5 استراتژی موثر SEO محلی برای افزایش آگاهی از برند

5 استراتژی موثر SEO محلی برای افزایش آگاهی از برند

5 استراتژی موثر SEO محلی

5 استراتژی موثر SEO محلی برای افزایش آگاهی از برند:کسب و کارهای کوچک می توانند برای بهبود حضور وب خود بر اساس نزدیکی، به استراتژی های سئوی محلی local seo تکیه کنند. بازاریابی در سطح منطقه ای نقطه شروع ایده آل برای استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک است.

5 استراتژی موثر SEO محلی برای افزایش آگاهی از برند

در این مقاله از سئو فراز متوجه خواهید شد که سئوی محلی چیست و استراتژی های موثری که می تواند به شما در بهینه سازی وب سایت خود برای سئوی محلی کمک کند، خواهید فهمید.

سئوی محلی چیست؟

همه برندها قبل از موفقیت با چند قدم کودک شروع می کنند.اکثر سازمان های بزرگ همگی از هیچ شروع کردند و اکنون بر بازار بین المللی تسلط دارند.

برای داشتن یک حضور دیجیتالی قوی مانند آنها، استراتژی های موثری را برای کمپین بازاریابی دیجیتال خود با سئوی محلی پیاده سازی کنید. این فرآیند بهبود حضور آنلاین به صورت محلی است. یک وب سایت می تواند در نتایج جستجوی محلی رتبه بالاتری داشته باشد زیرا مشتریان محلی را جذب می کند.

سئوی محلی در سئوفراز تفاوت چندانی با سایر خدمات سئو مانند سئو ارگانیک ندارد. تنها تفاوت آن تمرکز بر افزایش دید آنلاین در مقیاس منطقه ای برای هدف قرار دادن مشتریان محلی است.

تقریباً 97٪ از جستجوهای آنلاین برای یافتن یک تجارت محلی یا خدمات محلی است. این بدان معناست که اکثر مردم از موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ یا یاهو استفاده می کنند! برای جستجوی یک فروشگاه یا مؤسسه نزدیک.

سئوی محلی چگونه کار می کند؟

هنگامی که کاربر یک کسب و کار را به صورت آنلاین جستجو می کند (شامل مکان)، موتور جستجو نتایج نزدیک به کاربر را نمایش می دهد. اگر وب سایت خود را برای جستجوی محلی بهینه کنید، اگر کاربری که در جستجوی کلمه کلیدی است نزدیک به فروشگاه یا کسب و کار شما باشد، صفحه وب شما باید در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد.

سئوی محلی و سئوی ارگانیک

اگر وب سایت خود را برای جستجوی محلی برای دسکتاپ و موبایل بهینه کنید، شانس بیشتری برای رتبه بندی در نتایج موتور جستجوی محلی Google خواهید داشت.

کاربران با هدف محلی می توانند بلافاصله کسب و کار شما را جستجو کنند. اگر وب سایت شما به طور کامل برای سئوی محلی بهینه شده باشد، شانس بیشتری برای دستیابی به مشتریان محلی خواهید داشت. برای تضمین آن، باید اطلاعات کلیدی مانند وب‌سایت، آدرس، شماره تماس، ساعات کاری، نظرات مشتریان، محصولات یا خدمات و غیره را اضافه کنید و همچنین فهرست محصول را در تنظیمات نمایه کسب‌وکار Google خود ایجاد کنید.

چگونه وب سایت خود را برای سئوی محلی بهینه کنیم؟

مدیریت یک کمپین سئوی محلی شامل روش هایی است که شبیه به سئوی ارگانیک هستند. با این حال، به خاطر داشته باشید که تشخیص تکنیک های سئوی محلی از ارگانیک می تواند کمی گیج کننده باشد.

 در اینجا چند روش برای بهینه سازی وب سایت شما برای سئوی محلی آورده شده است:

1. از نمایه کسب و کار گوگل استفاده کنید

یک پلتفرم رایگان که باید برای بهینه سازی سئوی محلی از آن استفاده کنید، نمایه کسب و کار گوگل است که قبلاً با نام Google My Business (GMB) شناخته می شد. این یک فهرست فروشگاه آنلاین است که مشاغل برای مدیریت حضور آنلاین خود در سراسر Google از آن استفاده می کنند. این به مشتریان محلی شما امکان می دهد یک جستجوی واحد انجام دهند تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد شرکت شما بیابند.

در یک نگاه، مشتریان بالقوه می توانند هر آنچه را که باید در مورد یک کسب و کار بدانند بیاموزند، که می تواند به یک کسب و کار کمک کند که چه زمانی و کجا باید بازدید کنند.

5 استراتژی موثر SEO محلی برای افزایش آگاهی از برند

در اینجا، می توانید با مشتریان تعامل داشته باشید، نیازهای آنها را کشف کنید و اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را مدیریت کنید. به همین دلیل، GBP یکی از حیاتی ترین فاکتورهای رتبه بندی سئو محلی است که می تواند به شما در بهبود حضور آنلاین خود کمک کند.

می‌توانید با ایجاد نمایه کسب‌وکار در Google ادعای GBPlisting کنید. پس از آن، درخواست تأیید. وقتی Google نمایه کسب‌وکار شما را تأیید کرد، می‌توانید اطلاعات بیشتری را در فهرست خود نشان دهید تا افراد بیشتری بتوانند کسب و کار شما را در جستجوی Google کشف کنند.

2. محتوای محلی ایجاد کنید

بازاریابی محتوا همیشه کلیدی برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو خواهد بود، حتی برای جستجوی جهانی. هنگام ایجاد محتوای باکیفیت، فقط بر روی دستیابی به مخاطبان گسترده تمرکز نکنید، بلکه مشتریان محلی و تخصصی خود را نیز در نظر بگیرید. برای سئوی محلی، محتوایی ایجاد کنید که افراد محلی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

هنگام نوشتن پست های وبلاگ، به یاد داشته باشید که ابتدا تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید که بر روی هدف گذاری تخصصی شما بر اساس حجم جستجوی کلمات کلیدی تمرکز دارد. کلمات کلیدی باید همان چیزی باشد که مخاطبان محلی بیشتر به دنبال آن هستند و مرتبط با کسب و کار شما باشد.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا نیز جزء حیاتی بازاریابی محتوا است. هنگامی که کلمات کلیدی محلی را برای استراتژی سئو خود شناسایی کردید، آنها را به طور یکپارچه در محتوای خود وارد کنید تا طبیعی و ارگانیک به نظر برسد.

3. یک بیانیه مطبوعاتی ارسال کنید

یکی دیگر از استراتژی های موثر سئوی محلی که باید برای کمک به افزایش دید وب خود انجام دهید، ارسال بیانیه های مطبوعاتی است. بیانیه های مطبوعاتی بیانیه رسمی یک شرکت است که آنها در مورد آخرین اتفاقات مربوط به آنها برای رسانه های خبری ارسال می کنند.

اگر بیانیه مطبوعاتی شما در وب سایت های معتبر با اعتبار دامنه بالا منتشر شود، وب سایت شما بک لینک های با کیفیتی کسب خواهد کرد. افرادی که رسانه های خبری یا سازمان ها را مطالعه می کنند با بیانیه مطبوعاتی شما روبرو می شوند که به آنها کمک می کند تا از وب سایت شما بازدید کنند و محصولات یا خدماتی را که ارائه می دهید بررسی کنند.

سئوی سایت خود را به سئو فراز بسپارید

هرچه بک لینک های با کیفیت بیشتری دریافت کنید، رتبه شما در موتورهای جستجو بالاتر خواهد بود. به همین دلیل است که هنگام تهیه پیش‌نویس بیانیه‌های مطبوعاتی باید مطمئن شوید که کلمات کلیدی و پیوندهایی را به وب‌سایت خود وارد کنید. انجام این کار به هدایت خوانندگان به یکی از صفحات وب شما کمک می کند.

4. یک صفحه تماس دقیق اضافه کنید.

جزئیات تا حد امکان در صفحه تماس خود نیز می تواند به افزایش حضور محلی شما کمک کند. یک صفحه تماس دقیق، زمینه ارزشمندی را به موتورهای جستجو می دهد و مشتریان بالقوه شما می توانند کسب و کار شما را پیدا کنند و/یا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

5. در رسانه های اجتماعی فعال باشید

رایگان، در دسترس، راحت—رسانه های اجتماعی همه چیزهایی را که برای شروع کمپین خود به آن نیاز دارید، دارد. از چندین پلتفرم رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر یا لینکدین برای هدف قرار دادن مشتریان محلی و ایجاد محتوای با کیفیت استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :سئوی محلی چیست و چرا برای کسب و کار شما ضروری است؟

رسانه های اجتماعی برای سئوی محلی

برای مشاغل محلی، انتخاب پلت فرم رسانه اجتماعی مناسب نیز حیاتی است. از آنجایی که مشتریان محلی مخاطبان هدف شما هستند، سعی کنید سایت شبکه ای را انتخاب کنید که به احتمال زیاد در آن فعال باشند. در اینجا مروری کوتاه از پلتفرم های رسانه های اجتماعی است که می توانید امتحان کنید:

فیس بوک

فیس بوک همه چیز را دارد: فید خبری، اپلیکیشن پیام رسان، ابزارهای بازاریابی و بسیاری موارد دیگر. ناگفته نماند، این رایگان است، بنابراین می توانید کمپین بازاریابی خود را در فیس بوک شروع کنید بدون اینکه هزینه زیادی در طول مسیر داشته باشید.

شانس بیشتری برای یافتن مشتریان محلی خود در فیس بوک خواهید داشت. همچنین، هنگامی که یک صفحه فیس بوک ایجاد کردید، به یاد داشته باشید که نظرات آنها را از کسب و کار خود نمایش دهید. به این ترتیب، می توانید با مشتریان محلی خود درگیر شوید و جنبه هایی از کسب و کار خود را که نیاز به بهبود دارند، بیابید.

اینستاگرام

سایت محبوب اشتراک‌گذاری تصویر به شما امکان می‌دهد تبلیغات و ویدیوها را برای ساختن تصویر برند خود منتشر کنید. به علاوه، می‌توانید هر زمان که عکس‌ها و ویدیوها را پست می‌کنید، موقعیت کسب و کار خود را در اینستاگرام تگ کنید. مخاطبان شما می توانند مکان کسب و کار را در هر زمان کشف کنند.

TikTok

TikTok یکی دیگر از رسانه‌های اجتماعی است که جهان را طوفان کرده است، اما تمرکز اصلی آن اشتراک‌گذاری ویدیوهایی است که اکنون می‌تواند 10 دقیقه طول بکشد. با این مدت زمان اختصاص داده شده، می توانید با مشتریان محلی خود درگیر شوید و هر چیزی را که ممکن است توجه مشتریان بالقوه شما را جلب کند به اشتراک بگذارید.

بازاریابی کسب و کار خود در TikTok یک ایده عالی است زیرا این پلتفرم برای دستیابی به مخاطبان جدید و قرار گرفتن در معرض دید بیشتر معجزه می کند. اگر مخاطبان هدف کسب و کار شما Gen-Z یا Millennials هستند، پس باید در پلتفرمی باشید که آنها در آن هستند.

بیشتر بخوانید:SEO چیست: راهنمای کامل بهینه سازی موتورهای جستجو

واتس اپ

یکی دیگر از رسانه های اجتماعی که در آن باید در واتس اپ فعال باشید. با توجه به اینکه 98 درصد از مردم سنگاپور از واتس اپ به عنوان برنامه پیام رسان اصلی خود استفاده می کنند، بیشتر باید از مزایای WhatsApp for Business برای ارتقای جایگاه خود استفاده کنید.

اگر این کار با موفقیت انجام شود، می توانید انتظار داشته باشید که مشتریان بالقوه محلی شما در مورد محصولات یا خدمات شما پرس و جو کنند. همچنین می‌توانید جزئیات کسب‌وکارتان مانند مکان، ساعات کار و URL وب‌سایت را در نمایه WhatsApp For Business خود وارد کنید. به این ترتیب، نه تنها می توانند برای پرس و جو به شما مراجعه کنند، بلکه می توانند از طریق واتس اپ از وب سایت شما نیز بازدید کنند.

5 استراتژی موثر SEO محلی برای افزایش آگاهی از برند

بسیاری از تاکتیک های SEO و SEM برای تلاش بازاریابی دیجیتال شما در دسترس هستند. بیشتر تکنیک های دیجیتال مارکتینگ همیشه موثر باقی می مانند و سئوی محلی یکی از آنهاست.

آیا برای شروع سئوی محلی خود آماده هستید؟ با ما تماس بگیرید یا در وب سایت ما پیام بگذارید تا از متخصصان در مورد کمپین های SEO محلی خود کمک بگیرید.

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا