حقوق سئو کار در ایران و خارج از کشور

حقوق سئو کار

حقوق سئو کار در ایران و خارج از کشور :سئو ابزاری قدرتمند برای افزایش رتبه شما در موتورهای جستجوی گوگل است. در نتیجه کارشناسان سئو به یکی از پرتقاضاترین متخصصان در زمینه بازاریابی دیجیتال تبدیل شده اند. در نتیجه، ارزش متخصصان سئو و دستمزد آنها سال به سال افزایش می یابد.

حقوق سئو کار در ایران

حقوق و دستمزد سئو کاران در ایران نوسانات زیادی دارد ،زیرا بسته به موقعیت جغرافیایی و نوع کسب و کاری که یک سئو کار مدیریت سئوی آن را به عهده میگیرد متفاوت است.

طبق تحقیقات تیم سئو فراز یک سئو کار در ایران معمولا مبلغی معادل 3 تا 50 میلیون تومان دریافت میکند و مبلغ دقیق آن بستگی به دانش و تخصص سئو کار دارد ،که تا چه اندازه بامهارتهای خود میتواند بر موفقیت یک کسب و کار تاثیر مثبت بگذارد.

این روزها سئو کار در ایران به عنوان یک شغل مهم شناخته شده است که میتواند تاثیر بسیار زیادی بر رشد و اقتصاد کسب و کارهای اینترنتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید :چگونه سئو کار شویم؟

حقوق سئو کار در آمریکا چقدر است؟

طبق تحقیقاتی که در نتیجه جستجوهای گوگل به دست آوردیم میانگین حقوق یک متخصص سئو در ایالات متحده  برای سئو کار 78,871 دلار در سال است. و متوسط ​​اضافه کاری که بر اساس توانایی های خود میتواند پرداختی های اضافی تخمینی معادل 12718 دلار در سال دریافت کند. پرداخت اضافی می تواند شامل پاداش نقدی، کمیسیون، راهنمایی و اشتراک سود باشد.

میانگین دستمزد سئو کار  65123 دلار است، اما محدوده حقوق معمولاً بین 58448 تا 72357 دلار است. محدوده حقوق می تواند به طور گسترده ای بسته به عوامل مهم بسیاری از جمله تحصیلات، گواهینامه ها، مهارت های اضافی، تعداد سال هایی که در حرفه خود سپری کرده اید متفاوت باشد.

حقوق سئو کار در کانادا

متوسط حقوق سئو در کانادا 58500 دلار در سال یا 30 دلار در ساعت است. موقعیت های سطح ورودی از 46363 دلار در سال شروع می شود، در حالی که اکثر کارگران با تجربه تا 80000 دلار در سال درآمد دارند.

حقوق یک سئو کار در ترکیه چقدر است؟

فردی که به عنوان سئو کار در ترکیه کار می کند به طور معمول حدود 9110 TRY در ماه درآمد دارد. دستمزدها از 4650 TRY (کمترین) تا 14000 TRY (بالاترین) متغیر است.

این میانگین حقوق ماهانه شامل مسکن، حمل و نقل و سایر مزایا است. دستمزد سئو کار بر اساس تجربه، مهارت، جنسیت یا موقعیت مکانی بسیار متفاوت است. در زیر یک تفکیک دقیق را بر اساس معیارهای مختلف مشاهده خواهید کرد.

محدوده حقوق و دستمزد سئو کار

دستمزد سئو کار ،مدیر SEO در ترکیه از 4650 TRY در ماه (حداقل حقوق) تا 14000 TRY در ماه (حداکثر حقوق) متغیر است.

در آمد متوسط سئو کار در ترکیه

حقوق متوسط ​​8930 TRY در ماه است، به این معنی که نیمی (50%) از افرادی که به عنوان مدیر(های) SEO کار می کنند کمتر از 8930 TRY درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر از سئو کاران بیش از 8930 TRY درآمد دارند. صدک ها

دو مقدار با میانه ارتباط نزدیک دارند: صدک 25 و 75. با خواندن نمودار توزیع حقوق، 25 درصد از مدیران سئو کمتر از 6110 TRY درآمد دارند در حالی که 75 درصد از آنها بیش از 6110 TRY درآمد دارند.

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق است. طبیعتاً هر چه سالهای تجربه بیشتر باشد، دستمزد شما بیشتر است. ما حقوق و دستمزد سئو کار را بر اساس سطح تجربه تقسیم کردیم و این چیزی است که پیدا کردیم.

حقوق سئو کار در ایران و خارج از کشور

یک سئو کار  با کمتر از دو سال تجربه تقریباً 5210 TRY در ماه می گیرد.

در حالی که انتظار می رود فردی با سطح تجربه بین دو تا پنج سال 6800 TRY در ماه کسب کند که 31 درصد بیشتر از فردی با تجربه کمتر از دو سال است.

با حرکت رو به جلو، سطح تجربه بین 5 تا 10 سال حقوقی معادل 9520 TRY در ماه به دست می آورد که 40 درصد بیشتر از فردی با دو تا پنج سال تجربه است.

«به طور متوسط، حقوق یک فرد تا زمانی که از مرز 10 سال* تجربه عبور کند، حقوق اولیه خود را دو برابر می کند. ”

* بر اساس میانگین تغییر حقوق در طول زمان. تغییرات حقوق از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

علاوه بر این، سئو کار که تخصص آنها بین ده تا پانزده سال است، حقوقی معادل 11400 TRY در ماه دریافت می کنند که 20٪ بیشتر از افرادی با تجربه پنج تا ده سال است.

اگر سطح تجربه بین پانزده تا بیست سال باشد، دستمزد مورد انتظار 12400 TRY در ماه است که 9 درصد بیشتر از فردی با ده تا پانزده سال سابقه است.

در نهایت، کارمندانی که بیش از بیست سال تجربه حرفه ای دارند، 13400 TRY در ماه حقوق دریافت می کنند که 8 درصد بیشتر از افراد با پانزده تا بیست سال سابقه است.

تغییر میانگین حقوق سئو کار بر اساس تجربه در ترکیه

0 – 2 سال :5,210 TRY

2 تا 5 سال +31% : 6800 TRY

5 تا 10 سال + 40% : 9,520 TRY

10 تا 15 سال + 20% : 11400 TRY

15 تا 20 سال + 9٪ : 12400 TRY

20 سال + 8٪ : 13,400 TRY

سطح تحصیلات چه تاثیری بر حقوق و دستمزد در ترکیه دارد؟

در زیر میانگین تفاوت حقوق بین مدیران سئوی مختلف که تجربه مشابهی دارند اما سطوح تحصیلات متفاوتی دارند نشان داده شده است.

مقایسه حقوق بر اساس سطح تحصیلات ماهانه سئو کار ترکیه

زمانی که سطح تحصیلات گواهی یا دیپلم باشد، میانگین حقوق یک مدیر SEO 5960 TRY در ماه است.

در حالی که فردی با مدرک لیسانس 8960 TRY در ماه حقوق دریافت می کند، 50٪ بیشتر از کسی که مدرک یا مدرک دیپلم دارد.

یک مدرک کارشناسی ارشد به طور متوسط ​​13300 TRY در ماه حقوق دریافت می کند که 48 درصد بیشتر از فردی با مدرک لیسانس است.

تفاوت میانگین حقوق سئو کار بر اساس سطح تحصیلات در ترکیه

گواهی یا دیپلم : 5960 TRY

لیسانس +50% : 8960 TRY

فوق لیسانس +48% : 13300 TRY

آیا مدرک کارشناسی ارشد تاثیری بر افزایش حقوق در ترکیه دارد؟

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا هر برنامه تحصیلات تکمیلی در ترکیه از 39200 لیره تا 117000 لیره ترکیه است و تقریباً دو سال طول می کشد. این کاملا یک سرمایه گذاری است.

با فرض اینکه قبلاً شغلی دارید، واقعاً نمی توانید انتظار افزایش حقوق در طول دوره تحصیلی داشته باشید. در بیشتر موارد، پس از اتمام تحصیلات و اخذ مدرک، بازنگری حقوق و دستمزد انجام می شود.

بسیاری از افراد تحصیلات عالی را به عنوان یک تاکتیک برای تغییر شغل با درآمد بالاتر دنبال می کنند. به نظر می رسد اعداد از این موضوع حمایت می کنند. میانگین افزایش غرامت هنگام تغییر شغل تقریباً 10٪ بیشتر از افزایش حقوق مرسوم است.

اگر بتوانید هزینه های آموزش عالی را بپردازید، بازگشت سرمایه قطعا ارزشش را دارد. شما باید بتوانید هزینه ها را در حدود یک سال یا بیشتر بازیابی کنید.

مقایسه حقوق و دستمزد سئو کار بر اساس جنسیت

اگرچه جنسیت نباید بر میزان دستمزد تأثیری داشته باشد، اما در واقع تأثیری دارد. پس چه کسی حقوق بیشتری دریافت می کند: مردان یا زنان؟ کارمندان مرد سئو سایت در ترکیه به طور متوسط ​​15 درصد بیشتر از همتایان زن خود درآمد دارند.

مرد : 9790 TRY

زن -13% : 8490 TRY

افزایش حقوق سالانه در ترکیه برای مدیر(های) سئو چقدر است؟ هر چند وقت یکبار کارمندان افزایش حقوق دریافت می کنند؟

سئو کار

سئو کاران در ترکیه به احتمال زیاد هر 20 ماه یکبار حدود 10 درصد افزایش حقوق را مشاهده خواهند کرد. متوسط ​​افزایش سالانه کشوری برای همه حرفه ها در مجموع 8 درصد به کارکنان هر 18 ماه تعلق می گیرد.

ارقام ارائه شده در اینجا میانگین اعداد هستند. این ارقام باید به عنوان دستورالعمل های کلی در نظر گرفته شوند. افزایش حقوق از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به عوامل زیادی بستگی دارد، اما عملکرد و سهم شما در موفقیت سازمان مهم‌ترین فاکتور در تعیین میزان و تعداد دفعات افزایش حقوق است.

ترکیه / میزان حقوق همه حرفه ها

اصطلاح “افزایش سالانه حقوق” معمولاً به افزایش در دوره 12 ماهه تقویمی اطلاق می شود، اما از آنجایی که به ندرت اتفاق می افتد که افراد حقوق خود را دقیقاً در یک سال بررسی می کنند، دانستن دفعات و نرخ در آن زمان معنی دارتر است. از افزایش.

چگونه درصد افزایش حقوق در ترکیه را محاسبه کنیم؟

افزایش حقوق سالانه در یک سال تقویمی (12 ماه) را می توان به راحتی به شرح زیر محاسبه کرد: افزایش حقوق سالانه = نرخ افزایش x 12 ÷ فرکانس افزایش

میانگین افزایش حقوق در یک سال (12 ماه) در ترکیه 5 درصد است.

نرخ افزایش سالانه در ترکیه بر اساس صنعت

بانکداری : 5%

انرژی : 1%

فناوری اطلاعات : 6%

مراقبت های بهداشتی : 2%

مسافرت رفتن : 7%

ساخت و ساز : 3%

تحصیلات : 8%

در بالا، میانگین نرخ‌های افزایش سالانه برای هر صنعت در ترکیه برای سال 2021 ذکر شده است. استثنائات وجود دارد، اما به طور کلی، وضعیت هر شرکت ارتباط تنگاتنگی با وضعیت اقتصادی آن کشور یا منطقه دارد. این ارقام معمولاً تغییر می کنند.

پاداش سئو کار و نرخ تشویقی در ترکیه

چقدر و چند وقت یکبار پاداش اعطا می شود؟ نرخ پاداش سالانه حقوق و دستمزد ترکیه سئو کار

مدیر SEO یا همان سئو کار به دلیل مشارکت محدود در ایجاد درآمد مستقیم، البته با استثناء، شغلی مبتنی بر پاداش بالا در نظر گرفته می شود. افرادی که بالاترین پاداش را دریافت می کنند معمولاً به نوعی درگیر چرخش هستند.

21 درصد از کارکنان مورد بررسی گزارش کردند که در سال گذشته هیچ گونه پاداش یا مشوقی دریافت نکرده اند در حالی که 79 درصد گفته اند که حداقل یک شکل از پاداش پولی دریافت کرده اند.

کسانی که پاداش دریافت کردند، نرخ هایی را از 6 تا 8 درصد حقوق سالانه خود گزارش کردند.

گاهی اوقات، برخی از شرکت ها دوست دارند درآمد و سود اضافی را با کارکنان خود به صورت دسته جمعی در قالب پاداش هایی که به همه اعطا می شود جشن بگیرند. مقدار پاداش احتمالاً از فردی به فرد دیگر بسته به نقش آنها در سازمان متفاوت خواهد بود.

میانگین دستمزد ساعتی سئو کار در ترکیه

متوسط ​​دستمزد ساعتی (پرداخت در ساعت) در ترکیه 53 TRY است. این به این معنی است که متوسط ​​سئو کار در ترکیه برای هر ساعت کار تقریباً 53 TRY درآمد دارد.

مقایسه حقوق بین سئو کار و فناوری اطلاعات ماهنامه ترکیه

میانگین دستمزد برای سئو کار 11 درصد بیشتر از حقوق وب / اینترنت است. همچنین حقوق وب / اینترنت 4 درصد بیشتر از حقوق فناوری اطلاعات است.

چگونه سئو کار شویم؟

اگر به دنبال سئو کار شدن هستید و میخواهید از طریق سئو در آمد کسب کنید با سئو فراز تماس بگیرید تا به صورت مستقیم با مهندس حسن ویسی مشاوره دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا