سئوی سایت وردپرس: چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم

سئوی سایت وردپرس چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم

بالابردن سئو سایت وردپرس

سئوی وردپرس: چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم :مهم نیست که در کجا وب سایت خود را می سازید، باید روی بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) سرمایه گذاری کنید تا به شما کمک کند در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شوید. اگر سایت خود را بر روی وردپرس ساخته اید، سئوی وردپرس برای کمک به ترافیک واجد شرایط برای یافتن لیست شما، یادگیری درباره کسب و کار شما و تبدیل شدن به مشتری بسیار مهم است.

سئوی سایت وردپرس چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم

سئوی سایت وردپرس: چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم

مهم نیست که در کجا وب سایت خود را می سازید، باید روی بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) سرمایه گذاری کنید تا به شما کمک کند در نتایج جستجوی مرتبط ظاهر شوید. اگر سایت خود را بر روی وردپرس ساخته اید، سئوی وردپرس برای کمک به ترافیک واجد شرایط برای یافتن لیست شما، یادگیری درباره کسب و کار شما و تبدیل شدن به مشتری بسیار مهم است.

در این صفحه، همه چیزهایی را که باید در مورد سئو وردپرس بدانید، پوشش خواهیم داد، از جمله:

 • سئو وردپرس چیست؟
 • چرا سئو در وردپرس اهمیت دارد؟
 • نکات سئو وردپرس برای موفقیت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی موتور جستجوی وردپرس و نحوه شروع به خواندن ادامه دهید!

سئوی وب سایت شما چگونه است؟

با درخواست مشاوره در سایت سئو فراز این کار را به متخصصین ما بپارید تا در کمترین زمان سایت شما را اتلیز کرده و گزارش سطح سئوی آن را به شما بدهند.

مشاوره سئو سایت

سئو وردپرس چیست؟

سئوی وردپرس فرآیند بهینه سازی وب سایت شما برای رتبه بهتر در نتایج جستجوی مرتبط است. با بهینه سازی موتور جستجوی وردپرس، شما بر روی یافتن افزونه سئوی مناسب و پیروی از برخی بهترین روش ها برای بهبود دید وب سایت خود در نتایج جستجو و افزایش ترافیک تمرکز می کنید.

آموزش سئو وردپرس :چرا سئو در وردپرس اهمیت دارد؟

قبل از اینکه به نکات سئو وردپرس بپردازیم، مهم است که بدانیم چرا سئو برای وب سایت شما اهمیت دارد.

در اینجا سه ​​دلیل مهم برای سرمایه گذاری در سئو وردپرس آورده شده است:

 • مردم برای یافتن وب‌سایت شما بدون آن تلاش خواهند کرد: وقتی بهترین شیوه‌های سئو وردپرس را دنبال نمی‌کنید، موتورهای جستجو برای پیدا کردن صفحات شما برای خزیدن و فهرست‌بندی آن‌ها مشکل خواهند داشت. اگر صفحات شما خزیده و ایندکس نشده باشند، مردم وب سایت شما را در نتایج جستجو پیدا نخواهند کرد.
 • این به افزایش دید شما کمک می کند: داشتن یک طرح بهینه سازی موتور جستجوی وردپرس فعال به شما امکان می دهد دید خود را افزایش دهید. سئو یک استراتژی یکباره نیست. با بهینه سازی مداوم، دید خود را در نتایج جستجو افزایش می دهید تا به افراد بیشتری کمک کنید تا کسب و کار شما را کشف کنند.
 • این به شما کمک می کند تا ترافیک واجد شرایط بیشتری داشته باشید: سئوی وردپرس برای افزایش ترافیک شما بسیار مهم است. هنگامی که وب سایت خود را برای عبارات مرتبط با تجارت خود بهینه می کنید، ترافیک جستجوی آن عبارات را افزایش می دهید. در نتیجه، ترافیک واجد شرایط علاقه مند به آنچه ارائه می دهید به دست می آورید.

نکات سئو وردپرس: نحوه بهبود سئو در وردپرس

برای بهبود سئوی وردپرس آماده اید؟ در اینجا پنج نکته سئو وردپرس وجود دارد که به وب سایت شما کمک می کند تا در نتایج جستجو رتبه بهتری داشته باشد:

1. افزونه سئوی وردپرس مناسب را پیدا کنید

یکی از اجزای اصلی سئو در وردپرس، یافتن افزونه مناسب است. وردپرس از افزونه‌هایی برای کمک به کسب‌وکارها استفاده می‌کند تا ویژگی‌های مورد نیاز خود را برای ارائه بهترین تجربه به مخاطبان خود اضافه کنند. اگر می خواهید سایت وردپرس شما در نتایج جستجو رتبه بندی کند، باید افزونه سئو وردپرس مناسب برای کسب و کار خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید :SEO چیست: راهنمای کامل بهینه سازی موتورهای جستجو

یکی از محبوب ترین افزونه های سئو وردپرس Yoast SEO است. این افزونه SEO ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهد تا به شما در رتبه بندی وب سایت خود در نتایج جستجو کمک کند. Yoast SEO را در سایت وردپرس خود نصب کنید و به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

تجزیه و تحلیل خوانایی:

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا ببینید که افراد چقدر راحت می توانند مطالب شما را بخوانند و درک کنند. شما به محتوای خواندنی نیاز دارید تا افراد را درگیر خود نگه دارید و زمان اقامت را افزایش دهید، که رتبه شما را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل سئو: Yoast SEO

محتوای نوشته شده شما را تجزیه و تحلیل می کند تا مطمئن شود که سئو پسند است و بر روی کلمه کلیدی شما تمرکز می کند.

پیش‌نمایش فهرست سئو:

Yoast SEO به شما امکان می‌دهد ببینید فهرست شما در دستگاه‌های تلفن همراه و دسکتاپ چگونه است. این ویژگی به شما کمک می‌کند ببینید فهرست سئوی شما در دستگاه‌های مختلف چگونه به نظر می‌رسد تا بتوانید آن را برای ایجاد کلیک تنظیم و بهبود دهید.

بیشتر بخوانید :آموزش صفر تا صد سئو رایگان

افزونه Yoast SEO همچنین از متا تگ‌های گراف باز پشتیبانی می‌کند، که آماده‌سازی و پیش‌نمایش محتوای شما برای رسانه‌های اجتماعی را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

نقشه سایت XML: نقشه سایت XML تمام صفحات ضروری وب سایت شما را فهرست می کند، بنابراین Google می داند کجا باید نگاه کند. Yoast SEO می تواند به شما در ایجاد این نقشه سایت برای وب سایت خود کمک کند.

اینها تنها تعدادی از ویژگی هایی هستند که با افزونه Yoast SEO دریافت می کنید.

2. کلمات کلیدی مرتبط برای صفحات خود را شناسایی کنید

یکی از اجزای حیاتی سئو انتخاب کلمه کلیدی شماست. کلمات کلیدی به صفحات شما کمک می کنند تا در نتایج مرتبط ظاهر شوند، بنابراین می توانید به افرادی که بیشتر به آنچه ارائه می دهید علاقه مند هستند دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید سئوی وردپرس را با موفقیت انجام دهید، باید تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید.

استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا عبارات مرتبطی را که باید در وب سایت خود قرار دهید را شناسایی کنید. می توانید از ابزاری مانند KeywordsFX برای کمک به ایجاد اصطلاحات مرتبط برای صفحه خود استفاده کنید.

که شامل سه یا چند کلمه است تا به شما کمک کند به واجد شرایط ترین ترافیک برسید. این کلمات کلیدی خاص تر هستند، بنابراین می دانید افرادی که آنها را جستجو می کنند به دنبال چیزی هستند که شما ارائه می دهید.

هنگامی که کلمات کلیدی خود را شناسایی کردید، می خواهید آنها را از طریق صفحات وردپرس خود ادغام کنید. می توانید کلمات کلیدی را در خود قرار دهید:

 • متن بدنه
 • برچسب عنوان
 • توضیحات متا
 • سرفصل ها
 • و بیشتر

3. تگ عنوان و توضیحات متا خود را بهینه کنید

نکته بعدی در لیست نکات سئو وردپرس ما بهینه سازی تگ عنوان و توضیحات متا است. هنگامی که افراد به صورت آنلاین برای کسب و کار شما جستجو می کنند، این دو جزء در نتایج جستجو ظاهر می شوند.

فهرست سئو که برچسب عنوان و توضیحات متا لیست را برجسته می کند

سئوی سایت وردپرس: چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم

موتورهای جستجو و افراد از برچسب عنوان شما برای تعیین ارتباط فهرست شما استفاده می کنند. و در حالی که موتورهای جستجو توضیحات متا شما را با رتبه‌بندی در نظر نمی‌گیرند، کاربران به آن نگاه می‌کنند تا ببینند آیا آنچه ارائه می‌دهید با آنچه که نیاز دارند مرتبط است یا خیر. هر دو مؤلفه بر نرخ کلیک (CTR) تأثیر می گذارند، که می تواند بر رتبه سئوی شما تأثیر بگذارد.

بنابراین، چگونه می‌توانید تگ‌های عنوان و توضیحات متا ایجاد کنید که به شما در رتبه‌بندی بهتر کمک کند؟

 • تعداد کاراکترهای خود را برای تگ های عنوان زیر 60 و برای توضیحات متا 155 نگه دارید
 • از کلمه کلیدی هدف خود در جلوی تگ عنوان و در توضیحات متا خود استفاده کنید
 • برچسب عنوان خود را هیجان‌انگیز و جذاب کنید تا به شما کمک کند از فهرست‌های دیگر متمایز شوید
 • از توضیحات متا خود استفاده کنید تا به مخاطبان خود پیش نمایشی از آنچه در صفحه شما انتظار دارند ارائه دهید
 • بهینه سازی این دو تگ به شما کمک می کند تا CTR خود را افزایش دهید و رتبه جستجوی خود را افزایش دهید.

4. URL های سئو پسند ایجاد کنید

اگر می‌خواهید سئوی وردپرس خود را بهبود ببخشید، با ایجاد URLهای سئو دوستانه شروع کنید. URL های شما به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می کند تا ارتباط وب سایت شما را تعیین کنند.

هنگامی که URL های خود را در وردپرس ایجاد می کنید، می خواهید اطمینان حاصل کنید که URL های خود را برای هر صفحه تنظیم می کنید.

این بدان معنی است که به جای داشتن یک URL مانند این:

www.bakingwebsite.com/category/88g-4211/link29494

شما یک URL مانند این ایجاد می کنید:

www.bakingwebsite.com/cake-recipes/کیک-شکلاتی

این URL اصلاح شده به موتورهای جستجو مانند گوگل حس ساختار وب سایت شما را می دهد و به آنها کمک می کند تا زمینه صفحه شما را شناسایی کنند. به علاوه، از بهترین شیوه های URL برای سئو پیروی می کند.

URL اول چیزی در مورد وب سایت شما به موتور جستجو نمی گوید – فقط اعداد و حروف است. از طرف دیگر، URL دوم زمینه دستور پخت کیک را ارائه می دهد و این دستور پخت کیک شکلاتی است.

داشتن یک URL اصلاح‌شده، زمینه صفحه شما را برای موتورهای جستجو و کاربران فراهم می‌کند، که در نهایت به شما کمک می‌کند تا ترافیک بیشتری را به وب‌سایت خود هدایت کنید و رتبه خود را افزایش دهید.

5. محتوا ایجاد کنید

نکته بعدی در لیست نکات سئو وردپرس، ایجاد محتوا است. بازاریابی محتوا و سئو دست به دست هم می دهند – بدون محتوا، چیزی برای رتبه بندی در جستجوها ندارید و سئو به رتبه بندی آن محتوا کمک می کند. استفاده از این دو با هم به شما این امکان را می‌دهد که با بازاریابی کسب‌وکار خود، قدرت یک یا دو را ایجاد کنید.

ایجاد محتوا شامل به اشتراک گذاشتن دانش خود با مشتریان احتمالی است تا خود را به عنوان یک مرجع در صنعت خود بسازید. رایج ترین شکل محتوا وبلاگ ها هستند، اما می توانید ویدیو، راهنما و موارد دیگر نیز ایجاد کنید.

سئوی سایت وردپرس: چگونه رتبه سایت وردپرس را بالا ببریم

وقتی محتوا تولید می کنید، روی موضوعات مرتبط با صنعت خود تمرکز کنید. ایجاد محتوای مرتبط با صنعت به شما کمک می‌کند تا ترافیک واجد شرایطی را به وب‌سایت خود هدایت کنید که می‌توانید آن را به سرنخ برای کسب‌وکار خود تبدیل کنید.

همانطور که محتوای خود را ایجاد می کنید، روی هدف جستجو برای موضوعات انتخابی خود تمرکز کنید. با دیدن اینکه چه محتوایی قبلاً برای کلمه کلیدی شما رتبه بندی می کند، می توانید هدف جستجو را بفهمید. این به شما کمک می کند تا محتوای خود را طوری شکل دهید که مخاطبان شما بخواهند بخوانند.

با ایجاد محتوا، ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت می کنید، که به شما کمک می کند سئوی خود را در وردپرس بهبود بخشید.

برای سئوی وردپرس خود به کمک نیاز دارید؟

اگر می خواهید وب سایت شما در جستجوهای مرتبط رتبه بندی کند، باید سئوی وردپرس خود را امروز بهبود بخشید. اما برداشتن گام‌هایی برای بهبود سئوی وردپرس می‌تواند کاری طاقت‌فرسا به نظر برسد. اگر برای بهبود سئوی وردپرس خود به کمک نیاز دارید، سئوفراز می تواند به شما کمک کند.

ما سال ها تجربه راه اندازی کمپین های سئو موفق برای مشتریان خود داریم. تیم کارشناسان ما می دانند که چگونه کمپین های سئوی موفقی را برای مشتریان خود راه اندازی کنند ،بنابراین میتوانید موفقیت خود را به ما بسپارید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا