آخرین بروز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل با محتوای عالی

آخرین به روز رسانی پنگوئن گوگل با محتوای عالی

آخرین به روز رسانی پنگوئن گوگل با محتوای عالی

این خبر رسمی است که گوگل پس از ماه ها گمانه زنی، آخرین آپدیت پنگوئن خود را فعال کرده است. با این به روز رسانی جدید، چه معنایی برای بازاریابان سئو دارد؟

  1. از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده نکنید.
  2. محتوای خود را اجتماعی کنید.
  3. مقاله/پست وبلاگ مرتبط با خط کسب و کار خود بنویسید.

این خبر رسمی است که گوگل پس از ماه ها گمانه زنی، آخرین آپدیت پنگوئن خود را فعال کرده است. با این به روز رسانی جدید، چه معنایی برای بازاریابان سئو دارد؟

آخرین به روز رسانی توسط گوگل با هدف مجازات صفحات وب که مرتکب جرایم زیر می شوند:

آخرین به روز رسانی پنگوئن گوگل با محتوای عالی

  1. لینک های بی کیفیت بیش از حد
  2. کلمات کلیدی بیش از حد
  3. لینک های فریبنده
  4. انتشار مطالب بی معنی و نامرتبط برای ایجاد ترافیک از موتورهای جستجو

معنی دادن به پیوندهای شما

یک تحلیل عمیق از لینک های سایت خود انجام دهید. پیوندهای غیرطبیعی و اسپم که به سایت شما اشاره می کنند را بررسی کنید و آنها را حذف کنید. اطمینان حاصل کنید که مکان هایی که پیوندهای خود را در آنها قرار می دهید قابل اعتماد و مرتبط با سایت شما هستند. داشتن پیوندهای قوی و مرتبط مانع از رتبه بندی گوگل شما می شود.

همچنین، گوگل همچنین سایت هایی را که دارای انکر تکست های یکسان هستند، جریمه می کند، زیرا انکر تکست های تکراری لینک های شما را مانند هرزنامه می کند.

پاورقی؟ پای من!

برای محافظت از خود در برابر به‌روزرسانی پنگوئن، پیوندهای پاورقی خود را حذف کنید. پاورقی ها معمولا حاوی لینک هایی از حامیان مالی هستند که گوگل آن ها را نامربوط و برای محتوای سایت شما مفید نمی داند. اگر باید پیوندهای مرتبطی داشته باشید، سعی کنید آنها را در بدنه محتوای خود قرار دهید.

محتوای عالی، راهی برای رفتن!

محتوای عالی، راهی برای رفتن!

در مرحله بعد، بررسی کنید که آیا محتوای شما توسط سایت دیگری کپی شده است یا خیر. محتوای تکراری ممکن است توسط Google علامت گذاری شود. از این رو، مهم است که سایت شما دارای محتوای عالی باشد که به ارزش سایت شما بیافزاید و به شما کمک کند تا ترافیک سایت خود را نیز افزایش دهید. در اینجا چند نکته عالی برای نوشتن محتوای قابل توجه با ارزش آورده شده است:

1. از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده نکنید.

بله، کلمات کلیدی مهم هستند، اما در استفاده از آنها زیاده روی نکنید! اگر محتوای شما مملو از کلمات کلیدی تکراری باشد، غیرطبیعی به نظر می رسد و مانند هرزنامه به نظر می رسد. گوگل شما را جریمه می کند و برای کلمات کلیدی رتبه بندی نمی کند، یا حتی بدتر از آن، رتبه سایت شما را در موتور جستجو نیز از بین می برد. فقط بر ارائه کلمات کلیدی با کیفیت و ارائه محتوای بسیار مرتبط تمرکز کنید. این امر ارزشمندتر خواهد بود و همچنین بازدیدکنندگان شما از آن استقبال می کنند.

2. محتوای خود را اجتماعی کنید.

سعی کنید محتوایی تولید کنید که جالب باشد و ارزش اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و سایت های بوک مارکلت را داشته باشد. این نیز راهی برای ایجاد لینک، برای ایجاد ترافیک به سایت شما است. جسور و متفاوت باشید این تنها راه برای جلب توجه مردم برای مشاهده محتوای شما و به اشتراک گذاری آن با جامعه است.

الگوریتم پنگوئن گوگل با محتوای عالی

در سئوفراز ، ما در کسب و کار مرتبط با بازاریابی آنلاین، به ویژه در بازاریابی جستجو هستیم. از این رو، ما در مورد موضوعات مرتبط با صنعت در پست های وبلاگ خود بحث می کنیم تا افرادی را که علاقه مند به آخرین به روز رسانی ها در این زمینه هستند درگیر کنیم. هر بار که مقاله جدیدی پست می شود، سپس در حساب های رسانه های اجتماعی سئوفراز  به اشتراک گذاشته می شود تا مقاله ها را به اشتراک بگذارند. عمدتاً دنبال کنندگان اکانت سئوفراز  افرادی هستند که به این صنعت علاقه مند هستند و برای مطالعه بیشتر روی پیوندها کلیک می کنند. پس از آن، آنها نظرات خود را دنبال می کردند و در بحث در مورد موضوع شرکت می کردند. از تعامل با بازدیدکنندگان خود در بحث ها نیز لذت خواهید برد.

3. مقاله/پست وبلاگ مرتبط با رشته کسب و کار خود بنویسید.

داشتن وبلاگ و داشتن پست های منظم در مورد مسائل مربوط به کسب و کار شما یکی دیگر از راه های خوب برای به دست آوردن پیوندهای با کیفیت است. وقتی پست های با کیفیت و مرتبط می نویسید، مردم مجبور می شوند آنها را بخوانند و به اشتراک بگذارند. افرادی که مقالات شما را در انجمن ها، سایت های رسانه های اجتماعی و سایت های نشانه گذاری اجتماعی به اشتراک می گذارند، به ایجاد پیوندهایی به سایت شما به طور طبیعی کمک می کنند، که به نوبه خود باعث ایجاد ترافیک به سایت شما برای شما می شود.

همچنین، می‌توانید از طریق خبرنامه‌ها، به‌روزرسانی‌های رویدادهای تجاری خود را به مردم ارائه دهید. این راهی است که مخاطبان خود را بهتر درگیر می کند و آنها را برای بازدید از سایت شما باز می گرداند.

قربانی آخرین به روز رسانی پنگوئن گوگل نشوید. این اقدامات ساده را انجام دهید و مطمئن باشید که به نتایج دلخواه خود خواهید رسید!

بیشتر بخوانید: سئوی تجارت الکترونیک: چگونه ترافیک ارگانیک را به یک فروشگاه آنلاین هدایت کنیم؟

 

رای دهید{title}

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا