چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب

چرا و چگونه هشتگ ها را به ویدیوهای YouTube اضافه کنیم

Contents

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب : از منظر یک تازه کار، هشتگ ها فقط دسته ای از کلمات بی معنی هستند که به محتوای رسانه های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام و لینکدین اضافه می شوند. اما آگاهان رسانه های اجتماعی می دانند که چیزهای بیشتری برای آنها وجود دارد – خیلی بیشتر.

#Pridemonth هشتگ یوتیوب

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب
هشتگ گذاری در یوتیوب

هشتگ ها می توانند دید ویدیوهای شما را در یوتیوب بهبود بخشند، اما هنگام استفاده از آنها باید استراتژیک باشید. بی دقتی در پرتاب این هشتگ ها بیشتر از اینکه برای محتوای شما مفید باشد، ضرر دارد. بنابراین در این پست، می‌خواهم مسیر استفاده موثر از هشتگ‌ها برای بهینه‌سازی محتوا در یوتیوب را به شما معرفی کنم. بخوانید تا متوجه شوید:

  • هشتگ های یوتیوب چیست؟
  • نحوه اضافه کردن هشتگ به ویدیوهای یوتیوب
  • چگونه هشتگ های یوتیوب را پیدا کنیم
  • نکات و بهترین روش ها برای استفاده موثر از آنها

هشتگ های یوتیوب چیست؟

هشتگ های یوتیوب کلمات یا عباراتی هستند که به عنوان یا توضیحات ویدیو اضافه می شوند تا دسته یا موضوع ویدیو را مشخص کنند. درست مانند هشتگ های اینستاگرام، قبل از آنها یک علامت هش (#) وجود دارد که باعث می شود آنها را کلیک کنید. اگر کاربر روی هشتگ کلیک کند، ویدیوهای مرتبط دیگری که همان هشتگ را به اشتراک می گذارند به او نشان داده می شود. هشتگ‌های YouTube می‌توانند در توضیحات ویدیوی شما، در عنوان ویدیوی شما و بالای عنوان ویدیوی شما ظاهر شوند.

اگر به دنبال طراحی سایت و سئو سایت هستید با متخصصین سئو فراز تماس بگیرید .

چرا از هشتگ های یوتیوب استفاده کنیم؟

در نهایت، هشتگ های یوتیوب می توانند به شما کمک کنند تا بازدیدهای ویدیویی بیشتری داشته باشید، اما به روش های مختلف.

1. ویدیوها را بیشتر نمایان می کند

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، وقتی کاربر روی یک هشتگ کلیک می‌کند، حتی اگر مشترک کانال شما نباشد، به ویدیوهایی می‌آید که حاوی آن هشتگ هستند. این می تواند به شما کمک کند مخاطبان بیشتری جذب کنید و مشترکین بیشتری را برای کانال خود جذب کنید.

2. ویدیوهای خود را بدون ایجاد لیست پخش دسته بندی کنید

سازماندهی ویدیوهای خود در لیست‌های پخش مختلف می‌تواند به تماشای محتوای شما برای مدت طولانی‌تری کمک کند، اما با ایجاد ویدیوهای بیشتر، مدیریت بسیاری از فهرست‌ها دشوار است. هشتگ های یوتیوب به شما این امکان را می دهند که ویدیوهای خود را به روش های بی نهایت دسته بندی کنید، بدون اینکه نیازی به ایجاد بی نهایت لیست پخش داشته باشید.

3. به SEO YouTube کمک می کند

سئوی یوتیوب مجموعه اقداماتی است که به ویدیوهای شما کمک می کند در نتایج YouTube رتبه بالاتری داشته باشند. مشابه کلمات کلیدی، اختصاص هشتگ های مرتبط به ویدیوهای شما به YouTube کمک می کند تا بفهمد ویدیوی شما در مورد چیست. هرچه سیگنال‌های مرتبط بیشتری بتوانید ارائه دهید، بهتر است.

نحوه اضافه کردن هشتگ به ویدیوهای یوتیوب

افزودن هشتگ به ویدیوهای یوتیوب شما علم موشکی نیست. در واقع، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک علامت # در مقابل کلمه یا عبارت خود قرار دهید، بدون فاصله و خط تیره.

محل قرار دادن هشتگ در یوتیوب

دو مکان وجود دارد که می توانید هشتگ YouTube را قرار دهید: در عنوان ویدیو و/یا توضیحات ویدیو.

در اینجا افزودن هشتگ به عنوان ویدیوی شما به نظر می رسد:

  • نحوه اضافه کردن هشتگ به عنوان ویدیوی یوتیوب
  • و افزودن آنها به توضیحات ویدیوی شما به این صورت است:
  • نحوه اضافه کردن هشتگ به توضیحات ویدیوی یوتیوب

توجه داشته باشید که وقتی چندین هشتگ را به توضیحات ویدیوی خود اضافه می کنید، فقط سه هشتگ اول بالای عنوان ویدیوی شما نشان داده می شود:

نکاتی برای یافتن بهترین هشتگ برای ویدیوهای یوتیوب

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب :استفاده از هشتگ ها یک چیز است و استفاده از هشتگ هایی که به نفع ویدیو و برند شما باشد. در اینجا نکات کاربردی وجود دارد که به شما کمک می کند هشتگ های مناسب برای ویدیوهای YouTube خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید :آموزش صفر تا صد سئو رایگان

ویدیوهای پرطرفدار YouTube را بررسی کنید

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب

محبوب ترین راه برای یافتن هشتگ ها این است که به آنچه در حال حاضر ترند است نگاه کنید. با این حال، توجه داشته باشید که بیشتر ویدیوهای موجود در این لیست ممکن است آنطور که می خواهید به کانال شما مرتبط نباشند. توصیه می‌کنیم ویدیوهای پرطرفدار را در مورد موضوعاتی که پوشش می‌دهید بررسی کنید و هشتگ‌های مرتبط از آنها را برای ویدیوهای خود انتخاب کنید.

ویدیوهای رقبای محبوب را مرور کنید

صرف نظر از جایگاه شما، همیشه کسی وجود دارد که قبلاً این کار را انجام داده یا هنوز آن را انجام می دهد. بنابراین، یک راه عالی برای یافتن هشتگ‌هایی که کار می‌کنند، نگاه کردن به مواردی است که قبلاً برای آنها کار می‌کند. در این مورد، به جای ویدیوهای پرطرفدار، بر روی ویدیوهای با بهترین عملکرد تمرکز می کنید.

پیشنهاد YouTube را امتحان کنید

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب
پیشنهادات یوتیوب برای هشتگ گذاری

در نهایت، می‌خواهید آنچه را که YouTube پیشنهاد می‌کند بررسی کنید. در واقع، این یک راه عالی برای یافتن موضوعات محبوب و هشتگ های پرطرفدار است. و این ساده تر از استراتژی های دیگر است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که # را در کادر جستجوی YouTube تایپ کنید. یوتیوب هشتگ های محبوب را پیشنهاد می کند. آنهایی را که مربوط به ویدیوهای شما هستند انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید.

چگونه می توان هشتگ های یوتیوب را با استفاده از جستجو پیشنهاد کرد

از ابزارهای تولید هشتگ یوتیوب استفاده کنید

ابزارهای پایه هشتگ یا حتی ابزارهای تولید کننده هشتگ YouTube مانند Aux Mode نیز می توانند به شما کمک می کند تا هشتگ های ویدیوهای خود را پیدا کنید. حتی ممکن است بخواهید از ابزارهای منظم تحقیق کلمات کلیدی برای ایده های مفهومی استفاده کنید.

بهترین روش ها برای استفاده از هشتگ های یوتیوب

بنابراین اکنون که فرآیند فنی افزودن هشتگ به ویدیوهای یوتیوب را روشن کرده‌ایم، زمان آن رسیده است که درباره پیاده‌سازی صحبت کنیم. شما نمی‌خواهید هشتگ‌هایی اضافه کنید که هیچ کاری انجام ندهند یا برای ویدیوهای شما مضر باشند، و اینجاست که بهترین روش‌ها وارد عمل می‌شوند.

بیشتر بخوانید :تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

فقط از مرتبط ترین هشتگ ها استفاده کنید

شما نمی توانید هر هشتگ پرطرفدار را برای ویدیوهای خود انتخاب کنید. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است YouTube آن را نقض خط‌مشی خود بداند که منجر به حذف کلی ویدیوی شما شود.

و در حالی که استفاده از هشتگ های پرطرفدار خوب است، اهمیت زیادی به آنها ندهید. گرایش‌ها به همان سرعتی که می‌آیند از بین می‌روند، بنابراین بهتر است بیشتر روی هشتگ‌های همیشه سبز تمرکز کنید که به تبلیغ کانال YouTube شما در طول زمان کمک می‌کنند.

بیش از حد هشتگ نکنید

یکی از قوانین اساسی نوشتن محتوای وب را به خاطر دارید؟ وب سایت خود را با کلمات کلیدی پر نکنید. همین امر در مورد هشتگ ها و ویدیوهای یوتیوب نیز صدق می کند.

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب

یوتیوب به شما اجازه می دهد تا 60 هشتگ را در توضیحات ویدیوی خود اضافه کنید. بیشتر از آن و وقتی ویدیو آپلود شد، همه هشتگ ها را از دست خواهید داد. با این حال، این واقعیت که شما آزادی استفاده از این تعداد هشتگ را دارید به این معنی نیست که باید استفاده کنید. برای حداکثر نتیجه بهتر است از 3-5 هشتگ استفاده کنید. و به یاد داشته باشید، صرف نظر از تعداد هشتگ هایی که به ویدیوی خود اضافه می کنید، فقط سه مورد اول بالای عنوان شما نشان داده می شوند:

آنها را در پایین توضیحات خود اضافه کنید

یکی از معایب هشتگ ها این است که همانطور که می توانند بینندگان ویدیوهای دیگر را به ویدیوی شما هدایت کنند، می توانند بینندگان شما را نیز به ویدیوهای دیگر هدایت کنند. در حال حاضر 1 تا 3 مورد از این هشتگ ها در بالای عنوان شما ظاهر می شود، بنابراین مطمئن شوید که وقتی آنها را به توضیحات خود اضافه می کنید، آنها را در پایین اضافه کنید تا املاک و مستغلات با ارزش را اشغال نکنند.

هشتگ های برند خود را ایجاد کنید

راه دیگر برای جلوگیری از از دست دادن بینندگان به دلیل هشتگ ها، استفاده از هشتگ های مارک دار است. این به معنای گنجاندن چیزی منحصر به فرد، مانند نام کسب و کار، نام سریال، یا سایر توصیف کننده ها در هشتگ ها است. بنابراین، هر زمان که بینندگان روی هشتگ ها کلیک کنند، به ویدیوهای دیگر کانال شما منتقل می شوند. بله، ممکن است ویدیوی اولیه را ترک کنند، اما همچنان در ویدیوهای دیگر در کانال شما قرار خواهند گرفت.

از سیاست های استفاده از هشتگ YouTube پیروی کنید

در حالی که ما خلاقیت را در افزودن هشتگ تشویق می‌کنیم، باید مراقب باشید که مخالف خط‌مشی‌های YouTube نباشید. این می تواند باعث حذف ویدیوهای شما یا مسدود شدن کامل کانال شما شود. بنابراین سفر هشتگ خود را با نگاه کردن به سیاست های هشتگ YouTube و پایبندی به همه آنها شروع کنید.

بیشتر بخوانید :تبلیغات در شبکه های اجتماعی از صفر تا صد

با هشتگ های یوتیوب بازدیدهای ویدیویی بیشتری داشته باشید

همین است—نگاهی دقیق به هشتگ‌های YouTube و اینکه چگونه می‌توانید آنها را در ویدیوهای YouTube خود بگنجانید. هیچ‌کس نمی‌خواهد زمان و منابعی را صرف ساختن ویدیوهایی کند که دیده نمی‌شوند، بنابراین از هشتگ‌ها به عنوان ابزاری برای دستیابی به مخاطبان بیشتر استفاده کنید. و اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، این ایده های ویدیوی YouTube را برای الهام گرفتن بررسی کنید!

چگونه در یوتیوب هشتگ بزنیم + ترندهای یوتیوب

ما در سئو فراز سعی کرده ایم هر آنچه در مورد هشتگ گذاری یوتیوب لازم است بدانید را توضیح دهیم اگر سوالی داشتید و یا راهنمایی خواستید در خواست خود را برای ما ارسال کنید و یا با مشاورین سئو فراز تماس بگیرید .

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا