خدمات سئوی سایت فروشگاهی: با سئوفراز فروش بیشتری کسب کنید

با خدمات سئوی سایت فروشگاهی سئوفراز، فروش آنلاین بیشتری را به دست آورید. به تیم و فناوری‌هایی که به مشتریان ما کمک کرده‌اند بالاترین درآمد را کسب کنند.

خدمات سئوی سایت فروشگاهی که سفارشات آنلاین را افزایش می دهد ،سئو یکی از موثرترین راه‌ها برای افزایش ترافیک وب ‌سایت است و با خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما، می‌توانید از سئو نه تنها برای افزایش ترافیک بلکه درآمد نیز استفاده کنید.

طراحی سایت
طراحی سایت سئو فراز

سئوی سایت فروشگاهی

یک استراتژی سفارشی متناسب با کسب و کار، صنعت و اهداف شما

با خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما ، وب سایت شما در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی که مخاطبان هدف شما استفاده می کنند رتبه بالاتری خواهد داشت که منجر به ترافیک واجد شرایط، تبدیل و درآمد بیشتر می شود.رشد کسب و کار آنلاین خود را با خدمات سئو سایت فروشگاهی ما از امروز شروع کنید. همین امروز با ما تماس بگیرید، مستقیماً با کارشناسان ما در مورد خدمات SEO ما برای وب سایت های سایت فروشگاهی صحبت کنید.

نحوه سئوی سایت فروشگاهی

معماری اطلاعات

تحقیق کلمات کلیدی

تحلیل رقبا

عیب یابی سایت

بهینه سازی URL

سئو فراز چگونه سئو سایت فروشگاهی شما را بالا میبرد؟

تمام موارد گفته شده برای سئو سایت فروشگاهی شما انجام میشود .سئو فراز با بهترین تیم متخصص در ایران سعی دارد سایت فروشگاهی شما را به بالاترین رتبه در گوگل که همان لینک یک میباشد برساند.سایت خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که به بهترین نتایج در گوگل دست پیدا خواهید کرد.

بهینه سازی تصویر

طراحی رسپانسیو

تولید محتوا

تولید بک لینک

ساخت نقشه سایت

خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما شامل چه مواردی است؟

سئوی سایت فروشگاهی یک فرآیند چند وجهی است، به همین دلیل است که خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما عبارتند از:

 • استراتژی سئوی سفارشی سایت فروشگاهی
 • برنامه مدیریت پروژه آنلاین
 • دسترسی MarketingCloudFX
 • تحقیق و بهینه سازی کلمات کلیدی
 • نشانه گذاری محصول
 • بهینه سازی تصویر محصول
 • کپی رایتینگ سئوی محصول
 • کپی رایتینگ وبلاگ یا مقاله حرفه ای
 • ارتقای محتوا
 • راه اندازی گوگل آنالیتیکس
 • راه اندازی کنسول جستجوی گوگل
 • گزارش ماهانه کلمه کلیدی، ترافیک و تراکنش
 • و بیشتر

اندازه گیری معیارهایی که بر سود شما تأثیر می گذارد.

هنگامی که شروع به فروش آنلاین با استفاده از بازاریابی اینترنتی می کنید، می خواهید مطمئن شوید که نوع مناسبی از مشتریان را به سایت خود هدایت می کنید. شما می توانید این کار را با اطمینان از داشتن نوع محتوای مناسب که حاوی کلمات کلیدی مناسب است انجام دهید.

موتورهای جستجو بر تطبیق عباراتی که افراد جستجو می‌کنند با عباراتی که در وب‌سایت شما یافت می‌شوند متکی هستند، به این معنی که سئو برای یک سایت فروشگاهی شامل متن آموزنده و توصیفی است.

اگر کلماتی را در سایت خود دارید که خریداران در موتور جستجو تایپ می کنند، شانس بیشتری برای یافتن دارید.

در واقع، بیش از 50 درصد از کاربران پس از جستجو یک شرکت یا محصول جدید را پیدا می کنند.

با این حال، تشخیص اینکه کدام کلمات را باید به سایت خود اضافه کنید، چالش برانگیز است، و ثانیا، چگونه مطمئن شوید که برای تمام عبارات مختلف مورد نیاز خود جا دارید. برای شروع فرآیند بهینه سازی موتورهای جستجوی سایت فروشگاهی، باید بدانید که چه کلمات یا عباراتی را می خواهید هدف قرار دهید.

در اینجا نحوه شروع فرآیند سئوی سایت فروشگاهی برای مشتریانمان آمده است، و زمانی که با تیم متخصصان سئوی سایت فروشگاهی ما کار می کنید، چه انتظاراتی می توانید داشته باشید.

1. شناسایی کلمه کلیدی

قبل از ایجاد هرگونه تغییر در وب سایت شما، ابتدا تحقیق می کنیم تا کلمات و عباراتی را که باید در محتوای خود بگنجانید شناسایی کنیم. به این کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی می گویند.

با استفاده از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی، پرسیدن از مشتریان خود که چگونه محصولات شما را توصیف می کنند یا با شما کار می کنیم تا کلمات کلیدی را که می دانید موفق هستند، بیابید، متوجه خواهیم شد که چگونه باید فروشگاه یا محصولات خود را توصیف کنید تا در جستجوها رتبه بالایی کسب کنید.

کلمات کلیدی اغلب به محصولات شما یا موضوع اصلی فروشگاه شما مربوط می شود. به عنوان مثال، اگر محصولات حیوان خانگی دوستدار محیط زیست را می فروشید، ممکن است کلمات کلیدی مرتبط با آن موضوع یا تمرکز را هدف قرار دهید. چند نمونه عبارتند از، “محصولات حیوانات خانگی دوستدار محیط زیست”، “اسباب بازی های سگ دوستدار محیط زیست” و “بند سگ دوستدار محیط زیست”.

ویژگی های منحصر به فرد شرکت شما می تواند جنبه های دیگر سئوی سایت فروشگاهی شما را نیز افزایش دهد. به عنوان مثال، اگر در بازاریابی محتوا سرمایه گذاری می کنید، ممکن است پست های وبلاگی ایجاد کنید که در مورد محصولات مضر موجود در غذای سگ بحث می کند. برای این نوع پست، ممکن است کلمه کلیدی “مواد بد موجود در غذای سگ” را هدف قرار دهید.

شناسایی کلمات کلیدی بخش مهمی از خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما است زیرا استراتژی موثری برای کسب و کار شما ایجاد می کند.

2. پیاده سازی کلمه کلیدی

گام بعدی در فرآیند ما پیاده سازی این کلمات کلیدی با ارزش بالا و مرتبط در وب سایت شما است.

کارشناسان سئوی سایت فروشگاهی ما از این کلمات کلیدی در چندین مکان استفاده می کنند، از جمله:

صفحه نخست

عنوان صفحات

توضیحات متا

توضیحات محصول

متن جایگزین تصویر

و بیشتر

این مرحله برای یک استراتژی سئوی سایت فروشگاهی ضروری است. بدون بهینه سازی وب سایت خود برای این کلمات کلیدی مرتبط، برای موتورهای جستجو – و حتی کاربران – دشوار است که ببینند وب سایت شما با یک عبارت جستجو مرتبط است.

3. بهینه سازی صفحه محصول

هر صفحه در وب سایت شما نیاز به بهینه سازی برای موتورهای جستجو دارد.

وقتی نوبت به فروشگاه‌های سایت فروشگاهی می‌رسد، پیدا کردن چیزی مهم‌تر از صفحات محصول برای بهینه‌سازی دشوار است. صفحات محصول بسیار مهم هستند زیرا به احتمال زیاد برای عبارات جستجوی بسیار خاص رتبه بندی می شوند که به عنوان “کلمات کلیدی دم بلند” نیز شناخته می شوند.

اگر استخوان‌های لاستیکی سگ را به رنگ سبز می‌فروشید، احتمالاً کلمه کلیدی دم بلند «استخوان سگ لاستیکی سبز» را در صفحه اصلی خود نخواهید داشت. در عوض، استراتژی سئوی سایت فروشگاهی شما بر بهینه سازی صفحات محصول برای این کلمات کلیدی مناسب متمرکز است.

برای اطمینان از اینکه صفحات محصول شما رتبه بالایی در نتایج جستجو کسب می‌کنند، مطمئن می‌شویم که هر صفحه یک عنوان و همچنین یک یا دو پاراگراف از کپی غنی از کلمه کلیدی دارد که مورد را توصیف می‌کند. همچنین ایده خوبی است که شماره مدل را نیز درج کنید (در صورت وجود) تا در جستجوی آن نیز ظاهر شوید.

صفحات محصول شما باید شامل تصاویری از اقلامی باشد که می فروشید.

تصاویر برای کاربران و موتورهای جستجو ارزش دارند. برای کاربران، تصاویر شما چشم اندازی از محصول شما، از اندازه گرفته تا رنگ و کاربرد آن، ارائه می دهند. برای موتورهای جستجو، تصاویر شما بینشی را در مورد زمینه صفحه محصول شما ارائه می دهند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم است. گوگل و همچنین بینگ، یاهو و سایر موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر را بخوانند. آنها برای درک تصاویر به نام فایل تصویر، متن جایگزین تصویر و محتوای نزدیک خود متکی هستند.

به همین دلیل است که تیم اختصاصی ما تصاویر شما را برای سئو بهینه می کند.

به‌علاوه، ما هر صفحه از وب‌سایت شما را عمیقاً بررسی می‌کنیم تا مطمئن شویم که کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار می‌دهید و عناصر مهم سئو مانند برچسب‌های عنوان را از دست نمی‌دهید. نتیجه یک صفحه محصول است که آماده تبدیل مصرف کنندگان است.

4. بهینه سازی ناوبری

سئو برای سایت های سایت فروشگاهی همچنین شامل کاربرپسند کردن سایت شما می شود. شما نیاز به یک وب سایت آسان برای پیمایش دارید، حتی اگر محصولات متنوعی داشته باشید. ما مطمئن خواهیم شد که همه چیز دارای بخش‌ها یا دسته‌بندی‌های مناسب است و پیوندی به هر صفحه سطح بالا از جایی در منوی شما وجود دارد.

همچنین ضروری است که ناوبری شما برای استفاده و درک آسان باشد.

اگر نه، ممکن است متوجه شوید که کاربران گیج می شوند و تقریباً به محض ورود سایت شما را ترک می کنند. اگر نمی توانند آنچه را که می خواهند پیدا کنند، چرا بمانند؟ این خروج سریع – که “جهش” نیز نامیده می شود – می تواند منجر به نرخ پرش بالاتر شود.

نرخ پرش بالا به موتورهای جستجو می گوید که وب سایت شما با عبارات جستجویی که در آن رتبه بندی می شود مرتبط نیست – به همین دلیل است که نرخ پرش بالا می تواند منجر به افت رتبه شما شود. به همین دلیل است که طراحی وب و همچنین طراحی صفحات فرود شما، یکی از ویژگی های ضروری سئوی سایت فروشگاهی است.

یکی از بهترین راه هایی که برای بهبود سئو برای سایت فروشگاهی پیدا کرده ایم، استفاده از ناوبری خرده نان است.

Breadcrumbs پیوندهای کوچکی هستند که در بالای منو، دسته بندی یا صفحه محصول ظاهر می شوند. مانند داستان هانسل و گرتل، دنباله ای از خرده نان در یک وب سایت شما را به جایی که قبلا بودید هدایت می کند.

طراحان وب برنده جایزه ما از این روش برای افزودن لینک ها و کلمات کلیدی به صفحات شما و به حداکثر رساندن قابلیت استفاده وب سایت شما برای کاربران استفاده می کنند. برای حداکثر نتایج در قابلیت استفاده وب سایت شما، ما خدمات تست تجربه کاربر را ارائه می دهیم.

5. تولید محتوا

از آنجایی که رقابت آنلاین دشوار است، یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید هم ارزش سئو را افزایش دهید و هم خریداران را جذب کنید، ایجاد محتوای اصلی برای فروشگاه سایت فروشگاهی خود است. محتوا می تواند به شکل وبلاگ، مقاله، بیانیه مطبوعاتی و حتی کتاب الکترونیکی باشد.

استراتژی بازاریابی محتوا دو هدف را دنبال می کند: یکی، دادن محتوای بیشتر به موتورهای جستجو برای جستجوی کلمات و عبارات کلیدی، و دوم اینکه به مشتریان بالقوه خود بگویید که شما آگاه و قابل اعتماد هستید.

 

بهترین بخش این است که بازاریابی محتوا می تواند نرخ تبدیل وب سایت شما را دو برابر کند. چرا؟ با محتوای منحصر به فرد و اطلاعاتی، شما ارزشی را به کاربران ارائه می دهید، چه با پاسخ دادن به سؤالات آنها یا ارائه راهنمایی به آنها.

بیش از 60 درصد از کاربران شرکت هایی را ترجیح می دهند که محتوای سفارشی ایجاد کنند، که می تواند فروشگاه سایت فروشگاهی شما را از سایرین در صنعت شما متمایز کند. به همین دلیل است که شرکت‌هایی که از بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند، تبدیل‌های خود را در مقایسه با کسب‌وکارهایی که این کار را نمی‌کنند، بیش از چهار برابر می‌کنند.

برای بازاریابی محتوا، اکثر وب سایت های سایت فروشگاهی راه اندازی وبلاگ را انتخاب می کنند. وبلاگ ها اشکال و اندازه های مختلفی دارند و می توانند یک پست در ماه یا چندین پست در روز داشته باشند. برای فروشگاه آنلاین خود، ممکن است آن را پیدا کنید

ساده ترین کار برای تمرکز روی یک یا دو پست در هفته.

شما می توانید در مورد هر چیزی که مشتریان شما ممکن است مرتبط بدانند بنویسید، مانند روندهای صنعت یا محصولات جدید. اگر لوازم حیوان خانگی می فروشید، حتی می توانید مسابقه ای برای یافتن بامزه ترین حیوان خانگی در بین خریداران خود برگزار کنید.

محتوای اضافی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • ویدئوهایی برای نحوه نگهداری یا استفاده از محصول
 • اینفوگرافیک در مورد موضوعات مرتبط با محصولات یا صنعت شما
 • مقالاتی در مورد موضوعات صنعتی که در مورد آنها آگاه هستید
 • محتوای طولانی مانند کتاب های الکترونیکی یا کاغذهای سفید

سئو فراز با یک تیم با استعداد از نویسندگان و همچنین یک تیم خلاق از بازاریابان اینترنتی، استراتژی‌های بازاریابی محتوای نوآورانه را به عنوان بخشی از خدمات SEO سایت فروشگاهی ما ایجاد می‌کند – بسته‌های SEO سایت فروشگاهی ما شامل محتوای فصلی است.

اینکه این محتوا چه شکلی به خود بگیرد به شما بستگی دارد، و ما با هم کار می کنیم تا تصمیم بگیریم چه نوع محتوایی برای وب سایت شما بهترین است، سپس آن را برای شما ایجاد کرده و در سایت خود پیاده سازی کنیم. سئو سایت های سایت فروشگاهی شامل همه این عوامل و موارد دیگر می شود تا رتبه وب سایت شما تا حد امکان بالا باشد.

چرا سئو فراز را برای خدمات سئوی سایت فروشگاهی انتخاب کنید؟

ما یک شرکت طراحی سایت و سئو سایت با خدمات کامل دیجیتال مارکتینگ هستیم که آمده ایم تا به رونق کسب و کار شما کمک کنیم ، آیا می خواهید در مورد اینکه چرا سئو فراز بهترین انتخاب برای خدمات سئوی سایت فروشگاهی است بیشتر بدانید؟

بیش از یک دهه تجربه

سئو فراز با بیش از یک دهه تجربه، تخصص بی نظیری را به کسب و کار شما ارائه می دهد. تجربه چندین دهه ما همچنین به تیم شما اطمینان می دهد. ما با تغییرات سریع در صنعت سازگار شده ایم و اطمینان حاصل می کنیم که مشتریان ما بهترین نتایج را از افزایش درآمد گرفته تا رتبه بندی بهبود یافته می بینند.

رضایت مشتریان

ما در رزومه خود مستریان بسیار را دارم که از همکاری با ما نهایت رضایت را اعلام کرده اند و همین رضایت برگ افتخار ماست تا با اطمینان به شما بگوییم شما نیز با سئو فراز بر فراز قله های موفقیت گام بر میدارید

حداکثر شفافیت

سئو فراز با شفافیت کامل با مشتریان خود برخورد میکند . تمام مراحل سئو را گام به گام با توضیح کامل به مشتریان و ارائه خروجی به صورت ماهیانه پیش میبریم و مشتریان خود را در جریان صد درصدی کار خود قرار میدهیم .ما هیچ چیز پوشیده ای از مشتریان خود نداریم و این خود رویکردی است که بسیار متفاوت از سایر شرکت های سئوی سایت فروشگاهی است، که دلیل دیگری برای متمایز شدن سئو فراز میباشد..

طراحی سایت

چرا کسب و کارهای سایت فروشگاهی به سئو نیاز دارند؟

سئو فواید متعددی را برای شرکت‌ها در صنایع متعدد ارائه می‌دهد – و به ویژه برای مشاغل سایت فروشگاهی مهم است.

با سئوی سایت فروشگاهی، می توانید به سرنخ های واجد شرایط بیشتری دست پیدا کنید. اینها خریدارانی هستند که احتمالاً محصول شما را می‌خرند، که به معنای فروش و درآمد بیشتر برای شرکت شما است. سئو به شما کمک می کند تا با بهینه سازی وب سایت خود برای کلمات کلیدی مورد استفاده به این گروه از خریداران دسترسی پیدا کنید.

این کلمات کلیدی اغلب به فروشگاه و محصولات شما مربوط می شود.

برای مثال، اگر کرم ضد آفتاب رنگی را بفروشید، منطقی است که جستجوهای مردم این عبارات را داشته باشند. به همین دلیل است که استراتژی سئوی سایت فروشگاهی شما احتمالاً کلمات کلیدی مانند “کرم ضد آفتاب رنگی” یا “کرم ضد آفتاب کرم پودری” را هدف قرار می دهد.

اینها کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما و همچنین خریدار هدف شما هستند.

طراحی سایت ریسپانسیو

از سئوفراز میخواهید چه کاری را برای شما انجام دهد؟

در صورت داشتن درخواست سئوی سایت خود میتوانید به صورت مستقیم و در طی شبانه روز با شماره 09108552386 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را که مربوط به سئو سایت فروشگاهی خود را بپرسید تا کامل ترین و شفاف ترین پاسخ ها را دریافت کنید .

کارشناسان سئو فراز درطول شبانه روز مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

مزایای سئوی سایت فروشگاهی

سئوی سایت فروشگاهی شما را با خریداران با ارزش بالا مرتبط می کند.مشتریان بالقوه شما آماده هستند تا پول نقدی که به سختی به دست آورده اند را تحویل دهند – اما بدون SEO، ممکن است هرگز از وجود فروشگاه شما اطلاعی نداشته باشند. خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما اطمینان حاصل می کند که فروشگاه شما قابل مشاهده است تا بتوانید سود خود را به حداکثر برسانید. سئوی سایت فروشگاهی معادل آنلاین قرار دادن یک تابلوی بزرگ در مقابل ویترین فروشگاهی است که می گوید: “ما اسباب بازی های سگ را حمل می کنیم!” یا “ما لوازم گربه می فروشیم!” بدون بهینه سازی وب سایت خود برای این عبارات کلیدی، شانس شما برای نشان دادن در جستجوی کلمات کلیدی با قصد خرید بالا بسیار کم است.در عوض، این رقبای شما هستند که این کار را انجام می دهند – و آنها از پذیرش خریداران شما خوشحال می شوند.

ممیزی سئو

سئوی سایت فروشگاهی شما را با خریداران با ارزش بالا مرتبط می کند.

مشتریان بالقوه شما آماده هستند تا پول نقدی که به سختی به دست آورده اند را تحویل دهند – اما بدون SEO، ممکن است هرگز از وجود فروشگاه شما اطلاعی نداشته باشند. خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما اطمینان حاصل می کند که فروشگاه شما قابل مشاهده است تا بتوانید سود خود را به حداکثر برسانید. سئوی سایت فروشگاهی معادل آنلاین قرار دادن یک تابلوی بزرگ در مقابل ویترین فروشگاهی است که می گوید: "ما اسباب بازی های سگ را حمل می کنیم!" یا "ما لوازم گربه می فروشیم!" بدون بهینه سازی وب سایت خود برای این عبارات کلیدی، شانس شما برای نشان دادن در جستجوی کلمات کلیدی با قصد خرید بالا بسیار کم است.در عوض، این رقبای شما هستند که این کار را انجام می دهند – و آنها از پذیرش خریداران شما خوشحال می شوند.

بهینه سازی روی صفحه

سئوی سایت فروشگاهی، دید آنلاین شما را بهبود می بخشد

سئوی سایت فروشگاهی بر روی بهبود دید آنلاین شما برای موتورهای جستجو تمرکز دارد. با افزایش دید شما، سئوی سایت فروشگاهی یافتن وب سایت شما را برای مشتریان آسان تر می کند. بنابراین، به جای ظاهر شدن در صفحه دو نتایج جستجو، وب سایت شما در صفحه یک نمایش داده می شود. اگر سئو را نادیده بگیرید و کسب و کار شما در برابر چندین خطر آسیب پذیر می شود، از جمله:1:رتبه بندی نتایج جستجو پایین تر2:سفارش خرید کمتر3:درآمد کمتر اینها همه خطراتی هستند که بر درآمد شما و همچنین عملیات روزانه تأثیر می گذارند. اگر ترافیک ارزشمندی را به وب سایت خود هدایت نمی کنید، فروش نمی کنید، که منجر به کاهش سود کلی شما می شود. این پایدار نیست با خدمات سئوی سایت فروشگاهی و همچنین استراتژی های رقابتی و نوآورانه، ما دید شما را در نتایج جستجو به حداکثر می رسانیم. به همین دلیل است که تیم ما برای یادگیری کسب‌وکار شما، از محصولاتتان گرفته تا خریداران، وقت می‌گذارد و یک استراتژی شخصی‌سازی می‌کند که منجر به نتایج می‌شود.

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

سئوی سایت فروشگاهی یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه است

در مقایسه با بازاریابی سنتی، سئوی سایت فروشگاهی بسیار مقرون به صرفه است. با تمرکز بر کلمات کلیدی که مخاطبان هدف شما استفاده می کنند - و بهینه سازی وب سایت خود برای آن کلمات کلیدی - سئو نتایجی را که می خواهید ببینید را به ارمغان می آورد. همچنین پایه و اساس یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قدرتمند و مبتنی بر عملکرد است. با پولی که شرکت شما با سئو پس انداز می کند، می توانید دوباره در موفقیت کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید.

ممیزی سئو

سئوی سایت فروشگاهی درآمد طولانی مدتی را فراهم می کند

با نرخ نزدیک تقریباً 15 درصد - به این معنی که 15 درصد از کل سرنخ ها تبدیل می شوند - سئو یک منبع درآمد قابل اعتماد و بلند مدت برای شرکت شما ارائه می دهد. به همین دلیل است که سئو یک فرآیند طولانی مدت و مداوم است – یک شبه نتیجه نمی دهد، اما در طول زمان به بهترین نتیجه دست خواهید یافت. با نتایج مداوم سئوی سایت فروشگاهی، شرکت شما می تواند در طول زمان رشد کند. این به معنای دستیابی به اهداف بلندمدت شرکت شما است، که ممکن است شامل گسترش خط تولید شما، ایجاد اعضای تیم شما یا رسیدن به تعداد فروش رویایی شما باشد.

بهینه سازی روی صفحه

سئوی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند تا با رقبا رقابت کنید

بدون استراتژی سئوی سایت فروشگاهی و یک شرکت برتر سئو، انتظار داشته باشید رقبای شما در نتایج جستجو شما را شکست دهند. حتی اگر یک وب‌سایت سایت فروشگاهی شگفت‌انگیز با طراحی زیبا ایجاد کنید که به طور طبیعی صدها لینک را جذب می‌کند، یک رقیب با یک آژانس سئوی قوی سایت فروشگاهی تقریباً در هر زمان و در هر جستجو از شما پیشی می‌گیرد. داشتن بخشی از بسته کافی نیست. با رقابت به اندازه آنلاین، شما به بسته کامل نیاز دارید – و با یک بسته سئوی سایت فروشگاهی از سئو فراز ، این دقیقا همان چیزی است که به دست می آورید. به عنوان شریک شما، یک استراتژی سفارشی و رقابتی ایجاد خواهیم کرد که شما را در خط مقدم صنعت خود قرار می دهد.

تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

سئوی سایت فروشگاهی کل خط تولید شما را بهینه می کند

به‌عنوان یک فروشگاه آنلاین، احتمالاً خط تولید گسترده‌ای دارید – حتی اگر انتخاب کوچک‌تری را به خریداران ارائه دهید، ضروری است که مخاطبان هدف شما بتوانند کالاهای شما را هنگام جستجوی آنلاین پیدا کنند. با خدمات سئوی سایت فروشگاهی خود، هر یک از محصولات شما را بهینه می کنیم. نتیجه؟ کاربرانی که عبارت «کرم ضد آفتاب» یا «بهترین کرم ضد آفتاب» را جستجو می کنند، وب سایت و محصولات شما را پیدا می کنند. حتی بهتر از آن، آنها آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا می کنند، که به یک سفارش آنلاین دیگر برای تجارت شما تبدیل می شود. در مقایسه، اگر شرکت شما به بازاریابی سنتی متکی بود، باید به بازاریابی یک یا دو محصول خود بسنده کنید - مگر اینکه بودجه بازاریابی هنگفتی داشته باشید. در حالی که احتمالاً محبوب‌ترین محصولات خود را بازاریابی می‌کنید، نمی‌توانید تضمین کنید که به مخاطبان هدف خود خواهید رسید.با خدمات سئوی سایت فروشگاهی، می توانید سایت خود را برای دستیابی به واجد شرایط ترین مشتریان خود بهینه کنید.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو برای سایت های فروشگاهی

سئوی سایت فروشگاهی به سئوی وب سایت های سایت فروشگاهی اشاره دارد. در مقایسه با سنت سئوی داخلی، سئوی سایت فروشگاهی از استراتژی ها و تکنیک های مختلفی برای بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو مانند گوگل یا کروم استفاده می کند.

خدمات سئوی سایت فروشگاهی به کسب و کار آنلاین شما خدمات حرفه ای و تخصصی سئو را برای وب سایت سایت فروشگاهی شما ارائه می دهد. این خدمات، در مقایسه با خدمات سئو سنتی، بر روی تاکتیک‌های خاص سایت فروشگاهی، مانند استفاده از نشانه‌گذاری محصول، برای بهبود دید وب‌سایت شما در نتایج جستجو تمرکز دارند.

صفر تا صد سئوی سایت فروشگاهی در سئو فراز انجام میشود .

قیمت خدمات سئوی سایت فروشگاهی متفاوت است و به آژانس و برنامه های خدمات آنها بستگی دارد. در سئو فراز، خدمات سئوی ما برای وب سایت های سایت فروشگاهی به صورت ماهیانه میباشد که برای اطلاع دقیق میتوانید با ما تماس بگیرید .

سئوی سایت فروشگاهی، مانند سئو سنتی، ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج را نشان دهد. در بیشتر موارد، می‌توانید انتظار داشته باشید که نتایجی مانند افزایش رتبه‌بندی را پس از سه تا شش ماه مشاهده کنید. این انتظار سه تا شش ماهه به همین دلیل است که اکثر خدمات سئو برای وب سایت های سایت فروشگاهی به تعهد چند ماهه نیاز دارند.

سئو فراز علاوه بر انجام خدمات سئو سایت فروشگاهی به علاقه مندان به یادگیری سئو آموزش نیز میدهد ،جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09108582386 تماس بگیرید

اگر سؤالات دیگری در مورد خدمات سئوی سایت فروشگاهی دارید، با ما تماس بگیرید!

با سئو فراز و خدمات سئوی سایت فروشگاهی ما، می توانید به اهداف خود برسید.

امروز با سئو فراز تماس بگیرید تا دریابید که چگونه یک طرح سئوی سفارشی سایت فروشگاهی می تواند فروشگاه شما را بیشتر دیده شود و تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان شما را به مشتریان واقعی و پولی تبدیل کند. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک طرح کاملاً سفارشی برای نیازهای منحصر به فرد شما ایجاد کنیم.

نظرات دیگران در مورد سئو فراز

طراحی سایت چیست و چه کاربردی دارد؟
نمایش بیشتر نمایش کمتر

در این عصر دیجیتال، داشتن یک وب سایت یکی از اجزای حیاتی هر کسب و کار یا برند است، به امید اینکه مشتریان را درگیر کند. طراحی و عملکرد یک وب سایت و همچنین ظاهر کلی و کاربر پسند بودن آن می تواند باعث ایجاد یا شکست یک تجارت شود. طراحی یک وب سایت کاربردی و زیبا، دیگر فقط برای حرفه ای ها نیست. منابع مفید مختلفی وجود دارد که حتی به صاحبان کسب و کار نه چندان آگاه در فناوری اجازه می دهد یک سایت طراحی کنند. این ابزارهای توسعه وب می توانند به شما کمک کنند تا وب سایت خود را صیقلی، شهودی و خوش آمد گویی کنید. البته طراحی سایت تنها نیمی از کار است. برای اینکه سایت شما موثر باشد، باید کاربر پسند، آسان برای پیمایش و حرفه ای به نظر برسد. خوشبختانه، سئو فراز در کنار شماست تا سایت حرفه ای شما را برایتان طراحی کند .

وب به چه معناست؟

وب نام رایج شبکه جهانی وب، زیرمجموعه ای از اینترنت است که شامل صفحاتی است که توسط یک مرورگر وب قابل دسترسی است. بسیاری از مردم تصور می کنند که وب همان اینترنت است و این اصطلاحات را به جای هم استفاده می کنند. با این حال، اصطلاح اینترنت در واقع به شبکه جهانی سرورها اشاره دارد که اشتراک گذاری اطلاعات را که از طریق وب انجام می شود امکان پذیر می کند. بنابراین، اگرچه وب بخش بزرگی از اینترنت را تشکیل می دهد، اما آنها یکی و یکسان نیستند. صفحات وب به زبانی به نام زبان نشانه گذاری فرامتن (HTML) قالب بندی می شوند. این زبان است که به کاربران اجازه می دهد از طریق پیوندها روی صفحات وب کلیک کنند. وب برای انتقال داده ها و اشتراک گذاری اطلاعات از پروتکل HTTP استفاده می کند. از مرورگرهایی مانند اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس برای دسترسی به اسناد وب یا صفحات وب استفاده می شود که از طریق پیوندها به یکدیگر متصل می شوند. وب تنها یکی از راه هایی است که اطلاعات از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته می شود. سایر موارد عبارتند از ایمیل، پیام فوری و پروتکل انتقال فایل (FTP).

(WWW, W3) وب چیست ؟

وب جهانی - همچنین به عنوان وب، WWW یا W3وب به تمام وب سایت ها یا صفحات عمومی اشاره می کند که کاربران میتوانند در رایانه های محلی خود و سایر دستگاه ها از طریق اینترنت به آنها دسترسی داشته باشند. این صفحات و اسناد با استفاده از لینک هایی که کاربران برای کسب اطلاعات روی آنها کلیک می کنند به هم متصل می شوند. این اطلاعات می تواند در قالب های مختلف از جمله متن، تصویر، صدا و تصویر باشد. اصطلاح وب جهانی مترادف با اینترنت نیست. در عوض، شبکه جهانی وب بخشی از اینترنت است. وب جهانی چگونه کار می کند شبکه جهانی وب که راه را برای انقلاب اینترنتی که تنها در سه دهه گذشته جهان را متحول کرده است، هموار می کند، از اجزای متعددی تشکیل شده است که کاربران را قادر می سازد به منابع، اسناد و صفحات وب مختلف در اینترنت دسترسی داشته باشند. بنابراین، WWW مانند یک کتاب الکترونیکی گسترده است که صفحات آن در سرورهای مختلف در سراسر جهان ذخیره یا میزبانی می شود.

طراحی سایت

طراحی سایت

این صفحات جزء اصلی یا بلوک‌های سازنده WWW هستند و از طریق لینک‌هایی به هم مرتبط می‌شوند که دسترسی از یک نقطه خاص در یک سند ابرمتن یا ابررسانه به نقطه دیگری در آن سند یا یک سند دیگر را فراهم می‌کنند. هایپرلینک ها یکی دیگر از مفاهیم تعریف کننده WWW هستند و هویت آن را به عنوان مجموعه ای از اسناد به هم پیوسته ارائه می دهند. فرامتن روشی برای ارجاع متقابل اطلاعات فوری است که از ارتباطات در وب پشتیبانی می کند. Hypertext پیوند محتوای یک صفحه وب به محتوای یک صفحه وب یا سایت دیگر را آسان می کند. Hypertext و HTTP افراد را قادر می سازد تا به میلیون ها وب سایت فعال در WWW دسترسی داشته باشند. پروتکل انتقال ابرمتن (HTTP) یکی دیگر از اجزای کلیدی WWW است. با استاندارد کردن ارتباطات و انتقال داده بین سرورها و مشتریان اینترنت، کاربران را قادر می سازد به صفحات وب دسترسی داشته باشند.

تاریخچه وب

هر URL نیز یک URI است، اما نه برعکس اکثر اسناد و صفحات وب با استفاده از زبان نشانه گذاری فرامتن (HTML) ایجاد می شوند، روشی مبتنی بر متن برای توصیف نحوه ساختار محتوای یک فایل HTML. HTML ساختار صفحات وب را با استفاده از عناصر یا برچسب ها توصیف می کند و محتوای این صفحات را از طریق یک مرورگر وب نمایش می دهد. برای دسترسی به یکی از این صفحات، کاربر و ماشین کلاینت خود یک شناسه جهانی را از طریق یک مرورگر به وب سرور ارائه می کنند. این شناسه ممکن است یک مکان یاب منبع (URL) یا شناسه منبع یکنواخت (URI) باشد و برای هر صفحه وب منحصر به فرد است. مجموعه ای از صفحات وب متعلق به یک URL وب سایت نامیده می شود. به عنوان مثال، www.techtarget.com یک وب سایت است، در حالی که https://www.techtarget.com/whatis/definition/World-Wide-Web یک صفحه وب است. مرورگر URL یا URI ارائه شده توسط کاربر را می پذیرد و آن را به وب سرور ارسال می کند. سپس سرور صفحه وب مرتبط با آن URL یا URI را بازیابی می کند و آن را در پنجره مرورگر دستگاه مشتری خود به کاربر ارائه می دهد. ساختار اصلی یک URL

تاریخچه شبکه جهانی وب

تیم برنرز لی، فیزیکدان بریتانیایی، شبکه جهانی وب را اختراع کرد. به همراه همکارانش در سرن مستقر در ژنو -- سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای -- برنرز لی از سال 1989 روی این مفهوم کار می کرد. هدف آنها ترکیب فناوری های موجود و شبکه های داده برای ایجاد یک سیستم کاربر پسند برای ارتباطات جهانی بود. و به اشتراک گذاری اطلاعات در آن زمان، آنها کار بر روی اولین سرور WWW را آغاز کردند که آن را httpd نامیدند. آنها همچنین به اولین مشتری WWW دوبله کردند. در اصل، WWW یک مرورگر/ویرایشگر فرامتن (WYSIWYG) بود که در محیط NextStep اجرا می‌شد. در سال 1990، برنرز لی اولین وب سرور و مرورگر را در سرن به نمایش گذاشت تا ایده خود را در مورد وب جهانی توضیح دهد. وب سپس در سال 1991 زمانی که برنرز لی، که ابرمتن نیز توسعه داد، ایجاد خود را در گروه خبری alt.hypertext اعلام کرد، وب به چشم عموم وارد شد. او در همان زمان اولین صفحه وب جهان را با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html ایجاد کرد. این صفحه که از سال 2022 همچنان فعال است، شامل اطلاعات و پیوندهایی درباره پروژه WWW و سرورهای وب است. در سال 1993، سرن فناوری W3 را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داد. تکامل مرورگر وب و رشد وب جهانی برنرز لی و تیمش یک مرورگر وب مبتنی بر متن را توسعه دادند که در اوایل سال 1992 منتشر شد. با این حال، انتشار مرورگر کاربرپسندتر Mosaic در سال 1993 شروع به پذیرش و پذیرش سریع WWW کرد. Mosaic یک رابط گرافیکی نقطه و کلیک ارائه کرد که مردم برای چند سال از آن در رایانه های شخصی استفاده می کردند. این آشنایی باعث افزایش علاقه عمومی به WWW و رشد سریع آن در سراسر جهان شد. کارآفرین و مهندس نرم افزار مارک آندرسن و دیگران موزاییک را در ایالات متحده توسعه دادند. آنها همچنین مرورگر Netscape Navigator را توسعه دادند که به سرعت در سال 1994 به مرورگر غالب تبدیل شد، تا اینکه در سال 1995 توسط اینترنت اکسپلورر مایکروسافت جایگزین شد. IE بر فضای مرورگر وب تسلط داشت تا اینکه توسط مرورگرهایی مانند موزیلا فایرفاکس - که در سال 2004 منتشر شد - به چالش کشیده شد. Google Chrome -- rele در سال 2008، مایکروسافت IE را متوقف کرد و مرورگر مایکروسافت اج را جایگزین آن کرد. تاریخچه لوگوی مایکروسافت اینترنت اکسپلورر مرورگر اینترنت اکسپلورر -- که از سال 1995 تا 2015 در ویندوز موجود بود -- با Microsoft Edge در ویندوز 10 جایگزین شد. پس از اختراع وب، تیم برنرز لی همچنین کنسرسیوم جهانی وب (W3C) را تأسیس کرد، یک کنسرسیوم بین المللی غیرانتفاعی که هدف آن استانداردسازی وب از طریق مشخصات و نرم افزار مرجع است.

شبکه جهانی وب در مقابل اینترنت

وب اغلب با اینترنت اشتباه گرفته می شود، حتی اگر آنها متفاوت باشند. در حالی که این دو به طور پیچیده به هم متصل هستند، وب تنها یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی است که بر روی اینترنت ساخته شده است، یک شبکه گسترده و جهانی از چندین شبکه کوچکتر. اینترنت شامل زیرساخت‌های پشتیبانی و فناوری‌های دیگری است که شبکه‌ها، وب‌سایت‌ها و کاربران را به یکدیگر متصل می‌کند. در مقابل، وب یک مدل یا پلتفرم ارتباطی است که امکان بازیابی یا تبادل اطلاعات را از طریق اینترنت از طریق HTTP فراهم می کند. از طریق WWW، کاربران می توانند با دنبال کردن یک سری پیوندهای HTTP به صفحات وب از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند. برای بازیابی و مشاهده این صفحات، کاربران باید از یک مرورگر نصب شده روی رایانه مانند Microsoft Edge، Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنند. اینترنت و وب هر دو در یک مدل مشتری-سرور عمل می کنند. سرور برنامه‌ای است که درخواست‌های رایانه‌های دیگر، به نام کلاینت‌ها، در شبکه را برای ذخیره و انتقال اسناد می‌پذیرد. وقتی کاربر اسنادی را درخواست می کند، کلاینت ها از سرور درخواست می کنند و سپس آنها را روی صفحه نمایش کاربر نمایش می دهند. اولین وب سرور جهان در سال 1991 در ایالات متحده به صورت آنلاین راه اندازی شد و تا پایان سال، تنها 10 وب سرور در سراسر جهان وجود داشت. دو سال بعد، 500 وب سرور عملیاتی شد. تا سال 2016، تعداد سرورهای وب به بیش از 100 میلیون افزایش یافت. از زمان انتشار اولین مرورگر وب CERN، WWW به یک اکوسیستم عظیم از وب سایت ها و کاربران تبدیل شده است. تا سال 2022، تقریباً 5 میلیارد نفر - یا 63٪ از جمعیت جهان - از وب استفاده می کنند که تصور می شود حدود 1.88 میلیارد وب سایت دارد.

HTTP چگونه کار می کند

دستگاه های سرویس گیرنده برای دسترسی به صفحات وب با استفاده از HTTP با سرورها ارتباط برقرار می کنند. وب 3.0 در مقایسه با وب 1.0 و 2.0 چگونه خواهد بود؟ شبکه جهانی وب به تکامل خود ادامه می دهد. اولین نسل وب، وب 1.0، که برنرز لی در ابتدا در سال 1989 تعریف کرد، هیچ محتوای ویدیویی و قالب صفحه ای مشابه صفحه چاپی نداشت. وب 1.0 در درجه اول ثابت بود و بر ارائه اطلاعات متمرکز بود. در حدود آغاز قرن بیست و یکم، وب 2.0 عصر جدیدی را آغاز کرد که تعاملی تر و پویاتر از نسخه قبلی خود بود و بر همکاری کاربران، اتصال شبکه جهانی و کانال های ارتباطی متمرکز بود. همانطور که تلفن های هوشمند، دسترسی به اینترنت موبایل و شبکه های اجتماعی باعث رشد وب 2.0 شدند، برنامه هایی مانند Airbnb، TikTok، Twitter و Uber که تعامل و ابزار آنلاین را افزایش دادند، به طور فزاینده ای محبوب شدند. با هدف عالی ایجاد وب سایت های هوشمندتر، متصل و بازتر، وب 3.0 هنوز در مراحل اولیه خود است و هنوز به طور کامل تعریف نشده است. برخلاف وب 2.0 که شامل برنامه ها و وب سایت هایی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را شامل می شود، انتظار می رود وب 3.0 کاملاً غیرمتمرکز باشد. این امر تولید محتوا را به جای صاحبان پلتفرم در دست سازندگان قرار می دهد. سه تکرار از شبکه جهانی وب شبکه جهانی وب در طول سال ها به طور قابل توجهی متحول شده است. انتظار می رود فناوری هوشمندتر و مستقل تر، از جمله هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، وب 3.0 را تعریف کند. ارزهای دیجیتال رمزگذاری شده مانند بیت کوین و اتریوم ممکن است برای پرداخت تراکنش ها استفاده شوند. همانطور که فناوری‌های همتا ب ذثقله همتا، مانند بلاک چین و فناوری‌های امنیتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، انتظار می‌رود وب 3.0 شتاب بیشتری پیدا کند. معنی وب 3.0 برای کسب و کار شما را بررسی کنید، اگر URL های طولانی برای امنیت بهتر از URL های کوتاه هستند، اشتباهات رایج و قابل اجتناب HTML5 و نحوه کاهش آسیب پذیری قاچاق درخواست HTTP.

طراحی سایت

تاریخچه وب

هر URL نیز یک URI است، اما نه برعکس اکثر اسناد و صفحات وب با استفاده از زبان نشانه گذاری فرامتن (HTML) ایجاد می شوند، روشی مبتنی بر متن برای توصیف نحوه ساختار محتوای یک فایل HTML. HTML ساختار صفحات وب را با استفاده از عناصر یا برچسب ها توصیف می کند و محتوای این صفحات را از طریق یک مرورگر وب نمایش می دهد. برای دسترسی به یکی از این صفحات، کاربر و ماشین کلاینت خود یک شناسه جهانی را از طریق یک مرورگر به وب سرور ارائه می کنند. این شناسه ممکن است یک مکان یاب منبع (URL) یا شناسه منبع یکنواخت (URI) باشد و برای هر صفحه وب منحصر به فرد است. مجموعه ای از صفحات وب متعلق به یک URL وب سایت نامیده می شود. به عنوان مثال، www.techtarget.com یک وب سایت است، در حالی که https://www.techtarget.com/whatis/definition/World-Wide-Web یک صفحه وب است. مرورگر URL یا URI ارائه شده توسط کاربر را می پذیرد و آن را به وب سرور ارسال می کند. سپس سرور صفحه وب مرتبط با آن URL یا URI را بازیابی می کند و آن را در پنجره مرورگر دستگاه مشتری خود به کاربر ارائه می دهد. ساختار اصلی یک URL

تاریخچه شبکه جهانی وب

تیم برنرز لی، فیزیکدان بریتانیایی، شبکه جهانی وب را اختراع کرد. به همراه همکارانش در سرن مستقر در ژنو -- سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای -- برنرز لی از سال 1989 روی این مفهوم کار می کرد. هدف آنها ترکیب فناوری های موجود و شبکه های داده برای ایجاد یک سیستم کاربر پسند برای ارتباطات جهانی بود. و به اشتراک گذاری اطلاعات در آن زمان، آنها کار بر روی اولین سرور WWW را آغاز کردند که آن را httpd نامیدند. آنها همچنین به اولین مشتری WWW دوبله کردند. در اصل، WWW یک مرورگر/ویرایشگر فرامتن (WYSIWYG) بود که در محیط NextStep اجرا می‌شد. در سال 1990، برنرز لی اولین وب سرور و مرورگر را در سرن به نمایش گذاشت تا ایده خود را در مورد وب جهانی توضیح دهد. وب سپس در سال 1991 زمانی که برنرز لی، که ابرمتن نیز توسعه داد، ایجاد خود را در گروه خبری alt.hypertext اعلام کرد، وب به چشم عموم وارد شد. او در همان زمان اولین صفحه وب جهان را با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html ایجاد کرد. این صفحه که از سال 2022 همچنان فعال است، شامل اطلاعات و پیوندهایی درباره پروژه WWW و سرورهای وب است. در سال 1993، سرن فناوری W3 را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داد. تکامل مرورگر وب و رشد وب جهانی برنرز لی و تیمش یک مرورگر وب مبتنی بر متن را توسعه دادند که در اوایل سال 1992 منتشر شد. با این حال، انتشار مرورگر کاربرپسندتر Mosaic در سال 1993 شروع به پذیرش و پذیرش سریع WWW کرد. Mosaic یک رابط گرافیکی نقطه و کلیک ارائه کرد که مردم برای چند سال از آن در رایانه های شخصی استفاده می کردند. این آشنایی باعث افزایش علاقه عمومی به WWW و رشد سریع آن در سراسر جهان شد. کارآفرین و مهندس نرم افزار مارک آندرسن و دیگران موزاییک را در ایالات متحده توسعه دادند. آنها همچنین مرورگر Netscape Navigator را توسعه دادند که به سرعت در سال 1994 به مرورگر غالب تبدیل شد، تا اینکه در سال 1995 توسط اینترنت اکسپلورر مایکروسافت جایگزین شد. IE بر فضای مرورگر وب تسلط داشت تا اینکه توسط مرورگرهایی مانند موزیلا فایرفاکس - که در سال 2004 منتشر شد - به چالش کشیده شد. Google Chrome -- rele در سال 2008، مایکروسافت IE را متوقف کرد و مرورگر مایکروسافت اج را جایگزین آن کرد. تاریخچه لوگوی مایکروسافت اینترنت اکسپلورر مرورگر اینترنت اکسپلورر -- که از سال 1995 تا 2015 در ویندوز موجود بود -- با Microsoft Edge در ویندوز 10 جایگزین شد. پس از اختراع وب، تیم برنرز لی همچنین کنسرسیوم جهانی وب (W3C) را تأسیس کرد، یک کنسرسیوم بین المللی غیرانتفاعی که هدف آن استانداردسازی وب از طریق مشخصات و نرم افزار مرجع است.

شبکه جهانی وب در مقابل اینترنت

وب اغلب با اینترنت اشتباه گرفته می شود، حتی اگر آنها متفاوت باشند. در حالی که این دو به طور پیچیده به هم متصل هستند، وب تنها یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی است که بر روی اینترنت ساخته شده است، یک شبکه گسترده و جهانی از چندین شبکه کوچکتر. اینترنت شامل زیرساخت‌های پشتیبانی و فناوری‌های دیگری است که شبکه‌ها، وب‌سایت‌ها و کاربران را به یکدیگر متصل می‌کند. در مقابل، وب یک مدل یا پلتفرم ارتباطی است که امکان بازیابی یا تبادل اطلاعات را از طریق اینترنت از طریق HTTP فراهم می کند. از طریق WWW، کاربران می توانند با دنبال کردن یک سری پیوندهای HTTP به صفحات وب از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند. برای بازیابی و مشاهده این صفحات، کاربران باید از یک مرورگر نصب شده روی رایانه مانند Microsoft Edge، Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده کنند. اینترنت و وب هر دو در یک مدل مشتری-سرور عمل می کنند. سرور برنامه‌ای است که درخواست‌های رایانه‌های دیگر، به نام کلاینت‌ها، در شبکه را برای ذخیره و انتقال اسناد می‌پذیرد. وقتی کاربر اسنادی را درخواست می کند، کلاینت ها از سرور درخواست می کنند و سپس آنها را روی صفحه نمایش کاربر نمایش می دهند. اولین وب سرور جهان در سال 1991 در ایالات متحده به صورت آنلاین راه اندازی شد و تا پایان سال، تنها 10 وب سرور در سراسر جهان وجود داشت. دو سال بعد، 500 وب سرور عملیاتی شد. تا سال 2016، تعداد سرورهای وب به بیش از 100 میلیون افزایش یافت. از زمان انتشار اولین مرورگر وب CERN، WWW به یک اکوسیستم عظیم از وب سایت ها و کاربران تبدیل شده است. تا سال 2022، تقریباً 5 میلیارد نفر - یا 63٪ از جمعیت جهان - از وب استفاده می کنند که تصور می شود حدود 1.88 میلیارد وب سایت دارد.

HTTP چگونه کار می کند

دستگاه های سرویس گیرنده برای دسترسی به صفحات وب با استفاده از HTTP با سرورها ارتباط برقرار می کنند. وب 3.0 در مقایسه با وب 1.0 و 2.0 چگونه خواهد بود؟ شبکه جهانی وب به تکامل خود ادامه می دهد. اولین نسل وب، وب 1.0، که برنرز لی در ابتدا در سال 1989 تعریف کرد، هیچ محتوای ویدیویی و قالب صفحه ای مشابه صفحه چاپی نداشت. وب 1.0 در درجه اول ثابت بود و بر ارائه اطلاعات متمرکز بود. در حدود آغاز قرن بیست و یکم، وب 2.0 عصر جدیدی را آغاز کرد که تعاملی تر و پویاتر از نسخه قبلی خود بود و بر همکاری کاربران، اتصال شبکه جهانی و کانال های ارتباطی متمرکز بود. همانطور که تلفن های هوشمند، دسترسی به اینترنت موبایل و شبکه های اجتماعی باعث رشد وب 2.0 شدند، برنامه هایی مانند Airbnb، TikTok، Twitter و Uber که تعامل و ابزار آنلاین را افزایش دادند، به طور فزاینده ای محبوب شدند. با هدف عالی ایجاد وب سایت های هوشمندتر، متصل و بازتر، وب 3.0 هنوز در مراحل اولیه خود است و هنوز به طور کامل تعریف نشده است. برخلاف وب 2.0 که شامل برنامه ها و وب سایت هایی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را شامل می شود، انتظار می رود وب 3.0 کاملاً غیرمتمرکز باشد. این امر تولید محتوا را به جای صاحبان پلتفرم در دست سازندگان قرار می دهد. سه تکرار از شبکه جهانی وب شبکه جهانی وب در طول سال ها به طور قابل توجهی متحول شده است. انتظار می رود فناوری هوشمندتر و مستقل تر، از جمله هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، وب 3.0 را تعریف کند. ارزهای دیجیتال رمزگذاری شده مانند بیت کوین و اتریوم ممکن است برای پرداخت تراکنش ها استفاده شوند. همانطور که فناوری‌های همتا ب ذثقله همتا، مانند بلاک چین و فناوری‌های امنیتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، انتظار می‌رود وب 3.0 شتاب بیشتری پیدا کند. معنی وب 3.0 برای کسب و کار شما را بررسی کنید، اگر URL های طولانی برای امنیت بهتر از URL های کوتاه هستند، اشتباهات رایج و قابل اجتناب HTML5 و نحوه کاهش آسیب پذیری قاچاق درخواست HTTP.

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  5/5 - (3 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا