محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده اگر شما نسبتاً تازه وارد دنیای بازاریابی جستجو شده اید، ممکن است اصطلاح “محتوای SEO” را شنیده باشید که در جلسات بازاریابی مطرح می شود.

اگر سؤالی در مورد استراتژی‌های ایجاد محتوای SEO دارید که سئو فراز در اینجا به آن پاسخ نداده ، حتما در نظرات با ما در میان بگذارید تا به شما پاسخ دهیم و یا در آینده در قالب پست آن را با شما به اشتراک بگذاریم .

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده
آموزش تولید محتوای سئو شده برای تمام تولیدکنندگان محتوا که میخواهن این حرفه را به صورت اصولی یاد بگیرند.

محتوای سئو چیست؟

Contents

محتوای سئو به سادگی محتوایی است که برای رتبه بندی در موتورهای جستجو مانند گوگل طراحی شده است.

برای درک اینکه منظور بازاریابان از محتوای سئو چیست، مفید است که عبارت را به اجزای سازنده آن تقسیم کنید:

سئو چیست؟

سئو به بهینه سازی موتورهای جستجو یا فرآیند بهینه سازی یک وب سایت اشاره دارد تا افراد بتوانند به راحتی آن را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا کنند.

محتوا چیست؟

منظور ما از “محتوا” هر گونه اطلاعاتی است که در وب وجود دارد و می تواند در وب مصرف شود .

بنابراین، کنار هم قرار دادن این دو مفهوم: محتوای سئو هر محتوایی است که با هدف جذب ترافیک موتورهای جستجو ایجاد می شود.

من قصد ندارم همه آنچه را که باید در مورد بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو بدانید در اینجا به شما بگویم. این یک “راهنمای دیگر” است. اما در اینجا یک تازه‌سازی فوق‌العاده در مورد کارهایی که برای سئو محتوای وب خود باید انجام دهید وجود دارد:

تحقیق کلمات کلیدی:

اگر می خواهید از طریق جستجو ترافیک ایجاد کنید، بهتر است قبل از شروع نوشتن، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید. به این ترتیب، می‌توانید روی کلمات کلیدی تمرکز کنید که حجم مشخصی از جستجو برای آن‌ها از قبل وجود دارد – به عبارت دیگر، در مورد موضوعاتی بنویسید (یا جایگاه‌های کلیدواژه‌ای را پیدا کنید!) که مردم در حال جستجوی اطلاعات در مورد آن‌ها هستند.

بهینه سازی کلمات کلیدی:

بدانید کجا و چگونه از کلمات کلیدی در محتوای خود برای حداکثر قابلیت جستجو استفاده کنید. (در راهنمای کامل ما برای سئوی درون صفحه بیشتر بیاموزید).

سازماندهی محتوا:

محتوای سایت شما باید به روشی منطقی سازماندهی شود. این نه تنها برای سئو خوب است، بلکه به بازدیدکنندگان سایت شما کمک می کند تا محتوای مرتبط دیگر را به راحتی پیدا کنند. (هرچه بیشتر در سایت شما بمانند، بهتر است.)

ارتقای محتوا:

با به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی و ایجاد پیوندهایی به محتوای خود (چه در داخل و چه از سایت های خارجی) محتوای جدیدی را که ایجاد می کنید افزایش دهید.

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

مهم است که به خاطر داشته باشید که اگر ترافیک موتورهای جستجو تنها هدف شما باشد، نتایج شما احتمالا آسیب خواهند دید. برای اینکه هم موتورهای جستجو را راضی نگه دارید (که در طول زمان به شما رتبه های بالا را پاداش می دهند) و هم مشتریان بالقوه و بازدیدکنندگان بازگشتی، باید ارزشی بالاتر و فراتر از بهینه سازی موتور جستجو ارائه دهید. به عبارت دیگر، محتوای نازک تولید نکنید که رتبه‌بندی می‌شود و کلیک می‌کند، اما هیچ ارزش اضافی برای کاربر موتور جستجو ایجاد نمی‌کند. سایت هایی که محتوای کم ارزش و نازک را تبلیغ می کنند در معرض خطر جریمه شدن توسط گوگل قرار دارند. آنها همچنین تمایل به نرخ پرش بالا و نرخ تبدیل پایین دارند.

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

انواع محتوای سئو

محتوای سئو می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

صفحات محصول :

اینها نان و کره هر سایت خرده فروشی تجارت الکترونیکی هستند. یک صفحه محصول خوب می تواند هم به عنوان محتوای سئو و هم به عنوان صفحه فرود PPC عمل کند.

پست‌های وبلاگ:

وبلاگ یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد یک جریان منظم از محتوای موثر سئو است. به طور کلی، پست‌های وبلاگ نسبت به صفحات محصول جذاب‌تر هستند و احتمال بیشتری برای جذب لینک دارند، بنابراین می‌توانند راهی عالی برای ایجاد اعتبار برای سایت شما باشند. (به خاطر داشته باشید که وبلاگ ها بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانید از آنها برای میزبانی هر یک از انواع محتوای زیر در این لیست استفاده کنید.)

مقالات :

به مقاله خبری، مصاحبه یا قطعه ویژه فکر کنید. این نوع اصلی محتوایی است که در اکثر وب‌سایت‌های روزنامه یا مجله پیدا می‌کنید.

فهرست ها :

یک لیست در واقع فقط یک نوع مقاله است، اما کادر بندی آن به عنوان یک لیست (مانند «10 راه برای کاهش صورتحساب انرژی شما» یا «101 موردی که در مورد گوگل از آن متنفرم») اسکن آن را آسان تر می کند. این نوع عناوین همچنین زمانی که در نتایج جستجو یا در فیدهای رسانه های اجتماعی یافت می شوند قابل کلیک تر به نظر می رسند.

راهنماها :

یک راهنما محتوای طولانی تری است که به طور مفصل نحوه انجام کاری را توضیح می دهد. (راهنماها اغلب در چندین صفحه وب شکسته می شوند، اگرچه این بهترین روش است که به کاربران اجازه می دهد در صورت تمایل محتوای طولانی را به عنوان یک صفحه مشاهده کنند.) می توانید یک راهنمای کامل در وب سایت خود ارسال کنید یا می توانید خلاصه یا گزیده ای را ارسال کنید. ، بازدیدکنندگان را ملزم به پر کردن فرم ثبت نام برای خواندن راهنمای کامل می کند. این می تواند راه خوبی برای تولید سرنخ باشد، اما به خاطر داشته باشید که قرار دادن دیوار ثبت نام احتمالاً میزان ترافیک SEO را که می توانید به آن راهنما هدایت کنید کاهش می دهد.

ویدیوها :

به طور کلی ویدیوهای کمتری در وب نسبت به صفحات متنی وجود دارد. در نتیجه، رتبه بندی در صفحه اول برای یک کلمه کلیدی رقابتی با ایجاد یک ویدیو به جای مقاله آسان تر است. بسته به نوع سایت یا کسب‌وکاری که دارید، ویدیوها می‌توانند راهی عالی برای جذب و دستیابی به مخاطب باشند. سی

در مورد نحوه استفاده از محصولات خود آموزش های ویدیویی ایجاد کنید. یا فرآیندی را نشان دهید که به کسب و کار شما مرتبط است – برای مثال، یک لوله کش می تواند ویدیویی بسازد که نحوه باز کردن گرفتگی سینک را نشان می دهد. (نکته ای در مورد سئو: می توانید یک متن متنی از ویدیوی خود اضافه کنید. در اینجا چند نکته اضافی برای بهینه سازی ویدیوها وجود دارد.)

اینفوگرافیک ها :

اینفوگرافیک ها یا تصاویر با فرمت بزرگ که حاوی داده های زیادی (اغلب به شکل نمودار یا نمودار) در مورد یک موضوع واحد هستند، می توانند تعداد زیادی بازدید از صفحه و لینک ها را به خود اختصاص دهند. با این حال، از آنجایی که مقدار زیادی از محتوا در تصویر جاسازی شده است و بنابراین به عنوان متن توسط موتورهای جستجو قابل خواندن نیست، مهم است که بقیه صفحه را با دقت بهینه کنید. برای شروع می توانید از یکی از این پنج قالب رایگان اینفوگرافیک استفاده کنید.

نمایش اسلاید :

نمایش اسلاید راهی برای نمایش مجموعه ای از تصاویر مرتبط است. گاهی اوقات عکس‌ها مهم‌تر از متن هستند – مثلاً می‌خواهید نشان دهید که همه ستاره‌ها در اسکار چه لباسی پوشیده‌اند. در اینجا نیز، سئوی عنوان، عنوان، نام فایل‌های تصویری و غیره مهم است، زیرا موتورهای جستجو کمتر می‌توانند آن را بخوانند.

واژه نامه ها :

به جرعت میتوان گفت که افراد بیشتری از گوگل برای جستجوی اصطلاحات استفاده می کنند تا اینکه از فرهنگ لغت استفاده کنند. (آیا حتی می دانید فرهنگ لغت شما کجاست؟) اگر در یک صنعت تخصصی کار می کنید، یک واژه نامه به خوبی ساخته شده می تواند راه خوبی برای جذب ترافیک جستجو باشد. به اصطلاحات آشپزی، اصطلاحات پزشکی، اصطلاحات مد، اصطلاحات معماری…

بیشتر بخوانید:راهنمای کامل بهینه سازی گیف برای سئو سایت

دایرکتوری ها :

یک دایرکتوری طبقه بندی مفیدی از پیوندها به سایت ها یا منابع پیرامون یک موضوع معین است. برای مثال، یک وبلاگ عطر ممکن است فهرستی از مکان‌های خرید عطر، از فروشگاه‌های بزرگ تا فروشگاه‌های مستقل در سراسر کشور ایجاد کند.

اینها فقط برخی از انواع اساسی محتوای سئو هستند، اما اجازه ندهید این لیست شما را محدود کند – احتمالات تقریباً بی پایان هستند.

چگونه یک استراتژی محتوای SEO را توسعه دهیم

اگر محتوایی را به صورت تصادفی تولید می‌کردید، امیدوار بودید که در نهایت برخی از آن‌ها رتبه‌بندی شوند، وقت آن است که به یک استراتژی محتوای روشمند سئو برای وب متعهد شوید.

در اینجا چهار مرحله برای تعریف و اصلاح استراتژی محتوای SEO سئو شده شما وجود دارد:

با ما در سئو فراز همراه باشید و به راهکارهای ما در بخش مقالات عمل کنید..

اهداف خود را مشخص کنید

ابتدا اهداف خود را به عنوان یک وب سایت یا کسب و کار مشخص کنید. آیا به دنبال افزایش فروش از طریق وب سایت خود هستید؟ آیا از طریق تبلیغات از سایت خود کسب درآمد می کنید و بنابراین فقط می خواهید ترافیک را افزایش دهید و خوانندگان را برگردانید؟ اهداف شما تعیین می کند که روی چه نوع محتوایی باید تمرکز کنید.

اگر در درجه اول سعی می کنید فروش محصول را افزایش دهید، تمرکز اصلی شما باید صفحات جذاب و آموزنده محصول باشد که هم برای جستجو و هم برای تبدیل بهینه شده اند. تمرکز ثانویه شما می‌تواند محتوای وبلاگ مفیدی باشد که نشان می‌دهد چه زمانی و چگونه از محصولات خود استفاده کنید، به آن صفحاتی که مرتبط هستند پیوند می‌دهند (بهتر است اگر وبلاگ شما کاملاً خود تبلیغاتی نباشد).

بیشتر بخوانید:آموزش سئو وردپرس 61 نکته طلایی (100%رایگان + pdf)

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

اگر سایت شما بر اساس یک مدل تبلیغاتی کار می کند و هدف جذب خوانندگان جدید از طریق جستجو است، باید روی محتوای غنی (مانند مقالات طولانی یا منابع ویدئویی که آموزنده، سرگرم کننده یا هر دو هستند) با “چسبندگی” تمرکز کنید. (محتوای «چسبنده» بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی‌تری در سایت شما نگه می‌دارد یا آنها را تشویق به بازگشت می‌کند).

مخاطبان خود را در نظر بگیرید

مخاطبان خود را بشناسید – نظرسنجی ها و نرم افزار تجزیه و تحلیل شما می تواند به شما کمک کند تصویر بهتری از بازدیدکننده یا مشتری معمولی خود داشته باشید. ایجاد شخصیت های بازاریابی یا شخصیت هایی را در نظر بگیرید که بازدیدکنندگان و مشتریان ایده آل سایت شما را نشان می دهند. سپس به این فکر کنید که آن شخصیت ها به دنبال چه نوع محتوایی هستند.

مفهوم شخصیت خریدار

برای مثال، اگر یک وب‌سایت B2B دارید که مدیران سطح C را هدف قرار می‌دهد، ممکن است بخواهید کاغذهای سفید سطح بالایی ایجاد کنید که می‌توان آنها را دانلود و ذخیره کرد تا بعداً بخوانید.

اگر کسب و کار شما نوجوانان و نوجوانان را هدف قرار می دهد، ممکن است بخواهید روی به روز رسانی های مکرر با متن کمتر و تصاویر و ویدیوهای بیشتر تمرکز کنید. همچنین باید مطمئن شوید که سایت شما برای استفاده از موبایل بهینه شده است.

عنوان متا و توضیحات قانع کننده ای بنویسید

موتورهای جستجو بیشتر از متن صفحه را می بینند. آنها به ابرداده در کد صفحه نگاه می کنند تا درباره محتوای شما بیشتر بدانند.

دو بخش مهم‌تر از متادیتا، عنوان و توضیحات متا شما هستند. هر دوی این موارد در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می‌شوند و در واقع به‌عنوان پیش‌فروش شما برای جستجوگران هستند. از آنها برای توضیح اینکه چرا باید پست شما را کلیک کنند و بخوانند استفاده کنید.

هر چیزی که جستجوگران ارزش قائل هستند، آن را در تگ عنوان خود قرار دهید. فقط مطمئن شوید که هنوز توصیف دقیقی از محتوای شما باشد. همین کار را با توضیحات متا خود انجام دهید.

این کار باعث می شود کلیک های بیشتری در صفحه شما در نتایج جستجو ایجاد شود که منجر به ترافیک بیشتر می شود.

برخی از سئوکاران بر این باورند که نرخ کلیک بر رتبه‌بندی نیز تأثیر می‌گذارد، اما گوگل می‌گوید اینطور نیست زیرا معیار بسیار پر سر و صدا است.

در هر صورت. سئو فقط در مورد رتبه بندی نیست، بلکه دریافت کلیک از جستجوگران است.

بیشتر بخوانید:چرا سئو مهم ترین اصل بازاریابی است؟

پست خود را آپلود کنید

ربطی به سئو ندارد، اما در اینجا یک نکته برای صرفه جویی در وقت شما در صورت استفاده از وردپرس وجود دارد: محتوای خود را در Google Docs بنویسید و آن را با Wordable آپلود کنید.

فقط یک کلیک طول می کشد تا محتوای شما – کامل با تصاویر – به وردپرس ارسال شود. در عرض چند ثانیه آماده انتشار است.

محتوای خود را از نظر بصری جذاب کنید

هیچ کس از خواندن یک دیوار متن خوشش نمی آید. اگر بیش از چند جمله نوشته اید، باید برای شکستن نسخه تلاش کنید.

واضح ترین راه برای انجام این کار به کاربردن تصاویر است.

برای این کار می توانید از ویدئوها نیز استفاده کنید:

بسیاری از مطالعات نشان می‌دهند که تصاویر به مردم کمک می‌کنند محتوا را درک کنند، بنابراین گنجاندن تصاویر و ویدیوهای مفید می‌تواند رضایت کاربر را بهبود بخشد—که می‌دانیم این موضوع برای Google بسیار مهم است.

گنجاندن تصاویر و ویدیوها همچنین می‌تواند به رتبه‌بندی محتوای شما در برگه‌های تصویر و ویدیوی Google کمک کند.

اما تصاویر و ویدئوها همیشه معنی ندارند. بنابراین کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که تکه های طولانی متن را با استفاده از هدرهای H2-H6 به زیربخش ها تقسیم کنید.

بیشتر بخوانید:تولید محتوا چیست ؟

یک پیش نویس بنویسید

خبر خوب: بالاخره وقت آن است که قلم را روی کاغذ بیاورید و پیش نویس پست خود را بنویسید.

از آنجایی که این ربطی به سئو ندارد، ما زیاد روی این فرآیند تمرکز نمی کنیم. فقط به یاد داشته باشید که هدف در اینجا نوشتن یک پیش نویس کامل نیست، بلکه هدف این است که افکار خود را به چیزی ملموس برای کار کردن تبدیل کنید.

در اینجا چند نکته برای انجام هرچه سریعتر این کار وجود دارد:

همانطور که صحبت می کنید بنویسید

اکثر بهترین پست های وبلاگ با لحن غیررسمی و محاوره ای نوشته شده اند، بنابراین نیازی به عذاب کشیدن برای هر کلمه نیست. فقط همینطور که حرف میزنی بنویس

یک تقویم تحریریه ایجاد کنید

هنگامی که ایده ای در مورد اینکه چه کسی را هدف قرار داده اید و چرا دارید، می توانید شروع به ایجاد یک تقویم سرمقاله کنید. تقویم تحریریه برنامه‌ای است که زمان انتشار محتوای جدید و نوع محتوای آن را تعیین می‌کند. این به شما کمک می کند تا به یک برنامه منظم پایبند باشید (اگر وبلاگ دارید، ایجاد محتوای جدید به طور منظم بسیار مهم است)، و همچنین از تقلا برای ارائه موضوعی برای محتوای جدید در آخرین لحظه جلوگیری می کند.

. یک موضوع اثبات شده پیدا کنید

قبل از اینکه حتی به نوشتن قلم روی کاغذ فکر کنید، باید یک موضوع مرتبط با «پتانسیل ترافیک» پیدا کنید.

برای انجام این کار، به موضوعات گسترده ای فکر کنید که مشتریان بالقوه شما ممکن است به دنبال آن باشند.

اگر لوازم پخت را به صورت آنلاین می فروشید، ممکن است این دستور العمل برای محصولات پخته شده، بررسی ظروف پخت و پز یا سایر موارد مرتبط با پخت باشد.

از آنجایی که «دستور پخت کیک کره ای» تقریباً پنج برابر بیشتر از «دستور پخت کیک کوکی با چیپس شکلاتی» جستجو دارد، انتظار دارید که این موضوع بیشترین ترافیک را داشته باشد.

هدف جستجو را تجزیه و تحلیل کنید

موتورهای جستجو مانند گوگل میلیاردها دلار برای درک هدف واقعی پشت جستجوها سرمایه گذاری کرده اند.

به این ترتیب آنها می‌توانند نتایج مرتبط را برگردانند – حتی برای سؤالات مبهم.

اگر محتوای سئو می نویسید، این مهم است، زیرا اگر با هدف جستجو همخوانی نداشته باشد، شانس شما برای رتبه بندی بسیار کم است.

چند نکته برای ایجاد و پایبندی به تقویم سرمقاله:

از Outlook (یا Google Calendar) استفاده کنید :

تقویم تحریریه را با کل تیم بازاریابی خود به اشتراک بگذارید. یادآوری‌هایی را برای نویسندگان تنظیم کنید تا زمانی که مهلتی فرا می‌رسد، اعلان دریافت کنند.

ایجاد ویژگی های مداوم را در نظر بگیرید :

برای مثال، یک وبلاگ غذایی ممکن است هر دوشنبه دستور العمل بدون گوشت را انجام دهد. بسیاری از وبلاگ ها یک بار در هفته (از جمله این یکی) جمع بندی پیوند انجام می دهند. یک صفحه دسته بندی برای هر ویژگی در حال انجام ایجاد کنید، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند همه دستور العمل های دوشنبه بدون گوشت یا جمع بندی پیوندها را در یک مکان پیدا کنند.

برای تولید انواع پیچیده‌تر محتوا، مانند ویدیوها و اینفوگرافیک‌ها، زمان زیادی برای شما وجود دارد. اینها اغلب برای کامل شدن نیاز به چندین دور ویرایش دارند و برای بهینه سازی جستجو می توانند پیچیده تر باشند.

از قبل خیلی دور برنامه ریزی نکنید :

تقویم ها اغلب پس از یک یا دو ماه به دلیل تغییر در اهداف بازاریابی، بودجه یا کارکنان از ریل خارج می شوند، بنابراین سعی نکنید برای سال آینده برنامه ریزی کنید و خطر هدر دادن آن را داشته باشید. زمان و تلاش زیاد

تجزیه و تحلیل و ارزیابی مجدد

در نهایت، در بالای تجزیه و تحلیل سایت خود بمانید. به طور منظم محتوای سئوی خود را از طریق ممیزی محتوا و ممیزی SEO (یا حتی یک حسابرسی کامل سایت دانگ) تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست. ابزارها و رتبه‌بندی‌های وب‌سایت زیادی برای کمک به این امر وجود دارد. معیارهای خوب موفقیت و تعامل شامل بازدید از صفحه، پیوندها، نظرات (در مورد پست‌های وبلاگ و برخی دیگر از انواع محتوا)، اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی (لایک‌های فیس‌بوک، توییت‌ها و غیره) و نرخ تبدیل است. تحلیل شما باید دو هدف داشته باشد:

موفقیت های خود را مطالعه کنید تا بتوانید آن استراتژی ها را تکرار کنید :

به دنبال الگوها باشید. آیا مخاطبان شما ویدیوها را دوست دارند؟ سپس ویدیوهای بیشتری بسازید! تقویم سرمقاله خود را در آینده تنظیم کنید تا بتوانید زمان و تلاش بیشتری را بر روی انواع محتوا متمرکز کنید که واقعاً طنین انداز هستند.

زمانی را برای به‌روزرسانی و بهبود محتوای سئو قدیمی‌تر اختصاص دهید :

اگر سعی کردید یک مقاله را برای یک کلمه کلیدی خاص بهینه کنید، اما ترافیک بیشتری را برای تنوع متفاوتی از آن کلمه کلیدی دریافت می‌کنید، دوباره وارد آن شده و آن را برای کلمه کلیدی جدید دوباره بهینه کنید. به عنوان مثال، ممکن است بتوانید با قرار دادن آن کلمه کلیدی در عنوان، ترافیک را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

سایت خود را کنترل کنید:

ارزیابی منظم وب سایت خود، چه به صورت کلی و چه با صفحات جداگانه، مهم است، و مطمئن شوید که برای گوگل و موتورهای جستجو بهینه شده است. برای شروع، از گریدر وب سایت رایگان ما برای سئو فوری و ممیزی حضور آنلاین استفاده کنید.

اگر سؤال دیگری در مورد ایجاد و بهینه سازی محتوا برای سئو دارید، لطفاً در نظرات به من بگویید.

محتوای سئو شده چیست؟آموزش تولید محتوای سئو شده

آیا «محتوا» برای رتبه بندی کافی است؟

گوگل به ما می گوید که دو عامل مهم رتبه بندی محتوا و لینک ها هستند.

بنابراین، در حالی که ایجاد محتوای کاملاً بهینه شده اغلب برای رتبه بندی موضوعات کمتر رقابتی کافی است، پیوندها همچنان برای موضوعات سخت تری که بسیاری از برندها می خواهند برای آنها رتبه بندی کنند، مهم هستند.

اما نکته اینجاست: محتوا و پیوندها تا حدودی در هم تنیده هستند.

به عبارت دیگر، هیچ کس نمی خواهد به محتوای ضعیف یا متوسط ​​پیوند دهد. آنها به محتوایی لینک می دهند که برای بازدیدکنندگانشان ارزشمند است.

در حالی که لینک بیلدینگ برای خود موضوعی مجزا و پیچیده است، راه‌هایی برای استفاده از محتوای شما برای بهبود توانایی شما برای برنده شدن لینک‌ها وجود دارد.

1.آن را به منبعی برای یک موضوع تبدیل کنید

این را کنار بگذارید، و مردم بیشتر به راهنمای شما پیوند می زنند تا دیگران.

ما این کار را با راهنمای اپراتورهای جستجوی گوگل انجام دادیم که از بیش از 560 وب سایت بک لینک جذب کرده است.

2.شامل داده های منحصر به فرد

داشتن داده های منحصر به فرد به این معنی است که مردم هنگام نقل قول باید شما را به عنوان منبع ذکر کنند

آن داده ها

به همین دلیل است که مطالعات ما معمولاً تعداد زیادی پیوند دریافت می کند.

3.آن را تا حد امکان در دسترس قرار دهید

مردم قرار نیست به چیزی که خواندن آن گیج کننده یا دشوار است پیوند دهند.

سایت سفارش تولید محتوا

اگر به دنبال تولید محتوای سئو شده برای سایت خود هستید سئو فراز میتواند به شما کمک کند ،تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

سخن سئو فراز

پیروی از یک چارچوب اثبات شده سئو برای نوشتن محتوا منطقی است و مطمئناً شانس شما را برای رتبه بندی بهبود می بخشد. اما مهم است که به یاد داشته باشید که همه چیز همیشه درست نمی شود، حتی اگر همه نکات را انجام انجام دهید.

سئو فراز میگوید آنچه که شما را موفق میکند تنها تلاش،تلاش ،و تلاش بیشتر است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا