طراحی سایت آموزشی

به طراحی سایت آموزشی فکر میکنی؟ما صفر تا صد طراحی سایت آموزشی را به شما خواهیم گفت تا با یک افق دید واضح و روشن در این راه قدم بگذارید ،با مشاوره رایگان که توسط مهندس حسن ویسی انجام میشود به شما خواهیم گفت که چگونه و چطور یک سایت آموزشیطراحی کنید تا بهترین خروجی ها را از آن دریافت کنید .سئو فراز یا همیشگی شما خواهد شد تا بر فراز قله های موفقیت گام بردارید.پس اگر آموزشگاه دارید و میخواهید به صورت حضوری فعالیت کنید و یا میخواهید تخصص خود را به صورت آنلاین به دیگران آموزش دهید ما تمام راه حل های موفقیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد،ما با تجربه ای که در این زمینه داریم بهترین سایت آموزشی را برای شما طراحی خواهیم کرد که کاربران به راحتی بتوانند با شما ارتباط بگیرند و جذب سایت و تخصص شما شوند.

طراحی سایت آموزشی چیست؟

طراحی سایت آموزشی به شما کمک میکند تا تخصص خود را به صورت آنلاین به دیگران آموزش دهید و یا اگر آموزشگاهی دارید آن را از طریق سایت به دیگران معرفی کنید .با طراحی یک سایت آموزشی این بستر برای شما فراهم خواهد شد که به دیگران اعلام کنید که در چه زمینه ای فعالیت میکنید تا شما را بشناسند و بتوانند از این طریق با شما ارتباط برقرار کنند.

با طراحی سایت آموزشی هم میتوانید به صورت آنلاین آموزش بدهید و هم آموزشگاه خود را به دیگران معرفی کنید همچنین داشتن یک سایت آموزشی به شما کمک خواهد کرد تا بسیاری از فعالیت های خود را از قبیل ثبت نام و آشنایی با دوره و یا پرداختی های هنرجویان و کار آموزان را از طریق سایت انجام دهید.

طراحی سایت آموزشگاهی

چرا باید سایت آموزشی داشته باشیم؟

از آنجا که دیگر اکثر افراد از اینترنت استفاده میکنند و ترجیح میدهند به دلیل کمبود وقت و کاهش هزینه ها آموزشات خود را به صورت آنلاین بگذرانند و یا اینکه میخواهند تمام اطلاعات موسسات آموزشی مورد نظر خود را قبل از هرگونه اقدامی بررسی کنند تا بتوانند درست ترین تصمیم را برای اقدامات خود بگیرند ،داشتن یک سایت آموزشی کمک میکنند تا افراد به صورت آنلاین با شما ارتباط برقرار کنند و همین موضوع منجر میشود تا با اعتماد سازی شما درسایت به راحتی هر بازدید کننده ای را به مشتری خود تبدیل کنید.

هزینه طراحی سایت آموزشی

قیمت و هزینه طراحی سایت آموزشی به عوامل زیادی بستگی دارد ،از جمله اینکه شما چه امکاناتی را میخواهید در سایت خود داشته باشید و یا اینکه در چه شهر و مکانی زندگی میکنید و کسب و کار و اهمیت تخصص شما تا چه اندازه مهم است .همه این عوامل دست به دست هم میدهند تا تعیین کنند چگونه سایت و طراحی را باید یک طراح سایت برای طراحی سایت آموزشی شما انجام دهد.سئو فراز بهترین سایتها را طراحی خواهد کرد و به شما قول میدهد که بهترین ها را پیش پای شما قرار دهد.برای اطلاع دقیق از قیمت طراهی سایت آموزشی با شماره 09108582386تماس بگیرید.

طراحی سایت آموزشی

مزیت داشتن سایت آموزشی

داشتن یک سایت آموزشی به شما کمک میکند تا بدون تحمل ترافیک و یا بیرون رفتن از خانه تمام امورات خود را به صورت آنلاین و تنها از طریق سایت خود انجام دهید . یک سایت آموزشی موسسه و یا آموزشگاه شما را به کاربرانی که در سطح اینترنت به جستجوی بهترین آموزشگاهها میگردند معرفی کند.داشتن سایت آنلاین برای شما نسبت به سایر رقبای خود یک مزیت محسوب میشود. 

دلایل داشتن سایت آموزشی

شما برای آموزش های خود و جذب افراد مختلف به سایتی نیاز دارند که نه تنها دانش آموزان بالقوه را آگاه کند، بلکه تحت تاثیر قرار دهد و در نهایت آنها را به مشتری تبدیل کند.

کار آموزان ،هنرجویان و والدینشان از ابزارهای دیجیتالی برای یافتن گزینه مناسب خود، هم در مرحله کشف اولیه و هم هنگام تصمیم‌گیری بین چند نامزد نهایی در فهرست نهایی خود استفاده می‌کنند. برای اطمینان از اینکه حضور دیجیتالی شما با نیازهای آنها مطابقت دارد، در اینجا مهمترین ویژگی های سایت آموزشی وجود دارد که بازاریابان آموزش عالی برای بقا و شکوفایی در عصر دیجیتال به آنها نیاز دارند.

1) ماژول های محتوای بصری آسان

مهمتر از همه، و واضحتر از همه، سایت آموزش عالی باید بصری و پویا باشد. ما یادگیرندگان بصری هستیم و محتوایی که ما را با استفاده از ابزارهای بصری درگیر می کند، احتمالاً ما را در مورد پیام خود متقاعد می کند. وب‌سایت‌های آموزش عالی موفق از این حقیقت بهره می‌برند و ترکیبی از عکس‌ها، ویدیوها و محتوای پویا (پیمایش) را از صفحه اصلی خود تا صفحات فرعی در عمق ناوبری به نمایش می‌گذارند.

می توان استدلال کرد که این برای هر سایت موفقی حیاتی است، با این حال این امر به ویژه برای آنهایی که در بخش آموزشی هستند صادق است.

بسیاری از کاربرانی که وارد سایت می شوند دانشجویان آینده نگر خواهند بود. فقط باید مدت کوتاهی طول بکشد تا دانشجویان دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند، خواه این دوره خاص مورد علاقه آنها باشد یا اطلاعاتی در مورد یک دانشکده.

76 درصد از مصرف کنندگان می گویند مهم ترین عامل در طراحی سایت این است که سایت به راحتی می تواند آنچه را که می خواهد پیدا کند.»

2) گزینه های طراحی رسپانسیو یا پاسخگو

در سراسر صنایع، وب‌سایت‌ها به ساختارهای طراحی واکنش‌گرا تبدیل می‌شوند تا مخاطبان تلفن همراه را به خود جلب کنند. این نیاز به ویژه در آموزش آشکار می شود: امروزه با توجه به اینکه دیگر اکثر افراد گوشی موبایل دارند ،قطعا پیش از تصمیم گیری در مورد شما تحقیق خواهند کرد.

ساخت سایت آموزش برای در نظر گرفتن این امر بسیار مهم است. طراحی ریسپانسیو به این معنی است که سایت به طور خودکار برای کاربران تلفن همراه تنظیم می شود، تصاویر و طرح بندی صفحه را با توجه به اندازه صفحه نمایش بازدیدکنندگان شما دوباره قالب بندی می کند. نیاز به اسکرول افقی در دستگاه تلفن همراه را از بین می برد و در نتیجه تجربه کاربر را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

3) پشتیبانی از چند زبان

با توجه به امکان آموزش آنلاین میتوان گفت که هر سایت آموزشی میتواند مخاطبان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کند ،در نتیجه داشتن سایت آموزشی چند زبانه به شما این امکان را خواهد داد که افراد بین المللی را نیز جذب تخصص و یا آموزشگاه خود کنید.

البته برای جذب آنها باید به زبان آنها با آنها صحبت کرد. سایتی که بتواند چندین زبان را در خود جای دهد بسیار مهم است.

4) ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو

صرف نظر از کشور خود، دانش آموزان شما سایت تحصیلات عالی شما را از طریق یک موتور جستجو جستجو می کنند. در نتیجه، شما به ویژگی‌های وب‌سایت آموزش عالی نیاز دارید که می‌تواند به شما کمک کند در Google، Bing و سایر روش‌های جستجوی وب رتبه بالایی کسب کنید. یافتن یک سیستم مدیریت محتوا که به شما کمک می کند محتوای مبتنی بر سئو را منتشر کنید، گامی مهم برای موفقیت و قرار گرفتن در معرض آنلاین است.

5) انتشار محتوای متمرکز

دانشجویان بالقوه آنچنان علاقه مند به اخبار نهاد-داخلی نیستند. آنها می خواهند در مورد اینکه چگونه موسسه شما می تواند به آنها کمک کند تا مدرک مورد نظر خود را دریافت کنند و از این روند لذت ببرند، بیاموزند. ساختن این محتوای دانش آموز محور در سایت شما بسیار مهم است.

6) قابلیت های شخصی سازی

هنگامی که دانشجویان بالقوه شما از سایت آموزش عالی شما بازدید می کنند، انتظار دارند محتوای متناسب با آنها باشد. وب‌سایتی که با ابزارهای شخصی‌سازی ساخته شده است به شما امکان می‌دهد دقیقاً همین را ارائه دهید، و محتوایی را که به طور خاص برای موقعیت مکانی بازدیدکننده یا اطلاعات شخصی خود شناسایی شده است را نشان دهید.

این نوع شخصی سازی وب برای موفقیت در بازاریابی آنلاین اهمیت پیدا می کند. تعداد زیادی از آمار نشان می دهد که این موضوع در حال تبدیل شدن به یک اولویت برای کاربران وب در سراسر صنایع است. هر چه بیشتر بتوانید سایت خود را برای بازدیدکنندگان شخصی تنظیم کنید، احتمال اینکه آنها را تحت تأثیر قرار دهید و در حافظه آنها باقی بمانید بیشتر می شود.

7) سوالات قابل پیگیری

بازدیدکنندگانی که به سایت شما علاقه مند هستند، برای نشان دادن علاقه خود و دریافت اطلاعات بیشتر نیاز به یک “گام بعدی” دارند. فراخوان‌ها به اقدام و صفحات ثبت‌نام یکپارچه به شما کمک می‌کنند اطلاعات آن‌ها را دریافت کرده و پیگیری‌های لازم را ارسال کنید.

در حالت ایده آل، آن صفحات ثبت نام باید قابل ردیابی باشند. ردیابی سؤالات به شما امکان می دهد دقیقاً تعیین کنید که آنها از کجا آمده اند. این به نوبه خود، به ارزیابی اینکه کدام یک از تلاش‌های بازاریابی فردی شما بیشترین موفقیت را ایجاد کرده است، کمک می‌کند.

8) یک سیستم برنامه یکپارچه

برای دانشجویان بالقوه، فرآیند درخواست به موسسه شما باید یکپارچه باشد. این نیاز به یک سیستم کاربردی دارد که بتوانید آن را در CMS خود ادغام کنید یا حداقل آن را طوری طراحی کنید که با برند آموزشی شما سازگار باشد. همانطور که در مورد پرس و جو، ردیابی است برنامه های کاربردی شما به شما این امکان را می دهد که تلاش های موفق خود را بهتر تعیین و بخش بندی کنید.

9) ادغام با رسانه های اجتماعی

چه دانش آموزان آینده نگر، دانش آموزان فعلی یا والدینی که از سایت شما بازدید می کنند، تقریباً می توانید مطمئن باشید که آنها به شکلی در رسانه های اجتماعی حضور خواهند داشت.

به این ترتیب، بسیار مهم است که سایت به طور کامل با رسانه های اجتماعی یکپارچه شود. اطلاعات در رسانه های اجتماعی باید به راحتی در سایت در قالب فید در دسترس باشد. این اطمینان حاصل می کند که کاربران شما مجبور نیستند برای دریافت این اطلاعات از پروفایل های اجتماعی شما بازدید کنند. فیدهای اجتماعی یکپارچه راهی عالی برای انتقال این اطلاعات به کاربران سایت شما ارائه می دهند.

10)طراحی متقاعد کننده

سایت آموزشی شما باید فرهنگ و هویت برند شما را به تصویر بکشد. این ویترین مغازه شماست و باید به عنوان ابزاری برای جذب دانشجویان جدید برای ثبت نام استفاده شود. باید یکپارچگی نام تجاری وجود داشته باشد که در سرتاسر وب‌سایت اجرا شود و در عین حال به شخصیت‌های مختلف بخش‌ها اجازه ورود بدهد.

11) ساختارهای امنیتی و سلسله مراتبی

با توجه به تعداد زیادی از کاربران بالقوه ذکر شده در بالا، یک ساختار امنیتی مناسب برای حفظ موفقیت آمیز سایت شما بسیار مهم است. کاربران داخلی شما فقط باید به بخش هایی از سایت شما که مربوط به آنهاست دسترسی داشته باشند. در حالت ایده آل، CMS شما باید شامل یک گردش کار ویرایشی نیز باشد که از طریق آن تیم وب یا ارتباطات شما می تواند کنترل کیفیت را به هر محتوای منتشر شده اضافه کند.

12) Backend منبع باز

در نهایت، ویژگی‌های ‌سایت می‌تواند شامل یک سیستم مدیریت محتوای متن باز باشد. مزایا، از به‌روزرسانی‌های مکرر گرفته تا هزینه کم و درجه بالای سفارشی‌سازی، منبع باز را برای آموزشگاهها مناسب می‌سازد.

نظرات دیگران در مورد سئو فراز

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  5/5 - (4 امتیاز)
  اسکرول به بالا