شرکت سئو ، سئو فراز

طراحی سایت شرکتی

شرکت سئو چیست؟

یک شرکت سئو SEO شرکتی است که خدمات بهینه سازی موتور جستجو را برای کمک به مشتریان برای دستیابی به رتبه های بالاتر در نتایج جستجوی مرتبط که همان سئو است ، ارائه می دهد که می تواند میزان ترافیک و درآمد حاصل از جستجو را افزایش دهد. وقتی نوبت به مدیریت وب سایت شما می رسد، تنها یک شرکت سئو حرفه ای است که میتواند تمام جوانب کار را در نظر بگیرد.

یک شرکت سئو خوب با دانشی که در زمینه سئو دارد ،ترافیک کلمات کلیدی شما را در گوگل بالا برده و این دست همان چیزی است که مشتریان را به سمت شما هدایت میکند .

شرکت سئو کار حرفه ای

یک شرکت سئو حرفه ای به شما کمک می کند تا وب سایت خود را بهینه کنید تا دید خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید و از طریق جستجو ترافیک مرتبط بیشتری را برای وب سایت خود کسب کنید. طراحی سایت تنها یک گام در مسیر طولانی برای حفظ یک سایت موفق و پر تاثیر است. پس از طراحی سایت آنچه که میتواند شما را به موفقیت برساند همکاری با یک شرکت برتر سئو است تا به رشد کسب و کار و کسب درآمدتان کمک کند.

شرکت سئو چیست؟

شرکت سئو شرکتی است که با مشاغل شما همراه می شود تا دید شما را در موتورهای جستجو افزایش دهد. افزایش دید در موتورهای جستجو به این معنی است که ترافیک بیشتری به وب سایت شما وارد می شود و در نهایت سرنخ ها، تماس های تلفنی و فروش بیشتر می شود. یک شرکت سئو شرکتی است که با کسب و کارها برای افزایش دید در موتورهای جستجو همراه می شود.

یک شرکت سئو چه کاری انجام می دهد؟

هدف شرکت های سئو بهبود دید شما در نتایج جستجو است تا کسب و کار شما بتواند ترافیک بیشتری (و در نهایت درآمد) از جستجو جذب کند. بهبود دید جستجو شامل وظایف متعددی برای شرکت‌های سئو می‌شود، از جمله تحقیقات کلمات کلیدی، ساخت لینک، ایجاد محتوا و موارد دیگری که اجرای آنها باعث میشود سئوی قوی و در نتیجه مشتریان زیادی را برای کسب و کار شما جذب میکند.

با شرکت سئو ، سئو فراز ، بر فراز قله های موفقیت گام بردارید.

خدمات یک شرکت سئو باید شامل چه مواردی باشد؟

شکستن آیتم های اقدامی که یک شرکت سئو در حال کار بر روی آنها است می تواند دشوار باشد. هر شرکتی (خواه یک شرکت سئوی محلی یا آژانس سئوی تجارت الکترونیک) متفاوت عمل می کند، و هر کمپین نیز منحصر به فرد است، بنابراین متغیرهای زیادی در بازی وجود دارد.

با این اوصاف، بسیاری از تاکتیک‌ها در بین شرکت‌ها و کمپین‌ها مشابه هستند، بنابراین ما یک نمای کلی از کارهایی که یک شرکت سئو انجام می‌دهد و سوالات کلیدی که باید بپرسیم را گردآوری کرده‌ایم:

 • وب سایت و بازار هدف خود را تحقیق و تجزیه و تحلیل کنید
 • وب سایت شما در حال حاضر چقدر خوب عمل می کند؟
 • چه چیزی برای رقبا در صنعت شما خوب کار می کند؟
 • مخاطب هدف شما چه کلمات کلیدی را جستجو می کند؟
 • با توجه به بودجه سئوی شما چه نتایج معقولی باید انتظار داشت؟
 • ایجاد تغییرات در سئوی صفحه
 • آیا عنوان صفحه و توضیحات متا بهینه شده است؟
 • آیا محتوای وب سایت شما واضح، مختصر و سئو دوستانه است؟
 • آیا با استفاده از زبان مناسب در مورد خدمات و ارزش افزوده خود صحبت می کنید؟
 • آیا صفحات برای کلمات کلیدی و مضامین مناسب بهینه شده اند؟
 • تغییرات سئوی خارج از صفحه را ایجاد کنید
 • آیا وب سایت شما در سراسر وب لینک ها و اشاره ها کسب می کند؟
 • آیا پیکربندی سرور شما به درستی کار می کند؟
 • سرعت وب سایت شما چقدر است؟
 • آیا وب سایت شما امن است و UX خوبی ارائه می دهد؟
 • ارتباط شفاف و به روز رسانی های مکرر را ارائه دهید
 • هر چند وقت یکبار گزارش سئو دریافت خواهید کرد؟
 • چه چیزی در گزارش های سئو گنجانده شده است؟
 • اهداف کمپین مورد توافق شما چیست؟
 • چگونه شرکت سئوی شما به طور مرتب تغییرات کسب و کار را به روز می کند؟
 • ایجاد محتوا یا کار مستقیم با کسی که هست
 • فرصت های محتوای موجود برای سایت شما چیست؟
 • چه نوع محتوایی برای بازار هدف شما بهتر عمل می کند؟
 • چگونه می توانیم اطمینان حاصل کنیم که محتوا سئو پسند است؟
 • آیا محتوای وب سایت حاوی فراخوان های قوی برای اقدام است؟
 • آزمایش ها و آزمایش ها را انجام دهید
 • چگونه می توانیم از داده ها برای تصمیم گیری استفاده کنیم؟
 • چه مناطقی از سایت را می توانیم A/B تست کنیم؟
 • کدام عبارات کلیدی بازدیدکنندگان را به اقدام وادار می کند؟
 • زمینه های فرصت جدید/آینده کدامند؟

این شش حوزه یک نمای کلی از نقاط کانونی کلیدی برای بسیاری از شرکت‌های سئو و برخی از سوالاتی را ارائه می‌دهند که باید مرتباً با شریک سئوی خود در مورد آنها صحبت کنید.در حالی که شش نکته کلیدی ما مفید هستند، هیچ کمپینی را نمی توان به یک لیست ساده خلاصه کرد – و کمپین های سئو موفق به بهینه سازی مستمر نیاز دارند تا بهترین نتایج را بدست آورند.همیشه می توانید ترافیک بیشتری را جذب کنید و پتانسیل تبدیل ترافیک سایت موجود را افزایش دهید. یک شرکت سئو خوب یک فرآیند پیگیری قوی خواهد داشت که امکان آزمایش مداوم، تنظیم و تغییر استراتژی در پشت کمپین و وب سایت شما را فراهم می کند تا بهترین خروجی ها را برای شما به دست بیاورد.سئو فراز یک نمونه از بهترین شرکت سئو در ایران است که شما را به فراز قله های موفقیت میرساند.

تجربه ما نشان می دهد که به طور متوسط، اکثر شرکت ها هر سه تا چهار سال یک بار وب سایت خود را دوباره طراحی می کنند، بنابراین صفحات سایت خود را به عنوان یک سند زنده مشاهده کنید. الگوهای جستجو در صنعت شما دائماً در حال تغییر است و کمپین سئوی شما نیز به این نیاز داردمطمئن شوید که یک شرکت سئو را پیدا کنید که بتواند به سرعت تجارت شما حرکت کند.

مزایای کار با یک شرکت سئو سئوفراز

اگر به شراکت با یک شرکت SEO فکر می کنید، قبلاً به مزایای آشکار آن فکر کرده اید – ترافیک وب سایت واجد شرایط، سرنخ ها و درآمد بیشتر، همراه با یکاستراتژی جامع تجزیه و تحلیل وب سایت برای پیگیری و تنظیم تلاش های بازاریابی خود در صورت نیاز.در حالی که اینها مزایای کلیدی و فراگیر هستند، مزایای ملموس دیگری نیز در کار با یک شرکت SEO وجود دارد. ما در چند دهه گذشته بر روی کمپین‌های سئو در صدها صنعت مختلف کار کرده‌ایم و شباهت‌های زیادی را در پایگاه مشتریان خود با مزایای غیرمنتظره مشارکت خود دیده‌ایم.

یک شرکت سئو چگونه کار می کند؟

هر شرکت سئو منحصر به فرد است، اما شرکت های ارزشمند سئو هدف مشابهی دارند: کمک به رشد کسب و کار شما.

در پایان روز، وظیفه یک شرکت سئو این است که با شما شریک شود تا از طریق جستجو، سرنخ‌ها، تماس‌های تلفنی، بازدید از فروشگاه، خرید و موارد دیگر را هدایت کنید.

درست همانطور که یک حسابدار استخدام می‌کنید تا به ساده‌سازی و بهبود کتاب‌هایتان کمک کند یا یک شرکت نظافتی را برای مرتب کردن دفتر هر هفته استخدام می‌کنید، شراکت با یک شرکت SEO به این معنی است که با شرکتی ارتباط برقرار می‌کنید که هدف آن بهبود دیده شدن شما در موتورهای جستجو است.

فرض کنید یک شرکت نقاشی خانه در ایمز، آیووا (Go Cyclones!) اداره می کنید. شما در همه چیز نقاشی متخصص هستید. شما روز خود را صرف صحبت در مورد براق بودن، پرداخت، فرول ها و موارد دیگر می کنید. شما می خواهید سرنخ های بیشتری برای کسب و کار خود به دست آورید و از مشتریان خود بشنوید که آنها پیمانکاران محلی رنگ را از طریق موتورهای جستجو مانند Google پیدا می کنند.

وقت گذاشتن برای یادگیری، پیاده سازی و تنظیم یک کمپین سئو گزینه ای برای شما نیست. بنابراین، شما یک شرکت سئو قابل اعتماد و معتبر برای کمک به مدیریت حضور وب خود در موتورهای جستجو پیدا می کنید. چند ماه بعد، سایت شما در بالای نتایج گوگل برای جستجوهایی مانند “نقاشان در ایمز آیووا” و “نقاشان بیرونی در ایمز” ظاهر می شود.

همکاری با یک شرکت سئوی با کیفیت به شما تخصص لازم برای ایجاد کسب و کار بیشتر از جستجوهای ارگانیک را می دهد.

یکی از مزیت های خوب کار با یک شرکت سئو این است که ترافیک ناشی از جستجوی ارگانیک (بدون پرداخت) در گوگل منجر به تولید سرنخ های بسیار با کیفیتی می شود.

زیبایی سئو در این است که تلاش‌های بازاریابی شما به مشتریان علاقه‌مند اجازه می‌دهد شما را آنلاین پیدا کنند. اکثر کانال‌های بازاریابی از کسب‌وکارها می‌خواهند که پیام خود را به هزاران مشتری برسانند، با این امید که درصد کمی از آنها مشتریان بالقوه باشند.

سئو به مشتریان علاقه مند اجازه می دهد تا شما را به صورت آنلاین پیدا کنند

سئو در جهت معکوس عمل می کند: با جستجوی آنلاین، جستجو و یافتن کسب و کار شما را برای افراد آسان تر می کنید. طبیعتاً، سرنخ هایی که از جستجوی ارگانیک به دست می آورید، واجد شرایط هستند.

این بدان معناست که افرادی که قبلاً به محصول یا خدمات شما علاقه مند هستند به دنبال شما هستند.

کار با یک شرکت سئو چگونه است؟

اگر هرگز با یک شرکت سئو همکاری نکرده اید، طبیعی است که تعجب کنید که کار با یک شرکت چگونه است. کسب و کار و تیم شما باید چه انتظاری داشته باشد؟ به عنوان مثال، هر چند وقت یک بار آژانس به بازخورد شما نیاز دارد – یا تیم شما برای شروع چه چیزی باید ارائه دهد؟

هنگامی که با یک شرکت سئو کار می کنید، مانند سئو فراز، می توانید انتظارات زیر را داشته باشید:

1. جلسه آغازین

هنگامی که با شرکت سئوی خود همکاری کردید، می توانید منتظر یک جلسه معرفی یا شروع با تیم استراتژیست های سئو خود باشید. در حالی که این فرآیند در بین شرکت‌های سئو متفاوت است

 • اهداف بازاریابی دیجیتال شرکت خود را به اشتراک بگذارید
 • اطلاعات حیاتی در مورد کسب و کار، محصولات، برند و موارد دیگر را برجسته کنید
 • با مراحل بعدی استراتژی سئو خود آشنا شوید
 • با مدیر حساب اختصاصی خود ملاقات کنید
 • با تهیه لیستی از سوالاتی که باید از مدیر حساب خود بپرسید، برای اولین جلسه خود آماده شوید.

اگر دوست دارید، می‌توانید فهرستی از منابع شرکت را که باید بخوانید، مانند دستورالعمل‌های برندتان، برای مدیر حساب خود تهیه کنید.

2. حسابرسی و خلاصه استراتژی

یکی دیگر از بخش های عادی کار با یک شرکت SEO؟

نتایج ممیزی SEO شما، به علاوه استراتژی SEO شما. در حالی که مدیر حساب شما ممکن است در مورد هر یک از این موضوعات در تماس‌ها یا ملاقات‌های جداگانه بحث کند، آنها نقشه راه ارزشمندی را در اختیار تیم شما قرار می‌دهند. حسابرسی و گرافیک خلاصه استراتژی این بحث‌ها همچنین زمان بسیار خوبی برای پرسیدن سؤالات است – و این بخشی دیگر از آنچه شرکت‌های SEO است انجام دهند، آنها به مشتریان خود آموزش می دهند. حداقل، آنها باید.

به همین دلیل است که می خواهید با شرکت سئو مانند سئو فراز که به اشتراک گذاری اطلاعات اهمیت می دهد، همکاری کنید.

3. بررسی های معمول

پس از ملاقات با مدیر حساب اختصاصی خود و همچنین بررسی و تأیید استراتژی سئوی خود، برای بررسی های معمول با آنها برنامه ریزی کنید.

بسته به استراتژی و بسته خدمات خود، می توانید هر هفته یا هر ماه با مدیر حساب خود چت کنید. در بیشتر موارد، تیم شما باید یک ساعت را برای این بررسی‌ها وقت بگذارد. به این ترتیب، زمان زیادی برای پرسیدن سؤال، بررسی داده‌ها و چت کردن با مدیر حساب خود در مورد هر چیز دیگری دارید.

جدای از این جلسات، شرکت شما می تواند رویکردی بدون دست در سئو داشته باشد.

با این حال، در برخی موارد، مدیر حساب شما ممکن است برای پیشبرد استراتژی شما به ورودی، تأیید یا کمک شما نیاز داشته باشد.

برای مثال، اگر کسب‌وکار شما ترجیح می‌دهد محتوا را به وب‌سایت خود آپلود یا اضافه کند – به جای اینکه آژانس سئوی شما این کار را انجام دهد – پس باید نقش فعال‌تری در استراتژی خود داشته باشید. با تصمیم‌گیری زودهنگام در مورد میزان نقشی که می‌خواهید، نتایج طرح خود را به حداکثر برسانید. گرافیک چک کردن بسته به شرکت SEO خود، می‌توانید نتایج مستقیم سئوی خود را نیز نظارت کنید

چه زمانی باید یک شرکت سئو را استخدام کنید؟

مهم نیست اندازه شرکت شما، مهم است که تشخیص دهید چه زمانی نیاز به استخدام یک آژانس سئو دارید. در حالی که ممکن است دلایل شما برای شراکت با یک شرکت سئو متفاوت باشد، آژانس مناسب می تواند تاثیر زیادی بر سود شما داشته باشد. چند دلیل برای استخدام یک شرکت سئو عبارتند از:

کسب و کار خود را در یک صنعت رقابتی یا خاص رشد دهید

از توسعه اخیر یا راه اندازی محصول خود پشتیبانی کنید

درآمد، فروش و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید

رتبه خود را برای نتایج جستجوی ارزشمند بهبود دهید

حال، چه زمانی باید یک شرکت سئو را استخدام کنید؟

زمانی که کسب و کار شما تخصص لازم را ندارد

وقتی تیم شما وقت ندارد

وقتی شرکت شما نتایجی را نمی بیند

برای بسیاری از شرکت ها، استخدام یک آژانس سئو مقرون به صرفه تر است. بسته به صنعت شما و همچنین موقعیت مکانی، ایجاد تیمی از بازاریابان دیجیتال می تواند چالش برانگیز – و پرهزینه – باشد. با یک شرکت سئو، شما دسترسی مستقیم به یک تیم مجرب خواهید داشت، اما بدون هزینه های داخلی اضافی.

3 نکته برای یافتن بهترین شرکت سئو

اکنون که با کارهایی که یک شرکت سئو انجام می دهد آشنا شدید، چگونه به تحقیق و انتخاب بهترین شرکت سئو می پردازید؟

نکاتی برای انتخاب شرکت سئو

 • خبر خوب! شما قبلاً اولین قدم مهم را برداشته اید: آشنایی با سئو. با خیال راحت از برخی از سوالات بالا در بحث های اولیه خود با شرکای احتمالی استفاده کنید.
 • بررسی یک کسب و کار سئو می تواند بسیار دشوار باشد اگر اطلاعات کمی در مورد کاری که انجام می دهند داشته باشید.
 • داشتن حتی اندکی دانش سئو می تواند به شما کمک کند سوالات خوبی بپرسید و به شما ایده دهد که در یک شرکت سئو به دنبال چه چیزی باشید. برخی از نکات کلیدی دیگر در شرکت های تحقیقاتی عبارتند از:
 • به دنبال شرکت‌هایی با سابقه قوی باشید: آژانس‌هایی با بررسی‌های مشتریان فراوان، مطالعات موردی، و بررسی‌های تایید شده در سایت‌های شخص ثالث به شما دریچه‌ای از میزان خوشحالی مشتریانشان می‌دهند.
 • به دنبال شرکت هایی با تجربه در صنعت خود باشید: آیا قبلاً با وب سایت های مشابه کار کرده اند؟ چه نتایجی توانستند به دست آورند؟ آیا آنها در مورد KPI ها و اطلاعات خاص صنعت صحبت می کنند؟
 • به دنبال شرکت هایی باشید که با اهداف کمپین شما همسو هستند: در مورد اهداف تجاری خود برای کمپین سئو خود شفاف و قاطع باشید. این برای یک شرکت سئوی خوب بسیار مفید است و آنها می توانند استراتژی ای را ایجاد کنند که شما را به آنجا برساند. سرنخ های بیشتری از وب سایت خود می خواهید؟ شرکتی مانند سئو فراز را پیدا کنید که در تولید سرنخ از طریق SEO تخصص دارد.

آموزش در مورد کارهایی که یک شرکت سئو انجام می دهد و اینکه چگونه می توان بهترین را برای کسب و کار خود پیدا کرد، در چشم انداز تبلیغاتی که به سرعت در حال تغییر است، بسیار مهم است.

ما می دانیم که وقتی صحبت از سئو به میان می آید، یک استراتژی برای همه مناسب نیست. در seofaraz، تیم ما به عنوان شرکت سئو از تجزیه و تحلیل تخصصی خود همراه با نیازها، صنعت، عملکرد سئو فعلی و اهداف شرکت منحصر به فرد شما برای ایجاد یک استراتژی سئو سفارشی که به طور خاص برای کسب و کار شما طراحی شده است، استفاده می کند. اگر آماده شروع ایجاد استراتژی سئو شخصی و درآمدزا هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید!

سئوفراز

سوالات متداول شرکت سئو

شرکت سئو شرکتی است که به کار گیری دانش خود و اجرای آن بر روی سایت و کلمات کلیدی شما مشتریان را به سمت کسب و کار شما هدایت میکند.

بهترین شرکت سئو شرکتی است که بتواند سایت شما را به بهترین نتایج در گوگل برساند،و برای اثبات این ادعا بتواند به شما نمونه کار قوی ارائه دهد،سئو فراز به عنوان بهترین شرکت سئو در تهاران هر دو مورد را برای شما تضممین خواهد کرد.

قیمت سئو سایت بر اساس پارامترهای مختلفی از قبیل حرفه و کسب و کار شما و میزان رقابت کلمات کلیدی شما و سطح فعالیتتان بر روی سایت و همچنین تولید محتوا و بکلینک و همچنین تولید محتوای روزانه مشخص میشود ،جهت مشاوره و اطلاع دقیق با شماره 09108582386تماس بگیرید.

انتخاب بهترین شرکت سئو کار دشواری نیست زیرا یک شرکت سئوی حرفه ای میتواند با ارائه نمونه کرهای قوی بهترین بودن خود را به شما اثبات کند.سئو فراز با سالها تجربه ی موفق و ارائه بهترین نمونه کارهای بهترین بودن خود را اثبات میکند.

هم اکنون با سئو فراز تماس بگیرید.

نظرات دیگران در مورد سئو فراز

!همین حالا ثبت نام کنید

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  درخواست تماس فوری دارم.

  انتخاب دپارتمان:

  خدمات سئو سایتطراحی سایتتولید محتواایمیل مارکتینگاس ام اس مارکتینگمشاوره رایگان

  رای دهید{title}
  اسکرول به بالا