چرا کسب و کار شما به یک شرکت طراحی سایت نیاز دارد؟

سایت شما ستون فقرات کسب و کار شما است لذا انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب که در زمینه ی طراحی سایت با تجربه باشد حق طبیعی هر کسب و کار است که به دنبال شرکت طراحی سایت می گردد . انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای  به کاربران آنلاین ایده روشنی از پیشنهادات برند شما، ارزش های پیشنهادی منحصر به فرد و ارزش های اصلی می دهد.

 

طبق گزارشی که توسط بنیاد تجارت الکترونیک منتشر شده است، 88 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده قبل از خرید یا بازدید از یک فروشگاه محلی، تحقیقات آنلاین انجام می دهند. بدون یک شرکت طراحی سایت سفارشی خریداران قادر نیستند بصورت راحت و حساب شده به نتایج مطلوب دست پیدا کنندو در صورت انتخاب شرکت طراحی سایت نامناسب  خریداران آنلاین می توانند به راحتی سردرگم و ناامید شوند. این منجر به افزایش نرخ پرش، شهرت ضعیف و نرخ تبدیل کمتر می شود.

 

اجازه ندهید این مورد برای کسب و کار شما باشد. اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما می توانند سایت شما را به راحتی پیدا کرده و به آن پیمایش کنند. برای بهبود سودآوری و موفقیت برند خود، روی یک شرکت طراحی سایت کاربلد که طراحی سایت شرکت شما را کاملا واکنش گرا، زیبا و هدفمند طراحی کند.

شرکت طراحی سایت سئو فراز
طراحی سایت سئو فراز

انتخاب قالب سایت توسط شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت وظیف دارد بصورت بهینه و کاملا حساب شده طراحی سایت شما را مطابق با نیاز کاربر طراحی کند زیرا سایت شما یک پلت فرم ارتباطی قدرتمند است که به شما امکان می دهد برند خود را 24 ساعته بازاریابی کنید و با مشتریانی از مکان های مختلف ارتباط برقرار کنید. با این حال، همه سایت ها بازگشت سرمایه مورد نظر شما (ROI) را تضمین نمی کنند. توجه کنید که در انتخاب نوع سایت و شرکت طراحی سایت بسیار هوشیار عمل کنید و بخاطر هزینه شرکتی طراحی سایت نامناسبی انتخاب نکنید.

 

قالب های آماده طراحی سایت از پیش ساخته شده است که به شرکت های طراحی سایت این امکان را می دهد تا محتوا را به یک چارچوب پیچیده ساخته شده از طریق HTML یا CSS متصل کنند..ولی کاملا قابلیت تغییر طراحی سایت و افزودن هر گونه امکانات به سایت را دارا میباشد لذا شما در این مرحله از شرکت طراحی سایت خود میخواهید کاملا قالب سایت را برای شما سفارشی سازی نماید.

طراحی سایت سفارشی

از طرف دیگر، یک شرکت طراحی سایت در صورتیکه بصورت سفارشی طراحی سایت شما را انجام دهدبه شما این امکان را می دهد که برند خود را از طریق عناصر صفحه متناسب با اهداف شما ایجاد و بیان کنید. هزینه طراحی سایت نسبتاً بالاتر از قالب های آماده میباشد که بدون تغییر آنها را تحویل می دهند . شرکت طراحی ‌سایت وردپرس سفارشی نسبت به قالب‌های داخلی مناسب‌تر، مشتری محور، منحصربه‌فرد و مقیاس‌پذیر است.با انتخاب بسته‌های طراحی ‌سایت سفارشی، یک وب‌سایت حول سفر مشتری خاص و پیام‌های برند خود ایجاد می‌کنید.

چرا انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب میتواند کسب و کار شما را جلو بیندازد ؟

در این بازار شلوغ، انتاخب شرکت طراحی سایت حرفه ای می تواند یک تمایز کلیدی بین رشما و رقبایتان و همچنین نقطه امیدی برای کسب و کار شما باشد. یک شرکت طراحی سایت سفارشی به شما امکان می دهد از عملکردهای غیر ضروری و اضافه کاری که ممکن است زمان بارگذاری آن را کاهش دهد، اجتناب کنید. علاوه بر این، هیچ موضوعی شما را از شخصی سازی ظاهر و عملکرد یک طراحی سایت سفارشی محدود نمی کند.

انتخاب یک شرکت طراحی سایت سفارشی و کاربلد میتواند بلافاصله بعد از طراحی سایت اقدام به ثبت نقشه سایت سایت در گوگل شود و باعث شود سایت طراحی شده در کمترین زمان ممکن توسط ربات های گوگل شناسایی شود . در صورتیکه هنوز متقاعد نشده اید که شرکت طراحی سایت چقدر میتواند شما را به نقطه ی اوج یا شکست برساند به پارامترهای پایین توجه نمایید.

 

40 درصد از کاربران آنلاین با سه ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری صفحه وب سایت را رها می کنند)

90 درصد از خریداران آنلاین به برندی اعتماد دارند که تجربه کاربری مثبت (UX) را ارائه می‌کند

48 درصد از مصرف کنندگان طراحی وب سایت را به عنوان عامل نهایی تعیین کننده در تعیین اعتبار یک تجارت می دانند

94 درصد از اولین برداشت ها به جذابیت بصری و ناوبری وب سایت مربوط می شود

طراحی سایت
طراحی سایت

شرکت طراحی سایت سئو فراز

یک شرکت طراحی سایت سفارشی یک حضور دیجیتال قابل اعتماد را برای شما فراهم می کند که نیازهای کسب و کار شما را از نظر کیفیت، نام تجاری و قابلیت استفاده برآورده می کند. از خدمات شرکت طراحی سایت سفارشی استفاده کنید و تأثیر مثبتی بر بازدیدکنندگان صفحه خود بگذارید. شرکت طراحی سایت سئو فراز  طراحی سایت سفارشی حرفه ای را برای کمک به گسترش دامنه آنلاین برند شما ارائه می دهد.

همین امروز یک مشاوره با شرکت طراحی سایت سئو فراز برنامه ریزی کنید و به ما اجازه دهید به شما کمک کنیم تا یک طراحی سایت سفارشی ایجاد کنید که ترافیک واجد شرایط را افزایش دهد و نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.

چرا باید شرکت طراحی سایت سئو فراز را انتخاب کنید

 

با خدمات شرکت طراحی سایت سفارشی سئو فراز، هویت برند خود را کنترل کنید و مشتریان خود را به انتهای قیف فروش منتقل کنید. شرکت طراحی سایت سفارشی ما تجزیه و تحلیل های عمیق سایت، ارزیابی مخاطبان و بررسی های تجاری را برای تعیین فرصت های تبدیل وب سایت شما انجام می دهد.

 

ما اهداف شما را شناسایی می کنیم، استراتژی شما را برنامه ریزی می کنیم و طراحی سایت تجارت الکترونیکی سفارشی را ایجاد می کنیم که با چارچوب بازاریابی شما مطابقت داشته باشد. با اجرای خدمات شرکت طراحی سایت سفارشی، ما به صدها مشتری کمک کرده ایم. در اینجا آمده است که چگونه سئو فراز به کسب و کارها کمک کرده است تا تجارت خود را توسعه دهند:

طراحی سایت ریسپانسیو

 پروفسور جهانگیری پدر کارآفرینی ایران گفت. ما می‌خواهیم ارتباط تنگاتنگی را با شرکت طراحی سایت سئو فراز خود ادامه دهیم، زیرا این امر باعث ایجاد شفافیت و همچنین تمرکز بر بهبود/توسعه مستمر می‌شود.»

پتانسیل آنلاین سایت خود را به حداکثر برسانید و تجربه مشتری بهتری را تسهیل کنید. ما شما را از نقشه سایت و ایجاد وایرفریم گرفته تا انتقال وب و طراحی و توسعه وب سفارشی تحت پوشش قرار داده ایم. امروز یک مشاوره با شرکت طراحی سایت سفارشی ما برنامه ریزی کنید و قیمت طراحی سایت سفارشی را در حد توان مالی خود دریافت کنید.

CodePen - CSS Timeline

مراحل طراحی سایت از صفر تا صد

1
مشاوره

راه اندازی صفحات سایت جهت فروش محصولات فیزیکی بر بستر اینترنت بدون احتیاج به حضور فیزیکی کالا و شخص فروشنده

2
انتخاب هاست و دامین

راه اندازی صفحات سایت جهت فروش محصولات فیزیکی بر بستر اینترنت بدون احتیاج به حضور فیزیکی کالا و شخص فروشنده

3
معماری اطلاعات مشتری

راه اندازی صفحات سایت جهت فروش محصولات فیزیکی بر بستر اینترنت بدون احتیاج به حضور فیزیکی کالا و شخص فروشنده

4
طراحی سایت

راه اندازی صفحات سایت جهت فروش محصولات فیزیکی بر بستر اینترنت بدون احتیاج به حضور فیزیکی کالا و شخص فروشنده

5
تست و بازنگری سایت

راه اندازی صفحات سایت جهت فروش محصولات فیزیکی بر بستر اینترنت بدون احتیاج به حضور فیزیکی کالا و شخص فروشنده

6
تحویل وآموزش کار با پنل سایت

راه اندازی صفحات سایت جهت فروش محصولات فیزیکی بر بستر اینترنت بدون احتیاج به حضور فیزیکی کالا و شخص فروشنده

طراحی انواع سایت به صورت کاملا اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی

اگر بخواهید محصولات را در سطح اینترنت بفروشید ابتدا باید یک سایت فروشگاهی را توسط یک شرکت طراحی سایت معتبر و متخصص در این زمینه طراحی کنید .

طراحی سایت گردشگری

سایت گردشگری یکی از مهمترین امکاناتی است که دفاتر خدمات توریستی و مسافرتی و جهانگردی به آن نیاز دارند تا با معرفی خدمات بتوانند مشتریان را به سمت خود جذب کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی فرآیند طراحی و توسعه یک وب سایت تجاری است تا به عنوان ستونی از حضور آنلاین یک شرکت عمل کند و بتواند در سطح اینترنت فعالیت کند.

طراحی سایت آموزشی

اگر تخصصی دارید که میخواهید آن از طریق یک سایت آن را به دیگران آموزش دهید و درآمد کسب کنید طراحی یک سایت آموزشی اولین الویت شما میباشد

طراحی سایت موسیقی

طراحی سایت موسیقی بهترین راه است تا شما بتوانید هنر موسیقی خود را به دیگران اتتقال دهید و از خانه کلاسهای آنلاین خود را برگزار کنید و یا محصولات خود را بفروشید

طراحی سایت خدماتی

امروزه بسیاری از خدمات به صورت اینترنتی انجام میشود و حتی بیشتر هماهنگی ها جهت ارائه و دریافت خدمات به صورت اینترنتی و از طریق سایت خدماتی صورت میپذیرد

طراحی سایت حقوقی

طراحی یک سایت حقوقی هم میتواند اطلاع رسان حقوق و احکام حقوقی جهت اطلاعی عموم باشد و هم اینکه افراد بسیاری جهت مشاوره و وکالت شما را از طریق اینترنت پیدا کنند

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی معمولا جهت رزرو و هماهنگی نوبت و ارائه اطلاعات مورد نیاز مردم جهت واکنش درست در مقابل مشکلات پزشکی خود انجام میشود

از سئوفراز میخواهید چه کاری را برای شما انجام دهد؟

در صورت داشتن درخواست طراحی سایت میتوانید به صورت مستقیم و در طی شبانه روز با شماره 09108552386 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را که مربوط به طراحی سایت است بپرسید تا کامل ترین و شفاف ترین پاسخ ها را دریافت کنید .

کارشناسان سئو فراز درطول شبانه روز مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

خدمات شرکت طراحی سایت سئو فراز

ممیزی سئو

کارشناسان طراحی سایت با وردپرس

داشتن یک سایت عمومی که با هر چیز دیگری در قلمرو آنلاین ترکیب می شود، ریسک نکنید. نیازهای سایت خود را به شرکت طراحی سایت سفارشی ما بسپارید و با متخصصان مجرب وردپرس کار کنید. کارشناسان شرکت طراحی سایت وردپرس سفارشی ما فراتر از تم ها و افزونه های از پیش ساخته شده هستند تا یک سایت زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنند که نشان دهنده برند متمایز شما باشد.

بهینه سازی روی صفحه

تجزیه و تحلیل سایت

ما داده های سایت شما را جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کنیم تا یک طراحی سایت تجارت الکترونیک سفارشی مبتنی بر نتایج ایجاد کنیم و ترافیک ارگانیک شما را افزایش دهیم. شرکت طراحی سایت ما تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده را انجام می دهد، سازگاری و دقت محتوای صفحه شما را ارزیابی می کند و اجرای فنی سایت شما را در مرورگرهای مختلف بررسی می کند. به این ترتیب، ما یک طراحی سایت سفارشی ایجاد می کنیم که به مشتریان هدف شما پاسخ می دهد.

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

طراحی لوگو سایت

با یک لوگوی شخصی که در سایت خود تعبیه شده است، یک هویت برند منحصر به فرد بسازید. شرکت طراحی سایت ما سه مفهوم لوگو را بر اساس نیازها و نیازهای شما ایجاد می کند و به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید که تصویر برند شما را به تصویر می کشد. ما همچنین طراحی مجدد لوگو را با قیمتی رقابتی طراحی سایت سفارشی ارائه می دهیم.

ممیزی سئو

طراحی سایت فروشگاهی آنلاین

با طراحی سایت فروشگاهی سفارشی، تجربه خرید بهتری را به مشتریان خود بدهید. ما از اثبات اجتماعی در وب سایت شما استفاده می کنیم، ناوبری شما را ساده می کنیم، تصاویر با وضوح بالا منتشر می کنیم، توضیحات قانع کننده می نویسیم و نقاط فروش منحصر به فرد شما (USP) را برجسته می کنیم. قیمت طراحی سایت سفارشی ما بر اساس نیازها و بودجه خاص شما ساخته شده است.

بهینه سازی روی صفحه

تولید محتوا برای سایت

مطالعه ای که توسط Adobe منتشر شد نشان داد که 59 درصد از مصرف کنندگان بیشتر با محتوای سایت طراحی شده و ساختار یافته بیشتر از صفحات سایت ساده و خسته کننده درگیر می شوند. برند رهبری فکری خود را ایجاد کنید و بازدیدکنندگان بیشتری از سایت را با طراحی سایت مناسب سفارشی حفظ کنید. متخصصان محتوای ما پست‌های وبلاگ و نسخه‌های وب اصلی و بهینه‌شده برای سئو را ایجاد می‌کنند تا بازدیدکنندگان را برای خواندن و اشتراک‌گذاری محتوای شما ترغیب کنند.

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

تعمیر و نگهداری وب سایت طراحی شده

تعمیر و نگهداری وب سایت طراحی شده: خیالتان راحت باشد که می دانید یک شرکت طراحی سایت سفارشی حرفه ای برای مدیریت به روز رسانی و نگهداری سایت خود دارید. تیم ما تست کاربر و پشتیبان‌گیری از سایت را انجام می‌دهد، به‌روزرسانی‌های امنیتی را بررسی می‌کند، هر لینک خراب را برطرف می‌کند، فیلدهای فرم غیرضروری را حذف می‌کند و خریدهای آزمایشی انجام می‌دهد. ما پشتیبانی فنی سریع و قابل اعتمادی را برای ایمن نگه داشتن سایت شما در برابر حملات سایبری ارائه می دهیم.

ممیزی سئو

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو : بر اساس تحقیقات منتشر شده توسط QuBit، وب سایت های کم بارگذاری سالانه نزدیک به 2.6 میلیارد دلار از دست می دهند. اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شما با تمام اندازه های صفحه نمایش و دستگاه ها سازگار است تا حفظ مشتری شما را افزایش دهد. ما از گرافیک‌های برداری مقیاس‌پذیر (SVG) استفاده می‌کنیم، نواحی و دکمه‌های قابل کلیک را استاندارد می‌کنیم، تصاویر واکنش‌گرا را قرار می‌دهیم و ویژگی‌های دستگاه را برای افزایش فروش به حداکثر می‌رسانیم.

بهینه سازی روی صفحه

تجزیه و تحلیل وب سایت

طراحی سایت مطابق با ADA ما به‌عنوان یک شرکت طراحی سایت سفارشی مشتری محور، سایت‌هایی را ایجاد می‌کنیم که برای افراد دارای ناتوانی یا نقص‌های مختلف قابل دسترسی باشد. کارشناسان طراحی سایت ما نسبت کنتراست مناسب و پیمایش ثابت را تضمین می‌کنند و برچسب‌های توصیفی و بازخوردی برای خطاها در فیلدهای فرم ارائه می‌دهند. ما همچنین ناوبری صفحه کلید را برای ارائه خدمات به کاربران با تحرک محدود فعال می کنیم.

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

یکپارچه سازی سیستم مدیریت محتوا (CMS).

قابلیت های CMS را به طراحی سایت مناسب خود اضافه کنید و فرآیند توسعه محتوا و ترجمه سایت خود را ساده کنید. شرکت طراحی سایت سفارشی ما از افزونه‌ها و فناوری‌های زبان پیشرفته برای مدیریت آسان سایت‌های چند زبانه شما در CMS استفاده می‌کند. ما محتوای شما را انعطاف پذیر نگه می داریم و طراحی سایت فروشگاه آنلاین سفارشی را با الگوها و اجزای قابل استفاده مجدد ایجاد می کنیم.

Tabs

شروع طراحی سایت

در طول مشاوره اولیه ما، مدیران پروژه ما مشتریان هدف، اهداف بازاریابی، نیازها و خواسته های شما را تعیین می کنند. در این مرحله، انتظارات شما را تعیین می کنیم، به سوالات شما پاسخ می دهیم، مراحل مختلف ایجاد طراحی وب سایت سفارشی شما را توضیح می دهیم و قیمت اولیه طراحی وب سفارشی را ارائه می دهیم. انجام این کار ما را در مسیر درست تضمین می کند.

استراتژی طراحی سایت

توسعه استراتژی به عنوان مبنای اقدامات بعدی ما عمل می کند. در طول این مرحله، ما تمام داده‌ها را از ابتدا تجزیه و تحلیل می‌کنیم، یک پیشنهاد ایجاد می‌کنیم، ماکت‌های سایت پیشنهادی را توسعه می‌دهیم و با مدیر پروژه شما برای تأیید ملاقات می‌کنیم. هدف ارائه یک برنامه اقدام جامع برای مرحله توسعه است.

توسعه

این مرحله شامل توسعه سایت، بهینه سازی محتوا و سئو در سایت می شود. ما اطمینان می دهیم که همه عناصر وب سایت شما، مانند طراحی لوگو، طرح رنگ و عناصر تعاملی سایت، نشان دهنده برند شما هستند. پس از تکمیل توسعه فرانت‌اند و بک‌اند، مجدداً برای بررسی و بازبینی نهایی سایت، در صورت وجود، با شما ملاقات خواهیم کرد./p>

راه اندازی

در نهایت وب سایت شما را از یک سرور محلی به سرور زنده منتقل می کنیم. برای اطمینان از اینکه درک واضحی از نیازهای سایت خود دارید، ما همچنین آموزش مشتری را ارائه می دهیم که در آن به شما یاد می دهیم که چگونه قسمت پشتی وب سایت خود را مدیریت کنید. شرکت طراحی وب سایت سفارشی ما نگهداری مداوم و سئو سایت را ارائه می دهد تا بتوانید روی فرآیندهای داخلی خود تمرکز کنید. .

رفع ایرادات سایت

گاهی بر اثر برخی از بروزرسانی های گوگل و یا آپدیت هایی که توسط افراد غیر متخصص در سایت انجام میشود ممکن است با خطاهایی مواجهه شویم که نیاز به رفع سریع آنها وجود داشته باشد زیرا اغلب خطاها موجب کسر امتیازهای سئو و یا خروج کابر و مشتریان از سایت میشود ،که در این مواقع متخصصین شرکت سئو فراز در کمترین زمان به رفع ایراد پرداخته تا کمترین آسیبی متوجه کسب و کار شما نشود .

طراحی سایت چیست و چه کاربردی دارد؟
نمایش بیشتر نمایش کمتر

در این عصر دیجیتال، داشتن یک وب سایت یکی از اجزای حیاتی هر کسب و کار یا برند است، به امید اینکه مشتریان را درگیر کند. طراحی و عملکرد یک وب سایت و همچنین ظاهر کلی و کاربر پسند بودن آن می تواند باعث ایجاد یا شکست یک تجارت شود. طراحی یک وب سایت کاربردی و زیبا، دیگر فقط برای حرفه ای ها نیست. منابع مفید مختلفی وجود دارد که حتی به صاحبان کسب و کار نه چندان آگاه در فناوری اجازه می دهد یک سایت طراحی کنند. این ابزارهای توسعه وب می توانند به شما کمک کنند تا وب سایت خود را صیقلی، شهودی و خوش آمد گویی کنید. البته طراحی سایت تنها نیمی از کار است. برای اینکه سایت شما موثر باشد، باید کاربر پسند، آسان برای پیمایش و حرفه ای به نظر برسد. خوشبختانه، سئو فراز در کنار شماست تا سایت حرفه ای شما را برایتان طراحی کند .

وب به چه معناست؟

وب نام رایج شبکه جهانی وب، زیرمجموعه ای از اینترنت است که شامل صفحاتی است که توسط یک مرورگر وب قابل دسترسی است. بسیاری از مردم تصور می کنند که وب همان اینترنت است و این اصطلاحات را به جای هم استفاده می کنند. با این حال، اصطلاح اینترنت در واقع به شبکه جهانی سرورها اشاره دارد که اشتراک گذاری اطلاعات را که از طریق وب انجام می شود امکان پذیر می کند. بنابراین، اگرچه وب بخش بزرگی از اینترنت را تشکیل می دهد، اما آنها یکی و یکسان نیستند. صفحات وب به زبانی به نام زبان نشانه گذاری فرامتن (HTML) قالب بندی می شوند. این زبان است که به کاربران اجازه می دهد از طریق پیوندها روی صفحات وب کلیک کنند. وب برای انتقال داده ها و اشتراک گذاری اطلاعات از پروتکل HTTP استفاده می کند. از مرورگرهایی مانند اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس برای دسترسی به اسناد وب یا صفحات وب استفاده می شود که از طریق پیوندها به یکدیگر متصل می شوند. وب تنها یکی از راه هایی است که اطلاعات از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته می شود. سایر موارد عبارتند از ایمیل، پیام فوری و پروتکل انتقال فایل (FTP).

(WWW, W3) وب چیست ؟

وب جهانی - همچنین به عنوان وب، WWW یا W3وب به تمام وب سایت ها یا صفحات عمومی اشاره می کند که کاربران میتوانند در رایانه های محلی خود و سایر دستگاه ها از طریق اینترنت به آنها دسترسی داشته باشند. این صفحات و اسناد با استفاده از لینک هایی که کاربران برای کسب اطلاعات روی آنها کلیک می کنند به هم متصل می شوند. این اطلاعات می تواند در قالب های مختلف از جمله متن، تصویر، صدا و تصویر باشد. اصطلاح وب جهانی مترادف با اینترنت نیست. در عوض، شبکه جهانی وب بخشی از اینترنت است. وب جهانی چگونه کار می کند شبکه جهانی وب که راه را برای انقلاب اینترنتی که تنها در سه دهه گذشته جهان را متحول کرده است، هموار می کند، از اجزای متعددی تشکیل شده است که کاربران را قادر می سازد به منابع، اسناد و صفحات وب مختلف در اینترنت دسترسی داشته باشند. بنابراین، WWW مانند یک کتاب الکترونیکی گسترده است که صفحات آن در سرورهای مختلف در سراسر جهان ذخیره یا میزبانی می شود.

طراحی سایت

طراحی سایت

این صفحات جزء اصلی یا بلوک‌های سازنده WWW هستند و از طریق لینک‌هایی به هم مرتبط می‌شوند که دسترسی از یک نقطه خاص در یک سند ابرمتن یا ابررسانه به نقطه دیگری در آن سند یا یک سند دیگر را فراهم می‌کنند. هایپرلینک ها یکی دیگر از مفاهیم تعریف کننده WWW هستند و هویت آن را به عنوان مجموعه ای از اسناد به هم پیوسته ارائه می دهند. فرامتن روشی برای ارجاع متقابل اطلاعات فوری است که از ارتباطات در وب پشتیبانی می کند. Hypertext پیوند محتوای یک صفحه وب به محتوای یک صفحه وب یا سایت دیگر را آسان می کند. Hypertext و HTTP افراد را قادر می سازد تا به میلیون ها وب سایت فعال در WWW دسترسی داشته باشند. پروتکل انتقال ابرمتن (HTTP) یکی دیگر از اجزای کلیدی WWW است. با استاندارد کردن ارتباطات و انتقال داده بین سرورها و مشتریان اینترنت، کاربران را قادر می سازد به صفحات وب دسترسی داشته باشند.

تاریخچه وب

هر URL نیز یک URI است، اما نه برعکس اکثر اسناد و صفحات وب با استفاده از زبان نشانه گذاری فرامتن (HTML) ایجاد می شوند، روشی مبتنی بر متن برای توصیف نحوه ساختار محتوای یک فایل HTML. HTML ساختار صفحات وب را با استفاده از عناصر یا برچسب ها توصیف می کند و محتوای این صفحات را از طریق یک مرورگر وب نمایش می دهد. برای دسترسی به یکی از این صفحات، کاربر و ماشین کلاینت خود یک شناسه جهانی را از طریق یک مرورگر به وب سرور ارائه می کنند. این شناسه ممکن است یک مکان یاب منبع (URL) یا شناسه منبع یکنواخت (URI) باشد و برای هر صفحه وب منحصر به فرد است. مجموعه ای از صفحات وب متعلق به یک URL وب سایت نامیده می شود. به عنوان مثال، www.techtarget.com یک وب سایت است، در حالی که https://www.techtarget.com/whatis/definition/World-Wide-Web یک صفحه وب است. مرورگر URL یا URI ارائه شده توسط کاربر را می پذیرد و آن را به وب سرور ارسال می کند. سپس سرور صفحه وب مرتبط با آن URL یا URI را بازیابی می کند و آن را در پنجره مرورگر دستگاه مشتری خود به کاربر ارائه می دهد. ساختار اصلی یک URL

تاریخچه شبکه جهانی وب

تیم برنرز لی، فیزیکدان بریتانیایی، شبکه جهانی وب را اختراع کرد. به همراه همکارانش در سرن مستقر در ژنو -- سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای -- برنرز لی از سال 1989 روی این مفهوم کار می کرد. هدف آنها ترکیب فناوری های موجود و شبکه های داده برای ایجاد یک سیستم کاربر پسند برای ارتباطات جهانی بود. و به اشتراک گذاری اطلاعات در آن زمان، آنها کار بر روی اولین سرور WWW را آغاز کردند که آن را httpd نامیدند. آنها همچنین به اولین مشتری WWW دوبله کردند. در اصل، WWW یک مرورگر/ویرایشگر فرامتن (WYSIWYG) بود که در محیط NextStep اجرا می‌شد. در سال 1990، برنرز لی اولین وب سرور و مرورگر را در سرن به نمایش گذاشت تا ایده خود را در مورد وب جهانی توضیح دهد. وب سپس در سال 1991 زمانی که برنرز لی، که ابرمتن نیز توسعه داد، ایجاد خود را در گروه خبری alt.hypertext اعلام کرد، وب به چشم عموم وارد شد. او در همان زمان اولین صفحه وب جهان را با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html ایجاد کرد. این صفحه که از سال 2022 همچنان فعال است، شامل اطلاعات و پیوندهایی درباره پروژه WWW و سرورهای وب است. در سال 1993، سرن فناوری W3 را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داد. تکامل مرورگر وب و رشد وب جهانی برنرز لی و تیمش یک مرورگر وب مبتنی بر متن را توسعه دادند که در اوایل سال 1992 منتشر شد. با این حال، انتشار مرورگر کاربرپسندتر Mosaic در سال 1993 شروع به پذیرش و پذیرش سریع WWW کرد. Mosaic یک رابط گرافیکی نقطه و کلیک ارائه کرد که مردم برای چند سال از آن در رایانه های شخصی استفاده می کردند. این آشنایی باعث افزایش علاقه عمومی به WWW و رشد سریع آن در سراسر جهان شد. کارآفرین و مهندس نرم افزار مارک آندرسن و دیگران موزاییک را در ایالات متحده توسعه دادند. آنها همچنین مرورگر Netscape Navigator را توسعه دادند که به سرعت در سال 1994 به مرورگر غالب تبدیل شد، تا اینکه در سال 1995 توسط اینترنت اکسپلورر مایکروسافت جایگزین شد. IE بر فضای مرورگر وب تسلط داشت تا اینکه توسط مرورگرهایی مانند موزیلا فایرفاکس - که در سال 2004 منتشر شد - به چالش کشیده شد. Google Chrome -- rele در سال 2008، مایکروسافت IE را متوقف کرد و مرورگر مایکروسافت اج را جایگزین آن کرد. تاریخچه لوگوی مایکروسافت اینترنت اکسپلورر مرورگر اینترنت اکسپلورر -- که از سال 1995 تا 2015 در ویندوز موجود بود -- با Microsoft Edge در ویندوز 10 جایگزین شد. پس از اختراع وب، تیم برنرز لی همچنین کنسرسیوم جهانی وب (W3C) را تأسیس کرد، یک کنسرسیوم بین المللی غیرانتفاعی که هدف آن استانداردسازی وب از طریق مشخصات و نرم افزار مرجع است.

شبکه جهانی وب در مقابل اینترنت

وب اغلب با اینترنت اشتباه گرفته می شود، حتی اگر آنها متفاوت باشند. در حالی که این دو به طور پیچیده به هم متصل هستند، وب تنها یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی است که بر روی اینترنت ساخته شده است، یک شبکه گسترده و جهانی از چندین شبکه کوچکتر. اینترنت شامل زیرساخت‌های پشتیبانی و فناوری‌های دیگری است که شبکه‌ها، وب‌سایت‌ها و کاربران را به یکدیگر متصل می‌کند. در مقابل، وب یک مدل یا پلتفرم ارتباطی است که امکان بازیابی یا تبادل اطلاعات را از طریق اینترنت از طریق HTTP فراهم می کند. از طریق WWW، کاربران می توانند با دنبال کردن یک سری پیوندهای HTTP به صفحات وب از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند. برای بازیابی و مشاهده این صفحات، کاربران باید از یک مرورگر نصب شده روی رایانه مانند Microsoft Edge، Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنند. اینترنت و وب هر دو در یک مدل مشتری-سرور عمل می کنند. سرور برنامه‌ای است که درخواست‌های رایانه‌های دیگر، به نام کلاینت‌ها، در شبکه را برای ذخیره و انتقال اسناد می‌پذیرد. وقتی کاربر اسنادی را درخواست می کند، کلاینت ها از سرور درخواست می کنند و سپس آنها را روی صفحه نمایش کاربر نمایش می دهند. اولین وب سرور جهان در سال 1991 در ایالات متحده به صورت آنلاین راه اندازی شد و تا پایان سال، تنها 10 وب سرور در سراسر جهان وجود داشت. دو سال بعد، 500 وب سرور عملیاتی شد. تا سال 2016، تعداد سرورهای وب به بیش از 100 میلیون افزایش یافت. از زمان انتشار اولین مرورگر وب CERN، WWW به یک اکوسیستم عظیم از وب سایت ها و کاربران تبدیل شده است. تا سال 2022، تقریباً 5 میلیارد نفر - یا 63٪ از جمعیت جهان - از وب استفاده می کنند که تصور می شود حدود 1.88 میلیارد وب سایت دارد.

HTTP چگونه کار می کند

دستگاه های سرویس گیرنده برای دسترسی به صفحات وب با استفاده از HTTP با سرورها ارتباط برقرار می کنند. وب 3.0 در مقایسه با وب 1.0 و 2.0 چگونه خواهد بود؟ شبکه جهانی وب به تکامل خود ادامه می دهد. اولین نسل وب، وب 1.0، که برنرز لی در ابتدا در سال 1989 تعریف کرد، هیچ محتوای ویدیویی و قالب صفحه ای مشابه صفحه چاپی نداشت. وب 1.0 در درجه اول ثابت بود و بر ارائه اطلاعات متمرکز بود. در حدود آغاز قرن بیست و یکم، وب 2.0 عصر جدیدی را آغاز کرد که تعاملی تر و پویاتر از نسخه قبلی خود بود و بر همکاری کاربران، اتصال شبکه جهانی و کانال های ارتباطی متمرکز بود. همانطور که تلفن های هوشمند، دسترسی به اینترنت موبایل و شبکه های اجتماعی باعث رشد وب 2.0 شدند، برنامه هایی مانند Airbnb، TikTok، Twitter و Uber که تعامل و ابزار آنلاین را افزایش دادند، به طور فزاینده ای محبوب شدند. با هدف عالی ایجاد وب سایت های هوشمندتر، متصل و بازتر، وب 3.0 هنوز در مراحل اولیه خود است و هنوز به طور کامل تعریف نشده است. برخلاف وب 2.0 که شامل برنامه ها و وب سایت هایی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را شامل می شود، انتظار می رود وب 3.0 کاملاً غیرمتمرکز باشد. این امر تولید محتوا را به جای صاحبان پلتفرم در دست سازندگان قرار می دهد. سه تکرار از شبکه جهانی وب شبکه جهانی وب در طول سال ها به طور قابل توجهی متحول شده است. انتظار می رود فناوری هوشمندتر و مستقل تر، از جمله هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، وب 3.0 را تعریف کند. ارزهای دیجیتال رمزگذاری شده مانند بیت کوین و اتریوم ممکن است برای پرداخت تراکنش ها استفاده شوند. همانطور که فناوری‌های همتا ب ذثقله همتا، مانند بلاک چین و فناوری‌های امنیتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، انتظار می‌رود وب 3.0 شتاب بیشتری پیدا کند. معنی وب 3.0 برای کسب و کار شما را بررسی کنید، اگر URL های طولانی برای امنیت بهتر از URL های کوتاه هستند، اشتباهات رایج و قابل اجتناب HTML5 و نحوه کاهش آسیب پذیری قاچاق درخواست HTTP.

طراحی سایت

تاریخچه وب

هر URL نیز یک URI است، اما نه برعکس اکثر اسناد و صفحات وب با استفاده از زبان نشانه گذاری فرامتن (HTML) ایجاد می شوند، روشی مبتنی بر متن برای توصیف نحوه ساختار محتوای یک فایل HTML. HTML ساختار صفحات وب را با استفاده از عناصر یا برچسب ها توصیف می کند و محتوای این صفحات را از طریق یک مرورگر وب نمایش می دهد. برای دسترسی به یکی از این صفحات، کاربر و ماشین کلاینت خود یک شناسه جهانی را از طریق یک مرورگر به وب سرور ارائه می کنند. این شناسه ممکن است یک مکان یاب منبع (URL) یا شناسه منبع یکنواخت (URI) باشد و برای هر صفحه وب منحصر به فرد است. مجموعه ای از صفحات وب متعلق به یک URL وب سایت نامیده می شود. به عنوان مثال، www.techtarget.com یک وب سایت است، در حالی که https://www.techtarget.com/whatis/definition/World-Wide-Web یک صفحه وب است. مرورگر URL یا URI ارائه شده توسط کاربر را می پذیرد و آن را به وب سرور ارسال می کند. سپس سرور صفحه وب مرتبط با آن URL یا URI را بازیابی می کند و آن را در پنجره مرورگر دستگاه مشتری خود به کاربر ارائه می دهد. ساختار اصلی یک URL

تاریخچه شبکه جهانی وب

تیم برنرز لی، فیزیکدان بریتانیایی، شبکه جهانی وب را اختراع کرد. به همراه همکارانش در سرن مستقر در ژنو -- سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای -- برنرز لی از سال 1989 روی این مفهوم کار می کرد. هدف آنها ترکیب فناوری های موجود و شبکه های داده برای ایجاد یک سیستم کاربر پسند برای ارتباطات جهانی بود. و به اشتراک گذاری اطلاعات در آن زمان، آنها کار بر روی اولین سرور WWW را آغاز کردند که آن را httpd نامیدند. آنها همچنین به اولین مشتری WWW دوبله کردند. در اصل، WWW یک مرورگر/ویرایشگر فرامتن (WYSIWYG) بود که در محیط NextStep اجرا می‌شد. در سال 1990، برنرز لی اولین وب سرور و مرورگر را در سرن به نمایش گذاشت تا ایده خود را در مورد وب جهانی توضیح دهد. وب سپس در سال 1991 زمانی که برنرز لی، که ابرمتن نیز توسعه داد، ایجاد خود را در گروه خبری alt.hypertext اعلام کرد، وب به چشم عموم وارد شد. او در همان زمان اولین صفحه وب جهان را با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html ایجاد کرد. این صفحه که از سال 2022 همچنان فعال است، شامل اطلاعات و پیوندهایی درباره پروژه WWW و سرورهای وب است. در سال 1993، سرن فناوری W3 را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داد. تکامل مرورگر وب و رشد وب جهانی برنرز لی و تیمش یک مرورگر وب مبتنی بر متن را توسعه دادند که در اوایل سال 1992 منتشر شد. با این حال، انتشار مرورگر کاربرپسندتر Mosaic در سال 1993 شروع به پذیرش و پذیرش سریع WWW کرد. Mosaic یک رابط گرافیکی نقطه و کلیک ارائه کرد که مردم برای چند سال از آن در رایانه های شخصی استفاده می کردند. این آشنایی باعث افزایش علاقه عمومی به WWW و رشد سریع آن در سراسر جهان شد. کارآفرین و مهندس نرم افزار مارک آندرسن و دیگران موزاییک را در ایالات متحده توسعه دادند. آنها همچنین مرورگر Netscape Navigator را توسعه دادند که به سرعت در سال 1994 به مرورگر غالب تبدیل شد، تا اینکه در سال 1995 توسط اینترنت اکسپلورر مایکروسافت جایگزین شد. IE بر فضای مرورگر وب تسلط داشت تا اینکه توسط مرورگرهایی مانند موزیلا فایرفاکس - که در سال 2004 منتشر شد - به چالش کشیده شد. Google Chrome -- rele در سال 2008، مایکروسافت IE را متوقف کرد و مرورگر مایکروسافت اج را جایگزین آن کرد. تاریخچه لوگوی مایکروسافت اینترنت اکسپلورر مرورگر اینترنت اکسپلورر -- که از سال 1995 تا 2015 در ویندوز موجود بود -- با Microsoft Edge در ویندوز 10 جایگزین شد. پس از اختراع وب، تیم برنرز لی همچنین کنسرسیوم جهانی وب (W3C) را تأسیس کرد، یک کنسرسیوم بین المللی غیرانتفاعی که هدف آن استانداردسازی وب از طریق مشخصات و نرم افزار مرجع است.

شبکه جهانی وب در مقابل اینترنت

وب اغلب با اینترنت اشتباه گرفته می شود، حتی اگر آنها متفاوت باشند. در حالی که این دو به طور پیچیده به هم متصل هستند، وب تنها یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی است که بر روی اینترنت ساخته شده است، یک شبکه گسترده و جهانی از چندین شبکه کوچکتر. اینترنت شامل زیرساخت‌های پشتیبانی و فناوری‌های دیگری است که شبکه‌ها، وب‌سایت‌ها و کاربران را به یکدیگر متصل می‌کند. در مقابل، وب یک مدل یا پلتفرم ارتباطی است که امکان بازیابی یا تبادل اطلاعات را از طریق اینترنت از طریق HTTP فراهم می کند. از طریق WWW، کاربران می توانند با دنبال کردن یک سری پیوندهای HTTP به صفحات وب از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند. برای بازیابی و مشاهده این صفحات، کاربران باید از یک مرورگر نصب شده روی رایانه مانند Microsoft Edge، Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنند. اینترنت و وب هر دو در یک مدل مشتری-سرور عمل می کنند. سرور برنامه‌ای است که درخواست‌های رایانه‌های دیگر، به نام کلاینت‌ها، در شبکه را برای ذخیره و انتقال اسناد می‌پذیرد. وقتی کاربر اسنادی را درخواست می کند، کلاینت ها از سرور درخواست می کنند و سپس آنها را روی صفحه نمایش کاربر نمایش می دهند. اولین وب سرور جهان در سال 1991 در ایالات متحده به صورت آنلاین راه اندازی شد و تا پایان سال، تنها 10 وب سرور در سراسر جهان وجود داشت. دو سال بعد، 500 وب سرور عملیاتی شد. تا سال 2016، تعداد سرورهای وب به بیش از 100 میلیون افزایش یافت. از زمان انتشار اولین مرورگر وب CERN، WWW به یک اکوسیستم عظیم از وب سایت ها و کاربران تبدیل شده است. تا سال 2022، تقریباً 5 میلیارد نفر - یا 63٪ از جمعیت جهان - از وب استفاده می کنند که تصور می شود حدود 1.88 میلیارد وب سایت دارد.

HTTP چگونه کار می کند

دستگاه های سرویس گیرنده برای دسترسی به صفحات وب با استفاده از HTTP با سرورها ارتباط برقرار می کنند. وب 3.0 در مقایسه با وب 1.0 و 2.0 چگونه خواهد بود؟ شبکه جهانی وب به تکامل خود ادامه می دهد. اولین نسل وب، وب 1.0، که برنرز لی در ابتدا در سال 1989 تعریف کرد، هیچ محتوای ویدیویی و قالب صفحه ای مشابه صفحه چاپی نداشت. وب 1.0 در درجه اول ثابت بود و بر ارائه اطلاعات متمرکز بود. در حدود آغاز قرن بیست و یکم، وب 2.0 عصر جدیدی را آغاز کرد که تعاملی تر و پویاتر از نسخه قبلی خود بود و بر همکاری کاربران، اتصال شبکه جهانی و کانال های ارتباطی متمرکز بود. همانطور که تلفن های هوشمند، دسترسی به اینترنت موبایل و شبکه های اجتماعی باعث رشد وب 2.0 شدند، برنامه هایی مانند Airbnb، TikTok، Twitter و Uber که تعامل و ابزار آنلاین را افزایش دادند، به طور فزاینده ای محبوب شدند. با هدف عالی ایجاد وب سایت های هوشمندتر، متصل و بازتر، وب 3.0 هنوز در مراحل اولیه خود است و هنوز به طور کامل تعریف نشده است. برخلاف وب 2.0 که شامل برنامه ها و وب سایت هایی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را شامل می شود، انتظار می رود وب 3.0 کاملاً غیرمتمرکز باشد. این امر تولید محتوا را به جای صاحبان پلتفرم در دست سازندگان قرار می دهد. سه تکرار از شبکه جهانی وب شبکه جهانی وب در طول سال ها به طور قابل توجهی متحول شده است. انتظار می رود فناوری هوشمندتر و مستقل تر، از جمله هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، وب 3.0 را تعریف کند. ارزهای دیجیتال رمزگذاری شده مانند بیت کوین و اتریوم ممکن است برای پرداخت تراکنش ها استفاده شوند. همانطور که فناوری‌های همتا ب ذثقله همتا، مانند بلاک چین و فناوری‌های امنیتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، انتظار می‌رود وب 3.0 شتاب بیشتری پیدا کند. معنی وب 3.0 برای کسب و کار شما را بررسی کنید، اگر URL های طولانی برای امنیت بهتر از URL های کوتاه هستند، اشتباهات رایج و قابل اجتناب HTML5 و نحوه کاهش آسیب پذیری قاچاق درخواست HTTP.

نظرات دیگران در مورد سئو فراز

سوالات متداول طراحی سایت و سئو

طراحی وب یک فرآیند توسعه وب برای ایجاد یک وب سایت است که بر عوامل زیبایی شناختی مانند چیدمان، رابط کاربری و سایر تصاویر بصری تمرکز دارد تا وب سایت را از نظر بصری جذاب تر و استفاده آسان تر کند.

بله ،شما پس از طراحی سایت اولیه هر زمان که مایل باشید میتوانید سایت خود را به هر نحو و از هر لحاظ ارتقا دهید
، کارشناسان سئو فراز با تجربه و تخصص خود اماده اعمال تغییرات مورد درخواست شما بر روی سایت فعلی شما میباشند .

طراحان سایت سئو فراز با هدف ارائه بهترین خدمات با قیمتی مناسب آماده هستند تا سایت شما را با ارزانترین قیمت برای شما طراحی کنند فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با توجه به کسب و کارتان هزینه را به شما اعلام کنند.

سایت داینامیک سایتی است که طراح آن در زمان طراحی سایت آن را به گونه ای طراحی میکند که تمامی قسمت های آن انعطاف پذیری لازم برای برای ایجاد تغییر را داشته باشند به گونه ای که مدیر و پشتیبان سایت بتواند هرگونه تغییر و ویرایش را در قسمت های مختلف سایت اعمال کند .

سایت داینامیک سایتی است که طراح آن در زمان طراحی سایت آن را به گونه ای طراحی میکند که تمامی قسمت های آن انعطاف پذیری لازم برای برای ایجاد تغییر را داشته باشند به گونه ای که مدیر و پشتیبان سایت بتواند هرگونه تغییر و ویرایش را در قسمت های مختلف سایت اعمال کند .

سئو مخفف عبارت «بهینه سازی موتور جستجو» است، که فرآیند دریافت ترافیک از نتایج جستجوی رایگان، ارگانیک، سرمقاله یا طبیعی در موتورهای جستجو است. هدف آن بهبود موقعیت وب سایت شما در صفحات نتایج جستجو است. به یاد داشته باشید که هر چه وب سایت بالاتر باشد، افراد بیشتری آن را مشاهده خواهند کرد.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت ابتدا باید با یک شرکت طراحی سایت تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید تا با توجه به کسب وکار و انتظارات شما قیمت طراحی را به شما علام کند.

طراحی سایت معمولا بین 3هفته تا دوماه انجام میشود ،مدت زمان دقیق را پس از دریافت مشاوره طراحی سایت و اعلام درخواستها و امکانات سایت مورد نظر به طراح ،دریافت خواهید کرد .

هاست فضایی است که اطلاعات شما از قبیل عکس ،فیلم ،نوشته ها و…در آن قرار میگیرد.

آدرس اصلی سایت شما domain یا دامنه گفته میشود .

مانند :www.seofaraz.com

CMS به سیستم مدیریت محتواهای سایت گفته می‌شود که به شما این امکان را میدهد که اطلاعات سایت خود را مدیریت و یا ویرایش کنید.

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  5/5 - (3 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا