چگونه صفحه لندینگ پیج سایت را بهینه کنیم ؟

چگونه صفحه لندینگ پیج سایت را بهینه کنیم ؟

چگونه صفحه لندینگ پیج سایت را بهینه کنیم ؟داشتن یک صفحه فرود عالی کلید نرخ تبدیل بهتر است. صفحات فرود اولین صفحه ای هستند که بازدیدکنندگان شما می بینند. نگاهی چند ثانیه ای به صفحه شما که بازدیدکنندگان شما می بینند، مشخص می کند که آیا آنها می خواهند به مرور سایت شما ادامه دهند یا خیر. از این رو، چگونه یک صفحه فرود جذاب ایجاد می کنید که تبدیل ترافیک مورد نیاز شما را به دست می آورد؟

از عنوان های جذاب و کاربرپسند استفاده کنید

داشتن یک عنوان قوی توجه بازدیدکننده شما را به خود جلب می کند. اولاً، باید حاوی محتوای مرتبط باشد. در مرحله بعد، سعی کنید از زیرنویس‌های جالب یا سؤالات باز استفاده کنید، که بازدیدکنندگان شما را ترغیب می‌کند که بخواهند ادامه دهند و بیشتر بخوانند. سعی کنید با اندازه فونت بازی کنید، متن خود را پررنگ کنید و از رنگ‌های قوی استفاده کنید، همچنین به شما کمک می‌کند بیانیه قوی‌تری داشته باشید تا مردم را به خواندن آن جذب کنید.

نیازی به اسکرول نیست

هر اطلاعاتی را که می خواهید به بازدیدکنندگان خود منتقل کنید مختصر نگه دارید. اگر بتوانید تمام اطلاعات حیاتی را در نمای صفحه نگه دارید، بدون نیاز به پیمایش برای ادامه مطلب، بهتر است. در یک نگاه، بازدیدکننده شما قادر است هر اطلاعاتی را که نیاز دارد جذب کند، قبل از اینکه از خود بپرسد آیا من در صفحه مناسب هستم؟

کپی رایتینگ متقاعد کننده راهی برای ایجاد نسخه های تبلیغاتی عالی است که بازدید کننده شما را متقاعد می کند که در سایت شما بماند و اقدام کند.

بیشتر بخوانید: SEO چیست: راهنمای کامل بهینه سازی موتورهای جستجو

چگونه صفحه لندینگ پیج سایت را بهینه کنیم ؟

چگونه صفحه لندینگ پیج سایت را بهینه کنیم ؟

به عنوان مثال وب سایت f21 را در نظر بگیرید. صفحه فرود این صفحه دارای آخرین معاملات است که هدف آن جلب توجه بازدیدکنندگان است. این نشان می دهد که سایت آن اخیراً به روز شده است و تا 1500 قطعه جدید لباس / لوازم جانبی برای مرور وجود دارد! چیدمان آنها ساده، مرتب و دارای تمام اطلاعاتی است که می خواهد بازدیدکنندگانش ببینند. اگر بازدیدکنندگان علاقه مند باشند، می توانند به مرور بیشتر با پیوندهای دسته بندی نشان داده شده ادامه دهند.

غلغلک دادن به حواس

مطالعات نشان داده است که اکثر مردم معمولا موجودات بصری هستند. مردم بیشتر به سایت هایی علاقه مند هستند که تصاویر و ویدیوهای فراوانی دارند. این امر به ویژه هنگامی که شما در تلاش برای فروش محصولات هستید بسیار مهم است. بازدیدکنندگان شما می‌خواهند قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یا پرس و جوی بیشتر در مورد محصول، ببینند دقیقاً چه شکلی است. خوب است اگر ویدیویی درج شود تا به بازدیدکنندگان شما نحوه استفاده از محصول را نشان دهد و در عین حال ویژگی های محصول را تقویت کند.

آن را ساده نگه دارید!

هیچ کس از خواندن یک صفحه مملو از متن و تصاویری که در همه جا اسپم شده اند لذت نمی برد! طرح سایت خود را تمیز و ساده نگه دارید. از ارسال پیامک های طولانی درباره محصولات و/یا خدماتی که ارائه می کنید اجتناب کنید. به جای آن از نقاط گلوله استفاده کنید. هر توضیحات را کوتاه و شیرین نگه دارید. بازدیدکنندگان شما بسیار از آن قدردانی خواهند کرد، زیرا خواندن و درک آن آسان است.

بیشتر بخوانید: SEM چیست و کاربرد آن؟

امیدواریم این راهنما به شما ایده‌آل مختصری در مورد نحوه ایجاد صفحات فرود عالی که کار می‌کنند ارائه دهد! تغییرات لازم را از امروز شروع کنید و تضمین می شود که به نرخ تبدیل بهتری در سایت خود برسید!

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا