آموزش ساخت بک لینک : راهنمای جامع لینک سازی (2022)

آموزش ساخت بک لینک : راهنمای جامع لینک سازی (2022)

آموزش ساخت بک لینک :  ممکن است بدانید که گوگل از بیش از 200 فاکتور رتبه بندی در الگوریتم خود استفاده می کند، اما آیا می دانستید که بک لینک ها جزو 3 فاکتور برتر هستند؟

بک لینک ها برای سئو ارزشمند هستند زیرا نشان دهنده رای اعتماد از یک سایت به سایت دیگر هستند. هر چه تعداد آرا یا بک لینک های یک صفحه وب از سایر صفحات مرتبط بیشتر باشد، احتمال رتبه بندی آن در جستجوی گوگل بیشتر می شود.

آموزش ساخت بک لینک: راهنمای جامع لینک سازی (2022)

Contents

لینک بیلدینگ آنطور که به نظر می رسد آسان نیست، به خصوص از زمانی که گوگل شروع به نظارت دقیق روی شیوه های لینک سازی کرده است. پیوندها را به روشی اشتباه بسازید، مانند ارسال هرزنامه در وب، سپس سایت خود را جریمه خواهید کرد و به نوبه خود تمام رتبه های جستجوی خود را از دست خواهید داد.

بیشتر بخوانید: لینک بیلدینگ چیست؟ تکنیک های اساسی link building در سئو

من به شما نشان خواهم داد که چگونه با استفاده از تکنیک های لینک سازی قانونی که در طول سال ها تمرین آموخته ام، بک لینک های با کیفیت برای وبلاگ خود بسازید.

بک لینک چیست؟

بک لینک ها لینک هایی از سایر وب سایت ها به سایت یا وبلاگ شما هستند. به آنها پیوندهای ورودی نیز می گویند. دریافت لینک های با کیفیت به وبلاگ شما برای رتبه بندی شما مهم است. گوگل بک لینک ها را به عنوان رای برای وب سایت و محتوای شما در نظر می گیرد که نشان می دهد کیفیت وبلاگ و محتوای شما خوب است.

چرا بک لینک ها بسیار مهم هستند؟

همانطور که گفتم، بک لینک یک رای اعتماد است و به گوگل می گوید که شما محتوای باکیفیتی در وبلاگ خود دارید. هر چه تعداد این آرا بیشتر باشد، رتبه موتور جستجوی شما بهتر خواهد بود.

اگرچه گوگل تغییرات زیادی در الگوریتم خود ایجاد کرده است، بک لینک ها همچنان به عنوان یک سیگنال رتبه بندی قوی باقی می مانند.

اکنون می دانید که چرا به بک لینک نیاز دارید و چرا آنها بسیار مهم هستند، اما هنوز باید یک چیز را از سر راه برداریم.

کیفیت بک لینک های دریافت شده

در سال 2012، گوگل در تلاشی برای پاداش دادن به وب سایت های با کیفیت بالا و خلاص شدن از شر وب سایت های بی کیفیت از SERP ها (صفحه نتایج موتور جستجو) که درگیر طرح های پیوند دستکاری و پر کردن کلمات کلیدی هستند، به روز رسانی به نام Google Penguin را معرفی کرد.

از آن زمان، حتی اگر هزاران بک لینک داشته باشید، اگر لینک هایی را از طرح های پیوند دستکاری، مانند خرید لینک از سایت های بی کیفیت و نامربوط یا از طریق اسپم نظرات، به دست آورید، جریمه خواهید شد.

بیشتر بخوانید: دامین آتوریتی یا domain-authority چیست؟روش های افزایش دامین اتوریتی

چگونه می توانید بک لینک های با کیفیت بالا دریافت کنید؟

در بخش بعدی به تفصیل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

بک لینک های با کیفیت چیست؟

قبل از اینکه به نحوه ساخت بک لینک با کیفیت بپردازیم، اجازه دهید در مورد اینکه بک لینک های با کیفیت چیست و چگونه آنها را تعریف می کنید صحبت کنیم.

یک بک لینک با کیفیت خوب 5 ویژگی دارد.

آنها از وب سایت های معتبر می آیند

آنها شامل یک متن لنگر مرتبط و غنی از کلمه کلیدی هستند

دامنه منبع باید مربوط به سایت شما باشد

بک لینک ها باید یک لینک انجام فالو باشند

بک لینک ها باید از یک دامنه ارجاع منحصر به فرد باشند

بیایید نگاهی دقیق بیندازیم به اینکه هر یک از این ویژگی ها چگونه هستند.

1. بک لینک ها باید از وب سایت های معتبر بیایند

آموزش ساخت بک لینک
دامین اتوریتی را نشان می دهد

آموزش ساخت بک لینک :Domain Authority تنها معیاری است که برای سئو باید نگران آن باشید. هرچه اعتبار دامنه شما بالاتر باشد، شانس شما برای رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو بیشتر است. به طور مشابه، هنگام ساخت بک لینک، مطمئن شوید که آنها را از یک وب سایت معتبر دریافت می کنید.

هر نرم افزار سئو از نام های مختلفی برای نمایش اعتبار یک دامنه استفاده می کند. به عنوان مثال، Ahrefs از رتبه بندی دامنه (DR) و Moz از اعتبار دامنه (DA) استفاده می کند.

گوگل پیوندهایی را از منابع وب سایت با رتبه بالای دامنه (DR) ترجیح می دهد.

به عنوان مثال، ما پیوندی از neilpatel.com به مقاله خود در مورد دریافت مشترکان بیشتر ایمیل دریافت کردیم. از آنجایی که NeilPatel.com یک وب سایت معتبر است، با DR 90، این بک لینک به گوگل می گوید که مقاله ما ارزش رتبه بندی در گوگل برای یک موضوع مرتبط را دارد.

رتبه بندی دامنه Ahrefs – ساخت لینک

2. بک لینک ها شامل یک متن لنگر غنی از کلمه کلیدی مرتبط هستند

همیشه باید سعی کنید از یک متن لنگر که کلمه کلیدی شما را دارد، لینک دریافت کنید. به گفته Ahrefs، همبستگی بالایی بین رتبه های بالاتر و متن لنگر غنی از کلمه کلیدی وجود دارد.

اما توصیه می شود، نباید در این کار زیاده روی کنید.

به‌روزرسانی پنگوئن گوگل، سایت‌هایی را که دارای بک‌لینک‌های زیادی با متن‌های انکر تکست دقیق هستند، سرکوب می‌کند. به نفع شماست که از عبارات کلیدی مرتبط در انکر تکست خود به جای تمرکز بر روی متن انکر تکست دقیق استفاده کنید.

3. دامنه منبع باید به صورت موضعی با سایت شما مرتبط باشد

دریافت لینک از سایت های معتبر با لنگر مرتبط کافی نیست. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که پیوندها از وب سایت هایی که نزدیک به جایگاه شما هستند وارد می شوند.

به عنوان مثال، اگر در مورد برنامه های غذایی در وبلاگ خود می نویسید، سعی کنید از یک وبلاگ تخصصی سلامت بک لینک بسازید. به طور خلاصه، وب‌سایتی که به شما پیوند می‌دهد باید نوعی ارتباط موضوعی داشته باشد.

4. بک لینک ها باید دنبال شوند

2 نوع بک لینک وجود دارد: do-follow و no-follow. هر بک لینک do-follow است مگر اینکه ویژگی rel=”nofollow” باشد به لینک اضافه شد یک پیوند بدون دنبال کردن چگونه به نظر می رسد:

<a href=”http://example.com” rel=”nofollow”>انکر متن</a>

بک لینک های Dofollow به گوگل این امکان را می دهند که آنها را دنبال کند و به وب سایت شما برسد.

به این ترتیب این لینک‌ها به شما اجازه می‌دهند که آب سئو از سایت منبع به سایت هایپرلینک داده شده منتقل شود.

گوگل و سایر موتورهای جستجو، بک لینک هایی را که دارای برچسب عدم فالو هستند، حساب نمی کنند. بنابراین بهتر است سعی کنید لینک هایی را دریافت کنید که فالو هستند.

بیشتر بخوانید: لینک سازی داخلی چیست و اهمیت آن در سئو

5. بک لینک ها باید از یک دامنه ارجاع منحصر به فرد وارد شوند

دریافت لینک از 100 سایت مختلف بهتر از دریافت 1000 لینک از یک سایت است زیرا تعداد کل دامنه های ارجاع دهنده منحصر به فرد نیز با رتبه های بالا مرتبط است.

بنابراین اگر می خواهید بدانید که چگونه در گوگل رتبه بالاتری کسب کنید، تعداد دامنه های ارجاع دهنده به وب سایت خود را افزایش دهید.

تعداد انگشت شماری از لینک های به درستی به دست آمده از سایت های معتبر منحصر به فرد، نسبت به ده ها لینک خریداری شده از سایت های اسپم، تأثیر مثبت بیشتری بر رتبه بندی شما خواهند داشت.

اکنون که تعریف کردیم بک لینک های با کیفیت چیست، بیایید نحوه ساخت آنها را بررسی کنیم.

آموزش ساخت بک لینک

ابتدا، من در مورد چگونگی به دست آوردن لینک های با کیفیت با محتوای با کیفیت صحبت خواهم کرد و سپس شما را راهنمایی می کنم که چگونه لینک سازی را به روش صحیح انجام دهید.

پس بیایید شروع کنیم

نحوه دریافت بک لینک با محتوای با کیفیت بالا

بهترین راه برای جلب توجه سایر ناشران و ایجاد بک لینک با کیفیت بالا، انتشار منابع جامع و عمیق در وبلاگ شما است.

گفتنی است، شما فقط با انتشار محتوای خوب پیوندی دریافت نخواهید کرد. قبل و بعد از انتشار محتوا باید یک استراتژی بازاریابی داشته باشید.

تا آنجا که محتوا پیش می رود، چند نوع محتوا وجود دارد که به عنوان مگنت لینک عمل می کنند، که مردم دوست دارند به آنها لینک دهند.

ما در این راهنما به چند مورد از آنها خواهیم پرداخت.

محتوای پژوهش محور با داده های اصلی

آموزش ساخت بک لینک :اگر مطالعه‌ای در صنعت خود انجام داده‌اید که قبلاً انجام نشده است، احتمال زیادی وجود دارد که افراد هر زمان که داده‌های شما را نقل می‌کنند به شما پیوند دهند.

محتوای پژوهش محور با داده های اصلی

داشتن یک محتوای حماسی می تواند اشتراک های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. می توانید از نرم افزاری مانند ReferralRock استفاده کنید تا اشتراک گذاری را برای خوانندگان خود آسان تر کنید.

همه چیز به این بستگی دارد که مطالعه چقدر خوب است و چقدر داده ها را جمع آوری می کردید.

به عنوان مثال، OptinMonster مطالعه ای انجام داد که در آن بررسی کردند که چه نوع خطوط موضوع ایمیل بیشترین کلیک را دریافت می کند.

آهنرباهای پیوند – نحوه دریافت بک لینک

از آنجایی که این کار ارزش زیادی برای کاربران فراهم می کند و حجم زیادی از داده ها را جمع آوری می کند، بک لینک های زیادی را جذب کرد.

این پست هنوز هم عملکرد خوبی دارد و هر هفته تعداد زیادی بک لینک را به ارمغان می آورد.

نحوه دریافت بک لینک

لیست پست ها و آموزش ها

Moz مطالعه ای انجام داد که در آن 1 میلیون مقاله را که بیشترین بک لینک را به دست آوردند، تجزیه و تحلیل کردند.

این مطالعه به این نتیجه رسید که پست های لیست بیشترین بک لینک ها را به دنبال داشته و آموزش ها را به خود اختصاص داده اند.

پست های فهرست کار می کنند زیرا داده ها را به قالب قابل هضم تجزیه می کنند.

نوع محتوایی که لینک می گیرد – راهنمای بک لینک

ما سهم خود را از موفقیت با این نوع پست ها داشته ایم.

پست ما 101 نکات وبلاگ نویسی مقدار زیادی کشش ایجاد کرد و ما قویاً تأکید می کنیم که همان مسیر را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: گوگل پنالتی چیست و چگونه باید آن را رفع کرد؟

آموزش نحوه گرفتن بک لینک

آموزش ساخت بک لینک :نوشتن راهنماهای عمیق، درست مانند این مقاله، راهی عالی برای جذب هزاران بک لینک است.

شما باید آن را با اطلاعات مرتبط و مفید پر کنید، بنابراین برای هر کسی که به دنبال مطالعه در مورد موضوع است، به منبعی تبدیل می شود.

بسیاری از راهنماهای ما عمیق هستند و بک لینک های زیادی را برای ما به ارمغان آورده اند.

به عنوان مثال، راهنمای “چگونه یک وبلاگ راه اندازی کنیم” ما هنوز بک لینک ها و ترافیک زیادی را برای ما به ارمغان می آورد.

لینک بیلدینگ یا بک لینک

لینک بیلدینگ یا بک لینک
بک لینک با تولید محتوای وبلاگی

پست های بصری: اینفوگرافیک، تصاویر، فیلم ها و غیره

من وبلاگ نویسانی را دیده ام که با پست های بصری خود مانند اینفوگرافیک ها موفقیت زیادی کسب کرده اند و حتی اگر قدیمی شده باشند، لینک های زیادی دریافت می کنند.

دلیل آن این است که داده های ارائه شده به صورت بصری قابل درک است.

ما یک نظرسنجی انجام دادیم که در آن از وبلاگ نویسان در مورد اهداف و چالش های وبلاگ نویسی آنها سوال کردیم. ما تمام داده هایی را که از نظرسنجی به دست آوردیم برداشتیم و آن را به یک اینفوگرافیک تبدیل کردیم.

لینک بیلدینگ

تا به امروز، ما هنوز بک لینک های زیادی برای این موضوع دریافت می کنیم، زیرا این یک تحقیق منحصر به فرد و یک اینفوگرافیک است.

بیشتر بخوانید: سئو خارجی یا سئو آف پیج (Off-page SEO) چیست ؟

آموزش ساخت بک لینک

آموزش ساخت بک لینک :اکنون شما یک ایده اساسی در مورد نحوه ایجاد محتوایی دارید که بک لینک ها را جذب می کند. برای خلاصه کردن همه اینها در یک خط، می‌توان گفت، محتوایی ایجاد کنید که منحصربه‌فرد باشد، ۱۰ برابر ارزش اضافه کنید و از نظر بصری خیره‌کننده باشد. به جای نوشتن برای موتورهای جستجو، برای کاربران بنویسید و سعی کنید مشکلات آنها را حل کنید. از دیدن تعداد بک لینک هایی که دریافت می کنید شگفت زده خواهید شد.

استراتژی های لینک سازی مورد علاقه ما

هر شخص دیگری که به سراغش می روید، استراتژی های لینک سازی مورد علاقه خود را خواهد داشت. همه چیز در مورد انتخاب مواردی است که برای شما مفید هستند.

استراتژی‌های لینک‌سازی زیادی وجود دارد، اما از آنجایی که ما سال‌ها در آن کار کرده‌ایم، در مورد آن‌هایی که برای ما مؤثر بوده و نتایج شگفت‌انگیزی به دست آورده‌اند، بحث خواهیم کرد.

از آگوست 2018، گوگل با به روز رسانی های خود دیوانه شده است. آنها وب سایت ها را به خاطر شیوه های بد لینک سازی تنبیه و جریمه می کنند. وقتی این را می گوییم به ما اعتماد کنید، شما نمی خواهید در انتهای دریافت آن باشد.

من در مورد 4 تا از استراتژی های لینک بیلدینگ خود صحبت خواهم کرد که نتایج عالی را برای ما به ارمغان آورده است.

لینک سازی صفحات منبع

صفحات منبع معمولاً به وب سایت های مختلف در اینترنت پیوندهایی اضافه می کنند که به موضوع آنها مرتبط است.

راهنمای آموزش ساخت بک لینک

این صفحات تنها با هدف پیوند دادن به منابع ارزشمند وجود دارند، که آنها را به هدف اصلی برای کمپین لینک سازی ما تبدیل می کند.

در اغلب موارد، صاحبان وبلاگ چنین صفحاتی وقتی از آن صفحه درخواست پیوند می‌کنید، بله می‌گویند، مشروط بر اینکه مقاله شما به اندازه کافی ارزش قرار گرفتن در آن صفحه را داشته باشد.

در اینجا فرآیندی است که ما از پیوندهای صفحه منابع استفاده می کنیم.

برای یافتن صفحات منبع در اینترنت از اپراتورهای جستجوی زیر استفاده کنید.

“کلمه کلیدی” + inurl: پیوندها

“کلمه کلیدی” + inurl: منابع

کلمه کلیدی + inurl:useful-resources

“کلید واژه” + “منابع مفید”

“کلید واژه” + “منابع مفید”

“کلمه کلیدی” + “پیوندهای مفید”

راهنمای آموزش ساخت بک لینک صفر تا صد

آموزش ساخت بک لینک :اینها فقط برخی از تغییرات برخی از اپراتورهای جستجویی است که ما استفاده می کنیم. با آنها سر و کله بزنید و سوالات جستجوی خود را مطرح کنید.

همچنین می توانید با افزودن پسوند .edu به شرح زیر سعی کنید و پیوندهایی را از صفحات منبع .edu دریافت کنید:

site:.edu “کلمه کلیدی شما”

site:.edu “کلمه کلیدی شما” + “منابع”

site:.edu «کلمه کلیدی شما» + inurl: پیوندها

site:.edu “کلمه کلیدی شما” + “سایت های دیگر”

با این کار لیستی از URL هایی که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید به شما ارائه می دهد.

اکنون باید لیست URL هایی را که پیدا کرده اید تجزیه و تحلیل کنید.

برای انجام این کار، این URL ها را در Ahrefs آپلود کنید و رتبه URL (UR) و رتبه دامنه (DR) آنها را بررسی کنید.

UR معیاری است که نشان می دهد پروفایل بک لینک یک URL هدف در مقیاس 1 تا 100 چقدر قوی است.

آموزش ساخت بک لینک

اکنون باید محتوایی را بیابید که با صفحه منبعی که پیدا کرده اید مطابقت دارد. شما باید مطمئن شوید که مرتبط است یا تمام تلاش های شما به هدر می رود.

در مرحله بعد، باید با ارسال ایمیل شخصی به وبلاگ نویسان صفحات منابع ارتباط برقرار کنید. برای پیدا کردن آدرس ایمیل دقیق آنها، من معمولا از Hunter.io استفاده می کنم.

برای یافتن آدرس ایمیل دامنه به hunter.io رفته و دامنه را وارد کرده و سپس بر روی نماد جستجو کلیک کنید.

تکنیک های لینک سازی hunter.io

تکنیک های لینک سازی hunter.io

آموزش ساخت بک لینک :با این کار لیستی از آدرس های ایمیل به شما ارائه می شود.

یک خط موضوع قانع کننده و طرح ایمیل، جایی در امتداد خطوط طرح ارائه شده در زیر بنویسید. همیشه از ایمیل های شخصی سازی شده در ایمیل های ارتباطی خود استفاده کنید. آن را شخصی تر می کند و تمایل به دریافت پاسخ های بیشتری دارد.

موضوع: مجموعه منابع شما را دوست داشتم

آموزش ساخت بک لینک با محتوای با کیفیت بالا

سلام [نام]،

من در مورد [موضوع] جستجو می کردم و به طور تصادفی به صفحه منبع عالی شما برخوردم: [لینک].

می خواستم از شما به خاطر وقت و تلاشی که برای تهیه این لیست صرف کردید تشکر کنم. اگر لیست شما نبود، هرگز درباره [منابعی که به آن پیوند داده اند] نمی فهمیدم.

اخیراً مقاله‌ای در مورد [موضوع مرتبط] نوشتم که فکر می‌کنم با مخاطبان شما طنین‌انداز خواهد شد.

در صورتی که می خواهید آن را بررسی کنید این لینک است [لینک].

من فکر می کنم این می تواند افزودنی خوبی برای پست شما باشد.

به هر حال، یک بار دیگر از شما برای تهیه لیست تشکر می کنم.

راه های درج بک لینک در سایت های دیگر

با احترام،

[اسم شما]

ممکن است بار اول نتوانید آن را دریافت کنید، گام‌های مختلف را امتحان کنید و ببینید کدام یک بهترین عملکرد را دارد.

ساختمان لینک شکسته

بیلدینگ لینک شکسته یکی از موثرترین روش های ساخت لینک است.

لینک شکسته چگونه کار می کند؟

لینک های شکسته لینک هایی در یک صفحه وب هستند که دیگر کار نمی کنند. این می تواند به دلایل مختلفی باشد. وب سایت های بزرگ گاهی اوقات فراموش می کنند که 404 لینک را بررسی کنند، این می تواند یک مزیت برای کسانی باشد که لینک سازی شکسته انجام می دهند.

فرآیند ساده است، شما پیوندهای شکسته را در یک صفحه به عنوان نشانه حسن نیت شناسایی می کنید و سپس محتوای مرتبط خود را مطرح می کنید.

بیشتر بخوانید: تکنیک های لوکال سئو local seo

بررسی بک لینک ها در Ahref

بررسی بک لینک ها در Ahref

از آنجایی که شما لینک بیلدینگ زیادی انجام خواهید داد، با صفحات 404 یا شکسته زیادی مواجه خواهید شد. شما باید عادت کنید که بک لینک های آنها را با کمک Ahrefs بررسی کنید. ببینید چه نوع سایت هایی به آن لینک می دهند. اگر سایت‌هایی با DR بالا به آن پیوند دارند، فهرستی تهیه کنید و آن‌ها را برای جایگزینی قرار دهید.

همچنین ببینید صفحه شکسته در مورد چه چیزی بود. به Web Archive رفته و URL را وارد کنید. این یک عکس فوری تاریخی از صفحه در زمان پخش زنده به شما نشان می دهد. این به شما ایده می دهد که صفحه درباره چه چیزی بود. اگر محتوایی در مورد موضوع ندارید، می توانید از عکس فوری برای نوشتن در همان موضوع استفاده کنید.

مراحل ایجاد لینک سازی شکسته

صفحاتی را پیدا کنید که پیوندهای خارجی زیادی دارند. صفحاتی که به منابع پیوند داده می شوند، بهترین گزینه را از داشتن 404 پیوند دارند. از عملگرهای جستجویی که در بالا ذکر کردیم برای یافتن صفحات منبع استفاده کنید.

از آنجایی که صفحات منبع دارای لینک های زیادی هستند، جستجوی لینک های شکسته با بررسی هر پیوند به صورت جداگانه زمان زیادی را می طلبد. دو راه برای انجام سریع این کار وجود دارد

Check My Links را در مرورگر کروم خود نصب کنید. این به طور خودکار همه پیوندها را با یک کلیک بررسی می کند.

لینک های من را بررسی کنید – راهنمای بک لینک ها

آموزش ساخت بک لینک :راه دیگر این است که URL را بگیرید و در Ahrefs قرار دهید. سپس به مسیر Outgoing Links > Broken Links بروید. با این کار تمام لینک های خراب در آن صفحه به شما نشان داده می شود.

اکنون که صفحاتی را پیدا کردید که پیوندهای شکسته دارند، دو راه وجود دارد که می توانید به آنها نزدیک شوید

آنها

با وب سایتی که دارای لینک های خراب است تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید. از آنها بپرسید که آیا مایلند پیوندهای شکسته را با پیوندهای شما جایگزین کنند.

با استفاده از الگوی زیر به عنوان الهام بخش، یک ایمیل برای آنها ارسال کنید.

موضوع: وب سایت شما مشکلی دارد.

انواع روش های ساخت بک لینک

سلام [نام]،

من به دنبال چیزی برای خواندن در [موضوع] بودم و با مقاله شما [عنوان و آدرس صفحه] مواجه شدم.

داشتم آن را می خواندم و متوجه شدم که چند لینک وجود دارد که کار نمی کنند.

[نشانی اینترنتی شکسته 1]

[نشانی اینترنتی شکسته 2]

[نشانی اینترنتی شکسته 3]

شاید بخواهید نگاهی به آنها بیندازید.

اگر به دنبال جایگزینی [به یک پیوند شکسته خاص اشاره کنید] هستید، ممکن است بخواهید آن را با مقاله ای که اخیراً منتشر کردیم [عنوان صفحه و آدرس اینترنتی] جایگزین کنید.

امیدوارم کمک کرده باشم. با تشکر از نوشتن فوق العاده.

آموزش ساخت بک لینک

با احترام،

[اسم شما]

روش دیگر این است که لینک های شکسته را بگیرید و در Ahrefs قرار دهید و ببینید کدام سایت ها به آن لینک می دهند.

فرض کنید لینک شکسته‌ای که پیدا کردید دارای تعداد زیادی سایت با DR بالا است که به آن اشاره می‌کنند، می‌توانید روی چیزی مشابه بنویسید و سایت‌هایی را که به لینک شکسته اشاره می‌کنند برای جایگزینی قرار دهید.

این ساده ترین راه برای به دست آوردن تعداد زیادی بک لینک خوب است.

پیوند جمع بندی

وب سایت هایی وجود دارند که هر هفته یا ماه به محتوای برجسته لینک می دهند. اگر چنین محتوایی دارید که ارزش دریافت لینک از گردآوری‌ها را دارد، می‌توانید با آنها تماس بگیرید. در اینجا یک مثال خوب از جمع بندی پیوندها آورده شده است.

مراحل

نحوه گرفتن بک لینک

آموزش ساخت بک لینک :با استفاده از عملگرهای جستجوی زیر به دنبال جمع بندی پیوند در جایگاه خود باشید.

“کلید واژه” + “پیوند جمع بندی”

“کلید واژه” + جمع بندی

“کلید واژه” + “بهترین”

کلمه کلیدی + این هفته

برای آنها یک ایمیل بفرستید

اگر طرح ایمیل شما به اندازه کافی خوب باشد، یک بک لینک دریافت خواهید کرد.

HARO –  لینک بیلدینگ

HARO مخفف کمک به یک خبرنگار است. این پلت فرمی است که روزنامه نگاران و نویسندگان از طرف وب سایت های محبوب پست می گذارند.

به وب سایت آنها بروید و ثبت نام کنید. سپس، روزانه چهار ایمیل پر از سوالات نویسندگان و روزنامه نگاران دریافت خواهید کرد.

HARO –  تکنیک های لینک سازی

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سوالاتی که می توانید پاسخ دهید و اگر پاسخ های شما به اندازه کافی خوب باشد، برای انتشار انتخاب می شوند. می‌توانید داشبورد آن‌ها را بررسی کنید تا ببینید کدام یک از طرح‌های شما تأیید شده و کدام‌ها تأیید نشده‌اند.

HARO –  تکنیک های لینک سازی

پس از انتشار پاسخ‌های شما، به همراه وب‌سایت خود اعتبار داده می‌شوند. این یک راه عالی برای ایجاد پیوند و ایجاد روابط با روزنامه نگاران است.

اینها برخی از استراتژی های لینک سازی مورد علاقه ما بودند که به طور مرتب در کمپین های خود استفاده می کنیم.

این استراتژی ها را دنبال کنید و ما به شما اطمینان می دهیم که بک لینک های عالی دریافت خواهید کرد.

در مرحله بعد، من می خواهم چند تکنیک و نکات ایجاد پیوند جایزه را به اشتراک بگذارم.

تکنیک ها و نکات ایجاد بک لینک پاداش

قبل از اینکه این راهنما را به پایان برسانم، می‌خواستم برخی از تکنیک‌های دیگری را که در طول سال‌ها به کار گرفته‌ام به اشتراک بگذارم.

اصلاح پیوند

حتماً در مورد اصلاح پیوند شنیده اید … این فرآیند دسترسی به وب سایت هایی است که سایت شما را بدون پیوند به آن ذکر کرده اند.

این بسیار اتفاق می افتد، به خصوص در مورد برندهای بزرگ مانند WPBeginner.

به جای اینکه برای خود متاسف باشید و آرزو کنید که اگر فقط به شما پیوند داده بودند، با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به نام تجاری نامرتبط شما پیوند دهند.

از پاسخ های مثبتی که دریافت می کنید شگفت زده خواهید شد. فقط در زمین خود مودب باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه ارتقا رتبه سایت در گوگل

آموزش صفر تا صد نحوه گرفتن بک لینک

سلام [نام]

می‌خواستم از شما تشکر کنم که در مقاله فوق‌العاده‌تان به [نام تجاری خود] فریاد زدید.

ما واقعا قدردان آن هستیم.

من متوجه شدم که شما فراموش کرده اید به وب سایت ما پیوند دهید، و من امیدوار بودم که آیا می توانید با افزودن یک پیوند به سایت ما این مشکل را برطرف کنید. به این ترتیب، خوانندگان شما به راحتی می توانند ما را پیدا کنند.

یک بار دیگر برای فریاد زدن متشکرم به کار خود ادامه دهید.

با احترام،

[اسم شما]

اما چگونه می توان نام تجاری نامرتبط را پیدا کرد؟

آموزش ساخت بک لینک :راه محبوب استفاده از ابزارهایی مانند Ahrefs، BuzzSumo و Mention.com است.

این ابزارها هر زمان که بدون پیوند نامی از شما نام برده شود به شما نشان می دهند.

هنگامی که آنها را پیدا کردید، یک ایمیل با یک الگوی مشابه در بالا برای آنها ارسال کنید و تماشای آن پیوندها را مشاهده کنید.

از طریق جستجوی عکس معکوس بک لینک دریافت کنید

اگر شما هم مانند ما هستید و محتوای بصری زیادی منتشر می کنید، این احتمال وجود دارد که افراد بدون دادن اعتبار به شما از محتوای شما استفاده کنند.

اگر سایت‌هایی را پیدا کردید که از محتوای بصری شما بدون ذکر منبع استفاده می‌کنند، باید با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به شما لینک دهند. اکثر آنها به دلیل قانون حق نشر رسانه دیجیتال (DMCA) مطابقت دارند.

از تصاویر گوگل برای پیدا کردن افرادی که از تصاویر شما بدون پیوند استفاده می کنند استفاده کنید.

تکنیک های لینک سازی

فرصت های پست مهمان با جستجوی عکس معکوس

هنگامی که به دنبال بک لینک هستید، با مقالات زیادی از رقیب خود در وب سایت های مختلف با DR بالا مواجه می شوید. این یک فرصت بزرگ است، زیرا شما می توانید تمام این سایت هایی را که موافقت کرده اند رقیب شما را به عنوان نویسنده معرفی کنند، معرفی کنید.

پست مهمان – راهنمای بک لینک

فرآیند ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هد شات رقیب خود را بگیرید و سپس از جستجوی تصویر گوگل استفاده کنید تا ببینید رقیب شما دقیقا در کدام سایت قرار گرفته است.

سپس با سایت‌هایی تماس بگیرید که به رقبای شما اجازه داده‌اند در وب‌سایت خود وبلاگ داشته باشند و از آنها بپرسید که آیا برای مشارکت دیگری باز هستند یا خیر.

با این کار لینک های ویرایشی عالی برای سایت شما به دست می آید.

ابزارهای بک لینک سازی  Link Intersect Tool

Ahrefs چندی پیش ابزار Link Intersect را معرفی کرد. این بسیار منظم است و لیستی از وب سایت هایی را به شما می دهد که به رقبای شما پیوند می دهند.

اگر کسی به رقبای شما لینک می‌دهد، اگر محتوای بهتری دارید، احتمالاً موافقت می‌کند که به شما پیوند دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که 2 تا 3 رقبای خود را فهرست کنید و این ابزار وب سایت هایی را به شما نشان می دهد که به آنها لینک می دهند اما به شما لینک نمی دهند.

راهنمای بک لینک

در اولین ایمیل خود درخواست لینک نکنید

درخواست لینک در اولین ایمیل شما می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. ما نمی گوییم که کار نمی کند، اما گاهی اوقات مردم از درخواست مستقیم آزرده می شوند.

در تجربه ما، ایمیل‌های احساسی بهتر از ارسال مستقیم عمل می‌کنند. این موضوع در مورد پیگیری ها نیز صادق است. اگر ایمیل دوم ارسال کنید، مردم شما را جدی می گیرند، زیرا نشان می دهد که واقعاً می خواهید با صاحب وب سایت تعامل داشته باشید.

اما باز هم همه چیز به قضاوت شما بستگی دارد. گاهی اوقات ارسال یک طرح مستقیم کار می کند، گاهی اوقات نه. بهتر است هر دو روش را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما مفید است.

همیشه ایمیل های خود را دنبال کنید

آموزش ساخت بک لینک :اگر در بازاریابی محتوای خود جدی هستید، باید ایمیل های خود را پیگیری کنید. اغلب اوقات مردم ایمیل های خود را از دست می دهند یا به هر دلیلی حوصله پاسخ دادن به آنها را ندارند. وظیفه شما این است که پایدار باشید، نه در حدی که در لیست بلاک آنها قرار بگیرید، بلکه به اندازه کافی برای دریافت پاسخ از آنها.

یک ایمیل پیگیری باید انجام شود، اما من افرادی را دیده‌ام که 4 مورد پیگیری را به ایمیل‌های خود ارسال می‌کنند. بستگی داره چقدر ناامید باشی

آموزش ایجاد بک لینک

امیدوارم این راهنما در مورد بک لینک ها و اهمیت آنها به شما آموزش داده باشد. من تمام دانش خود در زمینه بک لینک را در این راهنما ریخته ام.

اما اگر هنوز احساس می کنید که ممکن است چیزی را از دست داده باشیم، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پس از اینکه راهنمای ساخت لینک ما را تمرین کردید، مطالعات موردی خود را به اشتراک بگذارید.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد بازاریابی وابسته را بررسی کنید.

جهت دریافت خدمات سئو سایت و طراحی سایت توسط تیم سئو فراز کلیک کنید

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا