تاثیر وبلاگ نویسی برای سئو: رازهایی که باید بدانید

تاثیر وبلاگ نویسی برای سئو: رازهایی که باید بدانید

وبلاگ نویسی برای سئو:  بنابراین، در این مقاله، ما می‌خواهیم صحبت کنیم و به شما نشان دهیم که چگونه محتوای وبلاگ خود را بهینه کنید، تا بتوانید قدرت انتشار رتبه‌بندی برند خود را آغاز کنید.

وبلاگ نویسی برای سئو: رازهایی که باید بدانید

نیمی از تلاش برای ایجاد رتبه های بالاتر در گوگل این است که اطمینان حاصل شود تمام جنبه های سایت شما برای بهترین موفقیت ممکن بهینه شده است. و انجام این کار سخت است، به خصوص زمانی که تیم دزدکی در مقر گوگل در سیلیکون ولی به طور مداوم الگوریتم های خود را تغییر می دهند. آنچه امروز می‌دانید احتمالاً تا فردا که از خواب بیدار می‌شوید منسوخ می‌شود – اما این چیزی است که ما را به‌عنوان بازاریاب دیجیتالی نگه می‌دارد.

تاثیر وبلاگ نویسی برای سئو

بهترین راه برای نزدیک شدن به این یک مرحله در یک زمان است. در حالی که کمپین بهینه سازی موتور جستجوی شما باید ماهیت کلی داشته باشد و همه پایه ها را پوشش دهد، بهترین راه برای شروع تمرکز بر یک جنبه در یک زمان است. اگر در زمینه سئو تازه کار هستید و قبلاً هرگز با آن آشنا نشده اید، بهترین راه برای انجام این کار این است که یک متخصص را انتخاب کنید تا آن را برای شما مدیریت کند – مانند کارشناسان سئو ما در ساحل طلا. فراتر از آن، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید خودتان سایت خود را بهینه کنید، در بین آژانس‌هایی که کنترل را برای شما به دست می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: تولید محتوا چیست ؟

آموزش وبلاگ نویسی برای سایت

نحوه انتخاب بازاریابان برای مقابله با این تأثیرات به مهارت، تجربه و دانش بستگی دارد. هیچ کمپینی از هوای رقیق شکل نمی گیرد، همانطور که ساختمان ها بدون نقشه های عمیق ساخته نمی شوند. ما از هیچ نتیجه‌ای نمی‌سازیم و این باید باشد: بر اساس داده‌ها، بر اساس تأثیر و بینش شکل گرفته است.

به عنوان مثال، یکی از بزرگ‌ترین راه‌ها برای اطمینان از بهینه‌سازی مداوم سایت شما برای رتبه‌بندی بالقوه، قرار دادن موارد ضروری سئو در محتوای وبلاگی است که اغلب منتشر می‌کنید. اگر هنوز وارد عرصه وبلاگ نویسی نشده اید، خوب، کمی عقب هستید – اما هیچ وقت زمان بدی برای شروع وجود ندارد.

آیا وبلاگ نویسی به سئو کمک می کند؟

اوه پسر، این کار را انجام می دهد. وبلاگ نویسی با قرار دادن وب سایت شما به عنوان یک مرجع، اعتبار سئوی شما را افزایش می دهد. از نظر ارتش ربات‌های Google، اگر بتوانید مکررا محتوای باکیفیت، مرتبط، منحصر به فرد و قابل توجه را منتشر کنید، شما خدای صنعت خود هستید. این به این معنی است که تلاش و زمان زیادی را برای ایجاد چیزی که برای مخاطبان شما ارزش ارائه می دهد، صرف کنید.

به عنوان نمونه به این پست فکر کنید. اغلب از ما می پرسند که آیا وبلاگ نویسی واقعاً تأثیر زیادی دارد (سؤال: “آیا واقعاً نیاز به وبلاگ دارم؟”)

حقیقت این است که نه – اگر نمی خواهید مجبور نیستید وبلاگ بنویسید، اما وقتی از آن اجتناب کنید تفاوت آن را خواهید دید. رقبایی که برای ایجاد مقالاتی که پاسخگوی سوالات مخاطبان هدف خود هستند، وقت می گذارند، رتبه بهتر و بالاتری بالاتر از شما خواهند داشت. رقابت با آن زمانی که به این نوع نیاز مخاطب کمک نمی‌کنید، برای شما به‌عنوان یک برند، و برای بازاریاب دیجیتال که تلاش می‌کند شما را تشویق کند، زمان سختی خواهد بود.

تاثیر وبلاگ نویسی بر سئو سایت

تاثیر وبلاگ نویسی بر سئو سایت
تصویر شخصی در حال وبلاگ نویسی را نمسایش می دهد

مشکل الگوریتم های گوگل این است که برای محو کردن خطوط ساخته شده اند. این بدان معناست که ما هرگز واقعاً نمی دانیم که آن مغز متفکران چه فکر می کنند. ما فرمول مشخصی برای رتبه بندی محتوا نسبت به دیگران نداریم، اما نظریه های بسیار محکمی داریم که سال ها و سال ها آزمایش پشتوانه آن است. ما می دانیم که چه چیزی کار می کند، چه چیزی موثر نیست و چه چیزی می تواند باعث شود که به طور کلی از موتور جستجو جریمه شوید.

بنابراین، با توجه به آنچه گفته شد، بقیه این مقاله به بهینه سازی یک پست وبلاگ برای جذب موتورهای جستجو می پردازد (زیرا می دانیم که اکنون از وبلاگ نویسی اجتناب نمی کنید، درست است؟)

کلمات کلیدی دم بلند بهترین دوست شما در هنگام وبلاگ نویسی برای سئو هستند

روزهایی که به عنوان کاربران گوگل، یک یا دو کلمه را برای آنچه که به پاسخ نیاز داریم جستجو می کنیم، گذشته است. به عنوان مثال، معروف بودیم که چیزهایی مانند “لوله کش” یا “محتوا” را در کادر جستجو تایپ می کنیم و امیدواریم بهترین ها را داشته باشیم. اما این روزها، نیات جستجوی ما بسیار تکامل یافته است. به عنوان کاربران اینترنت، ما در استفاده از این نوع فناوری برای برآورده کردن خواسته‌های خود بسیار هوشمندتر شده‌ایم. و گوگل به همین منوال ادامه داده است.

بیشتر بخوانید: آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت

بیشتر احتمال دارد که بنویسید «یک لوله کش نزدیک من کجاست؟» این روزها وارد گوگل شوید یا اینکه «چه محتوایی بهترین رتبه را دارد؟» به‌عنوان مصرف‌کنندگان محتوا، اکنون می‌خواهیم پاسخ‌های باکیفیت‌تری برای سؤالاتی که می‌پرسیم، داشته باشیم، و این بدان معناست که رفتار جستجوی خود را به گونه‌ای خاص‌تر توسعه داده‌ایم.

تاثیر وبلاگ نویسی برای سئو

این عبارت‌های جستجوی طولانی‌تر، کلمات کلیدی دم بلند نامیده می‌شوند و قرار است بهترین دوست شما شوند.

ترفند استفاده از کلمات کلیدی طولانی در محتوای وبلاگ شما این است که تا حد امکان در کلمات خود اسپم نکنید. این کار را انجام دهید و نام تجاری خود را به سال 2010 که هنوز «قابل قبول» بود، منتقل خواهید کرد. این دوره از گوگل تماماً این است که مطمئن شوید محتوای شما تا حد ممکن کیفیت محور باشد، جدا از کلمات کلیدی.

یک راه عالی برای فکر کردن به این موضوع استفاده از توضیح نیل پاتل به عنوان یک دستورالعمل خوب است. خود غول سئو می گوید:

سوال: گوگل چقدر به کلمات کلیدی دم بلند اهمیت می دهد؟

پاسخ: نه آنقدر که به کاربران اهمیت می دهند.

در واقع، از جمله این کلمات کلیدی دم بلند در محتوای شما مزایای زیادی به شما می دهد، اما باید آن را با تجربه کاربر و خوانایی متعادل کنید. کیفیت A.K.A.

بنابراین دقیقاً چگونه این کار را انجام می دهید؟

قانون سرانگشتی ما این است که از یک یا دو کلمه کلیدی دم بلند به عنوان مبنای بهینه سازی خود برای یک پست وبلاگ استفاده کنید. بیایید از این مقاله به عنوان مثال استفاده کنیم.

ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی گوگل کیورد پلنر

اولا، یک راه خوب برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی طولانی، استفاده از ابزاری مانند Google Keyword Planner است. این رایگان است و به شما امکان می دهد ایده های کلمه کلیدی خود را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید. یک کمپین تبلیغاتی پیش نویس ایجاد کنید و چند ایده کلیدواژه مرتبط با محتوایی که منتشر می کنید تایپ کنید.

آنچه در نتیجه به دست می آوریم لیستی از کلمات کلیدی است که میزان رقابت را برای رتبه بندی آنها و همچنین تعداد جستجوهایی که در ماه انجام می دهند را ارائه می دهد. با این حال، متوجه خواهید شد که این عبارات دم بلند نیستند. بنابراین ما باید یک قدم فراتر از این برویم.

بیشتر بخوانید: آموزش صفر تا صد سئو رایگان

تاثیر انتخاب کلمه کلیدی بر سئو

رونق. اکنون ما ایده بهتری در مورد برخی از کلمات کلیدی طولانی داریم که می توانیم هنگام وبلاگ نویسی برای SEO استفاده کنیم. اما یک نکته: مطمئن شوید که معیارها را به دقت رعایت کرده اید. برخی از آنها ممکن است ارزش وقت شما را نداشته باشند – به عنوان مثال. کلمات کلیدی بسیار رقابتی یا کلمات کلیدی کم حجم.

وبلاگ نویسی برای سئو فقط در مورد کلمات کلیدی نیست

فراتر از بهینه سازی کلمات کلیدی، زمانی که در حال نوشتن یک پست وبلاگ هستید، بیشتر به بهینه سازی سئو اختصاص می یابد. همانطور که قبلاً ذکر کردیم، برای ایجاد محتوا و ارزش، واقعاً باید در حیاط های سخت قرار بگیرید. ما فکر می کنیم که تا به حال کار خوبی برای نشان دادن این دو ویژگی در این مقاله انجام داده ایم. ما به سوالات رایج پاسخ می دهیم و جهت می دهیم.

چگونه می‌دانیم که مردم این سؤالات را مطرح می‌کنند؟

این یک روش دیگر است که می توانید با نظارت بر سؤالات رایج در سراسر وب، پست وبلاگی را که می نویسید، بهینه کنید. یک راه آسان برای انجام این کار استفاده از ویژگی بومی گوگل «People May Ask» است.

قابلیت People May Ask گوگل

حتما این را امتحان کنید: به معنای واقعی کلمه هر چیزی که در ذهن شماست را تایپ کنید و ببینید خدایان گوگل چه چیزی به شما ارائه می دهند. اگر به اندازه کافی پایین بروید، کادر «People May Ask» را خواهید دید.

اینها سوالاتی است که مردم اغلب در رابطه با موضوعی که ما در مورد آن می نویسیم می پرسند. ما می دانیم که این سؤالات محبوب هستند، بنابراین ممکن است به آنها پاسخ دهیم. آنها همچنین عنوان های فرعی عالی برای قطعه شما می سازند، اگر می خواهید مایل بیشتری را طی کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه ارتقا رتبه سایت در گوگل

نکاتی ارزشمند در مورد وبلاگ نویسی

در این بخش نکاات بسیار مهمی را برای وبلاگ نویسی عنوان می کنیم که اصول و پایه وبلاگ نویسی میباشند

بهینه سازی مناسب برای موبایل

چند ملاحظه دیگر در مورد انتشار محتوا شامل اطمینان از سازگاری طرح وبلاگ شما با موبایل است. وقتی می گوییم این یکی از مهم ترین بخش های تبدیل شدن به یک مرجع مطلوب از نظر گوگل است، به ما اعتماد کنید. این کار را انجام ندهید و به سرعت نقشه مجازی را رها خواهید کرد.

توضیحات متا

هنگامی که آماده کلیک کردن بر روی دکمه انتشار هستید، مطمئن شوید که یک توضیحات متا قرار داده اید. اگر از CMS مانند وردپرس استفاده می کنید، انجام این کار با افزونه ای مانند Yoast به اندازه کافی آسان است. این ابزار همچنین موارد ضروری دیگری را که ممکن است لازم باشد قبل از پخش زنده اضافه کنید، برجسته می کند.

بیشتر بخوانید: تگ title (Title Tag) چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟

بهینه سازی تصاویر

اگر از تصاویر در محتوای خود استفاده می کنید، آنها را با استفاده از فضای متن جایگزین برای گنجاندن کلمه کلیدی مورد تحقیق خود بهینه کنید. این به این دلیل است که Google نمی‌تواند تصاویری را که شما در آنجا قرار می‌دهید ببیند، بنابراین باید به آن نوعی نشانه‌ای نسبت به آنچه در مورد آن‌ها هستند ارائه دهید.

محتوا را منحصر به فرد نگه دارید

نیازی نیست به شما بگوییم که محتوا را کپی و جایگذاری نکنید، اما در هر صورت – همه آن را منحصر به فرد نگه دارید. یک پست برای خودتان بسازید و آن را شخصی کنید. چیزی را ایجاد کنید که هیچ کس دیگری ندارد یا یک دیدگاه شخصی و تازه در مورد موضوع ارائه دهید. محتوای با کیفیت به معنای ارائه چیزی به خوانندگان است که قبلاً نمی دانند یا می توانند به راحتی در جای دیگری پیدا کنند.

آوردن آن همه با هم

اینها تنها چند راه هستند که می توانید در وبلاگ نویسی برای سئو سایت شروع کنید، اما همیشه کارهای بسیار بیشتری می توانید انجام دهید. چالش بهینه‌سازی هر محتوا این است که قوانین دائماً تغییر می‌کنند، بنابراین باید مراقب باشید و دائماً محتوای قدیمی‌تری را که ممکن است نیاز به بررسی مجدد داشته باشد مرور کنید.

بیشتر بخوانید: اهمیت تگ H1 برای سئوی وب سایت

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا