طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی چیست و چه مواردی را شامل می شود؟

طراحی سایت شرکتی فرآیند طراحی یک وب سایت در سطح سازمانی است که معمولاً بزرگتر و پیچیده تر از یک وب سایت تجاری کوچک است. در بیشتر موارد، طراحان وب در طول این فرآیند با پیچیدگی های زیادی روبه رو هستند تا اطمینان حاصل کنند که سایت نیازهای شرکت را برآورده می کند.

طراحی سایت شرکتی برای افزایش درآمد

وب سایت شما مرکز تمام بازاریابی دیجیتال شما است، بنابراین بدون بهینه سازی آن، کسب و کار سازمانی شما دور از دسترس نخواهد بود. به همین دلیل است که سرمایه گذاری در طراحی وب سایت شرکتی با کیفیت بالا بسیار مهم است .

برای بسیاری از شرکت ها سوال پیش آمده که چرا با وجود اینکه تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شرکت او قوی است – بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات پولی او و موارد دیگر – اما به نوعی، او هنوز هیچ ترافیکی را به وب ‌سایت خود جذب نکرده است .

جواب این سوال بسیار روشن است ، زیرا تنها طراحی سایت کافی نیست ،زیرا علاوه بر طراحی یک سایت شرکتی بایستی تمام نیازهای کاربرانی را که میتوانند ترافیک سایت را تامین کنند در سایت برآورده ایجاد شده باشد .

لازمه طراحی یک سایت شرکتی خوب شناسایی نیاز شرکت و مشتریان آن است ،تا با پیاده سازی موارد لازم به بهترین خروجی برای صاحبان شرکت دست بیابیم .

طراحی سایت شرکتی چیست و چه چیزی در آن وجود دارد؟ ما در زیر می خواهیم پاسخ هر دوی این سوالات را بررسی کنیم، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی وب برای شرکت ها یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که بر بهینه سازی وب سایت سازمانی شما برای کاربرپسندتر بودن و افزایش ترافیک تمرکز دارد.

سئو فراز نه تنها ظاهر سایت شما را بهبود می بخشد، بلکه به عملکرد بهتر آن نیز کمک می کند تا بتوانید به اهداف تجاری سازمانی خود دست یابید. با طراحی وب سایت شرکتی ، عناصر سایت شما عالی به نظر می رسند، به خوبی در کنار هم جریان می یابند و بازدیدکنندگان را به اقدام هدایت می کنند.

طراحی وب نباید با توسعه وب، یک اصطلاح مرتبط اما کمی متفاوت، اشتباه گرفته شود. توسعه وب بیشتر به قسمت پشتی کارها اشاره دارد – خرید نام دامنه، تمدید هاست ، مدیریت محتوا ، تنظیم کد پشت صحنه و غیره.

از طرف دیگر، طراحی وب بیشتر جنبه جلوه ای دارد. این بدان معناست که روی بهینه‌سازی چیزهایی که کاربران می‌توانند ببینند تمرکز دارد – طرح‌بندی صفحه، الگوهای رنگی، پیمایش و موارد دیگر. هدف ایجاد سایتی است که هم جذاب به نظر برسد و هم عملکردی روان داشته باشد و هم فروش را برای شرکت شما افزایش دهد.

با طراحی سایت سئو فراز ، بر فراز قله های موفقیت گام بردارید.

چرا به طراحی سایت برای شرکت ها نیاز دارید؟

دلیل حیاتی بودن طراحی سایت برای شرکت ها ساده است: مردم نمی خواهند در سایتی بمانند که کاربر پسند نیست. و اگر مردم نمی خواهند در سایت شما بمانند، درآمد زیادی ایجاد نخواهید کرد.

واقعیت این است که وب سایت شما مرکز تمام تلاش های دیجیتال مارکتینگ شماست. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، بازاریابی ایمیلی، رسانه های اجتماعی – همه آنها به سایت شما باز می گردند. مهم نیست که این استراتژی‌ها چقدر خوب هستند، اگر کاربران را به یک وب‌سایت با کیفیت پایین برگردانند، در نهایت چیزی به دست نمی‌آورند.

با این حال، با یک وب سایت خوب طراحی شده، نه تنها می توانید کاربران را به طور مؤثرتری جذب کنید، بلکه علاقه آنها را به اندازه کافی برای تبدیل آنها پس از حضور به مشتری کسب کنید .

دلایل برتری سئوفراز

  • دارای سابق طولانی در طراحی سایت
  • مشاوره تخصصی رایگان
  • طراحی سایت ارزان
  • ارائه راهکار مناسب برای پیشرفت شما
  • انتقال و جابه جایی سایت بدون کاهش رتبه
  • مجهز کردن سایت به sms مارکتینگ و Email مارکتینگ
  • بهینه سازی سرعت سایت
  • پشتیبانی فنی به صورت رایگان
  • طراحی و تحویل سریع سایت
  • تضمین امنیت
  • تهیه نسخه موبایل سایت
  • اعمال تغیرات پس از طراحی به صورت رایگان

اصول طراحی وب سایت شرکتی

یک استراتژی طراحی وب شرکتی خوب از چندین عنصر کلیدی تشکیل شده است. راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید وب‌سایت خود را بهینه کنید، و ایده خوبی است که تا حد امکان به بسیاری از آنها بپردازید.

در زیر، ما فهرستی از تاکتیک‌های ضروری طراحی وب برای شرکت شما ارائه کرده‌ایم. با اجرای هر یک از آنها، در نهایت به وب سایتی خواهید رسید که می توانید به آن افتخار کنید – و مهمتر از آن، وب سایتی که درآمد را افزایش می دهد.

در اینجا هفت جزء کلیدی طراحی وب سایت سازمانی وجود دارد!

1. راه اندازی ناوبری بصری

یکی از اولین چیزهایی که باید به درستی در وب سایت خود وارد شوید، راه اندازی ناوبری آن است. ناوبری به روشی اشاره دارد که کاربران می توانند راه خود را در وب سایت شما پیدا کنند و این بخش مهمی از هر تجربه کاربری مثبتی است.

برای شروع، تمام صفحات سایت خود را در بخش ها و زیربخش های مرتبط بر اساس موضوعات آنها سازماندهی کنید. سپس یک نوار ناوبری در بالای صفحه ایجاد کنید که در آن کاربران می توانند به وضوح آن بخش های مختلف را مشاهده کرده و بین آنها حرکت کنند.

اگر کاربران برای یافتن راه خود در وب سایت شما مشکل دارند، نمی خواهند در اطراف خود بمانند. به همین دلیل، شما باید مسیریابی آن را تا حد امکان برای مردم آسان کنید.

این به ویژه برای یک سایت شرکتی صادق است، زیرا شرکت ها تمایل دارند سایت های بزرگتری نسبت به بسیاری از مشاغل دیگر داشته باشند. هرچه صفحات بیشتری در سایت خود داشته باشید، کمک به کاربران برای پیمایش آنها بسیار مهم است.

2. بهینه سازی سرعت صفحه

یکی دیگر از بخش‌های حیاتی هر ‌سایت خوب، سرعت صفحه است – یعنی سرعت صفحات در سایت

سرعت کند و بارگذاری آهسته برای اکثر افراد بسیار آزاردهنده هستند، به طوری که 83 درصد از کاربران انتظار دارند صفحات در سه ثانیه یا کمتر بارگذاری شوند. واگر بیشتر از این زمان طول بکشد مردم شروع به زدن دکمه “بازگشت” می کنند.

برای جلوگیری از داشتن یک سایت با بارگذاری کند، می توانید یک سری اقدامات را انجام دهید، از جمله:

 • ذخیره صفحات وب
 • کوچک کردن کد
 • محدود کردن تغییر مسیرها
 • فشرده سازی تصاویر

هنگامی که هر یک از وظایف فوق را انجام می دهید، سایت شما با سرعت بسیار بیشتری بارگیری می شود که منجر به کاربران شادتر و ترافیک بالاتر می شود. اگر می‌خواهید سرعت صفحه فعلی خود را بررسی کنید، می‌توانید از ابزار PageSpeed ​​Insights Google استفاده کنید که به سایت شما در مقیاس یک تا 100 امتیاز می‌دهد.

3. طراحی واکنش گرا یا رسپانسیو

آیا می دانستید که بیش از 50 درصد از کل ترافیک اینترنت از دستگاه های تلفن همراه است؟ این بدان معناست که برای وب سایت شما بسیار مهم است که موبایل پسند باشد. اگر اینطور نیست، بیش از نیمی از ترافیک احتمالی خود را از دست خواهید داد.

علاوه بر این، گوگل اول از یک شاخص موبایل استفاده می کند، به این معنی که سایت ها را بر اساس فرمت موبایلشان رتبه بندی می کند. بنابراین، بدون یک سایت سازگار با موبایل، در نتایج جستجو رتبه بالایی نخواهید داشت.

به هر دوی این دلایل، استفاده از طراحی ریسپانسیو در وب سایت شما ضروری است. طراحی ریسپانسیو تنظیمی است که در آن صفحات شما به طور خودکار با صفحه نمایش جایی که ظاهر می شوند سازگار می شوند. بنابراین، یک صفحه در صفحه گوشی کمی متفاوت از صفحه کامپیوتر به نظر می رسد.

با طراحی ریسپانسیو، می توانید اطمینان حاصل کنید که سایت شما بدون توجه به دستگاهی که استفاده می کنند، برای کاربران کاربردی و جذاب باقی می ماند. این در نهایت ترافیک شما را افزایش می دهد و منجر به درآمد بیشتر می شود!

4. برندسازی بصر

طراحی بصری سایت شما چیزی فراتر از ظاهر زیباست. شما همچنین باید برند منحصر به فرد شرکت خود را منتقل کنید.

بخشی از برندسازی مربوط به خاطره انگیز بودن است. شما می خواهید پس از خروج از سایت شما در ذهن کاربران متمایز شوید. اما شما همچنین می خواهید خود را از رقبای خود متمایز کنید. شما نمی خواهید وب سایت شما شبیه هر سایت دیگری در صنعت شما باشد.

شما می توانید از عناصر مختلفی برای برندسازی خود استفاده کنید، از جمله:

 • طرح های رنگی
 • الگوهای شکل
 • انتخاب فونت
 • سبک های زبان
 • و بیشتر!

نحوه ظاهر، صدا و احساس سایت شما برای تعیین اینکه کاربران چگونه کسب و کار شما را می بینند کمک زیادی می کند، که به نوبه خود بر تصمیمات خرید آنها در ادامه راه تأثیر می گذارد.

5. تولید محتوا

روش‌های طراحی وب مانند ناوبری و بهینه‌سازی سرعت صفحه برای حفظ بازدیدکنندگان سایت شرکت شما ضروری هستند، اما شما همچنین به چیزی نیاز دارید که کاربران را به سمت سایت خود بکشانید. به عبارت دیگر، شما باید برای توسعه محتوای وب وقت بگذارید.

محتوای شما می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد، اما محتوای نوشتاری یکی از بهترین راه‌هاست، زیرا به شما اجازه می‌دهد کلمات کلیدی را وارد کنید که به رتبه‌بندی آن در نتایج جستجوی گوگل کمک کند. شما می توانید محتوای نوشتاری برای صفحات محصول و خدمات ایجاد کنید و همچنین می توانید یک وبلاگ راه اندازی کنید.

محتوایی که می نویسید باید با هدف اطلاع رسانی به کاربران در مورد کسب و کار و صنعت شما باشد. این باید در مورد موضوعاتی باشد که مردم به آنها علاقه مند هستند – به اندازه کافی علاقه مند هستند که از سایت شما بازدید کنند تا در مورد آن مطالعه کنند و قدم بعدی را بردارید.

به خصوص برای یک شرکت بزرگ، بسیار مهم است که خود را به عنوان یک متخصص در صنعت خود معرفی کند، و محتوا بهترین راه برای انجام این کار است.

6. پیاده سازی چند رسانه ای

علاوه بر محتوای نوشتاری، باید چند رسانه ای را نیز در وب سایت خود بگنجانید. برای شروع، می‌توانید از تصاویر برای شکستن بلوک‌های متن استفاده کنید و برخی ویژگی‌های اضافی را به صفحات سایت خود ارائه دهید.

همچنین می‌توانید ویدیوها را به‌عنوان شکل مستقل محتوای خود اضافه کنید. همانطور که پست های وبلاگ می توانند به کاربران کمک کنند تا در مورد تجارت و صنعت شما بیاموزند، ویدیوها نیز می توانند. همه علاقه‌مند به خواندن پاراگراف‌های متن نیستند، بنابراین ویدیوها راه بسیار خوبی برای ترسیم افراد متن‌گریز نیز هستند.

در نهایت، می توانید عناصر تعاملی را در نظر بگیرید. عناصر تعاملی هر چیزی است که کاربران می توانند مستقیماً با آن تعامل داشته باشند و تغییر دهند. آنها می توانند شامل هر چیزی باشند، از یک نمودار قیمت گذاری تعاملی کامل گرفته تا یک جعبه ساده که وقتی کاربران روی آن قرار می گیرند، روشن می شود.

7. امنیت وب سایت

آخرین راه برای بهبود طراحی وب برای شرکت ها این است که مطمئن شوید سایت شما ایمن است. آخرین چیزی که می خواهید این است که کاربران در حالی که در سایت شما هستند اطلاعات شما به سرقت نرود یا حتی از اینکه ممکن است اطلاعات آنها به سرقت رفته بترسند.

اولین قدم امنیتی که باید انجام دهید این است که به جای HTTP از HTTPS در سایت سازمانی خود استفاده کنید. علاوه بر امنیت بیشتر، استفاده از HTTPS رتبه‌بندی Google شما را نیز بهبود می‌بخشد، زیرا Google سایت‌های دارای HTTPS را نسبت به سایت‌های دارای HTTP ترجیح می‌دهد.

اگر سایت شما دارای یک فروشگاه آنلاین است، باید مطمئن شوید که برخی از افزونه های امنیتی تجارت الکترونیک را نیز برای محافظت از کاربران در هنگام خرید دریافت کنید. اطلاعات مالی فوق‌العاده حساس است و هیچ‌کس آن را بدون اطمینان از ایمن بودن آن ارسال نمی‌کند.

با خدمات طراحی سایت شرکتی سئو فراز، از تمام نکات ذکر شده در بالا و موارد دیگر بهره مند خواهید شد ..

ما می دانیم که وقتی صحبت از سئو به میان می آید، یک استراتژی برای همه مناسب نیست. در seofaraz، تیم ما از تجزیه و تحلیل تخصصی خود همراه با نیازها، صنعت، عملکرد سئو فعلی و اهداف شرکت منحصر به فرد شما برای ایجاد یک استراتژی سئو سفارشی که به طور خاص برای کسب و کار شما طراحی شده است، استفاده می کند. اگر آماده شروع ایجاد استراتژی سئو شخصی و درآمدزا هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید!

سئوفراز

سوالات متداول طراحی سایت و سئو

بله ،شما پس از طراحی سایت اولیه هر زمان که مایل باشید میتوانید سایت خود را به هر نحو و از هر لحاظ ارتقا دهید
، کارشناسان سئو فراز با تجربه و تخصص خود اماده اعمال تغییرات مورد درخواست شما بر روی سایت فعلی شما میباشند .

وب سایت داینامیک یا پویا وب سایتی است که هر بار که کاربر آن را مشاهده می کند انواع مختلفی از محتوا را نمایش می دهد. این نمایشگر بسته به تعدادی از عوامل مانند جمعیت بیننده، زمان روز، مکان، تنظیمات زبان و غیره تغییر می کند ،امروزه میتوان گفت که اکثر سایتهای طراحی شده دینامیک میباشند ،مانند : سایتهای فروشگاهی ،سایتهای خبری ،سایت های آموزشی ،سایت های پزشکی .
در حالی که سایت های استاتیک قبل از تغییر محتوایشان نیاز بروزرسانی دستی دارند، وب سایت های پویا هر بار که سایت را مشاهده می کنند، محتوای منحصر به فردی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند. این کار از طریق ترکیبی از برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده و سمت سرور انجام می شود.، کارشناسان سئو فراز با تجربه و تخصص خود اماده اعمال تغییرات مورد درخواست شما بر روی سایت فعلی شما میباشند .

طراحی وب یک فرآیند توسعه وب برای ایجاد یک وب سایت است که بر عوامل زیبایی شناختی مانند چیدمان، رابط کاربری و سایر تصاویر بصری تمرکز دارد تا وب سایت را از نظر بصری جذاب تر و استفاده آسان تر کند.

سایت داینامیک سایتی است که طراح آن در زمان طراحی سایت آن را به گونه ای طراحی میکند که تمامی قسمت های آن انعطاف پذیری لازم برای برای ایجاد تغییر را داشته باشند به گونه ای که مدیر و پشتیبان سایت بتواند هرگونه تغییر و ویرایش را در قسمت های مختلف سایت اعمال کند .

طراحی وب یک فرآیند توسعه وب برای ایجاد یک وب سایت است که بر عوامل زیبایی شناختی مانند چیدمان، رابط کاربری و سایر تصاویر بصری تمرکز دارد تا وب سایت را از نظر بصری جذاب تر و استفاده آسان تر کند.

سئو مخفف عبارت «بهینه سازی موتور جستجو» است، که فرآیند دریافت ترافیک از نتایج جستجوی رایگان، ارگانیک، سرمقاله یا طبیعی در موتورهای جستجو است. هدف آن بهبود موقعیت وب سایت شما در صفحات نتایج جستجو است. به یاد داشته باشید که هر چه وب سایت بالاتر باشد، افراد بیشتری آن را مشاهده خواهند کرد.

سئو یک سرمایه گداری بلند مدت است که ترافیک پایدارتری را به سوی سایت شما روانه میکند و در صورت توقف نیز افت رتبه به آرامی رخ میدهد در صورتی که تبلیغات گوگل علاوه بر هزینه های بالا در صورت توقف شما را از نتایج محو خواهد کرد.

تفاوت عمده بین سئو و گوگل ادوردز این است که سئو یک ترافیک بدون پرداخت یا ارگانیک است. گوگل ادوردز به عنوان ترافیک پولی در نظر گرفته می شود.

قیمت سئو به پارامترهای زیادی بستگی دارد که برای اطلاع از مبلغ ان باید با مشاورین سئو فراز تماس بگیرید تا باتوجه به نوع کسب و کار و کلمات کلیدی و…هزینه را به شما اعلام کنند.

سئو به شما کمک میکند تا در نتایج جستجوی گوگل دیده شوید و کاربرانی که به دنبال کسب و کار شما در اینترنت میگردند به راحتی شما را در جستجوهای خود پیدا کنند .

نظرات دیگران در مورد سئو فراز

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  5/5 - (1 امتیاز)
  اسکرول به بالا