چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

نحوه بروزرسانی سایت

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم :بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یک فرآیند یکباره نیست. گوگل اغلب الگوریتم خود را به روز می کند تا اطمینان حاصل کند که کاربران بهترین محتوای ممکن را دریافت می کنند و رقبای شما احتمالاً در تلاش برای برتری شما در سایت خود تغییراتی در سایت خود ایجاد می کنند.

این بدان معناست که به‌روزرسانی منظم استراتژی سئوی خود ضروری است. دیجیتال مارکتینگ یک صنعت پرسرعت است، و حفظ آن مهم است – اما انجام این کار اغلب گفتن از انجام آن آسان تر است.

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

به همین دلیل است که در این صفحه، فهرستی را گردآوری کرده ایم که می توانید از آن به عنوان نقطه شروع برای به روز رسانی استراتژی خود استفاده کنید.

زمان آن است که سطح فروش خود را افزایش دهید

فهرست طولانی خدمات ما به شما کمک می کند تا با استراتژی های بازاریابی که ثابت شده است معیارهای نهایی مانند درآمد و تبدیل را افزایش می دهد، همه جنبه های کسب و کار خود را رشد دهید.

کلمات کلیدی جدید را شناسایی کنید

کلمات کلیدی نقش مهمی در موفقیت کمپین سئوی شما دارند. شناسایی منظم کلمات کلیدی جدید برای سایت خود بسیار مهم است که استراتژی بهینه سازی درون صفحه خود را به روز کنید.

تحقیق کلمات کلیدی اساس برنامه بازاریابی آنلاین شما است. مهم است که دائماً در مورد کلمات کلیدی جدید تحقیق کنید زیرا سئو دائماً در حال بهبود است. برای استفاده حداکثری از این پیشرفت‌ها، باید با کلمات کلیدی خود به‌روز باشید.

با تغییر الگوهای جستجو، می خواهید کلمات کلیدی خود را به روز کنید.

روشی که مردم برای محصولات و خدمات جستجو می کنند دائماً در حال تغییر است و به روز رسانی کلمات کلیدی شما تضمین می کند که بهترین نتایج را از استراتژی سئو خود دریافت می کنید.

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

شما همچنین می خواهید کلمات کلیدی را اضافه کنید که ممکن است در حال حاضر هدف آنها نباشید. مهم است که در مورد راه‌ها یا عباراتی که مردم برای جستجوی شما استفاده می‌کنند و اینکه چگونه این روندها ممکن است در طول زمان تغییر کنند، فکر کنید.

اگر محصولات جدیدی اضافه می‌کنید یا خدمات جدیدی ایجاد می‌کنید، باید برای آن‌ها نیز جستجوی کلمات کلیدی انجام دهید.

پیشنهادات جدید اغلب منجر به فرصت‌هایی برای محتوای جدید می‌شوند و ترکیب کلمات کلیدی مرتبط می‌تواند به شما در تقویت استراتژی سئوی سایت شما کمک کند.

برچسب های عنوان خود را بهینه کنید

عنوان صفحه شما بخش اصلی اطلاعاتی است که کاربران در نتایج جستجو خواهند دید. این بدان معنی است که باید توجه آنها را جلب کند و مشخص کند که صفحه شما چیزی را دارد که آنها به دنبال آن هستند.

هر صفحه در سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که یک کلمه کلیدی خاص را هدف قرار دهد و تگ های عنوان شما باید منعکس کننده آن باشد.

برای مثال، اگر می‌خواهید صفحه خاصی برای «کفش‌های دویدن مسافت زنانه» رتبه‌بندی شود، باید این عبارت را در برچسب عنوان آن قرار دهید.

برچسب‌های عنوان برای ایجاد نرخ کلیک قوی یا درصد کاربرانی که پس از دیدن صفحه شما در نتایج جستجو روی آن کلیک می‌کنند، مهم هستند. وقتی کلمات کلیدی خاصی را که کاربر جستجو می‌کند در تگ‌های عنوان خود قرار می‌دهید، احتمالاً روی صفحه شما کلیک می‌کنند، زیرا واضح است که شما اطلاعات مورد نظر خود را دارید.

از کلمات کلیدی در توضیحات متا استفاده کنید

توضیحات متا اطلاعات دیگری هستند که همراه با برچسب‌های عنوان در نتایج جستجو نشان داده می‌شوند و آن‌ها را به قطعات ارزشمندی از املاک در صفحات نتایج تبدیل می‌کنند.

اگرچه توضیحات متا تأثیر مستقیمی بر رتبه بندی ندارند، می توانید از آنها برای بهبود نرخ کلیک خود استفاده کنید. این سیگنال های مثبتی را به موتورهای جستجو ارسال می کند که در نتیجه می تواند رتبه شما را افزایش دهد.

به علاوه، زمانی که کاربر یک عبارت خاص را جستجو می کند، هر کلمه در آن عبارت به صورت پررنگ در صفحه نتایج ظاهر می شود – بنابراین اگر آن کلمات را در توضیحات متا خود بگنجانید، صفحه شما برجسته خواهد شد.

توضیحات متا خود را مرور کنید تا مطمئن شوید که از کلمات کلیدی مرتبط استفاده می کنید و به گونه ای نوشته شده اند که کاربران را تشویق می کند تا روی سایت شما کلیک کنند.

کلمات کلیدی را به طور طبیعی در محتوای خود بگنجانید

هر زمان که یک صفحه جدید به سایت خود اضافه می کنید – یا یک صفحه قدیمی را به روز می کنید – معمولاً یک کلمه کلیدی خاص در ذهن دارید.

شما می خواهید این کلمه کلیدی را در سراسر محتوای صفحه بگنجانید، اما این کار را به گونه ای انجام دهید که برای خوانندگان طبیعی باشد.

کلمات کلیدی به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کنند تا بفهمند هر صفحه در سایت شما چیست و آن را برای جستجوهای مرتبط در نتایج خود رتبه بندی کنند. هدف آنها ارائه مرتبط ترین اطلاعات برای هر کاربر است و این کلمات و عبارات آنها را در مسیر درست هدایت می کند.

همانطور که سایت خود را برای سال آینده به روز می کنید، ممکن است تصمیم بگیرید که کلمات کلیدی جدیدی را برای صفحات مختلف سایت خود هدف قرار دهید. در این مورد، شما می خواهید عناصر خاصی را بازنویسی کنید تا آن کلمات کلیدی را شامل شود و شانس بیشتری برای رتبه بندی برای آنها داشته باشید.

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

شما می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در سرتاسر متن خود و همچنین در سرفصل ها و زیرعنوان هایی که منطقی است وارد کنید. همانطور که گفته شد، درک موضوع پر کردن کلمات کلیدی و نحوه اجتناب از آن مهم است.

اگر از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده می کنید، به خصوص به روش هایی که منطقی نیستند و بر تجربه کاربر تأثیر منفی می گذارند، جستجو کنید

خزنده های موتور h می توانند این را تشخیص دهند. این نشان می‌دهد که شما اطلاعات ارزشمندی ارائه نمی‌دهید، بلکه از روش‌های گمراه‌کننده برای بهبود رتبه‌بندی خود در نتایج جستجو استفاده می‌کنید. این می تواند منجر به جریمه موتور جستجو شود – در نهایت به رتبه بندی شما آسیب می رساند و دقیقاً تأثیری برعکس آنچه می خواهید دارد.

پیوندها

پیوندها نقش مهمی در توانایی وب سایت شما برای رتبه بندی خوب در نتایج جستجو دارند، اما کسب آنها در چند سال گذشته به طور فزاینده ای دشوار شده است. اگر به دنبال بهبود استراتژی سئوی خود و ادامه پیشرفت در نتایج جستجو هستید، باید یک پروفایل بک لینک قوی و همچنین یک ساختار پیوند داخلی قوی ایجاد کنید.

بک لینک ها

بک لینک ها لینک هایی به صفحات شما از سایر وب سایت ها هستند و به موتورهای جستجو نشان می دهند که سایت شما منبع اطلاعاتی معتبری است. هنگامی که مالک سایت دیگری به شما لینک می دهد، موتورهای جستجو این را به عنوان رای اعتماد به ارزشی که شما ارائه می دهید می بینند.

بیشتر بخوانید:تاثیر سرعت سایت بر سئو

هرچه لینک های بیشتری از سایت های معتبر داشته باشید، می توانید رتبه بالاتری در نتایج جستجو کسب کنید. همانطور که گفته شد، مهم است که توجه داشته باشید که بک لینک های شما در حالت ایده آل باید از سایت های معتبر باشند. لینک‌های سایت‌های غیرقابل اعتماد و اسپم، رتبه‌بندی شما را بهبود نمی‌بخشند – و اگر فعالانه به دنبال آن‌ها باشید، در واقع می‌توانند تأثیر منفی داشته باشند.

حتی اگر سایت شما دارای پروفایل بک لینک قوی باشد، کسب لینک های جدید راهی موثر برای جلوتر از رقبای شماست. بنابراین به جای اینکه صرفاً محتوا را منتشر کنید و امیدوار باشید که مردم آن را پیدا کنند و به آن پیوند دهند، باید رویکردی فعالانه داشته باشید.

برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت می توانید از چند روش استفاده کنید:

با وبلاگ نویسان تماس بگیرید. اگر می خواهید محصول خاصی را تبلیغ کنید، کمی تحقیق کنید و ببینید چه کسی در مورد محصولات مشابه آنلاین می نویسد. احتمالاً بسیاری از وبلاگ‌های صنعتی را خواهید یافت که برای خوانندگان خود نظرات می‌نویسند و می‌توانید محصول خود را بدون پرداخت هزینه به آنها ارائه دهید و آنها را تشویق کنید که آن را در سایت خود بررسی کنند. وبلاگ نویسان می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند آن را بررسی کنند و در صورت انجام، می توانند به سایت شما لینک دهند.

بیشتر بخوانید:نحوه انتخاب یک شرکت سئو سایت

بازیابی پیوندها اگر به طور تصادفی با کسی برخورد کردید که نام تجاری یا نام تجاری شما را ذکر می کند، مطمئن شوید که به شما لینک داده است. اگر هیچ پیوندی به وب سایت شرکت شما وجود ندارد، یک ایمیل برای آنها ارسال کنید و از آنها مودبانه بخواهید که پیوندی را اضافه کنند. اکثر وبلاگ نویسان و ویراستاران از ایجاد این تغییر خوشحال خواهند شد و این روشی آسان برای ایجاد بک لینک های معتبر است.

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

اینفوگرافیک ایجاد کنید اگر اطلاعات یا داده های ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن دارید، یک اینفوگرافیک در مورد آن ایجاد کنید. هنگامی که آن را در سایت خود منتشر کردید، می توانید به سایت های خبری و وبلاگ های صنعتی دسترسی داشته باشید و آنها را تشویق کنید تا آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارند. سپس، اگر آنها آن را در سایت خود منتشر کنند، به شما به عنوان منبع لینک خواهند داد – ایجاد بک لینک با کیفیت برای کسب و کار شما.

با ایجاد بک لینک های با کیفیت، می توانید رتبه خود را ارتقا دهید. گوگل شما را به عنوان سایتی معتبرتر و ارزشمندتر می بیند. این به شما کمک می کند به سمت تبدیل شدن به یکی از بهترین نتایج موتورهای جستجو حرکت کنید.

بیشتر بخوانید:UX چیست؟ وچگونه بر سئو تاثیر میگذارد

پیوندهای خروجی خود را ارزیابی کنید

پیوندهای خارجی بیش از حد می تواند تأثیر منفی بر رتبه بندی شما بگذارد، به خصوص اگر پیوندهای شما به سایت هایی کمتر از اعتبار باشد. پیوند دادن به اطلاعاتی که معتبر یا مفید نیستند سیگنال های منفی را به موتورهای جستجو ارسال می کند و می تواند به شانس شما برای دستیابی به جستجوگران آسیب برساند.

داشتن تعداد زیادی لینک همچنین می تواند محتوای شما را از بین ببرد، زیرا خوانندگان را از سایت شما دور می کند. این می تواند حواس پرت کننده باشد و تأثیر منفی بر توانایی شما برای تبدیل بازدیدکنندگان داشته باشد.

چگونه سایت خود را به روز رسانی کنیم

پیوندهای خروجی زمانی بهترین هستند که به طور کم استفاده شوند. هر زمان که به اطلاعات خارجی اشاره می کنید، و زمانی که یک منبع خارجی می تواند به بازدیدکننده کمک کند تا درک بهتری از موضوع پیدا کند، از آنها استفاده کنید، اما مطمئن شوید که فقط به سایت های قابل اعتماد پیوند داده شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا