طراحی مجدد سایت :8 مزایا

طراحی مجدد سایت :8 مزایا

8 مزیت طراحی مجدد سایت :حضور دیجیتال قوی دیگر برای کسب‌وکارها لوکس نیست – برای رشد و موفقیت مداوم شما ضروری است. سایت  شما پایه و اساس این حضور دیجیتالی را تشکیل می دهد. مهم نیست که مردم چگونه کسب و کار شما را کشف می کنند از طریق رسانه های اجتماعی، توصیه های دیگران که می شناسند، جستجوهای اینترنتی یا کانال های بازاریابی سنتی – برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت  شما بازدید خواهند کرد. به این ترتیب، سایت  شما به عنوان مرکز تمام تلاش های بازاریابی دیگر عمل می کند و مهم ترین مؤلفه است.

8 مزیت طراحی مجدد سایت

اکثر مردم در عرض 0.5 ثانیه پس از بازدید از سایت  شما تصوری از کسب و کار شما ایجاد می کنند. این تصور تعیین می کند که آیا آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در سایت  شما بمانند یا برای ادامه جستجو در جای دیگری ترک کنند. علاوه بر این، 88٪ از افراد کمتر احتمال دارد که پس از یک تجربه بد به یک سایت  بازگردند. یک سایت  با طراحی ضعیف با بهترین شیوه های قدیمی، زیبایی شناسی قدیمی و قابلیت استفاده ضعیف تأثیر مخربی بر تجارت شما در دراز مدت خواهد داشت.

به همین دلیل توصیه می شود هر دو تا سه سال یکبار طراحی مجدد سایت خود را انجام دهید. این اطمینان حاصل می کند که سایت  شما همیشه از به روزترین بهترین شیوه ها استفاده می کند و آخرین روند طراحی وب را منعکس می کند. در نهایت، این موثرترین راه برای اطمینان از اینکه سایت  شما همیشه بهترین تجربه ممکن را سال به سال ارائه می دهد، است.

طراحی مجدد سایت چیست؟

8 نکته برای پروژه طراحی مجدد سایت  بعدی شما طراحی مجدد سایت  شامل بازسازی هر دو قسمت جلویی و بک اند سایت  شما است. اجزای جلویی به جنبه هایی از سایت  شما اشاره دارد که بر ظاهر، عملکرد و تجربه کاربر تأثیر می گذارد. اجزای Backend به کدی اشاره دارد که برای تقویت تجربه و عملکرد ظاهری استفاده می شود. در طول طراحی مجدد، شما این توانایی را خواهید داشت که ظاهر و احساس سایت  خود را به طور کامل اصلاح کنید. همچنین می‌توانید ویژگی‌های جدیدی را اضافه کنید که تجربه کاربری بهتری را ارائه می‌کند و منجر به افزایش مشتریان می‌شود.

مزایای طراحی مجدد سایت

 • هویت برند منسجم تر
 • بهبود عملکرد سایت
 • نتایج سئو بهتر
 • تجربه کاربری بهبود یافته
 • در جریان آخرین بهترین شیوه ها و روندهای طراحی وب باشید
 • افزایش سرنخ و فروش
 • امنیت سایت بهتر
 • هماهنگی بهتر با نیازها و اهداف فعلی کسب و کار شما
 • هویت برند منسجم تر

یکی از مهمترین کارکردهای سایت  شما انتقال پیام و هویت برند شماست. داشتن یکپارچگی برند در سرتاسر سایت  به شما کمک می کند تا به طور مؤثرتری با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و اعتماد ایجاد کنید.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا سایت  موجود شما ممکن است پیام برند مورد نیاز خود را حفظ نکند:

پیام ها و هویت برند شما ممکن است در طول زمان تغییر کند و سایت  شما ممکن است نشان دهنده برند فعلی شما نباشد

به‌روزرسانی‌های یک‌باره که توسط افراد مختلف در طی چندین سال انجام می‌شود ممکن است منجر به پیام‌های متناقض شود که کاملاً با استراتژی کلی برند شما همسو نباشد.

مزایای ریدیزاین سایت قدیمی

هنگامی که سایت  خود را دوباره طراحی می کنید، فرصتی برای بازدید مجدد از پیام های برند شما فراهم می کند. به عنوان بخشی از فرآیند طراحی مجدد، شما قادر خواهید بود:

استراتژی برند خود را به روز کنید تا مطمئن شوید که با چشم انداز و اهداف فعلی کسب و کار شما هماهنگ است

طرح رنگ خود را اصلاح کنید تا اطمینان حاصل کنید که با رنگ های برند معتبر شما هماهنگ است

یک داستان برند منسجم تری بسازید و اطمینان حاصل کنید که هر صفحه در سایت  شما پیامی ثابت را منتقل می کند

هر تصویری را در سایت  به روز کنید تا مطمئن شوید که برند شما را بیشتر منعکس می کند و برای مخاطبان هدف شما جذاب است

نتیجه نهایی سایت ی خواهد بود که برند قدرتمندتری را به مخاطبان شما منتقل می کند. این به طور قابل توجهی توانایی شما را برای افزایش آگاهی از برند، ایجاد اعتماد و تبدیل سرنخ ها بهبود می بخشد.

بهبود عملکرد سایت

یک CMS قدیمی می تواند باعث ایجاد مشکلات فنی در سایت  شما شود. سایت  شما ممکن است از کدهای قدیمی و متورم استفاده کند که سرعت سایت شما را کاهش می دهد. ممکن است لینک های خرابی داشته باشید که بازدیدکنندگان را به جای صفحات زنده به پیام های خطا می برد. سایت ممکن است عملکرد قدیمی یا ساختار ناوبری ضعیفی داشته باشد که نیازهای بازدیدکنندگان شما را برآورده نمی کند. همه این مسائل بالقوه می تواند تأثیر مخربی بر عملکرد سایت  شما داشته باشد.

طراحی مجدد سایت  به شما این امکان را می دهد که تمام این مشکلات را برطرف کرده و عملکرد سایت  خود را بهبود بخشید:

شما می توانید سایت  جدید را بر روی یک CMS مدرن طراحی کنید که از آخرین کد استفاده می کند

شما می توانید تمام لینک های خراب را از سایت  خود شناسایی و حذف کنید

می‌توانید عملکرد وب‌سایت خود را مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید که نیازهای خاص مخاطبان هدف شما را برآورده می‌کند

می‌توانید ساختار ناوبری و استراتژی محتوای خود را اصلاح کنید تا اطلاعات مورد نیاز مخاطبانتان را به شیوه‌ای سازمان‌دهی‌شده ارائه کنید که یافتن هر صفحه را آسان می‌کند.

این کار باعث بهبود عملکرد سایت شما و ارائه تجربه کاربری بسیار بهتری می شود. با انجام این کار، به طور قابل توجهی توانایی سایت  خود را برای رشد کسب و کار خود بهبود خواهید داد.

نتایج سئو بهتر

بهبود نتایج سئو پس از طراحی مجدد سایت  شما می توانید زیبا داشته باشید سایت  با محتوای بسیار آموزنده و پیام برند قوی، اما اگر مردم نتوانند سایت  شما را پیدا کنند، به رشد کسب و کار شما کمکی نمی کند. سئو ابزاری حیاتی برای بهبود رتبه بندی جستجو و افزایش ترافیک سایت  است. الگوریتم های جستجوی گوگل به طور مداوم به روز می شوند، به این معنی که بهترین شیوه های سئو با سرعتی سریع تکامل می یابند. اگر سایت  فعلی شما از تاکتیک های SEO استفاده می کند که چندین سال قدمت دارند، ممکن است بهترین نتایج ممکن را در موتورهای جستجو ایجاد نکنید.

هنگامی که سایت  خود را مجدداً طراحی می کنید، این توانایی را دارید که آخرین بهترین شیوه های سئو را در طول فرآیند طراحی و توسعه سایت  پیاده سازی کنید. این به بهبود رتبه بندی جستجوی شما کمک می کند و شانس شما را برای جلب توجه مخاطبان هدف افزایش می دهد.

بهبود سئو در طول طراحی مجدد سایت عبارتند از:

 • استفاده از یک طراحی پاسخگو سازگار با موبایل که به درستی بر روی انواع دستگاه ها (رومیزی، تلفن همراه و تبلت) فرمت می شود تا از تجربه کاربری بهینه، صرف نظر از دستگاه اطمینان حاصل شود.
 • استفاده از یک استراتژی پیوند داخلی موثر که به کاربران کمک می‌کند تا به وب‌سایت پیمایش کنند و به گوگل نشان می‌دهد کدام صفحات باید برای کلمات کلیدی خاص مشخص شوند.
 • شناسایی موثرترین کلمات کلیدی برای هدف گذاری و ساخت صفحات جامع برای این موضوعات
 • ایجاد یک پروفایل بک لینک قوی که به افزایش اعتبار سایت شما کمک می کند
 • استفاده از کدهای مدرن که عملکرد سایت را ساده می کند و زمان بارگذاری را بهبود می بخشد

تجربه کاربری بهبود یافته

طراحی مجدد سایت  شما این فرصت را به شما می دهد تا تجربه ای را که برای مخاطبان خود ارائه می دهید ارزیابی کنید. با برنامه‌ریزی مدبرانه، وب‌سایت جدید شما می‌تواند به طور مؤثرتری دقیقاً آنچه را که نیاز دارند به کاربران ارائه دهد، به گونه‌ای که هضم آن آسان باشد.

این تجربه کاربری بهبود یافته می تواند اشکال مختلفی داشته باشد:

یک معماری ناوبری ساده که دسترسی کاربران به اطلاعات مورد نیاز را آسان تر می کند

بازنگری در محتوای شما برای اطمینان از اینکه پیام برند شما را به طور موثر منتقل می کند و اطلاعات قوی را به مخاطبان ارائه می دهد که به دنبال آن هستند.

عملکرد پیشرفته که انجام اقدامات مورد نظر خود را برای بازدیدکنندگان آسان تر می کند

یک طراحی وب تمیزتر که فوراً توجه کاربر را به ویژگی های مهم جلب می کند

زمان بارگذاری صفحه سریعتر و سرعت سایت

از جدیدترین بهترین شیوه ها و روندهای طراحی وب استفاده کنید

سبک ها و روندها در طول زمان تغییر می کنند. این تقریباً در مورد هر جنبه ای از زندگی صادق است – می بینید که در موسیقی، تلویزیون، دکوراسیون منزل و مد اتفاق می افتد، فقط به نام چند. طراحی وب هیچ تفاوتی ندارد. اگر سایت  شما از سبک ها و گرایش های قدیمی استفاده می کند، ممکن است قدیمی به نظر برسد. این به طور بالقوه می تواند به توانایی شما برای ایجاد یک تاثیر اولیه خوب آسیب برساند.

به طور مشابه، بهترین شیوه های طراحی وب به طور مداوم در حال تغییر هستند. یک وب‌سایت قدیمی که از بهترین شیوه‌های قدیمی استفاده می‌کند، احتمالاً تجربه کاربری ضعیفی را ارائه می‌کند و این شانس این را افزایش می‌دهد که بازدیدکنندگان شما بلافاصله وب‌سایت شما را ترک کنند.

افزایش سرنخ و فروش

8 نکته مفید برای طراحی مجدد سایت  بعدی شما تبدیل بازدیدکنندگان – چه به سرنخ های امیدوارکننده و چه به فروش واقعی – هدف اصلی هر سایت  است. طراحی مجدد این فرصت را به شما می دهد تا اطمینان حاصل کنید که سایت  شما برای جابجایی بازدیدکنندگان از طریق قیف فروش، بهینه سازی شده است، تا جایی که ممکن است سرنخ ها و/یا فروش بیشتری را تبدیل کند.

این تبدیل ها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند، از جمله:

 1. برای مشاوره برنامه ریزی کنید
 2. آدرس ایمیل یا شماره تلفن را به اشتراک بگذارید
 3. برای یک رویداد ثبت نام کنید
 4. نمایش یک محصول
 5. دانلود کتاب الکترونیکی
 6. برای یک سری خبرنامه ایمیلی ثبت نام کنید

اگر می‌خواهید محصول خود را آنلاین بفروشید، افزودن قابلیت تجارت الکترونیک به وب‌سایتتان می‌تواند به شما کمک کند بدون اینکه از بازدیدکنندگان بخواهید وب‌سایت شما را ترک کنند، فروش بیشتری داشته باشید. این می تواند فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

طراحی مجدد سایت به شما این امکان را می دهد که دکمه های CTA، فرم های آنلاین و سایر فراخوان ها برای اقدام قانع کننده را به صورت استراتژیک در سراسر سایت  خود قرار دهید. با بهینه‌سازی استفاده از این فراخوان‌ها، می‌توانید به میزان قابل توجهی سرنخ و فروش را افزایش دهید.

امنیت سایت بهتر

تهدیدات امنیت سایبری یک خطر بزرگ برای همه سایت  ها است. یک سایت  قدیمی ممکن است حاوی به روزترین امنیت لازم برای محافظت از بازدیدکنندگان در برابر این تهدیدات نباشد. طراحی مجدد سایت  به شما این امکان را می دهد که هر گونه خطای امنیتی را در سایت  موجود خود برطرف کنید، از پیشرفته ترین روش های امنیتی برای جلوگیری از تهدیدات آینده استفاده کنید و یک گواهی SSL اضافه کنید که به کاربران امکان می دهد سایت شما را امن بدانند.

در بدترین حالت، وب‌سایت قدیمی شما چنان امنیتی قدیمی خواهد داشت که بازدیدکنندگان هشدارهایی مانند «ارتباط شما با این سایت امن نیست» دریافت می‌کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد، بسیاری از بازدیدکنندگان ممکن است اصلاً انتخاب نکنند که وارد سایت  شما شوند. اگر فقدان امنیت سایت  باعث ترس کاربران از تعامل با آن شود، شما هیچ شانسی را برای تبدیل آنها از دست می دهید.

طراحی مجدد سایت باعث هماهنگی بهتر با نیازها و اهداف فعلی کسب و کار شما

کسب و کار شما به احتمال زیاد در طول زمان رشد کرده و تکامل یافته است. سایت ی که پنج سال پیش نیازهای شما را برطرف کرده است، ممکن است امروز برای رسیدگی به نیازهای شما مجهز نباشد. طراحی مجدد این فرصت را به شما می دهد که بازنشانی کنید و اطمینان حاصل کنید که سایت  شما می تواند نیازها و اهداف فعلی شما را برآورده کند، در حالی که مقیاس پذیری را فراهم می کند.

می توانید مرحله بعدی تکامل خود را در چند سال آینده تطبیق دهید

ممکن است امروزه مخاطبان هدف کمی متفاوت از زمانی که سایت  فعلی خود را ساخته اید داشته باشید. اکنون ممکن است محصولات یا خدمات مختلفی را ارائه دهید. مخاطبان شما ممکن است به دلیل تغییرات در جهان نیازها و نقاط دردناک متفاوتی داشته باشند. طراحی مجدد سایت  به شما امکان می دهد تا به این موارد – و موارد دیگر – بپردازید تا مطمئن شوید که ابزاری موثر برای رشد کسب و کار باقی می ماند.

سئو فراز می تواند به طراحی مجدد سایت  شما کمک کند

سایت  شما پایه و اساس تمام تلاش های بازاریابی شما است، و بسیار مهم است که سایت بازطراحی شده شما، کسب و کار شما را برای رشد و موفقیت مستمر تنظیم کند. کار با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باتجربه موثرترین راه برای اطمینان از اینکه سایت  جدید شما نیازهای خاص کسب و کار شما را برطرف می کند و در عین حال تجربه کاربری استثنایی مورد انتظار مخاطبان را ارائه می دهد.

سئو فراز  از سال 1400 ‌سایت‌های برنده جوایز را برای کسب‌وکارها در طیف گسترده‌ای از صنایع ایجاد کرده است. روش منحصربه‌فرد  Websites Right Methodology™  یک رویکرد کاملاً یکپارچه و استراتژیک برای طراحی و توسعه وب‌سایت است که طی 15 سال توسعه یافته است و از تجربه و دانش به دست آمده استفاده می‌کند. از ساخت هزاران سایت  این فرآیند انحصاری شامل:

هنگام طراحی مجدد سایت باید :

 • اهداف سایت خود را در شروع پروژه به وضوح مشخص کنید
 • برنامه ریزی مشترک عناصر کلیدی صفحه اصلی شما برای اطمینان از انتقال داستان منحصر به فرد برند شما
 • ایجاد مدل های دقیق سایت برای اطمینان از اینکه انتظارات واضحی از ظاهر و احساس سایت  خود دارید
 • تمام الزامات عملکردی را به وضوح مستند کنید تا اطمینان حاصل شود که نیازهای کسب و کار شما برآورده شده است
 • پیاده سازی ابزارهای شخص ثالث که عملکرد سایت را بهبود می بخشد
 • برنامه نویسی و توسعه سفارشی برای رفع نیازهای خاص پروژه
 • ارائه رهبری محتوای تاکتیکی برای کمک به شما در آموزش موثرتر مخاطبان و برقراری ارتباط با داستان خود
 • اجرای بهترین شیوه های سئو برای ایجاد رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو
 • تست پس از راه اندازی و تجزیه و تحلیل مداوم برای اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج ممکن

Websites Right Methodology™ تجربه مشتری بسیار بهتر و روان‌تری را ایجاد می‌کند. همچنین بهترین عملکرد ممکن در بازاریابی سایت  را تضمین می کند و به کسب و کار شما اجازه می دهد تا رشد و شکوفا شود.

برای تعیین وقت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. یکی از مشاوران متخصص سایت  ما، نیازها و اهداف خاص شما را به تفصیل مورد بحث قرار می دهد تا اطمینان حاصل شود که متوجه می شوید در فرآیند طراحی مجدد چه چیزی دخیل است. سئو فراز  خدمات طراحی و توسعه سایت  را به مشاغل در سراسر کشور ارائه می دهد.

خدمات سئو سایت توسط سئو فراز

جهت انجام خدمات طراحی سایت :سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت گردشگری  و سایت وردپرس و … و همچنین خدمات سئو سایت :سئو سایت فروشگاهی,سئو سایت گردشگری,سئو سایت وردپرس و … تولید محتوا با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا