SEM چیست و کاربرد آن؟

SEM چیست و کاربرد آن؟

SEM چیست و کاربرد آن؟اگر تازه وارد دنیای بازاریابی آنلاین هستید، احتمالاً با بمباران اصطلاحاتی مانند بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) و غیره گیج خواهید شد.

درک اصطلاحات sem:

درک اصطلاحات sem:

بازاریابی موتورهای جستجو – این شامل خرید AdWords است، که کلمات کلیدی / عباراتی هستند که در تبلیغات شما نمایش داده می شوند. چقدر حاضرید برای کلمات کلیدی یا عباراتی که می خواهید مردم ببینند خرج کنید، قابل کنترل است. جایی که می خواهید تبلیغ شما درج شود نیز می توانید انتخاب کنید.

SEM چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو – این شامل تلاش برای بهبود دید صفحه وب ما در موتورهای جستجو بدون پرداخت هزینه است. انواع مختلف جستجو مانند جستجوی تصویر، جستجوی ویدیویی و جستجوی محلی را می توان هدف قرار داد.

SEM چیست و کاربرد آن؟

درک اینکه موتور جستجو چگونه کار می کند و درک اینکه مردم از چه چیزی برای انجام جستجوی خود و در نتیجه جستجو برای جستجو استفاده می کنند ضروری است. بهینه سازی سایت شما شامل ویرایش محتویات و کدهای HTML صفحه وب شما است، به طوری که می توان آن را به درستی در موتورهای جستجو فهرست کرد و صفحه وب شما را از طریق پیوندها تبلیغ کرد.

بیشتر بدانید: آخرین بروز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل با محتوای عالی

 کاربرد SEM چیست ؟

در این مقاله، تمرکز ما بر این است که چرا شرکت ها باید در SEM شرکت کنند. ما نکاتی را در مورد نحوه استفاده موثر از SEM در کمپین بازاریابی آنلاین خود به اشتراک می گذاریم تا از مزایایی که SEM می تواند برای شما به ارمغان بیاورد لذت ببرید.

اهداف SEM

اهداف SEM

هدف اصلی SEM هدایت ترافیک از جستجوهای عبارات کلیدی خاص در موتورهای جستجو است. اساساً، اگر به اندازه کافی برای کلمات کلیدی و عبارات پیشنهاد دهید، می توانید به هدف خود برسید. شما تصمیم می گیرید که چقدر می خواهید خرج کنید، و از این رو، شما کنترل می کنید که چه کلمات کلیدی به نظر شما بیشتر مربوط به کسب و کار شما هستند تا هنگام جستجو در موتورهای جستجو نمایش داده شوند. علاوه بر این، شما می توانید کلمات کلیدی/عبارات خاصی را هدف قرار دهید تا مشتریان خود را به صفحات خاصی از سایت خود هدایت کنید.

SEM چرا به نفع شما خواهد بود؟

شکلی از بازاریابی موتورهای جستجو استفاده از تبلیغات «پرداخت به ازای کلیک» است. از این رو، شما به عنوان تبلیغ کننده تنها زمانی نیاز به پرداخت دارید که شخصی روی تبلیغ شما کلیک کند. مطمئن خواهید بود که فقط برای ترافیک واجد شرایط پرداخت می کنید، جایی که افراد در واقع کلیک می کنند و در سایت شما قرار می گیرند. شما فقط برای نمایش آگهی خود (نمایش) هزینه نمی کنید. با این حال، این کار را انجام دهید که این تضمین نمی کند که کلیک منجر به اقدامات بعدی شود.

اهداف SEM چیست

کمپین های تبلیغاتی حمایت شده شکل دیگری از بازاریابی موتورهای جستجو هستند. شما برای قرار دادن بنرهای تبلیغاتی خود به صورت استراتژیک در جایی که مرتبط هستند، هزینه می کنید. این تبلیغات زمانی نمایش داده می شوند که شما در حال انجام جستجوی مرتبط با کلمات کلیدی مورد هدف این تبلیغات هستید.

 SEM تبلیغات از طریق

هم تبلیغات “پرداخت به ازای کلیک” و هم تبلیغات حمایت شده حضور شما را در موتورهای جستجو تضمین می کنند. آنها هر دو شکل دقیقی از تولید سرنخ هستند، جایی که شما، فروشنده، ممکن است محصول یا خدمات خود را در اختیار “مخاطبان مایل” قرار دهید در حالی که مصرف کنندگان می توانند اطلاعاتی در مورد محصول/خدمات مورد نظر خود به دست آورند. همانطور که تعیین می کنید چقدر می خواهید بپردازید، SEM قطعا می تواند بودجه تبلیغاتی شما را تامین کند. هر دو روش قابل اندازه گیری هستند و شما به راحتی می توانید پیشرفت کمپین خود را پیگیری کنید.

SEM – راه درست برای شما

در پایان، انتخاب کلمات/عبارات کلیدی مناسب، کلید موفقیت کمپین بازاریابی شما است. SEM یک راه عالی برای تزریق حضور شما در کسب و کار شما در اینترنت و گسترش تبلیغات شما به مشتریان بالقوه شما است. چرا تردید؟ امروز برای کسب و کار خود در SEM شرکت کنید!

بیشتر بدانید: سئوی تجارت الکترونیک: چگونه ترافیک ارگانیک را به یک فروشگاه آنلاین هدایت کنیم؟

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا