راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

Contents

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب) :اینترنت شروع یک کسب و کار را آسان می کند اما چه چیزی را باید شروع کرد؟ با لیست قطعی ما از بهترین ایده های کسب و کار آنلاین، کسب و کار مناسب را برای شروع خود کشف کنید.

در جامعه تکنولوژی محور امروزی، دلیلی وجود ندارد که نتوانید یک کسب و کار سودآور را از راحتی اتاق نشیمن خود راه اندازی کنید. هیچ کمبودی در مزیت کار از راه دور وجود ندارد: والدین تمام وقت می توانند ساعات کاری انعطاف پذیری را انتخاب کنند. مسافران مشتاق می توانند کار خود را در حال حرکت انجام دهند. راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به تمام کار سخت برای راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی نیاز دارد، اما پس از راه اندازی، آزادی کافی را فراهم می کند.

راه اندازی کسب و کار آنلاین

از نظر خود کسب و کار، انتخاب یک ایده کسب و کار دیجیتال مزایای متعددی دارد. راه‌اندازی یک شرکت از خانه خود، هزینه‌های هنگفت مرتبط با سرمایه‌گذاری در یک دفتر کار و لوازم فیزیکی را حذف می‌کند. سرمایه‌گذاری حداقلی به معنای ریسک کمتر است و به شما این امکان را می‌دهد که پول بیشتری را صرف تبلیغات کنید تا پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید. فعالیت آنلاین همچنین کسب و کار شما را به روی مشتریان از تمام نقاط جهان باز می کند و زمینه رشد قابل توجهی را به شما می دهد.

تنها مانع برای راه اندازی یک پولساز آنلاین، یافتن ایده مناسب است. ما فهرستی از بیش از 100 ایده کسب‌وکار آنلاین را گردآوری کرده‌ایم که برای انواع مهارت‌هایی مناسب است که می‌توانید فوراً آن‌ها را شروع کرده و اجرا کنید. چه به دنبال چیزی برای ایجاد درآمد غیرفعال از طرف شرکت باشید یا یک شرکت میلیون پوندی، امروز درآمد ایده آل خود را پیدا کنید.

1. یک فروشگاه تجارت الکترونیک راه اندازی کنید

یک فروشگاه تجارت الکترونیک به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا کالاها و خدمات را به صورت آنلاین از طریق تلفن، تبلت یا رایانه خود از طریق تراکنش های دیجیتال خریداری کنند.

دسترسی به فروشگاه های تجارت الکترونیک به این معنی است که دسترسی به بازار جهانی قابل دستیابی به سرعت رشد کرده است. جذب ترافیک به سایت شما بهترین شانس شما برای کسب درآمد کلان است: هنگامی که فروشگاه راه اندازی شد، تمرکز شما باید روی تبلیغات و بازاریابی باشد. اگر می خواهید سریع شروع کنید، سئو فراز به صورت حرفه ای با بالاترین تجربه کاری به شما از صفر تا ص کمک خواهد کرد تا به بالاترین موفقیت برسید.

یک نکته مهم این است که محصولات کمتری را ارائه دهید اما به دنبال مواردی با نشانه گذاری قابل توجه باشید. موفقیت یک فروشگاه تجارت الکترونیک به شدت به برندسازی متکی است – تمرکز بر ایجاد یک نام تجاری قوی با یک بازار هدف خاص.

2. خرید و فروش وب سایت

خرید و فروش سایت ها معادل آنلاین ملک است. مفهوم تقریباً یکسان است: خرید وب سایت های کم ارزش، بهبود جزئی آنها و فروش آنها برای کسب سود. نه تنها می توانید از فروش خود درآمد کسب کنید، بلکه می توانید علاوه بر آن، سود ماهانه نیز داشته باشید و در صورت انجام درست، آن را به یکی از سودآورترین گزینه های تجارت آنلاین تبدیل کنید.

هنگامی که وب سایت خود را خریداری کردید، می توانید برای ایجاد ترافیک و کسب درآمد از خریدهای خود دست به کار شوید تا سود ماهانه آنها را افزایش دهید. هنگامی که ترافیک را به حداکثر رساندید، می توانید آن را بفروشید – یا خودتان مستقیماً یا از طریق یکی از کارگزاران ذکر شده.

پول زیادی برای خرید و فروش وب سایت ها وجود دارد. بیاموزید که مشکلات یک وب سایت را برای فیلتر کردن تخلیه پول شناسایی کنید – به دنبال اثبات درآمد و ترافیک باشید. اگر مطمئن نیستید، بسیاری از کارگزاران خدماتی را برای کمک به شما در بررسی خریدهای احتمالی خود ارائه می دهند.

از طرف دیگر می توانید وب سایت هایی را با قصد فروش ایجاد کنید. این یک گزینه وقت گیرتر است، اما می تواند بسیار سودآور باشد. با تحقیق در مورد ورق زدن وب سایت شروع کنید – به فروش اخیر سایت های مشابه نگاه کنید تا ببینید چه چیزی باعث موفقیت آنها شده است.

3. یک کتاب الکترونیکی بنویسید و منتشر کنید

انتشار بسیار دشوار است، و حتی بهترین نویسندگان ردهای بی شماری را تجربه کرده اند. اما بازار کتاب دیجیتال تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده و کسب درآمد را به یک سرمایه گذاری آسان تر تبدیل کرده است. هر کسی می تواند کتاب الکترونیکی خود را منتشر کند و در وب سایت هایی به بزرگی آمازون بفروشد. بهترین قسمت؟ کاملا رایگان است.

مهم ترین سرمایه گذاری برای نوشتن و فروش کتاب الکترونیکی زمانی است که صرف نوشتن آن می کنید. هزینه های پولی راه اندازی، با این حال، حداقل است. جایگاه خود را بیابید – هر چه جایگاه کوچکتر باشد، بهتر است رقابت خود را محدود کنید.

بهترین کاری که می توانید برای افزایش فروش خود انجام دهید این است که روی حرفه ای کردن کتاب خود تا حد امکان سرمایه گذاری کنید. یک ویراستار حرفه ای یا حداقل یک تصحیح کننده حرفه ای بگیرید تا شما را بررسی کند

کار کردن پیدا کردن یک حرفه ای برای ایجاد هنر پوشش خوب و قالب بندی کتاب شما نیز می تواند به افزایش فروش کمک کند.

4. یک تجارت آنلاین SaaS راه اندازی کنید

SaaS مخفف نرم افزار به عنوان یک سرویس است. این یک مدل کسب و کار است که در آن مشتریان راه حل های نرم افزاری را به صورت آنلاین به صورت اشتراک خریداری می کنند. این نرم افزار به صورت مرکزی میزبانی می شود، به این معنی که همه آن ها در فضای ابری ذخیره شده و قابل دسترسی هستند.

کسب و کار آنلاین SaaS یک گزینه فوق العاده برای کسانی است که دانش برنامه نویسی و ساخت نرم افزار دارند. مانند سایت های عضویت، ایده خوبی است که چیزی را به صورت رایگان ارائه دهید. معمولاً این یک آزمایش رایگان با تاریخ انقضا یا نسخه محدود محصول نهایی است و به عنوان طعم یا تبلیغ برای محصول کامل و پولی شما عمل می کند. برای کسب درآمد از فروش نرم افزار، سرویس شما باید بدون مشکل اجرا شود. در ابتدا، شما زمان زیادی را به رفع اشکالات و عیب یابی اختصاص خواهید داد. هنگامی که یک محصول کارآمد به دست آوردید، کسب و کار نسبتاً خودکار می شود. سیستم به‌طور خودکار به‌روزرسانی‌ها را برای خریداران ارسال می‌کند.

SaaS یک مدل تجاری عالی است زیرا مشتریان معمولاً وفادار هستند. هنگامی که آنها برای اجرای کسب و کار خود به نرم افزار شما تکیه می کنند، به آن گره می خورند. یکی از ضروریات موفقیت این تجارت، داشتن دانش عمیق واقعی از صنعت است.

5. کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته

بازاریابان وابسته با برندها همکاری می کنند تا فروش خود را افزایش دهند. شما می توانید این کار را در خانه با ایجاد ترافیک به وب سایت یک تاجر از طریق یک پیوند وابسته انجام دهید: سپس از تمام فروش هایی که از طریق پیوند خود ایجاد می شود، کمیسیون دریافت خواهید کرد. کمیسیون معمولا بین 5 تا 20 درصد است که برای هر مشتری مذاکره می شود.

این می تواند یک تجارت پرخطر باشد زیرا پرداخت کاملاً به عملکرد بازاریابی شما بستگی دارد: تعداد فروش شما و میزان کمیسیون حاصل از آن. با این حال، از جنبه مثبت، هزینه های راه اندازی تقریباً هیچ است – می توانید پیوند وابسته خود را در هر جایی برای ایجاد فروش ارسال کنید. اگر بودجه شما اجازه می دهد، می توانید با استفاده از تبلیغات پولی به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

6. خدمات چاپ سه بعدی را ارائه دهید

راه اندازی یک کسب و کار پرینت سه بعدی نمونه دیگری از یک سرگرمی است که به سود تبدیل شده است. اگر قبلاً صاحب یک چاپگر سه بعدی هستید و در آن مهارت دارید، تبدیل آن به یک تجارت سودآور آسان است. مشتریان بالقوه با یک مدل سه بعدی با شما تماس می گیرند. شما مدل را چاپ می کنید و برای آنها پست می کنید و سود متوسطی به دست می آورید.

اگر قبلاً چاپگر سه بعدی دارید، این مدل خیلی گران نیست. شما باید در بازاریابی فاکتور بگیرید – برای دستیابی به مشتریان به یک کمپین تبلیغاتی خوب نیاز دارید. با این حال، بازاریابی را می توان ارزان در فیس بوک، لینکدین و دهان به دهان انجام داد. هدف قرار دادن شرکت های مرتبط با فناوری نیز یک مکان عالی برای شروع است. در مرحله بعد، باید ذخیره محصول و ارسال را در نظر بگیرید.

مطمئن شوید که بیمه دارید – شما مسئول نحوه عملکرد این قطعات هستید و همچنین باید در صورت خرابی ماشین آلات خود را پوشش دهید.

7. ایجاد و فروش اقلام دست ساز

اگر از افراد خلاق یا هنری هستید، می توانید به راحتی از مهارت های خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. با سایت هایی مانند با سلام یا دیوار و شیپور ، فروش محصولات دست ساز به میزان قابل توجهی قابل دسترس تر شده است، گزینه دیگر ایجاد یک صفحه در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی و افزایش فروش با استفاده از کانال های مختلف مانند گروه فیس بوک است.

هزینه های راه اندازی بسته به محصولی که می سازید متفاوت است. سفارش دادن محصولات شما کندتر است، اما از هدر رفتن محصولات جلوگیری می کند و هزینه های اولیه را کاهش می دهد.

8. یک فروشگاه محصولات دیجیتال ایجاد کنید

چه راهی بهتر از راه اندازی یک فروشگاه محصولات دیجیتالی برای سود بردن از جامعه وابسته به فناوری ما. این کسب و کار کاملاً آنلاین اجرا می شود و منابع فیزیکی مورد نیاز تقریباً وجود ندارد. بزرگترین سرمایه گذاری در آغاز زمان شما خواهد بود.

محصولات دیجیتال هر چیزی هستند که می توانید به صورت آنلاین دانلود کنید. عدم حضور فیزیکی به معنای حداقل منابع، بدون هزینه تولید، بدون هزینه ذخیره سازی است. به صرفه ترین و مقرون به صرفه ترین محصولاتی که می توانید بفروشید فایل های PDF در قالب های مختلف هستند – برای مثال، الگوها امکانات زیادی را ارائه می دهند: قالب هایی برای ایمیل ها، رزومه ها، نامه های پوششی، کارت ویزیت، تقویم. تقریباً برای هر چیزی و با اطلاعات بسیار کمی می توانید یک الگو تولید کنید. کمی شعله ور شدن خلاقانه در اینجا بسیار زیاد است – مردم برای ظاهر حرفه ای پول زیادی می پردازند.

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

مزیت محصولات دیجیتال این است که می توان آنها را نسبتا ارزان فروخت و تولید آنها رایگان است. نمونه‌های دیگر عبارتند از کتاب‌های الکترونیکی (دستور پخت و پز و «چگونه»

کتاب ها محبوب ترین هستند) و همچنین فروش مقالات تحقیقاتی و آنلاین. حتی می‌توانید فایل‌های صوتی، موسیقی و ویدیوها و همچنین فونت‌ها، آرم‌ها، پس‌زمینه‌ها را در فروشگاه خود بفروشید. اگر می توانید آن را دانلود کنید، می توانید آن را بفروشید

این مدل کسب و کار یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای کسب درآمد آنلاین است. بازاریابی باید هزینه اصلی شما باشد – برای کسب درآمد مشتریان شما باید شما را پیدا کنند. پس از آن، محصولات شما به فروش خواهند رسید.

9. یک برنامه اپلیکیشن ایجاد کنید

آیا شما یک جادوگر فناوری یا متخصص برنامه نویسی هستید؟ اگر دانش گسترده ای از کدنویسی، تجربه در توسعه برنامه و یک مفهوم خلاقانه دارید، می توانید میلیون ها نفر را به عنوان یک توسعه دهنده اپلیکیشن کسب کنید. یک چهارم توسعه دهندگان برنامه iOS روزانه بیش از 3000 پوند درآمد دارند.

بزرگ‌ترین چالش یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن، ارائه یک ایده نوآورانه است. بیش از دو میلیون اپلیکیشن در اپ استور اپل موجود است. برای کسب درآمد زیاد در یک برنامه، باید حجم دانلود جدی را جذب کنید. این باید چشم نواز، اوج علاقه مصرف کننده باشد و یک مفهوم مبتکرانه باشد. اما دانلودها همیشه معادل پول نیستند – سپس باید مشتریان خود را با تولید محتوای ثابت یا افزودن منظم ویژگی‌های جدید حفظ کنید. در مرحله بعد، باید ویژگی‌های پولی یا گزینه‌های اشتراک را اضافه کنید تا علاوه بر مقدار بارگیری، پول تولید کنید.

پول جدی در توسعه برنامه برای برنامه های ویروسی محفوظ است. برنامه خود را در هر کجا که می توانید بازاریابی کنید – رسانه های اجتماعی یک مکان عالی برای شروع است. مطمئن شوید که کاربران شما می خواهند محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند – محتوای خنده دار یا آموزنده محبوب ترین است. هرچه بازنشر و اشتراک‌گذاری محتوای شما بیشتر شود، شانس شما برای ویروسی شدن بیشتر است.

10. به عنوان یک فریلنسر آنلاین کار کنید

کار به عنوان فریلنسر یکی از منعطف ترین مشاغلی است که می توانید داشته باشید که حتی با اینترنت در دسترس تر است. فریلنسرها به صورت قراردادی یا به ازای هر ساعت یا پروژه کار می کنند، اکثر آنها در خانه و برای ساعات و ساعاتی که انتخاب می کنند کار می کنند. اگر مهارت ها و تجهیزات را دارید، این یک راه تقریباً فوری برای شروع کسب درآمد است.

این یک مفهوم ساده است: از هر مهارت تخصصی که ممکن است دارید سرمایه گذاری کنید و آن را به یک خدمات تجاری تبدیل کنید. این می تواند هر چیزی از طراحی وب تا مشاوره تجاری یا ترجمه باشد. تقریباً از هر مهارتی می توانید کسب درآمد کنید.

یک نقطه ضعف این است که کار ممکن است نامنظم باشد و درآمد شما ممکن است ماه به ماه در نوسان باشد. تا جایی که ممکن است یک شبکه بزرگ بسازید – با هرکسی که می توانید ارتباط برقرار کنید. برای افزایش اعتبار خود، پیوستن به انجمنی در صنعت خود را در نظر بگیرید.

11. یک کانال یوتیوب راه اندازی کنید

یوتیوب‌برهای محبوب درآمدهای هنگفتی را از طریق ویدیوهای ویروسی از تبلیغات کسب می‌کنند. تنها چیزی که نیاز دارید یک دوربین و یک ایده است – ایجاد یک حساب کاربری و انتشار ویدیو کاملا رایگان است.

اگرچه در یوتیوب می توان پول زیادی به دست آورد، اما برای اکثر وبلاگ نویسان، دستیابی به شهرت یوتیوب سال ها کار سخت می طلبد. هر دقیقه پانصد ساعت ویدیو در یوتیوب آپلود می شود. بهترین راه برای کسب درآمد، درآمد تبلیغاتی یا مشارکت پولی با برندها است که تنها با داشتن دنبال‌کنندگان زیاد، امنیت آن‌ها را تضمین خواهید کرد. ایجاد پایگاه مشترکین مستلزم محتوای ثابت، منظم و بالاتر از همه، نوآورانه است.

کلید موفقیت در یوتیوب این است که جایگاه خود را پیدا کنید. با تعداد زیادی از افراد که این کار را انجام می دهند، باید چیز متفاوتی ارائه دهید. سبک زندگی، سلامتی، تناسب اندام و زیبایی در حال حاضر بازارهای بسیار اشباع شده ای هستند – سعی کنید چیزی کمی متفاوت برای متمایز شدن پیدا کنید.

12. یک وبلاگ راه اندازی کنید

برای خلاقان، نویسندگان یا هر کسی که علاقه زیادی به یک زمینه خاص دارد، ساختن یک وبلاگ برای شما مناسب است. این مکانی است که می توانید اطلاعات ارزشمند یا سرگرم کننده را برای جذب خوانندگان وفادار به اشتراک بگذارید.

ساختن یک وبلاگ سودآور مستلزم ایجاد محتوای منظم و با کیفیت بالا برای بازگرداندن خوانندگان است. شما همچنین باید در مورد جایگاهی تصمیم بگیرید – میلیون ها وبلاگ در اینترنت وجود دارد و برای رشد پایگاه خوانندگان خود باید مخاطبان هدف خود را محدود کنید. انتخاب جایگاه برای جذب تبلیغات نیز بسیار مهم است، جایی که می توانید از وبلاگ خود درآمد خوبی کسب کنید. ایجاد خوانندگان در یک منطقه خاص، مشاغل مربوطه را تشویق می کند تا برای تبلیغات در سایت شما هزینه پرداخت کنند.

رایج ترین پلتفرم های مدیریت محتوای رایگان برای وبلاگ نویسی وردپرس، بلاگر و تامبلر هستند. هنگامی که خوانندگان وفادار ایجاد کردید، می توانید اضافه کردن محتوای اضافی برای مشترکین و دریافت هزینه اشتراک ماهانه کوچک را به عنوان راهی موثر برای افزایش درآمد وبلاگ خود در نظر بگیرید.

13. ایجاد و فروش عکس های سهام

ایجاد عکس‌های استوک شامل تولید تصاویری است که می‌توانید از طریق آژانس سهام به افراد یا مشاغلی بفروشید که حقوق استفاده از محتوا را برای وب‌سایت یا بازاریابی خود خریداری می‌کنند.

این تجارت یک گزینه عالی برای هر کسی است که علاقه زیادی به عکاسی یا چشم خلاق دارد. هنگامی که عکس‌ها آنلاین می‌شوند، هر بار که تصاویر خریداری می‌شوند، مقدار کمی پول به دست خواهید آورد

ویرایش یا دانلود شده است. با این حال، بدون خطر نیست – عکاسان با استعداد برای آپلود محتوای با کیفیت بالا و فروش بسیار کمی شناخته شده اند.

نکته مهم این است که مراقب روندهای اجتماعی و تجاری باشید و به تقاضای بازار پاسخ دهید. کلمات کلیدی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در جستجوهای زیادی که ممکن است ظاهر می شوید.

14. خرید و فروش نام دامنه

خرید و فروش نام دامنه می تواند یک کسب و کار آنلاین بسیار سودآور باشد. نام دامنه آدرس یک وب سایت است، که شرکت ها حاضرند برای دامنه مورد نظر خود مبالغ قابل توجهی پرداخت کنند.

مفهوم ساده است: شما نام های دامنه را با قیمت پایین خریداری می کنید، منتظر می مانید تا ارزش آنها افزایش یابد و سپس آنها را با قیمت بالاتر به فروش می رسانید. شما می توانید نام دامنه را از ثبت کننده های دامنه، خریداری کنید. هنگام فروش آن‌ها، می‌توانید در خود دامنه تبلیغ کنید که آدرس وب برای فروش است، یا می‌توانید دامنه‌های خود را در سایت‌های تخصصی که خریداران بالقوه برای یافتن آدرس‌های وب استفاده می‌کنند، فهرست کنید.

خرید و فروش نام های دامنه می تواند یک تجارت پرسود باشد. هرچه عنوان عمومی تر باشد، بهتر است – به سراغ نام های جغرافیایی، نام های محبوب و نام های تجاری بالقوه بروید. شما می‌توانید دامنه‌هایی را با حداقل چند پوند بخرید، اما اگر دامنه‌ای دارید که یک کسب‌وکار واقعاً می‌خواهد، می‌توانید آن را با صدها یا حتی هزاران پوند بفروشید.

15. ارائه ها را ایجاد کنید

تقاضا برای ایجاد ارائه بالا است. شرکت ها از آنها برای اطلاع رسانی و آموزش کارکنان خود و همچنین ترغیب مخاطبان به خرید کالاها و خدمات استفاده می کنند.

بسیاری از کسب و کارها ایجاد ارائه را به طراحان ارائه آزاد برون سپاری می کنند تا در زمان و هزینه صرفه جویی کنند.

برای شروع یک کسب و کار طراحی ارائه، به دانش نرم افزارهای طراحی ارائه مانند Keynote، Google Slides و Canva نیاز دارید که رایج ترین فرمت های درخواستی مشتریان هستند.

16. تحقیقات بازار

برای موفقیت هر کسب و کاری، شناخت مخاطبان هدف، رقبا و بازار آن ضروری است. بسیاری از شرکت‌ها فاقد مهارت‌ها و منابع لازم برای جمع‌آوری این تحقیقات بازار ضروری هستند و خوشحالند که برای برون‌سپاری این خدمات در جای دیگری هزینه پرداخت می‌کنند. اینجا جایی است که شما به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات بازار وارد عمل می شوید.

نقش شما جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد هر کاری که با شرکت مشتری شما انجام می شود خواهد بود. پروژه های خاص ممکن است بر جنبه خاصی از بازار خاص خود تمرکز کنند، مانند جمعیت شناسی مشتری یا موقعیت جغرافیایی مورد علاقه مشتری. برای انجام تحقیق، باید متون و سؤالات نظرسنجی را در قالب‌های مختلف (مثلاً متنی، چندگزینه‌ای، کشویی، مقیاس لیکرت، رتبه‌بندی) فرموله کنید. ممکن است مجبور شوید نظرسنجی‌ها را در وب‌سایت مشتری، پایگاه داده یا ارائه‌دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی (مانند Mail Chimp) ادغام کنید.

برای راه اندازی یک تجارت آنلاین به عنوان یک تحلیلگر تحقیقات بازار، به تجربه در تحقیقات بازار و همچنین درک درستی از صنعتی که می خواهید در آن کار کنید نیاز دارید. مشتریان همچنین گزارش هایی در مورد یافته های شما، از جمله تجزیه و تحلیل و نقاط عمل می خواهند.

17. یک پلتفرم مربی شخصی آنلاین ایجاد کنید

این سرمایه گذاری تجاری شامل ارائه آموزش و راهنمایی به مشتریان برای دستیابی به اهداف تناسب اندام شخصی آنهاست. کوچینگ به طور کامل به صورت آنلاین از طریق دوره ها، تماس های ویدیویی یک به یک یا برنامه های از پیش ساخته شده انجام می شود.

مزیت تبدیل شدن به یک مربی شخصی آنلاین این است که می توانید مشتریان بسیار بیشتری را جذب کنید و پیشرفت را به مراتب موثرتر نظارت کنید.

بسیاری از مربیان شخصی از پلتفرم هایی مانند Truecoach برای کسب درآمد از محتوای آموزشی خود به دلیل ترافیک بالقوه مشتری استفاده می کنند. با این حال، پلتفرم هایی مانند این هزینه اشتراک را دریافت می کنند.

18. وبینار بدهید

اگر در زمینه خاصی متخصص هستید، راه اندازی یک کسب و کار وبینار را در نظر بگیرید. این سمینارهای مجازی با پخش زنده هستند، که در آن شما محتوای آموزشی یا آموزنده ارائه می دهید و به مصرف کنندگان خود اجازه می دهید از هر کجا که هستند با شما تعامل داشته باشند. وبینارها می توانند مبتنی بر ارتباطات صوتی یا تصویری باشند. شما می توانید پایگاه مشتریان قابل توجهی را جذب کنید، زیرا شرکت کنندگان شما می توانند تنها با اتصال به اینترنت در هر نقطه از جهان مستقر شوند.

وبینارها به ویژه در بخش های فین تک، فناوری و خدمات مالی محبوب هستند. برای شروع، باید در مورد یک حوزه تخصصی تصمیم بگیرید و نرم افزار وبینار مناسب را انتخاب کنید. یک استراتژی بازاریابی خوب برای جذب شرکت کنندگان کافی به وبینار شما ضروری است.

شما می توانید با استفاده از وبینارهای خود برای تبلیغ محصولات وابسته مرتبط با حوزه خود مانند نرم افزار ویدئویی، کسب و کار خود را بیشتر کسب درآمد کنید.

19. یک کپی رایتر شوید

کپی رایترها انواع مختلفی از مواد بازاریابی را با نوشتن نسخه فروش برای جلب توجه خوانندگان و فروش برندها، محصولات یا خدمات ایجاد می کنند. نمونه کارها یک کپی‌رایتر معمولاً شامل بروشورهای فروش، محتوای وب، اسکریپت‌های فروش، ایمیل‌های فروش، اسکریپت‌های نمایشی، برگه‌های اطلاعات محصول و کاغذهای سفید است.

کپی رایترها همیشه مورد تقاضا هستند و برندهای بزرگ پول قابل توجهی را برای تبلیغات موثر پرداخت خواهند کرد

کمپین ها یک کپی متقاعد کننده، جذاب و از نظر گرامری صحیح می تواند پول زیادی برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید کسب و کار خود را در خانه با منابع بسیار کمی راه اندازی کنید و از همه انعطاف پذیری و مزایای مرتبط با حرفه به عنوان یک فریلنسر لذت ببرید. شما می توانید از پلتفرم هایی مانند PeoplePerHour و Fiverr برای ارائه خدمات خود به عنوان یک کپی رایتر مستقل و یافتن مشتریان استفاده کنید.

هرچه اعتبار بیشتری داشته باشید، نرخ بیشتری به دست خواهید آورد. در کنار سوابق و تجربه مرتبط، داشتن یک نمونه کار خوب برای نشان دادن مشتریان بالقوه مهم است. شما می توانید با ارائه خدمات خود به صورت رایگان یا با نرخ کاهش یافته به برخی از مشتریان معتبر به عنوان نقطه شروع شروع کنید.

20. ایجاد و فروش دوره آنلاین

در بسیاری از این ایده‌های کسب‌وکار آنلاین، ما پیشنهاد کرده‌ایم که یک دوره آنلاین در حوزه موضوعی را برای ایجاد قدرت در زمینه خود تکمیل کنید. اما این دوره های آنلاین از کجا می آیند؟

اگر در زمینه خاصی متخصص هستید، می توانید یک دوره آنلاین برای شرکت کنندگان از طریق آموزش یا آموزش در مورد یک موضوع تهیه کنید. در کنار دانش تخصصی در مورد موضوع خود، باید در تولید رسانه هایی که می توانند آموزش را ارائه دهند، در قالب ویدیو، پادکست، وب سایت یا برنامه ماهر باشید.

یکی از مزیت های اصلی این مدل کسب و کار این است که وقتی محتوای آموزشی خود را تولید کردید، می توانید بنشینید و استراحت کنید. دوره های شما درآمد غیرفعالی ایجاد می کند زیرا به طور نامحدود در سیستم عامل من وجود خواهد داشت.

به عنوان یک ارائه دهنده دوره آنلاین، ممکن است از پلتفرم هایی مانند Udemy، Skillshare و Teachable برای رشد فروش و بازاریابی محصول خود استفاده کنید.

21. خرید و فروش در بازار

Openbazaar.org یک بازار آنلاین رایگان بدون هزینه پلتفرم یا کارمزد فروش است. غیرمتمرکز است، به این معنی که خریداران و فروشندگان می توانند مستقیماً با یکدیگر معامله کنند. هیچ محدودیتی وجود ندارد، به این معنی که شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر چیزی را که دوست دارید در پلتفرم بفروشید. پس چه چیزی منحصر به فرد در مورد آن است؟ بازار با ارزهای دیجیتال معامله می کند.

خرید و فروش در OpenBazaar مانند خرید و فروش در هر بازار دیگری عمل می کند و کسب درآمد آسان است. روش اولیه این است که محصولات جدید را ارزان بخرید و سپس آنها را با قیمت بالاتر بفروشید. با خرید و فروش آنلاین خطر کمتری وجود دارد – شما فقط آنچه را که می توانید بخرید خریداری می کنید و هزینه های راه اندازی پایین است. تنها تفاوتی که با فروش بازار دارد این است که شما حداقل به یک درک اولیه از ارز دیجیتال نیاز دارید.

برای یافتن سودآورترین اقلام می توانید از اپلیکیشنی مانند Price Check by Amazon استفاده کنید. می توانید بارکد را وارد کنید و ببینید اقلام مشابه به چه قیمتی به فروش می رسند. این برنامه به شما نشان‌گذاری محصول را اطلاع می‌دهد – هدف هر چیزی بیش از 50٪ باشد. برنامه‌های بررسی‌کننده قیمت به شما ایده می‌دهند که چقدر خوب از هر مورد استفاده می‌کنید.

22. مشاوره HR را به صورت آنلاین ارائه دهید

مشاوران منابع انسانی وجود دارند تا به مشتریان تجاری کمک کنند تا بهترین بهره را از کارمندان خود ببرند. مسئولیت‌ها شامل اجرای برنامه‌های مدیریت استعداد، اطلاع‌رسانی جنبه‌های قانونی استخدام، ساختاربندی ارتقاء و ارائه مشاوره در مورد چگونگی ایجاد یک محیط کاری متنوع و فراگیر است.

اگر پیشینه ای در زمینه منابع انسانی دارید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید برای خودتان کار کنید و کسب و کار خود را دیجیتال کنید. تجربه در این صنعت اغلب با یک شبکه مفید همراه است که مبنایی مناسب برای جستجوی مشتریان ایجاد می کند. اطمینان حاصل کنید که حضور آنلاین قوی دارید و یک برنامه بازاریابی برای تبلیغ خدمات خود ایجاد کنید.

تمرکز خدمات خود را مشخص کنید – آیا مشاوره عمومی HR ارائه می دهید یا در یک صنعت خاص تخصص دارید؟ بازار هدف خود را برای تبلیغات موثر تعریف کنید.

23. تجارت در بازار سهام

معامله گران سهام به طور مکرر سهام را با نوسان بازارها خرید و فروش می کنند. هدف خرید سهام با قیمت پایین، نگهداری آنها برای دوره های کوتاه و سپس سرمایه گذاری بر روی تغییرات بازار برای فروش آنها برای سود قابل توجه است. به عنوان یک معامله گر سهام، از پلتفرم هایی مانند Etoro، Plus500 و IG برای خرید سهام استفاده خواهید کرد.

خرید و فروش سهام به صورت آنلاین هزینه های تراکنش شما را در مقایسه با معاملات از طریق یک شرکت کارگزاری کاهش می دهد. گفته می شود، این یک سرمایه گذاری تجاری بسیار پرخطر است که به تحقیق و دانش قابل توجهی نیاز دارد. قبل از شروع، مطالعه بازار و تحقیق در مورد روندهای فعلی ضروری است. یک راه خوب برای به روز ماندن از روندهای بازار، مشترک شدن در مجلات تجاری، برای این تجارت، اتصال به اینترنت ثابت و پایدار یک امر ضروری است – تجارت به موقع برای کسب درآمد ضروری است.

24. کار آنلاین به عنوان یک بازاریاب تلفنی

بازاریابی تلفنی نوعی روش بازاریابی مستقیم است که در آن فروشندگان از طریق تلفن با مشتریان احتمالی تماس می گیرند. این راهی برای ایجاد یک پایگاه مشتری بالقوه برای شرکت ها، ایجاد سرنخ و تبلیغات است.

هزینه‌های راه‌اندازی حداقل است – تنها چیزی که برای شروع به کار نیاز دارید یک تلفن، یک هدست، رایانه و اتصال به اینترنت است. ابتدا تصمیم بگیرید که آیا خدمات شما بازاریابی B2C یا B2B را ارائه می دهد: تجارت به مصرف کننده یا تجارت به کسب و کار

ess اولی شامل فروش محصولات یا خدمات به مشاغل است و دومی شامل فراخوانی مشتریان فردی برای فروش یک محصول است. سپس، روی یک صنعت مستقر شوید و مطمئن شوید که آن را درک کرده اید. اگر بدانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید و بتوانید از پس هر سوال مرتبط برآیید، بسیار موفق تر خواهید بود. اکنون تنها یافتن مشتریان باقی مانده است. خدمات خود را از طریق وب سایت، رسانه های اجتماعی و تلفن بازاریابی کنید – متقاعد کردن مشتریان از طریق تلفن، خدمات شما را به طور همزمان می فروشد. هنگامی که مشتریان خود را پیدا کردید، باید لیست تماس های مناسب را جمع آوری کنید. از GDPR آگاه باشید – نباید با افرادی که از دریافت تماس های فروش منصرف شده اند تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید در مورد خودکار کردن کسب و کار فکر کنید – می توانید از پاسخ صوتی تعاملی به عنوان راهی برای افزایش بسیار زیاد حجم تماس استفاده کنید و نسبتاً ارزان است.

25. یک نویسنده فنی شوید

نوشتن فنی یک مهارت است. محتوای بسیار فنی و اطلاعاتی را به اطلاعات قابل هضم منتقل می کند. نویسندگان فنی بیش از هر زمان دیگری مورد تقاضا هستند – شرکت ها نوشتن طرح تجاری، مشخصات محصول یا پیشنهادات مالی خود را به نویسندگان فنی برون سپاری می کنند.

اول از همه، به مهارت های نوشتاری برجسته، کامل با دستور زبان بی عیب و نقص نیاز دارید. اگر متخصص هستید، به تجربه در زمینه مربوطه خود نیاز خواهید داشت – چه این پیش زمینه در امور مالی برای نوشتن مالی باشد یا دانش گسترده در مهندسی. با این حال، نوشتن فنی می تواند به پروژه هایی به سادگی نوشتن یک دستورالعمل برای مایکروویو گسترش یابد – انواع پروژه های بی شماری وجود دارد که می توانید به عنوان یک نویسنده فنی با آنها روبرو شوید.

حتماً مخاطب هدف و خدمات خود را مشخص کنید. هنگامی که تصمیم گرفتید چه نوع نوشتن فنی انجام دهید، مطمئن شوید که با اصطلاحات تخصصی صنعت آشنا شده اید تا بتوانید خدمات بهتری ارائه دهید و هزینه بیشتری برای آن بپردازید. در اصل، نوشتن فنی می تواند بسیار سودآورتر از انواع دیگر نوشته ها باشد، بنابراین ارزش کاوش را دارد.

26. یک گروه خصوصی در فیس بوک ایجاد کنید

اگر حضور آنلاین قابل توجهی در اینترنت داشته باشید، تقریباً مطمئناً می توانید از آن درآمد کسب کنید. فیسبوک هم همینطور. اگر مدیر یک گروه محبوب فیس بوک (حدود 5000 عضو یا بیشتر) هستید، می توانید به سرعت صفحه خود را به یک تجارت سودآور تبدیل کنید.

اول از همه، مطمئن شوید که آدرس ایمیل همه اعضای گروه خود را بلافاصله دریافت می کنید. برنامه‌های افزودنی مانند Group Funnels می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند – وقتی افراد درخواست عضویت در گروه فیس بوک شما را می‌دهند، باید چند سؤال «تأیید» از جمله آدرس ایمیل خود را تکمیل کنند.

تنظیم سؤالات تأیید نیز یک راه عالی برای تنظیم عضویت در گروه شما است تا اطمینان حاصل شود که مخاطب هدف محدودی دارید. یک مخاطب کاملاً مشخص، گروه شما را به میزان قابل توجهی برای حامیان تجاری و شرکای تبلیغاتی جذاب‌تر می‌کند. در حال حاضر، برندها هیچ راهی برای پست کردن در گروه‌های خصوصی فیس‌بوک بدون توافق صریح با مدیر ندارند – که چگونه کسب درآمد می‌کنید.

موارد قانونی را فراموش نکنید! اگر در حال ارسال یک پیوند وابسته هستید، همیشه روشن کنید که این یک آگهی یا یک پست حمایت شده است.

27. خرید و فروش در دیوار و شیپور

فروش در دیوار و شیپور به یک مدل تجاری بسیار سودآور تبدیل شده است. هر کسی می تواند آن را انجام دهد، از امروز شروع می شود. مفهوم ساده است: محصولات را ارزان بخرید و آنها را با قیمت سودآور بفروشید.

ترفند در یافتن محصولات سودآور نهفته است. برخی از سودآورترین ایده ها عبارتند از فروش عتیقه فروشی، کتاب فروشی، و فروش لوازم جانبی کوچک، مانند تلفن همراه یا لوازم جانبی مو. فروش در دیوار و شیپور سریع، ارزان است و به میلیون ها و میلیون ها مشتری بالقوه می رسد.

یک نکته مهم این است که همیشه بازخورد مثبتی را برای خریداران خود بگذارید. نظرات مثبت آنها را تشویق می کند که در ازای آن بازخورد خوبی برای شما به جای بگذارند که باعث افزایش اعتبار و فروش شما می شود. نکته دیگر، برای عکاسی از محصول خود زمان بگذارید: هر چه تعداد عکس‌ها بیشتر باشد، بهتر و شانس بیشتری برای فروش سریع‌تر و بالاتر است.

28. یک پادکست تولید کنید

صنعت پادکست از سال 2018 شروع به کار کرده است. پادکست ها راه حلی برای زندگی سریع و مسافرتی هستند زیرا می توان آنها را در حال حرکت مصرف کرد. پادکست ها بسیار متغیر هستند و سرگرمی، اطلاعات یا ترکیبی از هر دو را ارائه می دهند. ارائه دهندگان پادکست فایل های دیجیتالی و مبتنی بر صدا را تولید می کنند. شنوندگان از طریق Spotify، Apple Podcasts، BuzzSprout، Podbean، Simplecast و Captivate بیش از هر زمان دیگری به پادکست ها دسترسی دارند.

پادکستر شدن یک کار بسیار انعطاف پذیر است. شما می توانید در هر زمینه، در هر موضوعی و تقریباً از هر مکانی پادکست را انتخاب کنید. نرم افزار و تجهیزات مناسب پادکست می تواند تا 50 پوند هزینه داشته باشد. نرم افزار ضبط معتبر شامل Logic Pro برای مک یا Audacity برای ویندوز است.

با وجود بیش از 800000 پادکست، یافتن یک مفهوم منحصر به فرد برای جذب شنوندگان بسیار مهم است.

29. بازار خرید اجتماعی

در این نوع پلتفرم، مصرف‌کنندگان در معرض محصولات فردی نیستند، بلکه در معرض پیشنهادات قرار می‌گیرند. چنین پیشنهادهایی شامل موارد متعددی است که توسط فروشندگان مستقل مختلف فروخته می شود. پیشنهادات با ویترین مغازه ای که در آن i

تم ها به روشی خلاقانه و از نظر بصری جذاب چیده شده اند تا جذابیت خود را برای مشتریان به حداکثر برسانند.

جای تعجب نیست که این روش نوآورانه فروش در میان فروشندگان محصولات مد و زیبایی محبوبیت دارد. بازارهای خرید اجتماعی ابزارهایی را برای ارتباط خریداران با فروشندگان، تشویق بازخورد و در عین حال، به عنوان تسهیل کننده تجارت الکترونیک برای فروشندگان و موتور جستجوی خرید برای خریداران ارائه می دهند. سایت های محبوب این دسته عبارتند از Storenvy، Polyvore یا Shopcade.

30. مشاور مدیریت پروژه از راه دور

نقش مشاور مدیریت پروژه مشاوره، برنامه ریزی و رهبری یک تیم از طریق پروژه برای مشتری است. مسئولیت ها شامل سازماندهی و برگزاری جلسات مناسب، جمع آوری و به روز رسانی دانش صنعت و ارائه پروژه ها می باشد.

نرم افزارهای رایجی که مشاوران برای بهبود تجارت خود از آن استفاده می کنند شامل MS Project، SharePoint و Project Server است. از آنجایی که مدیریت پروژه بیشتر در مورد برنامه ریزی است، بسیاری از مشاوران از نرم افزارهایی مانند Odoo، OpenProject و OrangeScrum برای سازماندهی خود استفاده می کنند. برای کسب درآمد به عنوان یک مشاور مدیریت پروژه از راه دور، به تجربه مرتبط در صنعت و همچنین برخی از مخاطبین مرتبط نیاز دارید.

درک مشتری شما برای موفقیت به عنوان یک مشاور مدیریت پروژه از راه دور بسیار مهم است. مطمئن شوید که دیدگاه آنها برای پروژه را درک کرده اید و کانال های باز برای ارتباط ایجاد می کنید.

31. فریلنسر به عنوان مشاور مالی

به عنوان یک مشاور مالی، نقش شما این است که به افراد و کسب و کارها کمک کنید تا به راه حلی دست یابند که به آنها امکان می دهد به اهداف و اهداف مالی خود برسند. تقاضا در حال افزایش است و مشتریان بیشتری به دنبال مشاوره برای سرمایه گذاری عاقلانه و پس انداز موثر هستند. خدمات معمول ارائه شده توسط مشاوران مالی شامل برنامه ریزی بازنشستگی، تامین مالی دانشگاه، برنامه ریزی املاک و تجزیه و تحلیل کلی سرمایه گذاری است.

اگر سابقه مالی یا تجربه ای در زمینه خدمات مالی دارید، راه اندازی کسب و کار از خانه آسان است. اگر تجربه مرتبطی داشته باشید، احتمالاً مخاطبین زیادی در این صنعت خواهید داشت، که برای شروع به دنبال مشتریان بسیار عالی است. یک صفحه وب ایجاد کنید و در تبلیغات پولی یا خرید لیست های پستی برای کمپین های ایمیل سرمایه گذاری کنید.

32. Dropshipping را شروع کنید

Dropshipping یک تکنیک مدیریت زنجیره تامین است که شامل فروش و تحویل محصولات بدون تماس فیزیکی با آنها است. به جای اینکه خودتان محصولاتی را که در فروشگاه خود در دسترس دارید ذخیره کنید، فقط هنگام دریافت سفارش، محصولات را از یک تامین کننده سفارش می دهید و مستقیماً به مشتری خود تحویل می دهید.

مزیت اصلی دراپ شیپینگ این است که نیازی به سرمایه گذاری اولیه برای خرید و ذخیره مقادیر زیادی سهام ندارید، همانطور که مشاغل خرده فروشی معمولی انجام می دهند. با این حال، باید مطمئن شوید که تامین کنندگان dropshipping شما زمان تحویل سریع دارند، قابل اعتماد هستند و می توانند خدمات عالی به مشتریان ارائه دهند.

شما می توانید بسیاری از تامین کنندگان محصولات dropship را در پلتفرم هایی مانند Aliexpress و Doba پیدا کنید. همچنین، می‌توانید با صاحبان مشاغل کوچک تماس بگیرید و بپرسید که آیا آنها به این نوع همکاری علاقه‌مند هستند یا خیر.

33. یک کسب و کار نسل پیشرو راه اندازی کنید

به عنوان یک کسب و کار تولید سرنخ، وظیفه شما تامین مشتریان بالقوه برای شرکت های دیگر است. شرکت‌ها مایلند برای سرنخ‌های خوب به مشتریان بالقوه‌ای که علاقه واقعی به محصولات یا خدمات آنها دارند، هزینه بپردازند.

یکی از مزایای اصلی داشتن یک کسب و کار تولید سرنخ این است که پس از راه اندازی، کاملاً خودکار می شود. همه چیز در مورد جمع آوری داده های افراد علاقه مند به محصولات خاص است تا به مشتریان تجاری شما منتقل شود. بهترین راه برای جمع‌آوری داده، قرار دادن آگهی آنلاین برای یک محصول است که مصرف‌کننده را به سایت فرود شما هدایت می‌کند. در اینجا، مشتری جزئیات خود را به امید کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که به دنبال آن است، پر می کند. هنگامی که آنها اطلاعات تماس خود را دادند، شما یک سرنخ ایجاد کرده اید که به طور خودکار از طریق نرم افزار سرنخ شما برای خریدار اصلی شما ارسال می شود.

فیس بوک روشی عالی برای ایجاد سرنخ است زیرا می تواند به حجم عظیمی از مردم دسترسی پیدا کند و می داند چگونه تبلیغات را برای مصرف کنندگان احتمالی تنظیم کند. یافتن مشتری نیز آسان است – می توانید این کار را از طریق کمپین های ایمیل یا تبلیغات آنلاین انجام دهید. مطمئن شوید که صنعتی را انتخاب می کنید که تقاضای بالایی دارد.

34. یک برنامه افزودنی کروم بسازید

افراد آگاه به فناوری می توانند با تولید افزونه Chrome از مهارت های خود کسب درآمد کنند. افزونه‌های کروم مرورگر کاربر را سفارشی می‌کنند و به عنوان افزونه‌هایی عمل می‌کنند که به کاربران اجازه می‌دهند مرورگرهای خود را برای انجام عملکردهای خاص تنظیم کنند. آنها برای افزایش تجربه کاربر با گسترش قابلیت‌های Chrome وجود دارند.

یکی از نمونه‌هایی که ممکن است مردم با آن آشنا باشند Adblocker است – شما آن را دانلود می‌کنید و در نوار وظیفه شما در Google Chrome قرار می‌گیرد و از نمایش تبلیغات در همه جا جلوگیری می‌کند. پس از ایجاد یک افزونه، می توانید آن را در فروشگاه Google Chrome بفروشید. کروم آنقدر رابط معتبر است که ترافیک سایت قابل توجهی را دریافت می کند، به معنای قرار گرفتن در معرض بالا.

کلید کسب درآمد از برنامه افزودنی کروم، ارائه یک ایده نوآورانه است – باید به اندازه کافی کلی باشد تا

برای اکثر کاربران جذاب است و یک عملکرد جهانی را ارائه می دهد.

35. طراح مد

صنعت مد هر ساله درآمد هنگفتی را به ارمغان می آورد و طراحان بیشتری به فروش آنلاین می پردازند. به عنوان یک طراح مد، می توانید طراحان خود را برای محصولاتی مانند کفش، لباس و لوازم جانبی بفروشید.

شروع با فروش تی شرت یک گزینه هوشمند برای به حداقل رساندن هزینه های سربار و راه اندازی است. انتخاب چند طرح ساده مفهوم را ساده و سودآور نگه می دارد. هنگامی که مقداری ترافیک سایت یا یک پایگاه مشتری وفادار به دست آوردید، می توانید به محصولات و لوازم جانبی دیگر گسترش دهید.

36. طراحی و فروش در TeeSpring

TeeSpring یک وب سایت فوق العاده برای خلاقانی است که می خواهند جنبه تجاری کارها را به حداقل برسانند. TeeSpring به شما امکان ایجاد و فروش پوشاک را می دهد و از تولید و توزیع مراقبت می کند. استفاده از آن کاملا رایگان است – TeeSpring قیمت پایه کالایی را که نگه می دارد تعیین می کند، شما قیمت فروش را تعیین می کنید و سود را حفظ می کنید.

بازار تی شرت یکی از بزرگترین بازارهای جهان است. استفاده از TeeSpring یک راه در دسترس برای شروع طراحی و فروش لباس است. بهترین راه برای بازاریابی سه راهی ها، سرمایه گذاری در بازاریابی پولی است. اگرچه نیازی به خرید تبلیغات ندارید، اما اگر می‌خواهید کسب‌وکار TeeSpring خود را به پروژه‌ای پایدار و بلندمدت تبدیل کنید، تبلیغات بهترین راه برای رشد است.

خیلی زیاد هزینه نکنید – تعیین یک قیمت متوسط در ابتدا بیشترین علاقه را ایجاد می کند. اگر کمپین به خوبی انجام می شود، راه اندازی مجدد آن را با قیمت بالاتر در نظر بگیرید.

37. فروش لوگو و کار طراحی

فریلنسرهای طراحی گرافیک می توانند از فروش لوگو و کارهای طراحی آنلاین ثروتمند شوند. شما می توانید با یک وب سایت و برخی از نرم افزارهای طراحی شروع کنید، و شما آماده هستید.

برای موفقیت، به مجموعه‌ای از کار یا حداقل نمونه‌هایی در سایت خود نیاز دارید که مشتریان بالقوه بتوانند نمونه‌هایی از کار شما را ببینند. با تبلیغات در وب سایت های مربوطه، کارآفرینان و استارتاپ های جدید را هدف قرار دهید.

اگر نمی‌خواهید خودتان مشتریانی را خریداری کنید، می‌توانید کارهای طراحی خود را در یک بازار لوگو که شرکت‌ها و طراحان را گرد هم می‌آورد، بفروشید.

38. راه اندازی یک شرکت رونویسی

رونویس کسی است که گفتار ضبط شده را به یک سند متنی تبدیل می کند و معمولاً با مشتریان در شرکت های حقوقی، دادگاه ها، جلسات و انجمن های تجاری کار می کند. اگر تایپیست ماهری هستید و از کار انفرادی لذت می برید، این یک راه عالی برای کسب درآمد است.

بزرگ‌ترین چالش برای رونویس‌کنندگان، تشخیص کلماتی است که به دلایل مختلف مانند لهجه‌های قوی، گفتار سریع یا صدای پس‌زمینه، تفسیر آنها دشوار است. این یک تجارت آسان برای انجام در خانه است. برای شروع یک کسب و کار رونویسی صوتی به متن، ابتدا به نرم افزار رونویسی مانند oTranscribe، Inqscribe یا Express Scribe، یک هدست خوب و یک برنامه پردازش کلمه (Word، OpenOffice یا موارد مشابه) نیاز دارید. شما می توانید از پلتفرم هایی مانند Fiverr برای ایجاد کار آزاد و یافتن مشتریان استفاده کنید. اگر پیشینه تخصصی یا مجموعه مهارتی دارید، می توانید هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید.

39. ساخت نرم افزار سفارشی برای مشتریان آزاد

اگر توسعه‌دهنده نرم‌افزار مشتاقی هستید، می‌توانید با تولید راه‌حل‌های نرم‌افزاری سفارشی برای مشتریان آزاد درآمد قابل توجهی داشته باشید. فریلنسرها اغلب نمی‌توانند از نرم‌افزاری مشابه کسب‌وکارهای بزرگ‌تر که خدمات مشابهی ارائه می‌دهند، استفاده کنند، زیرا آنها نسخه بسیار کوچک‌تری را نشان می‌دهند.

از آنجایی که بسیاری از فریلنسرها خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهند، خرید نرم افزار آماده برای کمک به عملکرد آنها چالش برانگیز است. بنابراین، ساخت راه‌حل‌های نرم‌افزاری سفارشی، خدماتی است که تقاضای زیادی دارد.

جذب مشتری نیز بدون دردسر است. تبلیغات پولی در وب‌سایت‌های فریلنسر، در معرض دید بازار هدف خاص شما قرار می‌گیرد.

40. دستور تهیه و فروش

غذاخوری ها می توانند محصولات آشپزخانه خود را به صورت آنلاین بازاریابی کنند و درآمد کسب کنند. شما می توانید از طریق یک وب سایت آنلاین یا با تولید کتاب الکترونیکی و فروش آن در آمازون دستور تهیه و فروش آن را بسازید.

تعداد زیادی از رژیم های غذایی مختلف و شوق سلامتی وجود دارد که وارد و خارج از مد شده اند. روند فعلی شامل رژیم های غذایی وگان و دستور العمل های کم قند است. تولید دستور العمل هایی که مطابق با روند فعلی غذا باشد، فروش شما را افزایش می دهد.

مردم عاشق دیدن تصاویر زیبا از غذا هستند – سرمایه گذاری در یک سرویس عکاسی حرفه ای را برای گرفتن عکس از غذاهای خود و راه اندازی یک حساب رسانه اجتماعی در نظر بگیرید. غذای جذاب منجر به اشتراک گذاری های زیاد و فالوور بزرگ اینستاگرام می شود که می تواند فروش زیادی ایجاد کند.

41. موسیقی خود را تولید و بفروشید

نوازندگان می توانند با فروش آنلاین هنر خود از استعداد خود بهره ببرند. راه های مختلفی برای کسب درآمد از طریق موسیقی آنلاین وجود دارد.

سودآورترین گزینه این است که آهنگ های خود را مستقیماً از وب سایت خود بفروشید. همچنین در درازمدت بهتر است زیرا به اطلاعات شخصی مشتریان خود دسترسی خواهید داشت، به این معنی که می توانید در آینده از طریق ایمیل برای تبلیغ موسیقی و کنسرت های آینده با آنها تماس بگیرید. با این حال، فروش در سایت خود می تواند به معنای قرار گرفتن در معرض کمتر باشد.

برای ترافیک آنلاین سنگین تر، می توانید موسیقی خود را از طریق فروشگاه هایی مانند iTunes، Amazon و Google Play بفروشید. مشتریان معمولاً قبلاً یک حساب کاربری دارند

و به این فروشگاه ها اعتماد کنید و احتمال خرید آهنگ های شما را افزایش دهید. با این حال، این سایت های بزرگ می توانند کاهش قابل توجهی از فروش شما – تا 30٪ – داشته باشند و شما به ایمیل های مشتریان خود دسترسی نداشته باشید.

نکته مهم استفاده از SoundCloud است. ترافیک آنلاین زیادی را جذب می کند و برای آپلود موسیقی کاملا رایگان است. اگرچه نمی‌توانید روی پلتفرم بفروشید، می‌توانید پیوند خریدار را به وب‌سایت خود اضافه کنید، جایی که طرفداران می‌توانند مستقیماً موسیقی شما را خریداری کنند. SoundCloud دارای مزایای دوگانه افزایش ترافیک و بازده بهتر است.

42. روایت آنلاین یا سرویس صوتی

به عنوان یک جامعه، ما بیش از هر زمان دیگری شلوغ تر و به فناوری وابسته هستیم. به همین دلیل است که بسیاری از مردم به کتاب‌های صوتی روی می‌آورند – در برخی موارد می‌توانید هنگام رانندگی، آهسته دویدن یا حتی کار از کتاب استفاده کنید. علاوه بر روایت کتاب‌های صوتی، شرکت‌ها به دلایل مختلف، از کمپین‌های بازاریابی گرفته تا آموزش‌های آنلاین، به صداگذاری نیاز دارند.

تولید محتوای صوتی یک کار بدون زحمت است که می توانید در خانه انجام دهید. تنها چیزی که نیاز دارید یک میکروفون مناسب و چند نرم افزار حرفه ای ضبط و ویرایش است. یافتن مشتریان دشوارتر است – ارقام تخمین می‌زنند که هنرمندان صداپیشگی تا یک سوم زمان خود را صرف جستجوی مشتریان می‌کنند. حضور آنلاین خود را تا جایی که می توانید به روش وب سایت، تبلیغات پولی و کمپین های ایمیل افزایش دهید.

نکته مهم این است که یک نسخه نمایشی تولید کنید. مشتریان می خواهند بدانند که از خدمات شما چه انتظاری دارند. نکته دیگر گذراندن یک دوره آنلاین صوتی است که به شما توصیه هایی در مورد کنترل تنفس می دهد.

43. هک کلاه سفید

هکرهای کلاه سفید از مهارت های هک برای نفوذ به شبکه های محافظت شده، سیستم های کامپیوتری و سخت افزار استفاده می کنند تا امنیت آنها را آزمایش کنند و هر گونه حفره را شناسایی کنند. بسیاری از شرکت ها کل عملیات خود را بر اساس اسرار تجاری استوار می کنند که نیاز به محافظت دارند. هکرهای کلاه سفید می توانند بخش های آسیب پذیر سیستم را برای جلوگیری از نقض امنیت در آینده افشا کنند.

این نوع کسب و کار نیاز به یک مجموعه مهارت بسیار تخصصی دارد. این می تواند یک شغل پرفشار باشد و نه تنها به مهارت های فنی قوی نیاز دارد، بلکه به مهارت های ارتباطی واضح نیز نیاز دارد تا به مشتریان اطمینان داده شود و اطمینان حاصل شود که هر دو طرف در مورد آنچه که باید آزمایش شوند و تا چه حد مشخص هستند.

با توجه به ماهیت حساس کار، بسیاری از مشتریان اعتبارنامه مناسب می خواهند. داشتن مدرک از دوره هک اخلاقی می تواند به افزایش اعتبار و جذب مشتری کمک کند. EC-Council طیف وسیعی از دوره ها و گواهینامه ها را در زمینه هک اخلاقی ارائه می دهد.

44.تجارت در ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال در سال 2017 رونق گرفت و امروزه یکی از محبوب ترین گزینه های سرمایه گذاری باقی مانده است. معامله با ارزهای دیجیتال با معامله با ارزهای سنتی متفاوت است زیرا واسطه را از بین می برد: بانک. در عوض، ارز دیجیتال مستقیماً از فروشنده به خریدار معامله می شود.

اگر می‌خواهید در معاملات ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنید، باید بازار را درک کنید. قبل از سرمایه گذاری باید روندهای ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید و درک کاملی از بازار سهام داشته باشید. بهترین راه برای کسب درآمد، روش خرید و نگهداری است – مثلاً یک دارایی، سهام را با قیمت پایین بخرید و منتظر افزایش سود باشید. سپس پول نقد کنید و سود کنید.

اگر می‌خواهید با ارزهای دیجیتال معامله کنید، به چهار ارز اصلی بچسبید: بیت‌کوین، لایت کوین، اتریوم و ریپل. اینها مدتی است که در بازار هستند و بنابراین گزینه های امن تری هستند. اما به یاد داشته باشید، تجارت در ارزهای دیجیتال همیشه یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است.

45. کمپین های تبلیغاتی فیس بوک

تبلیغات فیس بوک نه تنها راه قدرتمندی برای دستیابی به میلیون ها نفر بلکه برای هدف قرار دادن جمعیت شناسی خاص یا مخاطبان هدف است. اگر به درستی انجام شود، تبلیغات فیس بوک می تواند ترافیک وب سایت را به شدت افزایش دهد و منجر به افزایش فروش و درآمد شود. درست کردن کار دشواری است، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها خوشحال هستند که به شخصی برون سپاری می‌کنند که بتواند تبلیغات فیسبوک خود را به حداکثر برساند.

تبلیغات موفقیت آمیز در فیس بوک شامل محاسبه ارزش مادام العمر مشتری شما است که شامل چندین محاسبه بر اساس میانگین فروش به ازای هر مشتری و دفعات خرید است. این رقم به شما امکان می دهد یک پیشنهاد متناسب با بودجه در فیس بوک تنظیم کنید تا به مشتریانی که احتمالاً به آگهی پاسخ می دهند دسترسی پیدا کنید. سپس باید یک مخاطب هدف مناسب برای مشتری ایجاد کنید و چیزهایی مانند کمپین های تعامل را راه اندازی کنید، که کاربران فیس بوک را تشویق به مشارکت در تبلیغات می کند.

هنگامی که فرآیند را یاد گرفتید، تکرار آن برای سایر مشتریان آسان می شود و یک تجارت ساده برای اداره کردن از خانه است. یک وب سایت برای بازاریابی خدمات خود راه اندازی کنید و البته از فیس بوک نیز استفاده کنید.

46.یک تجارت رونویسی پزشکی راه اندازی کنید

تبدیل شدن به رونویسی پزشکی، شامل رونویسی دیکته های ضبط شده از پزشکان یا پرستاران به فرمت مکتوب برای سوابق پزشکی، نامه های معرفی یا سایر اسناد است.

هزینه های راه اندازی تقریباً هیچ است. اگر کامپیوتر دارید، تنها چیزی که باید روی آن سرمایه‌گذاری کنید، هدفون با کیفیت خوب و نرم‌افزار رونویسی است. همچنین برای اینکه بتوانید دیکته ها را تفسیر کنید و مهارت تایپ را داشته باشید به درک خوبی از اصطلاحات پزشکی نیاز دارید.

همچنین می‌توانید با گذراندن دوره آموزشی معتبر مجوز دریافت کنید: همه ارائه‌دهندگان خدمات به این نیاز ندارند، اما می‌تواند اعتبار شما را افزایش دهد و اطمینان حاصل کند که می‌توانید برای هر کسی کار کنید.

47.یکپارچه ساز سیستم شوید

نقش یکپارچه ساز سیستم ها ترکیب زیرسیستم ها و اجزای دیجیتال در یک سیستم فراگیر است، جایی که همه این توابع قبلی با هم کار می کنند. این شامل وظایفی مانند انتقال داده ها از سیستم های قدیمی و خودکار کردن عملیات دستی قبلی برای ارائه راه حل های نرم افزاری سفارشی برای رفع نیازهای شرکت است.

شما می توانید این خدمات را از خانه ارائه دهید، مشروط بر اینکه مجموعه مهارت های تخصصی لازم را داشته باشید. این شغل نیازمند دانش گسترده نرم افزار، سخت افزار، برنامه نویسی و کدنویسی برای ادغام انواع سیستم های کامپیوتری است. پیچیدگی کار به این معنی است که اگر دانش لازم را داشته باشید، می توانید هزینه بالایی برای خدمات خود دریافت کنید.

ادغام‌کننده‌های سیستم‌ها بسیار مورد تقاضا هستند – تکنیک‌های بازاریابی ساده مانند وب‌سایت، تماس سرد و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی راهی مؤثر برای جذب مشتریان پردرآمد است.

48. کارگزار لیست پستی آنلاین

کارگزاران لیست پستی لیستی از نام ها و آدرس های مشتریان احتمالی را برای مشتریان تجاری جمع آوری می کنند. آنها متخصصان رشته خود هستند که تحقیقات بازار را برای تعریف مصرف کننده هدف و یافتن سرنخ انجام می دهند. این نوع لیست ها برای شرکت ها ضروری است تا پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند و فروش خود را افزایش دهند. بنابراین، شرکت ها مایلند که مبالغ هنگفتی را برای لیست های پستی مناسب خرج کنند.

برای شروع، صنعتی را انتخاب کنید که با آن آشنا هستید. شما باید از نحوه کار این بخش آگاهی داشته باشید و در حالت ایده آل باید تجربه فروش یا تبلیغات در این زمینه را داشته باشید. بخشی از کار شما درک صنعت و تفسیر گزارش های تحقیقاتی مصرف کننده برای تعیین اینکه مشتریان شما باید کدام جمعیت را هدف قرار دهند، خواهد بود. شما باید از این تجزیه و تحلیل برای توصیه لیست های پستی مناسب استفاده کنید، که می توانید آنها را بفروشید یا به مشتریان اجاره دهید. هزینه های راه اندازی بسیار کم است – تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت است.

مراقب GDPR باشید – این نوع صنعت به دانش به روز در مورد قوانین مربوط به مدیریت داده نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که هیچ قانون حفظ حریم خصوصی را نقض نمی کنید.

49. یک مشاور سئو شوید

سئو برای موفقیت هر کسب و کار آنلاین حیاتی است. SEO مخفف بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و شامل بهینه سازی محتوای وب سایت، با هدف کلی حصول اطمینان از رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو است. رتبه بندی بالا باعث افزایش ترافیک وب سایت و افزایش فروش می شود.

مشاوران سئو باید بدانند که چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهند تا تعیین کنند کدام کلمات برای استفاده در عنوان، عنوان، توضیحات، مقاله یا هر متن دیگری که در یک وب سایت ظاهر می شود برای افزایش رتبه وب سایت مناسب است. سئو حیاتی ترین عامل موفقیت برای هر شرکت دیجیتالی است، به این معنی که مشاوران سئو تقاضای بالایی دارند و می توانند سود قابل توجهی داشته باشند. شما به تجربه در صنعت، دانش مفاهیم SEO مانند قدرت، تحقیق کلمات کلیدی، عنکبوت موتورهای جستجو و ساخت لینک و همچنین یک ذهن تحلیلی که بتواند داده ها را تفسیر کند، نیاز دارید.

در جامعه مبتنی بر فناوری امروزی، خدمات شما به فروش خواهد رسید – یافتن مشتریان تنها مانع شما برای موفقیت است. خودتان یک وب سایت بسازید و در شبکه های اجتماعی و لینکدین تبلیغ کنید. همچنین می توانید خدمات خود را در سایت های فریلنسری مانند PeoplePerHour و Fiverr تبلیغ کنید. برای کسب درآمد بیشتر، تکمیل یک دوره آنلاین در زمینه کدنویسی یا بازاریابی دیجیتال را در نظر بگیرید تا به کسب و کار خود اقتدار بیشتری بدهید.

50. یک نویسنده طرح کسب و کار شوید

همه کسب و کارهای موفق نیاز به یک طرح کسب و کار قوی دارند. این اولین و حیاتی ترین گام برای هر کارآفرین نوپایی برای تضمین سرمایه گذاری و شروع تجارت است. بسیاری از کارآفرینان نمی‌دانند از کجا شروع کنند، و این باعث می‌شود که آنها را به یک نویسنده خارجی برون‌سپاری کنند تا بخش عمده‌ای از کار را برای آنها انجام دهد.

برای تبدیل شدن به یک نویسنده طرح کسب و کار، به طور ایده آل تجربه ای در کسب و کار خواهید داشت. شما باید تمام جنبه های یک طرح تجاری را درک کنید تا بتوانید آن را برای شخص دیگری تهیه کنید. شما همچنین به مهارت های گرامر بی عیب و نقص و سبک نوشتاری حرفه ای نیاز دارید. برای یافتن مشتریان، می‌توانید در وب‌سایت‌های کارآفرین تبلیغ کنید یا مستقیماً با مشاغل تماس بگیرید.

نوشتن طرح های تجاری می تواند بسیار سودآور باشد. شرکت‌های بزرگ هزاران دلار برای یک طرح کامل پرداخت خواهند کرد، بنابراین مطمئن شوید که در تمام اجزای ضروری یک طرح تجاری تخصص دارید.

51. فریلنسر به عنوان مشاور پایگاه داده

در حالی که کسب و کارها به طور فزاینده ای بدون کاغذ می شوند، پردازش و اطلاعات بیشتری به صورت آنلاین ذخیره می شود. بیشتر این داده‌ها به پایگاه‌های اطلاعاتی آنلاین می‌روند که توسط سرورهایی میزبانی می‌شوند که همه رایانه‌های یک شبکه به آن متصل هستند. این پایگاه‌های اطلاعاتی می‌توانند پیچیده باشند و به ویژه شرکت‌های کوچک‌تر اغلب منابع یا تخصص لازم برای مدیریت چنین پایگاه‌هایی را ندارند.

اینجاست که شما به عنوان یک مشاور آزاد وارد عمل می شوید. اگر دانش تخصصی فناوری اطلاعات و پایگاه‌های اطلاعاتی داشته باشید، می‌توانید درآمد زیادی کسب کنید

از خانه با ارائه خدمات مشاوره ای به شرکت ها برای کمک به آنها در برخورد با پایگاه های داده خود. برای افزایش دانش و گسترش خدماتی که می توانید ارائه دهید، آموزش هایی را در نظر بگیرید.

52. یک کسب و کار مشاوره آنلاین ایجاد کنید

اگر یک مشاور معتبر هستید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید آن را به یک تجارت آنلاین تبدیل کنید. با ثبت نام کسب و کار و راه اندازی یک وب سایت می توانید به سرعت شروع به کار کنید. خدمات مشاوره الکترونیکی از جلسات اسکایپ، برنامه های جلسات وب، ایمیل ها و امکانات پیام رسان فوری را شامل می شود. خدمات مشاوره آنلاین طیف گسترده ای از خدمات از جمله مدیریت خشم و مشاوره غم و اندوه را پوشش می دهد.

مراقب باشید که مجوزهای مناسبی را که برای این کار نیاز دارید دریافت کنید. در انگلستان، شما باید دوره ای را که توسط BACP (انجمن بریتانیا برای مشاوره و روان درمانی) تایید شده است، تکمیل کرده و فارغ التحصیل شده باشید. اگر مشتریان را به صورت آنلاین می پذیرید، مطمئن شوید که آنها در چه کشوری هستند و بررسی کنید که شرایط صدور مجوز را دارید.

نکته برتر: دریافت بیمه تجاری را فراموش نکنید و مطمئن شوید که قبل از شروع به مشاوره آنلاین نیز تعمیم می یابد.

53. تبدیل به یک ویرایشگر ویدیو شوید

اگر به دوربین باهوش هستید و در ویرایش مهارت دارید، پول زیادی برای ویرایش ویدیو وجود دارد. رویدادها و کسب‌وکارهای بی‌شماری وجود دارند که می‌خواهند ویدیوها تولید شود، چه بخشی از یک کمپین تبلیغاتی باشد و چه برای استفاده داخلی. علاوه بر این، وجود پلتفرم‌های ساده برای ویرایش ویدیو مانند InVideo در میان سایر موارد، ورود به فضای ویرایش ویدیو و تبدیل شدن به یک حرفه‌ای را بسیار آسان‌تر می‌کند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که جایگاه خود را پیدا کنید. آیا می خواهید ویدیوهای شرکتی را ویرایش کنید، فیلم عروسی تولید کنید یا کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید؟ تصمیم گیری در مورد مشتری هدف به شما کمک می کند خدمات خود را بازاریابی کنید. بعد، شما باید یک نمونه کار مرتبط بسازید. اکثر ویرایشگرهای ویدیویی جدید با ارائه خدمات خود به صورت رایگان به مشتری ایده آل خود یا چند مشتری اولیه شروع می کنند. این معامله یک برد-برد برای مشتریان است و راهی فوق العاده برای ایجاد یک سبد معتبر است و همچنین می تواند منجر به ارجاع شود. داشتن یک نمونه کار به شما این امکان را می دهد که هزینه بیشتری داشته باشید و مشتریان بهتری جذب کنید. لینکدین یا یوتیوب مکان های مناسبی برای نمایش کارهای گذشته و جذب مشتری هستند.

رشد در اینجا کلیدی است: هنگامی که کسب و کار شما شروع به کار کرد، استخدام دستیاران یا برون سپاری بخش هایی از تولید را در نظر بگیرید تا به شما امکان می دهد روی بخش هایی که از آن لذت می برید تمرکز کنید.

54. یادداشت های خود را بفروشید

اکثر دانشجویان غیبت نسبتاً زیادی در کالج یا دانشگاه دارند. خاموش کردن زنگ ساعت 8 صبح می تواند در آن زمان ایده خوبی به نظر برسد، اما قبل از امتحانات، فقدان یادداشت های تجدید نظر می تواند یک مشکل بزرگ باشد. اینجاست که فروش یادداشت های مطالعه پتانسیل بسیار خوبی دارد.

فروش یادداشت های مطالعه گزینه ای فوق العاده برای دانشجویان فعلی یا سابق است، زیرا می توانید از کارهایی که قبلا انجام داده اید درآمد کسب کنید. بازاری ترین یادداشت ها یادداشت های دیجیتالی هستند که به وضوح ارائه شده و ساختار خوبی دارند. شروع به فروش یادداشت ها به راحتی از طریق وب سایت هایی مانند Stuvia انجام می شود، جایی که می توانید یادداشت های خود را آپلود کنید و بلافاصله شروع به فروش کنید.

بهترین راه برای تبدیل شدن به یک فروشنده یادداشت آنلاین موفق، ارائه اولین مجموعه خود به صورت رایگان است! هنگامی که مردم متوجه شوند یادداشت های شما واضح، مختصر و مفید هستند، احتمال خرید بیشتری دارند. نکته دیگر این است که مخاطبان خود را به خاطر بسپارید: اگر دانش‌آموزان بازار هدف شما هستند، قیمت‌های خود را برای دانش‌آموزان مناسب نگه دارید تا پرفروش شوید.

55. یک توسعه دهنده وب شوید

داشتن یک وب سایت به یک پیش نیاز برای تقریباً همه مشاغل موفق تبدیل شده است، اما اکثر افراد هنوز مهارت های لازم برای تولید آن را ندارند. به‌عنوان یک توسعه‌دهنده وب، شما یک سرویس ضروری به اکثر شرکت‌ها ارائه می‌دهید و هیچ‌وقت با کمبود مشتری مواجه نخواهید شد.

با این حال، داشتن یک سرویس با چنین تقاضای بالا به این معنی است که تعداد زیادی توسعه دهنده وب در آنجا وجود دارد. بهترین راه ممکن برای کسب درآمد به عنوان یک توسعه دهنده وب، انتخاب یک جایگاه مناسب است. یا بر روی یک صنعت خاص یا نوع خاصی از طراحی وب سایت تمرکز کنید: برای مثال تجارت الکترونیک.

کسب و کار خود را در همه جا تبلیغ کنید – با ایجاد کانال های رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود شروع کنید، با خانواده و دوستان و همکاران قبلی ارتباط برقرار کنید، از طریق یک لیست ایمیل مخاطبین را جذب کنید، خود را در لینکدین و حتی توییتر تبلیغ کنید. بزرگ‌ترین مجوزهای تقلبی توسعه‌دهندگان وب این است که قبل از بازگشت به کمپین‌های تبلیغاتی خود، منتظر بمانند تا کسب‌وکار خشک شود – تبلیغات همیشه باید در اولویت باشد.

در نهایت، مطمئن شوید که وب سایت شما بدون نقص است. مشتریان خرید خود را بر اساس کیفیت وب سایت شما قرار می دهند – این نمونه کارها شما است و باید بهترین نمونه از کار شما باشد.

56. دستیار مجازی

به عنوان یک VA (دستیار مجازی)، با تکمیل طیف وسیعی از خدمات اداری برای افراد و مشاغل از راه دور، پشتیبانی ارائه خواهید کرد.

تقاضا برای دستیاران مجازی در حال افزایش است زیرا کسب و کارها به طور فزاینده ای وظایفی مانند دفترداری، برنامه ریزی و مدیریت ایمیل را به فریلنسرها برون سپاری می کنند به جای اینکه خودشان کارها را تکمیل کنند یا کارکنان جدید و دائمی را استخدام کنند.

مزیت VA بودن این است که تصمیم می گیرید چه زمانی و چه زمانی کار می کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که کدام کار

شما دوست دارید عملکرد و عملکرد خوبی داشته باشید. شما می توانید خدمات خود را بر اساس آنچه که از انجام دادن آن لذت می برید، قرار دهید.

بسیاری از دستیاران مجازی از نرم افزارهایی مانند Buffer، یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی، Doodle، یک ابزار زمان بندی، و Float، یک ردیاب مشتری برای کمک به کارهای روزمره خود استفاده می کنند.

57. اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی شوید

محبوبیت سایت‌هایی مانند یوتیوب و رشد تصاعدی اینستاگرام باعث ایجاد یکی از پردرآمدترین و جذاب‌ترین مشاغل جدید شده است: تأثیرگذار بودن در رسانه‌های اجتماعی. شرکت ها از طریق این «اینفلوئنسرها» – افرادی که دنبال کنندگان زیادی در حساب های رسانه ای خود دارند – به عنوان یک تکنیک بازاریابی، روشی که تقریباً در هر صنعتی استفاده می شود، مشارکت ایجاد می کنند یا کمپین های تبلیغاتی را اجرا می کنند.

بهترین شرط برای موفقیت این است که جایگاه خود را پیدا کنید و برند خود را ارتقا دهید. چیزی را انتخاب کنید که می دانید می توانید به طور مداوم محتوا ایجاد کنید. تعداد زیادی از جوانان در تلاش برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر هستند که در برخی زمینه ها به یک بازار بسیار اشباع شده تبدیل شده است، به ویژه در زمینه مد، سبک زندگی و ورزش. برای شلوغی آماده باشید: این یک تصور غلط رایج است که زندگی یک اینستاگرامر آسان است – اما انتظار داشته باشید ماهانه درآمد بسیار متفاوتی داشته باشید و در ابتدا پیوند سخت زیادی داشته باشید.

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

داشتن فالوورهای زیاد بزرگترین دارایی شما در هنگام تلاش برای انجام معاملات تبلیغاتی پولی با برندها خواهد بود. ایجاد فالوورهای زیاد با ارسال محتوای منظم، به‌روزرسانی مداوم همه کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و تعامل با مخاطبان بهتر است. سعی کنید برندها را تگ و منشن کنید تا آنها را به پروفایل خود جذب کنید.

در نهایت از هشتگ استفاده کنید! ممکن است برای کاربران اینستاگرام با حساب های شخصی قدیمی به نظر برسد، اما این یک راه عالی برای پخش الگوریتم در رسانه های اجتماعی و اطمینان از اینکه افراد جدید می توانند حساب شما را پیدا کنند، است.

58. تبدیل به یک ماینر ارزهای دیجیتال شوید

محبوبیت ارزهای دیجیتال در سال های اخیر افزایش یافته است. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده از طریق فرآیند استخراج کشف می شوند که سکه های جدیدی را به بازار معرفی می کند. ماینرهای رمزارز اطمینان حاصل می کنند که تراکنش های بین کاربران معتبر است و سپس مسئول اضافه کردن هر فروش به بلاک چین هستند.

استخراج ارزهای دیجیتال یک کار پیچیده و بسیار ماهر است. نه تنها این، بلکه فوق العاده رقابتی است – برای کسب درآمد، شما در رقابت دائمی با سایر ماینرها کار می کنید. اولین کسی که کد را می شکند، تراکنش را تأیید می کند و آن را به یک بلوک اضافه می کند، به این ترتیب خودشان درآمد کسب می کنند. سرعت و فوریت کار به این معنی است که شما نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارید و هرگز نمی توانید چشم خود را از توپ بردارید.

مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید – برای مثال، همه ارزهای رمزنگاری شده قابل استخراج نیستند. ارزهای شناخته شده تر، مانند بیت کوین، رقابتی ترین ارزها هستند و ممکن است نتوانید با چنین ارزهای محبوبی با شرکت های استخراج کننده صنعت رقابت کنید.

59. خدمات نوشتن CV و Cover Letter را ارائه دهید

نوشتن رزومه‌ها و رزومه‌های مؤثر و درست از نظر گرامری برای بسیاری از متخصصان مشکل است. این نوع خدمات نوشتاری شامل تجزیه و تحلیلی است که در آن به مشتریان راهنمایی می شود تا اهداف خود را تعیین کنند و مجموعه مهارت های مورد نیاز برای دستیابی به آنها را تعریف کنند.

به عنوان یک نویسنده CV، گام بعدی شما این است که قالب مناسبی را انتخاب کنید و واژگانی را انتخاب کنید که برای کارفرمایان بالقوه جذاب باشد، بدون اینکه متقاضی به نظر متکبر و “خیلی خوب برای واقعی بودن” به نظر برسد. یک رزومه یا کاور نامه خوب باید مهارت های فرد را برجسته کند، با موقعیت درخواستی مرتبط باشد و لحن مثبتی داشته باشد.

نوشتن رزومه کاری واقعاً آسان برای شروع کار است و می تواند سودآور باشد. تنها چیزی که برای شروع به کار نیاز دارید یک کامپیوتر، اینترنت و تعدادی مشتری است. بازاریابی نیز می تواند نسبتاً ارزان باشد: تبلیغات در سایت هایی مانند لینکدین برای جذب مشتریانی که در جستجوی شغل هستند مفید است. ایده خوبی است که مجموعه ای از نمونه رزومه ها و نامه های پوششی برای صنایع مختلف داشته باشید تا مشتریان بالقوه را قبل از خرید خدمات شما نشان دهید.

60.مشاور بازاریابی ایمیلی

نقش یک مشاور بازاریابی ایمیلی همکاری با مشاغل برای بهبود ارتباطات ایمیلی و افزایش کمپین های بازاریابی آنهاست.

در این شغل، مشاوران به مشتریان کمک می کنند تا ارتباطات ایمیل خود را به عنوان یک تکنیک بازاریابی ارزیابی و بهبود بخشند. آنها همچنین ممکن است در ایجاد و راه اندازی کمپین های ایمیلی مشغول باشند. از نظر عملی، این می تواند به معنای توصیه به مشتری در مورد اینکه از چه کلماتی برای افزایش نرخ پاسخ استفاده کند و از کلماتی که باید اجتناب کند تا ایمیل ها و خبرنامه های ایمیل به عنوان هرزنامه تلقی نشوند، باشد.

همچنین می‌توانید در مورد نحوه نوشتن یک موضوع فعال و ساختار ایمیل به بهترین شکل برای تشویق مشارکت راهنمایی کنید. هزینه های راه اندازی کم است و بازاریابی خدمات شما تنها هزینه شماست. هرچه تجربه پیشینه بیشتری در بازاریابی و تبلیغات داشته باشید، می توانید هزینه بیشتری دریافت کنید.

61. ارائه خدمات نگارش حقوقی

نگارش حقوقی نوعی نوشته فنی است که توسط وکلا، قانونگذاران، قضات و سایر متخصصان حقوقی برای تدوین تحلیل حقوقی، حقوق و تعهدات قانونی استفاده می شود. این نوع متن به ارجاعات o نیاز دارد

رایج ترین انواع اسناد حقوقی عبارتند از: قراردادهای کار، آیین نامه شرکت، صورتجلسات، قراردادهای عملیاتی، قراردادهای عدم افشا، شرایط استفاده، فرم های پیمانکار، اجاره نامه، ادعاها و شکایات.

این یک کسب و کار در دسترس برای شروع است و حداقل هزینه های راه اندازی را دارد. با این حال، نوشتن حقوقی به مهارت بسیار خاصی نیاز دارد. داشتن پیشینه حقوق ضروری است، و مشتریان شواهدی در این مورد از طریق مدرک یا سابقه کار قبلی در یک شرکت حقوقی می خواهند. شما همچنین به مهارت های نوشتاری بی عیب و نقص و گرامر بی عیب و نقص نیاز دارید.

62. مدیریت رسانه های اجتماعی

به عنوان یک مدیر SM (رسانه های اجتماعی)، شما در کنار افراد، برندها و شرکت ها برای ایجاد و اجرای حضور آنها در رسانه های اجتماعی کار خواهید کرد. وظایف روزانه یک مدیر SM شامل نظارت، اندازه گیری و درگیر کردن عملکرد حساب های رسانه های اجتماعی مشتریان خود و ایجاد تغییرات مناسب برای بهبود حضور آنلاین آنها است.

بسیاری از مدیران رسانه های اجتماعی از ابزارهایی مانند Buffer، Hootsuite و Sprout Social برای مدیریت حساب مشتریان خود و اجرای وظایفی مانند ارسال محتوا در زمان های بهینه و پاسخ مناسب به طرفداران استفاده می کنند. اگر می خواهید مدیر رسانه های اجتماعی شوید، یک وب سایت ایجاد کنید و از صفحات رسانه های اجتماعی خود برای خرید مشتریان استفاده کنید. شما همچنین می توانید افراد با مشخصات بالا را در رسانه های اجتماعی یا از طریق لیست های پستی مورد هدف قرار دهید.

آنچه را که موعظه می کنید تمرین کنید – بهترین شرط شما برای تامین امنیت مشتریان این است که خودتان در رسانه های اجتماعی حضور قوی داشته باشید. با همه پلتفرم های محبوب رسانه های اجتماعی آشنا شوید و حساب های خود را به عنوان نمونه کار خود بسازید.

63. طراحی گرافیک آزاد

به عنوان یک طراح گرافیک، شما با مشتری خود برای تولید محتوای بصری کار خواهید کرد که پیام برند آنها را به مخاطبان هدفشان منتقل می کند. پروژه های سفارش شده شامل ایجاد مواد بازاریابی مانند پوستر، بیلبورد، لوگو و بسته بندی است.

طراحان گرافیک معمولاً از نرم افزارهای Adobe Photoshop، Illustrator و Dreamweaver برای خلق آثار خود استفاده می کنند. وب سایت هایی که در بالا برای فریلنسرها ذکر کردیم مانند Upwork، Fiverr و Freelancer مکان های عالی برای بازاریابی خدمات شما و همچنین ارتباط مستقیم با شرکت ها هستند.

64. یک مشاور کسب و کار آنلاین شوید

به عنوان یک مشاور کسب و کار، به مشتریان مشاوره تخصصی در زمینه هایی مانند مدیریت، حسابداری، حقوق، منابع انسانی و بازاریابی ارائه می دهید. وظایف اصلی شما استراتژی، برنامه ریزی و حل مشکلات همراه با مشتریان برای کمک به رشد کسب و کار آنها خواهد بود.

کار به عنوان مشاور کسب و کار نیاز به یک مهارت تخصصی دارد. شما به تجربه صنعتی در مشاوره و همچنین سابقه تجاری گسترده نیاز دارید. هرچه تجربه بیشتری برای ارائه داشته باشید، می توانید هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید. سعی کنید خدمات خود را به جایگاهی کاهش دهید که در آن دانش مرتبط زیادی دارید تا بتوانید واقعاً به کسب و کارها در بهبود خدمات خود کمک کنید. شما باید بتوانید محیطی که مشتری شما در آن فعالیت می کند و موقعیت فعلی او در بازار را ارزیابی کنید، رقبای پیشرو را شناسایی کنید، و سپس فرصت هایی را بیابید که می تواند به مشتری کمک کند پول بیشتری کسب کند. اغلب راه حل ها به مدیریت زمان، توزیع منابع یا ساختار شرکت مربوط می شود.

بیشتر سرمایه گذاری و سود خود را به بازاریابی برای جذب مشتری و رشد کسب و کار خود نسبت دهید. نکته مهم این است که به بازیگران کلیدی در صنعت توجه کنید – روش های رقیب خود را مطالعه کنید و با پیوستن به یک انجمن تجاری مانند MCA از پیشرفت های صنعت به روز باشید.

65. مدیریت تبلیغات

همه شرکت ها برای جذب مشتری نیاز به بازاریابی محصول یا خدمات خود دارند. هرچه کمپین تبلیغاتی بزرگ‌تر و بهتر باشد، مشتریان بیشتری جذب می‌کنند و درآمد بیشتری به همراه خواهند داشت. بسیاری از شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود را به شرکت‌های منتخب برون سپاری کنند. اینجا جایی است که شما وارد عمل می شوید.

برای راه اندازی یک شرکت مدیریت تبلیغات، در حالت ایده آل به تجربه ای در زمینه بازاریابی، تبلیغات یا فروش نیاز دارید. علاوه بر این، هزینه های راه اندازی کمی وجود دارد – می توانید یک آژانس تبلیغاتی آنلاین کوچک در خانه راه اندازی کنید. اگر طراحی و تولید گرافیک را در جای دیگری برون سپاری کنید، حتی ارزان تر می شود. قبل از شروع، باید کیت های رسانه ای را جمع آوری کنید، که نرخ تبلیغات، جمعیت شناسی و مشخصات هدف را ارائه می دهد. تا جایی که می توانید مخاطبین بیشتری ایجاد کنید – با رسانه هایی که قصد دارید برای کمپین های خود استفاده کنید، در تماس باشید.

روندها در صنعت تبلیغات به طور مداوم درگیر هستند. تا جایی که می توانید با پیوستن به انجمن های صنفی، صنعت را به روز نگه دارید – این برای نظارت بر رقابت نیز مفید است.

66. تبدیل به یک گورو دوستیابی آنلاین

دوستیابی آنلاین در ده سال گذشته رونق گرفته است. در فوریه 2019، حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان از Tinder استفاده می کردند، که تنها یکی از صدها سایت و برنامه دوستیابی در حال حاضر موجود است. به نظر می رسد عشق و روابط یک علاقه جهانی است و افراد را بدون در نظر گرفتن سن، ملیت یا ملیت تحت تاثیر قرار می دهد

جنسیت جای تعجب نیست که این صنعت به یک صنعت پولساز تبدیل شده است و هر سال بیش از 1.4 میلیارد پوند درآمد جهانی به ارمغان می آورد.

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

با چنین مخاطب هدف گسترده ای، تبدیل شدن به یک مشاور دوستیابی آنلاین پتانسیل این را دارد که تجارت بسیار سودآوری باشد. حتی بهتر از آن، برای ارائه مشاوره دوستیابی به مدرکی نیاز ندارید. گفته می شود، داشتن سابقه روانشناسی یا برخی آموزش های مشاوره به شما اعتبار بیشتری می دهد. همچنین کسب‌وکاری است که می‌توانید آن را کاملاً آنلاین اجرا کنید. می توانید مشاوره تلفنی، مشاوره ایمیلی یا حتی جلسات را در یک چت فوری ارائه دهید. برای فروش خدمات خود، یک وب سایت ایجاد کنید و سعی کنید در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.

ایجاد یک پایگاه مشتری ممکن است مدتی طول بکشد – در نظر داشته باشید که برخی نکات یا مشاوره را به صورت رایگان ارائه دهید تا مشتریان را تشویق کنید تا از سایت شما بازدید کنند و هزینه خدمات شما را پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید:آموزش طراحی سایت چند زبانه با المنتور و WPML

67. برنامه ها را توسعه دهید

اگر مهارت تخصصی در طراحی و توسعه اپلیکیشن دارید، می توانید این مهارت را با سود قابل توجهی به بازار عرضه کنید. در سال‌های اخیر، تقریباً هر کسب‌وکاری یک اپلیکیشن دارد، از خطوط هوایی گرفته تا سوپرمارکت‌ها، تأثیرگذاران تناسب اندام و فرهنگ‌های لغت آنلاین. توسعه دهندگان برنامه مورد تقاضا هستند و به این زودی ها از مد نمی افتند.

با هر کسب و کار آزاد، برای شروع کسب درآمد، به یک نمونه کار نیاز دارید. بهترین راه برای این کار این است که خدمات خود را به صورت رایگان به چندین شرکت معتبر ارائه دهید. هنگامی که برنامه هایی را ساختید که آنها از آن راضی هستند، این به عنوان یک نمونه کار معتبر برای جذب سایر مشتریان پردرآمد عمل می کند. با تصمیم گیری در مورد یک پلتفرم، به عنوان مثال، iOS، Android و Windows شروع کنید. مطمئن شوید که برخی از شرایط لازم را دارید. مدرک در علوم کامپیوتر یا مهندسی نقطه شروع محکمی است، اما می توانید دوره های آنلاین را نیز تکمیل کنید.

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

مرحله بعدی بازاریابی است. سعی کنید یک شبکه در صنعت ایجاد کنید. اگر می توانید یک دوره کارآموزی در صنعت بگیرید، این یک راه عالی برای برقراری تماس است. یک وب سایت ایجاد کنید و روی تبلیغات سرمایه گذاری کنید. تا جایی که می توانید با کسب و کارهایی که ممکن است بخواهند یک برنامه توسعه دهند، تماس بگیرید. نکته خوب این است که فروش آن آسان است – تقریباً همه شرکت ها می توانند از داشتن یک برنامه سود ببرند.

تمرین کامل می کند! این بهترین توصیه ای است که توسعه دهندگان اپلیکیشن باید به آن توجه کنند. برای ارائه خدمات برجسته، باید در زمینه کاری خود متخصص باشید. اطمینان حاصل کنید که در رفع اشکالات و عیب یابی متخصص هستید تا با هیچ غافلگیری که ممکن است به ضرر شما درآمد داشته باشد مواجه نشوید.

68. یک تصویرگر مستقل شوید

اگر خلاق هستید، به راحتی می توانید از مهارت خود استفاده کنید و به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. تصویرگران می‌توانند نقاشی‌های خود را به صورت آنلاین در قالب‌های بسیار سودآور بفروشند.

کار مشتری پرسودترین جریان درآمد برای تصویرگران است. تصویرسازی برای کمپین‌های تبلیغاتی برای شرکت‌ها و کار با مجلات، از بزرگترین درآمدها هستند و همچنین برای ایجاد یک سبد معتبر بسیار سودمند هستند. برای یافتن مشتریان، باید خودتان را بازاریابی کنید: با یک وب سایت با نمونه هایی از طرح های شما شروع کنید و تا جایی که می توانید به کسب و کارها و مجلات دسترسی پیدا کنید. این ایده خوبی است که از یک لیست پستی برای دستیابی به هر چه بیشتر مشتریان احتمالی استفاده کنید.

یکی دیگر از راه های خودکارتر برای فروش کار شما از طریق فروشگاه Etsy است. هنگامی که محصولات خود را در بازار Etsy قرار دادید، می توانید بنشینید، استراحت کنید و منتظر بمانید تا سفارشات وارد شوند.

69. فروشنده تم و افزونه وب سایت

وب‌سایت‌ها و شرکت‌ها می‌خواهند افزونه‌هایی را بخرند تا ویژگی‌های خاصی را به وب‌سایت‌های خود اضافه کنند، برای مثال اضافه کردن یک ویژگی عضویت یا یک ویژگی آب و هوا. آنها همچنین یک تم برای وب سایت خود می خواهند، که بسته ای است که گرافیک خاصی را برای ظاهر یک وب سایت و عملکردهای ناوبری آن ارائه می دهد.

تبدیل شدن به یک تم وب یا توسعه دهنده افزونه نیاز به یک مهارت بسیار خاص و فنی دارد. شما باید به کدنویسی مسلط باشید و دانش گسترده ای از این صنعت داشته باشید. می‌توانید افزونه‌های عمومی‌تری را از پشت خود تولید کنید و آنها را بفروشید، یا می‌توانید افزونه‌های خاصی را برای ویژگی‌های خاص برای وب‌سایت‌های شرکت توسعه دهید. همین امر در مورد تولید تم های وب نیز صدق می کند – می توانید بسته های تم از پیش تعیین شده خاصی را بفروشید یا بسته های سفارشی برای مشتریان شخصی ایجاد کنید.

تولید سرب در اینجا ضروری است تا مطمئن شوید کار شما خشک نمی شود. کار می تواند از یک ماه به ماه دیگر نوسانات زیادی داشته باشد، بنابراین تبلیغات مداوم و موثر کلیدی است.

70. یک سایت عضویت ایجاد کنید

سایت عضویت سایتی است که اطلاعات یا محتوای اضافی را ارائه می دهد که فقط در صورت مشترک بودن در دسترس است. همه این اشتراک‌ها هزینه ندارند، اما کسانی که عضویت ممتاز را خریداری می‌کنند، محتوای بهتر و گسترده‌تری از سایت دریافت خواهند کرد. این ویژگی در هزاران وب‌سایت کار می‌کند – به تمام دفعاتی که سعی کرده‌اید به محتوای خاصی دسترسی پیدا کنید و از شما خواسته شده است که برای «باز کردن قفل» آن ثبت‌نام کنید، فکر کنید.

راه اندازی یک سایت عضویت راهی بی دردسر برای افزایش درآمد شما است، به خصوص اگر قبلاً وب سایتی دارید که محتوایی را ارائه می دهد. این یک افزودنی ساده است که می تواند درآمد بسیار بیشتری را در یک پلت فرم موجود ایجاد کند. از طرف دیگر، می توانید یکی را از ابتدا شروع کنید. شما به شرکت زیادی نیاز خواهید داشت

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

ntent، و باید محتوا را به دو دسته پولی و بدون پرداخت تفکیک کنید. ایجاد تعادل ظریف است – شما باید محتوای رایگان شما به اندازه کافی خوب باشد تا اعتبار را القا کند، اما نه آنقدر جامع که دلیلی برای پرداخت هزینه بیشتر وجود نداشته باشد.

برای شخصی که قبلاً یک وب سایت ایجاد کرده است، افزودن ویژگی عضویت چندان پیچیده نیست. بهترین راه استفاده از وردپرس با افزونه عضویت اضافه شده است – گزینه هایی شامل MemberMouse، MemberPress (کمی گران تر) یا WooCommerce Memberships هستند.

برای سود بردن از عضویت در سایت، سعی کنید یک جایگاه قابل کسب درآمد را انتخاب کنید. مطمئن شوید که این چیزی است که به آن علاقه دارید، زیرا باید محتوای ثابتی تولید کنید.

71. معلم آنلاین

آموزش آنلاین روشی فوق العاده انعطاف پذیر برای کسب درآمد از مهارت های شما است. راه‌های مختلفی برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین وجود دارد: می‌توانید از طریق وب‌سایت‌های تدریس خصوصی آنلاین کار کنید، که نیاز به یافتن و دسترسی به مشتریان یا ارائه خدمات خود را از بین می‌برد.

برخی از شرکت های آنلاین تدریس خصوصی را از طریق اسکایپ ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر از دوربین ها و امکانات چت برای ارائه جلسات استفاده می کنند. اگر می‌خواهید انفرادی بروید، می‌توانید خدمات خود را در رسانه‌های اجتماعی یا وب‌سایت‌هایی که آموزگاران خصوصی را عرضه می‌کنند تبلیغ کنید – فقط مطمئن شوید که تمام جلسات شما آنلاین هستند.

توجه داشته باشید که اگر قرار است از طریق یک آژانس کار کنید، برخی – اما نه همه – به گواهی تدریس و تجربه کلاس درس نیاز دارند.

72. ارائه پشتیبانی فنی مجازی آنلاین

اگر اهل فن آوری هستید، این می تواند یک کار آسان برای شما باشد. بسیاری از افراد و شرکت ها به طور یکسان نیاز به پشتیبانی فنی دارند، و برای شرکت های کوچکتر، این لزوما کاری نیست که خودشان بتوانند انجام دهند. اینجا جایی است که شما وارد عمل می شوید.

می توانید پشتیبانی فنی مجازی و عیب یابی را از طریق تلفن، از طریق ایمیل یا در یک مرکز چت آنلاین ارائه دهید. شما می توانید ساعات کاری خود و مشتریان خود را انتخاب کنید. بهترین راه برای کسب درآمد این است که برخی از مشتریان ثابت شرکت را تهیه کنید – هرچه مشتریان خود را بهتر بشناسید، خدمات بهتری را می توانید ارائه دهید و بیشتر می توانید هزینه کنید. داشتن کسب و کار به عنوان مشتری همچنین درآمد پایدارتری را فراهم می کند.

اگر چیزی حتی پایدارتر می‌خواهید، بسیاری از شرکت‌ها اکنون برای نقش‌های پشتیبانی فنی در خانه استخدام می‌کنند، که محل خوبی برای شروع است.

73. به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار کسب درآمد کنید

هر کسی که در فناوری مهارت داشته باشد می تواند یک توسعه دهنده نرم افزار شود. دوره‌های آنلاین زیادی وجود دارد که می‌توانید در آن شرکت کنید، که به شما مهارت‌های اساسی را می‌دهد که می‌توانید از آنها درآمد کسب کنید. برای توسعه دهندگان نرم افزار با تجربه تر، پایگاه مشتری بالقوه شما حتی گسترده تر است.

توسعه دهندگان نرم افزار می توانند تا دو برابر یک توسعه دهنده وب تمام وقت درآمد کسب کنند. اما آزاد بودن به کار سختی نیاز دارد، مخصوصاً در ابتدا. پیدا کردن کار کافی بزرگترین چالش یک فریلنسر است. خوشبختانه، بازارهای آزاد شروع به ظهور کرده اند، که تبلیغات خدمات شما را بسیار آسان می کند. وب سایت هایی مانند UpWork یا Freelancer را امتحان کنید.

یک نکته در اینجا همیشه این است که قبل از شروع به کار، یک توافق نامه امضا شده دریافت کنید. امضای قرارداد قبل از شروع، تضمین می‌کند که در پایان دستمزد دریافت خواهید کرد و از انصراف مشتریان جلوگیری می‌کند و از اتلاف وقتتان جلوگیری می‌کند.

74. راه اندازی کسب و کار Ghostwriting

افراد، اغلب افراد مشهور، اصولاً نویسندگان ارواح را استخدام می کنند تا هر چیزی از مقاله و سخنرانی گرفته تا کتاب و پست وبلاگ بنویسند. مردم زمانی که زمان، منابع یا توانایی نوشتن برای تولید اثر را ندارند، نویسندگان ارواح را استخدام می کنند. Ghostwriters تحت نام مشتریان خود می نویسند، به این معنی که آنها برای کار خود اعتباری ندارند، اگرچه بسیاری از نویسندگان ارواح شبکه گسترده ای از مخاطبین را در صنعت نوشتن ایجاد می کنند.

به عنوان یک نویسنده ، می توانید بر اساس نوع و طول متن، هزینه پروژه را از مشتریان دریافت کنید.

ابزارهایی مانند Bibisco، Manuskript و oStorybook اغلب توسط ghostwriters برای بهبود بهره وری و گردش کار استفاده می شود.

کمی تجربه در این صنعت راه بسیار زیادی را در پی دارد – ارواح نویسان با تجربه گذشته می توانند تا 40000 پوند برای هر کتاب درآمد کسب کنند. برای کسب درآمد بیشتر، تخصص در زمینه خاصی را در نظر بگیرید، به عنوان مثال، نوشتن سخنرانی. اگر بعداً می خواهید با نام خود بنویسید، Ghostwriting نیز یک مکان عالی برای شروع است.

75. یک وب سایت سفر آنلاین ایجاد کنید

برای مسافران مشتاق با تجربه در صنعت گردشگری، راه اندازی یک تجارت آنلاین سفر راهی سرگرم کننده برای کسب درآمد است. صنعت گردشگری و مسافرت یکی از بزرگترین صنعت های جهان است و به طور مداوم در حال رشد است.

چنین صنعت بزرگی به این معنی است که فضای زیادی برای شروع یک تجارت جدید وجود دارد، اما همچنین به این معنی است که شما رقابت زیادی دارید. سعی کنید خدمات نوآورانه ای را ارائه دهید که هیچ کس دیگری در بازار ارائه نمی دهد. شاید در سفر به یک منطقه خاص، یا نوع خاصی از سفر – مثلاً سفر کاری یا کوله‌پشتی، تخصص داشته باشید.

برای کاهش هزینه های راه اندازی خود، از یک آژانس میزبان استفاده کنید. شما برای فروش هایی که ایجاد می کنید کمیسیون های بالایی دریافت خواهید کرد و دیگر نگران ایجاد روابط با تامین کنندگان پرواز، اقامت و فعالیت نخواهید بود. همچنین ایده خوبی برای شروع یک بلوک است

76. ایجاد و ارسال انتشارات مطبوعاتی

بیانیه های مطبوعاتی به مردم در مورد محصولات، خدمات یا فعالیت های یک سازمان به شیوه ای جذاب برای جذب مشتریان اطلاع رسانی می کند. آنها باید خبرساز و محرک نیز باشند تا توجه خواننده را جلب کنند.

بیانیه‌های مطبوعاتی برای کسب‌وکارها برای دستیابی به مشتریان بالقوه‌تر، افزایش قرار گرفتن در معرض شرکت، فروش بالقوه و ترافیک بسیار مهم است. ساختار محتوا در یک بیانیه مطبوعاتی معمولاً بر اساس استعاره هرم وارونه است – که به طور گسترده در رسانه ها و روزنامه نگاری استفاده می شود. حداقل، یک بیانیه مطبوعاتی باید به 5Ws و 1H پاسخ دهد: چه کسی چه کاری، کجا، چه زمانی، چرا و چگونه انجام داد؟ شما به سبک نوشتاری جذاب، جذاب و بی نقص، کامپیوتر و اتصال به اینترنت نیاز دارید. هزینه‌های کم راه‌اندازی، شروع آن را به یک سرمایه‌گذاری آسان و سودآور از خانه تبدیل می‌کند.

اعتبار، دوباره، در اینجا کلیدی است – در نظر بگیرید که برخی از دوره های آنلاین را تکمیل کنید تا مدارکی را کسب کنید که به خدمات شما مشروعیت بیشتری می بخشد.

77. درخواست پذیرش دانشگاه را بنویسید

ورود به دانشگاه رقابتی تر از همیشه است. دانشجویان بیشتر و بیشتری تصمیم به ادامه تحصیل پس از کالج می‌گیرند و ناامید می‌شوند که سبک زندگی واحد را داشته باشند. اما برای برخی، نوشتن بیانیه پذیرش می تواند یک چالش واقعی باشد. اینجا جایی است که شما وارد عمل می شوید.

هزینه های راه اندازی تقریباً هیچ است.می توانید با یک لپ تاپ، اینترنت و یک وب سایت ساده برای تبلیغ خدمات خود کسب و کار خود را راه اندازی کنید. شما می توانید از طریق دهان به دهان یا با تبلیغ آنلاین به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید. و به مهارت های نوشتاری و گرامر عالی و ترجیحاً مقداری دانش در مورد فرآیند پذیرش نیاز دارید. هنگام فروش خدمات خود، می توانید به ازای هر کلمه، هر صفحه یا هر ساعت از زمان خود، به هر نحوی که صلاح می دانید، هزینه را شارژ کنید.

نکته برتر: ایده خوبی است که چند نمونه اظهارنامه پذیرش (شاید خود شما) را به صورت رایگان ارائه دهید، به طوری که مشتریان بالقوه بدانند چه انتظاری دارند.

78. ایجاد سند

شرکت ها اغلب برای ایجاد اسناد مختلف به کمک نیاز دارند. اینها ممکن است لیست های تماس، دایرکتوری ها، چک لیست ها، موجودی ها، فرم های تماس اضطراری باشد. برای مدیریت بیشتر کار، ممکن است بخواهید نوعی نرم افزار ایجاد سند مانند Hotdocs، Ecrion یا Foxit را انتخاب کنید.

این شغل به مهارت های طراحی جامد و همچنین دانش تجاری گسترده نیاز دارد. شما می توانید مهارت های خود را از طریق وب سایت های فریلنسری یا با ایجاد یک وب سایت و تماس مستقیم با شرکت ها بازاریابی کنید.

79.برای مشاغل کوچک تبلیغات ایجاد کنید

یک الزام مطلق برای رشد کسب و کارهای کوچک تبلیغات است. اما ماهیت کسب و کارهای کوچک به این معنی است که اغلب منابع یا تخصص لازم برای انجام این کار را در داخل ندارند. اینجا جایی است که شما وارد عمل می شوید.

راه اندازی یک کسب و کار در ایجاد تبلیغات هزینه های راه اندازی نسبتا پایینی دارد. دانش یا تجربه قبلی در تبلیغات یا طراحی مفید است. از آنجا، تنها چیزی که نیاز دارید نرم افزار طراحی مانند Bannersnack، Canva یا Photoshop است. داشتن چند فرمت و گزینه قیمت، آن را به یک مدل تجاری واقعا آسان با دامنه وسیعی برای رشد تبدیل می کند. یافتن مشتریان نیز نسبتاً آسان است – می توانید از یک کمپین تبلیغاتی ساده خود یا یک لیست پستی برای هدف قرار دادن مشاغل کوچک استفاده کنید.

اگر یک کسب و کار خودکار می‌خواهید و تخصص لازم را دارید، حتی می‌توانید وب‌سایتی راه‌اندازی کنید که در آن کسب‌وکارهای کوچک بتوانند تبلیغات خود را با استفاده از الگوهای شما ایجاد کنند!

80. نماینده مجموعه های آنلاین

یکی از چالش برانگیزترین مشاغل در خدمات مشتری، تبدیل شدن به یک نماینده مجموعه شامل ارتباط با مشتریانی است که صورتحساب های پرداخت نشده، فاکتورهای پرداخت نشده، اقساط وام یا هر گونه پرداخت معوق دیگری دارند.

کارگزاران مجموعه مسئول ایجاد لیستی از بدهکاران و سازماندهی آنها بر اساس شدت بدهی هستند. گام بعدی تماس با مشتریان و بحث در مورد نحوه جمع آوری بدهی ها، یافتن مشتریانی که پاسخگو نیستند با استفاده از اطلاعات دفتر اعتبار و انجام بررسی های پیشینه است. نرم افزار مورد استفاده برای وصول بدهی شامل Collect One، Collect یا Collection Words است.

اگر تجربه ای در جمع آوری بدهی دارید، راه اندازی آنلاین یک تجارت ساده است. از مخاطبین صنعت خود استفاده کنید و مستقیماً برای شرکت ها تبلیغ کنید تا مشتریان را تهیه کنید.

81. قالب بندی اسناد

قالب بندی اسناد را حرفه ای تر و از نظر بصری برای خواننده جذاب تر می کند. این کار شامل انتخاب فونت مناسب برای متن ساده (عنوان، پاراگراف‌های عنوان فرعی و غیره)، انتخاب رنگ فونت، تقسیم متون به بخش‌ها، نقاط گلوله یا شماره‌گذاری، سرصفحه‌ها و پاورقی‌ها، نوشتن نقل قول‌ها به روش صحیح و اگر نیاز است، افزودن منابع کتابشناختی.

قالب بندی شیک می تواند سطح بالاتری از حرفه ای بودن را به مطالب بازاریابی یا وب سایت ها اضافه کند که اعتماد بیشتری را به مشتریان احتمالی القا می کند. اگر در طراحی گرافیک مهارت دارید، این کسب و کاری است که می توانید به سرعت در خانه با نرم افزارهای طراحی شروع کنید.

خدمات خود را با یک وب سایت تبلیغ کنید، از طریق لیست های پستی و معایب به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید

بهتر است روی تبلیغات پولی سرمایه گذاری کنید تا در معرض دید قرار بگیرید.

82. در ورود داده ها کسب درآمد کنید

در این نقش، اطلاعات را در انواع مختلف اسناد وارد کرده و مدیریت خواهید کرد. کارهای معمولی شامل وارد کردن داده ها در برگه های موجود، ایجاد داده های جدید در پایگاه های داده، به روز رسانی رکوردهای موجود و حذف فایل هایی است که دیگر مورد استفاده نیستند یا دیگر در حال حاضر نیستند.

شروع کردن از خانه با چیزی بیشتر از یک کامپیوتر کار ساده ای است. اکثر شرکت‌ها هنگام انتخاب شرکتی برای مدیریت ورود داده‌های خود، از انتخاب ناامید می‌شوند، بنابراین مطمئن شوید که وب‌سایت شما نرم است و زمان خود را برای کمپین بازاریابی خود صرف کنید.

برخی از مشتریان از شما می خواهند که با نرم افزارهای مختلف وارد کردن داده ها مانند EpiData یا Entrypoint Data Entry کار کنید، بنابراین ایده خوبی است که به آنها تسلط داشته باشید.

83. خرید و فروش کتاب های دست دوم

کتاب همیشه تقاضای زیادی دارد و با وجود معرفی کتاب‌های الکترونیکی، کتاب‌های چاپی همچنان از همیشه محبوب‌تر هستند. اغلب رمان ها یک بار خوانده می شوند و دور ریخته می شوند یا در قفسه ای ذخیره می شوند. با خرید و فروش کتاب های دست دوم می توانید درآمد خوبی داشته باشید.

انواع کتاب های دست دوم را می توانید به صورت آنلاین و از فروشگاه های خیریه خریداری کنید. برای یافتن کمترین قیمت، بهتر است کتاب‌های خود را از فروشگاه‌های خیریه یا آنلاین از فروشندگان فردی که کتاب‌های تکی می‌فروشند تهیه کنید. کتاب‌هایی را در شرایط خوب انتخاب کنید و برای محدود کردن کتاب‌هایی که می‌خرید، جایگاهی را انتخاب کنید. انتخاب یک جایگاه به شما کمک می کند تا برند خود را ارتقا دهید و مخاطبان هدف خاصی را جذب کنید. شما می توانید کتاب های خود را از طریق یک بازار آنلاین مانند Abebooks، eBay و Amazon بفروشید.

قیمت گذاری رقابتی برای موفقیت در فروش آنلاین کتاب های دست دوم بسیار مهم است. شما می خواهید رقبای خود را پایین بیاورید اما مطمئن شوید که سود ارزشمندی به دست می آورید.

84. یک ویرایشگر آنلاین شوید

ویرایش فرآیندی از برنامه ریزی، بازنگری و پس از ویرایش مطالب نوشتاری مانند کتاب ها، مجلات و وب سایت ها است.

ویرایش عمدتاً در زمینه هایی مانند ادبیات، فیلم و ویدئو و همچنین صنایع خلاق مانند روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات استفاده می شود. به عنوان یک ویراستار، شما از نزدیک با نویسندگان همکاری خواهید کرد تا به تولید داستان‌هایشان کمک کنید و ایده‌هایشان را ساختار دهید تا پیام‌شان به وضوح بیان شود. همچنین خطاهای املایی، نقطه گذاری و دستور زبان را بررسی خواهید کرد. با این حال، نقش یک ویراستار بسیار بیشتر از یک مصحح است – ویراستاران برای دستیابی به یک اثر کلی تغییراتی در جریان، ساختار و لحن ایجاد می‌کنند. به همین دلیل، این صنعت بسیار رقابتی‌تر است و برای جذب مشتری به یک سبد معتبر نیاز دارید.

85. یک سایت معاملات روزانه راه اندازی کنید

سایت معاملات روزانه، همانطور که از نام آن پیداست، سایتی است که مصرف کنندگان می توانند محصولات و خدمات با تخفیف های فراوان را فقط برای یک روز پیدا کنند. برای موفقیت سایت باید برندها و تاجران زیادی را تهیه کنید که می تواند بسیار وقت گیر باشد. با این حال، اکثر فروشندگان آماده ارائه تخفیف های خوب در ازای فرصت بازاریابی هستند، زیرا پیشنهادات فقط برای یک روز در دسترس هستند.

مزیت اصلی راه اندازی سایت معاملات روزانه این است که شما فقط یک واسطه هستید، به این معنی که مجبور نیستید با خود محصولات یا ارائه خدمات سروکار داشته باشید. برای شروع، باید دامنه و میزبانی وب خریداری کنید، که آن را به یک راه اندازی مقرون به صرفه تبدیل می کند. شما به نوبه خود برای بازاریابی محصولات بازرگانان بر اساس کمیسیون درآمد کسب خواهید کرد.

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

برای رقابت با سایر سایت‌های معاملاتی در وب، بهتر است یک جایگاه انتخاب کنید. در مورد نوع محصول یا خدمات برای جذب مشتری تصمیم بگیرید. این مفهوم مشابه سایت‌های «معاملات روزانه» است. تفاوت این است که سایت های معاملات روزانه تخفیف هایی را برای خریدهای فردی ارائه می دهند، در حالی که با خرید گروهی نیاز است که چندین خریدار برای معامله سفارش دهند. پس از شروع معامله، کوپن های تخفیف از طریق ایمیل به مشتریان ارسال می شود.

86. یک نابغه استراتژی اینترنتی شوید

در این زمینه، شما قصد دارید به مشتریان کمک کنید تا اهداف خود را شناسایی کنند، نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود را ارزیابی کنند و یک برنامه ساختاریافته ایجاد کنید که در آن نحوه دستیابی به اهداف تعیین شده را مشخص کنید. در عمل، این به معنای توصیه به مشتری در انتخاب برنامه های مبتنی بر وب صحیح برای افزایش رقابت پذیری آنها در بازار یا بهبود ارتباط بین کارمندان و مشتریان است.

کسب و کارهای زیادی به صورت آنلاین مهاجرت می کنند که شما به عنوان یک استراتژیست اینترنتی بسیار مورد تقاضا خواهید بود. تجربه در استراتژی کسب و کار یا بازاریابی در اینجا یک امتیاز است که می تواند اعتبار شما را افزایش دهد.

برای این نوع تجارت، تماس سرد یک راه عالی برای تهیه مشتریان است. همچنین می توانید از کمپین های ایمیلی و تبلیغات آنلاین برای جذب مشتری استفاده کنید.

87. برای آزمایش محصولات دیجیتال پول دریافت کنید

تست قابلیت استفاده تکنیکی است که برای ارزیابی یک محصول دیجیتالی استفاده می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد ویژگی‌های آن را به صورت رایگان امتحان کنند و فرآیند را در حین انجام آن ثبت کنند.

این usabili تمرین ty اطلاعات مستقیمی در مورد نحوه استفاده مصرف کنندگان واقعی از یک سیستم ارائه می دهد و نشان می دهد که آیا ویژگی های آن کاربر پسند هستند یا نیاز به کار دارند. این نوع آزمایش ویژگی های وب سایت ها، برنامه ها یا سایر محصولات را ارزیابی می کند.

برای کسب درآمد از طریق تست کاربر، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر و میکروفون است. می‌توانید محصولاتی را برای آزمایش از طریق سایت‌هایی مانند UserTesting، Webusability یا TestingTime پیدا کنید و می‌توانید تا 50 پوند برای هر آزمون درآمد کسب کنید. فروشندگان محصولی مانند وب سایت، برنامه یا نرم افزار را همراه با دستورالعمل هایی برای شما ارسال می کنند. سپس شما سعی می‌کنید خدماتی را امتحان کنید که توسط شرکت‌ها برای بهبود محصولشان استفاده می‌شود.

برای به حداکثر رساندن درآمد خود، تا جایی که می توانید به سایت های تست بپیوندید تا از فرصت های آزمایشی تا حد ممکن استفاده کنید.

88. وب پژوهی

به طور خلاصه، تحقیق در وب به معنای جستجوی اطلاعاتی است که یافتن آنها سخت و وقت گیر است. شرکت ها برای صرفه جویی در وقت و منابع خود مایلند تحقیقات اینترنتی را برون سپاری کنند. شما می توانید هر چیزی را از جزئیات تماس، لیست های شرکت (مانند رقبا در یک بازار هدف معین)، داده های تحقیقات بازار، لیست های محصول، داده های آماری، داده های شخصی یا داده هایی که مشروعیت اسناد را تایید می کند، تحقیق کنید.

تبدیل شدن به یک محقق وب یکی از ساده ترین مشاغلی است که می توانید از خانه و با چیزی بیشتر از یک رایانه شروع کنید. بزرگترین ایراد تبدیل شدن به یک محقق اینترنتی، چالش یافتن کار ثابت است. برای ایجاد یک شبکه گسترده، خود تبلیغی و بازاریابی خدمات خود باید مقداری پیوند سخت وارد کنید. همچنین برای ارزیابی صحت و مشروعیت اطلاعاتی که در اینترنت پیدا می‌کنید، به مهارت‌های قضاوت زیرکانه نیاز دارید.

مراقب باشید که منابع خود را ذکر کنید و سوابق خود را از جایی که اطلاعات پیدا می کنید نگه دارید تا از هرگونه نقض قوانین سرقت ادبی جلوگیری کنید.

89. خرید و فروش در مزایده آنلاین

حراج های آنلاین به فروشندگان این امکان را می دهد که محصولات را به مشتریان رقیب بفروشند و هر کدام تلاش می کنند برای خرید محصولات از دیگری پیشی بگیرند. لیست ها می توانند تا 30 روز در برخی از پلتفرم ها زنده بمانند، که می تواند قیمت پیشنهادی را افزایش دهد.

فروش از طریق حراج های آنلاین یک راه آسان برای کسب درآمد است زیرا می توانید با اقلام ناخواسته خود شروع کنید. هنگامی که کمی پول به دست آوردید، می توانید روی محصولات دیگر به صورت آنلاین سرمایه گذاری کنید و آنها را برای کسب سود مجدد بفروشید. مکان‌های حراج آنلاین مخاطبان زیادی را جذب می‌کنند که برای محصولات شما قرار گرفتن در معرض فوق‌العاده‌ای است. بازیکنان پیشرو، eBay، Bonanza و List، روزانه میلیون‌ها کاربر را جذب می‌کنند – با بیش از 182 میلیون نفر از eBay در سال 2019.

نکته برتر: لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی پرفروش ترین رده محصولات eBay بود و پس از آن لباس. فروش این محصولات مکانی معقول برای شروع سود از بازار حراج آنلاین است.

90. آزاد به عنوان یک تصحیح کننده

به عنوان یک تصحیح کننده، وظیفه شما این است که مطالب متنی مشتریان خود را از نظر هر گونه اشتباه املایی، نقطه گذاری، قالب بندی، تایپی یا گرامری بررسی کنید و آنها را اصلاح کنید تا خوانایی کلی و حرفه ای بودن سند را بهبود بخشید. اگر دانش خوبی از املا و دستور زبان دارید و از خواندن لذت می برید، این یک تجارت کم هزینه است که می توانید در خانه راه اندازی کنید.

موسسات ترجمه اغلب تصحیح‌کنندگانی را به کار می‌گیرند که هم زبان مبدأ و هم زبان مقصد را می‌دانند تا ناهماهنگی‌ها را در ترجمه تشخیص دهند و ترتیب کلمات را که از زبان مبدأ آمده است را تشخیص دهند. با این حال، همه انواع مشاغل و کپی رایترها به تصحیح‌کنندگان نیاز دارند تا قبل از چاپ اسناد به عنوان ویراستار نهایی عمل کنند. بسیاری از تصحیح‌کنندگان حرفه‌ای از نرم‌افزارهایی مانند Hemingway، Zenpen و Grammarly برای بهبود عملکرد کلی خدمات خود استفاده می‌کنند. هنگامی که شروع به جذب مشتری کردید، می توانید با ارائه خدمات کپی رایتینگ، کسب و کار خود را گسترش دهید.

91. تبدیل به یک مترجم آنلاین شوید

گردشگری، استخدام و روزنامه نگاری تعدادی از صنایعی هستند که تقاضای زیادی برای خدمات ترجمه دارند. اگر دو زبانه هستید، ترجمه مهارتی است که به راحتی قابل فروش است.

به عنوان یک مترجم، مشتریان شما را به ترجمه طیف وسیعی از مطالب و متون، مانند مطالب بازاریابی برای مشاغل، رمان نویسنده‌ای که به دنبال فروش آثار خود در کشور دیگری است یا اسناد شخصی یک فرد، از جمله درخواست‌های شغلی خارجی و گذرنامه ها

ترجمه نیاز به تحقیق و توجه دقیق به جزئیات دارد. یکی از بزرگترین چالش های ترجمه، تنظیم لحن مناسب در زبان مقصد برای هر نوع متن است. مترجمان از ابزارهای نرم افزاری استفاده می کنند که در ترجمه تخصص دارند، مانند Babylon، Ginger و Trados.

اگر در زمینه خاصی پیشینه دارید، می توانید یک متخصص ترجمه شوید و هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت کنید. به عنوان مثال، مترجمان پزشکی با اصطلاحات تخصصی پزشکی آشنا هستند و می توانند به نرخ های بسیار بالاتری دست یابند. همین امر در مورد مترجمانی که در زمینه مهندسی یا فناوری تحصیل کرده اند نیز صدق می کند. مترجمان معمولاً برای هر کلمه هزینه ای دریافت می کنند، اگرچه می توانید قیمت هر پروژه، هر صفحه یا ساعت را نیز تعیین کنید.

92. به عنوان یک طراح تبلیغات آزاد کسب درآمد کنید

اگر در طراحی گرافیک مهارت دارید و در تبلیغات تجربه دارید

شما می توانید با طراحی تبلیغات برای کمپین های بازاریابی شرکت ها درآمد خوبی در خانه داشته باشید.

برای بازاریابی خدمات خود به نرم افزارهای طراحی گرافیکی یا ویدیویی خوب و یک وب سایت نیاز دارید. تبلیغات پولی نیز ایده خوبی برای این نوع کسب و کار است، زیرا مهارت های ارائه شده شما را به نمایش می گذارد. همچنین ایده خوبی است که یک نمونه کار بسازید تا به مشتریان بالقوه نشان دهید که چه خدماتی دریافت خواهند کرد.

برای اینکه یک طراح تبلیغات موفق باشید، مطمئن شوید که به مشتریان خود گوش می دهید. شما باید دیدگاه و پیام برند آنها را به درستی درک کنید تا آن را زنده کنید.

93. یک برنامه غذایی تولید و بفروشید

صنعت سلامت و تناسب اندام دنیای آنلاین را طوفانی کرده است. این بخش بزرگی از فرهنگ عامه، به ویژه برای جوانان است. تعداد اینفلوئنسرهای تناسب اندام اینستاگرام و یوتیوب در چند سال اخیر به طور تصاعدی افزایش یافته است، به طوری که افراد کلیپ ها و ویدیوهای تمرینی، دستور العمل ها و محتوای سبک زندگی را منتشر می کنند. با افزایش آگاهی از پیروی از یک رژیم غذایی سالم، همراه با افزایش گیاهخواری، اکنون بازار گسترده ای برای فروش برنامه های غذایی وجود دارد.

فروش برنامه غذایی یکی از ساده ترین راه ها برای کسب درآمد از صنعت سلامت و تناسب اندام است. قبل از معامله هر محصولی با ادعای افزایش سلامت، باید مطمئن شوید که با متخصصان مربوطه مشورت کرده اید و تحقیقات کافی انجام داده اید.

راه اندازی کسب و کار آنلاین (106 ایده ناب)

مانع مهم بعدی برای کسب درآمد از برنامه رژیم غذایی، دستیابی به مخاطبان شماست. رقابت زیاد به این معنی است که شما باید خلاق باشید. داشتن چندین کانال رسانه اجتماعی راهی عالی برای دسترسی به این مخاطبان است. از طرف دیگر، یک جایگاه مناسب پیدا کنید – اگر مردم به دنبال یک رژیم غذایی سلیاک و وگان هستند، رقابت بسیار کم خواهد بود. فقط مطمئن شوید که قدرت تغذیه ای برای حمایت از محصول خود دارید.

یکی دیگر از راه های آسان برای فروش برنامه غذایی، انتشار کتاب الکترونیکی و فروش آن در آمازون است. باز هم، برای پیدا کردن جایگاه مناسب، باید خلاق باشید.

94. برنامه تستر

آزمایش کنندگان برنامه در کنار یک تیم توسعه برنامه کار می کنند تا عملکرد کلی برنامه را در زمینه هایی مانند عملکرد و قابلیت استفاده آزمایش کنند. تست برنامه هر زمینه‌ای را که می‌توان ساده‌سازی یا بهبود بخشید، آشکار می‌کند.

کار از خانه به عنوان تستر اپلیکیشن نیازی به تجربه و هزینه راه اندازی ندارد. UserTesting، Userlystics و TestBirds تعدادی از سایت‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهند ثبت‌نام کنید و آزمایش برنامه‌ها را از خانه شروع کنید.

 

تست اپلیکیشن برای دانشجویان، مشاغل آزاد یا هرکسی که به دنبال کسب مقداری پول نقد اضافی است، یک چالش بزرگ است.

95. آمار و تجزیه و تحلیل داده ها

تقریباً هر زمینه حرفه ای به این نوع تحقیق نیاز دارد. انواع متداول تجزیه و تحلیل داده ها شامل رگرسیون، سری های زمانی، داده های تابلویی، طرح های تجربی، تحلیل عاملی، تجزیه و تحلیل مؤلفه های اصلی و تجزیه و تحلیل بیزی می باشد.

برای یافتن کار به عنوان یک محقق آماری، می‌توانید در وب‌سایت‌های فریلنسر که در این پست به آنها اشاره کرده‌ایم، مانند PeoplePerHour و Fiverr، تبلیغ کنید یا به سادگی سایت خود را برای تبلیغ خدمات خود راه‌اندازی کنید. نمونه هایی از ابزارهای مورد استفاده برای انجام تجزیه و تحلیل آماری Excel، Stata، MINITAB یا Eviews هستند. برای موفقیت در این زمینه، به یک پیشینه ریاضی یا آماری، و در حالت ایده آل، کمی دانش در مورد صنعت هدف خود نیاز دارید.

اگر مجموعه مهارت را دارید، تجزیه و تحلیل آماری می تواند شغلی پردرآمد باشد. کسب‌وکارها برای همه منظورها به داده‌ها نیاز دارند که تجزیه و تحلیل شوند، به این معنی که شما همیشه تقاضای بالایی خواهید داشت.

96.فیلم های خود را بفروشید

ایجاد یک کسب و کار که ویدیو می فروشد نسبتاً ساده است. شما محتوای ویدیویی را در پلتفرم‌های فوتیج استوک، مانند Pond5، iStock و Shutterstock تولید و آپلود خواهید کرد. سپس محتوای شما در سایتی با ترافیک بالای خریداران بالقوه در دسترس است.

افراد متعصب دوربین می توانند درآمد زیادی در این صنعت داشته باشند. محتوای ویدیویی بین 15 تا 30 ثانیه و با وضوح 1080p و بالاتر است – تقاضای بازار برای فیلم در فرمت هایی مانند 4K بیشتر است.

یکی از مزایای فروش فیلم شما این است که پس از آپلود در یک پلتفرم شخص ثالث، می تواند از طریق صدور مجوز و هزینه های خرید درآمد منفعلانه ای ایجاد کند.

97. رویدادهای آموزشی آنلاین را تولید کنید

با افزایش روزافزون کارگران از راه دور و شرکت‌های بین‌المللی در مقیاس بزرگ، بسیاری از کسب‌وکارها به رویدادهای آموزشی آنلاین روی می‌آورند تا نیروی کار بیشتری را در خود جای دهند. شما می توانید یک کسب و کار آنلاین با تولید رویدادهای آموزشی در هر موضوعی راه اندازی کنید. اگر مجموعه مهارت خاصی دارید، می توانید جلسات آموزشی یا گفتگوهای آموزنده ای را ایجاد یا برگزار کنید که می تواند به صورت مستقیم برای مشتریان پخش شود.

این یک گزینه جذاب برای شرکت هایی است که می خواهند زمان آموزش در دفاتر خود را کاهش دهند و همچنین هزینه را به حداقل برسانند.

اگر می خواهید تجارت خود را توسعه دهید، مربیان آنلاین با تجربه از پلتفرم هایی مانند ClickMeeting، Livestorm و GoToWebinar برای میزبانی رویدادها استفاده می کنند.

98. محقق تبارشناسی

برنامه‌های تلویزیونی پرطرفدار مانند «فکر می‌کنی کی هستی؟» علاقه‌ی ملی به شجره‌نامه را افزایش داده‌اند و افراد بیشتری به شجره‌نامه‌شان علاقه‌مند می‌شوند. کار به عنوان یک مورخ خانوادگی شامل یافتن اطلاعات در مورد سابقه خانوادگی شخصی است. پروژه ها از تحقیق درباره کل شجره نامه یا تمرکز متفاوت است

شما می توانید به سرعت یک تجارت تحقیقاتی تبارشناسی را از خانه راه اندازی کنید. حتی سرگرمی‌هایی که تجربه کمی دارند نیز می‌توانند هزینه خدمات خود را دریافت کنند. وب‌سایت‌هایی مانند Ancestry و Find My Past منابع فوق‌العاده‌ای برای محققان شجره‌نامه هستند، که حاوی آرشیو گسترده‌ای از گواهی‌های تولد و فوت هستند که می‌توانند به شما در جمع‌آوری شجره خانواده کمک کنند. برای راه اندازی، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر، اشتراک در بهترین وب سایت های شجره نامه و جایی برای تبلیغ خدمات خود است.

اگر می‌خواهید جنبه بازاریابی را حذف کنید، ممکن است بخواهید یک وب‌سایت فریلنسر مانند Genealogy Freelancers را به عنوان جایگزینی برای راه‌اندازی یک پلتفرم آنلاین خود امتحان کنید.

99. طراحی خبرنامه

برای افراد خلاق، طراحی خبرنامه یک تجارت ساده است که می توان آن را با حداقل لپ تاپ شروع کرد. تنها چیزی که نیاز دارید چند نرم افزار خلاقانه برای تولید نقشه ها و یک کامپیوتر برای شروع است. تنها با ارائه خبرنامه های ایمیلی، تمام فرآیندهای پرهزینه چاپ را قطع می کنید.

گردآوری یک خبرنامه می تواند فرآیندی به موقع باشد و بسیاری از کسب و کارهای کوچکتر منابع لازم را ندارند. برای برخی از شرکت ها، این صرفاً به معنای خواستن ظاهر حرفه ای تر است. ارائه طیف وسیعی از قالب‌ها و قالب‌ها و هزینه بیشتر برای طرح‌های سفارشی را در نظر بگیرید. همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا فقط جنبه طراحی را ارائه می‌دهید یا اینکه برای نوشتن محتوا نیز هزینه بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید یک کسب و کار کاملاً خودکار داشته باشید و به نرم افزار تبحر دارید، وب سایتی تولید کنید که ابزار طراحی خبرنامه آنلاین را ارائه می دهد. سپس مشتریان شما می توانند با هزینه ای اندک خبرنامه خود را ایجاد کنند، که برای آنها نیز ارزان تر است.

100. ارائه خدمات بازنویسی

کپی قانع کننده برای ایجاد اعتماد مشتری به یک برند ضروری است. بسیاری از کسب‌وکارهایی که می‌خواهند حرفه‌ای بودن برند خود را بهبود بخشند، از بازنویس‌ها برای افزایش کیفیت کپی در سایت خود استفاده می‌کنند. شرکت‌ها همچنین زمانی از خدمات بازنویسی استفاده می‌کنند که بخواهند محتوای مشابهی با مقالات موجود در وب‌سایت خود داشته باشند.

نویسندگان مشتاق می توانند به راحتی یک تجارت بازنویسی را از خانه شروع کنند. خدمات خود را از طریق وب سایت، رسانه های اجتماعی، کمپین های ایمیلی و با تماس مستقیم با شرکت ها تبلیغ کنید. کار نسبتاً سریع است زیرا معمولاً در قالب مجدد محتوای موجود است.

مراقب سرقت ادبی باشید – باید برای نقل قول ها و حقایق خاص به منابع استناد کنید و از برداشت مستقیم از متون دیگر خودداری کنید. متن خود را از طریق یک جستجوگر سرقت ادبی رایگان به صورت آنلاین اجرا کنید تا صحت کار خود را بررسی کنید، مانند آنچه توسط Small SEO Tools یا Grammarly ارائه شده است.

101. ارائه خدمات حسابداری

به عنوان یک حسابدار، شما مسئول پیگیری مخارج یک شرکت هستید تا اطمینان حاصل کنید که حساب های مالی کسب و کار مرتب هستند. در عمل این به معنای پردازش فاکتورها، دریافت‌ها و پرداخت‌ها، تکمیل اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، شناسایی هزینه‌های صورت‌های بانکی، تعمیر صورت‌های جریان نقدی، کمک به تهیه صورت‌های مالی و تهیه حساب‌های مدیریتی است. برخی از محبوب ترین نرم افزارهای حسابداری Sole Trader، Xero یا Quickbooks هستند.

برای گسترش پایگاه مشتریان خود و هزینه بیشتر برای خدمات خود، دریافت گواهینامه حسابداری را در نظر بگیرید.

102. خدمات و پشتیبانی مشتری

خدمات مشتری بخش مهمی از هر کسب و کاری است که محصول یا خدماتی را ارائه می دهد. فرآیند خدمات مشتری روان می تواند تفاوت بین از دست دادن و حفظ مشتریان، کسب و کار و درآمد باشد. بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند خدمات مشتری را برون سپاری کنند، جایی که شما وارد عمل می شوید.

برای کار در خدمات مشتری، باید محیطی بدون نویز داشته باشید تا بتوانید به صحبت های مشتریان گوش دهید و به طور مناسب پاسخ دهید. یکی از نیازهای ضروری برای این نوع موقعیت یک تلفن ثابت است – نه VOIP (خدمات تلفنی با صدای اینترنتی) یا تلفن همراه. به عنوان یک پیمانکار مستقل، شما مسئول مالیات خود خواهید بود. کسب‌وکارهایی که فرصت‌های پشتیبانی مشتری خانگی را ارائه می‌کنند شامل Arise و LiveOps هستند.

103. مربیگری و مربیگری آنلاین

کوچینگ بر کمک به فرد برای یافتن پاسخ برای مشکلات خود تمرکز دارد. یک جلسه کوچینگ معمولی شامل شکلی از مکالمه بین یک کوچ و یک مربی است که در آن مربی سوالات باز می پرسد که مشتریان را تشویق می کند تا در مورد موضوعاتی که می خواهند روی آن کار کنند فکر کنند.

منتورینگ عبارت است از انتقال مهارت‌ها، دانش و بینش ارزشمند به یک مربی برای کمک به رشد توانایی‌هایشان. در حالی که کوچینگ در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شود، مربیگری معمولاً در سازمان‌ها به عنوان راهی برای انتقال کارآمد شایستگی‌های ارزشمند از فردی به فرد دیگر استفاده می‌شود. بنابراین مربی و منتهی تمایل به داشتن سطوح ارشد متفاوت دارند. برای ارائه این خدمات به صورت آنلاین، می‌توانید یک وب‌سایت یا وبلاگ راه‌اندازی کنید و جلسات را از طریق اسکایپ یا با استفاده از نرم‌افزارهای ارائه ویدیو مانند Emeze، Powtoon یا Slidedog برگزار کنید.

به طور کلی، مربیان و مربیان حرفه ای معمولاً بر موارد زیر تمرکز می کنند: مشاوره برای مشاغل کوچک، شغل، مهارت های اجرایی، مهارت های نرم، والدین، ازدواج و روابط، زندگی شخصی، معنویت، فی.

تناسب و تغذیه کسب و کار خود را حول یک یا دو مورد از این حوزه ها متمرکز کنید و مطمئن شوید که اعتبار و گواهی های لازم برای قانونی کردن خدمات خود را دارید.

104. فروش محصولات با برچسب خصوصی در آمازون

اگر می خواهید وارد خرید و فروش شوید، یک گزینه آماده فروش محصولات برچسب خصوصی در آمازون است. محصولات دارای برچسب خصوصی کالاهایی هستند که توسط یک خرده‌فروش با نام تجاری و بسته‌بندی خود فروخته می‌شوند اما توسط شرکت دیگری ساخته شده‌اند. به عنوان مثال، تسکو طیف وسیعی از محصولات “Tesco Value” را دارد که با نام تجاری خود فروخته می شود اما توسط شخص ثالث تولید می شود.

شما می توانید با ایجاد یک برند و خرید محصولات، برچسب خصوصی خود را ایجاد کنید. برای تولید محصولات خود می توانید از وب سایت هایی مانند علی بابا استفاده کنید. آمازون یک برنامه Fulfillment-by-Amazon (FBA) ارائه می دهد که در آن می توانید یک حساب خریدار در آمازون ایجاد کنید و محصولات خود را از طریق پلت فرم آنها به فروش برسانید. به عنوان بخشی از این طرح، آمازون از برداشت، بسته بندی و حمل و نقل برای شما مراقبت می کند، که هزینه های شما را به شدت کاهش می دهد. نفوذ آنلاین گسترده آمازون به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را گسترش دهید و مشتری پیدا کنید. سودآورترین اقلام محصولات تازه ترند هستند. حتی می توانید خود آمازون را برای محصولات داغ جستجو کنید. نکته اصلی: از محصولاتی که دارای مقررات خاص فروشنده هستند، مانند لوازم الکترونیکی خودداری کنید.

105. بازاریابی چند سطحی

در برنامه های بازاریابی چند سطحی، نیروی فروش نه تنها برای فروش هایی که بسته اند، بلکه برای فروش هایی که توسط افرادی که در برنامه استخدام کرده اند، پاداش می گیرند. گفته می شود، همیشه از طرح های هرمی که به عنوان برنامه های بازاریابی چند سطحی پنهان شده اند، آگاه باشید. به طور کلی، اگر هزینه های استخدام و شروع کار بهتر از فروش پرداخت یا پاداش داده شود، احتمالاً یک طرح هرمی است.

106. صندوق ورودی شرکت را از راه دور مدیریت کنید

حساب‌های ایمیل شرکت‌ها اغلب مملو از ایمیل‌های تبلیغاتی ناخواسته است که پیگیری سوالات مرتبط را دشوار می‌کند. کمک به آنها برای حذف هرزنامه و ایجاد پوشه‌هایی برای مرتب‌سازی ایمیل‌ها از منابع خاص، به شرکت کمک می‌کند تا عملکرد بسیار روان‌تری داشته باشد. همانطور که از نام آن پیداست، می‌توانید صندوق‌های ورودی ایمیل را از راه دور مدیریت کنید، به این معنی که می‌توانید صندوق‌های ایمیل چندین کسب‌وکار را در یک زمان مدیریت کنید. با تماس مستقیم با شرکت ها، خدمات خود را تبلیغ کنید.

این نوع کسب و کار نیاز به اعتماد دارد – ممکن است مجبور شوید قبل از اینکه مشتریان احتمالی به شما اجازه دسترسی به مکاتبات ایمیلی خود را بدهند، رابطه ای با مشتریان بالقوه ایجاد کنید.

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا