خدمات پشتیبانی سایت

 

اکثر شرکت ها ،سازمان ها و یا اشخاص وقتی طراحی سایت آنها به اتمام میرسد و بر روی هاست آپلود می‌شود، یک نفس راحت می‌کشند و تصور میکنند که کار طراحی سایت تمام شده است و بخودی خود سایت برای همیشه بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد؟ اما در پاسخ به این طرز فکر اشتباه باید گفت ، درست مانند خودرو شما، بدن شما، خانه شما و حتی سایت شما به طور دوره ای نیاز به پشتیبانی سایت احتیاج دارد و برای موضوع طراحی سایت به یک شرکت پشتیبان سایت احتیاج دارید.

 بسیاری از مردم فکر می‌کنند که پشتیبانی سایت عمدتاً مربوط به رفع اشکالاتی است که پس از راه‌اندازی آن ظاهر می‌شوند، اما در واقع، موارد بسیار بیشتری را شامل می‌شود. ارتقاء برند بصری سایت، ادغام با سیستم ها و به روز رسانی های جدید، یا آپلود محتوای تازه، همه بخشی از پشتیبانی سایت  است. یک سایت اولین برداشت از کسب و کار شما است و این باید مطابق با محیط دائماً در حال تحول اطراف شما باشد تا از رقابت عقب نمانید.

خدمات پشتیبانی سایت
خدمات پشتیبانی سایت

چرا خدمات پشتیبانی سایت

 چرا پشتیبانی سایت برای شرکت ها و آژانس های طراحی سایت اهمیت دارد، در لیست خدمات پشتیبانی سایت چه مواردی گنجانده شده است و هزینه پشتیبانی سایت چقدر است.آیا پشتیبانی سایت برای سایت های نوپا لازم است ؟

در پاسخ به موارد بالا باید پاسخ داد که پشتیبانی سایت برای تمام سایت ها و کسب و کارهای الکترونیک حیاتی است زیرا سایت طراحی شده بصورت روزانه و هفتگی و ماهیانه باید تمام قست های آن که شامل خود cms سایت و افزونه ها و نسخه php سایت میباشد باید بروزرسانی شوند تا بصورت بهینه و مطابق با الگوریتم های گوگل کار کند و بتواند شرکت یا سازمان را به آرمان های خود برساند .

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت به سادگی فرآیند نظارت منظم سایت شما برای ایرادات و اطمینان از اینکه همه چیز به طور کامل به روز شده و پاسخگو است. شما باید این کار را به طور منظم انجام دهید تا سایت را تازه، ایمن و قابل اعتماد نگه دارید.خدمات پشتیبانی سایت باعث افزایش رتبه سئو و گوگل می شود و در عین حال رشد ترافیک را تشویق می کند.

لازم است سایت خود را به روز نگه دارید، چه یک سازمان بزرگ، یک فرد یا یک تاجر کوچک. این به شما امکان می دهد تا با مشتریان هدف و مهمانان بالقوه در سایت خود تعامل و ارتباط برقرار کنید و در عین حال از بروز مشکلات شدید نیز جلوگیری کنید.

با توجه به مطالعات اخیر سایت هایی که بصورت مرتب آپدیت و بروزرسانی میشوند و بدون خطا در حال کار کردن هستند در نزد گوگل جایگاه ویژه ای دارند الگوریتم های گوگل به نحوی هوشمند شده اند که عملکرد کل سایت و حتی بخش هاستینگ را زیر نظر می گیرند و با توجه به کیفیت این موارد سایت شما را در جایگاهی که استحقاقش را دارید قرار می دهند.

لذا بروزرسانی و پشتیبانی سایت تنها برای درست کردن کاردن بخش های فنی سایت نمیباشد با یک پشتیبانی سایت خوب شما میتوانید هم در بخش فنی سایت و ه در بخش سئو سایت موفق باشید و کسب و کارتان را به جای بسیار خوبی برسانید..

 

خدمات پشتیبانی سایت

همین امروز یک مشاوره با آژانس طراحی وب سایت ما برنامه ریزی کنید و به ما اجازه دهید به شما کمک کنیم تا یک طراحی صفحه وب ایجاد کنید که ترافیک واجد شرایط را افزایش دهد و نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.

برخی از وظایف خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت بررسی می کند که آیا صفحات سایت شما به سرعت و بدون مشکل بارگذاری می شوند یا خیر.

پشتیبانی سایت از داده های سایت شما یک نسخه پشتیبان تهیه میکند تا مطمئن شوید که ایمن است.

پشتیبانی سایت بررسی می کند که نرم افزار و افزونه های سایت شما به روز هستند.

پشتیبانی سایت تمام فرم ها را بررسی میکند تا مطمئن شود که به درستی کار می کنند.

پشتیبانی سایت نظرات اسپم را از پست ها یا صفحات سایت حذف میکند.

پشتیبانی سایت اطمینان حاصل میکند که هیچ لینک خرابی در صفحات وجود ندارد.

پشتیبانی سایت سایت شما را برای خطاهای 404 بررسی می کند و آنها را برطرف میکند.

پشتیبانی سایت کنترل میزبان وب شما را حفظ می کند و اطمینان حاصل می کند که همه چیز به طور موثر اجرا می شود.

696-6962957_mmpcfl-web-to-print-24-7-365-icon

موارد بالا فقط ارزیابی هفتگی است. پشتیبانی سایت به صورت ماهانه مستلزم بررسی سرعت سایت شما، انجام بررسی های امنیتی، ارزیابی تجزیه و تحلیل سایت و بازنگری وبلاگ هایی است که باید به روز شوند. همچنین باید ظاهر سایت خود را ارتقا دهید و همچنین فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی موجود خود را ارزیابی کنید.

از سئوفراز میخواهید چه کاری را برای شما انجام دهد؟

در صورت داشتن درخواست طراحی سایت میتوانید به صورت مستقیم و در طی شبانه روز با شماره 09108552386 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را که مربوط به طراحی سایت است بپرسید تا کامل ترین و شفاف ترین پاسخ ها را دریافت کنید .

کارشناسان سئو فراز درطول شبانه روز مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

خدمات پشتیبانی سایت سئو فراز

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت شرکتی

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت خدماتی

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت گردشگری

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت خودرویی

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت پزشکی

لیست خدمات پشتیبانی سایت سئو فراز

ما قبلاً توضیح اساسی در مورد آنچه پشتیبانی سایت شامل می شود ارائه کرده ایم. اکنون زمان آن فرا رسیده است که به سرویس های کلیدی که در لیست خدمات پشتیبانی سایت  سایت گنجانده شده اند بپردازیم.

طراحی و توسعه حرفه ای وردپرس

اسکن آسیب پذیری ها

امنیت باید دلیل اصلی پشتیبانی سایت باشد. هرزنامه هایی که ممکن است از فیلترهای سایت شمافراتر رفته باشند را بررسی می کنیم. اسکن مرتب آسیب‌پذیری‌ها، اطمینان می‌دهد که وب‌سایت شما مورد حمله یا کنترل قرار نمی‌گیرد.

مدیریت وردپرس

بروزرسانی سایت و رفع خطا

همه اینها مربوط به خطاها، اشکالات و لینک های شکسته است. لینک های داخلی و خارجی باید بررسی شوند. جستجوگر پیوند را می توان برای جستجوی لینک های شکسته ای که کاربران را ناامید می کند و رتبه بندی موتورهای جستجو را کاهش می دهد اجرا کرد.

پشتیباتی و نگهداری سایت وردپرس

ریسپانسیو بودن سایت

آزمون و خطا انجام می دهیم که تمام جنبه های سایت شما در رایج ترین مرورگرها به درستی کار کنند. همچنین سایت شما را با مرورگرهایی که کمتر استفاده می شوند سازگار می کنیم.

تولید محتو سایت

آپدیت هسته سایت و پلاگین ها

هسته سایت و پلاگین ها که سایت شما به آن متکی است باید به روز شود. مثلا؛ سیستم مدیریت محتوا، تم ها و افزونه های آن. همچنین، اگر نرم افزارهای غیر حیاتی ارزش استفاده را دارند ارتقا می دهیم .

سئو سایت وردپرس

بهینه سازی سرعت سایت

این یک نکته بسیار مهم برای بررسی است. از یاهو YSlow یا Google Pagespeed Insights برای شناسایی مشکلاتی که سرعت سایت شما را کاهش می‌دهند استفاده می کنیم.

سئو تکنیکال

سئو فنی سایت

با سئو، مسائلی را که بر رتبه سایت شما تأثیر می گذارد، شناسایی می کنیم و آنها را تبدیل به نقاط قوت سایت شما می کنیم به گونه ای که سایت از لحاظ فنی مطابق به فاکتورهای گوگل و سئو کار کند..

ممیزی سئو

تجزیه و تحلیل عملکرد سایت

از طریق داشبورد Google Analytics، معیارهای مهم سایت شما و روند آن معیارهای کلیدی را بررسی می کنیم.و خطاهای گوگل وبمستر تولز را بررسی میکنیم و اقدام به رفع آنها می کنیم

طراحی وب سایت سفارشی وردپرس

بررسی عملکردهای سایت

تمام عملکردهای مهم مانند پر کردن فرم های ثبت نام، فرم های تماس، فرم های پرداخت و غیره را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به خوبی کار می کند.

میزبانی وب سایت وردپرس

تولید محتوای سایت

محتوای تازه و به روز در سایت ها چیزی است که کاربران و موتورهای جستجو دوست دارند. بنابراین به طور منظم محتوای شمارا تولید می کنیم، اشتباهات را تصحیح کنید و اطلاعات جدید را با کلمات هدفمند به سبک تازه آپلود می کنیم. البته هزینه تولید محتوا بصورت مجزا میباشد.

اینها اصول اولیه خدمات پشتیبانی سایت  سایت هستند. یک کسب و کار ممکن است بر اساس سایت خود عمیق تر به آن بپردازد، اما نباید آن را نادیده بگیرد. پرورش و پشتیبانی سایت  سایت پایه ساده موفقیت آنلاین یک تجارت است. پشتیبانی سایت واقعاً با حذف خطاها، مسائل امنیتی و ارائه بهترین تجربه کاربری به مشتریان، عملکرد سایت را در اوج تضمین می کند.

روند پشتیبانی سایت در سئو فراز
نمایش بیشتر نمایش کمتر
پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت سایت مهم است؟

سایت شما به احتمال زیاد اولین چیزی است که مصرف کنندگان بالقوه به دنبال آن هستند و در عین حال به دنبال اطلاعات مرتبط، کیفیت و تخصص هستند. این زمانی است که پشتیبانی سایت سایت بسیار مهم می شود. بازبینی منظم محتوا به سایت شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان را جذب و حفظ کند و در عین حال رتبه جستجوی بالایی را نیز حفظ کند.

دلایل متعدد دیگری برای بروزرسانی سایت شما جود دارد، از جمله:

رضایت کاربر را افزایش می دهد

سایت خود را از دید یک بازدیدکننده ببینید. اگر سرعت پردازش پایین باشد و لینک های خراب در سراسر سایت وجود داشته باشد، عصبانی خواهید شد. با این حال، اگر سایت به خوبی پشتیبانی سایت شود، با طراحی وب خوب و جزئیات لازم، خوشحال خواهید شد. پس از همه، اولویت اصلی شما ارائه یک تجربه کاربری عالی است. بازدیدکنندگان شما تحت تأثیر یک سایت خوب قرار می گیرند که آنها را تشویق می کند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. علاوه بر این، با پیشنهاد برند شما به خانواده و دوستانشان، آنها به مروج برند تبدیل می شوند.

سئوی شما را بهبود می بخشد

گوگل از سایت هایی حمایت می کند که به خوبی بهینه شده اند و با ارزش ترین محتوا را ارائه می دهند. با این حال، اگر تغییر مسیرهای سایت شما بی اثر باشد، رتبه بندی موتور جستجوی شرکت شما آسیب خواهد دید. اگر گوگل سایت شما را بررسی کند و مشکلاتی را تشخیص دهد، ممکن است از فهرست خارج شوید. هدف اصلی سایت شما ایجاد بازدیدکننده است، بنابراین به روز نگه داشتن آن با داده ها، اخبار، کلمات کلیدی و سایر اطلاعات مربوطه می تواند به شما کمک کند به روز بمانید.

حفاظت را تقویت می کند

هیچ چیز ضروری تر از امنیت سایت شما نیست، به خصوص اگر داده های حساس را ذخیره کند. ارتقاء مکرر نرم افزار و به روز رسانی های امنیتی برای ایمن و محافظت از سایت شما ضروری است. هکرها ممکن است جذب وب سایتی شوند که مدت زیادی است به روز نشده است. علاوه بر این، عدم رسیدگی به مشکلات امنیتی برای مدت طولانی ممکن است منجر به خرابی یا احتمالاً شکست کامل تجارت شود.

هزینه پشتیبانی سایت سایت چقدر است؟

پشتیبانی سایت سایت برای ثابت ماندن و کارآمد ماندن سایت شما ضروری است. عناصر زیادی باید در نظر گرفته شوند، از جمله طراحی وب سایت، تاکتیک های بازاریابی، به روز رسانی مکرر نرم افزار، و هزینه های دامنه و ذخیره سازی.

علاوه بر این، پلت فرم و عملکردهایی که هنگام ایجاد یک سایت انتخاب می کنید، بر هزینه های مداوم آن تأثیر می گذارد. هزینه های استفاده از سازنده سایت در مقابل سیستم مدیریت محتوا به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.

تمدید نام دامنه، نرخ طرح میزبانی وب و هزینه های مجوز لایه سوکت های امن (SSL) همگی در هزینه های پشتیبانی سایت سایت گنجانده شده اند زیرا برای فعال نگه داشتن سایت شما لازم است. سپس هزینه های حساب های ایمیل، پشتیبانی فنی تخصصی و خدمات تجارت الکترونیک وجود دارد که بر اساس نوع سایت متفاوت است.

هزینه های دیگری مانند طراحی وب سایت، افزونه ها و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) برای بهبود عملکرد سایت و افزایش ترافیک ضروری است. مقدار پولی که برای هر دسته هزینه می کنید با توجه به نیازهای سایت شما تعیین می شود. ما 9 هزینه مهم پشتیبانی سایت را بررسی می کنیم تا به شما در برنامه ریزی بودجه کمک کنیم.

قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه پشتیبانی سایت وب، لیستی از نیازهای خود تهیه کنید و از ارائه دهندگان خدمات مختلف پیشنهاد قیمت بگیرید. به هزینه های پیش بینی شده پشتیبانی سایت سایت برای انواع مختلف سایت ها نگاهی بیندازید.

هزینه پشتیبانی سایت سایت چقدر است:

پشتیبانی سایت

با توجه به نوع سایت و وضعیت سایت هزینه پشتیبانی متغییر میباشد لذا برای استعلام هزینه با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید و با کارشناسان سئو فراز تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

با در نظر گرفتن تمام این مراحل، همه شما آماده هستید تا به کار خوب خود ادامه دهید!

اکنون که میانگین هزینه های پشتیبانی سایت سایت را می دانید، می توانید بودجه مناسبی ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که هزینه‌های شما بر اساس نوع سایتی که اجرا می‌کنید متفاوت خواهد بود: برای مثال، یک فروشگاه تجارت الکترونیک که پرداخت‌ها را در محل می‌پذیرد، به امنیت SSL بیشتری نسبت به وبلاگ شخصی نیاز دارد. اگر بخواهید از یک سازنده سایت استفاده کنید، بسیاری از هزینه های اساسی در برنامه شما گنجانده می شود.

چک لیست پشتیبانی سایت سایت:

پیروی از یک برنامه پشتیبانی سایت موثر تضمین می کند که سایت شما همچنان به عنوان یکی از مفیدترین ابزار بازاریابی شما خدمت می کند. ما چک لیستی از اقدامات ایجاد کرده‌ایم تا وب‌سایت شما را به‌روز نگه داریم و برای بازدیدکنندگانتان به‌خوبی اجرا شود. در اینجا یک لیست جامع از وظایف پشتیبانی سایت سایت وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید:

پشتیبانی سایت

 • چک لیست به صورت هفتگی

 • خطاهای 404 را بررسی کنید و در صورت وجود، اقدام به اصلاح آنها می کنیم.

 • برای افزایش ترافیک سئو، یک یا چند وبلاگ را بعنوان پشتیبان در نظر می گیریم (در صورتیکه که سئو سایت شما توسط سئو فراز انجام شود).

 • بررسی می کنیم که همه فرم ها به درستی کار کنند.

 • لینک های خراب را شناسایی می کنیم و اقدام به رفع آنها می کنیم.

 • پلاگین ها و نرم افزارهایی که برای سیستم حیاتی هستند را بروزرسانی میکنیم.

 • چک لیست پشتیبانی سایت به صورت ماهانه

 • یک ممیزی امنیتی انجام می دهیم.

 • سرعت بارگذاری را بررسی می کنیم و هر گونه خطا را در اسرع وقت برطرف می کنیم.

 • مهم ترین آمار را تجزیه و تحلیل می کنیم.

 • اطمینان حاصل می کنیم که سایت شما در جستجوهای محلی قابل مشاهده است.

 • تغییراتی در مطالب ایجاد می کنیم تا مرتبط تر شود.

 • بیشترین و کمترین محتوای سایت را تجزیه و تحلیل می کنیم.

3. چک لیست پشتیبانی سایت به صورت فصلی

گرافیک و تصاویر را بروز می کنیم.

توضیحات و عناوین متا را به روز می کنیم.

بک آپ های سایت شما را پیگیری می کنیم.

بررسی می کنیم که آیا پنجره‌های بازشو، فرم‌ها و سایر ویژگی‌ها به درستی کار می‌کنند یا خیر.

سایت شما را در پرکاربردترین مرورگرها و دستگاه ها بررسی می کنیم.

گزارش های آپتایم را بررسی می کنیم - اگر کمتر از 99.9٪ است، اقدام کنید.

بررسی کنید که آیا سایت شما برای موبایل مناسب است یا خیر.

 

4. چک لیست پشتیبانی سایت به صورت سالانه

طراحی سایت شما را بروز می کنیم

اطلاعات کپی رایت در پاورقی و همچنین هر مرجعی را اصلاح می کنیم.

تمدید هاست و دامین توسط سئو فراز.

از نظر صحت محتوا را بررسی می کنیم.

وبلاگ های شما با بهترین عملکرد باید به روز شوند.

 

خدمات پشتیبانی سایت : نتیجه

اینترنت همیشه در حال تحول است و استانداردهای صنعت نیز توسط پلتفرم های رسانه های اجتماعی، مرورگرها و سایر سایت ها دنبال می شود. به عنوان مثال، ممکن است شنیده باشید که SSL در حال تبدیل شدن به یکی از ویژگی‌های ضروری مرورگرها و تجربیات موتورهای جستجو است و نداشتن آن می‌تواند به نحوه مشاهده و یافتن وب‌سایت شما توسط افراد آسیب برساند. SSL یک چیز عالی برای داشتن سایت شما است، اما نصب کاربر پسند نیست و اگر به درستی مدیریت شود، می توان کار را تحت یک قرارداد پشتیبانی سایت معمولی جبران کرد.

یکی از بهترین روش‌ها برای تکمیل درآمد ماهانه شما و در عین حال ارائه چیزی ارزشمند به مشتریان فعلی، ارائه خدمات پشتیبانی سایت است. این نه تنها فروش شما را افزایش می دهد، بلکه به شما کمک می کند تا مشتریان فعلی را درگیر خود نگه دارید. در نهایت، این به رشد شما کمک می کند. ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه داشته باشد، اما تا زمانی که تصویر بزرگتری را در ذهن داشته باشید، قبل از اینکه متوجه شوید موفق خواهید بود.

نظرات دیگران در مورد سئو فراز

طراحی و پشتیبانی سایت توسط سئو فراز

اگر طراحی سایت جدید نیاز دارید یا می خواهید سایت فعلی خود را ارتقا دهید، با سئو فراز تماس بگیرید. به غیر از طراحی سایت و خدمات سئو سایت، ما همچنین می توانیم با خدمات طراحی سایت سفارشی و همچنین پشتیبانی سایت  و پشتیبانی برنامه و حتی موارد دیگر به شما کمک کنیم.

سوالات متداول پشتیبانی سایت

به طور منظم وب سایت را به روز می کند. اجرای پشتیبان گیری بررسی خطاهای 404 و تغییر مسیر سرور. حذف نظرات اسپم به روز رسانی محتوا. تست سرعت صفحه بررسی هر گونه فرم انتخاب

نگهداری وب سایت عمل نظارت بر سلامت و عملکرد کلی وب سایت شما است. به روز نگه داشتن یک وب سایت برای اطمینان از کارکرد با ظرفیت کامل، جذب و حفظ بازدیدکنندگان سایت بسیار مهم است.

این کاملاً به به روز رسانی هایی که در وب سایت انجام می دهید بستگی دارد. گاهی اوقات، فقط نیم ساعت طول می کشد، در حالی که ممکن است به سه تا چهار روز برسد. بهترین راه این است که یک پیام، “وب سایت تحت تعمیر” قرار دهید و به مخاطبان در مورد زمان تعمیر وب سایت اطلاع دهید.

هفتگی انجام شود
بررسی کنید که همه صفحات شما بدون خطا بارگذاری شوند.
یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و مطمئن شوید که نسخه قبلی سایت شما ذخیره شده است.
نرم افزار و افزونه های وب سایت را به روز رسانی کنید.
بررسی کنید که همه فرم های شما به درستی اجرا شوند.
هر گونه نظر هرزنامه را از صفحات و پست ها حذف کنید.

برای وب سایت هایی که به منظم ترین تعمیر و نگهداری نیاز ندارند، تعمیر و نگهداری ماهانه باید استاندارد باشد. حتی اگر به طور منظم وب سایت خود را نگهداری می کنید، معیارهای خاصی وجود دارد که ماه به ماه به طور مناسب تری مشاهده می شوند.

توسعه یک صفحه وب شامل طراحی و پیاده‌سازی بخشی است که خوانندگان شما می‌بینند و با آن تعامل دارند، که به عنوان front end شناخته می‌شود، و همچنین عناصر برنامه‌نویسی و پایگاه داده صفحه که به عنوان back end شناخته می‌شود. تعمیر و نگهداری شامل میزبانی صفحه وب شما و به روز رسانی آن به طوری که محتوا جاری باقی بماند.

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  5/5 - (4 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا