخت با پیشرفت متن. این در مقالات آموزشی رایج است.

مسئله-راه حل – مسئله را در نیمه اول متن و سپس راه حل(های) را در نیمه بعدی ارائه دهید. به نحوه استفاده از این ساختار در این مقاله توجه کنید!

3. از سرفصل ها و زیر عنوان ها استفاده کنید

عنوان ها خواندن متن را بسیار آسان تر می کنند. استفاده از سرفصل ها ساختار کلی صفحه یا مقاله شما را بهبود می بخشد و محتوا را به زیربخش های مرتبط تقسیم می کند. این یک تجربه خواندن بهتر برای کاربران ایجاد می کند که برای SEO شما بهتر است.

هنگام نوشتن عنوان، به انواع اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند فکر کنید. نیازهای جستجوگر و آنچه برای خواننده مهم است را در نظر بگیرید. به این ترتیب، خواننده می تواند اطلاعات مورد نظر خود را بسیار کارآمدتر پیدا کند.

سرفصل ها و زیرعنوان ها باید معنی دار باشند. از استفاده از موارد “هوشمندانه” که نیاز به خواندن بین خطوط دارند خودداری کنید.

هنگام نوشتن عنوان باید کلمات کلیدی را نیز در نظر بگیرید. به این فکر کنید که موتورهای جستجو چگونه محتوا را درک می کنند. از خود بپرسید، آیا سرفصل ها نمای کلی کافی از موضوع ارائه می دهند؟ اگر نه، به این فکر کنید که آیا عنوان ها زمینه کافی را فراهم می کنند یا خیر.

4. از جملات کوتاه استفاده کنید

جملات کوتاه مستقیم و دقیق هستند. این به خوانندگان کمک می کند تا نکات اصلی متن را بدون حواس پرتی درک کنند. در حالی که جملات پرمخاطب ممکن است چشمگیر به نظر برسند، به راحتی می توان موضوع اصلی خود را با کلمات غیر ضروری رقیق کرد.

اشتباه نکنید، نوشتن باید رسا باشد. به هر حال، شما در حال ایجاد محتوا برای خوانندگان انسانی هستید، بنابراین کمی شخصیت از بین نمی رود. اما در نظر بگیرید که جستجوگر به دنبال اطلاعات خاصی است – بنابراین از دفن آن در جملات پیچیده خودداری کنید!

اندازه  جملات برای سئو چقدر باید باشد؟

جملات باید کوتاه و مختصر برای سئو، در حدود 20 کلمه یا کمتر باشد. هیچ دستورالعمل ثابتی در مورد اینکه یک جمله چقدر باید طولانی یا کوتاه باشد وجود ندارد، اما جملات کوتاه معمولاً برای خوانایی بهتر هستند. لازم نیست همه جملات کوتاه باشند، این غیرطبیعی به نظر می رسد، اما 20 کلمه یا کمتر راهنمایی خوبی برای دنبال کردن است.

طول جمله به نوع محتوایی که می نویسید و مخاطب مورد نظر بستگی دارد.

به عنوان مثال، یک مقاله علمی که برای مخاطبان حرفه ای یا دانشگاهی در نظر گرفته شده است ممکن است شامل جملات بسیار دقیق باشد. در حالی که یک صفحه آموزشی برای کودکان از جملات کوتاه و ساده بهره می برد.

در هر صورت، از پر کردن کلمات پرهیز کنید و جملات خود را در اصل نگه دارید.

محتوای مرتبط و مهم 

آموزش وبلاگ نویسی از مقدماتی تا پیشرفته (101 نکته)

تولید محتوا چیست ؟

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

طول محتوا بر سئو چه تاثیری می‌گذارد؟

بروزرسانی محتوای مفید گوگل چیست ؟ بوی پاندا میده

5. ترتیب کلمات را در نظر بگیرید

زبان انسان با کلمات مشخص می شود. کلمات دارای معانی مشترکی هستند که با شنیدن یا دیدن آنها کم و بیش درک می کنیم.

ما به طور کلی می توانیم کلمات و جملات را بدون فکر کردن به آنها تشخیص دهیم – اما فقط زمانی که ترتیب کلمات برای ما معنا پیدا کند.

اگر ترتیب کلمات به نحوی مخدوش شود، خوانندگان سؤالات خاصی در مورد آن خواهند داشت و گوگل نیز همینطور.

به مثال های زیر توجه کنید:

ساختار جمله برای سئو مهم است.

“جملات ساختاریافته برای سئو مهم هستند.”

جملات ساختاریافته برای سئو مهم هستند.

“برای ساختار جملات مهم سئو هستند”

اکثر خوانندگان انگلیسی معمولاً (1) را کاملاً قابل قبول ارزیابی می کنند.

(2) قابل درک است، اما به خوبی شکل نمی گیرد.

(3) تا حدی منطقی است، اما ممکن است برای درک معنی کمی تفکر لازم باشد (مگر اینکه یودا باشید).

(4) کاملاً غیرقابل درک ارزیابی می شود.

هنگام ساخت جملات خود، مهم است که به یاد داشته باشید که همیشه یک ساختار بهینه وجود دارد. اگر جمله ای درست به نظر نمی رسد، ترتیب کلمات جایگزین را برای تعیین مناسب ترین دنباله فهرست کنید.

6. از پاراگراف ها استفاده کنید

پاراگراف ها برای تقسیم بندی جملات به بخش های سازمان یافته استفاده می شوند و جزء اصلی همه محتوای خوب SEO هستند.

گوگل پاراگراف ها را دوست دارد و خوانندگان شما هم همینطور. آنها به سازماندهی اطلاعات در ساختارهای معنادار کمک می کنند و هر بخش، نکته مرتبط بعدی را در موضوع معرفی می کند. مغز ما به طور طبیعی برای پردازش اطلاعات به این روش طراحی شده است – ما دوست داریم اطلاعات را در یک مرحله در یک زمان برداریم و ابتدا، میانه و پایان را درک کنیم.

اگر به یکباره حجم عظیمی از اطلاعات در اختیار ما قرار می‌گرفت، این امر بسیار طاقت‌فرسا به نظر می‌رسید.

پاراگراف ها این مزیت را دارند که محتوای شما را تجزیه می کنند و آن را خواناتر می کنند (و کمتر دلهره آور!).

طول یک پاراگراف برای سئو چقدر باید باشد؟

برای سئو، پاراگراف ها باید نسبتاً کوتاه باشند. پاراگراف ها را حداکثر در حدود 10 جمله نگه دارید تا از طولانی شدن آنها جلوگیری کنید. اگرچه، این به زمینه موضوع بستگی دارد. برخی از پاراگراف‌ها را طولانی‌تر و برخی را کوتاه‌تر کنید – مخلوط کردن طول پاراگراف‌ها می‌تواند به خواندن روان‌تر محتوای شما کمک کند.

7. از کلمات انتقالی استفاده کنید

یک راه واقعا ساده برای بهبود ساختار جمله در سئو، استفاده از کلمات انتقالی است.

کلمات انتقالی کمک می‌کنند تا جملات و پاراگراف‌ها را به هم نزدیک کنند و به ایده‌ها کمک می‌کنند تا به طور یکپارچه‌تر در کنار هم جریان پیدا کنند. آنها به عنوان نشانه های زبان عمل می کنند که به خواننده کمک می کند معنا و ساختار متن را درک کند. این اصطلاحات معمولاً در محتوای سئو برای بهبود خوانایی استفاده می شود.

در اینجا برخی از رایج ترین کلمات انتقالی و زمان استفاده از آنها:

برای اطلاعات بیشتر

«و»، «به‌علاوه»، «به‌علاوه»، «هم‌چنین»، «و همچنین»، «چه چیزی بیشتر»، «به‌علاوه»، «به‌علاوه».

برای مقایسه یا تضاد

«اما»، «در مقابل»، «در حالی که»، «اما»، «مقایسه با»، «اگرچه»، «در عین حال»، «با این وجود»، «هنوز»، «در حالی که».

برای شباهت ها

«به طور مشابه»، «به همین ترتیب»، «به طور مساوی».

به عنوان مثال

«مثلا»، «مثلا».

برای تاکید

«مهمتر از همه»، «در اصل»، «بیش از همه».

برای شمارش و ترتیب

«اول»، «دوم»، «بعدی»، «آخرین»، «به دنبال این»، «اکنون»، «در این مرحله»، «بعد»، «در نهایت».

برای نتیجه گیری

«در نتیجه»، «نتیجه گیری»، «خلاصه کردن»، «در کل»، «به طور خلاصه».

برای علت و معلول

«در نتیجه»، «به دلیل»، «زیرا»، «بنابراین»، «در نتیجه».

در حالی که کلمات انتقالی می‌توانند به جریان روان‌تر محتوای شما کمک کنند، از چسباندن آنها به جملات به خاطر آن اجتناب کنید. تعداد زیاد کلمات انتقالی می تواند حواس را از معنای اصلی متن منحرف کند.

8. پاراگراف آغازین خود را میخکوب کنید

پاراگراف اول می تواند محتوای شما را بسازد یا خراب کند. اگر می خواهید ساختار جملات را در هر جایی بهبود ببخشید، پاراگراف های آغازین خود را بهبود ببخشید.

پاراگراف اول صحنه را برای خواننده تنظیم می کند. پاراگراف‌های مقدمه باید یک نمای کلی از محتوای محتوا ارائه دهند و پیام کلیدی را که می‌خواهید خوانندگان و Google درک کنند، توضیح دهند.

به خصوص مهم است که خواننده را راحت کنید و به گوگل کمک کنید صفحه شما را با استفاده از جملات ساده تفسیر کند. اگر ساختار جمله شما در همان ابتدا پیچیده باشد، این می تواند کاربران و موتورهای جستجو را گیج کند.

در اینجا چند نکته سریع برای نوشتن پاراگراف آغازین وجود دارد:

از جملات کوتاه استفاده کنید – این در پاراگراف اول شما بسیار مهم است. با این که سعی کنید بیش از حد فانتزی به نظر بیایید، ریسک نکنید که خواننده خود را بیگانه کنید!

علاقه خوانندگان را جلب کنید – با مشکل ارتباط برقرار کنید. و مهمتر از همه، به آنها بگویید چگونه مشکل را حل کرده اید!

مقاله را قاب بندی کنید – انتظاراتی را در مورد آنچه محتوا پوشش می دهد تعیین کنید.

کلمه کلیدی تمرکز را در اولین پاراگراف خود قرار دهید.

یک سوال مستقیم از خواننده بپرسید – این نوع ساختار جمله می تواند به ارتباط با مشکل خواننده کمک کند. همچنین دارای لحن‌های مکالمه‌ای است که می‌تواند به خواننده کمک کند با محتوای شما ارتباط برقرار کند.

اهمیت ساختار جمله برای سئو : نتیجه

به طور کلی، ساختار جملات یک عامل مهم در سئو است و همیشه خواهد بود.

دو دلیل اصلی برای این وجود دارد:

خوانندگان اطلاعات سریع و قابل دسترس می خواهند.

گوگل به طور فزاینده ای در درک زبان بهتر می شود.

چیزی که زمانی یک موتور جستجو بود که به سادگی کلمات کلیدی را تشخیص می داد، اکنون قادر به پردازش زبان پیشرفته است.

این بدان معنی است که گوگل در درک جزئیات بهتر می شود، قضاوت بهتری در مورد محتوای با کیفیت و آنچه برای جستجوگران ارزشمند است انجام می دهد.

در نتیجه، هرگز زمان بیشتری برای تمرکز بر جزئیات زبان در سئو وجود نداشته است. هم به نفع خوانندگان و هم برای موتورهای جستجو.

خدمات سئو سایت توسط سئو فراز

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … تولید محتوا با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا