مشاوره سئو سایت در زمینه ی سئو تکنیکال ؟

سئو تکنیکال
سئوی فنی جنبه‌های توسعه‌ای را در وب‌سایت شما آشکار می‌کند که برای قابلیت کشف موتور جستجو کمتر از حد مطلوب هستند. برخی از نمونه ها عبارتند از لینک های شکسته، خطاهای 404، مشکلات سرعت سایت، پاسخگویی تلفن همراه و دسترسی به موتور جستجو.

طراحی سایت وردپرس سئو فراز

مشاوره سئو سایت در زمینه ی سئو داخل صفحه On-Page Seo

مزایای طراحی سایت وردپرس چیست

سئو روی صفحه
فاکتورهای سئو داخلی اطلاعات مهم را به گوگل منتقل می کنند. با نادیده گرفتن این جنبه از سئو، فرصت های رتبه بندی قابل توجهی را از دست خواهید داد. این بخش از حسابرسی بر روی سوالاتی از قبیل: آیا صفحات وب شما برچسب های سئو را به درستی بهینه کرده اند؟ آیا متن هر صفحه آموزنده، قابل توجه و غنی از کلمات کلیدی مرتبط سئو است؟ آیا وب سایت شما دارای وبلاگ است و آیا از آن به شیوه ای بهینه برای جستجو استفاده می شود؟

مشاوره سئو سایت در سئو خارج از صفحه Off-Page SEO ؟

سئو خارج از صفحه Off-Page SEO :

بک لینک هایی که به یک وب سایت اشاره می کنند، بخش اصلی الگوریتم گوگل هستند. ممیزی خارج از صفحه همه لینک هایی که به وب سایت شما اشاره می کنند را فهرست می کند و کیفیت پروفایل بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کند. این همچنین به نظر می رسد رشد یا کوچک شدن پروفایل پیوند شما را تجزیه و تحلیل کند، پیوندهای هرزنامه را حذف کند و در آینده فرصت های پیوند را شناسایی کند.

طراحی سایت وردپرس سئو فراز

مشاوره سئو سایت در زمینه ی لوکال سئو

مزایای طراحی سایت وردپرس چیست

سئوی محلی یا لوکال سئو چیست :
اگر برای کسب و کار شما قابل اجرا باشد، این بخش از حسابرسی میزان مشاهده وب سایت شما را در نتایج جستجوی محلی تعیین می کند. با توجه به عواملی مانند صفحه موجود در Google My Business (Microposting + Images) و استفاده از کلمات کلیدی محلی هدفمند، فرصت هایی برای افزایش رتبه وب سایت شما در جستجوی محلی شناسایی می شود.

هدف از مشاوره سئو سایت چیست؟

ایجاد ترافیک بیشتر

با کمک ما در موتور جستجو، تعداد بازدیدکننده ارگانیک بیشتری راسمت کسب و کار خود جذب کنید و باعث فروش بیشتر شوید! تیم سئو فراز تمام زیرساخت های سئو سایت را به خوبی میشناسد و به صورت پک آنها را پیاده سازی خواهد کرد

بهترین رتبه بندی کلمات کلیدی

پایه و اساس یک کمپین عالی SEO با شناسایی موثرترین کلمات کلیدی شروع می شود. این فرآیند در مورد به دست آوردن بینش در مورد سؤالات و نگرانی های مصرف کنندگان است.که تیم سئو فراز به ایجاد کمپین های مناسب خواهد پرداخت

پیاده سازی طرح سئوی موبایل

سئوی موبایل به بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو همراه با مشاهده بی عیب و نقص در دستگاه های تلفن همراه، مانند گوشی های هوشمند و تبلت ها اشاره دارد. به لطف رونق روزافزون دستگاه های قابل حمل، وب مسترها باید به شدت نگران طرح سئوی موبایل خود باشند

بهینه سازی سرعت

ما در دنیای پر سرعت زندگی می کنیم. مردم هر چه سریع‌تر کالا یا خدمات مورد نظررا می‌خواهند - و زمانی که بارگذاری سایت بیش از حد طول بکشد ناراضی هستند.

نظارت بر شبکه های اجتماعی

برای افزایش قرار گرفتن در معرض و دستیابی به مخاطبان بیشتر مشتری، ارتباط برقرار کنید و تعامل کنید

مشاوره رایگان

شرکت سئو فراز در صورت عقد قرادارد سفارش سئو سایت به شرکت مشاوره های رایگان در زمینه ی کسب و کار از جمله ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ خواهد داد .

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟
نمایش بیشتر نمایش کمتر

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بسیار ساده به نظر می رسد. شما چند کلمه کلیدی را انتخاب می کنید،و سرچ کنید وشما متوجه خواهید شد سایت شما برای سئو بهینه شده است، درست است؟

بسیاری از مردم اصول اولیه سئو را درک می کنند، اما در دهه اخیر چیزهای زیادی تغییر کرده است.

سئوی که امروز می شناسیم و دوستش داریم، همان سئوی نیست که 10 سال پیش می شناختیم و دوستش داشتیم (یا از آن متنفر بودیم). و به همین دلیل سئو چیزی است که بازاریابان باید به تعریف و بازتعریف آن ادامه دهند.

سئو چیست؟

سئو مخفف بهینه سازی برای موتورهای جستجو است -- که مقدار زیادی ثابت مانده است. این به تکنیک هایی اشاره دارد که به وب سایت شما کمک می کند رتبه بالاتری در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) داشته باشد. این باعث می شود وب سایت شما برای افرادی که به دنبال راه حل هایی هستند که نام تجاری، محصول یا خدمات شما می تواند از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ ارائه دهد، بیشتر دیده شود.

چیزی که ثابت نمانده است، تکنیک هایی است که برای بهبود رتبه خود استفاده می کنیم. این همه ارتباطی با الگوریتم های جستجویی دارد که این شرکت ها دائماً تغییر می دهند.

در اینجا چند سؤال متداول دیگر درباره این عمل حیاتی امروزی وجود دارد.

سئو چگونه کار می کند؟

سئو با بهینه سازی صفحات وب سایت، انجام تحقیقات کلمات کلیدی و کسب لینک های ورودی کار می کند. به طور کلی می توانید نتایج تلاش های سئو را زمانی که صفحه وب توسط یک موتور جستجو خزیده و فهرست شده است، مشاهده کنید.

نگاه عمیق تر: با وجود این، راه های زیادی برای بهبود سئوی صفحات سایت شما وجود دارد. موتورهای جستجو به دنبال عناصری از جمله برچسب‌های عنوان، کلمات کلیدی، برچسب‌های تصویر، ساختار لینک داخلی و لینک‌های ورودی هستند (همچنین به عنوان بک لینک نیز شناخته می‌شوند). و این فقط برای نام بردن چند مورد است.

موتورهای جستجو همچنین به ساختار و طراحی سایت، رفتار بازدیدکنندگان و سایر عوامل خارجی و خارج از سایت نگاه می کنند تا تعیین کنند که سایت شما چقدر باید در SERP خود رتبه بالایی داشته باشد.

جستجوی ارگانیک چیست؟

جستجوی ارگانیک به شخصی اطلاق می شود که جستجویی را از طریق یک موتور جستجو انجام می دهد و روی یک نتیجه بدون پرداخت کلیک می کند. جستجوی ارگانیک یک کانال بازاریابی جستجو است که می تواند به عنوان بخشی از بازاریابی ورودی برای افزایش ترافیک وب سایت مورد استفاده قرار گیرد.

نگاه عمیق‌تر به سئو سایت:

در سئوی امروزی، نمی‌توانید به سادگی کلمات کلیدی زیادی را که ممکن است برای دسترسی به افرادی که در جستجوی شما هستند استفاده کنید. در واقع، این امر واقعاً به سئوی وب سایت شما آسیب می رساند زیرا موتورهای جستجو آن را به عنوان پر کردن کلمات کلیدی تشخیص می دهند - یا عمل گنجاندن کلمات کلیدی به طور خاص برای رتبه بندی برای آن کلمه کلیدی، به جای پاسخ به سؤال یک فرد.

امروزه باید از کلمات کلیدی خود در محتوای خود به گونه ای استفاده کنید که غیرطبیعی یا اجباری به نظر نرسد. عدد جادویی وجود ندارد -- همه چیز به طول کلمه کلیدی و مقاله شما بستگی دارد -- اما اگر احساس می کنید مجبور به آن هستید، بهتر است آن را نادیده بگیرید و به طور طبیعی به نوشتن ادامه دهید.

استراتژی سئو چیست؟

استراتژی بازاریابی سئو یک برنامه جامع برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. سئوی موفق شامل استراتژی های درون صفحه است که از کلمات کلیدی مبتنی بر هدف استفاده می کنند. و استراتژی های خارج از صفحه، که لینک های ورودی از وب سایت های دیگر را به دست می آورند.

نگاه عمیق تر: قبل از ایجاد یک صفحه سایت یا پست وبلاگ جدید، احتمالاً به این فکر می کنید که چگونه کلمات کلیدی خود را در پست خود بگنجانید. این اشکالی ندارد، اما نباید تنها تمرکز شما باشد -- یا حتی تمرکز اصلی شما. هر زمان که محتوا تولید می کنید، تمرکز شما باید روی هدف مخاطبان باشد، نه اینکه چند بار می توانید یک کلمه کلیدی (چه دم بلند یا دم کوتاه) را در محتوای خود قرار دهید.

برای ارضای هدف و کسب رتبه خوب در دراز مدت، استراتژی بازاریابی سئو خود را بر اساس موضوعات و نه کلمات کلیدی بسازید. اگر این کار را انجام دهید، خواهید دید که به هر حال می توانید به طور طبیعی برای کلمات کلیدی مهم بهینه سازی کنید. درک مخاطبان هدف خود (معروف به شخصیت های خریدار) و آنچه مورد علاقه آنها است، کلید جذب بازدیدکنندگان مرتبط به وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو است.

ترافیک ارگانیک یا سئو شده چیست؟

ترافیک ارگانیک ترافیک بدون پرداختی است که از موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ می آید. بازاریابی جستجوی پولی تعداد ترافیک ارگانیک شما را افزایش نمی دهد، اما می توانید وب سایت خود را با استفاده از نرم افزار بازاریابی ورودی برای به دست آوردن بازدیدکنندگان بیشتر بهینه کنید.

نگاه عمیق تر به سرچ گوگل و سئو سایت :

یکی از بزرگ ترین تغییرات در دهه گذشته، روشی است که سایر رفتارهای کاربر، SERP هایی را که کاربر در موتورهای جستجو می بیند، شکل می دهد. و امروزه، رسانه های اجتماعی می توانند تأثیر زیادی بر خط روند ترافیک ارگانیک شما داشته باشند. حتی همین چند سال پیش، فرقی نمی‌کرد که چه کسی محتوای شما را از طریق جستجوی اجتماعی پیدا می‌کند. اما اکنون سئو توییت ها، ریتوییت ها، نویسندگی +Google و سایر سیگنال های اجتماعی را در نظر می گیرد.

جستجوی اجتماعی همچنین محتوا و افرادی را که با شما مرتبط هستند در اولویت قرار می دهد. این می تواند از طریق یک دوست فیس بوک، دنبال کننده توییتر یا اتصال از طریق یک شبکه اجتماعی دیگر باشد. گاهی اوقات جستجوی اجتماعی حتی محتوایی را که توسط یک اینفلوئنسر به اشتراک گذاشته شده است، اولویت بندی می کند.

جستجوی اجتماعی می‌داند که شما ممکن است به محتوایی علاقه مند باشید که شبکه شما احساس می‌کند برای اشتراک‌گذاری آن مهم است، و بنابراین اغلب برای شما ظاهر می‌شود.

همه اینها به این معنی است که وقتی به استراتژی سئوی خود فکر می کنید، باید به این فکر کنید که چگونه استراتژی رسانه های اجتماعی شما در پازل قرار می گیرد.

ترافیک مستقیم یا سئو نشده چیست؟

ترافیک مستقیم شامل بازدیدکنندگان وب سایتی است که با تایپ URL در مرورگر خود به وب سایت شما می آیند، نه اینکه از وب سایت دیگر، موتور جستجو یا رسانه های اجتماعی وارد شوند.

نگاه عمیق تر: سئو را به عنوان "بهینه سازی تجربه جستجو" در نظر بگیرید. برای کاربران شما فقط مهم نیست که وب سایت شما را پیدا کنند -- برای آنها مهم است که در وب سایت شما بمانند، با محتوای شما تعامل داشته باشند و بعداً بازگردند. ترافیک مستقیم فقط "اقتدار صفحه" شما را از نظر گوگل افزایش نمی دهد. فرصت های بیشتری ایجاد می کند تا فردی را که برای اولین بار به صورت ارگانیک شما را کشف کرده است به مشتری تبدیل کنید.

سئو در واقع این را در نظر می گیرد که آیا بازدیدکنندگان شما در وب سایت شما باقی می مانند و با محتوای دیگر درگیر می شوند یا خیر. اگر برای یک کلمه کلیدی رتبه خوبی داشته باشید و بازدید کننده ای را جذب کنید که مرتبط نیست، در واقع به وب سایت شما کمکی نمی کند.

به بازدیدکنندگان خود و محتوایی که به دنبال آن هستند بیشتر از تعداد افرادی که می توانید به وب سایت خود جذب کنید فکر کنید.

اهمیت سئو

سئو مهم است زیرا به افراد کمک می کند اطلاعات را پیدا کنند و صفحات را در وب جهانی کشف کنند. سئو برای کسب و کارها بسیار مهم است زیرا تضمین می کند که آنها به بزرگترین سؤالات مخاطبان خود در موتورهای جستجو پاسخ می دهند و در عین حال ترافیک را به سمت محصولات و خدمات خود هدایت می کنند.

نگاه عمیق‌تر به سئو سایت:

در گذشته، موفقیت در سئو با این موضوع اندازه‌گیری می‌شد که آیا شما در صفحه اول گوگل رتبه بالایی دارید یا خیر. اما حتی اگر برای یک ترم رتبه خوبی داشته باشید، آیا واقعاً به این معنی است که نتایج را خواهید دید؟

نه همیشه. ممکن است برای عباراتی که برای کسب و کار شما ایده آل نیستند، رتبه بسیار خوبی داشته باشید. بنابراین در موتورهای جستجو بالا ظاهر می‌شوید، ترافیک زیادی دریافت می‌کنید، اما پس از آن بازدیدکنندگان وب‌سایت شما متوجه می‌شوند که شرکت شما آن چیزی نیست که به دنبال آن بودند. شما مشتریان را از این ترافیک تبدیل نمی کنید، و رتبه بندی بالا برای این کلمه کلیدی خاص اساساً بی نتیجه است.

همچنین، برای موفقیت، لزوماً نیازی به حضور در سه جایگاه برتر ندارید. در واقع، اگر در صفحات بعدی رتبه خوبی داشته باشید، ممکن است همچنان نرخ کلیک بالایی داشته باشید، البته ترافیک کمتری. این یک خبر عالی برای بازاریابان است که به نظر نمی‌رسد صفحاتی را در آن جایگاه‌های برتر یا خارج از صفحه دوم بیاورند.

قبلاً گفتیم و باز هم خواهیم گفت: میزان بازدید از صفحه شما کمتر از میزان واجد شرایط بودن آن ترافیک است.

هزینه سئو چقدر است؟

اگر خودتان این کار را با ابزار تحقیق کلمات کلیدی انجام دهید، سئو می تواند بین 100 تا 500 دلار در ماه هزینه داشته باشد. این هزینه می تواند بین 75 تا 150 دلار در ساعت برای یک مشاور و تا 10000 دلار در ماه در صورت استخدام یک آژانس بازاریابی با خدمات کامل هزینه داشته باشد. کسب‌وکارهای کوچک معمولاً نسبت به برندهای بزرگ برای سئو هزینه کمتری می‌کنند.

هزینه سئو می‌تواند به معنای یکی از دو چیز باشد:

سرمایه‌گذاری در استراتژی جستجوی ارگانیک شما، یا اینکه چقدر برای خدمات بازاریابی موتور جستجوی پولی (SEM) مانند Google AdWords پرداخت می‌کنید. اگر برای یک ابزار، مشاور یا آژانس بازاریابی برای کمک به شما در بهینه سازی محتوای وب خود پول می پردازید، صورتحساب شما می تواند به شدت با عمق خدماتی که دریافت می کنید متفاوت باشد.

بله، 10000 دلار ترسناک به نظر می رسد، اما 40٪ از مشاغل امروزی در واقع کمتر از 1000 دلار در ماه برای سئو هزینه می کنند.

بازاریابی موتورهای جستجوی پولی یا گوگل ادوردز چیست؟

بازاریابی موتور جستجوی پولی به تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) اشاره دارد. این به شما امکان می دهد پس از انجام جستجوی شخصی، برای تبلیغات متنی که در بالا و پایین صفحات نتایج موتور جستجو نشان داده شده اند، به موتور جستجو پرداخت کنید. برای افزایش ترافیک وب سایت و به دست آوردن مشتریان بیشتر استفاده می شود.

ایجاد اکانت گوگل ادوردز

در واقع می توانید با ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان در گوگل ادوردز، برای رتبه های برتر در SERP های گوگل هزینه کنید. سپس کلمات کلیدی مختلفی را که می‌خواهید در آن رتبه بندی کنید انتخاب می‌کنید و هر بار که کاربر روی نتیجه شما کلیک می‌کند به گوگل پول پرداخت می‌کنید. به این بازاریابی موتور جستجوی PPC گفته می شود و تبلیغات شما از نظر ظاهری با نتایج ارگانیک زیر آنها تفاوت قابل توجهی خواهد داشت.

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز

هزینه متوسط یک کمپین جستجوی پولی در گوگل می تواند کمتر از 1 دلار برای هر کلیک باشد، اما طبیعتاً هر چه کلمه کلیدی محبوب تر باشد، ممکن است هزینه بیشتری بپردازید.

نحوه انجام سئو

ممیزی محتوای وب سایت خود را انجام دهید.

از ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای شناسایی کلمات کلیدی که مردم شما را با آنها پیدا می کنند استفاده کنید.

کلمات کلیدی جدیدی را که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید، هدف قرار دهید.

محتوای جدید تولید کنید و محتوای موجود را بهینه کنید.

عملکرد وب سایت خود را زیر نظر داشته باشید.

نرم افزار بازاریابی ورودی یا سئو را خریداری کنید.

صفحات وب را که عملکرد خوبی دارند بررسی کنید.

به دنبال فرصت هایی برای کسب لینک های ورودی از وب سایت های مشابه باشید.

تغییرات خود را در رتبه بندی و ترافیک نظارت کنید.

هنوز هم همان چیزی است که 10 سال پیش بود -- مجموعه ای از تاکتیک ها که اگر از آنها استفاده کنید، به شما کمک می کند رتبه بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید. این فقط تاکتیک هایی است که ما اکنون استفاده می کنیم که تغییر کرده است. اگر در زمینه SEO تازه کار هستید یا می خواهید یک دوره آموزشی تجدید نظر داشته باشید، ممکن است این کار را انجام دهید

خدمات سئو سایت توسط شرکت سئوفراز

این به ما بستگی دارد که در صدر روندهای به سرعت در حال تغییر باقی بمانیم، و به یاد داشته باشید که در نهایت، هدف موتورهای جستجو ارائه بهترین تجربه ممکن به کاربر نهایی خود - جستجوگران است. اگر با استراتژی سئوی خود این هدف را در ذهن داشته باشید، حتی اگر در مورد تک تک الگوریتم‌های موتور جستجو کاملاً به‌روز نباشید، انتخاب‌هایتان نتیجه می‌دهند.

سئو چیست و چرا اهمیت دارد؟

اگر میخواهید در مورد سئوی سایت خود اطلاعاتی کسب کنید با ما در سئو فراز همراه باشید تا صفر تا صد سئو را برای شما توضیح دهیم که سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو چیست، چگونه کار می کند و چرا فرآیندی حیاتی برای موفقیت هر وب سایت است. بهینه سازی موتورهای جستجو برای موفقیت هر کسب و کار آنلاین مهم است. هر وب مستر باید بفهمد SEO چیست، چگونه کار می کند و پتانسیل ترافیکی که می تواند برای انواع وب سایت ایجاد کند.

سئو چیست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. این مجموعه ای از قوانین برای بهینه سازی وب سایت شما است تا بتواند رتبه های بالاتری در نتایج ارگانیک موتورهای جستجو کسب کند. این فرآیندی است که باید دنبال کنید تا دید وب سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید و ترافیک بیشتری دریافت کنید.

اهداف سئو

سئو دو هدف اصلی دارد:اولین مورد این است که به شما کمک کند بفهمید کاربران چه چیزی را به صورت آنلاین جستجو می کنند تا بتوانید محتوای با کیفیت بالا برای برآورده کردن هدف آنها ایجاد کنید. دوم این است که به شما کمک می کند وب سایتی ایجاد کنید که موتورهای جستجو بتوانند محتوای آن را پیدا کنند، و در جستجوها فهرست کنند . علاوه بر این، پیروی از شیوه‌های خوب سئو یک راه عالی برای افزایش کیفیت یک وب‌سایت با کاربرپسند کردن، سریع‌تر و آسان‌تر کردن آن است.

طراحی سایت

مهمترین وظایف سئو مربوط به موارد زیر است:

شناسایی اینکه کاربران چه چیزی را جستجو می کنند که مربوط به محصولات و خدمات شما است ایجاد محتوایی که باعث خوشحالی کاربران شود ارائه سیگنال های مناسب به خزنده ها و الگوریتم های موتورهای جستجو از طریق تکنیک های مختلف سئو سئو را می توان به عنوان یک چارچوب کامل در نظر گرفت زیرا کل فرآیند دارای تعدادی قوانین (یا دستورالعمل ها)، تعدادی مرحله و مجموعه ای از کنترل ها است.

چرا سئو مهم است؟

در بازار رقابتی امروز، بازاریابی سئو بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. موتورهای جستجو روزانه به میلیون ها کاربر خدمات می دهند که به دنبال پاسخ به سؤالات خود یا یافتن راه حل برای مشکلات خود هستند. اگر وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین دارید، سئو به شما کمک می کند تا ترافیک هدفمند رایگان را از موتورهای جستجو دریافت کنید. سئو مهم است زیرا: اکثر کاربران موتورهای جستجو (بیش از 70٪ ) به احتمال زیاد روی یکی از 5 پیشنهاد برتر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPS) کلیک می کنند. برای استفاده از این مزیت و جذب بازدیدکنندگان وب سایت یا مشتریان فروشگاه آنلاین شما، وب سایت شما باید در یکی از موقعیت های برتر ظاهر شود. سئو فقط در مورد موتورهای جستجو نیست، بلکه شیوه های خوب سئو باعث بهبود تجربه کاربر و قابلیت استفاده یک وب سایت می شود. کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و حضور در جایگاه های برتر برای کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربر، اعتماد وب سایت را افزایش می دهد. سئو برای ارتقای اجتماعی وب سایت شما خوب است. افرادی که وب سایت شما را با جستجو در گوگل پیدا می کنند، احتمالاً آن را در فیس بوک، توییتر یا سایر کانال های رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. سئو برای اجرای روان یک وب سایت بزرگ مهم است. وب سایت هایی که بیش از یک نویسنده دارند می توانند از سئو به صورت مستقیم و غیر مستقیم بهره مند شوند. مزیت مستقیم آنها افزایش ترافیک ارگانیک و سود غیرمستقیم آنها داشتن یک چارچوب (چک لیست) مشترک برای استفاده قبل از انتشار محتوا در سایت است. سئو می تواند شما را جلوتر از رقبا قرار دهد. اگر دو وب سایت یک چیز را بفروشند، وب سایت بهینه شده برای موتورهای جستجو به احتمال زیاد مشتریان بیشتری خواهد داشت و فروش بیشتری خواهد داشت.

تعریف ساده سئو

به عبارت ساده تر، بهینه سازی برای موتورهای جستجو راهی برای بهبود وب سایت شما است به طوری که در نتایج جستجوی گوگل، یاهو، بینگ یا سایر موتورهای جستجو به جایگاه های برتر نزدیک تر ظاهر می شود. وقتی در گوگل جستجو می کنید، ترتیب نمایش نتایج برگشتی بر اساس الگوریتم های پیچیده است. این الگوریتم ها (همچنین به عنوان عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو شناخته می شوند) قبل از اینکه تصمیم بگیرند کدام صفحه وب در موقعیت اول، دوم و غیره نشان داده شود، تعدادی قوانین را در نظر می گیرند. بهینه سازی وب سایت خود برای موتورهای جستجو به شما برتری نسبت به سایت های غیربهینه می کند و شانس خود را برای رتبه بالاتر افزایش می دهد.

مراحل اصلی سئو :فرایند بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل

همانطور که در بالا ذکر کردم، سئو یک فرآیند ثابت نیست، بلکه یک چارچوب با قوانین و فرآیندها است. اما برای سادگی، سئو را می توان به 3 نوع اصلی تقسیم کرد: سئوی فنی: با سئو فنی می توانید اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو می توانند وب سایت شما را بدون هیچ مشکلی خزیده و فهرست بندی کنند. سئوی خارج از سایت: روش هایی برای تبلیغ وب سایت یا وبلاگ خود به طوری که بتواند رتبه بالاتری در نتایج جستجو داشته باشد. سئو فنی اولین مرحله در فرآیند سئو، سئوی فنی نام دارد. همانطور که از نام آن پیداست، سئوی فنی هیچ ارتباطی با محتوای واقعی یک وب سایت یا روش های ارتقاء وب سایت ندارد. این مربوط به تنظیماتی است که باید پیکربندی کنید تا کار خزنده‌های موتور جستجو را آسان‌تر کنید. معمولاً وقتی سئوی فنی خود را درست انجام دادید، ممکن است دیگر مجبور نباشید با آن مقابله کنید. از سوی دیگر، اگر با خزیدن و نمایه سازی مشکل دارید، می تواند بر رتبه بندی شما تأثیر منفی بگذارد.

SEO On-Page

است. سئوی درون صفحه در درجه اول با محتوا و سایر عناصر موجود در یک صفحه ارتباط دارد. بر خلاف سئوی فنی و خارج از صفحه، تمرکز اصلی سئو داخلی این است که به خزنده‌های موتور جستجو سیگنال‌های کافی ارائه دهد تا بتوانند معنی و زمینه محتوای شما را درک کنند. به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو یک صفحه را مانند یک انسان نمی خوانند، بنابراین به دنبال سیگنال هایی هستند تا بفهمند یک صفحه در مورد چیست. در این مرحله است که شما با ساختار وب سایت، کلمات کلیدی SEO، بهینه سازی عنوان، سرفصل ها، لینک های داخلی، سئوی تصویر، نشانه گذاری داده های ساخت یافته و سایر تکنیک هایی که می توانند سیگنال های مناسب را به موتورهای جستجو ارسال کنند، سر و کار خواهید داشت. اگر به درستی دنبال شود، سئوی درون صفحه نیز قابلیت استفاده و اعتبار یک وب سایت یا وبلاگ را بهبود می بخشد. توجه داشته باشید که بهینه سازی محتوا بخشی از سئوی درون صفحه است اما گاهی اوقات به آن سئوی محتوا نیز گفته می شود.

سئوی خارج از سایت Seo off-page

مرحله سوم سئو خارج از صفحه است. علاوه بر تغییرات، می‌توانید روی وب‌سایت خود (سئوی داخلی) انجام دهید تا در رتبه‌بندی SERP رتبه بالاتری داشته باشد، راه دیگر برای بهبود رتبه وب‌سایتتان استفاده از تکنیک‌های سئو خارج از سایت است. سئوی خارج از سایت به طور کلی به عنوان لینک بیلدینگ شناخته می شود، اما من ترجیح می دهم از عبارت ارتقای وب سایت استفاده کنم، زیرا یک روش مناسب برای تبلیغ یک وب سایت شامل روش ها و تکنیک های بسیار بیشتری نسبت به لینک سازی است.

چرا سئو آف پیج off-pageمهم است؟

به طور کلی، زمانی که کاربر یک عبارت جستجو را تایپ می‌کند، الگوریتم‌های موتورهای جستجو به فهرست آن‌ها نگاه می‌کنند و سعی می‌کنند بهترین صفحاتی را بیابند که بتواند هدف کاربر را برآورده کند. صفحاتی که کاندیدای خوبی هستند در اولین موقعیت های نتایج جستجو ظاهر می شوند. یکی از عوامل تعیین موقعیت یک صفحه وب در نتایج، تعداد لینک های ورودی (بک لینک) است. بک لینک ها نشانه اعتماد هستند و بسته به جایی که لینک ها می آیند، می توانند به شدت بر رتبه شما تأثیر بگذارند. اگر لینک ها از سایت های شناخته شده و قابل اعتماد باشند، رتبه شما تاثیر مثبتی خواهد داشت. اگر آنها پیوندهای پولی، پیوندهای موجود در فهرست مقالات، مزارع پیوند یا نتیجه تبادل باشند، رتبه شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. دریافت لینک ها از این طریق نقض دستورالعمل های گوگل است و به احتمال زیاد باعث پنالتی گوگل نیز می شود.

اصول بک لینک

این سؤال بسیار خوبی است و من مطمئن هستم که اگر در اینترنت برای آن عبارت جستجو کنید صدها پاسخ مختلف دریافت خواهید کرد. محتوای خوب لینک های طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد که به نوبه خود رتبه و ترافیک بالایی به شما می دهد. اگر سعی می کنید لینک ها را بخرید یا آنها را از راه آسان دریافت کنید، ممکن است موفقیت موقتی داشته باشید و سپس مشاهده کنید که وب سایت خود از صفحات برتر پس از به روز رسانی بعدی گوگل ناپدید می شود.

بهترین راه برای یادگیری نحوه عملکرد سئو چیست؟

بهترین راه برای یادگیری نحوه عملکرد سئو، تمرین سئو است. علاوه بر یادگیری مفاهیم و تئوری های مختلف، تنها راه برای فهمیدن اینکه آیا آنچه یاد گرفته اید کار می کند یا خیر، استفاده از تکنیک های مختلف سئو در یک وب سایت و نظارت بر رتبه خود است. اگر رتبه و ترافیک ارگانیک شما در حال افزایش است، به این معنی است که شما در مسیر درستی هستید. اگر نه، باید استراتژی سئو و برنامه عمل خود را اصلاح کنید. سئو فراز در هر مرحله از مسیر که باشید آماده است تا شما را به فراز قله های موفقیت برساند.

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند ؟

قبل از شروع سئو، مهم است که بدانید موتورهای جستجو چگونه کار می کنند. در پایان، هدف شما از سئو این است که موتورهای جستجو را تحت تاثیر قرار دهید تا به وب سایت شما اعتماد کنند و دانستن اینکه آنها چگونه وب سایت ها را رتبه بندی می کنند، به شما کمک می کند تصمیمات بهتری بگیرید. چک لیست سئو - یک چک لیست مفید برای بررسی اینکه آیا همه عناصر را بهینه کرده اید.

تفاوت سئو و دیجیتال مارکتینگ چیست؟

برخی از مردم اغلب از من می پرسند "آیا SEO همان بازاریابی دیجیتال است؟" ساده ترین پاسخی که می توانم بدهم این است که سئو یکی از ابزارهای موجود در زرادخانه دیجیتال مارکتینگ شماست. سئو می تواند بخشی از کمپین کلی بازاریابی دیجیتال شما باشد که معمولاً شامل موارد دیگری مانند تبلیغات رسانه های اجتماعی، PPC، استراتژی محتوا و غیره می شود. محتوای خوب همچنان مهمترین عامل موفقیت با یا بدون سئو است قبل از هرچیزی باید بدانید که برای بهینه سازی موتورهای جستجو، باید کاملاً در ذهن خود داشته باشید که اگر محتوای خوبی نداشته باشید، سئو نمی تواند به شما کمک کند. کارشناسان سئو فراز به شما کمک میکنند تا بهترین محتواها را در سایت خود منتشر نمایید . به عبارت دیگر، اگر سعی کنید وب سایتی با محتوای نه چندان خوب سئو کنید، شانس موفقیت شما (در دراز مدت) به حداقل می رسد. از طرف دیگر، یک وب سایت با محتوای خوب می تواند با سئو یا بدون سئو به خوبی عمل کند. سئو فقط به وب سایت رونق بیشتری می دهد.

سئو چیست؟

سئو مجموعه ای از قوانین برای بهینه سازی وب سایت شما است تا بتواند رتبه های بالاتری در نتایج ارگانیک موتورهای جستجو کسب کند.

چرا سئو مهم است؟

اکثر ترافیک موتورهای جستجو به 5 نتیجه برتر می رود. با سئو وب سایت شما می تواند در یکی از موقعیت های برتر برای کلمات کلیدی مورد نظر شما ظاهر شود و از وب سایت شما بازدید شود.

آیا می توانید سئو را خودتان انجام دهید؟

بله، دوره های مختلف سئو و راهنمای آنلاین وجود دارد که می تواند به شما در یادگیری و انجام سئو به تنهایی کمک کند. علاوه بر یادگیری تئوری، بهترین راه برای یادگیری سئو از طریق تمرین است. اما اگر واقعا در این زمینه تخصصی ندارید و کسب و کارتان برای شما مهم است حتما این فرایند را به متخصص سئو بسپارید چون هر گام اشتباه در این مسیر میتواند موفقیت شما را به میزان چشمگیری به تعویق بیاندازد .

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  5/5 - (2 امتیاز)
  اسکرول به بالا