چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

 

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟وقتی صحبت از تبلیغات در عصر مدرن به میان می آید، ما از انتخاب رنج می بریم. با این حال، اینجاست که همه چیز می تواند برای مشاغل در هر اندازه چالش برانگیز شود.

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

به عنوان مثال، تشخیص اینکه برای بهترین نتایج ممکن باید روی کدام پلتفرم‌های آنلاین تمرکز کنید، ممکن است سخت باشد؟ چقدر باید سرمایه گذاری کرد؟ کدام پلتفرم‌ها واقعاً کلیک‌ها را به عمل تبدیل می‌کنند، مانند خرید، رزرو یا اشتراک؟

گوگل ادوردز چیست و چگونه کار میکند؟

رهبر واضح همه پلتفرم های آنلاین، غول موتور جستجو، گوگل است که بیش از 90 درصد از سهم تمام پرس و جوهای انجام شده آنلاین را کنترل می کند.

هر روز 3.5 میلیارد جستجوی گوگل انجام می شود که معادل حدود 40000 جستجو در هر ثانیه است. این نوع حجم فرصتی است که نمی توان آن را نادیده گرفت و انتخاب استفاده از Google Ads بهترین راهی است که می توانید از این رفتار مصرف کننده استفاده کنید.

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟وقتی صحبت از اجرای کمپین جستجوی پولی به میان می آید، گوگل 73 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و 65 درصد از تمام مشاغل کوچک و متوسط ​​حداقل یک کمپین در حال اجرا دارند. این بدان معناست که اگر اصلاً از Google Ads استفاده نکنید، در یک نقطه ضعف رقابتی بزرگ قرار دارید.

هنگامی که مردم واقعاً جستجو می کنند، تقریباً نیمی از آنها روی سه تبلیغ برتر ظاهر شده کلیک می کنند. در همین حال، حدود 35 درصد از مردم یک محصول را ظرف پنج روز پس از جستجو در اطراف آن خریداری می کنند.

اگر قبلاً تبلیغات گوگل را در نظر نگرفته اید، وقت آن رسیده است که قدرت ابزارهای بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنها را باز کنید. و اگر در گذشته کار کرده اید، ما به شما کمک می کنیم تا بفهمید چقدر می توانید از این نوع کمپین قدرتمند بهره ببرید.

تفاوت بین تبلیغات گوگل ادوردز (تبلیغات پولی) و نتایج جستجوی ارگانیک (SEO) چیست؟

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟ تفاوت آشکار این است که Google Ads یک سیستم پولی است، در حالی که شما مجبور نیستید برای رسیدن به نتایج ارگانیک هزینه ای بپردازید – مگر اینکه از یک سرویس آژانس مانند SEO استفاده کنید.

هزینه های سئو در هنگام ایجاد کلمات و عبارات کلیدی، ایجاد یک لیست قوی از بک لینک ها و توسعه و ارائه محتوای تازه و اصلی به طور منظم است. مهم نیست که چگونه از جستجوی گوگل به عنوان یک پلتفرم بازاریابی استفاده کنید، این کار بسیار زیادی است و در نهایت به آن اضافه می شود.

چرا باید از تبلیغات Google Ads استفاده کنیم ؟

Google Ads به طور موثر به شما این امکان را می دهد که با پیشی گرفتن از رقبای خود در مورد کلمات کلیدی که برای نتایج جستجو مورد استفاده قرار می گیرند، یک میانبر برای این نتایج انتخاب کنید.

وقتی رقیب را در پیشنهاد خود شکست می دهید، می توانید کلمات کلیدی را که افراد جستجو می کنند مشاهده کنید، و شما را فوراً در صدر رتبه بندی قرار می دهد. با این حال، شایان ذکر است که برچسب “تبلیغ” در کنار این لیست ظاهر می شود.

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟
نمودار معیارهای گوگل ادوردز را نشان می دهد

Google Ads بر روی یک سیستم حراجی عمل می کند به طوری که هر بار که کاربر جستجو می کند، پیشنهاداتی برای کلمات کلیدی وجود دارد. برندگان در بالای نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شوند. هرچه کلمه کلیدی محبوب تر باشد، احتمال پرداخت بیشتر خواهید داشت.

به عنوان مثال، سفارش آنلاین پیتزا بسیار محبوب است، بنابراین عبارات جستجو در Google Ads – مانند «پیتزا»، «پیتزا آنلاین»، «پیتزا در نزدیکی من» و مانند آن – احتمالاً تقاضای زیادی دارند.

کیفیت تبلیغات گوگل، وب‌سایت و محصول شما نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند و گاهی اوقات فقط تبلیغ‌کننده‌ای نیست که عمیق‌ترین جیب را دارد برنده این حراج‌ها می‌شود.

چرا کیفیت در گوگل ادوردز ضروری است؟

بیایید از یک مثال تبلیغاتی استفاده کنیم. یک پیتزافروشی نه چندان معتبر، کلمات کلیدی را در همه جای سایت خود اسپم می کند، اما برای موقعیت خود در رتبه بندی، پول زیادی به گوگل می پردازد.

این بدان معنی است که افراد به سایتی با کیفیت پایین با محتوای کم کیفیت هدایت می شوند که ممکن است به آنها مربوط نباشد.

در حالی که این برند پول زیادی می پردازد، اما همه چیز را برای تلاش آنها انجام نمی دهد.

گوگل همیشه می‌خواهد اطمینان حاصل کند که ترافیک به منابع مرتبط و ارزشمند هدایت می‌شود، بنابراین اولویت‌بندی این برند (با وجود پولی که برای کمپین تبلیغاتی گوگل پرداخت می‌شود) برای غول جستجو جذاب نیست.

بیشتر بدانید:  میانگین نرخ کلیک (CTR) در تبلیغات گوگل بر اساس صنعت

به عبارت ساده، پول همه چیز در مورد موفقیت گوگل ادز نیست. قبل از اینکه حتی سعی کنید این روش PPC را شروع کنید، به همان اندازه مهم است که مطمئن شوید همه عناصر صفحه فرود شما از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار هستند.

گوگل ادوردز

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟ اساساً، موتور جستجو به هر تبلیغ کننده Google Ads یک امتیاز کیفیت از 1 تا 10 اختصاص می‌دهد که در نرخ کلیک مورد انتظار، ارتباط آگهی با افرادی که از موتور استفاده می‌کنند، و تجربه صفحه فرود را تعیین می‌کند.

می‌توانید امتیاز کیفی خود را در Google Ads مشاهده کنید و در صورت نیاز تنظیمات را برای بهبود آن انجام دهید.

گوگل مخفی نمی کند که امتیاز کیفیت برای تبلیغاتش مهم است و تمام اطلاعاتی را که برای بهبود سایت خود برای رتبه بهتر نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

هنگامی که متنی را برای آگهی (های تبلیغاتی) خود جمع آوری می کنید، نرخ کلیک مورد انتظار شما رتبه ای متوسط، بالاتر از متوسط ​​یا کمتر از میانگین دریافت می کند.

بیایید دوباره از مثال پیتزا استفاده کنیم. در اینجا نمونه ای از متن بسیار مرتبط است که می تواند در تبلیغات استفاده شود:

نمونه مثال گوگل ادز پیتزا دوستان، تهران، شهریار

سفارش تحویل پیتزا به تمام حومه ها در منطقه تهران ​​شهریار به صورت آنلاین. شماره تلفن: XXXX

همه کلمات کلیدی مربوطه وجود دارد – از جمله مکان، شماره تماس، موقعیت جغرافیایی و پیشنهادات ویژه

این موضوع مستقیماً به نقطه اصلی می رسد و هرکسی که در پاراماتا هوس پیتزا می کند به احتمال زیاد به سمت این تبلیغ هدایت می شود.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) چیست و چرا اهمیت دارد؟

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟ بیایید یک قدم به عقب برگردیم و دوباره به روند حراج گوگل ادز نگاه کنیم  تبلیغات پرداخت به ازای کلیک یک روش رایج در تبلیغات گوگل است که در آن شما به معنای واقعی کلمه برای هر شخصی که بر روی لیست شما کلیک می کند و به وب سایت شما می رود مبلغ مشخصی را پرداخت می کنید.

بسته به نوع و اندازه کسب و کار خود، باید تعیین کنید که آیا بودجه کافی برای اجرای یک کمپین موفق PPC دارید یا خیر.

اگر شما یک بازیکن کوچک در یک صنعت بزرگ و پرطرفدار با رقابت بزرگ هستید، صرف نظر از اینکه امتیاز کیفیت شما چقدر است، ممکن است سخت باشد که با پیشنهادات آنها برای تبلیغات مطابقت دهید, در این صورت شاید بهتر باشد به جای تبلیغات گوگل روی سئو تمرکز کنید.

از Google Keyword Planner رایگان استفاده کنید

این به شما کمک می کند تا عبارات دم بلند مناسب را پیدا کنید که می توانید به عنوان عبارات در کمپین خود استفاده کنید نمونه ای از کلمات کلیدی دم بلند (دوباره با استفاده از مثال پیتزا) می تواند “پیتزا تحویل داده شده در Parramatta” یا “Perramatta آنلاین پیتزا” باشد.

یک بودجه روزانه برای تبلیغات گوگل تعیین کنید، بنابراین فقط آنچه را که می توانید خرج کنید

همانطور که تبلیغات گوگل شما موفق می شود و ترافیک و فروش بیشتری دریافت می کنید، همیشه می توانید این بودجه را در آینده افزایش دهید و نتایج بهتری ارائه دهید.

درک   نیاز مردم برای کسب و کار خود

در حالی که امروزه دستگاه‌های تلفن همراه بسیار محبوب هستند، سرویس‌های زیادی وجود دارد که در آن افراد با استفاده از رایانه رومیزی یا لپ‌تاپ به دنبال سایت شما هستند, به این ترتیب می توانید تبلیغات خود را به سمت دستگاه های مناسب و افراد مناسب هدایت کنید.

بیشتر بدانید:  نحوه ارتقا رتبه سایت در گوگل

تبلیغات خود را اغلب مرور کنید

Google روزانه به شما توصیه‌ها و نکاتی را در مورد نحوه بهینه‌سازی محتوای خود ارائه می‌کند و همیشه می‌توانید انواع تبلیغات بیشتری ایجاد کنید و مکان‌هایی که ظاهر می‌شوند (از جمله سایت‌های شریک Google) را با هم ترکیب کنید تا بهترین ترکیب‌های ممکن را پیدا کنید که کمپین‌های PPC شما را موفق‌تر می‌کند.

صفحات فرود و اینکه چگونه می توانند سرنخ ها را افزایش دهند

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟ کمپین های تبلیغاتی موفق گوگل نیاز به رویکردی دو جانبه دارند.

در حالی که Google Ads ترافیک مناسبی را برای سایت شما به ارمغان می آورد، شما همچنین باید مطمئن شوید که صفحات فرود قوی دارید که افراد جدید را به سایت شما تشویق و هدف قرار می دهند تا به نوعی اقدام (تبدیل) انجام دهند.

اهداف و جاه طلبی های خود را به وضوح مشخص کنید

قبل از اینکه حتی صفحات فرود خود را بسازید، مطمئن شوید که اهداف دقیق کسب و کار خود را استراتژی کرده اید.

در جست و جوی یک پایگاه داده بزرگ از سرنخ ها هستید؟

دوست دارید  افزایش فروش داشته باشید؟

تمایل به قرار ملاقات های بیشتر دارید؟

بسیار حیاتی است که این موضوع را به وضوح تعریف کنید تا صفحه فرود شما در این اهداف و مقاصد بسیار دقیق باشد.

تبلیغات/صفحات خود را ساده نگه دارید

شما احتمالاً فقط یک پنجره کوچک برای تحت تأثیر قرار دادن بازدیدکنندگان خود خواهید داشت و اگر با دیواری از متن یا صفحه بیش از حد پیچیده روبرو شوند، آنها در اطراف خود باقی نمی مانند, ضروری است که صفحات فرود شما برای موبایل و تبلت نیز مناسب باشند.

همه چیز را تست کنید

می‌توانید عناصر صفحات فرود را مطابق با تبلیغات خود تغییر دهید و تغییر دهید و تست A/B را انجام دهید تا ببینید کدام گزینه بهترین کار را دارد.

این تضمین می کند که بیشترین حجم تبدیل را دریافت می کنید هنگامی که نوبت به آزمایش می رسد، بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که هیچ عنصر شکسته ای مانند پیوندهای مرده یا غیر مستقیم در سایت شما وجود ندارد.

داده های قدرتمند به شما کمک می کند مخاطب، صنعت و رقابت خود را درک کنید

یکی از بهترین عناصر استفاده از تبلیغات گوگل، حجم عظیم منابع رایگان در دسترس تیم های بازاریابی است.

با انبوهی از دوره های آموزشی و آموزشی و همچنین ابزارها و معیارهای قدرتمند تجزیه و تحلیل داده ها که به شما کمک می کند بیشترین بهره را از کمپین های خود ببرید، واقعاً می توانید هرچه می خواهید از Google Ads به صورت رایگان بهره ببرید.

در خود Google Ads مجموعه ای از ابزارها تعبیه شده است که می توانید برای بهینه سازی محتوای خود از آنها استفاده کنید، از جمله:

  • بررسی اجمالی عملکرد تبلیغات
  • بررسی اجمالی عملکرد کمپین و.
  • بررسی اجمالی عملکرد کلمه کلیدی

بیشتر بدانید:  فاکتورهای رتبه بندی گوگل چیست؟

ابزارهای گوگل ادوردز

اینها معیارهای قدرتمندی را در کمپین‌های Google Ads شما ارائه می‌کنند و داده‌هایی را ارائه می‌کنند که می‌توانید از آنها برای شکل‌دهی و بهبود پویایی‌های آینده‌تان استفاده کنید تا مطمئن شوید که بیشترین درآمد را به دست می‌آورید.

همچنین می‌توانید برچسب‌های Google (تکه‌هایی از کد یا پیکسل‌های ردیابی) را در وب‌سایت یا برنامه خود نصب کنید که داده‌های تبلیغات را برای شما جمع‌آوری می‌کند و ردیابی رویداد رایگان را ارائه می‌کند.

سپس به شما این امکان را می‌دهد تا تبلیغات مؤثر یا کمپین‌های بازاریابی مجدد را در شبکه نمایش راه‌اندازی کنید و داده‌های ترافیک وب‌سایت را جمع‌آوری و استفاده کنید تا به راحتی کمپین‌های تبلیغاتی موفقی را بدون نیاز به دانش کدنویسی ایجاد کنید.

دلایل استفاده از گوگل ادوردز

گوگل تگ منیجر و این داده ها به خودی خود به طور موثر کار می کنند، اما زمانی که همراه با تبلیغات و گوگل آنالیتیکس که مجموعه ای از ابزارها را برای درک بهتر مخاطبان و مشتریان بالقوه شما فراهم می کند، به ویژه قدرتمند می شوند, از آنجا، می‌توانید Google Ads را بسازید

کمپین های بهینه سازی شده برای شبکه نمایش را که احتمال اثربخشی بیشتری دارند.

Google Tags

وقتی آن را با Google Tags ترکیب می‌کنید، به طور خودکار در پس‌زمینه کار می‌کند و داده‌ها را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کند که سپس می‌تواند برای ایجاد گزارش‌ها، نمودارها و معیارهای سفارشی‌سازی شده استفاده شود.

این به شما کمک می کند بفهمید مشتریان شما چه چیزی را دوست دارند، چگونه رفتار می کنند، چگونه می توانید عملیات خود را بهتر بهبود بخشید و به طور مداوم عملکرد نه تنها Google Ads بلکه وب سایت و عملیات کلی کسب و کار خود را بهبود بخشید.

 

 

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا