گوگل دیسکاور (google discover) چیست؟

گوگل دیسکاور (google discover) چیست؟همه ما می دانیم که قالب های تبلیغاتی گوگل با گذشت زمان همچنان تغییر می کنند، درست مانند محصولات آن ها در ناوگان گسترده و در حال توسعه راه حل های بازاریابی آن.

گوگل دیسکاور (google discover) چیست؟همه ما می دانیم که قالب های تبلیغاتی گوگل با گذشت زمان همچنان تغییر می کنند، درست مانند محصولات آن ها در ناوگان گسترده و در حال توسعه راه حل های بازاریابی آن.

گوگل دیسکاور (google discover) چیست؟

اما یکی از سوء تفاهم‌های نادرست در این زمینه تبلیغات Google Discovery است که با آگاهی بیشتر شرکت‌ها از این تجارب تبلیغاتی، به آرامی به شهرت می‌رسند.

تبلیغات آنلاین گوگل دیسکاور(google discover)

تبلیغات آنلاین گوگل دیسکاور(google discover)
تصویر نمونه خروجی گوگل دیسکاور

تبلیغات Google Discovery در نهایت روشی را که ما برای تبلیغ به عنوان برند انتخاب می کنیم تغییر می دهد.

با استفاده از پیشرفته ترین A.I، اکنون می توانیم مشتری نهایی خود را بهتر از همیشه درک کنیم.

و این به ما این توانایی را می دهد که محصولات بیشتری را بفروشیم و ترافیک بیشتری را به صفحه فرود مورد نظر خود هدایت کنیم.

بیشتر بخوانید: سئوی تجارت الکترونیک: چگونه ترافیک ارگانیک را به یک فروشگاه آنلاین هدایت کنیم؟

تبلیغات Google Discovery دقیقا چیست و این کمپین ها چگونه هستند؟

در سال 2019، گوگل پلتفرم Discovery Ads خود را به صورت بتا منتشر کرد.

اما اگر هرگز برنامه Google را در دستگاه های خود نداشته اید، احتمالاً از ابتدا حتی در مورد این واحدهای تبلیغاتی نشنیده اید.

و به قول خود گوگل، تفکرات زیادی در این پلتفرم وجود دارد.

گوگل دیسکاور google discover چیست؟

«گوگل تبلیغات Discovery را به عنوان جایگزینی برای فیس بوک و اینستاگرام قرار می دهد.

Discovery یک سطح قابل مرور و مبتنی بر فید است که به تبلیغ‌کنندگان این فرصت را می‌دهد تا ردپای دیجیتالی خود را به صدها میلیون کاربر Google در سراسر جهان گسترش دهند – تنها با یک کمپین.

همه اینها در حالی است که از سیگنال‌های هدف کاربر غنی برای برآورده کردن انتظارات کاربران در زمانی که مشتاق کسب اطلاعات بیشتر و آماده انجام اقدام هستند، استفاده می‌شود.» – جیمز آنتونی، نماینده Google.

بنابراین، بیایید به نحوه عملکرد این برنامه بازاریابی زنده گوگل و معنای آن برای کاربران و برندها بپردازیم.

بیشتر بخوانید: SEM چیست و کاربرد آن؟

وارد Google Discover شوید

بیش از 800 میلیون کاربر به طور فعال در این پلتفرم زندگی می کنند. اخبار قبلاً از طریق قالب‌هایی مانند رادیو یا روزنامه مصرف می‌شد، اما اکنون فیدهایی مانند Google Discover بازی را تغییر می‌دهد.

Google Discover – که قبلاً به عنوان Google Feeds شناخته می شد – به کاربران این امکان را می دهد تا تجربه خود را پس از انجام دانلود برنامه Google در آن دستگاه خاص تنظیم کنند.

این بدان معناست که مخاطبان می‌توانند محتوا و داستان‌های نشان‌داده‌شده در فید Google Discover خود را سفارشی کنند و سرفصل‌ها، ویدیوهای YouTube و محتوای متناسب با علایقشان را به آنها ارائه دهند.

تجربه برنامه گوگل دیسکاور چه تفاوتی با جستجو دارد؟

در مقایسه با جستجوی گوگل، که حول کلمه کلیدی وارد شده در کادر جستجو می چرخد، هدف Google Discover این است که قبل از اینکه کاربر فکر کند یا بپرسد، به مخاطب پاسخ دهد.

چگونه گوگل دسکاور علاقمندی های گاربر را تشخیص می دهد؟

با استفاده از A.I برای پیش بینی این روندها و رفتارها از قبل.

ظهور A.I :هرچه کاربر بیشتر روی قالب‌های تبلیغاتی یا ویژگی‌های Google در Google Discovery کلیک کند، پلتفرم بیشتر متوجه می‌شود که به چه چیزی علاقه دارد یا نمی‌خواهد ببیند.

اساساً می آموزد که چه نوع کمپینی را برای آنها ژست بگیرد، بدون اینکه بداند در وهله اول برای آنها تبلیغ می شود.

Google Discovery Ads چگونه کار می کند؟

Google Discovery Ads چگونه کار می کند؟
تمایز تصاویر در گوگل دسکاور

شکی وجود ندارد که هیجان زیادی در مورد این شکل جدید از تبلیغات PPC وجود دارد، به ویژه با تبلیغ‌کنندگانی که می‌توانند کاربران را بر اساس علایق و کیفیت سرنخ خود هدایت کنند.

همچنین یک روش فوق‌العاده قدرتمند برای گسترش آگاهی از برند است، و نام هر کسب‌وکاری را به شیوه‌ای طبیعی‌تر و بومی‌تر نشان می‌دهد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک نسخه تبلیغاتی خوب نوشته شده باشد و آماده باشید

از شبکه تبلیغات گسترده تر گوگل  google discoveاستفاده کنید

اما اگرچه آنها برای برنامه Discovery ساخته شده اند، این تبلیغات جستجو فقط در پلتفرم ظاهر نمی شوند – آنها را در مکان هایی در Gmail، YouTube، جستجوهای نقشه، به عنوان تبلیغات نمایشی و در مکان های دیگر خواهید دید.

بنابراین، قدرت زیادی در پشت این شکل از تبلیغات گوگل وجود دارد، به خصوص که یک کمپین Discovery می تواند در وهله اول رفتار کاربر را یاد بگیرد.

نحوه کار هدف گذاری گروه تبلیغاتی در Google Discovery

یک کمپین Discovery به شما امکان می دهد مخاطبان خود را مشخص کنید و آنها را بر اساس آن هدف قرار دهید، حتی از طریق بازاریابی مجدد Google یا تبلیغات چرخ و فلک.

این یک راه عالی برای جذب افرادی است که ممکن است به جای آن از سایت یا برنامه دیگری استفاده کنند.

کمپین تبلیغاتی هدفمندتر در گوگل دیسکاور

همچنین می‌توانید قالب تبلیغات خود را متناسب با علایق افرادی که می‌خواهید هدف قرار دهید، یا اینکه آنها چه عبارت جستجویی را وارد می‌کنند، هدف قرار دهید.

از آنجا می‌توانید قالب تبلیغاتی را که می‌خواهید انجام دهید و اقدام مورد نظرتان را تعیین کنید – به عنوان مثال. بازدید از وب سایت یا نوع دیگری از تبدیل.

بیشتر بخوانید: سئو یا تیلیغات کلیکی(PPC)

آیا دنیای Google Discover ارزشش را دارد؟

Google Discovery Ads به شما این امکان را می دهد که کمپین های خود را به روشی کاملاً متفاوت تنظیم کنید.

مشتریان خود را قبل از اینکه بدانند تبدیل به یک می شوند شناسایی کنید و از موضوعات و دسته بندی هایی استفاده کنید که برای آنها جذاب است.

بهتر از همه، می‌توانید همه این کارها را در فید بومی Google Discovery به عنوان یک برنامه یا فراتر از سطح سطح با مشاهده تبلیغات خود در سراسر شبکه نمایش Google انجام دهید.اگر می‌خواهید افراد از پلتفرم‌های دیگر را جذب کنید، این روش بسیلر آسان و عالی برای رسیدن به هدفتان میباشد..بهتر از همه، شما هنوز هم می توانید یک استراتژی پیشنهادی را انتخاب کنید، از تصاویر جذاب استفاده کنید و کاربران را بر اساس آن قیف کنید.

نکته آخر…

در نهایت، تبلیغات Google Discovery به مجموعه محصولات Google افزوده می شود، به خصوص که A.I بیشتر بخشی از نقش روزمره ما در بازاریابی می شود.

انجام خدمات سئو سایت و طراحی سایت توسط تیم سئو فراز با خدماتی متنوع و تضمینی انجام میشود .

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا